نمونه تدریس زبان حرف آخر آپدیت 1401 | استاد محمودی ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(7)
(0)
نمونه تدریس زبان حرف آخر آپدیت 1401 | استاد محمودی

انگلیسی همیشه از دروس بسیار چالش برانگیز بوده و به طوری که میانگین درصد داوطلبان در این درس مهم، بسیار کم است! حتی برخی از دانش آموزان نیز بعضا بنا به سخت و نامفهوم بودن زبان دوم (انگلیسی) از مطالعه پرهیز می‌کنند و به قول خودشان تا زمان را تلف نکنند. ما در اینجا نمونه تدریس زبان حرف آخر را آورده ایم.. بسیاری از دوستان به سوی درس های تخصصی می‌روند و بیشتر روی مطالعه آنها زمان می‌گذارند! اما این درست نیست و نباید دروس عمومی را نادیده گرفت؛‌ آنها نمیدانند که تنها با داشتن رتبه بالا در دروس اختصاصی نمی‌توانند به درصد و رتبه‌ های خوب برسند.

 


گرچه برای داشتن معدل یا درصد بالا در امتحانات و کنکور باید طبق رشته تحصیلی باید بر کتاب های تخصصی / عمومی تسلط داشته باشیم، اما همین جا اعلام می‌کنیم که زبان کنکور را دست کم نگیریم چراکه در غیر اینصورت ضربه شدیدی به تراز و رتبه نهایی ما می‌زند. همانطور که می‌دانید این درس آخرین درس دفترچه عمومی با ضریب ۲ است و خیلی از داوطلبین و حتی کسانی که دارای گواهی و مدارک معتبر از موسسات زبان خارجی هستند و سطح خوبی هم دارند، نمی‌توانند به %۱۰۰ در این بخش دست پیدا کنند، دلیل آن هم اینست که آنان به اشتباه سیستم آموزشگاهی را با آزمون یکی میدانند! اما حقیقت این است که این با آنچه در کلاس‌های غیر درسی می‌آموزیم، بسیار متفاوت هستند.

 

- جستجوهای اخیر کاربران درباره این موضوع:
تدریس زبان انگلیسی کنکور حرف اخر، تدریس گرامر کنکور
اموزش گرامر زبان حرف اخر، فیلم اموزشی زبان کنکور
تدریس کنکوری زبان 1401، نمونه تدریس حرف اخر نظام جدید


برنامه کوتاه، ساده و قابل اجرا باشد. یعنی صرف نظر از حجم و سختی برنامه روی روحیه فرد تاثیر منفی می‌گذارند و اغلب به دلیل پیچیدگی با شکست مواجه می‌شوند. کوتاه ترین و ساده ترین برنامه انجام به موقع آن برای شخص آسان تر است. او تجربه برنامه ریزی موفقی را کسب می‌کند و این تجربیات موفق تاثیر بسزایی در موفقیت های آینده خواهد داشت. بر همین اساس اگر کسی بتواند این زبان عمومی را بالای ۹۰% بزند به موفقیتی که انتظارش را خواهد داشت نزدیک تر میشود. پکیج زبان حرف آخر توسط استاد محمودی تهیه شده و زبان سال 10 و 11 و 12، درک مطلب، لغات، گرامر و کلوز تست را در بر میگیرد میدهد و شامل کتاب لغات جامع تیک آخر و جمع بندی زبان (تیر آخر) است و در اینجا بطور مختصر شرحی از‌ آنها را ارائه میدهیم:

 • پکیج زبان انگلیسی جامع حرف آخر 1401 جدید:

این پکیج به طور کامل تمامی بخش های زبان انگلیسی را در مقطع متوسطه دوم آموزش میدهد. در ضمن شما با خرید فیلم و کتاب های آموزشی جامع با پرداخت هزینه کم از ارائه مشاوره توسط اساتید نمونه علمی کشور و رتبه های برتر کنکور سال های اخیر برخوردار میشوید پس میتوانید از پشتیبانی محصولات نیز استفاده کنید. در کنار بسته کامل استاد، مشاوره تخصصی توسط بهترین مشاوران حرف اخر در اختیار شما قرار می‌گیرد

 • پکیج درک مطلب حرف آخر - Reading Plus:

ریدینگ و همه نکات لازم و ضروری در آزمون را پوشش داده و کلا مبحث سه سال را فقط در 12 جلسه با 10 ساعت تدریس تمام میکند؛ همچنین تعداد زیادی از متن های دفترچه را نیز با همان روش ویژه و سریع حل میکند.

 • پکیج گرامر و لغات حرف آخر:

پکیج گرامر و لغات 3 سال حرف آخر نیز توسط استاد مجتبی محمودی تدریس شده است، یک منبع استاندارد برای این مبحث بوده و کل لغات وگرامر را فقط در 21 ساعت تمام میکند

 • پکیج جمع بندی تیر آخر زبان:

پکیج جمع بندی تیر آخر آموزش زبان کنکور حرف آخر برای مرور و جمعبندی دقیق و سریع تمامی مطالب دوره متوسطه دوم است و از ویژگی آزمون شبیه ساز استفاده شده است

 • کتاب تیک آخر زبان:

کتاب تیک آخر زبان یک منبع مهم برای لغات زبان 6040 حرف آخر دهم، یازدهم و دوازدهم و متوسطه اول است که شامل لغات کنکور خارج از کتاب با آزمون درس به درس و پاسخ تشریحی است. همانطور که در مدل نشان داده شده است توصیه می‌شود که یک پایگاه دانش کافی برای خود ایجاد کنند. برای انجام این کار، باید مهارت های فراشناختی و محتوای محتوایی لازم را در تدریس خود ادغام کنند و به تدریج کنترل فرآیندهای یادگیری را از معلم به دانش آموز منتقل کنند. برای تسهیل فرآیند داربست، استفاده از مهارت های فراشناختی باید بر اساس چهار سطح مهارت نظارتی زیر الگوبرداری شود: مشاهده، تقلید، خودکنترلی و خودتنظیمی. همچنین باید جنبه های مربوط به کار یادگیری را در نظر بگیرند: برنامه ریزی (شامل تعیین هدف، فعال سازی دانش فراشناختی، فعال سازی ارزش وظیفه و مدیریت زمان)، نظارت، فعال سازی دانش قبلی.

 • پکیج کامل زبان 6040 استاد مجتبی محمودی

پکیج زبان 6040 کنکور حرف آخر فقط در 27 ساعت آموزش بصورت کامل و حجم کم، کل درس را همراه با مرور درسنامه برای هر تست و تحلیل کامل آن کاملا پوشش میدهد. از طریق تقسیم تئوری دوره خود در موضوع و فراهم کردن فرصت برای انتخاب یکی از موضوعات مورد علاقه آنها، محتوای دروس آن و همچنین تکلیف باعث می‌شود که دانش قبلی جذابیت بیشتری داشته باشد. در محیط یادگیری آنلاین، فرصت های بیشتری برای خواندن، گوش دادن و مشاهده مطالب درسی در زمان و سرعت خود دریافت می‌کنند.

 

کار کردن و دوباره کاری کردن مسائل برای دروس فنی مهم است (به عنوان مثال، ریاضی، اقتصاد). بتوانید مراحل مشکلات و دلیل کارکرد آنها را توضیح دهید. در دوره های فنی، معمولاً مهمتر از خواندن متن مشکلات کار است در کلاس، مشکلات تمرینی نشان داده شده توسط استاد را با جزئیات یادداشت کنید. هر مرحله را حاشیه نویسی کنید و اگر گیج هستید سوال بپرسید. حداقل، سوال و پاسخ را ثبت کنید (حتی اگر مراحل را از دست دادید). هنگام آماده شدن برای آزمون ها، فهرست بزرگی از مشکلات مطالب درسی و سخنرانی ها را جمع آوری کنید. مشکلات را بررسی کنید و مراحل و دلیل کارکرد آنها را توضیح دهید.

 

این مطالب نه تنها به مصنوعات اساسی مربوط به همه (مثلاً مسابقه ای برای تمرین محتوای آموزشی) مربوط می‌شود، بلکه همچنین به تمایز مصنوعات برای به چالش کشیدن می‌پردازد. به عنوان مثال ادبیات اضافی مربوط به دوره را می‌توان تحت عنوان: "آیا به اندازه کافی کنجکاو هستید که مشاهده کنید؟" همچنین می‌توانند برای جنبه‌های پیچیده‌تر تکلیف امتیاز جایزه کسب کنند و از آنها خواسته می‌شود که چگونگی چالش‌برانگیز بودن فعالیت‌های یادگیری خود را شرح دهند.

- آشنایی بیشتر با زبان حرف آخر | زبان 0 تا 100 و زبان 6040

 • اهمیت زبان حرف آخر چقدر است دقیقا؟!

انگلیسی از دروس فوق العاده مهم عمومی مشترک تمامی رشته هاست پک زبان حرف اخر تولید آقای مجتبی محمودی فصل های سال 10، 11 و دوازده، درک مطلب، لغات، گرامر و کلوزتست را کاملا پوشش میدهد و شامل کتاب لغات جامع تیک آخر و جمع بندی زبان (تیر آخر) است. در این پک تلاش شده تا بهترین مجموعه 100 درصدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. این ویدئوها یک منبع استاندارد و انتخاب کسانیست که به درصد زبان حدود ۸۰ فکر می‌کنند.
-در این ویدئوی کوتاه، شما سخنان استاد عبدالرضا منتظری و استاد مجتبی محمودی درباره سبک تدریس و اهمیت پکیج زبان موسسه حرف آخر را میشنوید، تا اطمینان بیشتری نسبت به سفارش اقدام کنید.

 • آموزش دلنشین و سریع جملات شرطی نوع 1 و 2 زبان انگلیسی آخر:

جملات شرطی، اظهاراتی هستند که به بیان موقعیت های فرضی، عوامل شناخته شده و عواقب آنان میپردازند. در فراگیری دروس ما چهار نوع جمله شرطی داریم و باید از نقشه راه سریع برای هر کدام از آن استفاده کنیم زیرا معانی متفاوتی را تشریح و تبین می‌کنند. هنگام یادگیری این مبحث باید به خیلی نکات ریز و تست خیز توجه کنیم. فیلمهای بی نظیر، لذت بخش و متفاوت مبحث بسیار مهم جملات شرطی نوع 1 و 2، آموزش کلی فرمول این مبحث در چند دقییقه بصورت لذت بخش و ماندگار توسط دبیر یکه تاز جناب مجتبی محمودی/Conditional Sentences

 

اگرچه انگیزه ها برای یادگیری با فرصت های در مطالعات تجربی همبستگی مثبت معنی داری داشت و سطح فرصت های پیش بینی کننده مثبت و معنی داری برای نمره انگیزش نشان داده شد، افزایش انگیزه ها برای یادگیری در طول دوره تحقیق یک معنی دار به نظر نمی‌رسید. نیمسال. اگر ایده ها و ترجیحاتی برای یادگیری و آموزش داشته باشند که بر خلاف قدردانی از یادگیری فرآیندمحور باشد، بعید است که آنها در فعالیت ها شرکت کنند همچنین، یادگیرندگان همیشه انگیزه ندارند که زمان و انرژی زیادی را برای توسعه مهارت های یادگیری کافی صرف کنند (ون هاوت-ولترز، از این رو، اگرچه برای یادگیری مهم است، اما بار قابل توجهی را بر تحمیل می‌کند و از زبان آموزان می‌خواهد که مسئولیت بالایی داشته باشند.
حالا بیایید در این ویدئو از آموزش استاد محمودی درباره جملات شرطی به طور دقیق تر نگاه کنیم:

 • آموزش ترتیب صفات زبان انگلیسی:

صفات نظری عام و خاص، کلماتی هستند که به بیان چگونگی و کیفیت اشیا، اماکن، افراد، و... می‌پردازند. جایگاه صفت در زبان خارجی دقیقا خلاف فارسی است. در آن صفت قبل از اسم و در فارسی بعد از آن می‌آید. این صفات به دو قسمت عام و خاص یعنی (general opinion adjectives) و (specific opinion adjectives) تقسیم بندی می‌شوند. در این فیلم ما تدریس سریع، ماندگار و با کیفیت ترتیب صفات (اسم+صفت) توسط معلم برتر موسسه را خواهیم دید/order of adjectives

 • آموزش درک مطلب و مرجع ضمیر زبان انگلیسی:

یکی از مشکلات اساسی داوطلب ها، پاسخگویی به سؤالات ریدینگ است. هر داوطلبی باید به سؤالات متون (حدودا دو تکست) در مدت زمانی اندک (5 دقیقه برای 4 تست هر متن) جواب بدهد و این امر نیازند سرعت عمل و مهارت خاصی دارد. در حال حاضر تعدادی بسیار زبادی کتاب در باره مبحث درک مطلب در بازار وجود دارد که با توجه به حجم زیاد و پیچیده کردن مبحث، عملا دانش آموزان و داوطلبین را به بیراهه می‌کشانند و وقت آنان را تلف میکنند.


در این فیلمهای جدید مدرس سعی کرده به طور خلاصه و مفید، با ارائه نقشه راه و تکنیک پویانمایی و انیمیشن با چند اصل طلایی در آن پارت، این بخش را به شما عزیزان آموزش دهد. در این کلیپ ها شما تدریس ویژه و فوق العاده جدید انواع درک مطلب، مرجع ضمیر و انواع ضمایر در پکیج زبان حرف آخر را خواهی دید/Reading+pronoun

 • تدریس مصدر و اسم مصدر زبان خارجی:

مصدر یک فعل، شکل اولیه و ساده آن فعل است و اسم مصدر یا gerund به شکل ing- دار از فعل گفته می‌شود. در درسها به دنبال برخی از افعال یا عبارات مصدر فعل (infinitive) یا اسم مصدری (gerund) می‌آید و گاهی می‌توان با توجه به مفهوم جمله و پاراگرفاف از آنها استفاده کرد؛ در اینجا نیز شما با یاددهی فوق العاده و عجیب و بسیار لذت بخش مصدر و اسم مصدر، افعال ing + to زبان امتحان و آزمون توسط محمودی حرف اخر مواجه می‌شوید و میتوانید به از ارزش علمی پکیچ انگلیسی حرف آخر بیشتر مطمئن شوید/infinitive-gerund

 • آزمون 1، جملات شرطی و رابطه افعال زبان حرف اخر:

در آزمون 1، استاد مدرس کلی تست احتمالی از مباحث جملات شرطی و رابطه افعال انگلیسی برای دانش آموزان و داوطلبان حل و تشریح کرده است و شما میتوانید در اینجا خود را محک بزنید:

 • آزمون 2، ترتیب صفات و مرج ضمیر:

در این بخش نیز دبیر مدرس پکیج موسسه، با برگزاری آزمون 2، از مباحث مهم و تست خیز ترتیب صفات و مرج ضمیر کلی تست و سوال احتمالی کنکوری را همانند بانک تست بررسی و تشریح کرده است.

 • بخشی از نتایج و کسب درصدهای زبان کنکور حرف آخر:

پک زبان حرف اخر انتخاب کسانیست که آرزوی درصد زبان بالای ۸۰% را دارند، این منبع استاندارد با تست های طراحی شده آن به گونه ای تدریس شده که اگر فردی در این درس بسیار ضعیف نیز باشد به راحتی می‌تواند آن را فراگیرد و به درصدهای بالای ۹۰ آماده کنید. در این DVD ها با استفاده از روش هایی همچون الگو سازی و شهودی سازی و انیمیشن سازی با استفاده از فعال کردن نیم کره راست مغز مطالب ارائه و ماندگاری بالایی در ذهن دانش آموز خواهند داشت.
در اینجا شما نتایج حیرت انگیز درصدهای این مجموعه سی دی زبان را مشاهده میکنید، کسانی که از آموزشهای ما استفاده کرده اند توانسته اند بصورت تضمینی به بهترین نتایج برسند و به رتبه های عالی دست پیدا کنند.

- سفارش و بررسی دقیق ویژگی های پکیج کامل زبان حرف آخر (کلیک کنید)

و از آنجاییکه سوالات این درس در بخش انتهای دفترچه سوالات قرار دارد دانش اموزان بیشتر فرصت نمیکنند به سراغ این سوالات بروند در دی وی دی های موسسه هستند شما عزیزان با کلیه مفاهیم جامع کنکور آشنا خواهید شد و به کمک تدریس استاد موفق به یادگیری تمامی مطالب مورد نیاز برای زدن ۸۰ درصد خواهید شد -پس با خرید دی وی دی های زبان جامع کنکور خود را تضمین کنید..

 

 • شماره های تماس برای مشاوره رایگان و سفارش پکیج زبان: 02166096851 - 09120663015 - 09399585899
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
soli amad
دوشنبه بیست و یکم تیر ۰۰
پاسخ
(1)
()
soli amad
اما با افتخار ميگم که موفقيت من تو کنکور مديون زبان حرف آخرم؛ پايدار باشين
مهسا خداکرمی
دوشنبه بیست و یکم تیر ۰۰
پاسخ
()
()
مهسا خداکرمی
فارغ التحصيل کارشناسي ارشد زبانم؛ دانشجوي المپيادي در مقطع کارشناسي؛ چهارده سال سابقه ي تدريس موفق؛ مولف زبان هفتم و طراح سوالات تيزهوشان؛ طراحي جزوه هاي انحصاري کنکور و فيلمهاي آموزشي و.. اما با افتخار الانم ميگم که موفقيت من تو کنکور زبان مديون پکيج زبان حرف آخر هستم؛ پاينده باشيد
سانا غفاری
سه شنبه هشتم تیر ۰۰
پاسخ
(1)
()
سانا غفاری
هم واسه معدل امتحانا و کنکور درساي تخصصي و عمومي تسلط پيدا کردم با اين پک، زبان کنکور رو دست کم نگيرين دوستان!!!! چون تراز و رتبه نهايي مهممممه
Sima ahmadi
جمعه چهارم تیر ۰۰
پاسخ
(1)
()
Sima ahmadi
خيلي لذت بردم ازين مقاله و زبانم الان خيلي بهتره تغيير داسته رو من. سپاس از سايتتون
مهرشاد یوسفی پور
پنج شنبه سوم تیر ۰۰
پاسخ
()
(1)
مهرشاد یوسفی پور
خيلي عالي و کامل بود، ممنون از پکيج عالي استاد محمودي

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)