تماس تلفنی با اساتید حرف آخر | شماره تلفن+معرفی و بیوگرافی ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
۱۴۰۰/۴/۱۰ پنج شنبه
(12)
(0)
تماس تلفنی با اساتید حرف آخر | شماره تلفن+معرفی و بیوگرافی
تماس تلفنی با اساتید حرف آخر | شماره تلفن+معرفی و بیوگرافی
  • تماس تلفنی با اساتید حرف آخر، تلفن تماس معلم و دبیر‌‌‌‌های موسسه

برخلاف پیشرفت‌‌‌‌های فراوان در زمینه گسترش فناوری‌‌‌‌های دیجیتالی آموزشی، هنوز سایه تخته سیاه، استفاده از گچ و وایت برد و حفظ کردن مباحث درسی و فرمول‌‌‌‌های متعدد در فضای رسمی آموزش و پرورش و مدرس ها و دانشگاه‌‌‌‌های ایران هنوز وجود دارد! اینها بخش عمده ای از دلایل ضعف و مشکلات آموزشی داوطلبین، دانشجویان و دانش آموزان است. بخش عظیمی از دانش آموزان و داوطلبین کنکور سراسری از دروس محاسباتی به شدت فراری اند و یا با وجود کوشش زیاد از رسیدن به خواسته هایشان ناراضی هستند!


می توان گفت اکثر موسسات کنکوری ایران که در حال فعالیت هستند کتاب، پکیج و شیوه‌‌‌‌های آموزشی جهت قبولی در کنکور را به صورت تضمینی ارائه نمی‌کنند، در این میان موسسه حرف آخر به عنوان برترین و قدرتمند ترین موسسه کنکوری در ایران که فعالیت خود را در سال ۱۳۹۰ آغاز کرد، تمام پکیج‌‌‌‌های کامل آموزشی دروس ابتدایی، راهنمایی یا متوسطه اول، متوسطه دوم و کنکور را بصورت شهودی و با برترین و بالاترین تکنولوژی مدرن دنیا و کاملا دقیق و علمی آماده کرده است. ما برای اولین بار متد شهودی سازی و کاربرد روش و تکنیک‌‌‌‌های آپدیت فرگیری را جایگزین سبک‌‌‌‌های منسوخ شده و سنتی آموزش پرورش در کشور کرد.


به کارگیری روش‌‌‌‌های جدید تدریس و شهودی سازی مباحث سبب شده تا حرف آخر در میان موسسات و انتشارات کنکوری کشور، به عنوان برترین موسسه شناخته شود؛ نوآوری و خلاقیت‌‌‌‌های نوین در اسلوب آموزش و تدریس عاملی شده که حرف آخر به مثابه یک انقلاب آموزشی پرچم دار آموزش برتر کل ایران باشد

 

همانطور که اشاره شد، موسسه فرهنگی (harfe akhar) با بهره گرفتن از نوآوری‌‌‌‌های نوین پویانمایی دیجیتال و انیمیشن، امکان یادگیری و تدریس مفهومی را مهیا کرد؛ استفاده از نیمکره راست مغز و حافظه بلندمدت بصورت آموزش تصویری قسمتی بزرگ از هدف مقدس و از خصوصیات بارز تولید محتوای علمی حرف آخر در آموزش اساسی است. این امر باعث شده داوطلبین و دانش آموزان اصلا نیازی به حفظ کردن درس ها نداشته باشند و با سهولت از عهده آموزش و یادگیری ماندگار و لذت بخش و موفق برایند و بتوانند به آمادگی و تسلط کافی برسند


راهکار‌‌‌‌های سریع محاسباتی الگو محور استادان دروس تخصصی شرکت حرف اخر برای دروسی همانند ریاضی، شیمی، فیزیک سبب یادگیری سریع ایجاد ارتباط خوب دانش آموز با این دروس شده و از آنجایی که یکمین موسسه کشور است که کتاب‌‌‌‌های محاسباتی متوسطه دوم را با تحلیل دقیق بصورت مفهومی آموزش داده، این امکان فراهم شده تا داوطلبین و دانش آموزان به این باور زیبا و واقعی برسند که میتوان بدون حفظ کردن حتی یک فرمول‌‌‌‌های دروس فیزیک و ریاضی را یاد بگیرند!

- ناگفته‌‌‌‌های موسسه حرف آخر را میخواهید بدانید؟

با کمک روش‌‌‌‌های تست زنی سریع بداعی اساتید حرف آخر داوطلبین میتوانند کمتر از یک دقیقه (1 min) هر تست و سوالی را حل کنند همچنین شایان ذکر است بدلیل حجم کم و مناسب محتوا از سایر خصوصیات چشمگیر و برجسته پکیج‌‌‌‌های دی وی دی است، این بدان معنی است که دانش آموز می‌توانند در بازه زمان بسیار کم بدون ورق زدن و اتلاف وقت‌‌‌‌های پای کتاب‌‌‌‌های سمت، درس مورد نظر را بطور کامل و سریع مطالعه کند، اصل مهم جمع بندی و مرور مطالب را نیز میتوان جزه لاینفک و جزو مزایایی پک‌‌‌‌های حرف اخر به حساب آورد،

این موسسه قدرتمند رسیدن دانش آموزان و کنکوریها به اهداف و آینده تحصیلی و زمینه برتر شدن را تدارک دیده و با این پکیج‌‌‌‌های ارزشمند و نفیس میتوانید به اول شدن بیندیشید..

- همچنین اینجا بخوانید: نمونه تدریس‌‌‌‌های اساتید عمومی/تخصصی

این موسسه بزرگ آموزشی و کنکوری در حوزه تولید محتوای آموزشی سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول (هفتم، هشتم و نهم) و متوسطه دوم (دهم و یازدهم و دوازدهم) فعالیت میکند؛ برای تدریس تمامی درس‌‌‌‌های آن مقاطع از بهترین دبیران و مدرسین درجه یک کشور دعوت به همکاری شده و اساتید حرف آخر از برگزیدگان تدریس بوده و دارای تجارب عالی تخصصی در رشته خاص خود هستند؛ از تاثیرات موثر در برقراري ارتباط با استادان بهبود فرايند آموزش است. براي شناخت اين تاثیرات، سایت مرکزی با هدف تعيين عوامل موثر در برقراري ارتباط بين دانش آموزین و استاد از ديدگاه علم مشاوره یادداشت زیر را جهت آگاهی شما دوستان ارائه می‌کند.

 

در يک مطالعه توصيفي-مقطعی، 45000 نفر دانش آموز در سطح کشور علوم با روش نمونه گيري طبقه ای تصادفی در سال تحصيلي 1400-1399 انتخاب شدند و پرسشنامه ای شامل 2 بخش در مورد عوامل موثر در برقراری ارتباط دانش آموز با معلم با مقياس وسیع و بسيار موثر توزيع شد. اطلاعات با سبک‌‌‌‌های آماری توصيفی به صورت توزيع فراواني و ميانگين و انحراف معيار با استفاده از نرم افزارها مورد تجزيه و تحليل قرار گرفت و نهایت نشان داد که می‌توان به تاثیر این ارتباط بسیار خوشبین بود و بر ِانده تحصیلی فرد تاثیر می‌گزارد.


به نظر دانش آموزان مهم ترين عوامل موثر در ارتباط دانش آموز و مدرس و مربی، فن بيان و رعايت مهارت‌‌‌‌های تدريس توسط معلم (84 درصد)، سطح علمی معلم (83.5 درصد)، تجربه معلم (71.5 درصد)، اخلاق معلم (63.5 درصد) بود در حالي که بيش از 48 درصد مردم، سن و جنس معلم را در اين ارتباط کم تاثيرتر می‌دانستند. بعضيی خصوصیات آموزشی معلم که نمايانگر مهارت هاي تدريس اوست و همچنين بعضيی خصوصیات اخلاقی و فردی که نشانگر روابط انسانی است از ديدگاه دانش آموزان در برقراری ارتباط موثر تلقی شده است. ارايه ترفند‌‌‌‌های آموزشی در پکیج‌‌‌‌های حرف آخر برای بهبود اين ارتباط فراهم شده است.

توانايی برقراری ارتباط موثر گفتاری و کلامی جزو شاخص‌‌‌‌های مهم در تدريس اثر بخش مدرسین حرف آخر مهر است؛ اهميت مهارت‌‌‌‌های بالای ارتباطی اساتيد و نقش آن در عملکرد آموزشی آنان در پکها جزو نقاط قوت است. تعاملات و روابط بین دانش آموزان و اساتید بخشی از موفقیت تماس اساتید حرف آخر است و تعاملات استادان و داوطلبین (Introduction and direct communication with Harfe Akhar professors) با میزان جذب دانش آموزان و مخاطبین رابطه مثبت و معناداری دارد.

 

- جستجوی سایت مقالات مهم در همین وبسایت:
شماره پشتیبانی حرف اخر، تماس با حرف اخر، شماره موسسه حرف آخر تهران، شماره واتساپ حرف اخر، شماره واحد فروش دفتر مرکزی حرف آخر کلاهبرداری، اسامی مشاوران حرف آخر، حسن علیرضانژاد، پیگیری سفارش حرف آخر، شماره پیامک دفتر مرکزی حرف آخز

  • چطور با مدرسین حرف آخر ارتباط برقرار کنم؟ شماره تلفن تماس و واتساپ و..

از خصوصیاتی که باعث می‌شود استاد یا مدرسی در زمینه و حوزه تخصص خود خوب عمل کند و کاملا بهتر شناخته شود، تالیفات، و آثار علمی است که در حوزه کاری خود ارئه و منتشر می‌کند. این آثار منتشر شده می‌تواند شامل یک پروژه یا طرح، محصولات آموزشی و کتاب و یا هر چیز دیگر مرتبط با تخصص مطالعاتی وی باشد؛ در زمینه تدریس دروس مدرسه و کنکور و دانشگاه، معمولا کتب و تالیفات و موارد آموزشی دیگر چنانچه متدولوژی علمی داشته باشد نشانگر تسلط فرد مدرس یا دانش آموخته در مبحث مربوطه است؛

 

اساتید برجسته تیم ما سابقه سال ها تدریس در بهترین دانشگا‌‌‌‌های کشور و مدارس را دارند و علاوه بر داشتن بیانی قدرتمند، توانایی تولید انیمیشن‌‌‌‌های مفهوم محور یا سیستم پویانمایی نیز داشته باشند. بعضی از دانش آموزان و داوطلبین یا تعدادی از والدین عزیز، درخواست تلفن دبیران حرف آخر، تماس اساتید حرف آخر و شماره تماس یا زندگی نامه اساتید موسسه را دارند (Professors of the Harfe Akhar Institute). لازم است در رابطه با این موضوع بدانید که امکان ارتباط با اساتید حرف آخر به صورت مستقیم وجود ندارد، مگر اینکه هماهنگی‌‌‌‌های لازم صورت بگیرد تا آماده پاسخگویی به سوالات شما باشد،

 

چراکه به دلایل مختلف و اینکه تعداد دانش آموزان بسیار زیاد هستند و تلفن دبیران حرف آخر این عزیزان وقت پاسخگویی به همه آنان را ندارند و بطور عمومی شماره تلفن مدرسین در وب سایت درج نمی‌شود. در صورت داشتن هرگونه سوال، ابهام و مشکلی نیازی نیست که دنبال شماره خاصی و شماره تلفن اساتید حرف آخر بگردید، تنها از طریق مواردی که در این صفحه از سایت مرکزی درج شده میتوانید در ارتباط باشید تا مشکل یا دغدغه تان رفع شود.
شماره تلفن اساتید حرف آخر - در ادامه مطالب، ضمن معرفی و بیوگرافی اساتید، ویژگی‌‌‌‌های تدریس، سوابق تدریس و تالیفات و دروس مهم تدریس شده توسط آنان را همراه با رزومه کاری برای شما کامل توضیح می‌دهیم. ما برای دسترسی سریع شما نام تمامی معلمین با شماره تلفن دبیرها پیوست شده به اکانت فضای مجازی (کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و وب سایت شخصی) را در این بخش برای شما لیست می‌کنیم.

 

♦ اینجا جستجو کنید:

•    استاد عبدالرضا منتظری، مدیریت موسسه و مدرس درس ریاضی (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد عبدالرضا منتظری)
•    استاد مهران قاسمی، مدرس درس ریاضی (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد مهران قاسمی)
•    استاد محسن منتظری، مدرس درس ادبیات (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد محسن منتظری)
•    استاد مجتبی محمودی، مدرس درس زبان (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد مجتبی محمودی)
•    استاد پیمان کامیار، مدرس درس فیزیک حرف آخر (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد پیمان کامیار)
•    استاد علیرضا یوسفیان، مدرس درس دین و زندگی (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد یوسفیانپور)
•    استاد محمد واعظی، مدرس درس عربی (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد محمد واعظی)
•    اساتید رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان، مدرسین درس زیست شناسی (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات اساتید زیست)
•    دکتر غلامحسین شیروانی، مدرس درس شیمی (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد شیروانی)
•    استاد پوریا مظفریان، مدرس ریاضی و مربی انگیزشی (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد مظفریان)
•    استاد حسن علیرضانژاد، مشاور تحصیلی و برنامه ریز (معرفی و بیوگرافی، رزومه علمی، سوابق تدریس و تالیفات، و شماره تلفن و عکس استاد علیرضا نژاد)- تماس با دفتر اساتید موسسه حرف آخر:02166096851

 بهترین مدرس ریاضیات کنکور، استاد عبدالرضا منتظری، تلفن: 091206663015
استاد عبدالرضا منتظری
 بهترین مدرس ریاضیات کنکور، استاد مهران قاسمی، تلفن: 091206663015
استاد مهران قاسمی
 بهترین مدرس فیزیک کنکور، استاد پیمان کامیار، تلفن: 091206663015
استاد پیمان کامیار
 بهترین مدرس شیمی کنکور، استاد غلامحسین شیروانی، تلفن: 091206663015
دکتر غلامحسین شیروانی
 بهترین مدرس زیست کنکور، استاد هومن روان، تلفن: 091206663015
استاد هومن روان
 بهترین مدرس زیست کنکور، استاد رضا شعبانی، تلفن: 091206663015
استاد رضا شعبانی
 بهترین مدرس زیست کنکور، استاد محمد شاکری، تلفن: 091206663015
استاد محمد شاکری
 بهترین مدرس عربی کنکور، استاد محمد واعظی، تلفن: 091206663015
استاد محمد واعظی
 بهترین مدرس دینی کنکور، استاد علیرضا یوسفیان پور، تلفن: 091206663015
استاد علیرضا یوسفیانپور
 بهترین مدرس زبان کنکور، استاد مجتبی محمودی، تلفن: 091206663015
استاد مجتبی محمودی
 بهترین مدرس ادبیات کنکور، استاد محسن منتظری، تلفن: 091206663015
استاد محسن منتظری
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
مهدی محمدی 7617632
جمعه بیست و دوم مرداد ۰۰
پاسخ
()
()
مهدی محمدی 7617632
باسلام خوب بوده بنده روستاي هستم از جناب دکتر محسن رضايي سوالي داشتم تاقانع شوم
پاسخ مدیر سایت
با سلام دوست عزیز، جهت ارتباط با استادان حرف آخر با شماره تلفن 0939958589 در ارتباط باشید.
پاسخ مدیر سایت
فاطمه حسن زاده
دوشنبه یازدهم مرداد ۰۰
پاسخ
(0)
(0)
فاطمه حسن زاده
خيلي عالي هستين واقعا :) من عاشق استاد کاميار هستم خيلي دوستشون دارم کاش بشه يه روزي از نزديک ايشون رو ببينم. و هميشه واستون دعا ميکنم. خدا خيرتون بده:)
پاسخ مدیر سایت
خواهش میکنم موفق باشین دوست عزیز، فیزیک حرف آخر بصورت مفهومی و با ویژگی‌‌‌‌های الگو و انیمیشن وار و حل سوالات امتحانی و کنکوری به همراه درسنامه و با حجم مناسب تدریس شده است و توانسته تطابق خیلی بالایی با کنکور 1400 داشته باشه..
پاسخ مدیر سایت
زهرا محمدی
سه شنبه بیست و نهم تیر ۰۰
پاسخ
(0)
()
زهرا محمدی
سلام خيلي خوشحال شدم از آشنايي با حرف آخر واقعا عالي درجه يک ايران هستي خسته نباشيد ميگم به همه اساتيد حرف آخر که زحمت مي کشند
پاسخ مدیر سایت
خواهش میکنم موفق باشید دوست عزیز، انشالا که بتونید بهترین باشید و همیشه سرافراز
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.