شماره سریال و گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر چگونه است؟ ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
چهارشنبه بیست و دوم بهمن ۹۹
(1)
(0)
شماره سریال و گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر چگونه است؟

موسسه آموزشی و کنکوری حرف آخر برترین موسسه معتبر و موفق در زمینه ارائه پکیج‌‌‌‌های درسی است که مباحث درسی، ریز نکات مهم و مخفی بسیار درسی، الگو‌‌‌‌های ابداعی و سرنوشت ساز حل مسئله را به شکل انیمیشن‌‌‌‌های دیجیتالی - پویانمایی در اختیار دانش آموزان شرکت کننده در آزمون سراسری قرار می‌دهد.
سوال اصلی!؟ شماره سریال و گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر چگونه است؟

حرف آخر با داشتن روش آموزشی بسیار جدید و جذاب در بین دانش آموزان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و صرفا داوطلبان و دانش آموزانی که به دنبال رسیدن به رتبه برتر و قبولی در بهترین رشته ها و دانشگاه ها هستند به حرف آخر می‌پیوندند.
خدمات مشاوره تحصیلی و پکیج‌‌‌‌های درسی حرف آخر جهت کسب موفقیت در کنکور سراسری کارشناسی در تمامی رشته‌‌‌‌های نظام جدید بسیار موثر و چشم گیر بوده است تیم مدرسین حرف آخر توانسته داوطلبان را به موفقیت و اهدافشان بسیار نزدیک تر کند.
ما در این صفحه سایت مرکزی حرف اخر، بصورت ویژه می‌خواهیم درباره مباحث شماره سریال پکیج حرف آخر و کاربرد آن + گارانتی پکیج ها را برای شما کاملا دقیق تشریح کنیم.

- دیگران نیز جستجو کرده اند:

کتاب‌‌‌‌های حرف آخر
سایت حرف اخر نرم افزار
حرف آخر رایگان
کد فعال سازی حرف اخر
پکیج کامل حرف اخر
فروشگاه حرف اخر
لیست قیمت محصولات حرف آخر

- شماره سریال بسته حرف اخر

کلیه منابع جامع آموزشی موسسه حرف آخر به صورت دی وی دی و کتاب کار و درسنامه هستند که حاصل تلاش اساتید برتر کشور اند و با استفاده از نوین ترن روش‌‌‌‌های تدریس و با رعایت متدولوژی علمی ارائه شده اند.

همچنین انتشارات حرف آخر به دلیل رعایت متدولوژی علمی موفق به دریافت گواهی نامه ارزشمند اعتبار تایید علمی سطح بالا از دانشگاه Methodologica Governance از کشور فرانسه گردیده است.
هر پکیجی که از این سایت رسمی حرف آخر سفارش و خریداری شود کد فعالسازی جداگانه را دارا می‌باشند، این کد‌‌‌‌های ویژه فقط بر روی یک سیستم کامپیوتری قابل نصب و اجرا بوده؛ بنابراین هر پکیج تنها برای یک شخص و دانش آموز قابل استفاده است.
یکی از خدمات فنی جدید و خیلی مهم موسسه حرف آخر ارائه و دریافت کد فعال سازی بسته حرف آخر به مشتریان است. این کد 10 رقمی با وارد کردن در صفحه یا کادر مخصوص کد پکیج ها را فعال را راه اندازی می‌کند.
این کد یا سریال در جهت کاهش حداقلی سواستفاده‌‌‌‌های اینترنتی و مبارزه با افراد متقلبی است که قصد دارند از راه نامشروع و حرام محتوای پکیج ها را در اختیار دانش آموزان قرار دهند تا آنها را فریب دهند!.
به همین سبب برای بالا بردن کیفیت بسته ها و جلوگیری از این سو استفاده ها، قفل رمزگذاری دی وی دی‌‌‌‌های اورجینال حرف آخر انجام شده تا به صورت قانونی و مشروع همگان بتوانند استفاده کنند و از محتویات عالی تدریس حرف اخر کاملا بهره ببرند.

 شماره سریال و گارانتی پکیج‌‌‌‌‌‌‌‌های حرف آخر چگونه است؟
لازم به ذکر است که محصولات حرف آخر دارای 2 نوع شماره سریال هستند: کد‌‌‌‌های ۱۶ رقمی و کد‌‌‌‌های ۲۰ رقمی.
پس دوستان عزیز!، لطفا جهت راهنمایی نصب طی مراحل فعالسازی پکیج‌‌‌‌های خود با توجه به نوع کد محصول در این قسمت کلیک کنید.
همانطور که می‌دانید بعد از تهیه پکیج مورد نظر خود و دریافت آن درب منزلتان، متوجه کادر شماره سریال قرمز یا سفید رنگی روی بسته پکیج شما می‌شوید؛ اما اهمیت و کاربرد آن چیست؟!
سریال پیکج‌‌‌‌های حرف آخر یکی از مباحث و موضوعات بسیار با اهمیت است و به این خاطر ما در ادامه به صورت خیلی جامع و کامل آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد

پیشنهاد ما: دریافت بسته اورجینال منابع سه سال کنکور به همراه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی حرف آخر

-اهمیت و کاربرد کد یا شماره سریال پکیج‌‌‌‌های حرف آخر:
سوالی که هنگام دریافت محصولات حرف آخر ممکن است برای اکثر شما عزیزان پیش بیاید اینست که اهمیت و کاربرد کد یا شماره سریال پکیج‌‌‌‌های حرف آخر چیست!

باید گفت که همانطور که اشاره شد هم برای برای بالا بردن کیفیت محصولات و هم برای کوتاه کردن دست سودجویان و کپی برداران است؛ این شماره سریال ها جهت فعال سازی پکیج‌‌‌‌های خریداری شده حرف اخر استفاده می‌شود.
اگر که دقت کرده باشید سریال نرم افزار پکیج ها بر روی جلد بسته نرم افزار، و در پشت بسته در یک کادر برچسب مانند درج شده است. شما از طریق شماره سریال بسته می‌توانید (بعد از قرار دادن دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر بر روی سیستم و انجام مرحله نصب) اقدام به دریافت کد قرمز و کد فعالسازی پکیج نمائید؛

پس نهایتا برای دریافت کد فعالسازی حرف آخر نیز، حتما نگهداری جعبه دی وی دی ها که شماره سریال محصولات روی‌ آنها حک شده است؛ بسیار مهم و ضروریست.
نکته آخر در این باره نیز این است که دانش آموزانی که از پکیج‌‌‌‌های اصلی که دارای شماره سریال اصلی موسسه هستند، استفاده می‌کنند علاوه بر در دسترس داشتن پکیج‌‌‌‌های با کیفیت

و آپدیت حرف آخر می‌توانند با مشاوره برنامه ریزی رایگان در طرح‌‌‌‌های سطح سنجش آی کیو، طرح رتبه برتر و طرح نخبگان موسسه حرف آخر ثبت نام کرده و آینده خود برای رسیدن به رتبه ها و رشته‌‌‌‌های تاپ و برتر دانشگاهی را کاملا تضمین کنند.
در ادامه این مقاله ارزشمند، سوالات متداول زیر را دیگران نیز پرسییده اند که ما می‌خواهیم در این پست به‌ آنها بطور کامل جواب بدهیم:

  • آیا پکیج‌‌‌‌های حرف آخر دارای تاریخ انقضا می‌باشند؟
  • آیا محصولات حرف آخر گارانتی هم دارند؟
  • چگونه از اصل بودن پکیج ها و منابع حرف آخر مطمئن بشوم؟
  • با ارور و خطای شماره سریال منقضی شده است در پکیج حرف آخر چه کنیم؟
  • پس از گارانتی حرف آخر با خطای محصول قبلا فعال شده مواجه میشوم!
  • آیا دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر دچار مشکل می‌شوند؟
  • گارانتی پکیج و دی وی دی حرف آخر چگونه است؟

-گارانتی و ضمانت پکیج ها و دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر:

ضمانت یا گارانتی (Guarantee)، امری مهم است از سوی سایت مرکزی حرف آخر، که در آن عمل کرد مناسب پکیج را تضمین کرده است. گارانتی برای خدمات کاربرد دارد و بدین جهت موسسه حرف آخر با تمام قدرت ضمانت می‌کند که سطح کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروش را ارائه دهد و به درستی گارانتی محصولات حرف اخر را اجرا کند.
در نگاهی دقیقتر، گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر در واقع نوعی پشت گرمی برای داوطلبان و دانش آموزان است و در بخش سفارشات و خريد و فروش، وارانتي يا گارانتي کامل به پکیج ها و محصولات آموزشی خدمات مشاوره ای فروش ارائه مي شود.
در مواردی هم که تایید گردد پکیج دی وی دی یا بخشی از آن شکسته یا ناقص باشند، تعويض محصول به راحتی انجام خواهد شد.اگر هم محصولات اشکالي داشته باشد و يا مطابق ميل يا انتظار مشتریان نباشد، واحد پیگیری مشاوران فروش موسسه با جدیت درصدد رفع آن مشکل پیگیری‌‌‌‌های لازمه را انجام خواهند داد.
در سفارشات رسمی و قانونی موسسه حرف آخر، گارانتي ضمانتي است تحت شرايط خاص و مي تواند خیلی از مشکلات احتمالی استفاده از محصول را با آن حل داد و اگر مشکلي احیانا به وجود بیاید، می‌توانید با تماس با مشاوران این سایت، ضمن ارائه شماره سریال پکیج خود مشکل آن را سریعا برطرف کنید.

-لطفا در رابطه با نصب و فعال سازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر به این لینک کلیک کنید.

-اجراي گارانتی حرف آخر:
محصولات حرف آخر، گارانتي رع اشکال يا تعويض بیشتر از یک سال دارند. در این حالت خريدار مي تواند پکیجی که مشکل دارد را همراه با شماره سریال آن براي تعویض (با ذکر نام مشاور فروش خود) به آدرس موسسه بفرستد،

اما بسياري از مشکلات احتمالی پکیج های به دلیل عدم توجه به ویژگی‌‌‌‌های سخت افزاری و ظرافت محصول و عدم توجه به نکات نگهداری صحیح آن بوده یا از طرف سیستم کامپیوتری شخص رخ داده است.
به همين دليل هم اغلب موارد برگشتی در عمل ناشی از بی توجهی دانش آموز یا داوطلب بوده چراکه محصولات حرف آخر در نهایت دقت تولید می‌شوند؛ در مورد بسياري از موارد،

محصولي با گارانتي را که بعد از چند ماه خراب شود معمولا از طریق مشاور فروش شخص امکان تعويض توسط گارانتي وجود دارد و چنانچه از این سایت مرکزی حرف اخر نیز منابع خود را سفارش دهید می‌توانید از گارانتی سه ساله ما نیز بهره مند شوید
سایت مرکزی حرف آخر در تمام کشور خدمات سفارش و انجام می‌دهد و بصورت مستقيم پکیج ها را بصورت پیشتاز ارسال می‌کند، اما هیج نماينده ای ندارد و کسی را معرفي نکرده و در صورت بروز هر مشکل، کاربران خود را به مشاوران این سایت براي تعمير و يا تعويض ارجاع مي دهد.
پس همانطور که شرح داده شد موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش در زمان خرید محصولات وبسایت حرف آخر برای ما مشاوران و مدیران ما بسیار مهم است.
اخیرا در برخی جاها در کشور عده ای بصورت غیر قانونی و نامشروع بدون گارانتی زحمت مجموعه حرف آخر را بصورت کپی پخش می‌کند و ممکن است شما با چند ساعت قدم زدن در بازار با انواع و اقسام کپی‌‌‌‌های ناقص و بی کیفیت غیر مجاز روبه رو شوید که باقیمت به مراتب پایینی از محصولاتی که ضمانت دارند، به فروش حرام می‌رسند.
شاید تعدادی از دانش آموزان هم به همین دلیل آن را بخرند و فریب بخورند. قبل از این کار با خودمان فکر کنیم با این کار آینده تحصیلی و شغلی خودمان را تباه می‌کنیم و تیم حرف آخر و اساتید هیچ رضایتی بابات مال حرام و کپی ندارند و از طرفی به نفع سودجویان است و هیچ شرایط گارانتی ندارد.
اینجاست که باخودتان فکر می‌کنید برای چه باید هم از طریق قانونی و حلال هزینه درج شده اعلام شده آن پرداخت نکنم و هم خدمات مناسی دریافت نکنم؟ بنابراین وقتی شما از طریق ما محصولی گارانتی دار حرف آخر را می‌خرید تا روزی که کنکور دارید می‌توانید از آن با خیال راحت استفاده کنید.
معمولا افراد با تعقل و جدی ترجیح می‌دهند محصولات حرف آخر مورد نظر را با گارانتی سفارش دهند تا هروقت که خراب شد، کسی باشد که بتوانند به آن مراجعه کنند و پکیج ها را از طریق وی تعویض یا رفع اشکال کنند.
یکی از شرایط استفاده از گارانتی حرف آخر (
Harfe Akhar packages serial number and warranty) استفاده از کالا و پکیج‌‌‌‌های درجه یک و اصلی موسسه است و آیتم دوم نیز دارا بودن شماره سریال پشت بسته است؛

با همه توضیحات فوق یک جمع بندی درست و منطقی را به شما را ارائه می‌دهیم و اینکه اگر اصل گارانتی حرف آخر را بخواهیم ارائه کنیم، باید سریال پشت پکیج را به پشتیبانی فنی موسسه ارائه دهیم تا خدمات گارانتی محصولات دیجیتالی حرف آخر را دریافت کنید.
گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر به شما این اطمینان و تضمین را می‌دهد که به مدت 1 الی 3 سال هرگونه مشکلی که برای پکیج شما اعم از: مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری رخ داده شده،

موظف به پاسخگویی و خدمات پس از فروش است و حتی موظف به تعویض بسته شما و ارائه سرویس‌‌‌‌های مناسب گارانتی نیز باشد، همچنین پس از استفاده از طریق واحد پشتیبانی قادر به تمدید گارانتی آن نیز هستید.

اینجا بخوانید: قوانین و مقررات سایت مرکزی حرف آخر

-پاسخگویی به مشکلات موجود در زمینه پشتیبانی گارانتی حرف آخر:

موسسه حرف آخر به منظور پاسخگویی و حل مشکلات موجود در زمینه دریافت گارانتی و شماره سریال حرف آخر، بخش مشاوره و پشتیبانی را در این زمینه را برای شما دانش اموزان و داوطلبان عزیز در نظر گرفته و با تماس با مشاوران حاضر در پائین این صفحه،

شما را در خصوص نحوه استفاده صحیح از گارانتی، چگونگی ثبت و وارد کردن کد فعال سازی و نهایتا برطرف نمودن خطا و ارور‌‌‌‌های احتمالی نصب پکیج‌‌‌‌های حرف آخر، به شما مشاوره رایگان حرف آخر خواهند داد
تمامی سعی و کوشش موسسه حرف آخر بر امر مهم است که دریافت پکیج ها سریال دارو مطمئن و دارای کد فعال سازی و گارانتی حرف آخر بدون مشکل و ایراد فنی در اختیار همه مشتریان خوبش قرار بگیرد،

اما بعضا نیز به دلالیل فنی شکایت هایی در زمینه ناهمخوانی کد و سریال پک خریده شده، نامعتبر بودن و یا فعال نشدن رمز ارائه و درخواست و گزارش گردیده است.
گاهی نیز در بعضی از مواقع کاربران در چگونگی استفاده از گارانتی حرف آخر و سریال فعال سازی گیج‌‌‌‌های ما مشکل پیدا می‌کنند، یا اینکه با عوض کردن سیستم لپ تاپ و ویندوز دیگر دسترسی به محتویات پکیج‌‌‌‌های این حرف آخر را ندارند.

در این حالت شما برای رفع همه مشکلات احتمالی خود میبایست با مشاوران این سایت تماس برقرار کنید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنند و برای رفع مشکل خود اقدام کنید.
البته اتفاقات و اشکالات بالا خیلی کم و در موارد بسیار محدودی پیش می‌آید و نهایتا با گارانتی به سادگی قابل حل است و معمولا بعد از نصب
dvdها هیچ مشکلی پیش نمی‌آید، در صورتی که مخاطبین با این مشکل مسائل ضمانت حرف آخر مواجه شدند می‌توانند بدون هیچ نگرانی از طریق شماره تماس‌‌‌‌های پشتیبانی و مشاورین زیر، مشکل خود را حل نمایند.
-یکی از خواسته دانش آموزان گارانتی کامل محصولات همراه با شماره سریال حرف آخر است. تا آنان بتوانند بدون هیچ مشکل خاصی به استفاده از این پکیج ها بپردازند، و خود را برای آموزش و یادگیری منظم کنکور سراسری اماده کنند؛

به این خاطر شما برای این کار باید از طریق این سایت مرکزی معتبر شماره تماس‌‌‌‌های زیر، فقط پکیج‌‌‌‌های اصلی این موسسه را بدون هیج دردسری خیلی سریع خریداری کنید.
دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر با استفاده از بهترین دستگاه‌‌‌‌های دیجیتال کپی و رایت تولید می‌شوند. به همین دلیل پکیج‌‌‌‌های موسسه حرف آخر بسیار کم و به ندرت دچار مشکل می‌شوند، اما در بعضی از موارد و مواقع نیز چنانچه دچار اشکال شدند،

شما می‌توانید از گارانتی بسته‌‌‌‌های حرف آخر استفاده کنید و در این موارد با شماره‌‌‌‌های زیر این پیج حرف آخر تماس گرفته، و از طریق‌ آنها نسبت به رفع مشکل و تعویض دی وی دی حرف آخر که دچار اشکال پخش، شکستگی و خش خوردگی و... است (تعویض پکیج حرف آخر) اقدام خواهید کرد.

  • سایر سوالات متداول:
-آیا بسته حرف آخر تضمینی هستند یا نه؟

بله، جرات میتوان گفت که کسانی که با این منابع تلاش کرده و وقت گذاشته اند، یقینا با مشاوره و برنامه ریزی‌‌‌‌های ما به نتیجه مطلوب رسیده اند و آموزش ما ۱۰۰ درصد تضمینی است


-اگر من محصولات حرف آخر را تهیه کنم، تضمینی هست که رتبه برتر بشوم؟

دپارتمان تخصصی مشاوره، برنامه ریزی و پشتیبانی حرف آخر تمامی سعی خود را معطوف به نتیجه گرفتن داوطلبین کرده است، کیفیت منابع و برنامه‌‌‌‌های ارائه شده را از هر لحاظ تضمین می‌کنند،

اما دانش آموزان گرامی این نکته را باید بخاطر داشته باشند که تضمین نهایی را میزان بکارگیری کوشش آنان و اجرای دقیق برنامه‌‌‌‌های آنان مشخص می‌کند...
-حرف آخر...
برای داشتن یک مشاور عالی، باتجربه و حرفه ای، در این بخش می‌توانید برای پیشرفت خود، با این دسته از مشاوران ارشد حرف آخر آشنا شده و با هر کدام از مشاوران که خواستید صحبت کنید.


- تلفن‌‌‌‌های اصلی تماس حرف اخر:

.- شماره تماس در صورت بروز هرگونه مشکل و سوال در رابطه گارانتی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر: 02191010336

.- پرسش درباره شماره سریال و فعال سازی دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر: 02191010336
.- مشاوره خرید و سفارش پکیج ها و محصولات جدید حرف آخر: 09120663015
.- شماره تماس پشتیبانی فنی حرف آخر: 02164035 داخلی ۳

telegraminstagramaparatwhatsup

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.