پکیج هدیه رایگان حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

پکیج هدیه رایگان حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید

(141)
(1)

سفارش بسته ۲۵٪ کامل | آموزش+تست رایگان - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/rayegan-harfeakhar.jpg
پکیج هدیه رایگان حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
سفارش بسته ۲۵٪ کامل | آموزش+تست رایگان
تعداد
+
_
عدد
ارسال رایگان
60,000 تومان
1,500,000 تومان
موجود
گارانتی کالا:

Harfeakhar ICOM

پکیج رایگان حرف آخر آپدیت جدید 1403 دارای ویژگی‌های جذاب و مهم بسیاری است. این بسته بی‌نظیر که شامل فیلم‌های آموزش وی او دی VOD است، با سفارش از همین فروشگاه مرکزی موسسه خرید مطمئن محصولات خود را انجام دهید با سبک مدرن و نوین آموزش متوسطه دوم آشنا شوید. - - - برخی ویژگی های این محصول قدرتمند: ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای امتحانات 1403/1404 در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. داوطلبان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. ✅ داوطلبان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدیوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند. ✅ ویدیوهای آموزشی این محصول با رویکرد تشریحی و همراه با کلاس‌های آنلاین مکمل برگزار می‌شوند. ✅ ویدیوهای آموزشی دروس با رویکرد تکنیکی/امتحانی و همراه با کلاس رفع اشکال (End Class) برگزار می‌شوند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

آشنایی کامل با پکیج رایگان حرف آخر

پکیج رایگان حرف آخر با آپدیت جدید 1403، همه شما دانش‌آموزان و داوطلبان رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، هنر، زبان، معارف و رشته‌های فنی می‌توانید جهت سفارش رسمی مجموعه‌های "هدیه محاسبات سریع 7 هفت الگو + صفر تا رتبه" gift packages از همین وبسایت فروشگاه مرکزی موسسه حرف اخر مهر اقدام کنید؛

 

 

جهت دریافت این پکیج شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز می‌توانید با شماره‌های 09120663015 و 09399585899 بخش فروش بسته های کمک آموزشی پکیج و مشاوره: آقای دکتر سامان یاری، مشاور ارشد قانونی دفتر اصلی - مرکز تهران تماس حاصل فرمائید.

 

اینجا حرف آخر است، حرف با عمل برابر است.. %100

 

♦ این بسته رایگان حرف اخر شامل چیست؟ پک از صفر تا رتبه جدید

این بسته رایگان مختص رشته های تجربی، انسانی، ریاضی، معارف، هنر، زبان و فنی است (همه این رشته ها را کامل پوشش میدهد)
- جزئیات این بسته شامل:
1- تعداد 2 پک VOD اورجینال با کیفیت فوق‌العاده بالای فیلم تدریس.
2- دارای کتاب‌کار و 5 آزمون مبحثی کوتاه و 1 آزمون استاندارد جامع+تست و سوال داخل کتاب ها و دی وی دی ها.
3- حدود 100 ساعت تدریس مفهومی برای همه دروس عمومی-تخصصی.
4- برنامه‌ریزی دقیق همراه+دفترچه رایگان مشاوره، برنامه ریزی و درس نامه مخصوص خود.
5- فیلم‌های انگیزشی و آموزش بی‌نظیر اساتید برند برای کنکور.
6- ارائه الگو‌های کمک درسی حل فرمول برای رفع حفظیات سنگین+یادگیری محاسبات سریع عددی ریاضی - دروس محاسباتی.
7- آموزش ارزشمند و رایگان 25% از کل دروس 3 سال تحصیلی متوسطه دوم و کنکور در راستای عدالت آموزشی.
8- یادگیری تکنیک های مهم تست زنی+مصاحبه با رتبه‌برترهای سال‌های اخیر.
9- ارایه مطالب علمی درسی 1403 و 1404 جهت اعتماد به روش عالی اساتید برتر موسسه.

مشاهده جزئیات برای اطمینان بیشتر: حرف آخر رایگان | فروشگاه مرکزی آنلاین با مجوز رسمی

 

 

 • آیا حرف آخر خوب است؟ اعتبار موسسه حرف اخر و مشاوران موسسه، محصولات تست پلاس دانلود زیست سایت

آموزش مفهومی مانند صفر تا رتبه حرف اخر بسیار قوی، ساده و سودمند است و تنها با دنش بروز، حرفه ای بودن و آگاهی دقیق از مسائل، عوامل آموزش، فرآیند یادگیری امکان پذیر شده است. زیرا این کنکور نیازمند دانش، آگاهی، تجربه و مهارت های خاصی است که بدون آنها نمی‌توان کاری انجام داد. معلمان ما برای حفظ، افزایش کارایی و اثربخشی درسی پیوسته در تلاشند و فیلمهای ظبط دروس خود را آپدیت می‌کنند، همواره تغییرات و تحولات مربوط به حرفه خود را دنبال میکند، متناسب با پیشرفت علم و فناوری در زمینه های مختلف، دانش، مهارت + اطلاعات خود را ارتقا میدهند. این مهارتها را فقط مشاورین کاربلد اینجا به شما ارائه میدهند تا از آن استفاده کنید...

gift packages پکیج رایگان حرف آخر آپدیت جدید 1403

روش یادگیری با بسته های ما کاملا متفاوت است، به همین دلیل است که سیستم ما برای خودش استانداردی منحصربفرد بوده و آموزش را برای موضوعات درسی تخصصی به ساده ترین شکل یاد می‌گیرد. قبلا با خواندن کتاب کارها انجام میشد اما اکنون با تماشای ویدیو میتوانید یاد بگیرید، برخی ترکیبی از این دو هستند، کسانی که ویدیو را تماشا می‌کنند، از آن یادداشت می‌کنند و آنرا ارسال می‌کنند؛ گروه آخر افرادی اند که همیشه با منابع آموزشی اساتید الان در دانشگاهای برتر کشور مشغول به ادامه تحصیل هستند.

 

آنها همه چیز را به صورت عملی یا پروژه ای یاد می‌گیرند. اینکه کدام روش را انتخاب می‌کنید بستگی به نحوه یادگیری و علاقه شما دارد، اما تعدادی از موارد مشترک همه این گروه ها وجود دارد. ممکن است بعد از یادگیری یک موضوع در تمرین، کار و پروژه خود با مشکل مواجه شوید، پس از آن چه باید کرد؟! بهترین کار در آن زمان این است که از مشکلات راجب در تیم طرح نخبگان و طرح طلایی مطلع شوید، سوال خود را در گروه مشاوران این وبسایت مطرح کنید یا در گروه های رتبه برتر این مشکل را برطرف کنید.

 

 

آیا شما هم مشکل یادگیری دارید؟ آیا راه موفقیت در کنکور و امتحان را گم کرده اید؟ ممکن است به این دلیل باشد که شما یا معلمین مدرسه از مؤثرترین روش های یادگیری استفاده نمی‌کنید. در اینجا چند ایده و راه برای بهبود عملکرد شما وجود دارد. با ما همراه باشید تا با روش های مدرن آشنا شوید و بدانید کدام تکنیک برای شما بهترین است. این جا معلم در تدریس و انجام فعالیت های آموزشی کمک می‌کند و تعامل لازم را بین خود و دانش آموزان فراهم می‌کند. در نتیجه شخص می‌تواند در حین تدریس محاسبات و هفت الگوی حرف آخر زمینه و شرایطی را برای خود فراهم کند که فراگیری و تسلط را برایش آسان، جالب و لذتبخش می‌شود.

 

لازم به ذکر است که فیلمهای انیمیشن دیجیتال و پویانمایی چندبعدی پکیجهای استادان و دبیران، جایگزین نوشته های تاقت فرسا و مفصلی می‌شود که معمولاً دانش آموزان از آن بیزار هستند. پروژه نقشه ذهنی به جای دوازده صفحه یادداشت از استاندارد و دو یا سه پیش نویس مختصر استفاده می‌کند. ذکر این نکته نیز بسی مهم است زیرا انعطاف‌پذیری مطالعاتی را افزایش می‌دهد. به روشی مشابه نقشه های راه، همراه با برنامه های آموزشی عالی هستند. دانش‌آموزانی که در آزمونها شرکت می‌کنند، نوشتن هر نوع یادداشت در یک زمان خاص وقت گیر است زیرا مدارس شرایط امتحان را برای سخت می‌کنند. این سبک به ویژه در موقعیت های رقابتی مانند مسابقات کلاسی که مغز شما برای کسب امتیاز بالا در چنین شرایط استرس زا به تمرینات جدی نیاز دارد بسیار مفید است.

 • اسامی برندگان قرعه کشی فروشگاه حرف آخر، هدیه پکیج جایزه | پکیج 6040 حرف آخر رایگان 1403

ثبت نام دانش آموزان در برنامه های تلویزیونی، سایت های حرف آخر یا برنامه آپارات در جریان ویدئوهای تبلیغی موسسه، منجر به تماس سایر مشاوران خواهد شد، دانش آموزان و داوطلبین عزیز دقت داشته باشید لطفا جهت ارسال مطکئن محصولات قرعه کشی تخفیف حرف آخر و جایزه های 1 و نیم میلیونی یا خرید سایر دی وی دی/سی دی یا جزوات و کتابها از طریق شماره های درج شده در این صفحه و برای تهیه بسته قرعه کشی روزانه موسسه که همین محصول فوق است؛ جهت اطمینان و ارسال بسته های ارزشمند کمک درسی بی نظیر ما می‌توانید از طریق بخش خرید این سامانه/سایت مرکزی اقدام کنید.

 

با پک های تدریسی بسیار کاربردی خود را متحول کنید؛ همانطور که می‌دانید قابلیت های یادگیری به کلاس درس محدود نمی‌شود. سبک ها و تکنیک ها نیز در نحوه کار ما باید ظاهر شوند. به عنوان مثال، در یاددهی روزمره، فردی در یک گروه یادگیری بصری می‌گوید: «به نظر خوب است» و همتای او از عباراتی مانند «به درس گوش می‌دهم» استفاده می‌کند و در امور خود به دور خود می‌چرخد. در واقع، سبک‌ها و روش‌های فراگیری در پروسه مطالعاتی متبلور می‌شوند، بر نحوه تعامل ما تأثیر می‌گذارند. هر داوطلب برای درک کامل مفاهیم و حفظ اطلاعات به دست آمده نیازهای متفاوتی دارد. اگر از شخصی با سبک تدریس بصری بخواهید آنچه را که می‌شنود حفظ کند، احتمالاً کار عمیق تر کار خواهد کرد. اگر فردی با سبک حفظی را برای انجام کاری تماشا کند، احتمالاً در یادگیری موفق نخواهد بود. هیچ یک از این افراد کمتر از دیگران باهوش هستند. آنها باید با سبک یادگیری خود را تغییر دهند.

 

استاد در حین تدریس و سخنرانی از اسلاید استفاده می‌کند، باید به اسلایدها توجه و تمرکز ویژه ای داشته باشید. احتمالاً آنچه معلم مدرسه می‌گوید را فراموش خواهید کرد، اما تصویر روی مانیتور و صفحه را فراموش نخواهید کرد. مطالعه و تجربه نشان داده که با هدف مقایسه تأثیر آموزش مبتنی بر مفهوم - تلفیقی در یادگیری دروس پای ای سطح کل کشور انجام شد. دانش‌آموز متوسطه دوم به شیوه نمونه‌گیری تصادفی انتخاب و در دو گروه آزمایشی و مبتدی استفاده شدند. پس از انجام آزمون اولیه، هر دو گروه به مدت 12 جلسه در مدت 3 ماه با روش آموزش ترکیبی نقشه مفهومی تحت تحلیل قرار گرفتند، پس آزمون 1400 انجام شد. برای جمع آوری داده ها از آزمون پیشرفت تحصیلی برای سنجش حوزه های دانش و یادگیری هدفمند در درس های تخصصی استفاده شد.

 

نتایج با استفاده از نرم‌افزار SPSS و sanjesh با نمونه‌های دوگانه و مستقل مورد تجزیه و تحلیل آماری قرار گرفت و نشان داد که در بین گروه‌ها، بین نمرات پیش و پس آزمون هر گروه در «دانش معنادار» و «یادگیری» تفاوت معناداری وجود دارد. یعنی هر دو راهکار آموزشی در افزایش دانش و یادگیری مؤثر با DVD ها بودند. تفاوت میانگین نمرات پس آزمون یادگیری شناختی / مفهومی در گروه یکم بیشتر از گروه سنتی مدرسه ها بود، پس یادگیری مستقل تفاوت معناداری در سطح عمومی دارد. بنابراین توصیه می‌گردد در مواردی که نیاز به یادگیری عمیق و سطح بالای برنامه درسی وجود دارد از روش فیلم خوب انیمیشن تدریس حرف اخری استفاده شود.

 

تهیه پکیج هدیه رایگان حرف آخر - کلاهبردار و اطمینان واقعیت

برای تحقیق، می‌توانید از نقشه‌های راه معلمین ما استفاده کنید تا از منبعی قوی یادداشت برداری کنید، نتایج فراگیری را روی کاغذ بیاورید، ایده‌های خود را به محض ظهور سازماندهی و ترکیب کنید، نوشته یا نتیجه نهایی خود را شکل دهید. پروژه‌ها و گزارش‌هایی که به این روش نوشته می‌شوند، مانند پاسخ‌های روانشناسانه که از نقشه‌های ذهنی استفاده می‌کنند، نسبت به پروژه‌هایی که با روش‌های سنتی پر زحمت یادداشت‌برداری خطی نوشته می‌شوند، سازمان‌دهی، متمرکز، خلاقانه‌تر و نوآورانه‌تر هستند.

 • تک رقمی بخوان! سفارش پکیج های هدیه حرف آخر رایگان هدیه یک و نیم میلیونی چگونه است؟

زمینه ای که یادگیری در آن صورت می‌گیرد در به خاطر سپردن افراد بسیار مهم است. به عنوان مثال، هنگامی که گروهی از اشخاص در حال یادگیری چیزی در پک هستند، در شرایط بصری/سمعی بهتر به سوالات آن درس پاسخ خواهند داد. پس نتیجه یادگیری در چنین راهکاری عالی تر خواهد بود. اگر در یک شرایط خاص به انها آموزش دهید و سپس آنها را در همان برهه زمانی امتحان کنید، نتایج بهتری خواهید گرفت. پس زمینه ذهنی ما عادت هایی دارد که به ما در بازیابی و بازیابی اطلاعات کمک می‌کند. نیاز است پس از اتمام این بسته قدرتمند، اموزش های تکمیل شده را مرور و نکات نهایی را به ذهن خود اضافه کنید. منابع، شواهد و استنادهایی را در صورت نیاز به جزوه خود اضافه کنید تا استدلال های خود را تأکید و پشتیبانی کنید، نتیجه گیریها را دفتر یادداشت روزانه درسی خود تصحیح یا بسط دهید.

 

بسته جایزه 1/5 میلیونی موسسه حرف اخر برای آن دسته از افراد که خواهان یک ترفند بهتر آموزشی هستند خیلی مناسب است، شما دوستان عزیز چنانچه میخواهید آنرا سفارش دهید حتما از طریق این وبسایت مرکزی ثبت نام و خرید کنبد و یا با تلفن های درج شده مشاورهای فروش تماس بگیرید تا در اسرع وقت پیگیری کنند، بتوانید از ان بهره مند شوید. در سیدی ها سعی شده مفاهیم را برای عمع آسانتر و واضح تر کنند و بیشتر با مختواها آشنا شوید تا نکات را دریابید؛ از تماشای کلیپ ها لذت می‌برید. اگر یادداشت برداری برایتان جذاب نیست، با انتخاب این محصول کمک بگیرید تا یادگیریتان برجسته شود. سیستم و قوانین علمی ایجاد شده برای فعالیت های بعد از مدرسه یا یادگیری جدید موثر است. پس فقط منتظر کلاس درس نباش برای بهبود مهارت های کنکوری خود، پک هدیه رایگان را از دست نده!

 

نام پکیج:کاربرد کلی:
صفر تا رتبه:آموزشی-انگیزشی
محاسبات عددی و 7 الگوی طلایی:تکنیک های قدرتمند تست زنی
 • دانلود 10 و 20 آزمون های حرف آخر، کانال وی او دی های انسانی ریاضی ویدئو، فیلم های تلگرام، ابتدایی، متوسطه اول، هفتم، هشتم و نهم رایگان تلگرام!

دانلود یا کپی و فلش/CD محصولات حرف آخر به هر نحوی حرام، غیر شرعی و حق الناس است. اساتید و موسسه به هیچ وجه راضی به خرید پکیجها بصورت غیر قانونی نیستند، پس اینده تحصیلی خود را با مال حرام تباه نکنید....!

همانطور خود پاسخ را می‌دانید قطعا، متوجه خواهید شد که با این مجموعه سی دی سودمند می‌توانید شروع به تقویت ساختار دانش خود کنید و با افزودن ایده ها، ارتباطات و تفاسیر خود نتیجه گیری کنید. چنین تیمی با دانش جامع، توانایی تجزیه و تحلیل، سازماندهی، ادغام و ارجاع متقابل و به ویژه توانایی ارائه خلاقانه ایده های نوآورانه خود را در مورد موضوع را نشان می‌دهد. به عبارت دیگر، شما نمرات بهتری می‌گیرید. اگر مدرسه شما از قابلیت های دیجیتالی برای تدریس، سبکهای علمی و غیره استفاده نمی‌کند، خودتان این کار را انجام دهید. از این فروشگاه دیدن کنید. وسایل کمک آموزشی معمولاً برای دانش‌آموزان ارزان‌تر و تخفیف بیشتری دارند. با این تکنیک ها، طبیعت دانشی شما به یادگیری کمک می‌کند.

 

در دپارتمان اصلی تهران برای اولین بار از نقشه ذهنی به جای حفظیات سنگین آموزش و پرورش استفاده شده. یک نقشه ذهنی که به خوبی طراحی شده باشد باید بتواند تمام زیرمجموعه های اصلی نوشتار، نکات اصلی مورد استفاده در هر یک از دسته بندی های اصلی و همچنین نحوه ارتباط آن نقطه ها با یکدیگر را در اختیار شما قرار دهد. در این مرحله، باید قسمت هایی از نقشه را مرور کنید، به خصوص برخی از بخش ها یا ساختارهای دستوری که برایتان آسان کرده ایم بر خلاف کتاب درس نا مفهوم شما. به این ترتیب می‌توانید شروع بسیار بهتری بیشتری ایجاد کنید و همیشه می‌توانید به مسیر "موفقیت" بازگردید!

 • ۱۵روز با حرف آخر بسته آموزشی کنکور، کتاب کار و برنامه قطاری 1403 گروه آموزشی موسسه نشر کتاب و دیجیتال

برنامه قطاری یا 1000 هزار ساعته همراه با دروس سفارشی شامل 1 حلقه دی وی دی + دفترچه برنامه ریزی است که با پک خود مشاور برایتان میفرستد. در تدریسها زمانی که معلم موضوع مهمی را توضیح می‌دهد در فرآیند تدریس شرکت کنید. شنیدن سخنان و صدای دیگران یک چیز است، شنیدن چیزها و بازگویی آنها به زبان خود چیز دیگری است. مثلاً وقتی در جلسه زیست‌شناسی سؤالی مطرح میشود، آن سؤال را یاد می‌گیرید، بهتر به آن پاسخ می‌دهید و بهتر به خاطر می‌آورید.

 

تمرینات بی پاسخ به شما این امکان را می‌دهد که برای یافتن پاسخ صحیح بیشتر تلاش کنید و بیشتر درگیر سوالات باشید. آیا متوجه آن شدید؟ وقتی نمی‌توانید نام چیزی را که می‌خواهید به خاطر بسپارید، دچار مشکل می‌شوید و تمام روز به آن فکر می‌کنید! با پک های معلم های ما، تا آنرا به خاطر بسپارید و تا زمانی که این اتفاق نیفتد، دست از تلاش بر نمیدارند. وقتی شما به یاد می‌آورید، پس برای همیشه در ذهنت می‌ماند. حتی اگر تمرینات را بدون پاسخ کتاب و تستها با همین تلاش انجام دهید، بیشتر در ذهن شما می‌ماند، زیرا برای حل آن بسیار تلاش می‌کنید.

 

 

اگر مشکل «ناتوانی در نوشتن» دارید، ترسیم نقشهای ذهنی دیگری به شما کمک می‌کند تا بر آن غلبه کنید. در بسیاری از موارد، به سادگی کشیدن یک تصویر مرکزی، خلاقیت ذهنی شما را دوباره متمرکز می‌کند و به ذهن اجازه می‌دهد تا آزادانه در مورد موضوع مقاله شما حرکت کند. اگر دوباره دچار عقب ماندگی ذهنی شدید، فقط تقسیم بندی های بیشتری را به کلیدواژه ها و کلمات کلیدی خود اضافه کنید. با انجام این کار، مغز شما "الگومحو" یا "میل به تکمیل" طبیعی را برآورده می‌کند و جاهای خالی را با کلمات و تصاویر جدید پر می‌کند. در عین حال، به قدرت نامحدود ذهن خود توجه کنید و اجازه دهید تمام افکارتان با سیستم سمعی-بصری به جریان بیفتد، به خصوص آنهایی که ممکن است آنها را به عنوان "سخت" یا "طولانی" رد کرده باشید.

 

لحظه ای که متوجه میشوید که چنین موانعی ایجاد می‌شوند، نه بدلیل ناتوانی ذهن شما، بلکه به سبب ترس از شکست همچنین ناآگاهی از نحوه عملکرد مغز. کتاب را به ترتیب زمانی زیر مرور کنید: بازنگری اول: یک روز پس از مطالعه، تجدید نظر دوم: ده روز پس از ویرایش اول، تجدید نظر سوم: یک ماه پس از تجدید نظر دوم، ویرایش چهارم: سه ماه پس از ویرایش سوم، پنجم. بازنگری که معمولاً در ماه ژوئن برای معادن انجام می‌شود که به عنوان بررسی و خلاصه نهایی شناخته می‌شود. البته این روش تقسیم ایستا نیست و شما می‌توانید با توجه به سختی یا سهولت درس، میزان مطالبی که در هر مطالعه می‌خوانید، قدرت حافظه و یادگیری خود، مدت بازبینی ها را تغییر دهید. حتماً به خاطر داشته باشید که همانطور که شروع خواندن یک درس جدید مهم است مرور آن نیز مهم است، در این مرحله باید زیر مطالب مهم خط بکشید و خودتان خلاصه کنید تا مطالب مهم کمتر پوشش داده شوند. زمان. بهتر بشناسید. بیشتر ایمان آوردند

 

 • شماره کارت حرف آخر کلاهبردار، دروغ های موسسه و کلاهبرداری موسسه حرف آخر دروغگو!

"حرف آخر"، بهترین و قدرتمندترین موسسه آموزشی پیشرفته در کشور بوده که فعالیت خود را در قالب تولید و ارائه پکیج‌های آموزشی (DVD - VODها، کتب و آزمون‌های استاندارد) و با استایلی علمی و متفاوت، متد خاص تدریس و با بهره‌گیری از بهترین کادر اساتید مجرب کشور، در سال 90 استارت زد و کلیه منابع بصورت شهودی‌سازی Imagination در قالب تصویرسازی دیجیتالی و انیمیشن چندبعدی با استفاده از الگو بجای حفظیات و فرمول تدریس می‌شوند. وجه تمایز حرف آخر استفاده از آخرین و جدیدترین تکنولوژی‌های آموزشی دنیا، ارائه برنامه‌ریزی مدون به دانش‌آموزان (ابتدایی، متوسطه 1 و 2) است.

این انتشارات دارای مدرک بین‌المللی ICOM از دانشگاه "Methodologica Governance" فرانسه و چندین گواهی معتبر ISO از سازمان استاندارد جهانی و همچنین دارای مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد است.  گواهینامه‌ها و استاندارد‌های سایت حرف آخر: مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه. بنابراین تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای گواهی و مجوز‌های لازم از همه مراجع قانونی مربوطه می‌باشند و تمامی حقوق برای موسسه "حرف آخر" کاملا محفوظ است.

 

موسسه harfe akhar دارای مجوز فعالیت ارشاد، مورد تایید سازمان سنجش و وزارت علوم است، چنین اتهاماتی مانند کلاهبرداری و.. فقط جهت تخریب آن است و علیه اساتید زحمت کش. ما هر ساله تعداد بسیار زیادی رتبه برتر داریم و معلمین خیلی خوب به شما درس می‌دهند، می‌توانید موارد لازمه را در کتابکارها بخوانید، یا به خوبی یادداشت کنید، خلاصه ای از موضوعات تدریس شده را به شما ارائه میدهد. مطمئن باشید دپارتمان طرح نخبگان از ان استقبال خواهند کرد و همچنین سطح رضایت مندی از این بسته فوق العاده عالی است. همچنین برای اطلاع از صحت قرعه کشی برندگان فیلم های آموزشی یا دی وی دی های و بورسیه تحصیلی از دفتر مشاوران با شماره تلفن: 02166096851 اعتبار آن را تائید یا از تکذیب آن اطمینان پیدا کنید.

 

شیوه خرید: 1-افزودن به سبد خرید. 2-ثبت نام در سایت. 3-ورود مجدد به سبد خرید و کلیک بر بخش فاکتور پرداخت. 4-ثبت آدرس پستی و ورود به درگاه بانکی.

بنابراین جهت تهیه، خرید با پست پیشتاز همراه برنامه ریزی و مطلع شدن از قیمت جایزه هدیه اورجینال یک و نیم میلیونی حرف آخر، همچنین مطمئن شدن و عدم ترس از مجموعه های کلاهبردار – کلاهبرداری لطفا حتما از طریق این شماره های مشاوران اقدام کنید! تا بعدا هیچ مشکلی پیش نیاید تا از سفارش اینترنتی منابع ویدئویی، کتاب ها و سی دی های کمک درسی خود یا سایر محصولات قدرتمند آموزش های ما در همین صفحه با خیال راحت ادامه دهید.

 

 

 


The free Harfe Akhar package with the new update 1402, all of you students and volunteers of experimental, math, humanities, art, language, education and technical fields can order the official gift packages of "Quick Calculation gift 7 Seven Patterns + Sefr ta Rotbeh" gift packages from this Take action on the central store website of Harfe Akhar Mehr Institute;

جزئیات این بسته

 • مختص رشته های: تجربی، انسانی، ریاضی، معارف، هنر، زبان، فنی.. (کلیه رشته ها)
 • تعداد VODها: 2 پک جامع.
 • کل ساعات تدریس: حدود 100 ساعت تدریس مفهومی دروس عمومی-تخصصی

- مباحث تدریس شده: ↓

 1. آموزش رایگان 25% از کل دروس 3 سال متوسطه دوم تحصیلی و کنکور در راستای عدالت آموزشی
 2. الگو‌های سرنوشت ساز کمک درسی+محاسبات سریع عددی ریاضی و دروس محاسباتی
 3. برنامه‌ریزی دقیق همراه + دفترچه رایگان مشاوره و برنامه ریزی
 4. یادگیری تکنیک های مهم تست زنی و مصاحبه با رتبه‌برترهای سال‌های اخیر
 5. دارای کتاب‌کار و هفت حلقه دی‌وی‌دی اورجینال با کیفیت فوق‌العاده بالا
 6. فیلم‌های انگیزشی و آموزش بی‌نظیر اساتید حرف آخر برای کنکور
 7. ارایه مطالب علمی درسی جهت اعتماد به متدولوژی موسسه
 8. دارای 5 آزمون مبحثی کوتاه و 1 آزمون استاندارد جامع
 • کتاب کار: کتاب کار و درس نامه مخصوص خود را دارد+دفترچه مشاوره و برنامه ریزی
 • تست و سوال: داخل کتاب ها و دی وی دی ها دارد.
 • سطح رضایت مندی: فوق العاده عالی.

  تلفن تماس جهت پشتیبانی، سفارش و مشاوره خرید این پکیج: 09120663015

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)