پرسش‌های متداول ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
آموزش شکستن قفل پکیج دی وی دی | هک کد وی او دی حرف آخر ؟

قفل حرف آخر هرگز شکسته نمیشود، کسانی که منابع حرف آخر را دارند، می‌خواهند روی سیستم دیگری نصب کنند حتما کد دوم را باید از موسسه دریافت کنند تا پکیج ها روی یک سیتم دیگر نصب شود، برای توضیحات بیشتر با مشاورین این سایت در تماس باشید - 02164035 داخلی 3

نرم افزار شکستن قفل دی وی دی های آموزشی | شکستن قفل فیلمهای قفل دار حرف آخر

حق نشر یا حق تکثیر دسته ای از حقوق انحصاری است که به ناشر یک اثر اصل تعلق می‌گیرد و هرگونه استفاده و بهره برداری از آین حق منوط به دریافت اجازه از ناشر آن اثر است. عدم عضویت ایران در کنوانسیون های بین المللی مربوط به حق تکثیر (copy right) سبب شده است تا مردمان ایرانی گرانترین نرم افزارهای کامپیوتری رایج جهان را رایگان مفت دانلود کنند یا با قیمتی بسیار کم آن را تهیه کنند.

همین امر نیز عامل شد رسانه های خارجی مانند رادیو بین المللی (CRI) و فاکس نیوز و... در گزارش های اخیر سالیانه خود، قیمت پایین نرم افزارهای کاربردی در ایران را آشکار کردند. در قسمتی از پژوهش های تیم گزارشگران بین المللی ادعا شده که هر کاربر ایرانی بیش از 4 هزار دلار نرم افزار غیر قانونی نسخه کاملا کرک شده روی لپ تاپ یا سیستم خانگی خود نصب کرده است. گزارش اخیر بر این امر تأکید داشته که ایرانی ها بدون دغدغه بدون آن که همچون کاربران کشورهای توسعه یافته نگران عواقب یا جرایم احتمالی باشند، می‌توانند محصولات نرم افزاری را دانلود یا نسخه های کد شکسته را با قیمتی بسیار نازل و غیر اخلاقی خریداری کنند.
همچنین در این گزارش به این قضیه نیز اشاره شده است که رقم 4000 دلار براساس نیازهای یک کاربر معمولی محاسبه شده و می‌توان متصور شد که این رقم برای کاربرانی که به کارهای آموزشی تخصصی مشغولند، به مراتب خطرناک تر و بزرگ تر است.

اینجا بخوانید: خرید رسمی محصولات حرف آخر - فروشگاه مرکزی

وقتی اعلام شد بطور متوسط روی هر یک از سیستم های ایرانی ها حدود 4 هزار دلار نرم افزار غیرقانونی نصب کرده اند این خبر همه جا منتشر شد، بسیاری بر این اعتقاد بودند که این رقم دور از ذهن و غیرممکن است.
البته باید گفت که رقم درج شده از سوی منابع خبری و تحقیقی خارجی، دور از انتظار نیست چراکه نصب سیستم عامل ویندوز، مایکروسافت آفیس و چند برنامه مورد نیاز برای یک کاربر معمولی در خارج از کشور حدود 2000 دلار هزینه دارد، این در حالیست که کاربران داخل ایران بصورت رایگان و غیرقانونی این نرم افزار ها را بر سیستم های خود آپلود میکنند. در واقع در کشورهایی که قانون کپی رایت را رعایت می‌کنند، افراد برنامه های محدودی روی سیستم خود نصب می‌کنند؛ در کشورهایی که قانون کپی رایت در آنها رعایت می‌شود کاربران فقط نرم افزارهای مورد نیاز تخصصی را نصب می‌کنند

تحلیل دی وی دی های حرف اخر

نصب و فعال سازی پکیج‌های حرف آخر
شکستن قفل سی دی صوتی

 • هک دی وی دی های حرف آخر - چگونه قفل سی دی های حرف آخر را بشکنیم؟ شکستن قفل autorun

شاید برای بسیاری از خوانندگان این مطلب چنین سؤالی طرح گردد هنگامی که انواع نرم افزارها را می‌توان بطور رایگان یا با هزینه کمتری بدست آورد چه نیازیست که پول بیشتری پرداخت؟! کارشناسان حوزه IT در این باره می‌گویند: موسسات یا شرکت های معتبر نرم افزاری سالانه ضررهای بزرگی از بخاطر عدم رعایت قانون کپی رایت در برخی کشورها متحمل می‌شوند و این در دراز مدت باعث می‌شود که هرگز برنامه نویسی و آموزش های صحیح در این کشورها رشد نکند.

آشنایی با خرید و فروش پکیج، کپی حرف آخر رایگان | نظر دقیق شرعی و قانونی چیست؟

 

کد منطقه برای جلوگیری از پخش دی وی دی های سایر مناطق جغرافیایی توسط کاربران استفاده می‌شود. برای اینکه منطقه پخش DVD خود را رایگان یا چند منطقه ای کنید، نمی‌توانید آن را هک کنید. اکثر پخش کننده های VOD قابل هک نیستند، از جمله پخش کننده های اپلیکیشن موسسه که به دلیل عدم توانایی در باز کردن قفل مشهور هستند. لینک ها به راحتی قابل کنترل هستند، اما برخی از آنها به مراحل اضافی نیاز دارند، مانند به روز رسانی سیستم عامل برای پخش v.o.d بدون تغییر کد منطقه در پخش کننده های ویندوز، یا رایت یک تصویر سی دی بر روی دیسک. تعداد زیادی مدل پلیر وجود دارد و روند هک متفاوت است.

توجه داشته باشید همه پلیرها را نمی‌توان به چند رجیون تغییر داد و گاهی اوقات باید منتظر بمانید تا شخصی یک سیستم عامل رایگان منطقه را برای درایو پک شما به اشتراک بگذارد. برخی از هکها فرآیندهای پیچیده ای هستند که نیاز به زمان و صبر دارند. اما در اینجا یک ابزار حذف کد سریال پایدارتر - Platinum وجود دارد. این قضیه از هک کردن آن یا جستجوی کد بازگشایی قفل بسته جلوگیری و سیستم عامل فرد هکر را نجات نمی‌دهد.

نحوه کپی دی وی دی های قفل دار استخراج فیلم | آموزش گام به گام و تصویریشکستن قفل نرم افزار آموزشی

بهرحال با تمامی موارد ذکر شده باید گفت متأسفانه ایران تاکنون در هیچ یک از قراردادهای بین المللی مرتبط با حقوق کپی رایت عضو نیست، این مسئله نیز به ضرر منافع کل مردم است و نمی‌توانیم در سازمان تجارت جهانی (WTO) عضو شویم. اگر بطور واقع بینامه بخواهیم نگاهی به نقض کپی رایت در کشور داشته باشیم، می‌توان گفت که در دراز مدت صدماتی به کشور وارد خواهد کرد؛ مخصوصا در سیستم آموزشی، حقوق مولفین و همچنین شکستن قفل حرف آخر و قفل حرف آخر هم از لحاظ قانونی تخلف و جرم بوده هم از لحاظ شرعی نیز حرام و حق الناس است.
یک سبک قفلگذاری اجرای اپ از روی پک است. در این روش برنامه هنگام اجرا، به DVD رجوع کرده و پوینت خاصی از آن را بررسی میکند. این نقاط پارتهایی هستند که به صورت فیزیکی شنان گذاری شده و به شیوه ای آسیب دیده اند و معمولاً این ها با تابش پرتو لیزر نیز انجام می‌شود. بدین روال نقاط معینی از پکیج به اصطلاح لیزرسوز خواهد شد. این پویت ها به مثابه قفل VOD عمل می‌کند و از امر تکثیر و کپی برداری یا کاربرد غیرمجاز تا حدد بسیار زیادی جلوگیری میکند

تکنیک نادرست شکستن قفل‌های نرم‌افزاری:
قفل های حجمی: در این سبک فایل های DVD را به حدود چندین گیگابایت افزایش داده که امکان تکثیر روی Hard را نداشته باشند. از سهل ترین و عمومی ترین اسلوب هایی که تاکنون جهت حفاظت از پک دیده شده، افزایش مجازی طول چند File درونش است به جوری که آنها تا چند صد مگ به چشم می‌آیند. برای طبق شماره سریال و گارانتی پکیج‌ها میدارد.

 

سوالات متداول دانش‌آموزان و داوطلبان در مورد اینکه شکستن قفل دی وی دی‌های آموزشی حرف اخر به چه شکلی است یا چقدر طول می‌کشد، چگونه و با روش تهیه سایر پکیج های اورجینال، شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر با مشاورین حرف آخر تماس بگیرید تا سوالات خود را برای محصولات گارانتی، مشکل‌دار و تعویض از آن‌ها بپرسید. لازم به ذکر است که DVD های اصلی آپدیت جدید همه کلیه مطالب درسی درون آن پوشش داده شده است؛ اگر برنامه خودش رو اجرا بکنید برای استارت مطالعه از الان بهترین منابع و محصولات همینا هستند


The lock of the Harfe Akhar will never be broken, those who have the resources of the last letter, want to install on another system, they must get the second code from the institution so that the packages can be installed on another system.

پکیج 0 تا 100 حرف آخر | جزئیات تکمیلی محصولات درسی 1402

پکیج 0 تا 100 حرف آخر شامل دی وی دی های آموزشی اورجینال، کتب، جزوه و درسنامه های جامع می‌باشند که 3 سال کامل و کنکور را شامل میشود، این مجموعه ابتکاری جدید از موسسه آموزشی ما است که طی این برنامه مطالعاتی قطاری کل منابع مطالعاتی 3 سال طی ۱۰۰۰ ساعت به دانش آموز یاد داده می‌شود. این سیستم بصورت باکس مانند طراحی شده که قابلیت شخصی سازی شدن مطابق با ساعات آزاد مطالعاتی فرد را دارد.

پکیج های دروس تخصصی حرف آخر | 0 تا 100 تجربی، ریاضی و انسانی

 

 • پکیج 0 تا 100 حرف آخر | پک کامل صفر تا صد 1402 جدید مشاوره رایگان

بسیاری از دانش‌آموزان برای قبولی در آزمون و امتحان، فقط کتاب درسی را مطالعه می‌کنند اما نتیجه قابل قبول و مد نظرشان را به دست نمی‌آورند. به نظر شما دلیل و علت چیست؟ جواب این پرسش بسیار روشن است؛ برنامه‌ریزی این افراد نادرست بوده و صحیح نیست! اینجا یاد میگیرید چگونه یک کلاس درس در خانه ایجاد کنید، ایجاد فضای کلاسی خانه برای شما قطعا کمک میکند که هر روز به ذهنیت برتر تبدیل شوید. با تعیین فضا و تکمیل منبع فراگیری شروع کنید، سپس برنامه پروسه اصلی را برای پیشرفت خود بچینید. در نهایت، سیستم روتین خود را مرتب کنید تا آماده باشید.

 

برنامه‌ریزی دقیق و منظم، مهم‌ترین رکن در قبولی محسوب می‌شود. یکی از مهارت‌های اصلی برای رسیدن به نتیجه، برنامه‌ریزی تضمینی است. موسسه ما برای این مسئله، راه‌حلی ارایه داده است. این راه‌حل برنامه ۱۰۰۰ ساعته پکیج های اورجینال است. با توجه به اهمیت این بسته های تدریسی، شما را با جزئیات آن معرفی می‌کنیم. بسته های ارسالی برای دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری شامل دی وی دی، کتاب کار، درسنامه و جزوه های مخصوص به خود هستند که یک تدریس مفهومی را به مخاطب ارائه می‌کند تا بتواند سال دهم، یازدهم و دوازدهم، رشته های انسانی تجربی ریاضی-فیزیک را به شیوه جامع و دقیق فرا بگیرند، دیگر دغدغه یادگیری و دنبال منابع گشتن را نداشته باشند..

 

پکیج دروس عمومی | شرایط 1401 و 1402

 

پکیج حرف آخر در حالت کامل بصورت دقیق، بسیار مفهومی و کاملا تضمینی کلیه دروس را پوشش میدهد تا حدی که دانش آموز نیازی به کلاس مدرسه، کلاس خصوصی و حتی کتاب درسی با جزوات سنگین دست و پاگیر هم ندارد، محصولات کامل موسسه همه دروس تخصصی، عمومی شامل 10 آزمون مبحثی است، پکیج مشاوره و برنامه ریزی است. تدریس پر انرژی همراه با مشاور و برنامه‌ریز تحصیلی با متد متفاوت، منحصر به فرد، حساب شده حرفه‌ای که می‌تواند نقش مهمی برای موفقیت شما داشته باشد. با این محصولها جدید بهترین نمره و رتبه را کسب می‌کنید.

 • ویژگی‌ها و مزیت بسته 0 تا صد | کتاب های برنامه کلاهبردار چی هست؟

اولین مزیت این پکیجها اینه که فقط در ۱۰۰۰ ساعت، کل درس ها آن هم با تست و مرور کافی به اتمام می‌رسانید. یعنی به صورت متوسط اگر روزی ۱۰ ساعت درس بخوانید، در ۱۰۰ روز یعنی 3 ماه و 10 روز، برنامه تمام میشود بعد کلی وقت داریم تا تکرار و تمرین کنیم. دانش‌آموزانی که زمان کمی تا امتحانات و کنکور دارند، تا اندازه ای دچار سردرگمی و استرس می‌شوند. 0 تا 100 تمام تلاش خود را کرده که این گروه را به بهترین شکل آماده کند. یک برنامه روزانه و آموزش همراه ویژگی‌های بی نظیر، کامل و جامع را جمع‌آوری کرده است.


موفقیت تحصیلی یکی از مهمترین اهداف همه دانش آموزها است. مهمترین راه برای موفقیت داشتن یک رویکرد صحیح اصولی است. هنگام برنامه چیدن، باید تعدادی از مراحل را با توجه به هدف خود تعیین کنید، با رسیدن به این اهداف کوچکتر، به هدف اصلی نزدیک شوید. در این راستا نکاتی مانند: خواب و استراحت کافی، تنوع تحصیلی، جهش ذهنی و... باید مورد توجه قرار گیرد. طراحی و استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی در بالاترین سطح علمی با بهترین اساتید و بهرمنی از الگوهای درسی، تکنولوژی‌های روز دنیا کمک می‌کند تا در یک زمان مشخص خود را به خاص ترین نحو خود را تکمیل کنیم

 1. دارای بالاترین سطح علمی
 2. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در برنامه‌ریزی
 3. برنامه‌های مطالعاتی راهبردی و کاربردی
 4. رسیدن به سطح علمی بالا و مناسب در ۴ ماه
 5. استفاده از تکنیک‌های جدید ابداعی
 6. استفاده از انیمیشن - پویانمایی
 7. استفاده از سیستم کد و رمزگذاری برای مفهومی کردن دروس
 8. استفاده از نقشه راه های سرنوشت ساز
 9. شهودی‌سازی مباحث فصل های کتاب
 10. بررسی تمام سوال و مسائل و نکات کنکور و امتحانات
 11. بررسی ترفند + تکنیک‌های تست زنی سریع
 12. مطالعه عالی تمامی دروس عمومی + تخصصی

 

 • بهترین پکیج آموزشی کنکور | مجموعه حرف آخر تجربی انسانی دهم یازدهم دوازدهم شامل چیست؟

پیش خواندن، پرسش، خواندن، تفکر، حفظ کردن و بازبینی. فرض کنید می‌خواهید بخشی از یک کتاب را ذخیره کنید و سپس آن قسمت را بازیابی کنید. ابتدا باید با مطالعه موضوعات مهم، مروری بر آنها داشته باشید. این نوع خواندن به شما امکان می‌دهد مطالب مهم کلاس را سازماندهی کنید. در مرحله دوم باید در مورد هر بخش سوال بپرسید. در مرحله سوم باید هر بخش را بخوانید تا به سوالات مطرح شده پاسخ دهید. در مرحله چهارم باید در مورد مطالب فکر کنید و در حین خواندن به آنچه می‌خوانید معنا بدهید، سوال ایجاد کنید و بین دانش خود ارتباط برقرار کنید. سپس در مراحل پنجم و ششم حفظ و بازنگری باید سعی کنید حقایق اصلی مطالبی را که خوانده اید به خاطر بسپارید و به سوالاتی که پرسیده اید پاسخ دهید.

 

دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند با استفاده از این بسته ارزشمند، دانش کامل‌تری در مورد سه سال دیپلم داشته باشند. موسسه حرف اخر برای راحتی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور این محصول ها را به صورت پستی یا ترمینال و باربری ویا حضوری در اختیار شما قرار می‌دهد. پس برای شروع طوفانی و بی نظیر با تیم ما، می‌توانید با مشاورین این سایت اصلی در ارتباط باشید تا از خدمات کامل ما بهره مند شوید.

فواید داشتن روتین روزانه
فراهم شدن امکان سنجش سطح پیشروی

ممانعت از سردرگمی،

کسل شدن

پیشگیری از اتلاف زمان و انرژیاسان تر شدن رسیدن به اهداف
خلق آرامش خاطر، استرس و نگرانی‌ کمترماکسیمم اعتماد به نفس

افزایش درصد رسیدن

به هدفهای مشخص شده

عادت همیشگی مطالعه

فرصت اجرا کردن نظم

در برنامه و منع پراکندگی

مرور کاربردی مباحث درسی


دانش‌آموزان و داوطلبان با تماس با مشاورین ارشد و رتبه برتر ما، به راحتی می‌توانند محصولات را خرید کنند، شما می‌توانید به راحتی جزوات PDF + وی او دی حرف اخر را تهیه کنید؛ از آن‌ها استفاده نمایید.

► تلفن تماس: 09120663015 - 02166096851

 

شماره سریال و گارانتی پکیج های حرف آخر چگونه است؟ کد فعالسازی اپلیکیشن VOD جدید

موسسه آموزشی و کنکوری حرف اخر برترین موسسه معتبر و موفق در زمینه ارائه پکیج های درسی است که مباحث درسی، ریز نکات مهم و مخفی بسیار درسی، الگو های ابداعی و سرنوشت ساز حل مسئله را به شکل انیمیشن های دیجیتالی - پویانمایی در اختیار دانش آموزان شرکت کننده در آزمون سراسری قرار می‌دهد. سوال اصلی!؟ شماره سریال و گارانتی پکیج های حرف آخر چگونه است؟ حرف اخر با داشتن روش آموزشی بسیار جدید و جذاب در بین دانش آموزان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده، صرفا داوطلبان و دانش آموزانی که به دنبال رسیدن به رتبه برتر و قبولی در بهترین رشته ها و دانشگاه ها هستند به ان می‌پیوندند.

 • سایت گارانتی حرف آخر نرم افزار VOD | پشتیبانی حرف آخر شماره سریال محصولات 1402

کلیه منابع جامع آموزشی موسسه حرف آخر مهر به صورت دی وی دی، کتاب کار و درسنامه هستند که حاصل تلاش اساتید برتر کشور اند، با استفاده از نوین ترن روش های تدریس و با رعایت متدولوژی علمی ارائه شده اند. همچنین انتشارات به دلیل رعایت متدولوژی علمی موفق به دریافت گواهی نامه ارزشمند اعتبار تایید علمی سطح بالا از دانشگاه Methodologica Governance از کشور فرانسه گردیده است. هر پکیجی که از این سایت رسمی سفارش و خریداری شود کد فعالسازی جداگانه را دارا می‌باشند، این کدهای ویژه فقط بر روی یک سیستم کامپیوتری قابل نصب و اجرا بوده؛ بنابراین هر پک تنها برای یک شخص و دانش آموز قابل استفاده است.


یکی از خدمات فنی جدید و خیلی مهم موسسه حرف آخر ارائه و دریافت کد فعال سازی بسته اصلی به مشتریان است. این کد 10 رقمی با وارد کردن در صفحه یا کادر مخصوص کد پکها را فعال را راه اندازی می‌کند. این کد یا سریال در جهت کاهش حداقلی سواستفاده های اینترنتی و مبارزه با افراد متقلبی است که قصد دارند از راه نامشروع و حرام محتوای پکیج ها را در اختیار دانش آموزان قرار دهند تا آنها را فریب دهند!. به همین سبب برای بالا بردن کیفیت بسته ها و جلوگیری از این سو استفاده ها، قفل رمزگذاری دی وی دی های اورجینال انجام شده تا به صورت قانونی و مشروع همگان بتوانند استفاده کنند، از محتویات عالی تدریس کاملا بهره ببرند.

 

 شماره سریال و گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر چگونه است؟لازم به ذکر است که محصولات؛ دارای 2 نوع شماره سریال هستند: کدهای ۱۶ رقمی و ۲۰ رقمی. پس دوستان عزیز!، لطفا جهت راهنمایی نصب طی مراحل فعالسازی محصولهای خود با توجه به نوع کد محصول در این قسمت کلیک کنید. همانطور که می‌دانید بعد از تهیه سری مورد نظر خود و دریافت آن درب منزلتان، متوجه کادر شماره سریال قرمز یا سفید رنگی روی بسته شما می‌شوید؛ اما اهمیت و کاربرد آن چیست؟! سریال پیکج های سرنوشت ساز یکی از مباحث و موضوعات بسیار با اهمیت است، به این خاطر ما در ادامه به صورت خیلی جامع و کامل آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد

 

 

 

 

پیشنهاد ما: دریافت بسته اورجینال منابع 3 سال کنکور حرف آخر و مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

 

- اهمیت و کاربرد کد یا شماره سریال پکیج های حرف آخر:
سوالی که هنگام دریافت محصولات حرف آخر ممکن است برای اکثر شما عزیزان پیش بیاید اینست که اهمیت، کاربرد کد یا شماره سریال پکیج های حرف آخر چیست! باید گفت که همانطور که اشاره شد هم برای برای بالا بردن کیفیت محصولهای و هم برای کوتاه کردن دست سودجویان و کپی برداران است؛ این شماره سریال ها جهت فعال سازی خریداری شده استفاده می‌شود. اگر که دقت کرده باشید سریال نرم افزار بر روی جلد بسته نرم افزار، و در پشت بسته در یک کادر برچسب مانند درج شده است. شما از طریق شماره سریال بسته می‌توانید (بعد از قرار دادن تعویض دی وی دی ها بر روی سیستم انجام مرحله نصب) اقدام به دریافت کد قرمز و کد فعالسازی نمائید.

 

پس نهایتا برای دریافت کد فعالسازی حرف آخر نیز، حتما نگهداری جعبه وی او دی ها که شماره سریال محصولات روی‌ آنها حک شده است؛ بسیار مهم و ضروریست. نکته آخر در این باره نیز این است که دانش آموزانی که از پکیج های اصلی که دارای شماره سریال اصلی موسسه هستند، استفاده می‌کنند علاوه بر در دسترس داشتن پکیج های با کیفیت و آپدیت حرف آخر می‌توانند با مشاوره برنامه ریزی خوب در طرح های سطح سنجش آی کیو، طرح رتبه برتر، نخبگان و طلایی موسسه ثبت نام کرده؛ آینده خود برای رسیدن به رتبه ها و رشته های تاپ خوب دانشگاهی را کاملا تضمین کنند. در ادامه این مقاله ارزشمند، سوالات متداول زیر را دیگران نیز پرسییده اند که ما می‌خواهیم در این پست به‌ آنها بطور کامل جواب بدهیم:

 • آیا پکیج های حرف آخر دارای تاریخ انقضا می‌باشند؟
 • چگونه از اصل بودن پکیج ها و منابع حرف آخر مطمئن بشوم؟
 • با ارور و خطای شماره سریال منقضی شده است در پکیج حرف آخر چه کنیم؟
 • پس از گارانتی با خطای محصول قبلا فعال شده مواجه میشوم!
 • آیا دی وی دی ها دچار مشکل می‌شوند؟
 • گارانتی پکیج وی او دی چگونه است؟
 • کد فعال سازی وی او دی حرف اخر | گارانتی و ضمانت پکیج ها - تعویض پکیج حرف آخر:

ضمانت یا گارانتی (Guarantee)، امری مهم است از سوی سایت مرکزی حرف آخر، که در آن عمل کرد مناسب پکیج را تضمین کرده است. گارانتی برای خدمات کاربرد دارد و بدین جهت موسسه حرف آخر با تمام قدرت ضمانت می‌کند که سطح کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش را ارائه دهد، به درستی گارانتی محصولات حرف اخر را اجرا کند. در نگاهی دقیقتر، گارانتی پکیج ها در واقع نوعی پشت گرمی برای داوطلبان و دانش آموزان است و در بخش سفارشات و خريد و فروش، وارانتي يا گارانتي کامل به پکیجها و محصولات اموزشی خدمات مشاوره ای فروش ارائه مي شود.


در مواردی هم که تایید گردد پکیج دی وی دی یا بخشی از آن شکسته یا ناقص باشند، تعويض محصول به راحتی انجام خواهد شد.اگر هم محصولات اشکالي داشته باشد و يا مطابق ميل يا انتظار مشتریان نباشد، واحد پیگیری مشاوران فروش موسسه با جدیت درصدد رفع آن مشکل پیگیری های لازمه را انجام خواهند داد. در سفارشات رسمی و قانونی موسسه حرف آخر، گارانتي ضمانتي است تحت شرايط خاص و مي تواند خیلی از مشکلات احتمالی استفاده از محصول را با آن حل داد، اگر مشکلي احیانا به وجود بیاید، می‌توانید با تماس با مشاوران این سایت، ضمن ارائه شماره سریال خود مشکل آن را سریعا برطرف کنید.

لطفا در رابطه با نصب و فعال سازی پکیج های حرف آخر در این لینک کلیک کنید

 

- اجراي گارانتی حرف آخر:
محصولات حرف آخر، گارانتي اشکال يا تعويض بیشتر از یک سال دارند. در این حالت خريدار مي تواند پکیجی که مشکل دارد را همراه با شماره سریال آن براي تعویض (با ذکر نام مشاور فروش خود) به آدرس موسسه بفرستد، اما بسياري از مشکلات احتمالی به دلیل عدم توجه به ویژگی های سخت افزاری، ظرافت محصول و عدم توجه به نکات نگهداری صحیح آن بوده یا از طرف سیستم کامپیوتری شخص رخ داده است. به همين دليل هم اغلب موارد برگشتی در عمل ناشی از بی توجهی دانش آموز یا داوطلب بوده چراکه اینها در نهایت دقت تولید می‌شوند.

 

اگر محصولي با گارانتي را که بعد از چند ماه خراب شود معمولا از طریق مشاور فروش شخص امکان تعويض توسط گارانتي وجود دارد، چنانچه از این سایت مرکزی حرف اخر نیز منابع خود را سفارش دهید می‌توانید از گارانتی 3 ساله ما نیز بهره مند شوید سایت معتبر در تمام کشور خدمات سفارش و انجام می‌دهد، بصورت مستقيم بسته را بصورت پیشتاز ارسال می‌کند، اما هیج نماينده ای ندارد و کسی را معرفي نکرده، در صورت بروز هر مشکل، کاربران خود را به مشاوران این وبسایت براي تعمير و يا تعويض ارجاع مي دهد.


پس همانطور که شرح داده شد موضوع گارانتی خدمات پس از فروش در زمان خرید برای ما مشاوران و مدیران ما بسیار مهم است. اخیرا در برخی جاها در کشور عده ای بصورت غیر قانونی و نامشروع بدون گارانتی زحمت مجموعه را بصورت کپی پخش می‌کند، ممکن است شما با چند ساعت قدم زدن در بازار با انواع و اقسام کپی های ناقص و بی کیفیت غیر مجاز روبه رو شوید که باقیمت به مراتب پایینی از محصولاتی که ضمانت دارند، به فروش حرام می‌رسند. شاید تعدادی از افراد هم به همین دلیل آن را بخرند و فریب بخورند. قبل از این کار با خودمان فکر کنیم با این کار آینده تحصیلی شغلی خودمان را تباه می‌کنیم و تیم ما و اساتید هیچ رضایتی بابات مال حرام و کپی ندارند، از طرفی به نفع سودجویان است و هیچ شرایط گارانتی ندارد.


اینجاست که باخودتان فکر می‌کنید برای چه باید هم از طریق قانونی و حلال هزینه درج شده اعلام شده آن پرداخت نکنم، هم خدمات مناسی دریافت نکنم؟ بنابراین وقتی شما از طریق ما محصولی گارانتی دار را می‌خرید تا روزی که کنکور دارید می‌توانید از آن با خیال راحت استفاده کنید. معمولا افراد با تعقل و جدی ترجیح می‌دهند محصول مورد نظر را با ضمانت سفارش دهند تا هروقت که خراب شد، کسی باشد که بتوانند به آن مراجعه کنند و مسئله را از طریق وی تعویض یا رفع اشکال کنند.


یکی از شرایط استفاده از ضمانت (Harfe Akhar packages serial number and warranty) استفاده از کالای درجه یک و اصلی موسسه است، آیتم دوم نیز دارا بودن شماره سریال پشت بسته است؛ با همه توضیحات فوق یک جمع بندی درست و منطقی را به شما را ارائه می‌دهیم، اینکه اگر اصل گارانتی حرف آخر را بخواهیم ارائه کنیم، باید سریال پشت پک را به پشتیبانی فنی موسسه ارائه دهیم تا کارهای دیجیتالی را دریافت کنید. پس به شما این اطمینان و تضمین را می‌دهد که به مدت 1 الی 3 سال هرگونه مشکلی که برای پکیج شما اعم از: مشکلات نرم افزاری / سخت افزاری رخ داده شده، موظف به پاسخگویی پس از فروش است و حتی موظف به تعویض بسته شما و ارائه سرویس های مناسب گارنتی نیز باشد، همچنین پس از استفاده از طریق واحد پشتیبانی قادر به تمدید گارانتی آن نیز هستید.

اینجا بخوانید: آموزش شکستن قفل پکیج دی وی دی | هک کد وی او دی حرف آخر ؟

 

 • کرک حرف آخر نصب پیش نیاز - سایت پشتیبانی گارانتی حرف آخر 1402:

موسسه حرف آخر به منظور پاسخگویی و حل مشکلات موجود در زمینه دریافت گارانتی و شماره سریال حرف آخر، بخش مشاوره و پشتیبانی را در این زمینه را برای شما دانش اموزان و داوطلبان عزیز در نظر گرفته و با تماس با مشاوران حاضر در پائین این صفحه، شما را در خصوص نحوه استفاده صحیح از گارنتی، چگونگی ثبت و وارد کردن کد فعال سازی و نهایتا برطرف نمودن خطا ارورهای احتمالی نصب پکیج ها، به شما مشاوره رایگان خواهند داد


تمامی سعی و کوشش موسسه امر مهم است که دریافت پکیج ها سریال دارو مطمئن و دارای کد فعال سازی و گارنتی بدون مشکل و ایراد فنی در اختیار همه مشتریان خوبش قرار بگیرد، اما بعضا نیز به دلالیل فنی شکایت هایی در زمینه ناهمخوانی کد و سریال پک خریده شده، نامعتبر بودن و یا فعال نشدن رمز ارائه و درخواست و گزارش گردیده است. گاهی نیز در بعضی از مواقع کاربران در چگونگی استفاده از گارانتی حرف آخر و سریال فعال سازیهای ما مشکل پیدا می‌کنند، یا اینکه با عوض کردن سیستم لپ تاپ و ویندوز دیگر دسترسی به محتویات پکیج های این حرف آخر را ندارند.

 

در این حالت شما برای رفع همه مشکلات احتمالی خود میبایست با بخش فنی برقرار کنید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنند برای رفع مشکل خود اقدام کنید. البته اتفاقات و اشکالات بالا خیلی کم و در موارد بسیار محدودی پیش می‌آید و نهایتا با گارانتی به سادگی قابل حل است و معمولا بعد از نصب VODها هیچ مشکلی پیش نمی‌آید، در صورتی که مخاطبین با این مشکل مسائل ضمانت مواجه شدند می‌توانند بدون هیچ نگرانی از طریق شماره تماس های پشتیبانی و مشاورین زیر، مشکل خود را حل نمایند.


-یکی از خواسته دانش آموزان گارانتی کامل محصولات همراه با شماره سریال حرف آخر است. تا آنان بتوانند بدون هیچ مشکل خاصی به استفاده از این پکیج ها بپردازند، و خود را برای آموزش و یادگیری منظم کنکور سراسری اماده کنند؛ به این خاطر شما برای این کار باید از طریق این سامانه مرکزی معتبر شماره تماس های زیر، فقط پکیج های اصلی موسسه را بدون هیج دردسری خیلی سریع خریداری کنید. دی وی دی ها با استفاده از بهترین دستگاه های دیجیتال کپی و رایت تولید می‌شوند.

به همین دلیل پکیج های موسسه بسیار کم و به ندرت دچار مشکل می‌شوند، اما در بعضی از موارد و مواقع نیز چنانچه دچار اشکال شدند، شما می‌توانید از گارانتی بسته های حرف آخر استفاده کنید و در این موارد با شماره های زیر این پیج رسمی تماس گرفته، و از طریق‌ آنها نسبت به رفع مشکل و تعویض دی وی دی حرف آخر که دچار اشکال پخش، شکستگی و خش خوردگی و... است (تعویض پکیج حرف آخر) اقدام خواهید کرد.

 • سایر سوالات متداول:
1- کتاب ها فروشگاه حرف اخر رایگان - آیا بسته حرف آخر تضمینی هستند یا نه؟

بله، جرات میتوان گفت که کسانی که با این منابع تلاش کرده و وقت گذاشته اند، یقینا با مشاوره و برنامه ریزی های ما به نتیجه مطلوب رسیده اند و آموزش ما ۱۰۰ درصد تضمینی است.. همچنین خرید و فروش پکیج، کپی حرف آخر رایگان نظر دقیق شرعی و قانونی را از همکاران دریافت کنید.

خدمات مشاوره تحصیلی و پکیج های درسی حرف آخر جهت کسب موفقیت در کنکور سراسری کارشناسی در تمامی رشته های نظام جدید بسیار موثر و چشم گیر بوده است تیم مدرسین ما توانسته داوطلبان را به موفقیت و اهدافشان بسیار نزدیک تر کند. ما در این صفحه وبسایت مرکزی رسمی، بصورت ویژه می‌خواهیم درباره مباحث شماره سریال پکیج و کاربرد آن + گارانتی پکها را برای شما کاملا دقیق تشریح کنیم.


2- اگر من محصولات حرف آخر را تهیه کنم، تضمینی هست که رتبه برتر بشوم؟

دپارتمان تخصصی مشاوره، برنامه ریزی و پشتیبانی تمامی سعی خود را معطوف به نتیجه گرفتن داوطلبین کرده است، کیفیت منابع و برنامه های ارائه شده را از هر لحاظ تضمین می‌کنند، اما دانش آموزان گرامی این نکته را باید بخاطر داشته باشند که تضمین نهایی را میزان بکارگیری کوشش آنان و اجرای دقیق برنامه های آنان مشخص می‌کند... برای داشتن یک مشاور عالی، باتجربه و حرفه ای، در این بخش میتوانید برای پیشرفت خود، با این دسته از مشاوران ارشد آشنا شده و با هر کدام از مشاوران که خواستید صحبت کنید.


تلفن های اصلی تماس موسسه:

- شماره تماس در صورت بروز هرگونه مشکل و سوال در رابطه گارانتی پک ها: 02164035 داخلی 3

- پرسش درباره شماره سریال و فعال سازی: 02164035 داخلی 3

- شماره تماس پشتیبانی فنی: 02164035 داخلی 3


► مشاوره خرید و سفارش جدید پکیج ها و محصولات جدید از دفتر مرکزی: 09120663015


The Harfe Akhar educational and entrance examination institute is the most reliable and successful institution in the field of providing course packages that provide the students participating in the course topics, important and secret points, innovative and decisive problem solving patterns in the form of digital animations. It puts a national test

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)