تماس با مشاوران حرف آخر | لیست مشاوران+شماره تلفن تماس ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(0)
(0)
تماس با مشاورین حرف آخر

موسسه نشر کتاب و دیجیتال حرف آخر، سعی کرده به صورت ویژه ای در مسیر ارائه خدمات با درسی کیفیت تر به دانش آموزان قدمی برداشته باشد. از آنجایی که این مجموعه انتشاراتی کامل ترین موسسه علمی آموزشی-کنکوری کشور به شمار می‌آید توانسته خطوط ارتباطی قدرتمندی را در اختیار داوطلبان آزمون سراسری و دانش آموزان قرار دهد تا آن دسته از کاربران و مشتریان که قصد دارند تماس با مشاورین حرف آخر این مجموعه بزرگ آشنا شوند، بدون ریسک و با انتخاب صحیح گام بردارند؛

بر همین پایه انواع راه ها و روش‌‌‌‌های ارتباطی سریع را در اختیار مخاطبین قرار داده ایم و هم اکنون تعداد زیادی از مدیران موفق، مدرسین نخبه پرور و همچنین بیش از 3000 مشاور و مشاور ارشد که از لیست مشاوران حرف آخر جهت گفتگو و پاسخ به سوالات دانش آموزان، در این موسسه فرهنگی منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند.

شماره تماس‌‌‌‌های موسسه آموزشی و کنکوری حرف اخر که در این بخش به صورت عددی به صورت متن نوشتاری و عددی درج شده و شامل شماره تلفن‌‌‌‌های ثابت و موبایل است، و شما میتوانید برای برقراری ارتباط با هر واحد بر روی آن کلیک کرده و تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است شما دانش آموزان گرامی می‌توانند در صورت عدم امکان تماس مستقیم خود از طریق ارسال پیامک (SMS) نیز به هر قسمت، درخواست تماس رایگان کنند و منتظر باشند خود آن واحد با فرد تماس بگیرد، بنابراین شما می‌بایست جمله: "مشاوره رایگان حرف آخر" را به شماره واحد مد نظر خود پیامک کنید و منتظر تماس فوری واحد آن بخش باشید، در ضمن کلیه مشاوره‌‌‌‌های موسسه رایگان است.

یکی از راه هایی که می‌توانید از این مورد خیالتان راحت باشد، آشنایی با خود شخص مشاور است. شما باید با کسی که پاسخگوی فوری و محترمانه تلفنی از طرف موسسه است آشنا شوید و اسم دقیق وی را نیز بپرسید.

ما در این قسمت نام گروه مشاورین اصلی همراه با شماره تماس مشاورین حرف آخر اصلی را برای شما قرار داده ایم و میتوانید برای ارتباط با هر بخش و دپارتمان شامل واحد فروش، واحد پشتیبانی، شماره تماس دفتر مرکزی، واحد مدیریت، واحد مشاوره، واحد مدرسین و.. تنها با همین شماره ها ارتباط برقرار فرمائید.

-سولات متداول درباره حرف اخر:

-شماره تلفن مشاوران حرف آخر چیست؟

-لیست مشاورین حرف آخر چیست؟

-آیا شخصی و شماره ای که با من تماس گرفته مشاور حرف آخر است؟

-چطور می‌توانیم یک مشاور خصوصی از حرف اخر داشته باشیم و با آنها در ارتباط باشیم؟

-چگونه از فردی که با من تماس گرفته و به عنوان مشاوره خود را معرفی کرده مطمئن شوم؟

 

راه‌‌‌‌های ارتباطی و شماره تلفن‌‌‌‌های موسسه حرف اخر که به صورت شبانه روزی آماده دریافت تماس‌‌‌‌های شما دوستان می‌باشند:

ردیفشماره تلفن بخش
1

شماره تلفن ثابت دفتر مرکزی تهران و کرج

2

شماره تماس دفاتر نمایندگی شهرستان ها

3

تماس با مشاوران حرف آخر

4

تماس با مشاوران خصوصی حرف آخر

در فضای مجازی

5

شماره تلفن مشاور رایگان و انتخاب

مشاور موسسه حرف آخر

6

شماره تماس دریافت برنامه ریزی درسی

و مشکلات آموزشی

7

شماره تماس مشاوران تیم رتبه برتر حرف آخر

8

شماره تماس مشاورین دفتر مرکزی حرف آخر

9

شماره واحد فروش منابع و محصولات حرف آخر

10

شماره تماس واحد مشاوران فروش

11

شماره تماس واحد پشتیبانی انتشارات حرف آخر

12

پشتیبانی محصولات، رفع ابهامات

و راهنمایی قبل از خرید/سفارش

13

شماره تماس جهت معرفی محصولات اصلی و اورجینال حرف آخر

14

شماره تماس اساتید حرف آخر

15

شماره تماس برای مراجعه حضوری

دفتر مرکزی حرف آخر

16

شماره تماس برنامه تلویزیونی حرف آخر

در شبکه آموزش

17

شماره تماس برنامه تلویزیونی حرف آخر

در شبکه‌‌‌‌های استانی

18

شماره پیامک موسسه حرف آخر

19

درخواست تماس از طریق فرم تماس با حرف آخر

20

شماره تماس دفتر مدیریت موسسه حرف آخر

21

شماره تماس بازرسی و پیگیری آموزشی حرف آخر

22

شماره تماس واحد انبارداری

و ارسال پستی/ترمینالی

23

تماس با بخش ثبت/حذف شماره

دانش آموزان از موسسه حرف آخر

24

شماره تلفن بخش ویژه مربوط به مشاوره خانوادگی

25

شماره تماس بخش شکایات حرف آخر

.-منبع: موسسه حرف آخر

-ارتباط با مشاورین حرف آخر:

شما می‌توانید سوالات، مشکلات، سوالات مربوط به موسسه، پکیج‌‌‌‌های آموزشی، چگونگی خرید، درباره نحوه تدریس مدرسین حرف اخر و هرگونه سوالی درباره برنامه ریزی مطالعاتی درسی و کنکوری و.. را از مشاوران ما بپرسید و پاسخ‌‌‌‌های قانع کننده و کامل بگیرید.

شما جهت اطمینان میتوانید با استفاده از بخشی از لیست مشاورین حرف آخر، با بهترین مشاوران و رتبه برتری‌‌‌‌های کنکور سال‌‌‌‌های قبل با هماهنگی قبلی، به صورت رایگان در تماس بوده و به پرسش و پاسخ بپردازید و از برنامه ریزی‌‌‌‌های ‌‌‌‌های مطالعاتی، نحوه خرید پکیج، پیگیری سفارشات، دریافت راهنمایی و.. بهره مند شوید.

وقتی به برنامه حرف اخر پیامک میفرستید و یا با موسسه و مشاورین وبسایت مرکزی حرف آخر تماس می‌گیرید یک مشاور برای شما در نظر گرفته می‌شود، بنابراین شما می‌توانید بجای ارسال پیامک به برنامه، برای دریافت مشاوره و تهیه منابع مورد نیاز بصورت مستقیم با شماره‌‌‌‌های پائین صفحه در ارتباط باشید تا بصورت مداوم و منظم امورتان را پیگیری کنند و زیر نظر یک مشاور باشید تا دچار سردرگمی و چندگانگی نشوید.

تماس مشاورین حرف آخر

مشاوران کاملا متخصص که جزو رتبه برتر‌‌‌‌های کنکور سال‌‌‌‌های قبلی هستند و تجارب، مهارت‌‌‌‌های ویژه و نقشه راه‌‌‌‌های مهمی جهت تبادل و پاسخ دهی به سوالات و مشکلات پیش روی دانش آموزان و داوطلبین دارند؛ شما در این بخش میتوانید بصورت مستقیم از طریق تماس تلفنی یا از طریق ارسال پیامک درخاست تماس با مشاوران حرف اخر ارتباط برقرار فرمایید:

 

ارتباط با مشاوران حرف آخر از طریق شبکه‌‌‌‌های اجتماعی و بخش مجازی:

ارتباط از طریق طریق شماره واتساپ: Whatsup) 9120663015)

ارتباط از طریق پیج اینستاگرام و دایرکت اینستا با مشاوران: Instagram) @Harfehakharpub)

 

کانال دانلود رایگان فیلم‌‌‌‌های موسسه حرف اخر را میخواهم!

اسامی مشاوران حرف آخر
لیست کامل مشاوران حرف اخر
پشتیبانی حرف آخر
تماس با حرف اخر
صفحه مشاوران حرف آخر
شماره واتساپ حرف اخر
حقوق مشاوران حرف اخر
واحد فروش حرف آخر

 

-عضویت در کانال تلگرام: Telegram @harfehakharpub (حاوی نمونه‌‌‌‌های تدریس و مطالب ارزشمند کمک آموزشی)

-ارتباط از طریق آی دی تلگرام با مشاوران حرف اخر: yari_harfeakhar@ 

-ارتباط از طریق ایمیل با مشاوران حرف اخر: Email) harfehakharpub@yahoo.com)

-ارتباط از طریق طریق سایت مرکزی حرف آخر: Website) www.harfehakharpub.com)

 

ما در سایت مرکزی حرف آخر تلاش کرده ایم ضمن ارایه جدیدترین و بهترین محصولات و منابع آموزشی و کمک آموزشی دوره‌‌‌‌های متوسطه اول و متوسطه دوم و کنکور، به درج مطالب و مقالات آموزشی و انتشار نکات و تکنیک ها، مباحث درسی و اخبار آموزشی بپردازیم،

همچنین تمامی سوالات و ابهامات شما مشتریان عزیز را پاسخگو باشیم و چنانچه که هر سوال و مسئله ای در ذهنتان وجود دارد می‌توانید از طریق شماره‌‌‌‌های سایت با لیست مشاوران حرف آخر در ارتباط باشید، تیم قوی و دلسوز سایت مرکزی حرف آخر به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما همراهان عزیز است.

راه‌‌‌‌های ارتباطی تماس با مدیریت سایت مرکزی حرف اخر:

-ارتباط به صورت مستقیم با مدیریت وب سایت.

-لیست مشاوران حرف اخر:

یکی از سوالات رایج دانش آموزان اسامی مشاوران حرف آخر است و گاهی میپرسند که چگونه از مشاور بودن افراد مطمئن شویم؟! در پاسخ باید گفت که تعداد مشاورین حرف اخر همانطور که در ابتدا اشاره شد حدود 3000 نفر است و نمی‌توان لیست دقیقی از اسامی مشاوران متخصص حرف اخر را ارائه داد

اما امروز به شما بخشی از لیست مشاوران حرف آخر و همچنین شماره تماس مشاورین حرف آخر را معرفی خواهیم کرد تا شما نیز بتوانید از شرایط و خدمات مشاوره رایگان حرف آخر (Educational Consulting Services) استفاده کنید و توضیحات دقیق معرفی منابع کنکوری را به صورت کامل برایتان تشریح کنند.

همانطور که می‌دانید در هر زمینه ای امروزه افرادی سودجو حضور دارند و به هر روشی تعدادی نیز به دنبال کلاهبرداری حرف آخر هستند. به همین سبب شماره تماس انتشارات کنکور استاد منتظری در سایت‌‌‌‌های زیادی پخش شده و علاوه بر شماره اصلی تعدادی شماره موبایل و شماره تلفن ثابت که مربوط به مشاورین و دپارتمان‌‌‌‌های مختلف است نیز در سطح اینترنت وجود دارد؛
همچنین اکنون افراد زیادی نیز از طریق تبلیغات وب سایت شخصی خود، ارسال پیامک‌‌‌‌های تبلیغاتی و مخابراتی، حساب شبکه‌‌‌‌های اجتماعی و پیام سان هایی مانند تلگرام، اینستا و یا عضو شدن در کانال‌‌‌‌های تلگرام حرف آخر، واتساپ و … در حال فروش و سفارش گیری پکیج‌‌‌‌های ما هستند.
اما منابع اورجینال و اصلی موسسه حرف آخر است توسط توسط سایت مرکزی حرف آخر توسط تیم مشاورین درجه یک و نخبه پرور و نخبه ساز ما به شما معرفی می‌شود تا این دغدغه شما کاملا رفع شود و همچنین با برنامه ریزی بتوانید تا انت‌‌‌‌های مسیر در کنار مشاورین دلسوز ما کار کنید،

بنابراین دانش آموز می‌تواند از طریق تماس با مشاورین ارشد با شماره تماس 09120663015 بهترین مشاور‌‌‌‌های تحصیلی را انتخاب کند

توجه داشته باشید در حال حاضر ممکن است افرادی نیز به عنوان مشاور خود را معرفی کنند و شما در تهیه محصولات و تخفیفات دقیق شما را دچار مشکل کنند، پس لازم است شما ابتدا از شخص مشاور اطمینان حاصل کنید تا مشکلی در روند سفارش پکیج ها (Package) برای شما پیش نیاید.

مشاهده لیست مشاورین برجسته حرف آخر

شماره تلفن موسسه حرف آخر که به صورت شبانه روزی آماده دریافت تماس‌‌‌‌های شما دوستان می‌باشند،

  • - تماس با مشاورین حرف آخر: 02191010336 - 09120663015 - 0939585899

-منبع: تیم مشاوره ای رتبه برتر حرف آخر

whatsupinstagramtelegram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
محمد رضا صدقی
سه شنبه پنجم مرداد ۰۰
پاسخ
()
()
محمد رضا صدقی
سلام خیلی ممنونم از پاسخگوئی و پیگیریتون، مشاوران خوب و دلسوز سایت شما

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02191010338
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015- 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).