نصب و فعال سازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر | آموزش کامل و راهنمایی گام به گام ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
دوشنبه شانزدهم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نصب و فعال سازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر | آموزش کامل و راهنمایی گام به گام
 • آموزش گام به گام شیوه نصب و فعال سازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر

 • مقدمه:

موسسه حرف آخر به عنوان برترین و قدرتمندترین موسسه نشر دیجیتال کنکوری در ایران شناخته می‌شود، موسسه علمی آموزشی حرف آخر به مدیریت استاد عبدالرضا منتظری، یکی از اساتید برتر و صاحب نام درس ریاضیات و مشاور ارشد کنکور سراسری کارشناسی، بنیانگذاری شده است.
تمامی محصولات حرف آخر با استفاده از برترین و جدیدترین متد‌‌‌‌های تدریس و همچنین بهترین اساتید و دبیران سطح کشور تدریس شده است تا بهترین منابع کنکوری را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهد و شما بتوانید همه مباحث سنگین و طاقت فرسای کنکوری را به راحتی فرا بگیرید.
با توجه به کیفیت عالی و کار شبانه روزی بر روی پکیج‌‌‌‌های آموزشی حرف آخر، تدریس شیوا و روان مطالب درسی، الگو‌‌‌‌های درسی به کاربرده شده و متد‌‌‌‌های پویانمایی و انیمیشن‌‌‌‌های ویژه در خصوص توضیح کامل مباحث درسی، تنها مربوط و منحصر به فرد موسسه حرف آخر است؛ این موسسه آموزشی توانسته برای محصولات آموزشی خود برخی خصوصیات بسیار مهمی را نیز در نظر بگیرد.
پکیج‌‌‌‌های حرف آخر در بسته اصلی و با محتوای دی وی دی و کتاب ارائه شده و تنها توسط مشاورین موسسه حرف آخر به متقاضیان ارائه می‌گردد. اما با گسترش و رونق فضای مجازی و کسب و کار‌‌‌‌های اینترنتی، متاسفانه برخی از افراد بسیار سودجو و منفعت طلب پکیج و دی وی دی های

ارائه شده حرف آخر را بصورت غیر مجاز و با نام خود در بازار و یا فضای مجازی عرضه کرده و می‌خواهند تیشه بر ریشه اعتبار و امتیاز و کار عملی و علمی موسسه حرف آخر بزنند!

و با سو استفاده از زحمت‌‌‌‌های ما برای خود یک کسب درآمد نامشروع درست کنند و به کپی و الگو براری ناقص و بی کیفیت از روش آموزشی معلمان حرف اخر می‌پردازند
در ابتدا لازم است بدانید که هر گونه کپی برداری، قفل شکنی نصب پکیج‌‌‌‌های حرف آخر و پخش بسته‌‌‌‌های حرف آخر از لحاظ شرعی حرام و غیرقانونی است و توسط مراکز رسیدگی به جرایم قطعا پیگرد قانونی خواهد داشت؛ از این رو به منظور کاهش تخلفات اینترنتی، جلوگیری از استفاده‌‌‌‌های غیر قانونی از پکیج‌‌‌‌های حرف آخر و برقراری عدالت برای تمامی داوطلبانی که با پرداخت هزینه و زحمات مالی خود این پکیج ها را دریافت نموده اند،
مسئولین و عوامل فنی و نظارتی حرف آخر برای رفع این مشکلات امنیتی، اقدام به ارائه روشی بسیار خاص گرفته تا با این شیوه بتوانند از سود طلبی غیرقانونی نصب پکیج‌‌‌‌های حف آخر برخی از افراد در بازار سیاه جلوگیری کنند.
موفقیت‌‌‌‌های موسسه حرف آخر باعث رضایت دانش آموزان از دی وی دی و تدریس ها شده است؛ اما همانطور که اشاره شد امروزه متاسفانه شاهد یک سری کار‌‌‌‌های ناشایست مانند کپی ناجایز از سوی افراد کلاهبردار و موسسات رقیب هستیم، این دسته از افراد پکیج‌‌‌‌های آموزشی را که حاصل تلاش شبانه روزی چندین ساله تیم اساتید زحمتکش موسسه هستند با قیمتی ارزان تر و بصورت ناقص و کیفیت پایین در بازار و شبکه‌‌‌‌های اجتماعی ارائه می‌کنند.
نکته مهم اینست که به سبب جلوگیری از هدر رفتن زحمات اساتید و کادر موسسه حرف آخر، تمامی محصولات حرف آخر مجهز به قفل نرم افزاری و کد فعال سازی شده اند و همچنین برای این که فقط مشتریانی که دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر را به صورت قانونی و اورجینال از این سایت مرکزی حرف آخر یا از طریق مشاوران ارشد حرف آخر دریافت کرده اند بتوانند از این پکیج ها استفاده کنند این رمز و قفل ها را روی بسته ها قرار داده اند تا شما دانش آموزان عزیز حرف آخری بتوانید از آنها با خیال راحت بهترین استفاده را ببرید و چون به همراه هر محصول یک کد قرمز رنگ حرف آخر برای شما ارسال خواهد شد، با اطمینان این از طریق بتوانید قفل مربوط به دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر را باز کنید و نرم افزار ها را فعال کنید و مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرید.
پس کد فعال سازی حرف آخر یک انحصار محسوب شده و کلیه پکیج ها و محصولات آموزشی حرف اخر دارای کد فعال سازی هستند و تنها برای داوطلبان خریداری کننده این محصول قابل استفاده است و همچنین کسی نمی‌تواند از آموزش‌‌‌‌های کنکوری حرف آخر بدون بدون داشتن رمز و سریال فعالسازی استفاده کند
از آنجایی که کد‌‌‌‌های فعال سازی که تنها بر روی یک سیستم اجرا می‌شوند، بنابراین امکان کپی محتوا و مباحث دی وی دی ها امکان پذیر نیست. استفاده از سریال و کد فعالسازی برای دی وی دی و محصولات حرف آخر برای جلوگیری از کپی پکیج ها است، این مسئله تا حدودی توانسته دست افراد متخلف و شیاد را از انتشار و کپی حرام پکیج‌‌‌‌های ما، کوتاه نماید.
-بنابراین و در ادامه این توضیحات!

می بایست گفت که قبل از هر چیز شما کنکوری‌‌‌‌های عزیز مطمئن باشید که پکیج‌‌‌‌های اصلی و اورجینال حرف آخر را به طور کامل بدون هیچ نقص و کم و کاستی از این سایت یا شماره‌‌‌‌های پایین این صفحه تهیه کرده و بعد از واریز وجه، بعد از چند روز کاری بصورت پستی پکیج ها در داخل بسته و بصورت آپدیت اصلی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و همچنین شما با خرید نسخه اورجینال و کامل پکیج‌‌‌‌های ما بصورت کاملا رایگان و حرفه ای مشاوره حرف آخر را دریافت خواهید کرد.
اما گاهی اوقات یکی از سوالات اساسی دانش آموزانی که پکیج‌‌‌‌های حرف آخر را تهیه می‌کنند در رابطه با نحوه فعال سازی دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر است که برای نصب این دی وی دی ها (
Harfe Akhar DVD installation method) می‌توانید در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در رابطه با نصب و فعال سازی دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر را کسب نمایید و نهایتا در صورت عدم حل مشکل با شماره‌‌‌‌های پایین همین صفحه تماس حاصل فرمائید.
-ما در این قسمت گام به گام تمامی مراحل مربوط به فعال سازی محصولات حرف آخر را آموزش قرار خواهیم داد تا از این روش کل دانش آموزان عزیزی که در نحوه فعالسازی و روش به کار بردن دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر مشکل دارند، بتوانند با توضیحات زیر مشکل خود را برطرف نمایند؛ در این صفحه کلیه سوالات زیر و سایر سوالات احتمالی و مشکلات شما عزیزان مطرح و بررسی و رفع خواهد شد:

 • چگونگی فعال سازی محصولات حرف آخر؟
 • دریافت کد فعالسازی محصولات حرف آخر؟
 • کد فعال ساز پک حرف اخر؟
 • کد قرمز رنگ پکیج حرف اخر؟
 • مراحل نصب دی وی دی حرف آخر؟
 • و...

-آموزش گام به گام و کامل مراحل نصب پکیج ها، روش نصب دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر:

در این بخش مهم از آموزش سایت مرکزی حرف آخر، خواهشمندیم طبق دستور العمل ها و مراحل راهنمایی زیر از 0 تا 100 با ما همراه باشید تا برای یک باره کار نصب پکیج ها به درستی انجام و برای بعدا نیز به مشکل نخورید!
-در ابتدا باید گفت که کلا شما 5 مرحله کلی و اساسی نصب را باید پیش ببرید:
نصب پیش نیاز، نمایش محتوا، شماره سریال، کد قرمز، کد فعالسازی.
1-قبل از نصب نرم افزار (پکیج‌‌‌‌های
DVD حرف آخر) حتما آنتی ویروس (Anti Virous) و فایروال (Firewall) خود را خاموش کنید؛ در بخش زیر آموزش نحوه غیر فعالسازی فایروال در ویندوز‌‌‌‌های مختلف می‌پردازیم.

 • نصب پکیج‌‌‌‌های حرف آخر کسانی که ویندوز هفت (7) دارند از طریق زیر اقدام کنند:

-انجام تنظیمات Firewall در ویندوز هفت (Windows Seven)
برای فعال یا غیر فعال کردن
Firewall ویندوز 7، وارد مسیر زیر شوید:
Start -> Control Panel -> Windows Firewall
از منوی سمت چپ صفحه باز شده بر گزینه
Turn Windows Firewall on or off کلیک کنید.
برای فعال بودن
Firewall باید گزینه On و اکنون برای غیر فعال کردن آن Firewall باید گزینه Off را انتخاب کنیم.

 • برای انجام تنظیمات Firewall در ویندوز ده (10) (Windows Ten) وارد مسیر زیر شوید:

برای انجام تنظیمات Firewall در ویندوز ۱۰ ابتدا وارد Control Panel می شوید، در قسمت Search The Web and Windows گزینه Control Panel را تایپ کرده تا گزینه مورد نظر به نمایش گذاشته شود و صفحه Control Panel باز شود.
پس از ورود به کنترل پنل بر گزینه
Windows Firewall کلیک کنید و سپس از منوی سمت چپ گزینه Turn Windows Firewall on or off را انتخاب کنید؛ در اینجا برای فعال بودن Firewall باید گزینه On و برای اکنون برای غیر فعال کردن Firewall بر گزینه Off کلیک کنید.

 

2-بعد از غیر فعال سازی آنتی ویروس یا فایروال، در این مرحله به سراغ پکیج ها رفته و سپس حلقه دی وی دی شماره 1 از اولین پکیج را داخل سیستم (لپ تاپ یا کامپیوتر) قرار دهید، بعد از بالا آمدن آن دی وی دی را آوتوران (Autorun) کنید.
بعد از کلیک بر روی لوگوی دی وی دی یک پنجره جدید برای شما باز خواهد شد که دو گزینه متفاوت به نام نصب نرم افزار‌‌‌‌های پیش نیاز و محتویات محصول برای شما به نمایش داده می‌شود. ابتدا بر روی نصب نرم افزار‌‌‌‌های مورد نیاز (نصب پیش نیاز) کلیک کنید.
بعد از اتمام مرحله نصب کامل نرم افزار پیش نیاز، دکمه
Done یا Finish را می‌زنید، پنجره را بسته و به پنجره اصلی باز می‌گردیم
3-سپس کامپیوتر یا لپ تاپ خود را به اینترنت وصل کنید (بدون اینترنت هم امکان نصب آن مهیا شده است)
روی دسکتاپ در صفحه قبلی پکیج، پس از اتمام این مرحله شما باید روی گزینه نمایش محتویات محصول کلیک کنید، در اینجا بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش محتوا مراحل به ترتیب زیر انجام می‌دهید.


4-زمانی که شما روی گزینه محتویات دستگاه کلیک کنید، یک پنجره دیگر باز خواهد شد. که شما در این بخش باید شماره سریال محصول (کد چند رقمی پشت جلد دی و دی) و همچنین مشخصات نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را وارد کنید، و به مرحله بعدی بروید.
-باید توجه داشته باشید که!:

شماره سریال پکیج ها در پشت بسته آن درج شده است، و شما باید این کد چند رقمی را در این بخش وارد کنید. (نکته: فعالسازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر با استفاده از یک کد 16 یا 20 رقمی انجام می‌شود، این کد به جهت جلوگیری از سو استفاده برخی افراد کلاهبردار و سودجو، تیم پشتیبانی فنی حرف آخر تصمیم به درج کدهایی بر روی محصولات اورجینال خود نموده است.

با کلیک بر این بخش راجع به شماره سریال پکیج ها توضیحات بیشتری خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

 • روش نصب اینترنتی و هنگامی که به اینترنت متصل شوید:

5-بعد از طی مرحله نمایش محتوا، در این مرحله یک پنجره برای شما باز خواهد شد و در آن 6 مرحله برای شما نمایش داده خواهد شد.
مراحل نصب را طی کنید تا کد قرمز رنگ 10 رقمی به شما داده شود که باید آن را کپی یا یادداشت کنید.

-چند نکته مهم درباره کد قرمز رنگ پکیج و دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر:

بعضی از داوطلبان و دانش آموزانی که قصد نصب دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر را دارند در پیدا کردن کد قرمز حرف آخر جهت دریافت کد فعالسازی مشکل دارند!. در واقع کد قرمز رنگ بسته‌‌‌‌های حرف اخر برای نصب دی وی دی‌‌‌‌های نرم افزاری آموزش بر سیستم‌‌‌‌های لپتاپ و کامپیوتر است و هر سیستمی دارای کد قرمز خاصی است و دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر بر روی آن نصب و فعال می‌شوند.
6-زمانی که این کد را یادداشت کردید، وارد صفحه اینترنتی و منوی کد فعالسازی در سایت حرف آخر که در آن کد فعال سازی برای شما ارسال خواهد شد می‌شوید. در این بخش نیز شما دوباره شماره سریال پشت محصول، کد قرمزی و سایر اطلاعات را وارد خواهید کرد. و با کلیک بر روی جمله دریافت "کد فعالسازی" شما قادر خواهید بود آن را دریافت کنید.

اگر به صورت اتوماتیک به پنجره فعال سازی هدایت نشدید، بر روی لینک فوق در سایت کلیک کنید و از بالای به پنجره فعال سازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر در مرورگر هدایت شوید. در انت‌‌‌‌های آن کار در سایت فعالسازی، شاید از شما بخواهد کد کپچا (اعداد و نوشته‌‌‌‌های نامرتب - Captcha) را که در یک تصویر که پائین می‌آید را وارد کنید.
7-بعد از وارد کردن آن کد فعالسازی در زیر کادر به نمایش در میاید و می‌توانیم آن را در باکس 6م یا بخش آخر صفحه فعالسازی پکیج ها درج کنیم
بعد از این مرحله با کلیک بر روی کلمه تایید شما به محتویات و آموزش‌‌‌‌های پکیج خود دسترسی خواهید داشت و کادر جدیدی باز می‌شود و منتظر باشید تا لود بشود و صفحه تدریس ها باز شوند و دیگر پایان کار..
-توجه:
-اگر سیستم شما به اینترنت وصل نیست، می‌توانید این مراحل را از طریق مرورگر گوشی موبایل نیز دنبال کنید.
آیا برای فعال سازی پکیج حرف آخر حتما باید سیستم لپ تاپ یا کامپیوتر به اینترنت وصل باشد؟!

-به صورت کلی فعالسازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر به 3 طریق انجام می‌شود:

1-اینترنتی 2-ارسال پیامک به سامانه 3-تماس تلفنی با تلفن گویا.
اما ممکن است که افرادی از طریق سیستم به اینترنت دسترسی نداشته باشند، لزوما ضرورت ندارد که سیستمی که پکیج در آن اجرا می‌شود به اینترنت وصل شود
اگر لپ تاپ یا کامپیوتر شما به اینترنت وصل نباشد برای اعلام کد فعال سازی سی دی‌‌‌‌های حرف آخر می‌توانید از طریق روش‌‌‌‌های زیر اقدام کنید:
1-شما می‌توانید از طریق هر وسیله دیگری که امکان اتصال به اینترنت را دارد یا با گوشی خود، (همان طور که در مطالب بالاتر به آن اشاره شد) وارد سایت حرف آخر به آدرس (
https://harfehakharpub.com) شده و در سمت بالا قسمت "کد فعالسازی" کلیک کرده و از طریق آن منو می‌توانید کد فعال سازی را به دست آورید و در سیستم خود و در مرحله 6م وارد کنید.

(این مراحل را برای پکیج‌‌‌‌های دیگر هم انجام دهید.)

 

2-از طریق تلفن گویا با شماره گیری ۰۲۱۴۴۴۰۴۲۹۰
3-از طریق ارسال پیامک شماره سریال پشت پکیج به یکی از شماره‌‌‌‌های ۲۰۰۰۸۸۹۸۹۱۸۰- ۲۱۸۸۹۸۹۱۸۰ و یا به سامانه پیامکی 100064035 کد خود را پیامک و ارسال کنید.

پیشنهاد برای شما: مشاهده لیست قیمت آزمون‌‌‌‌های جامع و مبحثی حرف آخر

 • بررسی مشکلات نصب و مشکل دار بودن سریال و کد فعال سازی پکیج حرف آخر:

مشکل نصب سی دی حرف آخر | خرید محصولاتی که کد فعال سازی و شماره سریال به همراه دارند به طور قطع از طریق مشاوران، از طریق فروشگاه و سایت مرکزی حرف آخر و یا به صورت مراجعه حضوری در دفتر موسسه حرف آخر انجام شده است. در صورتی که هر گونه مشکلی برای این پکیج ها به وجود بیاید، با توجه به گارانتی آن در سریع ترین زمان ممکن پیگیری خواهد شد و مشکلات موجود رفع می‌شوند تا داوطلبان و دانش آموزان پکیجی بدون نقص و با کیفیت در اختیار داشته باشند
واحد خدمات پس از فروش، پاسخگوی تمامی سوالات و مشکلات فنی مربوط به پکیج ها و بسته ها خواهند بود. در ضمن برای شما یک مشاوره ویژه هم در نظر گرفته خواهد شد؛ همچنین شما برای سفارش محصولات حرف آخر، مشکلات و نقص کارکرد پکیج ها ابهامات احتمالی و مشاوره می‌توانید با شماره تماس‌‌‌‌های درج شده در پایین با مشاورین خبره تیم در ارتباط باشید تا ضمن تعیین سطح علمی و انتخاب بهترین منابع متناسب با سطح شما به طور کامل شما عزیزان را برای حل مشکل احتمالی پکیج ها راهنمایی کنیم؛

 • مشکل ناهماهنگی صدا و تصویر بعد از فعال سازی دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر ؟
 • دی وی دی حرف آخر را نصب میکنم ولی کد فعالسازی نامعتبر است ؟
 • مشکل نحوه نصب دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر ؟
 • مشکل دریافت کد قرمز رنگ حرف آخر ؟
 • مشکل لینک فعالسازی محصولات حرف آخر ؟

-در کلیپ زیر جهت طی مراحل نصب و اجرای کامل پکیج‌‌‌‌های حرف آخر، طبق این ویدیو آموزشی مراحل نصب سی دی حرف اخر را قدم به قدم انجام دهید، پس داوطلبان عزیز برای دریافت کد فعالسازی حرف آخر می‌توانند طبق ویدیوی زیر عمل کنند:


-راهنمایی حل مشکل بزرگ بودن صفحه فعالسازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر 20 رقمی:

 • سایر نکات مهم:

.-اگر می‌خواهید که روی سیستم‌‌‌‌های مختلف دی وی دی را نصب کنید باید کد دوم، کد سوم و یا کد چهارم را بر روی سیستم‌‌‌‌های مختلف از مشاور خود دریافت کنید.
.-همیشه دقت نمایید کد قرمز رنگ درست وارد شود.
.-هنگام استفاده از دی وی دی ها نیازی به وارد کردن دوباره کد‌‌‌‌های فعال سازی وجود ندارد.
.-کد‌‌‌‌های فعال سازی محصولات حرف آخر تنها یک بار و بر روی یک سیستم نصب می‌شوند.
در این باره به این نکته توجه داشته باشید، که فقط یک بار قادر هستید تا از این کد فعال سازی بر روی یک سیستم استفاده کنید. به این خاطر باید در استفاده و فعال سازی محصولات ما بسیار دقت کنید، تا دچار مشکل نشوید. نرم افزار این محصول فقط بر روی یک سیستم فعال خواهد شد، و در این زمینه باید بسیار دقت کنید
.-کد قرمز حرف آخر قابلیت تغییر رمز ندارد و به شکل یک بار مصرف قابل استفاده است. پس دقت داشته باشید که تنها فقط یکبار این رمز و یا کد را وارد کنید نه چندین بار، پس در درج کد خیلی دقت کنید!
.-کد فعال سازی حرف آخر را نزد خود نگه دارید در صورت وجود مشکل از طریق کد فعالسازی پیگیری‌‌‌‌های لازمه را انجام دهید، چراکه بدون این کد، هرگز قادر به بازکردن دی وی دی و مشاهده تدریس داخل دی وی دی ها نخواهید شد.
.-اگر در صورتی که کد فعالسازی و سریال پکیج‌‌‌‌های حرف آخر دارای مشکل بود، نگران نباشید، شما می‌توانید با پشتیبانی فنی یا واحد مشاورین پس از فروش تماس گرفته تا مشکلتان رفع گردد و بتوانید از گارانتی آن استفاده کنید.

 

برخی دیگر از سوالات و مشکلات احتمالی نصب و استفاده از پکیج ها:

.-خطای کدک (codec Error) را چگونه رفع کنیم؟
برای حل ارور کدک، شما می‌توانید نرم افزار k-lite codec pack را از گوگل دانلود و نصب کنید تا این مشکل سریعا گردد.
.-آیا نصب مجدد و دوباره ویندوز جدید باعث مشکل و خطای پکیج و دی وی دی حرف آخر می‌شود و سی دی ها برای من فعال نمی‌شوند؟
همانطور که اشاره شد کد‌‌‌‌های فعال سازی محصولات حرف آخر به صورت سخت افزاری طراحی شده است، بنابراین نصب ویندوز جدید هیچ مشکلی را برای پکیج ها به وجود نمی‌آورد، گرچه پیکج‌‌‌‌های حرف آخر فقط بر روی یک سیستم نصب می‌شوند و به سخت افزار سیستم کامپیوتری حساس هستند اما وابسته به تغییر نرم افزار نیستند و با خیال راحت می‌توانید ویندوز را عوض کنید.
.-چگونه میتوان محتوا دی وی دی حرف آخر را بر روی سیستم و درایوها کپی کرد؟
یکی از دی وی دی ها را در داخل دستگاه (
DVD Writer) قرار داده و با کلیک راست بر گذینه Open کلیک کنید. با انتخاب درایو حرف آخر، تمام محتوای فایل‌‌‌‌های دی وی دی را Copy و در مسیر دلخواه خود یک پوشه جدید (New Folder) باز کرده و دقت کنید نام پوشه مقصد بایستی حتما به زبان انگلیسی باشد، سپس آن را Paste کرده. بعد از طریق گذینه Start آموزش ویدئوها را اجرا کنید.
.-آیا می‌توانم ویدئوها را با
Player دیگری اجرا کنم؟
در مرحله اول فیلم ها تنها با پلیر مشخص شده که از منوی نرم افزار‌‌‌‌های مورد نیاز نصب شده اند و قابل هست اجرا می‌شوند، اگر با آن مشکل داشتید از نرم افزار
VLC Player استفاده کنید و آن را دانلود کنید.
.-حداقل سطح سخت افزاری مورد نیاز برای اجرا و نصب پکیج‌‌‌‌های حرف آخر چیست؟
-رم ۲ گیگ (
Ram 2 G)
-گرافیک ۱ گیگ (
Graphic 1 G)

-پردازنده دو هسته ای (CPU Intel)

 • شماره تماس‌‌‌‌های حرف اخر:

دوستان عزیز ممکن هست جواب بعضی از سوالات و یا بعد از وارد سی دی ها اگر با خطاهایی روبرو شدید، ممگن است در بخش سوالات متداول سایت موجود باشد لطفاً قبل از تماس‌ آنها مطالعه بفرمایید و اگر در انتها اگر مشکل شما حل نشد و چنانچه موفق به حل مشکل پکیج‌‌‌‌های حرف آخر نشدید از طریق این شماره‌‌‌‌های زیر با ما در ارتباط باشید.
لازم به یادآوری است که همه مراحل گام به گام نصب دی وی دی حرف آخر در همین صفحه بصورت کامل آموزش داده شده و شما می‌توانید بعد از مشاهده آموزش از‌ آنها استفاده کنید؛

اما در هر مرحله در صورت بروز مشکل یا داشتن ابهامات و سوالات و در صورت عدم حل مشکلات احتمالی نصب با شماره‌‌‌‌های زیر با پشتیبانی حرف آخر با و مشاوره رایگان حرف آخر تماس گرفته تا راهنمایی‌‌‌‌های کامل و لازمه را برایتان انجام دهند و بتوانید از گارانتی پکیج حرف آخر استفاده کنید:

 • از ساعت 9 الی 18 ایام کاری با شماره 02164035 داخلی 3 واحد پشتیبانی فنی محصولات حرف آخر تماس بگیرید.
 • از ساعت 9 الی 23 همه روز‌‌‌‌های هفته با شماره 02191010336 واحد خدمات پس از فروش پکیج‌‌‌‌های حرف آخر تماس بگیرید.
 • از ساعت 9 الی 23 کل هفته با شماره 091203663015 دفتر مشاوره رایگان حرف آخر تماس بگیرید.
 • از ساعت 9 الی 23 کل هفته با شماره 09399585899 واحد مشاوره تحصیلی حرف آخر تماس بگیرید.

تماس با پشتیبانی حرف آخر | پشتیبانی تحصیلی و فنی

 • در اینجا نیز بایستی اعلام کنبم که "حرف آخری عزیز باعث افتخار ماست که محصولات آموزشی ما را انتخاب کرده اید.."
گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02191010338
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015- 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).