نمونه تدریس زبان انگلیسی حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نمونه تدریس زبان انگلیسی حرف آخر

اهمیت زبان انگلیسی حرف آخر چقدر است؟!

زبان انگلیسی از دروس فوق العاده مهم عمومی مشترک تمامی رشته هاست پکیج زبان انگلیسی حرف آخر توسط استاد مجتبی محمودی تدریس شده و زبان سال دهم و یازدهم و دوازدهم، درک مطلب، لغات، گرامر و کلوزتست را کاملا پوشش میدهد و شامل کتاب لغات جامع تیک آخر و جمع بندی زبان (تیر آخر) است. در این پک تلاش شده تا بهترین مجموعه زبان 100 درصدی کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. این ویدئوها یک منبع استاندارد و انتخاب کسانیست که به درصد زبان بالای ۸۰ درصد فکر می کنند.

در این ویدئوی کوتاه، شما سخنان استاد عبدالرضا منتظری و استاد مجتبی محمودی درباره سبک تدریس و اهمیت پکیج زبان انگلیسی موسسه حرف آخر را میشنوید، تا اطمینان بیشتری نسبت به سفارش پکیج زبان حرف آخر اقدام کنید.

آموزش دلنشین و سریع جملات شرطی نوع 1 و 2 زبان انگلیسی آخر:

جملات شرطی، اظهاراتی هستند که به بیان موقعیت های فرضی، عوامل شناخته شده و عواقب آنان میپردازند. در زبان انگلیسی ما چهار نوع جمله شرطی داریم و باید از نقشه راه سریع برای هر کدام از آن استفاده کنیم زیرا معانی متفاوتی را تشریح و تبین می کنند. هنگام آموزش این مبحث باید به خیلی نکات ریز و تست خیز توجه کنیم.

آموزش بی نظیر، لذت بخش و متفاوت مبحث بسیار مهم جملات شرطی نوع 1 و 2 زبان انگلیسی، آموزش کلی فرمول این مبحث در چند دقییقه بصورت لذت بخش و ماندگار توسط استاد یکه تاز زبان کنکور مجتبی محمودی در پکیج زبان حرف آخر/Conditional Sentences

حالا بیایید در این ویدئو از آموزش استاد محمودی درباره جملات شرطی به طور دقیق تر نگاه کنیم:

آموزش ترتیب صفات زبان انگلیسی:

صفات نظری عام و خاص، کلماتی هستند که به بیان چگونگی و کیفیت اشیا، اماکن، افراد، و... می پردازند. جایگاه صفت در زبان انگلیسی دقیقا خلاف فارسی است. در انگلیسی صفت قبل از اسم و در فارسی بعد از آن می آید. این صفات به دو قسمت عام و خاص یعنی (general opinion adjectives) و (specific opinion adjectives)  تقسیم بندی می شوند.

در این فیلم ما آموزش سریع، ماندگار و با کیفیت ترتیب صفات (اسم+صفت) در زبان انگلیسی توسط استاد مجتبی محمودی در پکیج زبان حرف آخر را خواهیم دید/order of adjectives

آموزش درک مطلب و مرجع ضمیر زبان انگلیسی:

یکی از مشکلات اساسی داوطلبان کنکور، پاسخگویی به سؤالات درک مطلب است. هر داوطلبی باید به سؤالات متون (حدودا دو تکست) در مدت زمانی اندک (5 دقیقه برای 4 تست هر متن) جواب بدهد و این امر نیازند سرعت عمل و مهارت خاصی دارد. در حال حاضر تعدادی بسیار زبادی کتاب در باره مبحث درک مطلب در بازار وجود دارد که با توجه به حجم زیاد و پیچیده کردن مبحث، عملا دانش آموزان و داوطلبین را به بیراهه میکشانند و وقت آنان را تلف میکنند.

در این آموزش استاد محمودی سعی کرده به طور خلاصه و مفید، با ارائه نقشه راه و تکنیک پویانمایی و انیمیشن با چند اصل طلایی در درک مطلب، این بخش را به شما عزیزان آموزش دهد. در این فیلم شما تدریس ویژه و تدریس فوق العاده و جدید انواع درک مطلب، مرجع ضمیر و انواع ضمایر زبان انگلیسی توسط استاد مجتبی محمودی در پکیج زبان حرف آخر را خواهی دید/Reading+pronoun

تدریس مصدر و اسم مصدر زبان انگلیسی:

مصدر یک فعل، شکل اولیه و ساده آن فعل است و اسم مصدر یا gerund به شکل ing- دار از فعل گفته می شود. در زبان انگلیسی به دنبال برخی از افعال یا عبارات مصدر فعل (infinitive) یا اسم مصدری (gerund)  می آید و گاهی می توان با توجه به مفهوم جمله و پاراگرفاف از آنها استفاده کرد

در اینجا نیز شما با تدریس فوق العاده و عجیب و بسیار لذت بخش مصدر و اسم مصدر، افعال ing + to زبان کنکور توسط استاد مجتبی محمودی مدرس زبان کنکور حرف آخر مواجه می شوید و میتوانید به از ارزش علمی پکیچ زبان حرف آخر بیشتر مطمئن شوید/infinitive-gerund

آزمون 1، جملات شرطی و رابطه افعال زبان انگلیسی:

در آزمون 1، استاد مجتبی محمودی مدرس زبان حرف آخر کلی تست احتمالی کنکور زبان از مباحث جملات شرطی و رابطه افعال زبان انگلیسی برای دانش آموزان و داوطلبان حل و تشریح کرده است و شما میتوانید در اینجا خود را محک بزنید:

آزمون 2، ترتیب صفات و مرج ضمیر:

در این بخش نیز استاد مجتبی محمودی مدرس پکیج زبان انگلیسی حرف آخر، با برگزاری آزمون 2، از مباحث مهم و تست خیز ترتیب صفات و مرج ضمیر زبان انگلیسی کلی تست و سوال احتمالی زبان کنکور را همانند بانک تست بررسی و تشریح کرده است.

بخشی از نتایج درصدهای زبان کنکور حرف آخر:

پکیج زبان حرف آخر انتخاب کسانیست که آرزوی درصد زبان بالای ۸۰ درصد را دارند، این منبع استاندارد با تست های طراحی شده آن به گونه ای تدریس شده که اگر فردی در این درس بسیار ضعیف نیز باشد به راحتی می تواند آن را فراگیرد و به درصدهای بالای ۹۰ در زبان آماده کنید.

در این دی وی دی ها با استفاده از روش هایی همچون الگو سازی و شهودی سازی و انیمیشن سازی با استفاده از فعال کردن نیم کره راست مغز مطالب ارائه و ماندگاری بالایی در ذهن دانش آموز خواهند داشت.

در اینجا شما نتایج حیرت انگیز درصدهای پکیج زبان حرف آخر را مشاهده میکنید، کسانی که از پکیج زبان حرف آخر و آموزش های استاد مجتبی محمودی استفاده کرده اند توانسته اند بصورت تضمینی به بهترین نتایج برسند و به رتبه های عالی دست پیدا کنند.

سفارش و بررسی دقیق ویژگی های پکیج کامل زبان انگلیسی جامع حرف آخر (اینجا کلیک کنید)

سفارش فوری 100 ساعت آموزش پکیج زبان بصورت رایگان: (اینجا کلیک کنید)

تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج زبان: 02191010336

aparattelegramwhatsupinstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338