پرسش‌‌‌‌های متداول دانش آموزان و داوطلبان موسسه حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
شکستن قفل دی وی دی‌‌‌‌های آموزشی حرف اخر به چه شکلی است؟

قفل حرف آخر هرگز شکسته نمیشود، کسانی که منابع حرف آخر را دارند، می‌خواهند روی سیستم دیگری نصب کنند حتما کد دوم را باید از موسسه دریافت کنند تا پکیج ها روی یک سیتم دیگر نصب شود، برای توضیحات بیشتر با مشاورین این سایت در تماس باشید - 09120663015

سوالات متداول دانش‌آموزان و داوطلبان در مورد اینکه شکستن قفل دی وی دی‌‌‌‌‌های آموزشی حرف اخر به چه شکلی است یا چقدر طول می‌کشد، چگونه و با روش تهیه سایر پکیج‌‌‌‌های اورجینال، شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر با مشاورین حرف آخر تماس بگیرید تا سوالات خود را برای محصولات گارانتی، مشکل‌دار و تعویض از آن‌ها بپرسید.
لازم به ذکر است که DVD ‌‌‌‌های اصلی آپدیت حرف آخر همه کلیه مطالب درسی درون آن پوشش داده شده است؛ اگر برنامه خودش رو اجرا بکنید برای استارت مطالعه از الان بهترین منابع و محصولات همینا هستند

-بررسی مشکلی بزرگ به نام نرم افزار قفل شکسته حرف آخر:

حق نشر یا حق تکثیر دسته ای از حقوق انحصاری است که به ناشر یک اثر اصل تعلق می‌گیرد و هرگونه استفاده و بهره برداری از آین حق منوط به دریافت اجازه از ناشر آن اثر است.
عدم عضویت ایران در کنوانسیون‌‌‌‌های بین المللی مربوط به حق تکثیر (copy right) سبب شده است تا مردمان ایرانی گرانترین نرم افزار‌‌‌‌های کامپیوتری رایج جهان را رایگان مفت دانلود کنند یا با قیمتی بسیار کم آن را تهیه کنند.

همین امر نیز عامل شد رسانه‌‌‌‌های خارجی مانند رادیو بین المللی (CRI) و فاکس نیوز و... در گزارش‌‌‌‌های اخیر سالیانه خود، قیمت پایین نرم افزار‌‌‌‌های کاربردی در ایران را آشکار کردند.
در قسمتی از پژوهش‌‌‌‌های تیم گزارشگران بین المللی ادعا شده که هر کاربر ایرانی بیش از 4 هزار دلار نرم افزار غیر قانونی نسخه کاملا کرک شده روی لپ تاپ یا سیستم خانگی خود نصب کرده است. گزارش اخیر بر این امر تأکید داشته که ایرانی ها بدون دغدغه بدون آن که همچون کاربران کشور‌‌‌‌های توسعه یافته نگران عواقب یا جرایم احتمالی باشند، می‌توانند محصولات نرم افزاری را دانلود یا نسخه‌‌‌‌های کد شکسته را با قیمتی بسیار نازل و غیر اخلاقی خریداری کنند.
همچنین در این گزارش به این قضیه نیز اشاره شده است که رقم 4000 دلار براساس نیاز‌‌‌‌های یک کاربر معمولی محاسبه شده و می‌توان متصور شد که این رقم برای کاربرانی که به کار‌‌‌‌های آموزشی تخصصی مشغولند، به مراتب خطرناک تر و بزرگ تر است.

اینجا بخوانید: خرید و فروش محصولات و کپی دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر

وقتی اعلام شد بطور متوسط روی هر یک از سیستم‌‌‌‌های ایرانی ها حدود 4 هزار دلار نرم افزار غیرقانونی نصب کرده اند این خبر همه جا منتشر شد، بسیاری بر این اعتقاد بودند که این رقم دور از ذهن و غیرممکن است.
البته باید گفت که رقم درج شده از سوی منابع خبری و تحقیقی خارجی، دور از انتظار نیست چراکه نصب سیستم عامل ویندوز، مایکروسافت آفیس و چند برنامه مورد نیاز برای یک کاربر معمولی در خارج از کشور حدود 2000 دلار هزینه دارد و این در حالیست که کاربران داخل ایران بصورت رایگان و غیرقانونی این نرم افزار ها را بر سیستم‌‌‌‌های خود آپلود میکنند.
در واقع در کشورهایی که قانون کپی رایت را رعایت می‌کنند، افراد برنامه‌‌‌‌های محدودی روی سیستم خود نصب می‌کنند؛ در کشورهایی که قانون کپی رایت در‌ آنها رعایت می‌شود کاربران فقط نرم افزار‌‌‌‌های مورد نیاز تخصصی را نصب می‌کنند

- جستجو‌‌‌‌های مرتبط هک یا شکستن قفل دی وی دی حرف آخر در این سایت:

شکستن قفل دی وی دی‌‌‌‌های آموزشی
چگونه قفل سی دی‌‌‌‌های حرف آخر را بشکنیم
شکستن قفل حجمی dvd
شکستن قفل دی وی دی‌‌‌‌های آموزشی نوین پندار
هک دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر
شکستن قفل autorun
تحلیل دی وی دی‌‌‌‌های حرف اخر
شکستن قفل سی دی صوتی


شاید برای بسیاری از خوانندگان این مطلب چنین سؤالی طرح گردد هنگامی که انواع نرم افزارها را می‌توان بطور رایگان یا با هزینه کمتری بدست آورد چه نیازیست که پول بیشتری پرداخت؟!
کارشناسان حوزه IT در این باره می‌گویند: موسسات یا شرکت‌‌‌‌های معتبر نرم افزاری سالانه ضرر‌‌‌‌های بزرگی از بخاطر عدم رعایت قانون کپی رایت در برخی کشورها متحمل می‌شوند و این در دراز مدت باعث می‌شود که هرگز برنامه نویسی و آموزش‌‌‌‌های صحیح در این کشورها رشد نکند.
بهرحال با تمامی موارد ذکر شده باید گفت متأسفانه ایران تاکنون در هیچ یک از قرارداد‌‌‌‌های بین المللی مرتبط با حقوق کپی رایت عضو نیست، این مسئله نیز به ضرر منافع کل مردم است و نمی‌توانیم در سازمان تجارت جهانی (
WTO) عضو شویم.
اگر بطور واقع بینامه بخواهیم نگاهی به نقض کپی رایت در کشور داشته باشیم، می‌توان گفت که در دراز مدت صدماتی به کشور وارد خواهد کرد؛ مخصوصا در سیستم آموزشی، حقوق مولفین و همچنین شکستن قفل حرف آخر و قفل حرف آخر هم از لحاظ قانونی تخلف و جرم بوده هم از لحاظ شرعی نیز حرام و حق الناس است.

شماره کارت حرف آخر

یکی از سؤالاتی که ممکن است برای شما ایجاد می‌شود این است که شماره کارت حرف آخر چند است؟
بسیاری از دانش‌آموزان و داوطلبان به دنبال شماره کارت موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر هستند، شماره کارت حرف آخر برای تهیه و خرید سفارش محصولات و پکیج‌‌‌‌های ارسالی و منابع اورجینال است.
این پکیج و بسته ها تمامی دروس را به صورت دقیق و اصولی آموزش می‌دهد. دانش‌آموز، درس‌هایی مانند ریاضی، ادبیات و شیمی و... را مطالعه می‌کند. همچنین حرف آخر بصورت منظم و مرتب برنامه‌‌‌‌‌های مشخصی را دریافت می‌کند.
این پکیج‌‌‌‌های قدرتمند، تمامی دروس را به صورت هدفمند به طور کامل و 0 تا 100 تدریس می‌کند و کمک می‌کند که برای آزمون سراسری و امتحانات آماده شویم. این بسته مطالعاتی از کاربردی‌ترین مجموعه‌‌‌‌های موجود در کشور است.
- سایر جستجو‌‌‌‌های مرتبط این سایت:
شماره حساب حرف آخر مهر
شماره موسسه حرف اخر
حرف آخر دزد
موسسه حرف آخر مهر
هدیه حرف آخر
شماره پشتیبانی حرف اخر
اعتبار موسسه حرف اخر
حقیقت موسسه حرف اخر

دانش آموزان عزیزی که قصد تهیه محصولات را دارند به این نکته بسیار توجه کنند که در فضای مجازی افراد سودجوی بسیاری در کمین هستند تا با ارائه شماره کارت‌‌‌‌‌های غیر معتبر به نام موسسه حرف آخر از شما عزیزان به صورت غیرمجاز مبالغی را دریافت کنند.
حتما قبل از تهیه محصولات و واریز مبلغ با ما از طریق شماره تلفن حرف آخر یا سایت مرکزی موسسه حرف آخر در ارتباط باشید تا شماره حساب کارت حرف آخر - شماره رسمی موسسه بنام "حرف آخر مهر" را خدمتتون تقدیم کنند تا در تله این افراد سودجو نیفتید. بخاطر بعضی مسائل قادر به درج شماره حساب حرف آخر نیستیم، ولی شماره حساب موسسه مربوط به بانک مسکن با چهار رقم آخر 1270 است که برای دریافت محصولات اورجینال به این شماره حساب واریز خواهند کرد.
بعد از تماس با مشاورین این سایت شماره کارتی جهت واریز به شما داده می‌شود، که معتبر و به نام خود موسسه حرف آخر مهر، است. برای تهیه محصولات ابتدا شما هزینه را به شماره کارت حرف آخر مهر، بنام انتشارات حرف آخر واریز می‌کنید. بعد از واریز با ارسال عکس فیش و مشخصات تان سفارش شما ثبت و برای ارسال هماهنگ می‌شود.
برای سهولت کار می‌توانید از طریق همین سایت به نشانی www.harfehakharpub.com اقدام کنید و پرداخت تا سریع و ایمن صورت پذیرد؛ میتوانید به صورت حضوری نیز تشریف آورده و از طریق دستگاه پوز (POS) موسسه اقدام نمایید.
قبل از مراجعه لطفا با یکی از شماره‌‌‌‌‌های مشاورین این سایت هماهنگ کنید، تا هنگام حضور در موسسه منابع به شما تحویل داده شود. شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت شماره کارت حرف آخر با شماره تلفن واحد فروش، یا خدمات مشاوره و پشتیبانی موسسه حرف آخر 02191010336 تماس حاصل فرمایید و با ما در ارتباط باشید

-همچنین جهت دریافت تخفیفات این ماه، با این شماره تماس بگیرند 09120663015

پکیج 0 تا 100 حرف آخر

پکیج 0 تا 100 حرف آخر شامل دی وی دی‌‌‌‌های آموزشی اورجینال و کتاب و جزوه و درسنامه‌‌‌‌های جامع می‌باشند که سه سال کامل و کنکور را شامل میشود،

این مجموعه ابتکاری جدید از موسسه آموزشی ما است که طی این برنامه مطالعاتی قطاری کل منابع مطالعاتی 3 سال طی ۱۰۰۰ ساعت به دانش آموز یاد داده می‌شود. این سیستم به صورت باکس مانند طراحی شده و قابلیت شخصی سازی شدن مطابق با ساعات آزاد مطالعاتی فرد را دارد.

بسیاری از دانش‌آموزان برای قبولی در آزمون و امتحان، فقط کتاب درسی را مطالعه می‌کنند اما نتیجه قابل قبول و مد نظرشان را به دست نمی‌آورند. به نظر شما دلیل و علت چیست؟ جواب این پرسش بسیار روشن است؛ برنامه‌ریزی این افراد نادرست بوده و صحیح نیست

- دیگران نیز جستجو کرده اند:

برنامه صفر تا صد حرف آخر
پکیج صفر تا صد حرف اخر رشته ریاضی
صفر تا صد حرف آخر چند ساعت است
پکیج صفر تا صد حرف اخر چند ساعت است
کتاب‌‌‌‌های حرف آخر
پکیج صفر تا صد حرف آخر شامل چیست
پکیج ریاضی حرف آخر
بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی حرف آخر

برنامه‌ریزی دقیق و منظم، مهم‌ترین رکن در قبولی محسوب می‌شود. یکی از مهارت‌‌‌‌‌های اصلی برای رسیدن به نتیجه، برنامه‌ریزی تضمینی است. موسسه ما برای این مسئله، راه‌حلی ارایه داده است. این راه‌حل، برنامه ۱۰۰۰ ساعته پکیج‌‌‌‌های اورجینال است. با توجه به اهمیت این بسته‌‌‌‌های تدریسی، شما را با جزئیات آن معرفی می‌کنیم.

بسته‌‌‌‌های ارسالی برای دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری شامل دی وی دی، کتاب کار، درسنامه و جزوه‌‌‌‌های مخصوص به خود هستند که یک تدریس مفهومی را به مخاطب ارائه می‌کند تا بتواند سال دهم و یازده م و دوازدهم، رشته‌‌‌‌های انسانی و تجربی و ریاضی-فیزیک را به شیوه جامع و دقیق فرا بگیرند و دیگر دغدغه یادگیری و دنبال منابع گشتن را نداشته باشند..

پکیج حرف آخر در حالت کامل بصورت دقیق، بسیار مفهومی و کاملا تضمینی کلیه دروس را پوشش میدهد تا حدی که دانش آموز نیازی به کلاس مدرسه، کلاس خصوصی و حتی کتاب درسی هم ندارد،

مجموعه پکیج صفر تا صد همه دروس تخصصی، عمومی و شامل 10 آزمون مبحثی است و پکیج مشاوره و برنامه ریزی است.
تدریس و آموزش پر انرژی همراه با مشاور و برنامه‌ریز تحصیلی با متد متفاوت، منحصر به فرد، حساب شده و حرفه‌ای که می‌تواند نقش مهمی برای موفقیت شما داشته باشد. با این محصولات جدید بهترین نمره و رتبه را کسب می‌کنید.

ویژگی‌ها و مزیت پکیج صفر تا صد

اولین مزیت این پکیجها اینه که فقط در ۱۰۰۰ ساعت، کل درس ها آن هم با تست و مرور کافی به اتمام می‌رسانید. یعنی به صورت متوسط اگر روزی ۱۰ ساعت درس بخوانید، در ۱۰۰ روز یعنی 3 ماه و 10 روز، برنامه تمام میشود بعد کلی وقت داریم تا تکرار و تمرین کنیم.

دانش‌آموزانی که زمان کمی تا امتحانات و کنکور دارند، تا اندازه ای دچار سردرگمی و استرس می‌شوند. 0 تا 100 تمام تلاش خود را کرده که این گروه را به بهترین شکل آماده کند. یک برنامه روزانه و آموزش همراه ویژگی‌‌‌‌‌های بی نظیر، کامل و جامع را جمع‌آوری کرده است.
طراحی و استفاده از جدیدترین روش‌‌‌‌‌های آموزشی در بالاترین سطح علمی با بهترین اساتید و بهرمنی از الگو‌‌‌‌های درسی، تکنولوژی‌‌‌‌‌های روز دنیا کمک می‌کند تا در یک زمان مشخص خود را به خاص ترین نحو خود را تکمیل کنیم

 1. دارای بالاترین سطح علمی
 2. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در برنامه‌ریزی
 3. برنامه‌‌‌‌‌های مطالعاتی راهبردی و کاربردی
 4. رسیدن به سطح علمی بالا و مناسب در ۴ ماه
 5. استفاده از تکنیک‌‌‌‌‌های جدید و ابداعی
 6. استفاده از انیمیشن - پویانمایی
 7. استفاده از سیستم کد و رمزگذاری برای مفهومی کردن دروس
 8. استفاده از نقشه راه‌‌‌‌های سرنوشت ساز
 9. شهودی‌سازی مباحث فصل‌‌‌‌های کتاب
 10. بررسی تمام سوال و مسائل و نکات کنکور و امتحانات
 11. بررسی ترفند + تکنیک‌‌‌‌‌های تست زنی سریع
 12. مطالعه عالی تمامی دروس عمومی و تخصصی

دانش‌آموزان و داوطلبان می‌توانند با استفاده از این بسته ارزشمند، دانش کامل‌تری در مورد سه سال دیپلم داشته باشند. موسسه حرف آخر برای راحتی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور این محصول ها را به صورت پستی یا ترمینال و باربری ویا حضوری در اختیار شما قرار می‌دهد
پس برای شروع طوفانی و بی نظیر با تیم ما، می‌توانید با مشاورین این سایت اصلی در ارتباط باشید تا از خدمات کامل ما بهره مند شوید.
دانش‌آموزان و داوطلبان با تماس با مشاور ارشد و رتبه برتر ما آقای یاری، به راحتی می‌توانند محصولات را خرید کنند، شما می‌توانید به راحتی جزوات و سی دی حرف آخر را تهیه کنید از آن‌ها استفاده نمایید. تلفن تماس: 09120663015

شماره سریال و گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر چگونه است؟

موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر برترین موسسه معتبر و موفق در زمینه ارائه پکیج‌‌‌‌های درسی است که مباحث درسی، ریز نکات مهم و مخفی بسیار درسی، الگو‌‌‌‌های ابداعی و سرنوشت ساز حل مسئله را به شکل انیمیشن‌‌‌‌های دیجیتالی - پویانمایی در اختیار دانش آموزان شرکت کننده در آزمون سراسری قرار می‌دهد.
سوال اصلی!؟ شماره سریال و گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر چگونه است؟

حرف آخر با داشتن روش آموزشی بسیار جدید و جذاب در بین دانش آموزان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و صرفا داوطلبان و دانش آموزانی که به دنبال رسیدن به رتبه برتر و قبولی در بهترین رشته ها و دانشگاه ها هستند به حرف آخر می‌پیوندند.
خدمات مشاوره تحصیلی و پکیج‌‌‌‌های درسی حرف آخر جهت کسب موفقیت در کنکور سراسری کارشناسی در تمامی رشته‌‌‌‌های نظام جدید بسیار موثر و چشم گیر بوده است تیم مدرسین حرف آخر توانسته داوطلبان را به موفقیت و اهدافشان بسیار نزدیک تر کند.
ما در این صفحه سایت مرکزی حرف اخر، بصورت ویژه می‌خواهیم درباره مباحث شماره سریال پکیج حرف آخر و کاربرد آن + گارانتی پکیج ها را برای شما کاملا دقیق تشریح کنیم.

- دیگران نیز جستجو کرده اند:

کتاب‌‌‌‌های حرف آخر
سایت حرف اخر نرم افزار
حرف آخر رایگان
کد فعال سازی حرف اخر
پکیج کامل حرف اخر
فروشگاه حرف اخر
لیست قیمت محصولات حرف آخر

- شماره سریال بسته حرف اخر

کلیه منابع جامع آموزشی موسسه حرف آخر به صورت دی وی دی و کتاب کار و درسنامه هستند که حاصل تلاش اساتید برتر کشور اند و با استفاده از نوین ترن روش‌‌‌‌های تدریس و با رعایت متدولوژی علمی ارائه شده اند.

همچنین انتشارات حرف آخر به دلیل رعایت متدولوژی علمی موفق به دریافت گواهی نامه ارزشمند اعتبار تایید علمی سطح بالا از دانشگاه Methodologica Governance از کشور فرانسه گردیده است.
هر پکیجی که از این سایت رسمی حرف آخر سفارش و خریداری شود کد فعالسازی جداگانه را دارا می‌باشند، این کد‌‌‌‌های ویژه فقط بر روی یک سیستم کامپیوتری قابل نصب و اجرا بوده؛ بنابراین هر پکیج تنها برای یک شخص و دانش آموز قابل استفاده است.
یکی از خدمات فنی جدید و خیلی مهم موسسه حرف آخر ارائه و دریافت کد فعال سازی بسته حرف آخر به مشتریان است. این کد 10 رقمی با وارد کردن در صفحه یا کادر مخصوص کد پکیج ها را فعال را راه اندازی می‌کند.
این کد یا سریال در جهت کاهش حداقلی سواستفاده‌‌‌‌های اینترنتی و مبارزه با افراد متقلبی است که قصد دارند از راه نامشروع و حرام محتوای پکیج ها را در اختیار دانش آموزان قرار دهند تا آنها را فریب دهند!.
به همین سبب برای بالا بردن کیفیت بسته ها و جلوگیری از این سو استفاده ها، قفل رمزگذاری دی وی دی‌‌‌‌های اورجینال حرف آخر انجام شده تا به صورت قانونی و مشروع همگان بتوانند استفاده کنند و از محتویات عالی تدریس حرف اخر کاملا بهره ببرند.

 شماره سریال و گارانتی پکیج‌‌‌‌‌‌‌‌های حرف آخر چگونه است؟
لازم به ذکر است که محصولات حرف آخر دارای 2 نوع شماره سریال هستند: کد‌‌‌‌های ۱۶ رقمی و کد‌‌‌‌های ۲۰ رقمی.
پس دوستان عزیز!، لطفا جهت راهنمایی نصب طی مراحل فعالسازی پکیج‌‌‌‌های خود با توجه به نوع کد محصول در این قسمت کلیک کنید.
همانطور که می‌دانید بعد از تهیه پکیج مورد نظر خود و دریافت آن درب منزلتان، متوجه کادر شماره سریال قرمز یا سفید رنگی روی بسته پکیج شما می‌شوید؛ اما اهمیت و کاربرد آن چیست؟!
سریال پیکج‌‌‌‌های حرف آخر یکی از مباحث و موضوعات بسیار با اهمیت است و به این خاطر ما در ادامه به صورت خیلی جامع و کامل آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد

پیشنهاد ما: دریافت بسته اورجینال منابع سه سال کنکور به همراه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی حرف آخر

-اهمیت و کاربرد کد یا شماره سریال پکیج‌‌‌‌های حرف آخر:
سوالی که هنگام دریافت محصولات حرف آخر ممکن است برای اکثر شما عزیزان پیش بیاید اینست که اهمیت و کاربرد کد یا شماره سریال پکیج‌‌‌‌های حرف آخر چیست!

باید گفت که همانطور که اشاره شد هم برای برای بالا بردن کیفیت محصولات و هم برای کوتاه کردن دست سودجویان و کپی برداران است؛ این شماره سریال ها جهت فعال سازی پکیج‌‌‌‌های خریداری شده حرف اخر استفاده می‌شود.
اگر که دقت کرده باشید سریال نرم افزار پکیج ها بر روی جلد بسته نرم افزار، و در پشت بسته در یک کادر برچسب مانند درج شده است. شما از طریق شماره سریال بسته می‌توانید (بعد از قرار دادن دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر بر روی سیستم و انجام مرحله نصب) اقدام به دریافت کد قرمز و کد فعالسازی پکیج نمائید؛

پس نهایتا برای دریافت کد فعالسازی حرف آخر نیز، حتما نگهداری جعبه دی وی دی ها که شماره سریال محصولات روی‌ آنها حک شده است؛ بسیار مهم و ضروریست.
نکته آخر در این باره نیز این است که دانش آموزانی که از پکیج‌‌‌‌های اصلی که دارای شماره سریال اصلی موسسه هستند، استفاده می‌کنند علاوه بر در دسترس داشتن پکیج‌‌‌‌های با کیفیت

و آپدیت حرف آخر می‌توانند با مشاوره برنامه ریزی رایگان در طرح‌‌‌‌های سطح سنجش آی کیو، طرح رتبه برتر و طرح نخبگان موسسه حرف آخر ثبت نام کرده و آینده خود برای رسیدن به رتبه ها و رشته‌‌‌‌های تاپ و برتر دانشگاهی را کاملا تضمین کنند.
در ادامه این مقاله ارزشمند، سوالات متداول زیر را دیگران نیز پرسییده اند که ما می‌خواهیم در این پست به‌ آنها بطور کامل جواب بدهیم:

 • آیا پکیج‌‌‌‌های حرف آخر دارای تاریخ انقضا می‌باشند؟
 • آیا محصولات حرف آخر گارانتی هم دارند؟
 • چگونه از اصل بودن پکیج ها و منابع حرف آخر مطمئن بشوم؟
 • با ارور و خطای شماره سریال منقضی شده است در پکیج حرف آخر چه کنیم؟
 • پس از گارانتی حرف آخر با خطای محصول قبلا فعال شده مواجه میشوم!
 • آیا دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر دچار مشکل می‌شوند؟
 • گارانتی پکیج و دی وی دی حرف آخر چگونه است؟

-گارانتی و ضمانت پکیج ها و دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر:

ضمانت یا گارانتی (Guarantee)، امری مهم است از سوی سایت مرکزی حرف آخر، که در آن عمل کرد مناسب پکیج را تضمین کرده است. گارانتی برای خدمات کاربرد دارد و بدین جهت موسسه حرف آخر با تمام قدرت ضمانت می‌کند که سطح کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش را ارائه دهد و به درستی گارانتی محصولات حرف اخر را اجرا کند.
در نگاهی دقیقتر، گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر در واقع نوعی پشت گرمی برای داوطلبان و دانش آموزان است و در بخش سفارشات و خريد و فروش، وارانتي يا گارانتي کامل به پکیج ها و محصولات آموزشی خدمات مشاوره ای فروش ارائه مي شود.
در مواردی هم که تایید گردد پکیج دی وی دی یا بخشی از آن شکسته یا ناقص باشند، تعويض محصول به راحتی انجام خواهد شد.اگر هم محصولات اشکالي داشته باشد و يا مطابق ميل يا انتظار مشتریان نباشد، واحد پیگیری مشاوران فروش موسسه با جدیت درصدد رفع آن مشکل پیگیری‌‌‌‌های لازمه را انجام خواهند داد.
در سفارشات رسمی و قانونی موسسه حرف آخر، گارانتي ضمانتي است تحت شرايط خاص و مي تواند خیلی از مشکلات احتمالی استفاده از محصول را با آن حل داد و اگر مشکلي احیانا به وجود بیاید، می‌توانید با تماس با مشاوران این سایت، ضمن ارائه شماره سریال پکیج خود مشکل آن را سریعا برطرف کنید.

-لطفا در رابطه با نصب و فعال سازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر به این لینک کلیک کنید.

-اجراي گارانتی حرف آخر:
محصولات حرف آخر، گارانتي رع اشکال يا تعويض بیشتر از یک سال دارند. در این حالت خريدار مي تواند پکیجی که مشکل دارد را همراه با شماره سریال آن براي تعویض (با ذکر نام مشاور فروش خود) به آدرس موسسه بفرستد،

اما بسياري از مشکلات احتمالی پکیج های به دلیل عدم توجه به ویژگی‌‌‌‌های سخت افزاری و ظرافت محصول و عدم توجه به نکات نگهداری صحیح آن بوده یا از طرف سیستم کامپیوتری شخص رخ داده است.
به همين دليل هم اغلب موارد برگشتی در عمل ناشی از بی توجهی دانش آموز یا داوطلب بوده چراکه محصولات حرف آخر در نهایت دقت تولید می‌شوند؛ در مورد بسياري از موارد،

محصولي با گارانتي را که بعد از چند ماه خراب شود معمولا از طریق مشاور فروش شخص امکان تعويض توسط گارانتي وجود دارد و چنانچه از این سایت مرکزی حرف اخر نیز منابع خود را سفارش دهید می‌توانید از گارانتی سه ساله ما نیز بهره مند شوید
سایت مرکزی حرف آخر در تمام کشور خدمات سفارش و انجام می‌دهد و بصورت مستقيم پکیج ها را بصورت پیشتاز ارسال می‌کند، اما هیج نماينده ای ندارد و کسی را معرفي نکرده و در صورت بروز هر مشکل، کاربران خود را به مشاوران این سایت براي تعمير و يا تعويض ارجاع مي دهد.
پس همانطور که شرح داده شد موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش در زمان خرید محصولات وبسایت حرف آخر برای ما مشاوران و مدیران ما بسیار مهم است.
اخیرا در برخی جاها در کشور عده ای بصورت غیر قانونی و نامشروع بدون گارانتی زحمت مجموعه حرف آخر را بصورت کپی پخش می‌کند و ممکن است شما با چند ساعت قدم زدن در بازار با انواع و اقسام کپی‌‌‌‌های ناقص و بی کیفیت غیر مجاز روبه رو شوید که باقیمت به مراتب پایینی از محصولاتی که ضمانت دارند، به فروش حرام می‌رسند.
شاید تعدادی از دانش آموزان هم به همین دلیل آن را بخرند و فریب بخورند. قبل از این کار با خودمان فکر کنیم با این کار آینده تحصیلی و شغلی خودمان را تباه می‌کنیم و تیم حرف آخر و اساتید هیچ رضایتی بابات مال حرام و کپی ندارند و از طرفی به نفع سودجویان است و هیچ شرایط گارانتی ندارد.
اینجاست که باخودتان فکر می‌کنید برای چه باید هم از طریق قانونی و حلال هزینه درج شده اعلام شده آن پرداخت نکنم و هم خدمات مناسی دریافت نکنم؟ بنابراین وقتی شما از طریق ما محصولی گارانتی دار حرف آخر را می‌خرید تا روزی که کنکور دارید می‌توانید از آن با خیال راحت استفاده کنید.
معمولا افراد با تعقل و جدی ترجیح می‌دهند محصولات حرف آخر مورد نظر را با گارانتی سفارش دهند تا هروقت که خراب شد، کسی باشد که بتوانند به آن مراجعه کنند و پکیج ها را از طریق وی تعویض یا رفع اشکال کنند.
یکی از شرایط استفاده از گارانتی حرف آخر (
Harfe Akhar packages serial number and warranty) استفاده از کالا و پکیج‌‌‌‌های درجه یک و اصلی موسسه است و آیتم دوم نیز دارا بودن شماره سریال پشت بسته است؛

با همه توضیحات فوق یک جمع بندی درست و منطقی را به شما را ارائه می‌دهیم و اینکه اگر اصل گارانتی حرف آخر را بخواهیم ارائه کنیم، باید سریال پشت پکیج را به پشتیبانی فنی موسسه ارائه دهیم تا خدمات گارانتی محصولات دیجیتالی حرف آخر را دریافت کنید.
گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر به شما این اطمینان و تضمین را می‌دهد که به مدت 1 الی 3 سال هرگونه مشکلی که برای پکیج شما اعم از: مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری رخ داده شده،

موظف به پاسخگویی و خدمات پس از فروش است و حتی موظف به تعویض بسته شما و ارائه سرویس‌‌‌‌های مناسب گارانتی نیز باشد، همچنین پس از استفاده از طریق واحد پشتیبانی قادر به تمدید گارانتی آن نیز هستید.

اینجا بخوانید: قوانین و مقررات سایت مرکزی حرف آخر

-پاسخگویی به مشکلات موجود در زمینه پشتیبانی گارانتی حرف آخر:

موسسه حرف آخر به منظور پاسخگویی و حل مشکلات موجود در زمینه دریافت گارانتی و شماره سریال حرف آخر، بخش مشاوره و پشتیبانی را در این زمینه را برای شما دانش اموزان و داوطلبان عزیز در نظر گرفته و با تماس با مشاوران حاضر در پائین این صفحه،

شما را در خصوص نحوه استفاده صحیح از گارانتی، چگونگی ثبت و وارد کردن کد فعال سازی و نهایتا برطرف نمودن خطا و ارور‌‌‌‌های احتمالی نصب پکیج‌‌‌‌های حرف آخر، به شما مشاوره رایگان حرف آخر خواهند داد
تمامی سعی و کوشش موسسه حرف آخر بر امر مهم است که دریافت پکیج ها سریال دارو مطمئن و دارای کد فعال سازی و گارانتی حرف آخر بدون مشکل و ایراد فنی در اختیار همه مشتریان خوبش قرار بگیرد،

اما بعضا نیز به دلالیل فنی شکایت هایی در زمینه ناهمخوانی کد و سریال پک خریده شده، نامعتبر بودن و یا فعال نشدن رمز ارائه و درخواست و گزارش گردیده است.
گاهی نیز در بعضی از مواقع کاربران در چگونگی استفاده از گارانتی حرف آخر و سریال فعال سازی گیج‌‌‌‌های ما مشکل پیدا می‌کنند، یا اینکه با عوض کردن سیستم لپ تاپ و ویندوز دیگر دسترسی به محتویات پکیج‌‌‌‌های این حرف آخر را ندارند.

در این حالت شما برای رفع همه مشکلات احتمالی خود میبایست با مشاوران این سایت تماس برقرار کنید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنند و برای رفع مشکل خود اقدام کنید.
البته اتفاقات و اشکالات بالا خیلی کم و در موارد بسیار محدودی پیش می‌آید و نهایتا با گارانتی به سادگی قابل حل است و معمولا بعد از نصب
dvdها هیچ مشکلی پیش نمی‌آید، در صورتی که مخاطبین با این مشکل مسائل ضمانت حرف آخر مواجه شدند می‌توانند بدون هیچ نگرانی از طریق شماره تماس‌‌‌‌های پشتیبانی و مشاورین زیر، مشکل خود را حل نمایند.
-یکی از خواسته دانش آموزان گارانتی کامل محصولات همراه با شماره سریال حرف آخر است. تا آنان بتوانند بدون هیچ مشکل خاصی به استفاده از این پکیج ها بپردازند، و خود را برای آموزش و یادگیری منظم کنکور سراسری اماده کنند؛

به این خاطر شما برای این کار باید از طریق این سایت مرکزی معتبر شماره تماس‌‌‌‌های زیر، فقط پکیج‌‌‌‌های اصلی این موسسه را بدون هیج دردسری خیلی سریع خریداری کنید.
دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر با استفاده از بهترین دستگاه‌‌‌‌های دیجیتال کپی و رایت تولید می‌شوند. به همین دلیل پکیج‌‌‌‌های موسسه حرف آخر بسیار کم و به ندرت دچار مشکل می‌شوند، اما در بعضی از موارد و مواقع نیز چنانچه دچار اشکال شدند،

شما می‌توانید از گارانتی بسته‌‌‌‌های حرف آخر استفاده کنید و در این موارد با شماره‌‌‌‌های زیر این پیج حرف آخر تماس گرفته، و از طریق‌ آنها نسبت به رفع مشکل و تعویض دی وی دی حرف آخر که دچار اشکال پخش، شکستگی و خش خوردگی و... است (تعویض پکیج حرف آخر) اقدام خواهید کرد.

 • سایر سوالات متداول:
-آیا بسته حرف آخر تضمینی هستند یا نه؟

بله، جرات میتوان گفت که کسانی که با این منابع تلاش کرده و وقت گذاشته اند، یقینا با مشاوره و برنامه ریزی‌‌‌‌های ما به نتیجه مطلوب رسیده اند و آموزش ما ۱۰۰ درصد تضمینی است


-اگر من محصولات حرف آخر را تهیه کنم، تضمینی هست که رتبه برتر بشوم؟

دپارتمان تخصصی مشاوره، برنامه ریزی و پشتیبانی حرف آخر تمامی سعی خود را معطوف به نتیجه گرفتن داوطلبین کرده است، کیفیت منابع و برنامه‌‌‌‌های ارائه شده را از هر لحاظ تضمین می‌کنند،

اما دانش آموزان گرامی این نکته را باید بخاطر داشته باشند که تضمین نهایی را میزان بکارگیری کوشش آنان و اجرای دقیق برنامه‌‌‌‌های آنان مشخص می‌کند...
-حرف آخر...
برای داشتن یک مشاور عالی، باتجربه و حرفه ای، در این بخش می‌توانید برای پیشرفت خود، با این دسته از مشاوران ارشد حرف آخر آشنا شده و با هر کدام از مشاوران که خواستید صحبت کنید.


- تلفن‌‌‌‌های اصلی تماس حرف اخر:

.- شماره تماس در صورت بروز هرگونه مشکل و سوال در رابطه گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر: 02191010336

.- پرسش درباره شماره سریال و فعال سازی دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر: 02191010336
.- مشاوره خرید و سفارش پکیج ها و محصولات جدید حرف آخر: 09120663015
.- شماره تماس پشتیبانی فنی حرف آخر: 02164035 داخلی ۳

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.