حرف آخر انسانی | پکیج‌‌‌‌‌های آموزش دروس تخصصی و عمومی ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
۱۴۰۰/۳/۲۲ شنبه
(0)
(0)
حرف آخر انسانی | پکیج‌‌‌‌‌های آموزش دروس تخصصی و عمومی
حرف آخر انسانی | پکیج‌‌‌‌‌های آموزش دروس تخصصی و عمومی

حرف آخر انسانی - دغدغه اصلی همه دانش آموزان کلاس نهم، انتخاب رشته برای مقطع بعدی یعنی دیپلم است. توصیه سایت حرف آخر، این است که بسیار معقولانه و سنجیده عمل کنیم و دقیقا آنچه را که دوست داریم بر گزینیم و همین قضیه اولين و مهم‌ترين گام است.
به این خاطر در این بخش از سایت مرکزی حرف اخر به بررسی و موشکافی کامل این رشته خواهیم پرداخت و در این مطلب شما را به طور کامل با رشته‌‌‌‌های گرایش انسانی، شرایط و ضوابط و بازار کار آن و هم چنین بهترین منابع برای این رشته آشنا خواهیم کرد؛
پس با ما همراه باشبد تا انت‌‌‌‌های این پست.

 • تعریف علوم انسانی

موضوع و بحث اصلی شاخه علوم انسانی (Humanities) مطالعه و بررسی رفتارها و مسائل مربوط به انسان‌هاست و گستره و ابعاد وسیعی از اقتصاد، حقوق و جامعه‌شناسی تا ادبیات، روان‌شناسی و... را احاطه کرده و شامل است.

 • شروع رشته‌ی علوم انسانی

در بین برخی از دانش آموزان و حتی والدین آنان، بحثی جا افتاده که اگر کسی درس ضعیفی دارد و از دروسی همانند ریاضی، فیزیک و مطالب محاسباتی و فرمولی بیزار و فراری است می‌تواند وارد رشته انسانی شود و حتی فکر می‌کنند فقط در این رشته فرصت‌‌‌‌های شغلی و بازار کار مناسب تری را نیز در آینده خواهند داشت!
ما بارها دیده ایم که بخاطر این تصورات غلط، دانش آموزان با اجبار برخی از معلمین و یا والدینشان وارد رشته ای که دلخواه خودشان نیست، شده اند. اما صحیح آن است که هر شخصی بر اساس توانایی ها و علاقیاتش تصمیم بگیرد و سال‌‌‌‌های عمرش را صرف تحصیل در رشته ای که هیچ علاقه ای به آن ندارد و با اجبار وارد شده، نکند.
دانش‌آموزان پایه‌ی نهم باید بر طبق علاقه و استعدادها و مهارت‌‌‌‌‌های خاص خود، درباره انتخاب رشته تخصصی خود تصمیمی کاملا آگاهانه بگیرند چراکه آینده شغلی‌ آنها به این تصمیم وابسته است و یکی از مهمترین انتخاب‌‌‌‌های زندگی خود را انجام خواهیم داد.
دانش‌آموزان متوسطه دوم در سال 9م باید از میان شاخه‌‌‌‌‌های علوم انسانی، ریاضی و فیزیک، تجربی، فنی حرفه‌ای و کاردانش یکی را برای ادامه‌ی تحصیل مقطع بعدی انتخاب کنند و باید گفت این انتخاب برای تعیین مسیر تحصیلی در آینده اهمیت بالایی دارد
کسانی که اقدام به انتخاب رشته انسانی در مقطع "متوسطه دوم" می‌کنند باید دقت داشته باشند که در کتب زبان، ادبیات، عربی و مطالعات اجتماعی حد نصاب را حتما به دست بیاورند تا بعدا دچار مشکل نشوند
اگر که علاقیات خود را در رشته‌‌‌‌های این گرایش یافته اید، شما باید در سال 10م رشته‌ی علوم انسانی را ادامه دهید تا بتوانید با شرکت در کنکور سراسری انسانی وارد دانشگاه شوید و این گرایش ها را مطالعه کنید و فارغ التحصیل لیسانس‌ آنها شوید.
رشته انسانی حرف آخر یکی از مطالب به روز است که در حوزه امتحانات و کنکور سراسری برای بالا بردن اطلاعات دانش آموزان تیه شده و ما در مقاله امروز، می‌خواهیم به طور کامل و دقیق در مورد "رشته علوم انسانی" بحث کنیم.

 • شرایط ورود به رشته انسانی

اگر قصد دارید رشته ی انسانی را به عنوان رشته انتخابی بسیار عالی داشته باشید و خود در دوره متوسطه دوم کاملا آماده کنید، راهکار ما نیز مشورت گرفتن از تیم مشاوره تحصیلی سایت مرکزی موسسه حرف آخر مهر و کمک گرفتن از متخصصین و اساتید نخبه ما است.
انسانی یکی از رشته‌‌‌‌های مهم با دروس و مباحث بسیار متفاوت و متنوع با ویژگی ها و تعداد پرسش و تست‌‌‌‌های مشخصی است که داوطلبان کنکوری در ان برای رسیدن به نتایج بهتر با هم در آزمون سراسری شرکت می‌کنند و به رقابت با هم می‌پردازند.
ابتاد باید در درس ادبیات نمره 14، مطالعات اجتماعی 13 و زبان عربی 12 را بدست آورید. مجموع 3 نمره کسب شده در دروس عربی، مطالعات و ادبیات در پایه‌‌‌‌های 7 و 8 و 9 بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد.
نمرات دروس ادبیات با ضریب 4، مطالعات 3 و عربی با ضریب 2 در کلاس 7 و 8 و 9 محاسبه می‌گردد و همچنین مجموع نمرات کسب شده در آن سال ها در دروس که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با در نظر گرفتن ضریب حداقل 378 باشد به عبارت دیگر معدل فرد حداقل 14 باشد تا بتواند وارد علوم انسانی شود.

 • مهارت‌‌‌‌‌های مورد نیاز برای رشته علوم انسانی

برای موفقیت بهتر و ادامه تحصیل در هر رشته‌ای، به تعدادی از پیش‌نیازها و مهارت‌ها نیازمندیم. تصور نادرستی که میان دانش‌آموزان متوسطه اول یا دوم رایج است، اینست حس می‌کنند درس خواندن در گروه انسانی مهارت نمی‌خواهد و تفوق در آن آسان است؛ اما اینجا صراحا اعلام می‌کنیم که باید بدانیم که این تصورات درست نیست و اشتباه محض است!
اگر ما در همین علم مهارت کافی را بدست نیاوریم، قطعا در همان ماه‌‌‌‌های اول شروع به تحصیل در این رشته، خواهیم فهمید توانایی و جرات ادامه آنرا نداریم؛ چرا که به حافظه خوب و جهت به یاد آوری مباحث درسی نیازمند است و انگیزه و حوصله زیاد جهت برقراری ارتباط با کتب تخصصی آن.
همچنین نکته مهم تر نیز این است که دانش‌آموزان رشته انسانی میبایست آیتم هایی همانند رفتار‌‌‌‌های فردی یا اجتماعی و روابط عمومی خوب و فن خطابه، حفظیات و حافظه بلند مدت و سایر نکات مهم در این باره، توجه خاصی داشته و آن‌ها را تا حدودی کسب نمایند، زیرا رشته‌‌‌‌‌های دانشگاهی این رشته و مشاغل مربوط به آن‌ها به این مهارت‌ها نیاز دارند.
تمام موارد بالا، در ورود به بازار کار عالی و تاثیر گذار است و مطمئنا تبحر و مهارت و تبحر خاصی که در یادگیری و تسلط بر رشته مورد علاقه تان دارید، تعیین کننده نهایی شغل آینده شما است و هیچ شکی در آن نیست! پس باید به فکر باشیم و مهارت و آموزش کافی و منابع کمک درسی ویژه ای نیز تهیه کنیم..
- دروس عمومی و تخصصی که در طول 3 سال رشته انسانی خواهیم خواند و باید برای آنها در امتحانات و کنکور آماده شویم:
فلسفه و منطق، روانشناسی، زبان و ادبیات فارسی عمومی، زبان عربی عمومی، فرهنگ و معارف اسلامی (دین و زندگی ویژه انسانی)، زبان خارجی، ریاضی، اقتصاد، زبان و ادبیات فارسی تخصصی، زبان عربی تخصصی، علوم اجتماعی، تاریخ و جغرافیا.
آنچه شما بطور مختصر و کوتاه در این مقاله ارزشمند و پر طرفدار می‌خوانید:
لیست مشاغل رشته انسانی
رشته انسانی خوبه؟
رشته انسانی سخت است؟
دروس رشته انسانی
کتاب‌‌‌‌های رشته انسانی
حداقل نمره برای رشته انسانی

 • کنکور رشته انسانی

دانش آموزان بعد از در این شاخه، فارغ‌التحصیل می‌شوند و وارد فضای رقابتی آزمون سراسری خواهند شد؛ رشته انسانی در 5 زیر گروه دسته بندی دارد و جزو پر جمعیت ‌ترین و متنوع ترین رشته‌‌‌‌‌های کنکور است، اما این رشته رقابت کمتری به نسبت سایر گرایش ها دارد. هر زیر گروه آن نیز لیست رشته محل ها و ضرایب درسی اختصاصی متفاوتی با سایر دارد.
داوطلبان انسانی در دفترچه شماره 1 باید به سوالات عمومی و در دفترچه شماره 2 نیز به دروس تخصصی خود پاسخ دهند و چنانچه کاملا آماده باشند از لحاظ سواد علمی، می‌توانند تراز مناسبی را کسب کنند.
انسانی به عنوان یکی از زیر مجموعه‌ها رشته نظری، از سایررشته ها بسیار متفاوت است و باید توجه داشت که انسانی بر خلاف سایر رشته‌ها از تعداد دروس تخصصی بیشتری برخوردار است.


- ظرایب، زمان پاسخگویی و بودجه بندی دروس عمومی رشته انسانی با کلیک بر این قسمت


- ظرایب، زمان پاسخگویی و بودجه بندی دروس تخصصی رشته انسانی با کلیک بر این قسمت

 • معرفی اسامی رشته‌‌‌‌های محبوب دانشگاهی حوزه علوم انسانی:

میزان محبوبیت یک شغل در بازار کار و مقدار درآمدی که از آن بدست می‌آید یک توازن را ایجاد می‌کند و البته نمی‌توان گفت که عدد و رقم کاملا دقیقی را از درآمد زایی آن ارائه داد و بستگی به شرایط جامعه و بسیاری مسائل اقتصادی و سیاسی دارد؛ پس به یقین نمیتوان گفت که فلان رشته بهترین است و آن را صدر جدول گذاشت و ذکر این نکته نیز لازم است میزان کوشش و موفقیت شخص در هر رشته ای مشخص کننده درآمد زایی در آن است. در هر صورت لازمه انتخاب خوب، ابتدا آشنایی با همه رشته ها است.
داوطلبان انسانی بعد از قبولی نهایی و انتخاب‌‌‌‌های خود در دفترچه انتخاب رشته دانشگاهی، می‌توانند بر حسب علاقه خود در یکی از رشته‌‌‌‌های آکادمیک زیر ادامه تحصیل بدهند.
آزمون رشته‌‌‌‌های انسانی در دوره‌‌‌‌های کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می‌شود که در رشته‌‌‌‌های دوره کاردانی شما باید 2 سال و در دوره کارشناسی پیوسته با 4 سال و با اتما دوره کارشناسی ارشد نیز بعد از 6 سال تحصیلی، دارای آن مدارک می‌شوید و می‌توانید وارد بازار کار خاص خود شوید.

 • لیست رشته‌‌‌‌های انسانی:

دانش آموزان در رشته انسانی می‌توانند انتخاب‌‌‌‌‌های متعدد و وسیعی داشته باشند؛ از جمله:
دبیری و آموزش، حقوق، گرایش ها متعدد شاخه مدیریت، رشته زبان و ادبیات عربی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات کردی، زبان و ادبیات خارجی، فرهنگ و معارف اسلامی، تاریخ و باستان، جغرافیا، اقتصاد، جامعه‌شناسی، مشاوره، علوم اجتماعی، فلسفه، اقتصاد، تاریخ ایران و جهان، روانشناسی، حسابداری. علوم قضایی، تربيـت مبلـغ قـرآن کريم، امور دولتـی و..
موارد فوق، بخش‌هایی از این رشته بسیار وسیع و گسترده محسوب می‌شوند و البته شایان ذکر است در سالیان اخیر برخی از‌ آنها لحاظ محبوبیت و درآمد، جزو پر طرفدارترین رشته‌‌‌‌‌های کنکور انسانی بودند.
برای پذیرش در رشته‌‌‌‌های پر طرفدار این رشته در دانشگاه‌‌‌‌های برتر سطح کشور (مانند دانشگاه علامه طباطبایی، تهران، شهید بهشتی، خوارزمی و... که فقط رتبه برترها را قبول می‌کنند) باید کوشش و پشت کار فراوان و جدی داشته باشیم؛ چرا که همگان نیز مانند ما فقط به قبولی در رشته و همین دانشگاه‌‌‌‌های برتر می‌اندیشند، گرچه هر ساله ما جمعیت‌‌‌‌های سیاهی لشگری را سر جلسه کنکور می‌بینیم اما این موضوع به دلایل زیادی سبب سخت تر شدن رقابت داوطلبین شده.
- دیگران نیز جستجو کرده اند:
- آیا حرف اخر برای گروه انسانی پکیج و دی وی دی ارائه می‌دهد؟
- قیمت سی دی حرف آخر انسانی چقدر است؟
- خرید و سفارش بسته و پکیج درس‌‌‌‌‌های تخصصی حرف انسانی حرف آخر انسانی چگونه است؟

 • بهترین پکیج‌‌‌‌های علوم انسانی

موضوع اصلی این مقاله شرحی درباره مقدمات این رشته و همچنین مطالعه مسایل مربوط به منابع کمک آموزشی این گرایش است و همانطور که مستحضر هستید یکی از محور‌‌‌‌های اصلی متوسطه دوم استفاده از پکیج ها و آموزش‌‌‌‌های خوب محسوب می‌شو. ما به منابعی نیاز داریم که قدرت حافظه و توانایی و کارآمدی ما را بهبود بخشد و این نیاز اصلی دانش آموزان است.
اشااره شد که برای قبولی در بهترین دانشگاه ها و ادامه تحصیل در بهترین رشته باید در کنکور سراسری شرکت کرد و منابع مختلف عمومی و اصلی را با حجم و اهمیت مشخص بخوانید؛ ما در اینجا به معرفی محصولات مرتبط با رشته انسانی می‌پردازیم.
بعد از اینکه انتخاب رشته برای ورود موفق به انسانی انجام شد؛ قدم بعدی این است که در دروس عمومی و تخصصی آن در پایه متوسطه دوم و پروسه مربوط به کنکور با استفاده از تهیه منابع کمک درسی، به دنبال راندمان بالا و تسلط بر مبانی و مباحث اصلی این رشته بروید تا درک خوبی از آن را داشته باشبد و در این راستا نیز می‌توانید از مشاوران ارشد ما نیز کمک بگیرید .
طی سال‌‌‌‌های اخیر استقبال بسیار فراوانی از پکیج‌‌‌‌های تخصصی و عمومی برای رشته انسانی شده است؛ این در حالی است که بسیاری از داوطلبان به دلیل عدم اطلاع و برخی مسائل دیگر از این تدریس‌‌‌‌های خوب بی اطلاع هستند و به همین دلیل تعداد دانش آموزان قوی در این گروه آزمونی کمتر از گروه‌‌‌‌های دیگر بوده است.

 • حرف آخر انسانی نظام جدید

موسسه آموزشی و کنکوری حرف اخر در حال حاضر برترین موسسه کنکوری در سطح کشور است که توانسته بر اساس رسالتش یعنی برقراری عدالت آموزشی، منابع و محصولات آموزشی خوبی را تهیه کند؛ مشاورین و اساتید متخصص و مجرب این موسسه برای رشته‌‌‌‌های تجربی، ریاضی و انسانی پکیج‌‌‌‌های بی نظیر، با کیفیت و کاملی را عرضه و برای تمامی گروه‌ها، محصولات آموزشی کاملی را تولید کرده است (Department of Humanities)
موسسه کنکوری ما برای راحتی کار و تسلط کامل داوطلبین و دانش آموزان گرامی رشته علوم انسانی محصولات و منابع خیلی ارزشمند و با کیفیتی را تهیه کرده تا در یادگیری و جواب دهی به امتحانات و کنکور مشکل و مانعی نداشته باشند و نیاز‌‌‌‌های آموزشی بصورت ماهرانه رفع گردد. این پکیج ها ویژگی‌‌‌‌‌های تدریسی جذاب و بسیار عالی دارند که باعث می‌شود شما مطالب مهم را یاد دقیق یاد بگیرید و نتایج مد نظر خود را کسب کنید.
محصولات پکیج حرف اخر انسانی در حال حاضر برای دروس عمومی آن یعنی: ادبیات فارسی، زبان عربی، زبان انگلیسی و دین و زندگی و عربی تخصصی
در دسترس است، اما تدریس دروس تخصصی آن نیز آماده است و به همین زودی و از طریق اطلاع رسانی‌‌‌‌های همین سایت خبر تکمیل ویرایش ضبط نهایی شدن سایر دروس تخصصی درج خواهد شد (General and specialized packages in the field of humanities)، پس نگران نباشید و داوطلبان می‌توانند با استفاده از این منابع قوی، تراز بالا و قبولی خود را تضمین کرده و مشاور‌‌‌‌های رایگان تیم انسانی حرف آخر شما را تا روز کنکور یاری خواهند کرد.
- دیگران نیز جستجو کرده اند:
- قیمت پکیج حرف آخر انسانی
- فلسفه منطق حرف اخر
- حرف آخر رایگان انسانی
- علوم و فنون حرف آخر
- اقتصاد حرف آخر
- فلسفه حرف آخر


محصولات حرف آخر انسانی (harfe akhar humanities) با توجه به آخرین تغییرات کتب در کنکور سراسری کارشناسی و کاردانی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند و منابع جدید و آپدیت را خواهند دید.
ما در ادامه محصولات پکیج حرف اخر انسانی را معرفی خواهیم کرد:

 • پکیج ها و محصولات حرف اخر رشته انسانی / Harfe Akhar Humanities

- عربی عمومی و تخصصی حرف آخر - رشته انسانی
عربی گویا از سخت‌ترین دروس برای همه رشته‌هاست. این درس هم به عنوان درسی عمومی هم عربی تخصصی نیز برای دانش اموزان حرف آخر انسانی ایجاد شده و این داوطلبان باید به25 سوال این درس در آزمون عمومی و 20 سوال تخصصی جواب داده و همچنین در کنکور نیز انحراف معیار منفی بسیار بالایی دارد!
اما اینجا صراحتا اعلام می‌کنیم که بعه هیچ وجه نباید نگران عربی باشید، چرا که عربی حرف اخر یک شاهکار است که به شما کمک می‌کند و توسط استاد مجرب آقای محمد واعظی تدریس شده و دارای خصوصیات زیر است:

 1. آموزش عربی با متد تخصصی و ویژه استاد واعظی.
 2. تدریسی عجیب و انگیزشی به روش یادگیری بدون فراموشی.
 3. یادگیری آسان زبان عربی انسانی با ماندگاری خیلی بالا و تضمینی در نیمکره چپ و راست مغز با متد‌‌‌‌های خلاقانه شهودی‌سازی دیجیتالی.
 4. ایجاد تسلط و فراگیری خوب به منظور حل سوالات و تست‌‌‌‌‌های ترکیبی امتحانات و کنکور عربی
 5. بیان تمامی لایه‌‌‌‌های درس عربی (درک مطلب، قواعد، لغات و ..) بصورت تصویری.
 6. حل تست‌‌‌‌‌های پیچیده کنکوری و سوالات امتحانی (خود این پکیج دارای یک بانک تست کامل است)

- ادبیات حرف آخر:

ادبیات فارسی از دیگر از درس‌‌‌‌های خیلی مهم گروه انسانی است که بالاترین ضریب یعنی 4 را دارد. داوطلبان گروه انسانی باید به 20 سوال این درس در دفترچه عمومی و 20 سوال ادبیات تخصصی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم جواب دهند و شرایط این درس طوری است که توجه بسیار زیادی را می‌طلبد.
پکیج ادبیات حرف اخر توسط استاد محسن منتظری یکی از برترین اساتید ایران آماده شده و وی با استفاده از الگو‌‌‌‌های ابداعی و تصویرسازی مطالب را به بهترین شکل ممکن تدریس کرده و خصوصیات زیر را شامل میشود:

 1. تدریس بسیار خاص مبحث لغات.
 2. استفاده از پویانمایی‌‌‌‌‌های داستان محور و شخصیت‌پردازی ادبی.
 3. حل و تشریح تست‌‌‌‌‌های سال‌‌‌‌‌های اخیر و سوالات احتمالی کنکور و امتحانات.
 4. تدریس کل مباحث حجیم لغات و قرابت معنایی بصورت بسیار منحصربه‌فرد.
 5. آموزش آرایه‌‌‌‌‌های ادبی با سیستم ابتکاری قفل‌گذاری و الگو‌‌‌‌های سریع و داستانی.

- دین و زندگی حرف اخر - رشته انسانی
دین و زندگی انسانی با ضریب 3 بعد از ادبیات، درسی خیلی مهم به شمار می‌رود و البته متاسفانه خیلی از دانش آموزان آن را درسی صرفا حفظی تصور می‌کنند! اما این رویکرد اشتباه است و نباید آن را حفظ کرد بلکه کاملا تحلیلی بوده و باید از آموزش خوب برای درصد بالای 90 زدن استفاده کرد.
شما با پکیج دینی مصور کامل حرف آخر که توسط استاد علیرضا یوسفیان پور تدریس شده می‌توانید کتب دینی 3 سال را کاملا مسلط شوید. پاین بسته شامل مبحث آرایه ادبی، زبان فارسی، لغات و تاریخ ادبیات و قرابت معنایی است و همه پکیج‌‌‌‌های ادبیات حرف آخر دارای کتاب کار و درسنامه رایگان هستند.

 1. آموزش کل دین و زندگی کنکور فقط با ۱۴ الگو بدون نیاز به حفظیات.
 2. تسلط بسیار کامل و یادگیری سریع کل آیات و متون و کل دینی کنکور و امتحانات در کمتر از ۱ هفته.
 3. تصویرسازی رنگی و تدریس کلیه مبانی و مفاهیم با استفاده از پویانمایی حرفه ای.
 4. حل مفهومی و گام به گام همه تست‌‌‌‌‌های تثبیتی، تمرینی و تالیفی و احتمالی برای یادگیری نهایی.

- زبان انگلیسی حرف اخر:
آخرین درس عمومی، زبان انگلیسی است. درس زبان انگلیسی دارای 25 سوال در کنکور است. پکیج زبان انگلیسی حرف اخر توسط استاد مجتبی محمودی تدریس شده است. این پک کامل زبان سال‌‌‌‌های دهم و یازدهم و دوازدهم، درک مطلب، لغات، گرامر و کلوزتست را به صورت جامع و دقیق پوشش می‌دهد و شامل کتاب لغات جامع تیک آخر و جمع بندی زبان (تیر آخر) است همراه با کتاب کار و جزوات رایگان است. با این پکیج قوی شما پرونده صفر تا صد زبان خود را خواهید بست.
- خصوصیات زبان حرف اخر:

 1. آموزش کلیه کلمات مهم زبان به شکل انیمیشن وار و ماندگار با نقشه راه بدون نیاز به حفظیات.
 2. آموزش تمامی زبان امتحانات و کنکور در ۲۰ ساعت به صورت بسیار پیشرفته.
 3. آموزش تست زنی سریع همه نوع تیپ سوالات درس زبان.

دانش آموزان و داوطلبان عزیز گروه انسانی برای اطلاع از لیست قیمت محصولات و بسته و پکیج‌‌‌‌های تخصصی و عمومی حرف آخر جهت اخذ تخفیف خرید و سفارش می‌توانند با واحد مشاوره فروش (شماره‌‌‌‌های زیر) موسسه تماس بگیرند:
09120663015 – 09399585899 - 02191010336


 • حرف آخر درباره رشته انسانی:

استفاده از برنامه ریزی درسی و مطالعاتی مناسب و کمک گرفتن از مشاوران نخبه پرور این سایت رسمی و مرکزی موسسه آموزشی حرف اخر، بسیار به شما کمک خواهد کرد تا در رسیدن به مقصد و هدف نهاییتان موفق شوید، نمونه‌‌‌‌های زیر دسته ای از صدها داوطلب است که با استفاده از این منابع فوق العاده، رتبه‌‌‌‌های مناسبی را در کنکور کسب کرده‌اند:

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
باربد
یکشنبه چهارم مهر ۰۰
پاسخ
()
()
باربد
سلام...برا انساني رياضي موجوده؟
پاسخ مدیر سایت
سلام، ریاضی انسانی حرف آخر در حال ویرایش نهایی هستش، پیش فروش آن شروع شده و با شماره 02166096851 تماس بگیرید.
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.