حرف آخر رایگان | قرعه‌کشی و بسته هدیه حرف اخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
۱۴۰۰/۳/۲۱ جمعه
(0)
(0)
حرف آخر رایگان | قرعه‌کشی و بسته هدیه حرف اخر
حرف آخر رایگان | قرعه‌کشی و بسته هدیه حرف اخر

حرف آخر رایگان | موسسه آموزشی-کنکوری حرف آخر، از سال ۱۳۹۰ تا به امروز روند رو به رشد و بسیار چشم گیری داشته و خوشبختانه رتبه برتر‌‌‌‌های فراوانی را تحوبل جامعه علمی کشور داده است. دانش آموزان و داوطلبینی که به دنبال منابع و پکیج‌‌‌‌های برتر کمک درسی هستند، وقتی تلاش اساتید ما و نتایج رتبه‌‌‌‌های خوب آزمون سراسری در این مرکز را می‌بینند، بیشتر رغب پیدا می‌کنند که‌ آنها هم خود یکی از آن چهره ها باشند.
حقیقت حرف اخر این است که، به عنوان مرکزی علمی تا به امروز محبوبیت و اعتبار بسیار فراوانی را بدست آورده است.
این موسسه به سبب ایده‌‌‌‌های جدید آموزشی در حال حاضر به عنوان بهترین و برترین نهاد عرضه نشر دیجیتال امتحانات و کنکور در کل کشور شناخته می‌شود که توانسته برای همه مباحث کنکوری نظام جدید منابع و محصولات درسی با کیفیتی را ارائه کند تا دانش آموزان و داوطلبین کنکوری با هر تیپ سطح درسی (ضعیف، متوسط و قوی) بتوانند به تهیه و استفاده از این محصولات قدرتمند پردازند.
قبل از ارائه محتوا به روش پویانمایی، دانش آموزها فقط با تخته سیاه و گچ و وایت برد کار می‌کردند و با یادگیری مفهومی و شهودی اصلا آشنا نبودند، اما برخلاف سایر موسسات، ما شیوه مدرن و الگو‌‌‌‌های انیمیشنی تدریس شده سیستم حرف اخر و متد‌‌‌‌های جدید و ویدیو‌‌‌‌های آپدیت را وارد آموزش کرده ایم که می‌توان از آن به عنوان انقلاب آموزشی در کل کشور یاد کرد


باید به این حقیقت را قبول کنیم که روش‌‌‌‌های سنتی دیگر جوابگوی کنکور مفهومی قرن جدید 1400 نیست و با تکنولوژی‌‌‌‌های جدید و فناوری آموزشی این امکان مهیا شده که بدون حفظ کردن دروس، می‌توان با روش تصویری و شهودی فراگرفت و درس خواند.
کمتر کمتر کسی است که اسم موسسه "حرف آخر" را نشنیده باشد؛ چونکه این نهاد روزانه با ارائه بهترین خدمات مشاوره ای و بکارگیری اساتید درجه یک و نخبه ساز بصورت رایگان در مدت زمان کوتاهی توانسته در رشته‌‌‌‌های چون ریاضی، تجربی، زبان علوم انسانی و فنی و هنر هرساله رتبه ساز شود
اساتید و مدرسین دلسوز و کاربلد است ما با بیش از 25 سال سابقه تدریس، بهترین محتوای درسی را در در اختیار همه کسانی که میخواهند تغییر کنند و نمیترسند از تغییر کردن، می‌گذارند تا با بهترین نتایج روبه رو شوند و یقینا تمام افرادی که بهترین نتایج را از آن خود کرده اند، حتما از مجموعه‌‌‌‌های تخصصی و عمومی ما استفاده کرده اند.
در مدل درس دادن حرف اخری، معلم محتوای مناسبی را با استفاده از کنترل سیستم پویا نمایی به شما می‌دهد و مطلب را تبدیل به یادگیری محض میکند و به جرات می‌توان گفت که این انتشارات، جامع ترین و دقیق ترین آموزشگاه در سطح کشور و تهران است.

حرف آخر رایگان:

دوستان عزیز، همان طور که در جریان هستید موسسات خیلی زیادی در زمینه امتحانات مدارس و کنکور در حال فعالیت هستند و خیلی از والدین نیز برای انتخاب بهترین آن دچار سردرگمی می‌شوند! همچنین موسسات خیلی زیادی در زمینه بازار کنکور، کلاس‌‌‌‌های مختلفی و طاقت فرسایی را برگزار می‌کنند و در طی این کلاس ها نیز برخی از مدرسین متاسفانه هزینه‌‌‌‌های عجیب و بیشتری را درخواست کرده و اما هنوز هم برخی از افراد بر این باورند که هر چه هزینه آن زیاد باشد، می‌توان به آموزش بهتر دست یافت!!
اما در این میان موسسه نشر کتاب و دیجیتال حرف آخر، با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری در سال‌‌‌‌های اخیر با بهره گیری و استفاده از بهترین‌‌‌‌های آموزش کشور به عنوان بزرگترین انتشارات معتبر و کاملا علمی در سطح ایران همواره تلاش‌‌‌‌های زیادی داشته تا مخاطبان تحت پوشش خود را به آرزو‌‌‌‌های خود برساند و نهایتا‌ آنها را روانه دانشگاه‌‌‌‌های برتر کند، و خوشبختانه افراد خیلی زیادی که با موسسه حرف آخر جلو رفتند حقیقت این امر را درک کردند و به دیگران نیز پیشنهاد همکاری با ما را دادند.

گروه مشاوره مدرسین ما، از بدو افتتاح تا به امروز توانسته رضایت بسیاری از والدین و خانواده ها را بدست بیاورد و همچنین سطح درسی قشر محصلین را به نقطه تاپ برساند.کاربرد استفاده از پویانمایی و انیمیشن‌‌‌‌های کاربردی سودمند به دانش آموز این اجازه را می‌دهد تا بتواند همه فصل‌‌‌‌های کتاب هایش را به راحتی یا بگیرد، مسلط شود و پیشرفت کند.
تیم علمی Harfe Akhar به طور کامل به نیاز‌‌‌‌های ضروری دانش آموزان را برای موفقیت در کنکور سراسری آگاه است و اساتید برجسته کشوری این مرکز، بر پایه آموزش‌‌‌‌های حرفه ای خود دسی دی‌‌‌‌های درسی را ارائه می‌دهند،
گروه‌‌‌‌های همفکری و امور کمک‌‌‌‌های علمی نشر حرف اخر، به منظور ارائه خدمات رایگان برای همه اشخاص و مشتریان و کل دانش آموزان گرامی در همه نقاط کشور، پکیج‌‌‌‌های رایگانی را برای همگان در هر رشته ای در نظز گرفته تا دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم، و داوطلبان و به راحتی بتوانند از آنها نهایت بهره را ببرند و آن را دریافت کنند.
شما خانواده‌‌‌‌های محترم، والدین و دانش آموزان تلاشگر می‌توانید با مراجعه همین وب سایت اصلی، از مشاوران ارشد ما محصولات و پکیج‌‌‌‌های هدیه حرف آخر خود را دریافت کنید و بعد از تحویل آن به شما، با تماس تلفنی مشاورین فروش همین صفحه نحوه کار با آن را به درستی یاد گرفته و ذهنیت بهتری را از عدالت درسی مورد نظر ما داشته باشید

- 2 نکته مهم:
بسته‌‌‌‌های رایگان حرف اخر شامل کتاب و دی وی وی‌‌‌‌های کیفیت بالای آموزشی هستند و 20% همه دروس تخصصی و عمومی هر 3 سال و کنکور را نیز پوشش می‌دهند، حدود 100 ساعت تدریس کلیه کتاب‌‌‌‌های ریاضیات، فیزیک، شیمی، زیست برای تجربی ها، عربی، ادبیات، دینی، زبان و ادبیات و همچنین آزمون‌‌‌‌‌های جامع همه دروس هستند آنهم همراه با کتاب کار.
خود پکیج هت رایگان هستند اما هزینه‌‌‌‌های درخواستی سفارش و ارسال را باید دانش آموز به حساب موسسه بنام "حرف آخر مهر" واریز کند و بسته نیز بسته به شهرستان و محل سکونت دانش آموز ارسال و بین 3 الی 5 روز کاری پست می‌شود و درب منزل دریافت می‌کند.

 

- برخی سوالات مختلف درباره سفارشات حرف اخر:

قیمت سی دی‌‌‌‌های حرف آخر یا دی وی دی‌‌‌‌های آن چقدر است؟ قیمت محصولات حرف آخر چند است؟
جهت اطلاع از قیمت منابع تخصصی و عمومی و آزمون‌‌‌‌های حرف آخر، با مشاوران این سایت در تماس باشید.
آیا دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر، فقط مربوط به آموزش است؟
خیر، آموزش همراه با تست ارئه می‌شود و بعد از تدریس هر مطلب، استاد برای همان مبحث شروع به حل تست می‌کند. تست‌‌‌‌های تالیفی که شما را به تسلط برساند و از منبع دیگری بی نیاز شوید و همچنین آزمون و تست‌‌‌‌های جامع در مدت مطالعه و حتی در دوران جمع بندی را در اختیارتان قرار می‌دهد.
آیا حرف اخر پکیج نمونه آموزش هم داره؟
بله. ما برای همه مقاطع ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان، یک بسته هدیه بسیار قدرتمند آماده کردیم. برای دریافت هدیه رایگان خود با بخش فروش این سایت در ارتباط باشید
پکیج کامل رشته تجربی قیمتش چقدر میشود؟
برای اطلاع از لیست قیمت‌‌‌‌های دقیق منابع حرف آخر، به فروشگاه حرف آخر سر بزنید.
آیا موسسه حرف آخر پک جمع بندی هم دارد؟
بله موسسه حرف آخر، پک‌‌‌‌های جمع بندی کنکور هم دارد.
منابع شما فقط مربوط به رشته ریاضی و تجربی هست؟
دروس اختصاصی ما، فقط برای رشته‌‌‌‌های علوم تجربی و ریاضی-فیزیک است، اما داوطلبان سایر گروه ها هنر، زبان و انسانی و فنی و .. برای دروس عمومی میتوانند از منابع حرف آخر استفاده کنند و بطور کامل آن دروس را پوشش میدهد.
من امسال پایه دهم هستم، میخواهم از همین حالا برای کنکور بخوانم، باید از چه منابعی استفاده داشته باشم بهتر است؟
داوطلبی هستم که تا الان مطالعه خاصی برای کنکور نداشتم، می‌خواهم از الان به صورت جدی شروع کنم. آیا با توجه به این زمان باقی مانده با استفاده از پک‌‌‌‌های موسسه حرف آخر می‌توانم امیدوار باشم؟

شما ابتدا با مشاورین ما تماس داشته باشید تا راهنمایی‌‌‌‌های لازم باتوجه به وضعیت فعلی شما در اختیارتان قرار گیرد. مشاورین ما با بررسی وضعیت شما تعیین می‌کنند با چه منابع و چه برنامه ای استارت بزنید.
آیا آزمون‌‌‌‌های حرف آخر آنلاین برگزار می‌شود؟
خیر، دفترچه سوال آزمون به همراه پاسخنما (یعنی پاسخ به نمایش در می‌آید بصورت تحلیل و برسی در دی وی دی مخصوص هر دفترچه) به صورت مکتوب ارسال می‌گردد.

قرعه کشی حرف آخر

در اینجا شما با این موضوع مهم آشنا می‌کنیم که رعایت عدالت در آموزش و مشاوره، تدریس دروس امتحانی و کنکور، کاهش قیمت محصولات حرف آخر و سایر اخبار و موضوعات بسیار خب چگونه به همه مخاطبان اراده میشود!
نکته مهمی که همه شما خوانندگان گرامی بایستی بدانید اینست که حرف آخر به جهت برقراری عدالت آموزشی در سطح ایران و کمک‌‌‌‌های آموزشی به قشر دانش آموزان تاسیس شد و همه مشتریان و داوطلبان کنکوری می‌توانند در هر مقطع تحصیلی محصولات و پکیج ها رایگان موسسه را دریافت کنند و استفاده کنند، و بتوانند به برترین آموزش‌‌‌‌های ممکن دست پیدا کنند و طعم تدریس درست حساب را بچشند (Harfe Akhar free packages)
تیم حرف آخر در راستای عدالت و امور کمک آموزشی و پشتیبانی خود، بخش مهمی از زحمات و آموزش‌‌‌‌‌های دبیران و اساتید خود را به صورت کاملا رایگان در اختیار همگان قرار داده تا بتواند سبک آموزش جدید را به نمایش بگزارد و خلاقیت را عرضه کند.
بسته‌‌‌‌های آموزشی با بهترین شیوه یادگیری به وسیله اساتید خبره و با تجربه به روش رایگان در اختیار همه هست

حرف آخر رایگان

- مشتری همیشگی ما خواهید شد، شرط میبندیم !

هر روزه بعد از برنامه‌‌‌‌های ما وبسایت رسمی ما، تعداد زیادی از دانش آموزانی که در قرعه کشی‌‌‌‌های ما برنده شده اند با ما تماس می‌گیرند و جهت اطمینان از درستی آن و سفارش، با گروه ما و مدیریت تماس میگیرند و پاسخ ما نیز این جمله است این که حتما توجه و دقت فوق العاده داشته باشید که هنگام واریز هزینه بسته بندی و پست و ارسال پکیج ها، که شامل بیست درصد منابع است، شماره کارت به اس حرف آخر باشد و بسته رایگان حرف آخر را تهیه کنند.
بنابراین اگر می‌خواهید جزو رتبه برترها و باشید و لذت تدریس را بدانید و سوالات امتحانی و تست‌‌‌‌های کنکور را به راحتی جواب دهید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از این پکیج‌‌‌‌های رایگان تدریسی-تستی استفاده کنید.


- چطور به ارسال و بسته قرعه کشی اعتماد کنم و کلاهبرداری نباشد ؟
این موسسه از زمان فعالیت‌‌‌‌های حرفه ای اش تا به اینحال موفقیت‌‌‌‌های زیادی را بدست آورده و کارنامه بسیار درخشانی را دارد؛ و این نشان دهنده اعتماد و معتبر بودن این مرکز است، استاد منتظری مدرس ریاضی حرف آخر و همچنین مدیر عامل موسسه حرف آخر از دانش آموزان و مشتریان گرامی می‌خواهد که کاملا منطقی فکر کنند؛

اما در هنگام خرید محصولات ما مراقب باشید و به صفحات جعلی با آدرس‌‌‌‌های غیر رسمی فعالیت به نام ما نروید و فقط این این وبسایت قانونی و معتبر مراجعه کنید و همچنین به شایعه هایی که در مورد حرف آخر گفته می‌شود به هیچ وجه اعتماد نکنید.

حرف آخر رایگان
از طرف دیگر حتما از مشاور فروش خود بخواهید دی وی دی‌‌‌‌های اورجینال حرف اخر را برای شما ارسال کند. اما با توجه به توضیحات و همه نکاتی که در بالا ذکر شده، شما به راحتی می‌توانید به پاسخ همه پرسش ها و ابهامات درباره حرف اخر دست پیدا کنید.

همچنین اینجا بخوانید: حرف آخر کلاهبردار - (آیا قرعه کشی حرف اخر کلاه برداری است یا خیر؟)

آیا موسسه حرف آخر خوب است ؟

این موسسه با اساتید متخصص و دبیران خوش فکر خود، شاه راهی برای رسیدن به اهداف و آرزوهایی ما که تا 18 سالگی بویی از آن نبرده ایم را نشانمان می‌دهد و ما را راهنمایی و در مسیر موفقیت قرار می‌دهد..
همگی رتبه برتر‌‌‌‌های عزیز کنکور اخیر، در جلسه آزمون کنکور سراسری بیشتر از ۹۰ درصد سوالات که در پکیج‌‌‌‌های آموزشی پیش بینی کنکور و امتحانات و ۲۰ آزمون احتمالی جامع حرف آخر آمده بود را خیلی راحت و بدون استرس جواب دادند؛ و این خود یعنی اثبات استاندارد تستی پک‌‌‌‌های سوالات آزمون‌‌‌‌های ما.
الگو‌‌‌‌های فوق العاده برای هر مبحث و عدم نیاز به حفظ کردن فرمول ها ارائه نقشه راه‌‌‌‌های جدید برای مفاهیم درسی در گروه‌‌‌‌های آزمایشی مختلف بسیار تاثیرگذار بوده و در پکیج‌‌‌‌های اصلی حرف آخر محتوای آموزشی در حدی قوی است که هر ساله تطابق‌‌‌‌های تستی زیادی (70%) با دفترچه دروس عمومی و تخصصی کنکور دارد و اینجا می‌توان به این سوال پاسخ داد که آیا حرف اخر خوب است!

این موسسه به دلیل محتوای خوب نبود توانسته دانش آموزان را به نتایج درخشانی برساند و همانطور که در اخبار و اطلاعیه‌‌‌‌های رسانه‌‌‌‌های معتبر اعلام گردید، رتبه‌‌‌‌های تک رقمی و دو رقمی زیادی داشته است. شما دوستان عزیز می‌توانید می‌توانید آمار مربوط به رتبه برتر‌‌‌‌های ما را از همین سایت بخوانید.
موسسه حرف اخر مهر با خلق پکیج‌‌‌‌های درسی جدید (پکیج 0 تا 100 و پکیج 6040) و با تکنیک و روش‌‌‌‌های نوین مشاوره رایگان توسط تیم متخصص مشاوره سایت حرف اخر، برای به اثبات رساندن تعهد خود در راستای موفقیت هرچه بیشتر دانش آموزان تلاش خود را انجام داده و این امر می‌تواند شما را شاهد بهترین و آپدیت تر بودن این مرکز آموزشی کند.

بررسی و مروری بر شیوه کار حرف آخر:

شما قطعا کتب عمومی و تخصصی در زمینه‌‌‌‌های مختلف را مطالعه کرده اید، اما اکنون چقدر از آن مطالب را به خاطر دارید؟ حجم زیادی از مباحث از یادمان رفته و این روش کاربردی ندارد؛
روش‌‌‌‌های آموزشی قدیمی سایر موسسات دیگر و مدارس دیگر پاسخگوی نیاز‌‌‌‌های دانش آموزان و داوطلبان کنکوری نیست و متاسفانه اکثر معلمان نیز از سبک نوین تکنولوژی‌‌‌‌های روز جهان در امر آموزش آسان و ماندگار و شیرین، بی خبر هستند!
کارشناسان موسسه ما آن مطالب و کتب را به صورت فیلم در آورده اند تا هم فراموش نشوند و لذت بخش باشند و وقتمان تلف نشود چراکه دیگر مسئله ای به نام حفظ کردن مطالب را نخواهیم داشت. دلیل دیگر این است که چون این مباحث وارد حافظه بلند مدت شما شده و به صورت شهودی یاد می‌گیرید دیگر از ذهنتان خارج نخواهد شد و جزئیات آن را به خاطر دارید.
تصویر سازی ها و انیمیشن سازی‌‌‌‌های دیجیتالی و الگو‌‌‌‌های سرنوشت ساز مدرسین ما به جای فرمول‌‌‌‌های زیاد و حفظیات، عامل سرعت و مهارت شخص می‌شود و میتواند مبحث را در کمترین زمان و با راندمان بالا ببینند.
- برخی از خصوصیات و ویژگی‌‌‌‌های برتر حرف آخر:

 1. استفاده از روش منحصر به فرد پویا نمایی
 2. تدریس خط به خط همراه با جمعبندی و مرور
 3. حل تست‌‌‌‌های استاندارد و کنکوری جهت تسلط بیشتر
 4. زمان مناسب تدریس و آموزش سریع و الگومحور
 5. تقویت حافظه بلند مدت و افزایش راندمان
 6. آموزش مفهومی و کاملا شهودی
 7. استفاده از نقشه راه برای انسجام فکری دانش آموز و داوطلب
 8. ارایه راهکار ساده و آسان برای درس‌‌‌‌های محاسباتی
 9. تطابق 70% درصدی با آزمون ها (با استفاده از پک سوالات احتمالی)
 10. قیمت مناسب پکیج ها نسبت به سایر جاها و کلاس‌‌‌‌های خصوصی
فایده و مزایای بسته هدیه حرف آخر چیست؟!

با پکیج‌‌‌‌های قرعه کشی حرف آخر هفت الگو و محاسبات سریع و پکیج پنج روز با حرف آخر و همچنین پکیج مشاوره برنامه ریزی که ارسال می‌کنند، برای اولین بار با روش‌‌‌‌های عجیب آموزش و محتوای عالی که تا قبل از آن بیگانه بودید، آشنا می‌شوید و تدریس به شدت مفهومی برای اولین بار در تفکر شما ایجاد می‌شود (Harfe Akhar lottery and gift packages)
همچنین در همان بسته برنامه ریزی قطاری، کل دانش آموزان و داوطلبان انسانی، تجربی و ریاضی می‌توانند آموزش را فقط در ۴ ماه برای 3 سال و حدود 7 بار با تمرین، تکرار و حل تست‌‌‌‌های داخل دی وی دی ها و کتاب کارها، به پایان رسانند و پرونده کنکور را ببندند.

 

دیگران نیز در این سایت جستجو کرده و پرسیده اند:

- حرف آخر رایگان تلگرام
- دانلود رایگان دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر

- حرف آخر رایگان 6040

- حرف آخر رایگان انسانی

- دانلود حرف آخر رایگان

- حرف آخر رایگان متوسطه اول


مدرسان حرف اخر با دانش اطلاعاتی که در سالیان سال به دست آوردند با تیپ سوالات کنکور آشنا هستند و همین نیز باعث شده تا بتوانند با بررسی و تحلیل سوالاتی که امکان آمدن آنها توسط طراحان سوالات کنکور بسیار زیاد است، به پیش بینی آن بپردازند. به این خاطر شما با استفاده از این تدریس ها می‌توانید روز کنکور خیلی متفاوت از رقبا باشید.
با آشنایی و کاربرد الگو و نقشه راه‌‌‌‌های این کتاب و سی دی‌‌‌‌های رایگان، قادر خواهید بود تا هر نوع سوال و تست سخت و ترکیبی را فورا جواب دهید. ما اتکا به روش‌‌‌‌‌های مدرن درس دادن، بهره‌گیری از نیم‌ کره راست مغز و با ایجاد رابطه میان زبان عصبی و زبان تصویر به تدریس برتر و بهتر و کامل دروس پرداخته ایم.
از مزایای دیگر تهیه این بسته‌‌‌‌های رایگان، اینست که دانش آموزان میتوانند با کمک و راهنمایی‌‌‌‌های لیست تیم مشاورین ارشد ما، از پایه تا روز کنکور مشاوره تخصصی تحصیلی رایگان دریافت کنند و نهایتا باید گفت که شما با انتخاب برترین نهاد علمی و فرهنگی روبرو هستید.

کسب نمره 20 در امتحانات با هر نوع سوالی و کسب رتبه برتر تک رقمی و 2 رقمی در کنکور دیگر یک رویا نیست، اگر شما هم میخواهید جزء رتبه برتر‌‌‌‌های کنکوری باشید برای شروع مسیر موفقیت تنها کافی است با مشاوران ارشد و رتبه پرور این صفحه در ارتباط باشید. تمام..!

نظرات دانش آموزان و اساتید درباره تدریس پکیج ها - قرعه کشی حرف آخر:
در این بین نظران دانش آموزان و داوطلبانی که برای موفقیت در کنکور از محصولات موسسه ما استفاده کرده‌اند، در رابطه با آموزش خوب اساتید بسیار حائز اهمیت است. زیرا میزان رضایتمندی و آنان از محصولات ما را نشان می‌دهد و شما اطلاعات کامل تری به دست می‌آورید:

- خلاصه صحبت‌‌‌‌های این عزیزان در رابطه با دلایل برتری حرف آخر، موراد زیر است:

 • کیفیت بسیار بالای پکیج ها.
 • استفاده برترین اساتید مجرب و محبوب کشور.
 • کاربرد استفاده از سبک مدرن و تکنیک آموزشی نوین.

هزینه بسته هدیه حرف آخر رایگان و مشاوره تحصیلی چقدر است؟
مقرون به صرفه بودن از نظر مالی برای والدین و از نظر زمانی برای دانش آموزان موضوع مهمی است که همه به آن توجه دارند؛ امروزه جهت سهولت و سرعت دسترسی به خدمات درسی و همزمان با مواجه شدن شما با مشکلات درسی، تیم رتبه پرور سایت مرکزی حرف اخر جهت آسایش و راحتی دانش آموز به‌ آنها مشاوره رایگان ارایه می‌دهد و البته باید اول بسته‌‌‌‌های هدیه حرف آخر ما را دریافت کنند تا این پروژه شروع شود؛

آقای دکتر سامان یاری فارغ التحصیل رشته مشاور تحصیلی دانشگاه تهران و با سابقه کاری پر افتخار در زمینه در موسسه حرف آخر حضور دارند. این مشاور ارشد و پر انرژی و جوان که مورد تائید استاد منتظری رئیس موسسه است، رتبه برتر‌‌‌‌های زیادی داشته است.
- جهت تماس با مشاور، سفارش و تهیه پکیج‌‌‌‌های اصلی و سایر محصولات و همچنین برنامه ریزی تخصصی ما با شماره‌‌‌‌های زیر تماس بگیرید:
09120663015 – 0219101036 - 09399585899


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
رامین نصرالهی
دوشنبه بیست و یکم تیر ۰۰
پاسخ
()
()
رامین نصرالهی
مرسي آموزش عااالي بود من بسته کاملشم گرفتم اصن يه معجزه ست. ممنونم ازتون
نگار پور یوسفی
دوشنبه بیست و یکم تیر ۰۰
پاسخ
()
()
نگار پور یوسفی
ممنونم از بسته خوبتون، اين بسته با استفاده از سيستم هاي مدرن بهره گيري از متودهاي آموزشي بري يادگيري تضميني آموزش نحوه تست زني ترجمه و قواعد سوال تستي خيلي معتبر هستش منم که خيلي برام مفيد بود تشکر
پاسخ مدیر سایت
موفق باشید دوست عزیز، به امید پیروزی در آزمون سراسری برای همه حرف آخری ها عزیز ..
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.