قیمت و خرید gift packages ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

gift packages

(7)
(0)

پکیج رایگان حرف آخر | آپدیت جدید 1401

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/بسته-رایگان/3D/پکیج-حرف-آخر-رایگان.jpg
gift packages
رنگ و مدل کالا
پکیج رایگان حرف آخر | آپدیت جدید 1401
تعداد
+
_
عدد
ارسال رایگان
95,000 تومان
1,500,000 تومان
موجود

آشنایی کامل با پکیج رایگان حرف آخر

پکیج رایگان حرف آخر با آپدیت جدید 1401، شما دانش آموزان و داوطلبان رشته‌‌‌‌های تجربی، ریاضی، انسانی، هنر، زبان، معارف و رشته‌‌‌‌های فنی می‌توانید جهت سفارش رسمی بسته هدیه محاسبات سریع هفت الگو و پنج روز با حرف اخر gift packages و ارسال مطمئن فروشگاه سایت مرکزی موسسه حرف اخر مهر از همین وبسایت اقدام کنید یا با شماره‌‌‌‌های 09120663015 و 09399585899 آقای دکتر سامان یاری، مشاور ارشد قانونی دفتر اصلی تهران تماس حاصل فرمائید.

♦ این بسته رایگان حرف اخر شامل چیست؟

این بسته رایگان مختص رشته‌‌‌‌های تجربی، انسانی، ریاضی، معارف، هنر، زبان و فنی است (همه این رشته ها را کامل پوشش میدهد)
- جزئیات این بسته شامل:
1- تعداد 7 حلقه DVD اورجینال با کیفیت فوق‌العاده بالای فیلم تدریس.
2- دارای کتاب‌کار و 5 آزمون مبحثی کوتاه و 1 آزمون استاندارد جامع+تست و سوال داخل کتاب ها و دی وی دی ها.
3- حدود 100 ساعت تدریس مفهومی برای همه دروس عمومی-تخصصی.
4- برنامه‌ریزی دقیق همراه+دفترچه رایگان مشاوره، برنامه ریزی و درس نامه مخصوص خود.
5- فیلم‌‌‌‌‌های انگیزشی و آموزش بی‌نظیر اساتید حرف آخر برای کنکور.
6- ارائه الگو‌‌‌‌‌های کمک درسی حل فرمول برای رفع حفظیات سنگین+یادگیری محاسبات سریع عددی ریاضی و دروس محاسباتی.
7- آموزش ارزشمند و رایگان 25% از کل دروس 3 سال تحصیلی متوسطه دوم و کنکور در راستای عدالت آموزشی.
8- یادگیری تکنیک‌‌‌‌های مهم تست زنی+مصاحبه با رتبه‌برتر‌‌‌‌های سال‌‌‌‌‌های اخیر.
9- ارایه مطالب علمی درسی 1400 و 1401 جهت اعتماد به روش عالی استاتید برتر موسسه.

 • آیا حرف آخر خوب است؟ اعتبار موسسه حرف اخر و مشاوران موسسه، محصولات تست پلاس دانلود زیست سایت

آموزش مفهومی حرف اخر بسیار قوی، ساده و سودمند است و تنها با دنش بروز، حرفه ای بودن و آگاهی دقیق از مسائل، عوامل آموزش، فرآیند یادگیری امکان پذیر شده است. زیرا این کنکور نیازمند دانش، آگاهی، تجربه و مهارت‌‌‌‌های خاصی است که بدون آنها نمی‌توان کاری انجام داد. معلمان ما برای حفظ، افزایش کارایی و اثربخشی درسی پیوسته در تلاشند و فیلم‌‌‌‌های ظبط دروس خود را آپدیت می‌کنند، همواره تغییرات و تحولات مربوط به حرفه خود را دنبال میکند و متناسب با پیشرفت علم و فناوری در زمینه‌‌‌‌های مختلف، دانش، مهارت و اطلاعات خود را ارتقا میدهند. این مهارتها را فقط مشاورین کاربلد اینجا به شما ارائه میدهند تا از آن استفاده کنید.

 

روش یادگیری با بسته‌‌‌‌های ما کاملا متفاوت است، به همین دلیل است که سیستم ما برای خودش استانداردی منحصربفرد بوده و آموزش را برای موضوعات درسی تخصصی به ساده ترین شکل یاد می‌گیرد. قبلا با خواندن کتاب کارها انجام میشد اما اکنون با تماشای ویدیو میتوانید یاد بگیرید، برخی ترکیبی از این دو هستند، کسانی که ویدیو را تماشا می‌کنند، از آن یادداشت می‌کنند و آن را ارسال می‌کنند و گروه آخر افرادی هستند که همیشه با منابع آموزشی اساتید الان در دانشگا‌‌‌‌های برتر کشور مشغول به ادامه تحصیل هستند.

آنها همه چیز را به صورت عملی یا پروژه ای یاد می‌گیرند. اینکه کدام روش را انتخاب می‌کنید بستگی به نحوه یادگیری و علاقه شما دارد، اما تعدادی از موارد مشترک همه این گروه ها وجود دارد. ممکن است بعد از یادگیری یک موضوع در تمرین، کار و پروژه خود با مشکل مواجه شوید، پس از آن چه باید کرد؟! بهترین کار در آن زمان این است که از مشکلات راجب در تیم طرح نخبگان و طرح طلایی مطلع شوید، سوال خود را در گروه مشاوران این وبسایت مطرح کنید یا در گروه‌‌‌‌های رتبه برتر این مشکل را برطرف کنید.

 

آیا شما هم مشکل یادگیری دارید؟ آیا راه موفقیت در کنکور و امتحان را گم کرده اید؟ ممکن است به این دلیل باشد که شما یا معلمین مدرسه از مؤثرترین روش‌‌‌‌های یادگیری استفاده نمی‌کنید. در اینجا چند ایده و راه برای بهبود عملکرد شما وجود دارد. با ما همراه باشید تا با روش‌‌‌‌های مدرن آشنا شوید و بدانید کدام تکنیک برای شما بهترین است. این جا معلم در تدریس و انجام فعالیت‌‌‌‌های آموزشی کمک می‌کند و تعامل لازم را بین خود و دانش آموزان فراهم می‌کند. در نتیجه شخص می‌تواند در حین تدریس زمینه و شرایطی را برای خود فراهم کند که فراگیری و تسلط را برایش آسان، جالب و لذت بخش می‌شود.

 

لازم به ذکر است که نقشه‌‌‌‌های ذهنی پکیج‌‌‌‌های استادان و دبیران، جایگزین نوشته‌‌‌‌های تاقت فرسا و مفصلی می‌شود که معمولاً دانش آموزان از آن بیزار هستند. روش نقشه ذهنی به جای دوازده صفحه یادداشت استاندارد و دو یا سه پیش نویس مختصر استفاده می‌کند. ذکر این نکته نیز مهم است زیرا انعطاف‌پذیری مطالعاتی را افزایش می‌دهد. به روشی مشابه، نقشه‌‌‌‌های راه، همراه با برنامه‌‌‌‌های آموزشی عالی هستند. دانش‌آموزانی که در آزمونها شرکت می‌کنند، نوشتن هر نوع یادداشت در یک زمان خاص وقت گیر است زیرا مدارس شرایط امتحان را برای سخت می‌کنند. این سبک به ویژه در موقعیت‌‌‌‌های رقابتی مانند مسابقات کلاسی و موقعیت هایی که مغز شما برای کسب امتیاز بالا در شرایط استرس زا به تمرینات جدی نیاز دارد بسیار مفید است.

 • اسامی برندگان قرعه کشی فروشگاه حرف آخر، هدیه پکیج جایزه و بسته پک رایگان، پکیج 6040 حرف آخر رایگان 1401 رایگان

ثبت نام دانش آموزان در برنامه‌‌‌‌های تلویزیونی، سایت‌‌‌‌های حرف آخر یا برنامه آپارات در جریان ویدئو‌‌‌‌های تبلیغی موسسه، منجر به تماس سایر مشاوران خواهد شد، دانش آموزان و داوطلبین عزیز دقت داشته باشید لطفا جهت ارسال مطکئن محصولات قرعه کشی و جایزه‌‌‌‌های 1 و نیم میلیونی یا خرید سایر دی وی دی/سی دی یا جزوات و کتابها از طریق شماره‌‌‌‌های درج شده در این صفحه و برای تهیه بسته قرعه کشی موسسه که همین محصول فوق است؛ جهت اطمینان و ارسال بسته‌‌‌‌های ارزشمند کمک درسی ما می‌توانید از طریق بخش خرید این سامانه/سایت مرکزی اقدام کنید.

 

با پک‌‌‌‌های تدریسی بسیار کاربردی خود را متحول کنید؛ همانطور که می‌دانید قابلیت‌‌‌‌های یادگیری به کلاس درس محدود نمی‌شود. سبک ها و تکنیک ها نیز در نحوه کار ما باید ظاهر شوند. به عنوان مثال، در یاددهی روزمره، فردی در یک گروه یادگیری بصری می‌گوید: «به نظر خوب است» و همتای کلاسی او از عباراتی مانند «به درس گوش می‌دهم» استفاده می‌کند و در امور خود به دور خود می‌چرخد. در واقع، سبک‌ها و روش‌‌‌‌‌های فراگیری در پروسه مطالعاتی متبلور می‌شوند، بر نحوه تعامل ما تأثیر می‌گذارند. هر داوطلب برای درک کامل مفاهیم و حفظ اطلاعات به دست آمده نیاز‌‌‌‌های متفاوتی دارد. اگر از شخصی با سبک تدریس بصری بخواهید آنچه را که می‌شنود حفظ کند، احتمالاً کار عمیق تر کار خواهد کرد. اگر فردی با سبک حفظی را برای انجام کاری تماشا کند، احتمالاً در یادگیری موفق نخواهد بود. هیچ یک از این افراد کمتر از دیگران باهوش هستند. آنها باید با سبک یادگیری خود را تغییر دهند.

استاد در حین تدریس و سخنرانی از اسلاید استفاده می‌کند، باید به اسلایدها توجه و تمرکز ویژه ای داشته باشید. احتمالاً آنچه معلم مدرسه می‌گوید را فراموش خواهید کرد، اما تصویر روی مانیتور و صفحه را فراموش نخواهید کرد. مطالعه و تجربه نشان داده که با هدف مقایسه تأثیر آموزش مبتنی بر مفهوم با روش تلفیقی در یادگیری دروس کل کشور انجام شد. دانش‌آموز پایه متوسطه دوم به روش نمونه‌گیری تصادفی انتخاب و در دو گروه آزمایش و گواه استفاده شدند. پس از انجام آزمون اولیه، هر دو گروه به مدت 12 جلسه در مدت 3 ماه با روش آموزش ترکیبی و نقشه مفهومی تحت آموزش قرار گرفتند و پس آزمون انجام شد. برای جمع آوری داده ها از آزمون پیشرفت تحصیلی برای سنجش حوزه‌‌‌‌های دانش و یادگیری هدفمند دانش آموزان در درس‌‌‌‌های تخصصی استفاده شد.

 

نتایج با استفاده از نرم‌افزار SPSS و آزمون t با نمونه‌‌‌‌‌های دوگانه و مستقل مورد تجزیه و تحلیل آماری قرار گرفت و نشان داد که در بین گروه‌ها، بین نمرات پیش و پس آزمون هر گروه در «دانش معنادار» و «یادگیری» تفاوت معناداری وجود دارد. یعنی هر دو راهکار آموزشی در افزایش دانش و یادگیری مؤثر با DVD ها بودند. تفاوت میانگین نمرات پس آزمون یادگیری شناختی و مفهومی در گروه آزمایش بیشتر از گروه سنتی مدزسه ها بود، پس یادگیری مستقل آزمون تفاوت معنی داری در سطح دانش دارد. بنابراین توصیه می‌شود در مواردی که نیاز به یادگیری عمیق و سطح بالای برنامه درسی وجود دارد از روش فیلم مفهومی تدریس حرف اخری استفاده شود.

برای تحقیق، می‌توانید از نقشه‌‌‌‌‌های راه معلمین ما استفاده کنید تا از منبعی قوی یادداشت برداری کنید، نتایج فراگیری را روی کاغذ بیاورید، ایده‌‌‌‌‌های خود را به محض ظهور سازماندهی و ترکیب کنید، نوشته یا نتیجه نهایی خود را شکل دهید. پروژه‌ها و گزارش‌هایی که به این روش نوشته می‌شوند، مانند پاسخ‌‌‌‌‌های تستی که از نقشه‌‌‌‌‌های ذهنی استفاده می‌کنند، نسبت به پروژه‌هایی که با روش‌‌‌‌‌های سنتی پر زحمت یادداشت‌برداری خطی نوشته می‌شوند، سازمان‌دهی، متمرکز، خلاقانه‌تر و نوآورانه‌تر هستند.

 • تک رقمی بخوان! سفارش پکیج‌‌‌‌های هدیه حرف آخر رایگان هدیه یک و نیم میلیونی چگونه است؟

زمینه ای که یادگیری در آن صورت می‌گیرد در به خاطر سپردن افراد بسیار مهم است. به عنوان مثال، هنگامی که گروهی از دانش آموزان در حال یادگیری چیزی در پک هستند، در شرایط بصری/سمعی بهتر به سوالات آزمون آن درس پاسخ خواهند داد. پس نتیجه یادگیری در چنین راهکاری عالی تر خواهد بود. اگر در یک شرایط خاص به دانش آموزان آموزش دهید و سپس آنها را در همان برهه زمانی امتحان کنید، نتایج بهتری خواهید گرفت. پس زمینه ذهنی ما عادت هایی دارد که به ما در بازیابی و بازیابی اطلاعات کمک می‌کند. نیاز است پس از اتمام این بسته قدرتمند، اموزش‌‌‌‌های تکمیل شده را مرور کنید و نکات نهایی را به ذهن خود اضافه کنید. منابع، شواهد و استنادهایی را در صورت نیاز به دروس خود اضافه کنید تا بر استدلال‌‌‌‌های خود تأکید و پشتیبانی کنید، نتیجه گیری‌‌‌‌های خود را در دفتر یادداشت روزانه درسی خود تصحیح یا بسط دهید.

 

بسته جایزه 1/5 میلیونی موسسه حرف اخر برای آن دسته از افراد که خواهان یک ترفند بهتر آموزشی هستند خیلی مناسب است، شما دوستان عزیز چنانچه میخواهید آنرا سفارش دهید حتما از طریق این وبسایت مرکزی ثبت نام و خرید کنبد و یا با تلفن‌‌‌‌های درج شده مشاور‌‌‌‌های فروش تماس بگیرید تا در اسرع وقت پیگیری کنند و بتوانید از ان بهره مند شوید. در سیدی ها سعی شده مفاهیم را برای عمع آسانتر و واضح تر کنند و بیشتر با مختواها آشنا شوید تا نکات را دریابید؛ از تماشای کلیپ ها لذت می‌برید. اگر یادداشت برداری برایتان جذاب نیست، با انتخاب این محصول کمک بگیرید تا یادگیریتان برجسته شود. سیستم و قوانین علمی ایجاد شده برای فعالیت‌‌‌‌های بعد از مدرسه یا یادگیری جدید موثر است. پس فقط منتظر کلاس درس نباش برای بهبود مهارت‌‌‌‌های کنکوری خود، پک هدیه رایگان را از دست نده!

 

نام پکیج :کاربرد کلی:
5 روز با حرف آخر :آموزشی-انگیزشی
محاسبات عددی و 7 الگوی طلایی :تکنیک‌‌‌‌های قدرتمند تست زنی
 • دانلود 10 و 20 آزمون‌‌‌‌های حرف آخر رایگان، کانال دی وی دی‌‌‌‌های انسانی ریاضی ویدیو، فیلم‌‌‌‌های تلگرام، ابتدایی، متوسطه اول، هفتم، هشتم و نهم رایگان تلگرام!

دانلود یا کپی و تهیه محصولات حرف آخر به هر نحوی حرام، غیر شرعی و حق الناس است. اساتید و موسسه به هیچ وجه راضی به خرید پکیجها بصورت غیر قانونی نیستند و اینده تحصیلی خود را با مال حرام تباه نکنید!

همانطور خود پاسخ را می‌دانید قطعا، متوجه خواهید شد که با این مجموعه سی دی سودمند می‌توانید شروع به تقویت ساختار دانش خود کنید و با افزودن ایده ها، ارتباطات و تفاسیر خود نتیجه گیری کنید. چنین تیمی با دانش جامع، توانایی تجزیه و تحلیل، سازماندهی، ادغام و ارجاع متقابل و به ویژه توانایی ارائه خلاقانه ایده‌‌‌‌های نوآورانه خود را در مورد موضوع را نشان می‌دهد. به عبارت دیگر، شما نمرات بهتری می‌گیرید. اگر مدرسه شما از قابلیت‌‌‌‌های دیجیتالی برای تدریس، سبک‌‌‌‌های علمی و غیره استفاده نمی‌کند، خودتان این کار را انجام دهید. از این فروشگاه دیدن کنید. وسایل کمک آموزشی معمولاً برای دانش‌آموزان ارزان‌تر و تخفیف بیشتری دارند. با این تکنیک ها، طبیعت دانشی شما به یادگیری کمک می‌کند.

 

از نقشه ذهنی به جای چارچوب استفاده شده. یک نقشه ذهنی که به خوبی طراحی شده باشد باید بتواند تمام زیرمجموعه‌‌‌‌های اصلی نوشتار، نکات اصلی مورد استفاده در هر یک از دسته بندی‌‌‌‌های اصلی و همچنین نحوه ارتباط آن نقطه ها با یکدیگر را در اختیار شما قرار دهد. در این مرحله، باید قسمت هایی از نقشه را مرور کنید، به خصوص برخی از بخش ها یا ساختار‌‌‌‌های دستوری که برایتان آسان کرده ایم بر خلاف کتاب درس نا مفهوم شما. به این ترتیب می‌توانید شروع بسیار بهتری بیشتری ایجاد کنید و همیشه می‌توانید به مسیر "موفقیت" بازگردید!

 • ۱۵روز با حرف آخر بسته آموزشی کنکور، کتاب کار و برنامه قطاری 1401 گروه آموزشی موسسه نشر کتاب و دیجیتال

برنامه قطاری یا 1000 هزار ساعته همراه با دروس سفارشی شامل1 حلقه دی وی دی و دفترچه برنامه ریزی است که با پک خود مشاور برایتان میفرستد. در تدریسها زمانی که معلم موضوع مهمی را توضیح می‌دهد در فرآیند تدریس شرکت کنید. شنیدن سخنان و صدای دیگران یک چیز است، شنیدن چیزها و بازگویی آنها به زبان خود چیز دیگری است. مثلاً وقتی در جلسه زیست‌شناسی سؤالی مطرح میشود، آن سؤال را یاد می‌گیرید، بهتر به آن پاسخ می‌دهید و بهتر به خاطر می‌آورید.

تمرینات بی پاسخ به شما این امکان را می‌دهد که برای یافتن پاسخ صحیح بیشتر تلاش کنید و بیشتر درگیر سوالات باشید. آیا متوجه آن شدید؟ وقتی نمی‌توانید نام چیزی را که می‌خواهید به خاطر بسپارید، دچار مشکل می‌شوید و تمام روز به آن فکر می‌کنید! با پک‌‌‌‌های معلم‌‌‌‌های ما، تا آنرا به خاطر بسپارید و تا زمانی که این اتفاق نیفتد، دست از تلاش بر نمیدارند. وقتی شما به یاد می‌آورید، پس برای همیشه در ذهنت می‌ماند. حتی اگر تمرینات را بدون پاسخ کتاب و تستها با همین تلاش انجام دهید، بیشتر در ذهن شما می‌ماند، زیرا برای حل آن بسیار تلاش می‌کنید.

 

اگر مشکل «ناتوانی در نوشتن» دارید، ترسیم نقش‌‌‌‌های ذهنی دیگری به شما کمک می‌کند تا بر آن غلبه کنید. در بسیاری از موارد، به سادگی کشیدن یک تصویر مرکزی، خلاقیت ذهنی شما را دوباره متمرکز می‌کند و به ذهن اجازه می‌دهد تا آزادانه در مورد موضوع مقاله شما حرکت کند. اگر دوباره دچار عقب ماندگی ذهنی شدید، فقط تقسیم بندی‌‌‌‌های بیشتری را به کلیدواژه ها و کلمات کلیدی خود اضافه کنید. با انجام این کار، مغز شما "الگومحو" یا "میل به تکمیل" طبیعی را برآورده می‌کند و جا‌‌‌‌های خالی را با کلمات و تصاویر جدید پر می‌کند. در عین حال، به قدرت نامحدود ذهن خود توجه کنید و اجازه دهید تمام افکارتان با سیستم سمعی-بصری به جریان بیفتد، به خصوص آنهایی که ممکن است آنها را به عنوان "سخت" یا "طولانی" رد کرده باشید. لحظه ای که متوجه می‌شوید که چنین موانعی در واقع ایجاد می‌شوند، نه به دلیل ناتوانی ذهن شما، بلکه به دلیل ترس از شکست و همچنین ناآگاهی از نحوه عملکرد مغز.

 • شماره کارت حرف آخر کلاهبردار، دروغ‌‌‌‌های موسسه و کلاهبرداری موسسه حرف آخر دروغگو!

"حرف آخر"، بهترین و قدرتمندترین موسسه آموزشی پیشرفته در کشور بوده که فعالیت خود را در قالب تولید و ارائه پکیج‌‌‌‌‌های آموزشی (DVDها، کتب و آزمون‌‌‌‌‌های استاندارد) و با استایلی علمی و متفاوت، متد خاص تدریس و با بهره‌گیری از بهترین کادر اساتید مجرب کشور، در سال 90 استارت زد و کلیه منابع بصورت شهودی‌سازی Imagination در قالب تصویرسازی دیجیتالی و انیمیشن چندبعدی با استفاده از الگو بجای حفظیات و فرمول تدریس می‌شوند. وجه تمایز حرف آخر استفاده از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌‌‌‌‌های آموزشی دنیا، ارائه برنامه‌ریزی مدون به دانش‌آموزان (ابتدایی، متوسطه 1 و 2) است.

 

این انتشارات دارای مدرک بین‌المللی ICOM از دانشگاه "Methodologica Governance" فرانسه و چندین گواهی معتبر ISO از سازمان استاندارد جهانی و همچنین دارای مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد است.  گواهینامه‌ها و استاندارد‌‌‌‌‌های سایت حرف آخر: مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه. بنابراین تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای گواهی و مجوز‌‌‌‌‌های لازم از همه مراجع قانونی مربوطه می‌باشند و تمامی حقوق برای موسسه "حرف آخر" کاملا محفوظ است.

 

موسسه harfe akhar دارای مجوز فعالیت ارشاد، مورد تایید سازمان سنجش و وزارت علوم است، چنین اتهاماتی مانند کلاهبرداری و.. فقط جهت تخریب آن است و علیه اساتید زحمت کش. ما هر ساله تعداد بسیار زیادی رتبه برتر داریم و معلمین خیلی خوب به شما درس می‌دهند، می‌توانید موارد لازمه را در کتابکارها بخوانید، یا به خوبی یادداشت کنید، خلاصه ای از موضوعات تدریس شده را به شما ارائه میدهد. مطمئن باشید دپارتمان طرح نخبگان از ان استقبال خواهند کرد و همچنین سطح رضایت مندی از این بسته فوق العاده عالی است. همچنین برای اطلاع از صحت قرعه کشی برندگان فیلم‌‌‌‌های آموزشی یا دی وی دی‌‌‌‌های و بورسیه تحصیلی از دفتر مشاوران با شماره تلفن: 02166096851 اعتبار آن را تائید یا از تکذیب آن اطمینان پیدا کنید.

 

⇔ شیوه خرید: 1-افزودن به سبد خرید. 2-ثبت نام در سایت. 3-ورود مجدد به سبد خرید و کلیک بر بخش فاکتور پرداخت. 4-ثبت آدرس پستی و ورود به درگاه بانکی.

بنابراین جهت تهیه، خرید با پست پیشتاز همراه برنامه ریزی و مطلع شدن از قیمت جایزه هدیه اورجینال یک و نیم میلیونی حرف آخر، همچنین مطمئن شدن و عدم ترس از مجموعه‌‌‌‌های کلاهبردار – کلاهبرداری لطفا حتما از طریق این شماره‌‌‌‌های مشاوران اقدام کنید! تا بعدا هیچ مشکلی پیش نیاید و از سفارش اینترنتی منابع ویدئویی، کتاب ها و سی دی‌‌‌‌های کمک درسی خود یا سایر محصولات قدرتمند و آموزش‌‌‌‌های ما در همین صفحه با خیال راحت ادامه دهید.

 

 

 

 

جزئیات این بسته

 • مختص رشته های: تجربی، انسانی، ریاضی، معارف، هنر، زبان، فنی..(کلیه رشته ها)
 • تعداد DVDها: 7 حلقه.
 • کل ساعات تدریس: حدود 100 ساعت تدریس مفهومی دروس عمومی-تخصصی

- مباحث تدریس شده: ↓

 1. آموزش رایگان 25% از کل دروس 3 سال متوسطه دوم تحصیلی و کنکور در راستای عدالت آموزشی
 2. الگو‌‌‌‌‌های سرنوشت ساز کمک درسی+محاسبات سریع عددی ریاضی و دروس محاسباتی
 3. برنامه‌ریزی دقیق همراه + دفترچه رایگان مشاوره و برنامه ریزی
 4. یادگیری تکنیک‌‌‌‌های مهم تست زنی و مصاحبه با رتبه‌برتر‌‌‌‌های سال‌‌‌‌‌های اخیر
 5. دارای کتاب‌کار و هفت حلقه دی‌وی‌دی اورجینال با کیفیت فوق‌العاده بالا
 6. فیلم‌‌‌‌‌های انگیزشی و آموزش بی‌نظیر اساتید حرف آخر برای کنکور
 7. ارایه مطالب علمی درسی جهت اعتماد به متدولوژی موسسه
 8. دارای 5 آزمون مبحثی کوتاه و 1 آزمون استاندارد جامع
 • کتاب کار: کتاب کار و درس نامه مخصوص خود را دارد+دفترچه مشاوره و برنامه ریزی
 • تست و سوال: داخل کتاب ها و دی وی دی ها دارد.
 • سطح رضایت مندی: فوق العاده عالی.

  تلفن تماس جهت پشتیبانی، سفارش و مشاوره خرید این پکیج: 09120663015

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.