خدمات مشاورین و سفارش از حرف آخر | برنامه جدید 1400 با راهنمایی کامل ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
۱۴۰۰/۶/۲۴ چهارشنبه
(0)
(0)
خدمات مشاورین و سفارش از حرف آخر | برنامه جدید 1400 با راهنمایی کامل
خدمات مشاورین و سفارش از حرف آخر | برنامه جدید 1400 با راهنمایی کامل
  • صفحه مشاوران حرف آخر، پکیج صفر تا صد فروشگاه حرف اخر

خدمات مشاورین و سفارش از حرف آخر | ﺑﻪ ﻃﻮر جامع ﻣﺎﻫﯿﺖ اﻧﺴﺎن ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪ ای اﺳﺖ ﮐﻪ در ﺗﻤﺎم ﻣﺮاﺣﻞ زﻧﺪﮔﯽ اش از ﺟﻤﻠﻪ دوره ﻣﺪرﺳﻪ، تحصیلات ﻋﻠﻢ و داﻧﺶ ﻧﯿﺎز ﺑﯿﺸﺘﺮی ﺑﻪ هدایت، ﻣﺸﺎوره و راﻫﻨﻤﺎﯾﯽ دارد. اﯾﻦ راﻫﻨﻤﺎﯾﯽ معمولا ﺑﺮای رﺳﯿﺪن ﺑﻪ شغلی یا آینده کاری است. مشاوره بصورت کلی یعنی مشورت، دریافت کمک اطلاعاتی درباره موضوعی که بین کمک گیرنده و مشاور انجام می‌گیرد. مشاور در موضوع، مسائل و زمینه‌‌‌‌های مختلف علمی به جهت اهداف مختلف ممکن است انجام شود که در میان مردم، بیشتر جنبه کمک یا حل مشکل آن (مشاوره کاربردی) مورد پسند است که هدف از آن بهبود وضعیت کیفیت بخشی و رفع نیاز شخص است


مشاوره شامل چند شاخه مانند، مشاوره خانواده، مشاوره شغلی، تحصیلی و.. است که می‌بایستی شخص مشاور دارای مهارت‌‌‌‌های لازمه باشد - سایر جستجو‌‌‌‌های مرتبط همین سایت: ↓
لیست کامل مشاوران حرف اخر، مشاوران موسسه حرف اخر، شماره مشاوران حرف اخر، حقوق مشاوران حرف اخر، سایت حرف اخر نرم افزار، حرف آخر دهم تجربی رایگان، کلاهبرداری موسسه حرف آخر، لیست کامل مشاوران حرف اخر، شماره مشاوران حرف اخر روانشناسی، حقوق و عکس مشاوران حرف اخر

 

مسئله مشاوره تحصیلی همیشه برای دانش آموزان و داوطلبان امری بسیار مهم بوده است، مبحث مشاوره همواره برای موسسه کنکوری حرف آخر بسیار مورد اهمیت بوده است در اینجا هر مخاطبی می‌تواند یا حق دارد راهنما و همراه متخصصی در اختیار داشته باشد تا در مواقع لازم نسبت به بالا بردن راندمان، ایجاد انگیزه پایدار و تمرکز، برنامه ریزی مطالعه با مرور، تست زنی و استفاده از منابع قوی مفید به وی، مواردی را به وی مشورت و یاد دهد. در همین راستا دفتر مرکزی تهران با توجه به کسب مجوزها و گواهی‌‌‌‌های معتبر علمی در راستای خدمت صادقانه اقدام به جذب مشاوران رتبه برتر نموده تا گروهی متخصص، دلسوز و متعهد در داشته باشد تا بتواند کل دانش آموزان کشور را پوشش خدمات ارزنده خود بدهد.


♦ بررسی بیشتر:

  • ویژگی‌‌‌‌های خدمات مشاوره حرف آخر چیست؟

کانون فرهنگی حرف اخر متفاوت ترین موسسه کمک آموزشی در حوزه کارشناسی است که به تلاش استاد عبدالرضا منتظری و دوستانش در سال 1390 تاسیس شد. در آن مجموعه ای از مشاورین متخصص و صاحب نظر در زمینه‌‌‌‌های مختلف امور موسسه آموزشی حرف اخر دور هم گرد آمده و دپارتمان مشاوره را تشکیل دادند. این موسسه می‌تواند خدمات مشاوره، کنکور، مطالعه، مشکلات یادگیری، در بخش مشاوره فنی مشکلات فنی احتمالی محصولات تولید شده را حل کند؛ بر این اساس خدمات مشاوره حرف آخر (harfe akhareducational consulting services) می‌تواند در زمان شخص صرفه جویی کند، شخص را زودتر به نتیجه مطلوب حل مشکل برساند

 

ارﺗﺒﺎط و روابط عمومی تیم مشاور ما با داﻧﺶ آﻣﻮز و داوطلب بسیار خوب و ﻧﺰدﯾﮏ اﺳﺖ؛ ما ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﻢ مهارت و ﻓﻨﻮن بیشتری را ارائه دهیم. کسی ﮐﻪ ﺑﺎ ﻓﺮآﯾﻨﺪ ﻣﺸﺎوره آﺷﻨﺎﯾﯽ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ قطعا داﻧﺶ آﻣﻮزان و مخاطبانش ﻫﻤﺪﻟﯽ ﺑﻬﺘﺮی اﯾﺠﺎد ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. یکی از بزرگترین خدمات حرف آخر تدریس مفهومی آموزش دروس متوسطه اول و دوم توسط اساتید توانا است، همچنین ارائه آزمون‌‌‌‌های مبحثی و جمع بندی برای راندمان بالای تحصیلی، طرح ریزی برنامه مناسب برای دانش آموزان است.


گاهی اوقات متوجه می‌شوند که همه چیزهایی را که خوانده اند فراموش کرده اند و فقط وقت خود را تلف کرده اند. برای حل این مشکل چه می‌توان کرد؟ در اینجا چند پیشنهاد در مورد چگونگی تحقیق برای ان وجود دارد. 1. مهارت گوش دادن: شما کلمات و صداها را می‌شنوید، اما این بدان معنا نیست که آنها را درک می‌کنید. اگر می‌خواهید گوش کنید، همه چیز متفاوت است. هرچه با دقت بیشتری گوش دهید، موضوع را بیشتر درک خواهید کرد. به جرات می‌توان گفت که ناتوانی در گوش دادن علت بسیاری از مشکلات ارتباطی و یادگیری است. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهارت شنیداری کلیک کنید. نقش مشاوران در تامین نیاز‌‌‌‌های مشورتی روحی - تحصیلی بسیار ارزشمند است چراکه به توانائی‌‌‌‌های فرد با اطمینان نگاه می‌کنند. ثانیا می‌توانند بدون دغدغه خاطر با واقعیات کنکوری مواجه شوند و برنامه درسی بهتری ارائه بدهند. این گروه از عوامل مؤثر پیشرفت تحصیلی شما در مدارس و سر جلسه می‌باشند. استفاده از خدمات راهنمایی، اخیرا بطور فزاینده ای به کسب رتبه‌‌‌‌های برتر منجر شده است.

 

- توضیحات استاد عبدالرضا منتظری از خدمات عالی آموزشی و تاثیر و ویژگی‌‌‌‌های بسیار حرفه ای و جدید پکیج‌‌‌‌های موسسه حرف آخر:

هدف اصلی منابع پکیج‌‌‌‌های حرف آخر و کل اعضای آن بهبود وضعیت دانش آموزان کشور است؛ مشاوره‌‌‌‌های ما بدون هیچ چشم داشتی فرصت‌‌‌‌های خوبی را برای شما عزیزان فراهم میکند تا فرد جایگاه خودش را در سطح تحصیلی-درسی پیدا کند و قدرتی را که در اختیار دارد با بهره گیری از آن موفقیت‌‌‌‌های بیشتری را تجربه کند.
این شرکت قدرتمند یک فناوری و تکنولوژی نوین آموزشی است برای دانش آموزان و داوطلبین، در این استایل که اولین بار در سال 90 استارت آن زده شد، کلیه منبع‌‌‌‌های بصورت شهودی سازی و imagination در قالب تصویرسازی و انیمیشن چندبعدی تدریس میشوند، در مبحث آموزش ما 2 نیمکره مغز رو درگیر میکنیم.

  • خب مزایای این سبک جدید چیست؟!

همانطور که اطلاع دارید مغز انسان از دو نیمکره راست و چپ تشکیل شده است و ساختار و وظایف متفاوتی دارند، در آموزش سنتی صرفا توجه به قسمت چپ است و بخش راست مورد بی توجهی قرار گرفته است
چرا نیمکره راست در مبحث آموزش مهمتر است؟
بخاطر سپردن تصاویر در حافظه بلندمدت، استدلال شهودی، کلی نگری و درک معانی، خلاقیت. در این تکنولوژی ما، از هر دو نیمکره مغز استفاده میشوند و خاصتا بخش راست و یکی از بروزترین سیستم‌‌‌‌های آموزشی دنیا است که آموزش را بسیار لذت بخش مینماید و ماندگاری مطالب را خیلی زیادتر می‌کند.

  • خدمات مشاوره حرف اخر چیست؟

با توجه به این نیاز اصلی دانش آموزان، تیم انتشارات مجموعه علمی تیم به همراه مشاوران موفقی که در سالیان اخیر نخبه و رتبه برتر آزمون‌‌‌‌های سراسری بوده اند و خود راه ترقی و پیشرفت را طی کرده اند، برای ارائه پشتیبانی تخصصی رایگان به شما عزیزان آماده است. خدمات بی نظیر مجموعه، برترین و پربازده ترین خدمت‌‌‌‌های حوزه دروس عمومی/اختصاصی است که به داوطلب‌‌‌‌های کوشا ارائه می‌شود تا در مسیر رسیدن به اهداف بلندمدت آینده خود همواره پشتیبان و راهنمایی دقیق در اختیار داشته باشند و با نظرات کارشناسی پیشنهادات مفید این عزیزان را یاری نمایند.

 

خدمات مشاورین و سفارش از حرف آخر، خرید و سفارش پکیج

+ دیگران نیز پرسیده اند:
آیا خدمات حرف آخر علاوه بر محصول، مشاوره و برنامه ریزی هم دارد؟
آیا اگر فقط یک درس از منابع حرف آخر را تهیه کنیم، فقط راجع به آن درس مشاوره دریافت میکنم؟


بله، همزمان با هر بسته ای که شما سفارش می‌دهید، مشاوره و برنامه ریزی آن هم به صورت جذاب و دقیق تحت نظارت دپارتمان تخصصی تهران به شما ارائه میشود و هر هفته ای یکبار با شما تماس گرفته می‌شود، از طرق مجازی نیز با شما در ارتباط خواهیم بود. ایفای نقش و وظایف مشاور موفق و با مدیریت صحیح از موارد مهم مشاوران همین وبسایت مرکزی است.


- در اینجا بخش‌‌‌‌های مهم خدمات حرف آخر را مشاهده خواهید کرد:
•    برنامه ریزی برای ارائه خدمات متناسب با شرایط دانش آموز و داوطلب.
•    مشخص کردن اهداف تحصیلی به نسبت توانایی ها عملکرد دانش آموز.
•    پاسخگویی درباره به سوالات مربوط به موسسه و اخبار بروز درسی و کنکوری.
•    سفارش سریع محصولات و پیگیری سفارشات تحویل اکسپرس
•    سوالات قبل از پکیج ها راهنمایی برای انتخاب پکیج متناسب و مورد نیاز پایه شما.
•    حمایت و پشتیبانی تحصیلی از دانش آموز (توجه به وضعیت دانش آموز توسط مشاورین ما، بررسی وضعیت درسی، ارایه مشاوره برای درک اصول و نکته برداری و همچنین نحوه صحیح خواندن کتابها و پکیج‌‌‌‌های حرف آخر).
•    ترفندها و راهکار‌‌‌‌های درست، سریع سازنده و پشتیبانی رایگان برای دانش آموز.
•    دریافت مشاوره‌‌‌‌های انگیزشی به صورت کاملا رایگان و تشویق دانش آموز برای کسب موفقیت و نتیجه بهتر در آینده.
•    ارائه برنامه ریزی درسی (راهنمایی دانش آموزان برای برنامه ریزی 0 تا 100 شروع از پایه، حتی مشاوره افراد ضعیف و متوسط یا قوی، روش برنامه ریزی قطاری پکیجها، شروع برنامه 1000 ساعته (educational planification) و تمرکز بر برنامه ریزی و همچنین ارایه 6040 برای کنکوریها و سال دوازدهمی ها).

  • ویژگی برتر خدمات حرف اخر چیست؟ وظیفه یا وظایف مشاور حرف آخر را میخواهم بدانم!

ویژگی دیگر حرف آخر (Harfe Akhar Digital and Publishing Institute) استفاده از الگو بجای تکنیک در آموزش است، الگو‌‌‌‌های اساتید ما شاه کلیدی سرنوشت ساز هستند که جایگزین استفاده از تکنیک‌‌‌‌های ابداعی یکبار مصرف و زیاد و وقت گیر هستند. در پکیج‌‌‌‌های آموزشی (محصولات dvd - VOD کتابها) ابتدا بصورت مفهومی مطالب بنیادی و پایه ای آموزشی بصورت ریشه ای ارایه میشوند و سپس سوالات کنکوری و تالیفی با همان سبک و روند تدریس مطالب و به روش آموزش محور و تشریح گزینه‌‌‌‌های احتمالی برای داوطلب حل میشوند.


♦ و اما بصورت خلاصه:
دانش آموزی که با مشکل عدم نظم مطالعاتی مواجه است توانایی ایستادگی دربرابر فشار‌‌‌‌های وارده حجم دروس و فضای رقابتی را ندارد و درحل تست و سوالات عاجز است. چنین دانش آموزانی جهت حل مشکل و برقراری نظم درسی و تمرکز به مشاوره و منابع خوب نیاز دارند، اما با این منابع تمرکز دانش آموزان جمع تر می‌شود، انگیزه بیشتر و زمان طلاییشان تلف نمی‌شود برخلاف کلاس‌‌‌‌های بیرون؛ در کنار همه این مزیت ها مشاورین ما نیز داوطلبین را تا انت‌‌‌‌های مسیر راهنمایی و پشتیبانی میکنند و با برنامه ریزی‌‌‌‌های تخصصی متناسب با منابع آموزشی موسسه، دانش آموز فرایند موفقیت را استارت میزنند

 

موارد بالا تنها بخشی از خدمات حرف آخر رایگان ما و از مزایای دریافت Packages است توسط مشاورین درجه 1 و نخبه پرور و نخبه ساز ما است. لازم به ذکر است دانش آموزین عزیزی که از این پرتال پکیج تهیه کرده اند و یا قصد دارند تهیه کنند باید با برنامه ریزی استارت بزنند و از آنجایی که بخش خصوصی مشاوره حرف آخر ما تا انت‌‌‌‌های مسیر در کنار داوطلب خواهد بود، دانش آموز می‌تواند از طریق تماس با گروه ارشد بهترین مشاور‌‌‌‌های دروس را انتخاب کنند.

  • آشنایی با بخش فروش حرف آخر:

یکی از واحد‌‌‌‌های ویژه نشر حرف اخر که می‌توان جهت سفارش منابع و DVD و کتب مربوطه با انان مکالمه کرد؛ پاسخگوی تلفنی واحد فروش نشر کتاب و دیجیتال است، در صورتی که هرگونه ابهام، سوال یا مشکلی در رابطه با خرید پک ها و کتاب و سی دی ها دارید می‌توانید با مشاوران ارشد این دفتر از طریق شماره واحد فروش تلفن ثابت و یا شماره موبایل و حتی با ارسال پیام کوتاه آن آنان برای برقراری ارتباط و سفارش فوری با سایت مرکزی موسسه استفاده کنید. شما میتوانید همین الان با این دپارتمان گفتگو داشته باشید


┄┄❅✾❅┄┄

  • چند نکته تکمیلی درباره دریافت خدمات مشاوره حرف آخر: چطور مطمئن پکیج خرید و سفارش بدم!

روش‌‌‌‌های متعددی برای دسترسی به موسسه حرف آخر و سفارش گیری وجود دارد، اما لازم به ذکر است که، داوطلب و دانش آموزان تلاشگر، به 2 طریق مطمئن می‌توانند سفارشات خود را ثبت و انجام دهند و برای دریافت اطلاعات کافی از موسسه حرف آخر ارتباط بگیرند:
1- مراجعه حضوری به مقر اصلی یا دفتر مرکزی تهران به آدرس شهر تهران، میدان انقلاب، ظلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، طبقه دوم شرقی، واحد 4
- اما نکته خیلی مهم!

در صورت مراجعه حضوری به موسسه آموزشی حرف آخر و تمایل به خرید مستقیم تمامی محصولات وجود دارد، شما میبایستی با هماهنگی جهت خرید حضوری محصولات حضور یابید و بدون هماهنگی و اینکه اعلام کنید از طرف کدام گروه بوده اید بایستی از قبل با مشاورین این سایت هماهنگ فرمائید؛ بدین ترتیب قبل از ورود به موسسه جهت هماهنگی و آماده سازی محصولات شما حتما با شماره 09120663015 تماس تلفنی حاصل فرمائید. پس اکیدا توصیه میشود قبل از مراجعه به جهت عدم بروز اختلال و اتلاف زمان، هماهنگی‌‌‌‌های لازم را با ما انجام دهید..


2- ارتباط با موسسه و مشاورین از طریق ارسال پیامک به شماره مشاورین وبسایت مرکزی موسسه
بخاطر بیماری کرونا، ترافیک، صرفه جویی در زمان و انرژی و.. برای تهیه نسخه اورجینال محصولات از دفتر مرکزی صرفا نیاز به حضوری نیست و شما با هماهنگی مشاوران ارشد این سایت مرکزی نیز می‌توانید به صورت تلفنی سفارش و خرید مورد نیاز خود را غیرحضوری انجام دهید.


3- شماره تماس جهت هماهنگی مشاوره حضوری حرف آخر
در هر بازه زمانی داوطلبان کنکور می‌توانند با تماس با مشاورین ارشد و اصلی حرف اخر، به صورت کاملا آنی سفارش گیری خود را انجام دهند یا اگر مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی می‌خواهند با این گروه متخصص خدمات مشاورین و سفارش از حرف آخر ارتباط برقرار کنند:

 

- راه‌‌‌‌های تماس با ما: 02166096851 - 09120663015 - 09399585899


- (یادداشت: دکتر سامان یاری)

 

اینجا نیز بخوانید: تخفیفات حرف آخر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
نازنین
سه شنبه بیست و پنجم مرداد ۰۱
پاسخ
()
()
نازنین
مرسي از اقای دکتر سامان یاری بابت مشاوره ي بي نظيرشون عالي هستن از هر نظر و با راهنمايي ايشون تونستم که خيلي پيشرفت کنم از هر لحاظ با معرفي هوشمندانه شون الان خيلي پيشرفت کردم
مهران رحمانی
چهارشنبه نوزدهم مرداد ۰۱
پاسخ
()
()
مهران رحمانی
من جز دانش آموازن اقاي سامان یاری بودم واقعا با برنامه ريزي و راهنمايي ايشون تونستم به نتيجه مطلوب خودم برسم من تونستم با روش مطالعه مخصوصا تکنيک تست زني پشتيباني پي در پي ايشون و معرفي محصولات حرف اخر به اون نتيجه اي که ميخواستم برسم
پاسخ مدیر سایت
موفق و پیروز باشید دوست عزیز
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)