زندگینامه استاد محمودی | مدرس زبان حرف آخر+شرح کامل ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
چهارشنبه سیزدهم اسفند ۹۹
(10)
(0)
زندگینامه استاد محمودی | مدرس زبان حرف آخر+شرح کامل

زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی مشترک میان تمامی رشته ها است. ممکن است این پرسش برایتان پیش آمده باشد که اشخاص زیادی در کلاس و موسسات و آموزشگاها شرکت می‌کنند و آموزش را تمام می‌کنند و مسلط میشوند؛ ولی چرا فقط درصدی بسیار کم از داوطلبان می‌توانند به نمره بالا یعنی 20 دست پیدا کنند؟ (همچنین ما در این مطلب درباره زندگینامه استاد محمودی نیز جزئیاتی را ارائه می‌دهیم) دلیل آن عدم استفاده از منابع خوب امتحانی و بی توجهی و نا آگاهی از سیستم دروس نهایی است؛ بنابراین ممکن است دانش آموز برای یادگرفتن مشکلات بیشتری را دارا باشند. دانش آموزی که زبان را خوب کار کند با این کار از دیگر رقیبان که آنرا رها کرده‌اند جدا شده و برگ برنده‌ای را در دست خواهد داشت تا بتواند به رشته و دانشگاه مد نظرش برسد.


همانطور که می‌دانید، زبان جزو چالش برانگیزین، مهمترین و سرنوشت ساز ترین درس بخش عمومی است، و درصدهای این درس برای داوطلبین و با نوسان و تغییرات زیادی همراه بوده است به شیوه ای که در چند سال اخیر میانگین درصد شرکت کنندگان در آزمون سراسری برای انگلیسی، در حد منفی بوده!. استاد مجتبی محمودی در موسسه حرف آخر برای حل این مشکل اقدام به تهیه مجموعه کامل در چند بخش گرامر و لغات سه سال، درک مطلب و جمعبندی یا تیر آخر زبان کرده است تا به شما در افزایش درصد بالای تست های این بخش برای قبولی در دانشگاه معتبر و تراز اول کمک کند و سطح پاسخگویی به تست های انگلیسی (English Language) خود را در دفترچه سوالات سراسری افزایش دهید

زندگینامه استاد محمودی حرف آخر
آقای محمودی، دبیر دپارتمان زبان مجموعه حرف اخر بسته آموزش درک مطلب و کلوز تست زبان را به شیوه ای تهیه کرده که داوطلب در مدت زمانی کوتاه با سبک حل سوالات و تست های کلوزتست و ریدینگ انگلیسی نظام جدید به طور دقیق و کامل آشنا شود و پرونده این درس را برای همیشه ببندد. بنابراین این درس سخت را این دبیر بعنوان استاد یکه تاز زبان خارجی کشور، یادگیری آن را بسیار آسان کرده است؛ ایشان در واقع فارغ التحصیل کارشناس ارشد از دانشگاه تربیت مدرس هستند و یکی از اساتید باتجربه و برجسته در این درس محسوب می‌شوند. راهنما: تماس تلفنی با اساتید حرف آخر 1403 | شماره تلفن + معرفی و بیوگرافی

 

- جستجوهای مرتبط با ایشان در این وبسایت:
بیوگرافی مجتبی محمودی، سایت مجتبی محمودی
استاد زبان محمودی حرف اخر، کانال تلگرام زبان استاد محمودی
زبان محمودی خوبه؟ زبان حرف آخر

در بیوگرافی استاد محمودی با بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس کنکوری به یکی از برترین معلمین نمونه کشور در زمینه دروس تبدیل شده است و همچنین در کنار آموزش مباحث آن درس، برنامه مطالعاتی اختصاصی نیز برای شما ارائه خواخد داد تا شما بدون از اتلاف وقت بتوانید به یادگیری و مرور مباحث مختلف سه سال تحصیلی بپردازید.

 • سبک و روش های تدریس مدرس زبان حرف اخر:

وی در این پک آموزشی به همه مباحث و نکات مربوط به آزمون سراسری را پوشش خواهد داد و با استفاده از داستان های جذاب که مطابق با روانشناسی آموزش است و انیمیشن های جذاب و زیبا به فراگیری دانش آموزان بصورت کاملا دقیق و مفهومی کمک می‌کند. در این مجموعه تدریسی موسسه (Harfe Akhar English Language Package) چندین الگو در بخش تستی به خواننده یاد داده می‌شود و دیگر نیازی به حفظ معنی لغات نیست و شما سریع به سوالات این پارت بطور دقیق و صحیح پاسخ می‌دهید

 

به دلیل پیچیدگی بازخورد، این سوال وجود دارد که آیا دانشجویان آموزش عالی می‌توانند به طور موثر از همسالان خود در غیاب معلم حمایت کنند .علیرغم پیچیدگی این مهارت فراشناختی، به اکثر آموزش داده نشده است که چگونه چنین مهارت فراشناختی را انجام دهند. از طریق مدل سازی، می‌توانند تدریس خود را واضح تر کنند برای انجام این کار، مهارت فراشناختی لازم، بازخورد در این مورد، می‌تواند بر اساس چهار سطح مهارت تنظیمی مدل شود در سطح اول (مشاهده)، می‌توانند ویژگی‌های اصلی مهارت را از تماشای کسی که در حال یادگیری یا عملکرد است، القا کنند.


-ویژگی های و تاثیر آموزش زبان استاد محمودی، در این پکیج شامل موارد زیر است:

 1. آشنایی مفهومی با معنی واژگان

 2. تسلط کامل بر گرامر و فراگیری قواعد

 3. آشنایی دقیق با شیوه جواب دادن به سوالات بخش کلوزتست و ریدینگ

 4. مهارت خوب در مدیریت زمان و پاسخگویی به سوالات بخش ریدینگ

همچنین اینجا بخوانید: آشنایی با زبان حرف آخر | زبان 0 تا 100 و زبان 6040

-تکنیک های مهارتی و چالش برانگیز سبک آموزشی حرف اخر:

 1. کسب پایه لغات قوی از طریق آمووزش شهودی و انیمیشن وار کلمات در جمله

 2. تسلط دائم گرامر و درک مفهومی آن در تست ها
 3. عدم نیاز به خواندن متن های کتاب، ارائه ریدینگ های مهم برای امتحانات و کنکور.
 4. تحلیل تست های سراسری دفترچه های کنکور سال های اخیر در تمامی گروه های آزمایشی

گذشته از همه این موارد بخش گرامر یکی از قسمت های مهم و سخت و چالش برانگیز در آموزش زبان خارجی است که دبیر با کمک از پویانمایی دیجیتال، مفاهیم و قواعد گرامری فرار را به روش منحصربفرد به خاطر میسپارد و در حافظه بلندمدت ثبت میشود تا داوطلب یا زبان آموز به راحتی بتواند مبحث را درک کند و به کل سوالات احتمالی پاسخ دهد؛ در طولکلاس و دوره های آموزشی آقای محمودی (Mojtaba Mahmoudi) مطالب را به طور جامع و دقیق تشریح و بررسی می‌کند و در ادامه تست و سوالات کنکوری سالهای اخیر را بر اساس الگوهای ویژه خود حل و بررسی می‌کند.


.- آموزش زبان با بهترین نوع تدریس بصورت داستان سازی، انیمیشنی و پویانمایی دیجیتال
.- نقشه راه بصورت تصویری و بسیار کاربردی در آموزش انگلیسی
.- ابداع روش جالب انگیز بچه شیطون در افعال جداشدنی
.- طراح بیش از ۱۰۰ انیمیشن در آموزش مفهومی درس
.- اولین مدرس گرامر زبان با استفاده از داستان سرایی حرفه ای
.- پیش بینی سوالات زبان کنکور با مطابقت بالای %70

برای مشاهده لیست و قیمت زبان جامع حرف آخر اینجا کلیک کنید.

 • تالیفات و سوابق دبیر زبان موسسه حرف اخر:

-بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس سطح عالی زبان در کشور
-مدرس برنامه تدریس کنکوری زبان در شبکه ملی آموزش، شبکه یک، دو، مراکز استانی صداوسیما از سال ۹۱ تا 1400
-مدرس پروازی و مدرس درس زبان در مدارس نمونه دولتی تهران و تیزهوشان و مدارس غیرانتفاعی و بهترین مراکز آموزشی تهران و شهرستانها
-مولف کتاب تیک آخر حرف اخر
-مولف کتاب زبان جامع کنکور
-مولف کتاب زبان جامع انتشارات 20
-تدریس کل زبان علوم پایه های هفتم، هشتم و نهم دوره متوسطه اول و دوم

برای دیدن نمونه های تدریس زبان استاد محمودی اینجا کلیک کنید.

 • پک های آموزشی و کنکوری تدریس شده:

کسانی که در اجرای برنامه نظم را رعایت نمی‌کنند، اغلب برنامه هایشان با شکست مواجه می‌شود. احترام به نظم شرط مهم مطالعه است. زیرا این سیستم به ایجاد تمرکز کمک می‌کند. همچنین، یادگیری زمانی بهترین اتفاق می‌افتد که سیستم بازیابی شود. اگر اتاق مطالعه و دفتر نامنظم باشد، منجر به حواس پرتی و اختلالات یادگیری می‌شود. قابل توجه است. مهم نیست که چقدر محتویات را ذخیره کنید، می‌توانید آنها را بر همین اساس بازیابی کنید. "ناخودآگاه پویا را آرام کنید و نیرو بخشید"

 

تدریس کلیه بسته های کامل ویدئویی شامل تدریس زبان جامع و مبحثی رشته تجربی و ریاضی و نظام جدید نظام قدیم و زبان ۶۰۴۰ نظام جدید و نظام قدیم (یعنی اگر واقعا شما قصد شرکت در کنکور سراسری را دارید و به دنبال مجموعه و پکیج آموزشی-کنکوری برای یادگیری کامل و جامع هستید، بهترین پیشنهاد ما به شما تهیه پک زبان انگلیسی حرف اخر با تدریس عالی استاد مجتبی محمودی خواهد بود)

 • ارتباط مستقیم با استاد محمودی در پیج شخصی اینستا

♦ شماره های تماس برای مشاوره رایگان و سفارش پکیج زبان: 02166096851 - 09120663015 - 09399585899

 


English language is one of the common subjects among all disciplines. This question may have occurred to you that many people participate in classes and institutions and schools and finish the education and become proficient; But why only a very small percentage of candidates can achieve a percentage above 50%? (Also, in this article, we provide details about Professor Mahmoudi's biography) The reason for this is the lack of use of good exam resources and lack of awareness of the exam system.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
ندا اقایی
جمعه بیست و هفتم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
ندا اقایی
زبان حرف اخر عاااااااااااااااااااليه
سعید کریمی
جمعه بیست و هفتم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
سعید کریمی
استاد بي نظيري هستند من با پکيج عمومي ايشون زبان رو 20 گرفتم نهايي امسال
ali sirabadi
سه شنبه هشتم تیر ۰۰
پاسخ
(2)
()
ali sirabadi
من کنکور 1400 با اين مي ترکونم... استاد محمودي عااليه پکيجشون
Sami amanpour
جمعه چهارم تیر ۰۰
پاسخ
(3)
()
Sami amanpour
خيلي تشکر از مقاله تون، ديدگام درباره زبان حرف اخر تغيير کرد مرسيييييي🙃🥰
Hamid poriani
پنج شنبه سوم تیر ۰۰
پاسخ
(2)
()
Hamid poriani
عاليه ايشون، موفق باشيد و تشکر از اين مجموعه زبان حرف آخر چون منو خيلي کمک کرد زبانم عاليه الان،😍😍🤩

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)