آشنایی با موسسه حرف آخر | خدمات، شناخت کامل و دلایل برتری ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
جمعه یکم اسفند ۹۹
(0)
(0)
آشنایی با موسسه حرف آخر | خدمات، شناخت کامل و دلایل برتری
 • "اینجا حرف آخر است، حرف با عمل برابر است.."

در دنیای مدرن امروز، امر آموزش صحیح و اصولی به عنوان یکی از اهداف جامعه بشری، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند؛ هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف مجموعه سایت مرکزی حرف آخر است،

آشنایی با موسسه حرف آخر | این صفحه رسمی به عنوان ارائه دهنده معتبر محصولات کنکوری و تولید کننده ممتاز محتوا و مطالب مفید و همچنین اطلاع رسانی موثق در خصوص اخبار کنکور و دانش آموزان در سطح کشور است و ما به موجب این امر با بهره گیری از طرح و ایده‌‌‌‌های برتر در بخش آموزش، پیش گام بوده ایم و هم اکنون نیز هستیم

 • -حرف آخر چیست؟ آشنایی با حرف آخر:

امروزه موسسه حرف آخر بهترین موسسه آموزشی در ایران محسوب می‌شود که با به کارگیری جدیدترین روش‌‌‌‌های یادگیری و آموزشی تشکیل شده و فعالیت خود را در قالب تولید و ارائه پکیج‌‌‌‌های آموزشی (DVDها، کتب و آزمون‌‌‌‌های استاندارد) و با استایلی علمی و متفاوت، سبک خاص تدریس و با بهره گیری از بهترین کادر اساتید مجرب کشور، در سال 90 استارت زد.

حرف آخر برترین موسسه کنکوری کشور در ضمینه تولید محتوای دیجیتالی با استفاده از پیاده سازی انیمیشن و تصویرسازی است و اساتید این موسسه با استفاده از روش‌‌‌‌های نوین آموزشی و با استفاده از الگو سازی

و بدون استفاده از فرمول توانسته اند آموزش کامل و لذت بخش و تمامی نکات و تست ها را تدریس کنند، شما در این بخش بیشتر با حرف آخر آشنا می‌شوید: (Learn more about the Harfe Akhar institute)آشنایی با موسسه حرف آخر - سایت حرف آخر

 • -اعتبار علمی و استاندارد‌‌‌‌های تایید آموزش موسسه حرف آخر:

موسسه آموزشی-کنکوری حرف آخر، به عنوان برترین موسسه آموزشی کشور، مورد تائید آموزش وپرورش و سازمان سنجش است، و مدرسان حرف آخر، جزو بهترین اساتید تراز اول کنکور کشور می‌باشند و تدریس اساتید قدرتمند در این مجموعه، موجب موفقیت فوق العاده بالای دانش آموزان در کنکور شده است؛

ما با مشاوره تخصصی و ارائه پکیج‌‌‌‌های آموزشی مناسب با برنامه ریزی تحصیلی، بهترین شرایط ممکن را برای همه دانش آموزان و داوطلبان عزیز مهیا کرده ایم تا این عزیزان بتوانند بهترین رتبه‌‌‌‌های ممکن را بدست بیاورند.
این موسسه به دلیل نوآوری در حوزه آموزش، از سوی سازمان ملی یونسکو (
UNESCO) مورد تقدیر و موفق به مدرک بین المللی ICOM از دانشگاه Methodologica Governance فرانسه و چندین گواهی معتبر ISO داخل کشور است.

در مبحث آموزش، کلیه منابع کنکوری ما در قالب تصویرسازی و تکنولوژی انیمیشن/شهودی سازی تدریس می‌شوند و مرجع اصلی بهترین متد‌‌‌‌های موفقیت می‌باشند.

 • -کیفیت علمی تدریس و دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر در چه سطحی است؟

از خصوصیات برتر موسسه کنکوری حرف آخر، تولید محتوای آموزش به سبک انیمیشن، الگو وار بودن و استفاده از نقشه راه‌‌‌‌های کاربردی است، یادگیری 0 تا 100 دروس در زمان کم و کسب موفقیت در تمامی مقاطع تحصیلی و کنکور تخصص این موسسه است، و گام بزرگی در راستای آموزش کشور برداشته. این مجموعه با تکیه بر مدیریت زمان و محتوای دروس،

با استفاده از تکنولوژ‌‌‌‌های جدید و پویا نمایی توسط بهترین و برترین اساتید کشور مشغول به کار شده تا با افزایش فرایند یادگیری، سرعت حل مسئله و تقویت حافظه بلندمدت برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان برترین منابع را ارائه دهد.
انتشارات آموزشی حرف آخر بعنوان موسسه ای بی رقیب، تحت نظارت کامل آموزش و پرورش و سازمان سنجش کشور منابع خود را ارائه داده و بارها مورد تقدیر قرار گرفته و آموزش در سطح کشور را با نگاهی نو شروع کردند و بجای اینکه دانش آموز را درگیر حفظ کردن و فرمول‌‌‌‌های بسیار زیاد بکنند، مباحث داخل کتب را به سوی شهودی سازی و تصویر سازی دیجیتال سوق دادند تا ماندگاری بالا شکل گیرد.

همان طور که می‌دانید جایگاه فرمول ها نیم کره چپ مغز و تصاویر در نیم کره راست مغز قرار دارد، در واقع به بیان علمی، سبک حرف آخر نیم کره راست مغز را از راکد و بی حرکت بودن خارج کرده و باعث شد دو نیمکره درگیر شوند و دانش آموز بتوانند مطالب را با ماندگاری خیلی بیشتری و بهترین شکل و لذت و شوق بیشتری ممکن فرا بگیرد.
این نسل جدید رویکرد علمی بازخورد‌‌‌‌های بسیار مثبتی را ایجاد کرد، و همانطور که در متن بالا بدان اشاره شد، این مجموعه بزرگ آموزشی دارای چندین گواهی بین المللی است و توانسته برای اولین بار در ایران از دانشگاه ملی روش شناسی فرانسه مدرک ICOM را کسب نماید و برگ زرینی باشد بر سایر افتخاراتش.

بیشتر ما را بشناسید: استاندارد‌‌‌‌های بین المللی و درجه اعتبار علمی حرف آخر

 • -چرا حرف آخر؟ دلایل موفقیت و ویژگی‌‌‌‌های موسسه حرف آخر چیست؟!

حرف آخر با استفاده از فناوری و روش الگومحوری، انیمیشن و در چهارچوب تصویرسازی در تدریس و یادگیری سعی بر این دارد تا همه مطالب کنکوری را به متد نوین و موثر به دانش آموزان آموزش دهد که بسیار متمایز است و قدرت یادگیری را بشدت بالا می‌برد، تمرکز بر نیمکره راست مغز و تکنیک درگیر کردن دو نیمکره در یادگیری که کمک زیادی به موفقیت میکند.
بنابراین شما با یک انتخاب درست، آینده مطمئنی برای خود رقم بزنید و اگر میخواهید رتبه برتر شوید، همین الان با مشاورین این سایت مرکزی حرف آخر تماس بگیرید.

 • -آشنایی بیشتر با موسسه حرف آخر:

ارائه مطالب درسی با استفاده از اشکال، تصاویر و پویانمایی حرفه ای از روش‌‌‌‌های یادگیری مدرن در سراسر جهان به ویژه کشور‌‌‌‌های صاحب نام در نظام آموزشی قدرتمند مانند آلمان، ژاپن و فنلاند است. این روش علاوه بر تاثیر بسیار زیادی که در یادگیری خواهد داشت، نقش بسزایی نیز در ترغیب دانش آموزان و داوطلبان در یادگیری مطالب درسی و نکات کنکوری دارد.
همانطور که می‌دانید، احتمال فراموشی، عدم تسلط و به یادآوری همه فرمول ها، مطالب و جداول بسیار زیاد دروس مختلف در جلسه کنکور امری شایع و خیلی رایج است که گریبان بسیاری از داوطلبان را گرفته و سرنوشت آنها را تغییر خواهد داد، اما به خاطر سپردن مباحث درسی به شکل تصاویر متحرک به سبک منحصربه فرد "حرف آخر" به شما این اطمینان را می‌دهد که بتوانید در موقع لزوم، مطالب را ریکاوری کرده و در ذهن خود دسته بندی نمایید.


ویژگی موسسه حرف آخر | این موسسه ی پر افتخار، با نحوه تدریس و یادگیری مطالب درسی با استفاده از تصاویر رنگی متحرک و انیمیشن‌‌‌‌های پیشرفته به شکل بلند مدت و با به کارگیری دو نیم کره راست و چپ مغز و بدلیل درگیرکردن دو نیمکره در راستای حفظ مطالعات سریع و طولانی مدت تا روز کنکور و حتی بازه زمانی بلند مدت، شیوه تدریس الگو و شهودی سازی، تصویرسازی را به همراه دارد.
پس: حرف آخر انتخاب رتبه‌‌‌‌های تک رقمی و 2 رقمی است و رتبه‌‌‌‌های برتر کنکور که از حرف آخر استفاده کرده اند خود را به نوعی مدیون نقشه راه‌‌‌‌های حرف اخر می‌دانند چون در مدت زمان کمی مطالب را با الگو‌‌‌‌های بی نظیر فرا گرفتند. همان نقشه راه شیمی دکتر شیروانی که تنها در یک اسلاید 50 درصد درس شیمی را پوشش می‌دهد و این به تمام معنا یعنی انقلاب آموزشی در آموزش کنکور!

-همچنین اینجا بخوانید: خدمات مشاورین حرف آخر

-آدرس موسسه حرف آخر و دفتر مرکزی حرف آخر کجاست؟
-چگونه با موسسه حرف آخر ارتباط برقرار کنم؟

دانش آموزانی که با حرف آخر آشنایی دارند و می‌خواهند تحت پوشش مشاوره حرف ای سایت حرف آخر باشند، و یا قصد خرید پکیج‌‌‌‌های درسی و کنکوری را دارند می‌توانند منابع و سفارشات خود را به صورت خرید از همین فروشگاه یا به شیوه تلفنی انجام دهند، در این صورت می‌بایست با شماره‌‌‌‌های پایین صفحه تماس برقرار کنند؛
روش دوم نیز مراجه حضوی است و می‌توانند به آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: واقع در میدان انقلاب تهران، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان مراجعه نمایند و ذکر البته این نکته نیز خیلی ضروری است که برای مراجعه حضوری حتما با شماره تماس 09120663015 هماهنگی‌‌‌‌های لازم را انجام دهید در غیر اینصورت مراجعه حضوری به هیچ وجه پذیرفته نمی‌شود!

-نمایندگی‌‌‌‌های موسسه حرف آخر در چه شهرهایی است و نمایندگی‌‌‌‌های موسسه حرف آخر چگونه پیدا کنم؟

در حال حاضر موسسه حرف آخرهیچ گونه نماینده ای در شهر‌‌‌‌های کشور ندارد و کلیه نام‌‌‌‌های موجود در فضای مجازی که با نام موسسه حرف آخر هستند و در این سایت مرکزی معرفی نشده؛ قانونی نیست و هیچ گونه رسمیتی نداشته و ارتباطی با حرف آخر ندارند؛ شما دوستان گرامی جهت اخذ نمایندگی حرف آخر می‌توانید با شماره‌‌‌‌های داخل این سایت تماس برقرار کرده و طبق شرایط و قوانین مشاوران ما راهنمایی لازم در اختیارتان قرار داده می‌شود.
"با تمام وجود،
شبانه روز مشغول تولید مطالب مفید برای دانش آموزان و داوطلبین عزیز کشورمان هستیم تا بتوانیم در جهت دهی به آینده سازان کشورمان نقش بسیار مفیدی داشته باشیم.."

 • -رتبه برتر‌‌‌‌های موسسه حرف آخر چه کسانی بودند؟

 • -تاثیر آموزش و پکیج‌‌‌‌های درسی موسسه حرف آخر چقدر بوده؟

همانطور که قبلا گفته شد، حرف آخر انتخاب رتبه‌‌‌‌های تک رقمی و دو رقمی بوده و بطور کاملا شفاف و با اطمینان می‌توان گفت تمام دانش آموزانی که از منابع حرف آخر استفاده می‌کنند و به صورت دقیق تمام مباحث را مسلط میشوند و همگی توانسته اند؛ بالاترین درصد و نمره را از هر درس بدست بیاورند و این قضیه کاملا تائید کننده فعالیت بسیار عالی تدریس حرف آخر است.
این موسسه با افتخار بیش از 10 سال تجربه علمی موفق و قدرتمند، توانسته شیوه و سبک تدریس دروس تخصصی و عمومی مورد نیاز جهت قبولی در کنکور را به شکل پکیج و
dvd ‌‌‌‌های درسی با ارائه متد نوینی از درس دادن با استفاده از تصاویر متحرک و انیمیشن‌‌‌‌های جذاب داوطلبان را به موفقیت نزدیک تر نماید.
حرف آخر در تلاش است تا با استفاده از برترین اساتید کنکوری، همچنان مسیر موفقیت را طی کند و گرچه تاکنون نیز در این حوزه بسیار موفق عمل کرده و توانسته هر ساله صدها داوطلب را به رتبه‌‌‌‌های برتر آزمون سراسری برساند.
دانش آموزان و داوطلبان عزیز، برای اطلاع از لیست رتبه برتر‌‌‌‌های موسسه می‌توانید شماره تماس‌‌‌‌های زیر تماس بگیرید و حتی با شرکت در طرح نخبگان حرف آخر نیز می‌توانید با اطمینان کامل و خیلی قوی پیش بروید.

 • الگو‌‌‌‌های موسسه حرف آخر چی هستند؟

آشنایی با حرف آخر | در سایر موسسات و سیستم سنتی آموزش و پرورش از روش‌‌‌‌های قدیمی و تکنیک ها استفاده شده و این مشکلی بزرگ برای دانش آموزان بود. فرض بفرمائید 1000 تیپ تست وجود داشته باشد و دانش آموز مجبور خواهد بود که همان 1000 تکنیک آموزشی را بطور کامل حفظ کند،

مشکل بزرگتر اینکه ممکن است 200 تکنیک یا تیپ تست ها کاملا به همدیگر مشابه باشند که در این شرایط انتخاب دقیق تکنیک صحیح برای پاسخ دادن به سوال بسیار سخت است،

بنابر این حرف اخر این سبک منسوخ شده و بدون کاربرد که برپایه حفظیات کوتاه مدت بود را کنار گذاشته است، در سیستم الگوسازی ویژگی موسسه حرف آخر تمام مباحث فقط در چند الگوی محدود تدریس می‌شود و شما میتوانید هر نوع سوالی را پاسخ و در حافظه طولانی مدت خود از آن استفاده نمائید و در زمان جلسه کنکور با تسلط پاسخ سوالات را بدهید.
با الگو‌‌‌‌های کم و جامع امکان پاسخ به هر سوالی را دارید و برای مثال کل دینی را با 12 الگو می‌توانید پاسخ دهید و همچنین مدیریت زمان که از مهمترین فاکتور‌‌‌‌های آزمونی است را داشته باشید.

 

جستجو‌‌‌‌های مرتبط سایرین در این پست:
کلاهبرداری موسسه حرف آخر
اعتبار موسسه حرف اخر
دروغ‌‌‌‌های موسسه حرف آخر
درآمد موسسه حرف آخر
رییس موسسه حرف اخر
چرا حرف آخر
روش درس خواندن با حرف آخر
تضمین حرف اخر


انتشارات حرف آخر از تولید کنندگان معتبر و محبوب منابع کمک آموزشی جامعه کنکوری کشور است و در حال حاضر نیز محتوا‌‌‌‌های آموزشی خود را از مقطع ابتدایی تا متوسطه دوم و کنکور آماده کرده است و و هر ساله رتبه برتر‌‌‌‌های زیادی را به جامعه ما تحویل دهد؛ از ویژگی‌‌‌‌های محبوبی که در کنار محصولات حرف آخر ارائه می‌شود پشتیبانی و مشاوره است که از طرف دپارتمان مشاوران این خدمات در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.

نکته حائز اهمیت این است که مشاوران موسسه حرف آخر به صورت رایگان این خدمات را ارائه و دانش آموز دیگر با سردرگمی مواجه نخواهد و اگر سوال یا ابهامی برایش پیش بیاید مشاورین ما وی را کاملا راهنمایی خواهند کرد.

 • -جمع بندی:

شما دانش آموز و کنکوری‌‌‌‌های عزیز می‌توانید جهت مشاوره قبل از خرید محصولات حرف اخر با شماره تلفن‌‌‌‌های حرف آخر درج شده در بخش‌‌‌‌های زیر یا با تلفن ثابت سایت مرکزی و فروشگاه اینترنتی محصولات اصلی حرف آخر به شماره 02191010336 بصورت مستقیم در ارتباط باشید تا از اصل بودن پکیج‌‌‌‌های آموزشی سفارش کاملا مطمئن بشوید و حتی به هرگونه سوال و پیشنهادی و انتقادی در خصوص موسسه و بسته‌‌‌‌های آموزشی و نحوه خرید و سفارش آنها و چگونگی استفاده از این بسته ها، پرسیده و مطلع شوید.
با خرید از سایت ما از تخفیفات موسسه حرف آخر بهره مند میشوید و همچنین می‌توانید از خدماتی چون مشاوره و برنامه ریزی بصورت رایگان برخوردار شوید و بلافاصله بعد از خرید برای شما یک مشاور ویژه خصوصی جهت پیگیری برنامه مطالعاتی شما انتخاب می‌گردد

-یادداشت از: سرپرست دپارتمان مشاوره موسسه حرف آخر

 

 • -تماس مستقیم با دفتر موسسه حرف آخر: 02191010336 - 09120663015 - 09399585899
گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.