تماس با مشاوران حرف آخر | لیست مشاوران+شماره تلفن تماس ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(0)
(0)
تماس با مشاورین حرف آخر

تماس با مشاورین حرف آخر | موسسه نشر کتاب و دیجیتال حرف اخر، سعی کرده به صورت ویژه ای در مسیر ارائه خدمات با درسی کیفیت تر به دانش آموزان قدمی برداشته باشد. از آنجایی که این مجموعه انتشاراتی کامل ترین تیم علمی آموزشی-کنکوری کشور به شمار می‌آید توانسته خطوط ارتباطی قدرتمندی را در اختیار داوطلبان آزمون سراسری و دانش آموز قرار دهد تا آن دسته از کاربران و مشتریان که قصد دارند تماس با مشاورین این مجموعه بزرگ آشنا شوند، بدون ریسک و با انتخاب صحیح گام بردارند؛

 

بر همین پایه انواع راه ها و روش‌‌‌‌های ارتباطی سریع را در اختیار مخاطبین قرار داده ایم و هم اکنون تعداد زیادی از مدیران موفق، مدرسین نخبه پرور و همچنین بیش از 3000 مشاور و مشاور ارشد که از لیست مشاوران حرف آخر جهت گفتگو و پاسخ به سوالات شما بزرگواران، در این گروه فرهنگی منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند. شماره تماس‌‌‌‌های موسسه آموزشی و کنکوری ما که در این بخش به صورت عددی به صورت متن نوشتاری و عددی درج شده و شامل شماره تلفن‌‌‌‌های ثابت و موبایل است، شما میتوانید برای برقراری ارتباط با هر واحد بر روی آن کلیک کرده تا تماس حاصل فرمایید.

  • آیا شخصی و شماره ای که با من تماس گرفته مشاور حرف آخر است؟

لازم به ذکر است شما دانش آموزان گرامی می‌توانند در صورت عدم امکان تماس مستقیم خود از طریق ارسال پیامک (SMS) نیز به هر قسمت، درخواست تماس رایگان کنند و منتظر باشند خود آن واحد با فرد تماس بگیرد، بنابراین شما می‌بایست جمله: "مشاوره رایگان حرف آخر" را به شماره واحد مد نظر خود پیامک کنید و منتظر زنگ فوری واحد آن بخش باشید، در ضمن کلیه مشاوره‌‌‌‌های موسسه رایگان است.

 

یکی از راه هایی که می‌توانید از این مورد خیالتان راحت باشد، آشنایی با خود شخص مشاور است. شما باید با کسی که پاسخگوی فوری و محترمانه تلفنی از طرف شرکت است آشنا شوید و اسم دقیق وی را نیز بپرسید. ما در این قسمت نام گروه مشاورین اصلی همراه با شماره تماس مشاورین حرف آخر اصلی را برای شما قرار داده ایم و میتوانید برای ارتباط با هر بخش و دپارتمان شامل واحد فروش، واحد پشتیبانی، شماره تماس دفتر مرکزی، واحد مدیریت، واحد مدرسین و.. تنها با همین شماره ها ارتباط برقرار فرمائید.

 

سولات متداول درباره حرف اخر:

- شماره تلفن مشاوران حرف آخر چیست؟

- لیست مشاورین حرف آخر چیست؟

- چطور می‌توانیم یک مشاور خصوصی از حرف اخر داشته باشیم و با آنها در ارتباط باشیم؟

- چگونه از فردی که با من تماس گرفته و به عنوان مشاوره خود را معرفی کرده مطمئن شوم؟

 

راه‌‌‌‌های ارتباطی و شماره تلفن‌‌‌‌های موسسه حرف اخر که بصورت شبانه روزی آماده دریافت تماس‌‌‌‌های شما دوستان می‌باشند:

ردیفشماره تلفن بخش
1

شماره تلفن ثابت دفتر مرکزی تهران و کرج

2

شماره تماس دفاتر نمایندگی شهرستان ها

3

تماس با مشاوران حرف آخر

4

تماس با مشاوران خصوصی حرف آخر

در فضای مجازی

5

شماره تلفن مشاور رایگان و انتخاب

مشاور موسسه حرف آخر

6

شماره تماس دریافت برنامه ریزی درسی

و مشکلات آموزشی

7

شماره تماس مشاوران تیم رتبه برتر حرف آخر

8

شماره تماس مشاورین دفتر مرکزی حرف آخر

9

شماره واحد فروش منابع و محصولات حرف آخر

10

شماره تماس واحد مشاوران فروش

11

شماره تماس واحد پشتیبانی انتشارات حرف آخر

12

پشتیبانی محصولات، رفع ابهامات

و راهنمایی قبل از خرید/سفارش

13

شماره تماس جهت معرفی محصولات اصلی و اورجینال حرف آخر

14

شماره تماس اساتید حرف آخر

15

شماره تماس برای مراجعه حضوری

دفتر مرکزی حرف آخر

16

شماره تماس برنامه تلویزیونی حرف آخر

در شبکه آموزش

17

شماره تماس برنامه تلویزیونی حرف آخر

در شبکه‌‌‌‌های استانی

18

شماره پیامک موسسه حرف آخر

19

درخواست تماس از طریق فرم تماس با حرف آخر

20

شماره تماس دفتر مدیریت موسسه حرف آخر

21

شماره تماس بازرسی و پیگیری آموزشی حرف آخر

22

شماره تماس واحد انبارداری

و ارسال پستی/ترمینالی

23

تماس با بخش ثبت/حذف شماره

دانش آموزان از موسسه حرف آخر

24

شماره تلفن بخش ویژه مربوط به مشاوره خانوادگی

25

شماره تماس بخش شکایات حرف آخر

.- منبع: موسسه حرف آخر

- نکانی مهم درباره چگونگی ارتباط با مشاورین رسمی و اصلی حرف آخر:

شما می‌توانید سوالات، مشکلات، سوالات مربوط به موسسه، پکیج‌‌‌‌های آموزشی، چگونگی خرید، درباره نحوه تدریس مدرسین حرف اخر و هرگونه سوالی درباره برنامه ریزی مطالعاتی درسی و کنکور و.. را از مشاوران ما بپرسید پاسخ‌‌‌‌های قانع کننده و کامل بگیرید. شما جهت اطمینان میتوانید با استفاده از بخشی از لیست مشاورین حرف آخر، با بهترین مشاوران و رتبه برتری‌‌‌‌های کنکور سال‌‌‌‌های قبل با هماهنگی قبلی، به صورت رایگان در تماس بوده، به پرسش و پاسخ بپردازید و از برنامه ریزی‌های‌‌‌‌های مطالعاتی، نحوه خرید پکیج، پیگیری سفارشات، دریافت راهنمایی و.. بهره مند شوید.

 

وقتی به برنامه حرف اخر پیامک میفرستید و یا با موسسه و مشاورین وبسایت مرکزی حرف آخر تماس می‌گیرید یک مشاورفروش برای شما در نظر گرفته می‌شود، بنابراین شما می‌توانید بجای ارسال پیامک به برنامه، برای دریافت مشاوره و تهیه منابع مورد نیاز بصورت مستقیم با شماره‌‌‌‌های پائین صفحه در ارتباط باشید تا بصورت مداوم و منظم امورتان را پیگیری کنند و زیر نظر یک مشاور باشید تا دچار سردرگمی و چندگانگی نشوید.

تماس مشاورین حرف آخر 1400

 

روش صحیح مطالعه نیازمند ابزارها و عواملی است که باید یاد بگیرید. تحصیل یکی از سخت ترین مشاغل دنیا برای بسیاری از دانش آموزان است. دلیل این امر می‌تواند عدم آگاهی آنها از روش‌‌‌‌های صحیح و اصولی مطالعه باشد. در واقع تحصیل هنر است. خواص خاص خود را دارد، اگر از این ظرافت ها استفاده شود، موفقیت اجتناب ناپذیر است. بسیاری از دانش آموزان از دوران دبستان به دنبال راه‌‌‌‌های مناسب برای مطالعه و یادگیری هستند. آنها از روش هایی مانند حفظ کردن و حبس کردن خود در اتاق استفاده می‌کنند تا مطالب را در ذهن خود ذخیره کنند.

 

مشاوران کاملا متخصص که جزو رتبه برتر‌‌‌‌های کنکور سالیان قبلی هستند و تجارب، مهارت‌‌‌‌های ویژه و نقشه راه‌‌‌‌های مهمی جهت تبادل و پاسخ دهی به سوالات و مشکلات پیش روی دانش آموزان و داوطلبین دارند؛ شما در این بخش میتوانید بصورت مستقیم از طریق تماس تلفنی یا از طریق ارسال پیامک درخاست تماس با مشاوران حرف اخر ارتباط برقرار فرمایید:

 

تماس مستقیم با مشاوران حرف آخر از طریق شبکه‌‌‌‌های اجتماعی و بخش مجازی:

ارتباط از طریق طریق شماره واتساپ: Whatsup) 9120663015)

ارتباط از طریق پیج اینستاگرام و دایرکت اینستا با مشاوران: Instagram) @Harfehakharpub)

 

کلاهبرداری موسسه حرف آخر، اسامی مشاوران حرف آخر، فیلم‌‌‌‌های حرف اخر دفتر مرکزی، شماره پیامک حرف اخر، کانال دانلود رایگان فیلم‌‌‌‌‌های موسسه حرف اخر را میخواهم!، لیست کامل مشاوران حرف اخر، پشتیبانی تماس با حرف اخر، صفحه مشاوران حرف آخر، شماره واتساپ حرف اخر، حقوق مشاوران واحد فروش حرف آخر

 

- عضویت در کانال تلگرام: Telegram @harfehakharpub (حاوی نمونه‌‌‌‌های تدریس و مطالب ارزشمند کمک آموزشی)

- ارتباط از طریق آی دی تلگرام با مشاوران حرف اخر: yari_harfeakhar@ 

- ارتباط از طریق ایمیل با مشاوران حرف اخر: Email) harfehakharpub@yahoo.com)

- ارتباط از طریق طریق سایت مرکزی حرف آخر: Website) www.harfehakharpub.com)

 

ما در این وبسایت معتبر و دارای نماد اعتماد ثبت شده، تلاش کرده ایم ضمن ارایه جدیدترین و بهترین محصولات و منابع کمک آموزشی دوره‌‌‌‌های متوسطه 1 و متوسطه 2 تا کنکور، به درج مطالب و مقالات نکته دار و انتشار نکات و تکنیک ها، مباحث درسی و اخبار آموزشی بپردازیم، همچنین تمامی سوالات و ابهامات شما مشتریان عزیز را پاسخگو باشیم و چنانچه که هر سوال و مسئله ای در ذهنتان وجود دارد می‌توانید از طریق شماره‌‌‌‌های سایت با لیست مشاوران حرف آخر در ارتباط باشید، تیم قوی و دلسوز سایت مرکزی حرف آخر به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما همراهان عزیز است.

 

راه‌‌‌‌های ارتباطی تماس با مدیریت سایت مرکزی حرف اخر:

- ارتباط به صورت مستقیم با مدیریت وب سایت.

- لیست مشاوران حرف اخر:

یکی از سوالات رایج دانش آموزان اسامی مشاوران حرف آخر است و گاهی میپرسند که چگونه از مشاور بودن افراد مطمئن شویم؟! در پاسخ باید گفت که تعداد مشاورین حرف اخر همانطور که در ابتدا اشاره شد حدود 3000 نفر است و نمی‌توان لیست دقیقی از اسامی مشاوران متخصص حرف اخر را ارائه داد. اما امروز به شما بخشی از لیست مشاوران حرف آخر و همچنین شماره تماس مشاورین را معرفی خواهیم کرد تا شما نیز بتوانید از شرایط و خدمات مشاوره رایگان (Educational Consulting Services) استفاده کنید و توضیحات دقیق معرفی منابع کنکوری را به صورت کامل برایتان تشریح کنند.

 

همانطور که می‌دانید در هر زمینه ای امروزه افرادی سودجو حضور دارند و به هر روشی تعدادی نیز به دنبال کلاهبرداری هستند. به همین سبب شماره تماس انتشارات کنکور استاد منتظری در سایت‌‌‌‌های زیادی پخش شده و علاوه بر شماره اصلی تعدادی شماره موبایل و تلفن ثابت که مربوط به مشاورین و دپارتمان‌‌‌‌های مختلف است نیز در سطح اینترنت وجود دارد؛ همچنین اکنون افراد زیادی نیز از طریق تبلیغات وب سایت شخصی خود، ارسال پیامک‌‌‌‌های تبلیغاتی و مخابراتی، حساب شبکه‌‌‌‌های اجتماعی و پیام سان هایی مانند تلگرام، اینستا و یا عضو شدن در کانال‌‌‌‌های تلگرام حرف آخر، واتساپ و … در حال فروش و سفارش گیری پک‌‌‌‌های ما هستند.


اما منابع اورجینال و اصلی موسسه حرف آخر است توسط توسط سایت مرکزی حرف آخر توسط تیم مشاورین درجه یک و نخبه پرور و نخبه ساز ما به شما معرفی می‌شود تا این دغدغه شما کاملا رفع شود و همچنین با برنامه ریزی بتوانید تا انت‌‌‌‌های مسیر در کنار مشاورین دلسوز ما کار کنید، بنابراین دانش آموز می‌تواند از طریق تماس با تیم ارشد با شماره تماس 09120663015 بهترین مشاور‌‌‌‌های تحصیلی را انتخاب کند

توجه داشته باشید در حال حاضر ممکن است افرادی نیز به عنوان مشاور خود را معرفی کنند و شما در تهیه محصولات و تخفیفات دقیق شما را دچار مشکل کنند، پس لازم است شما ابتدا از شخص مشاور اطمینان حاصل کنید تا مشکلی در روند سفارش پکیج ها (Package) برای شما پیش نیاید.

مشاهده لیست مشاورین برجسته حرف آخر

شماره تلفن موسسه حرف آخر که به صورت شبانه روزی آماده دریافت تماس‌‌‌‌های شما دوستان می‌باشند،

  • - تماس با مشاورین حرف آخر: 02166096851 - 09120663015 - 0939585899

-منبع: تیم مشاوره ای رتبه برتر

instagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

15 نظر
سما
شنبه بیست و هفتم فروردین ۰۱
پاسخ
()
()
سما
سلام خسته نباشيد من فقط بخاطره اساتيد گرامي و با ارزش حرف آخر و کيفيت بالاي آموزشش با مشاور برتر استاد سامان یاری توکل به خدا با همين منبع ادامه دادم ولي بعد با برنامه به نتیجه مورد نظرم رسیدم و الان دانشجوی صنعتی شریف تهران هستم. تشکرات فراوان
سما
شنبه بیست و هفتم فروردین ۰۱
پاسخ
()
()
سما
سلام خسته نباشيد . من مشاور درستو حسابي ميخواستم. مشاوری که محصول ازشون خريداري کنم تا زماني که کنکور بدم مثل مثل ادمی دلسوز پیگیری کنه و چند ماه کار کنیم ولي خیلیها فقط مشاور فروش بودن و من و خيلي از مشاورا ديگه تو موسسه دیدم و خلاصه من موندمو کلي دلسردي و نااميدی اما سرنوشتم برام مهمه و کسی که برنامه بده بهم و درسامو مديريت کنه اما خوشبختانه با اقای دکتر سامان یاری اشنا شدم و ایشون تونستن ضمن ارسال منابع تو این مسیر کمکم کنند. ممنون واقعا خسته نیاشید
لیلا امیری
جمعه بیست و نهم بهمن ۰۰
پاسخ
()
()
لیلا امیری
مشاوره استاد سامان یاری خیلی عالی بود مرسی
بینا
یکشنبه بیست و یکم آذر ۰۰
پاسخ
()
()
بینا
سلام مشاور من با من تماس نمي‌گيرد و پيگيري نميکند چيکار کنم ؟
پاسخ مدیر سایت
سلام ایشون مشاور فروش هستند یا تحصیلی؟!
پاسخ مدیر سایت
زینب کریمی
پنج شنبه یازدهم آذر ۰۰
پاسخ
()
()
زینب کریمی
سلام من از خانم همتي مشاوره گرفتم والان جوابمو نميده بايد چيکارکنم
پاسخ مدیر سایت
سلام مشکلتون چیه دوست عزیز؟
پاسخ مدیر سایت
محمد صالحی
یکشنبه هفتم آذر ۰۰
پاسخ
()
()
محمد صالحی
سلام خسته نباشيد ببخشيد اقای سامان یاری از بهترين مشاوراتون بود بهم معرفي کردید و خیلییییی کمکم کرد حتی به دوستام معرفی کردم از خود ایشون فقط پکیجارو خرید کنند. ممنونم ازنون
پاسخ مدیر سایت
موفق باشید بله ایشون یمشاور تائیید شده و رسمی موسسه و بسیار کاربلد و دلسوز هستند
پاسخ مدیر سایت
.
جمعه پنجم آذر ۰۰
پاسخ
()
()
.
سلام، خیلی ممنونم از آقای سامان یاری بابت ارسال محصولات و مشاوره خوب ایشون
پاسخ مدیر سایت
خواهش میکنم انشالا هم دوستان نیز با اطمینان کامل و معرفی دوستانی مثل شما بتوانند از تیم مشاوره خوب این سایت معتبر رشسمی بهره مند شوند
پاسخ مدیر سایت
زهرا میرانی
پنج شنبه بیست و هفتم آبان ۰۰
پاسخ
()
()
زهرا میرانی
بسته کامل آموزشي دهم انساني چند هس
پاسخ مدیر سایت
با واحد مشاورین 02166096851 تماس بگیرید
پاسخ مدیر سایت
.
چهارشنبه بیست و هشتم مهر ۰۰
پاسخ
()
()
.
سلام خسته نباشيد من پايه دهم تجربي هستم ميخاستم از خانم بهاره ايزي مشاور ارشد حرف اخر مشاوره بگيرم براي دريافت محصولاتتون ميشه لطفا شماره ايشون رو بديد؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام، ما چنین شخصی رو بعنوان مشاور نمیشناسیم!
پاسخ مدیر سایت
علی اکبر نجف زاده
دوشنبه بیست و ششم مهر ۰۰
پاسخ
()
()
علی اکبر نجف زاده
سلام ببخشيد اين شماره آيا يکي از شماره هاي حرف آخره؟؟ لطفن پاسخ دهيد. ۰۹۲۲۱۷۰۴۲۲۵
پاسخ مدیر سایت
با سلام، چنین شماره این نمیشناسیم اصلا! شماره دفتر مشاوران: 02166096851
پاسخ مدیر سایت
هیوا رشیدی
دوشنبه دوازدهم مهر ۰۰
پاسخ
()
()
هیوا رشیدی
سلام ببخشيد خانم معصومه ظفري از مشاوران ارشد شما هستن؟ ايا چنين اسمي دارين شما؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام، متاسفانه چنین شخصی رو نمیشناسیم!
پاسخ مدیر سایت
هانا
چهارشنبه هفتم مهر ۰۰
پاسخ
()
()
هانا
سلام آقاي احمد رضا محمدي از مشاور هاي شما هستن
پاسخ مدیر سایت
سلام، متاسفانه چنین شخصی رو نمیشناسیم..
پاسخ مدیر سایت
نازیلا اکبری
پنج شنبه یکم مهر ۰۰
پاسخ
(1)
()
نازیلا اکبری
سه ماهه که مشکل نصب و فعالسازي دي وي دي ها را داشتم هرچه با موسسه تماس ميگيرفتم موفق به صحبت کردن نميشدم چون خطشون خيلييي شلوغ بود. اقاي شهسواري مشاور ارشدتون مشکلمون را حل کرد. يک دنيا از شون ممنونم. خدايا خيرشون بده.
اشکان
پنج شنبه یکم مهر ۰۰
پاسخ
(0)
()
اشکان
با سلام و روز بخير شماره آقاي شهسواري را ميخواستم. ايشان قبلا مشاور ما بودند الان شماره شون رو گم کردم. ممنون ميشوم شماره شو بهم بديد. تشکر از شما
پاسخ مدیر سایت
با سلام، 02166041535 شماره دفتر کار ایشون، موفق باشید
پاسخ مدیر سایت
محمد رضا صدقی
سه شنبه پنجم مرداد ۰۰
پاسخ
(0)
()
محمد رضا صدقی
سلام خیلی ممنونم از پاسخگوئی و پیگیریتون، مشاوران خوب و دلسوز سایت شما

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)