کلاهبرداری حرف آخر | حقیقت یا دروغ مافیای کنکور و معتبر بودن موسسه ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
۱۴۰۰/۳/۱۹ چهارشنبه
(0)
(0)
کلاهبرداری حرف آخر | حقیقت یا دروغ مافیای کنکور و معتبر بودن موسسه
کلاهبرداری حرف آخر | حقیقت یا دروغ مافیای کنکور و معتبر بودن موسسه
  • حرف آخر چیست؟

کلاهبرداری حرف آخر ! موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر از سال 1390 فعالیت خود را به عنوان تولید کننده منابع کمک درسی پیش رفته توسط آقای عبدالرضا منتظری بزرگترین دبیر ریاضی کشور و با دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح و با مدیریت صحیح ایشان

با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی‌‌‌‌های آموزشی دنیا به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری فعالیت علمی خود را در قالب ارائه پکیج‌‌‌‌های آموزش کنکور با سبکی متفاوت شروع کرد نمود و پا میدان آموزش نوین گذشت؛ "حرف آخر"، از بزرگ ترین و شناخته شده ترین مراکز آموزشی کل کشور است که در شهر تهران تاسیس گردیده.
حقیقت موسسه حرف آخر مرجع کاملا هدفمند و منبع و همچنین بزرگترین مجموعه ارائه محصولات استاندارد کنکوری است هر ساله با ارایه بسته‌‌‌‌های آموزشی با قدرت روز افزون و بروز، راه رسیدن به موفقیت در آزمون سراسری را برای داوطلبین بسیار هموار کرده.
هدف اصلی فعالیت حرف اخر کمک به موفقیت دانش آموزان است تا بتوانند با استفاده از تدریس‌‌‌‌های عالی اساتید ما، برنامه، مشاوره تحصیلی ویژه (
Curriculum counseling of the Institute of the Harfe Akhar) بتوانند در رشته و دانشگاه برتر کشور قبول شوند
باید بدانید این موسسه تا به امروزه طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده و در چند سال گذشته محبوبیت و نتایج درخشانی را به همراه داشته است و همچنین مفتخریم که سال ها توانسته ایم بطور ویژه رضایت دانش آموزان و والدین را کسب کنیم؛ حرف آخر هر ساله رتبه‌‌‌‌های برتر کنکور را تحویل جامعه می‌دهد
ما برای آموزش همه دروس متوسطه اول و متوسطه دوم روش بسیار خاصی را در نظر گرفته ایم که بتوانیم فرایند تحصیلی را بسیار مدرن و بهبود ببخشیم و توانسته ایم با دعوت از بهترین و نخبه ترین اساتید برتر در کشور، با روش و الگو‌‌‌‌های تدریس و یادگیری و بهترین مشاوران رتبه برتر، همواره بهترین خدمات را به دانش آموزان عزیز ارائه دهد.
همانطور که اشاره گردید، موسسه حرف اخر با ارائه پکیج و محصولات در قالب دی وی دی‌‌‌‌های درسی با تکنیک‌‌‌‌های منحصر بفرد، مشاوره رایگان و حرفه ای خود را به اثبات رسانده است.
استاد منتظری رئیس حرف آخر توانسته با گردآوری دبیران کار آزموده و اساتید برتر در سطح کل کشور، آموزش‌‌‌‌های بسیار با کیفیتی را روانه بازار کند؛ اما وجه تمایز اصلی دی وی دی ها و کتاب‌‌‌‌های حرف آخر با دیگر منابع آموزش کنکور در متد ویژه تدریس مدرسین آن است.
استاد منتظری به منظور ارائه یک آموزش خوب، شیرین و بسیار آسان، برای اولین بار در ایران به خلق و کاربرد سبک آموزش تصویرسازی و استفاده از انیمیشن دیجیتالی و الگو روی آورد


بی شک ویدیو‌‌‌‌های درسی و روش تدریس و یادگیری حرف آخر کاملا مجزا و متفاوت با دیگر موسسات است و این موسسه برای اولین بار، روش جدیدی از تدریس مبتنی بر پویانمایی شروع کرد که تاکنون برای استفاده از این روش عالی هیچ اقدامی نشده بود.
تیم حرف اخر با ارائه پکیج‌‌‌‌های برتر درسی سیستم آموزشی نظام جدید و به سبک تدریس مجسم سازی و ارائه روش‌‌‌‌های یادگیری حرفه ای به کارگیری نیم کره راست مغز در فراگیری مشهور گشته است و زبانزد همگان است.
برای بهتر نشان دادن منظور ما از پویانمایی و انیمیشن (
Dynamics and animation) این مثال را ذکر می‌کنیم؛ شما به کتابی که هفته یا ماه قبل مطالعه کرده اید فکر کنید، متوجه خواهید شد که حجم گسترده آن را از یاد برده یا احساس می‌کنید بخشی از آن مبحث را فراموش کرده اید! سبب این امر بخاطر حفظ کردن دروس است (صرف استفاده از نیمکره چپ مغز-روش سنتی آموزش و پرورش!)
همه شما تجربه تماشای فیلم را بارها دارید، یکی از فیلم‌‌‌‌های مورد علاقه خود را به یاد آورید که چند سال قبل مشاهده کرده او در اینجا متوجه میشوید که نه به صورت کامل، بلکه تقریبا جزئیات و ضمیمه و موصوع فیلم در ذهنتان مانده است و دلیل فراموش نکردن فیلم (آموزش تصویری) اینست که به صورت شهودی و مجسم سازی آنرا مشاهده کرده اید و در یادگیری دروس با این سبک، یادگیری آسان و ماندگاری بالای مباحث در ذهن خیلی زیاد می‌شود.
در این راستا، تیم علمی معلمین حرف آخر، برای اولین بار در مسیر تولید ویدئو‌‌‌‌های آموزشی قدم گذاشتند و 0 تا 100 درس‌‌‌‌های مدرسه را بصورت انیمیشین وار تدریس کردند.
استفاده از پویانمایی برای فراگیری، دروس و مفاهیم کنکوری را از حالت حفظی خارج کرده و به حالت تدریس کاملا مفهومی تغییر دهد.
حرف آخر مدارک بین المللی زیادی را دریافت کرده و که این موضوع باعث شد تا اخبار سراسری رسمی، حرف آخر را به عنوان بهترین برند آموزشی و موسسه ای نمونه در کشور معرفی کند و همانطور نیز که در جریانید موسسه حرف آخر در صدا و سیمای جمهوری اسلامی برنامه‌‌‌‌های متنوعی را برای دانش آموزان نمایش داده.

بنابراین با توجه به رضایت دانش آموزان از موسسه حرف آخر و بدست آوردن رتبه‌‌‌‌های برتر توسط دانش آموزان تحت پوشش موسسه، این امر نشان می‌دهد که این تیترها دست ساخته نیست و می‌تواند شما را شاهد معرفی بهتر این موسسه کند.
.-پاسخ به سوالات زیر:
حقیقت حرف آخر چیست؟
نقد و بررسی موسسه حرف آخر و اعتماد به آن
کلاه برداری انتشارات حرف آخر
اتهام ها علیه موسسه حرف آخر
کلاهبرداری دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر


از آنجایی که امروزه موسسات کنکوری متعدد و بی شماری در سراسر کشور مشغول به فعالیتند و از آنجایی که کم و کاستی‌‌‌‌های در آن موسسات ممکن است وجود داشته باشد؛ برخی از آن موسسات به ظاهر رقیب با نشر عناوین کذب و تیتر‌‌‌‌های کلاهبرداری حرف اخر عبدالرضا منتظری میخواهند که سبک و الگو‌‌‌‌های فوق العاده تدریس ایشان را به ابتذال بکشانند!

گاهی اینان مطالبی با تیتر حقیقت کلاهبرداری موسسه حرف آخر کلاهبردار را منتشر می‌کنند و در آن برخی افراد نیز به شایعه پراکنی‌‌‌‌های عجیبی می‌پردازند


در سال‌‌‌‌های اخیر موسسه استاد عبدالرضا منتظری محبوبیت بسیار زیادی را بدست آورده است و اخیرا نیز از سوی برخی افراد ناآگاه نیز حاشیه هایی در رابطه با کلاه برداری موسسه حرف آخر به گوش رسیده که در این مقاله آن را برسی و تحلیل میکنیم.
کلاهبرداری موسسه حرف آخر یا به نوعی دروغ‌‌‌‌های موسسه حرف آخر که امروزه از سوی برخی افراد بسیار سودجو و تخریب کنندگان در حوزه شبکه‌‌‌‌های اجتماعی و سایت‌‌‌‌های نامعتبر اینترنتی در حال پخش شدن است و نیت‌ آنها صرفا تخریب و افزایش فروش نامشروع خود با شعار‌‌‌‌های ناروای حرف آخر کلاهبردار است.

بنابراین این دسته افراد سودجو یا موسسات نوپا جهت فروش محصولاتشان اقدام به تخریب انتشار مطالب با موضوعاتی چون حرف آخر کلاهبردار (The Harfe Akhar Institute Scamدروغ‌‌‌‌های حرف آخر و کلاهبرداران حرف اخر و .. می‌کنند، در حالیکه کل این تخریب‌‌‌‌های بی اساس بر اثر قدرتمندی حرف آخر و ناتوانی این گونه افراد و آموزشگا‌‌‌‌های نوپا است
پس برایتان روشن کردیم که برخی از کاربران و موسسات ضعیف و ناتوان که قدرت رقابت با حرف آخر را ندارند در حال تخریب و شایعه پراکنی مانند دروغ‌‌‌‌های حرف آخر یا کلاهبرداری حرف اخر هستند؛ اما این دسته از افراد هیچوقت در کارشان موفق نخواهند شد و حرف آخر هر ساله با توان بیشتری در این حوزه کار خود را گسترش میدهد.
اکیدا لازم است همینجا اعلام کنیم که به هیچ وجه شایعاتی مانند کلاه برداری موسسه حرف آخر، دروغ‌‌‌‌های موسسه حرف آخر، کلاهبرداری حرف اخر و… صحت نداشته و نخواهد داشت و کاملا کذب است.
متاسفانه تعدادی از شیادان و موسسات ضعیف اقدام به بد نام کردن موسسه حرف آخر و انتشار مطالب و مقالاتی توهیم آمیز می‌کنند که بدون هیچ گونه سند و مدرکی می‌باشند و فقط در حد یک مقاله و یادداشت است و این نشان می‌دهد که توان آنها همین مقدار است نه بیشتر.
امروز همگان متقاعد شده اند که حرف آخر بهترین موسسه کنکوری کل کشور است و کمک‌‌‌‌های شایانی به داوطلبان کرده و با ارائه تکنیک‌‌‌‌های آپدیت، سبک‌‌‌‌های تدریسی و آموزشی توانسته وفاداری و قدرتمندی خود را همچنان افزایش دهد و اثبات کند.
گرچه دلیل برخی شایعات منفی فقط لطمه زدن به اعتماد دانش آموزانی دارند که قصد خرید و سفارش از حرف آخر را دارند و قصد دارند با استفاده از این ترفند‌‌‌‌های منفی دانش آموزان را به سمت موسسات ضعیف خودشان بکشانند!
از اینرو دانش آموزان و داوطلبان بدون توجه به چنین شایعاتی، می‌توانند با خیال راحت از این موسسه و سایت مرکزی ما خرید انجام دهند و همچنین می‌توانند فعالیت خود با این موسسه را آغاز کرده ما در طی همکاری مشاوره ای از زمان قبل از خرید محصولات تا روز‌‌‌‌های آزمون همراهی و وفاداری خود را به شما عزیزان نشان خواهیم داد.

حرف آخر، تا به اینجا توانسته هر ساله داوطلبان زیادی را با پکیج‌‌‌‌های آموزشی و تدریس اساتید نخبه و کار بلند خودش به رتبه برتری‌‌‌‌های کنکور برساند و همچنان هر ساله با استفاده از شیوه و تکنیک‌‌‌‌های نوین و بروز رسانی فیلم و سی دی‌‌‌‌های درسی خود به شکلی جذاب تر، در بین خانواده ها محبوب شده و دغدغه‌‌‌‌های ذهنی آنان را کاملا رفع کند.

اینجا بخوانید: راهنمای خرید از سایت مرکزی حرف آخر | ثبت نام حرف آخر و سایت مرکزی

برند "حرف آخر"، با ارائه برترین خدمات و مشاوران درجه یک و نخبه ساز خود توانسته دانش آموزان را به درصد و نمرات بالا در درس‌‌‌‌های ریاضی، تجربی، زبان، ادبیات، زیست و.. برساند؛ و جالب تر اینکه در صورتی نیز سوالی از کنکور سراسری بیابد که با الگو‌‌‌‌های خلاقانه اساتید حرف آخر نتوان آن را حل کرد؛ از طرف موسسه می‌تواند جایزه ای نفیس را دریافت نماید.
بر اساس گفته‌‌‌‌های فوق قطعا دوستان قانع شده اند که کلاهبرداری موسسه حرف آخر ابدا درست نیست و هیچگونه صحتی ندارد و جوسازی علیه این مجموعه علمی بزرگ و با هدف بی اعتماد سازی دانش آموزان است.
موسسه حرف آخر بصورت کاملا قانونی و بخاطر محتوای خوب آن اعتماد سازی شده و همواره در کنار دانش آموزان است و بنابراین و بی شک این شایعات بزرگ هیچ تاثیری بر ما نخواهد گذاشت و هیچ کمکی به دانش آموزان نخواهد کرد و فقط باعث سردرگمی متعدد خود همان تخرب چی ها میشود.
نکته قابل ذکر دیگر اینست محتوای پکیج‌‌‌‌های حرف آخر ناب هستند، برای برند شدن یک شرکت یا موسسه به زمانی حدود حداقل 5 سال لازم است ولی حرف آخر در فقط 2 سال به این جایگاه کیفیت بسیار بالا رسید و این نشان دهنده محتوای خوب آموزشی آن است و در هیچ جای ایران مشابه آن را نمی‌توان یافت و تاکنون کسی نتوانسته ایرادی از محتوای منابع و پکیج‌‌‌‌های تدریس حرف آخر بگیرد، اگر شخصی چنین ادعایی دارد از طریق شماره تلفن 09120663015 میتواند در ارتباط باشد.
اما برخلاف آنان، موسسه حرف آخر هرگز به خود اجازه تخریب این افراد و موسسات را نمی‌دهد زیرا توسط افرادی خداشناس اداره شده و هم عدالت خواه بوه و پیشرفت را در ارائه خدمات آموزشی می‌داند نه به تخریب دیگری!

و مطمئنا نیز اگر تخلفی از سوی این موسسه رخ میداد، تاکنون توسط مراجع ذیصلاح جریمه و اعلام میشد و با اندکی استدلال روشن میگردد و خوشبختانه کارنامه حرف آخر بسیار درخشان است.

 

.-برخی دیگر از سوالات متداول درباره کلاهبرداری حرف آخر که در این پست به همه آنها پاسخ داده شده است:
عبدالرضا منتظری کلاهبردار
آیا حرف آخر کلاهبرداری میکنه؟
دروغ‌‌‌‌های موسسه حرف آخر
داستان رتبه‌‌‌‌های برتر حرف آخر چیست؟
موسسه حرف آخر خوبه؟
آیا موسسه حرف آخر معتبر است؟
مافیای کنکور حرف آخر! آیا عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است؟
آیا کلاهبرداری حرف آخر درست است ؟
حرف آخر کلاهبردار است؟
نتایج و موفقیت ها و افتخارات حرف آخر


حرف آخر بعنوان موسسه ای معتبر به صورت رسمی ثبت شده و با توجه به پخش برنامه‌‌‌‌های موسسه انگیزشی و آموزشی حرف آخر در رسانه ها و تلویزیون (شبکه‌‌‌‌های ملی صدا و سیما و کلیه شبکه‌‌‌‌های استانی)، می‌توان به ارزش و اعتبار بالای آن پی برد.
داوطلبان زیادی در اقصی نقاط کشور و حتی در مناطق محروم و فاقد هر نوع امکانات و آموزش عالی توسط محصولات حرف آخر توانستند رتبه‌‌‌‌های بسیار عالی را بدست بیاورند؛ داوطلبین فراوانی در کنکور 99 در آن مناطق به نتایج بالا رسیدن از جمله آقای کریمی از استان سیستان رتبه 105 و خانم محمدی از اطراف کرمان رتبه ی 49 و آقای حمیدی رتبه 120 کنکور 98 و... که مشاورانشان تیم آقای دکتر سامان یاری بودند؛

حقیقت حرف اخر با رتبه برتر‌‌‌‌های کنکور سالیان اخیر در مناطق محروم، نشان دهنده برتری تیم سایت مرکزی حرف آخر است.
مشاوران حرف آخر و رتبه پرور سایت حرف آخری (
The official and central site of the Harfe Akhar Institute) که به وسیله مشاوره‌‌‌‌های بی نظیر خود به سرپرستی دکتر سامان یاری، توانستند برگ زرینی بر فعالیت خود بیفزایند.

داوطلبانی که رتبه‌‌‌‌های برتر را با مجموعه حرف آخر کسب کردند خوشبختانه بسیار فراوان هستند و توانستند که باعث خوشحالی مشاوران ما و سرافرازی خود و خانواده هایشان شوند و به تلویزیون بروند.
اما در ابن بخش به سراغ رتبه‌‌‌‌های برتر حرف آخر برویم، فیلم‌‌‌‌های زیر نمونه و تنها گوشه ای از موفقیت‌‌‌‌های حرف آخر در کنکور سراسری 1400-99-98-97 است که ما فقط نمونه کوچکی از آن را خدمت شما دوستان معرفی کردیم تا به نتایج درخشان موسسه نگاه کنید.

موسسه حرف آخر در سال 99 حدود 35 رتبه زیر 100 و در سال 98 حدود 75 رتبه زیر 100 داشت و ویدیوی زیر که درباره رتبه برتر‌‌‌‌های حرف آخر در سال‌‌‌‌های اخیر است. رتبه برتر‌‌‌‌های کنکور تجربی، ریاضی و انسانی حرف آخر که با کمک پکیج‌‌‌‌های ما به نتیجه‌‌‌‌های دلخواه خود را کسب کردند،

و رتبه‌‌‌‌های دو رقمی و سه رقمی حرف آخر که با کمک این مجموعه و تدریس‌‌‌‌های حرف آخر توانستند این جایگاه را کسب کنند و نظرات خود را درباره تاثیر آموزش اساتید حرف آخر بیان کرده اند

گزارش موفقیت موسسه حرف آخر و استاد منتظری در اخبار ملی، سال قبل از اخبار سراسری شبکه یک و شبکه دو نیز پخش شد، در این گزارش با تاکید بر برتری حرف آخر، بر محتوای آموزشی تدریس با استفاده از فناوری‌‌‌‌های نوین و انیمیشن آماده شده است.
مدیران موسسه در این گزارش تاکید دارند که وظیفه اصلی حرف آخر نفس بخشیدن و عمق بخشیدن به مطالب درسی و کنکوری است و الگو جایگزین فرمول ها شده و این باعث افزایش فرایند یادگیری، سرعت حل مسئله و ارتقا حضور ذهن برای دانش آموزان از جمله مزیت‌‌‌‌های این سبک است که تحت نظارت وزارت علوم و اموزش و پرورش ایجاد گشته.

تبعین محتوای دروس از طریق اشکال و انیمیشن‌‌‌‌های 3 بعدی برای دانش آموزان وتقویت نیم کره راست مغز، اهداف پیش رو در این روش آموزشی است که با تایید و مجوز رسمی وزارت ارشاد و اخذ گواهی و استاندارد‌‌‌‌های دنیا وارد بازار علمی شده.
از افتخارات مهم انتشارات نشر دیجیتال و نشر حرف آخر، حمایت کمیسیون ملی یونسکو از حرف آخر و اعطای مدرک بین المللی آیکام از دانشگاه متد شناسی فرانسه (
ICOM) به دلیل ارائه نسل جدید آموزش است
در اینجا لازم است این نکته را صراحتا اعلام فرمائیم، چیزی که کاملا روشن است اینست که شخص یا موسسه ای که کلاهبردار باشد یا دروغ‌‌‌‌های حرف آخر راهی به صدا و سیما و برترین نهاد‌‌‌‌های علمی ندارد و سریعا متوقف می‌شود اما انتشارات علمی و فرهنگی حرف آخر با روش‌‌‌‌های جدید و کاربردی خود چندین بار در اخبار سراسری و شبکه‌‌‌‌های مختلف تلویزیونی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفته استو به جامعه تحصیلی خدمات زیادی را ارائه داده است.
پس شما هم با دریافت پکیج‌‌‌‌های موسسه به همراه مشاورین مجرب و کاربلد ما، میتوانید نتایج خوبی را کسب و در دانشگاه‌‌‌‌های معتبر سطح کشور در رشته‌‌‌‌های تاپ کنکور تجربی یا ریاضی و.. به اهدافتان برسید و آینده تان را بصورت کامل تضمین نمائید.

همچنین اینجا نیز بخوانید: خرید و فروش پکیج و کپی حرف آخر رایگان + نظر شرعی و قانونی!

  • افتخار آفرینی استاد عبدالرضا منتظری موسس حرف آخر و دخترش نازنین منتظری:

شاید باور این مسئله برای برخی از رقیبان حرف آخر اندکی مشکل و حتی غیرقابل تحمل باشد اما باید بدانید که استاد منتظری و دخترش یعنی نازنین منتظری اخیرا افتخار آفرین شدند.. دلیل این افتخار اینست که خانم نازنین منتظری امسال توانست به مسابقات جهانی فیزیک ورود یابد و استاد منتظری بعنوان تنها تنها بنیانگذار نشر کتاب و دیجیتال چنین توفیقی را بدست آورد و فرزندش به این مسابقات المپیاد جهانی راه یافت و مدال کسب کرد و اینجاست تاثیر آموزش حرف آخر (Harfe Akhar Digital and Publishing Institute) ابتدا بر خود خانواده آن، دلیلی بر توانایی و قدرت موسسه حرف آخر است.

  • مافیای کنکور حرف آخر!

درباره مافیای کنکور داستان ها و سخنان زیادی شنیده شده است و برخی افراد ناآگاه اعتقاد دارند که عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است! اما همگان می‌دانند که استاد عبدالرضا منتظری فردی است که سال هاست در زمینه آموزش در حال فعالیت و زحمت شبانه روزی و مدیریت مجموعه حرف آخر نیز است.
تمامی دانش آموزان و داوطلبان و سایر کسانی که با حرف آخر در ارتباط هستند، این قضیه را تایید می‌کنند که اتهاماتی که به حرف آخر در زمینه مالی و عملکرد تدریس و آموزش زده شده، و دروغ‌‌‌‌های حرف آخر امری کاملا کذب بوده و اشتباه است و این مجموعه کوشا از این اتهامات مبراست.
استاد منتظری خودش آموزش را از صفر استارت کرد و توانست حرف آخر را به این جایگاه بالای علمی برساند و همه ساتید و مدیران حرف آخر دارای یک چشم اندازبلندمدت دارد.
.-سوالات متداول درباره کلاهبرداری حرف آخر
رتبه‌‌‌‌های برتر حرف آخر واقعی هستند؟
حقیقت حرف آخر مافیای کنکور چیست؟
دلیل کیفیت بالای پکیج‌‌‌‌های این موسسه چیست
کلاهبرداری با قیمت بالای محصولات

  • علت محبوبیت محصولات حرف اخر

با وجود برخی تخریب و حرف و حدیث و شایعه پراکنی‌‌‌‌های ناروا و ادعای پوچ و تو خالی برای حرف آخر، این موسسه همچنان دارای محبوبیت بسیار بالایی است. دلیل آن نیز اساتید مجرب و باسواد و خلاق موسسه همراه با کیفیت آموزشی فوق العاده پکیج‌‌‌‌های حرف اخر دانست؛

چراکه همه داوطلبین و دانش آموزان می‌توانند با هر نوع سطح آموزشی چه ضعیف و چه متوسط و چه قوی با خیال راحت از آن استفاده و پکیج‌‌‌‌های درسی به شیوه ای تولید شده اند تا کنکوریها با استفاده از آنها در آزمون سراسری و امتحانات دچار مشکل نشوند براحتی در کنکور پاسخ دهند.

اینجا جستجو کنید: سایت مرکزی موسسه حرف آخر | خدمات کنکور، سفارش سریع محصولات درسی

  • میزان رضایت و نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر و اساتید حرف آخر

پکیج‌‌‌‌های حرف آخر مناسب ترین مسیری است که می‌تواند شما را سریع به اهدافتان برساند. در این پکیج ها موسسه با استفاده از انیمیشن سازی حرفه ای مفاهیم درسی، دانش آموزان کنکوری حفظ کردن مطالب درسی را کنار می‌گزارند و کلیه دروس عمومی و تخصصی بصورتی مفهومی و تصویری تدریس می‌شوند تا در نیمکره راست مغز و حافظه بلندمدت ثبت شود؛

و دیگر هیچ دوطلبی نگران فراموش کردن دروس نیست و همچنین از مطالعه خسته نمیشود و بلکه لذت هم میبرد..
از نظر دانش آموزان و داوطلبانی که از پکیج‌‌‌‌های حرف آخر استفاده میکنند، بسته‌‌‌‌های آموزشی و تدریس اساتید موسسه حرف آخر بهترین در سطح کشورند که با تکیه بر تجربه موفق در آموزش کلیه مباحث مبهم و کور کتب درسی را مشخص کرده و با پوبانمایی‌‌‌‌های خاص، درک درس ها را خیلی آسان تر کرده اند.

با استفاده از الگو‌‌‌‌های کاربردی برای درس‌‌‌‌های متوسطه دوم (درس ریاضی ۳۰ الگو، فیزیک ۲۰ الگو، مسائل شیمی ۳ الگو، دین و زندگی ۱۴ الگو و…) داوطلبان با حفظ کردن فرمول‌‌‌‌های زیاد و طاقت فرسای کتاب ها برای همیشه خداحافظی کرده و با نقشه راه‌‌‌‌های ارائه شده برای هر مبحث درسی، در کمترین زمان می‌توانند امتحانات و سوالات تستی کنکوری را پاسخ دهند.
یکی از علل موثر در سطح رضایت زیاد دانش آموزان و داوطلبان از موسسه حرف آخر به دلیل برنامه ریزی‌‌‌‌های تخصصی مطابق با منابع درسی و مشاوره رایگان و حرفه ای توسط گروه مشاوره قوی سایت حرف آخر است.

اساتید دروس تخصصی و عمومی برای هر زمان باقی مانده تا امتحان و کنکور استراتژی و برنامه ریزی‌‌‌‌های خاصی را دارند تا داوطلبین در هر بازه ای که قصد شروع را داشتند بتوانند از پک‌‌‌‌های درسی حرف اخر استفاده کنند.
دلیل دیگر رضایت فراوان دانش آموزان از بسته‌‌‌‌های آموزشی ما بدلیل کار کاربردی بر افزایش مهارت تست زنی و در کنار یادگیری درس ها است و دیگر دانش آموز لازم نیست کتب تستی تهیه کند و در سایر آزمون‌‌‌‌های مختلف شرکت کند.
رضایت همیشگی همه دانش آموزان و داوطلبان از حرف آخر نقطه قوت و انرژی مثبتی برای کل این تیم بوده و خدمت صادقانه را به دانش آموزان گرامی ارائه داده است. اساتید حرف آخر بهترین در کنکور هستند و همگی دارای چندین سال سابقه تدریس در صدا و سیما، مدارس، نهادها و آموزشگاه‌‌‌‌های معتبر تهران و سایر شهرستان ها هستند و به دلیل سابقه کار زیاد خود در آموزش خوب بهترین منبع برای رتبه برتر شدن در کنکور تجربی و ریاضی و انسانی را برای شما تولید کرده اند
میزان رضایت دانش آموزان و داوطلبان و خانواده ها از دی وی دی‌‌‌‌های (
DVD) حرف آخر خیلی بالا بوده و خوشبختانه موسسه حرف آخر برخلاف سایر موسسات، در طول فعالیت خود حتی یک شاکی محتوایی نداشته و و توانسته نیاز دانش آموزان برای شرکت در کلاس‌‌‌‌های خصوصی و آزمون‌‌‌‌های تستی رفع کنند و کسانی نیز که از این بسته ها استفاده می‌کنند، در مدرسه جزو دانش آموزان و شاگردان برتر کلاس درسی بوده اند و دلیل دیگر رضایت از حرف آخر تاثیر مهارت و سرعت عمل بالایی آموزش آن است

پیشنهاد: 20درصد از پکیج 0 تا 100 و 6040 حرف آخر (شامل همه دروس تخصصی و عمومی 3 سال و کنکور با آزمون‌‌‌‌های جامع را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید! (کلیک کنید)


-شماره تماس‌‌‌‌های واحد مشاوره تخصصی و سفارش خرید پکیج‌‌‌‌های حرف آخر: 

09120663015 – 02191010336 - 09399585899

جلسه مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان متوسطه دوم و کنکوری ها برای موفقیت-سایت مرکزی حرف آخر: www.harfehakharpub.com تلفن مشاوره و سفارش پکیج‌‌‌‌های حرف آخر: 02191010336 - 09120663015
شماره موسسه حرف آخر
مشاوره برای کنکوری هاسایت مرکزی حرف آخر: www.harfehakharpub.com تلفن مشاوره و سفارش پکیج‌‌‌‌های حرف آخر: 02191010336 - 09120663015
دفتر مرکزی موسسه حرف آخر
سایت مرکزی حرف آخر: www.harfehakharpub.com تلفن مشاوره و سفارش پکیج‌‌‌‌های حرف آخر: 02191010336 - 09120663015
سایت حرف آخر
telegraminstagramwhatsupaparat
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
م
جمعه بیست و دوم مرداد ۰۰
پاسخ
(0)
(0)
م
نميدونم نظرم رو ميگذاريد يا نميزاريد اما من تماااامي پکيج هاي حرف اخر رو داشتن انصافا شيمي اش و زيستش و ديني اش و فارسي اش خوب بود اما متاسفم از ته قلبم براي کسانی که میگن دروغه! درساي فيزيک و رياضيتون که هر لحظه که ديدمشون و بياد حرفاي داخل تلويزيون که ميگفتين "تمام فرمولها رو دور بريزين ،کار ما فقط بر مبناي الگو هست،ما بايک الگو چندين تست رو حل ميکنيم،شهودي سازي و درگيري نيمکره چپ و راست و..... ""و ميديدم که خووب رونمايي ميشد و مثل کتاب درسي بيشتر نیست و گيج کننده نبود .،چي تو دلم ميگفتم! واقعا پول دادن ب قلمچیو ونوس کلاسینو و.. حيف حيف حيفه اتيش بزني پولو بهترع اينجور بگم بهتون. الان بعد کنکور1400ام و فيزيک و رياضيم رو چون با حرف اخر بودم هر دو رو 70درصد زدم چون واقعا تمام فيلماشون عالی و مفهومی بود اينطور بگم سی دیهاشو خوندن واقعاااا ارجهيت داره به کتاب فيزيک و رياضي و زبان مدرسه، مدرس زبان 6040حرف اخر شما رو ارجاع ميده به خريدن و ديدن پکيج 0تا100 يعني اينکه دیگه 100% بزن تا اونوقت بفهمي چيشد. پس از من گفتن بود بقران قسم فقطططط حقیقت رو گفتم

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.