شکستن قفل دی وی دی‌‌‌‌های آموزشی حرف اخر به چه شکلی است؟ ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
جمعه بیست و چهارم بهمن ۹۹
(1)
(0)
شکستن قفل دی وی دی‌‌‌‌های آموزشی حرف اخر به چه شکلی است؟

قفل حرف آخر هرگز شکسته نمیشود، کسانی که منابع حرف آخر را دارند، می‌خواهند روی سیستم دیگری نصب کنند حتما کد دوم را باید از موسسه دریافت کنند تا پکیج ها روی یک سیتم دیگر نصب شود، برای توضیحات بیشتر با مشاورین این سایت در تماس باشید - 02164035 داخلی 3

سوالات متداول دانش‌آموزان و داوطلبان در مورد اینکه شکستن قفل دی وی دی‌‌‌‌‌های آموزشی حرف اخر به چه شکلی است یا چقدر طول می‌کشد، چگونه و با روش تهیه سایر پکیج‌‌‌‌های اورجینال، شما می‌توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر با مشاورین حرف آخر تماس بگیرید تا سوالات خود را برای محصولات گارانتی، مشکل‌دار و تعویض از آن‌ها بپرسید. لازم به ذکر است که DVD ‌‌‌‌های اصلی آپدیت جدید همه کلیه مطالب درسی درون آن پوشش داده شده است؛ اگر برنامه خودش رو اجرا بکنید برای استارت مطالعه از الان بهترین منابع و محصولات همینا هستند

  • شکستن قفل دی وی دی‌‌‌‌های آموزشی | بررسی مشکلی بزرگ به نام نرم افزار قفل شکسته حرف آخر:

حق نشر یا حق تکثیر دسته ای از حقوق انحصاری است که به ناشر یک اثر اصل تعلق می‌گیرد و هرگونه استفاده و بهره برداری از آین حق منوط به دریافت اجازه از ناشر آن اثر است. عدم عضویت ایران در کنوانسیون‌‌‌‌های بین المللی مربوط به حق تکثیر (copy right) سبب شده است تا مردمان ایرانی گرانترین نرم افزار‌‌‌‌های کامپیوتری رایج جهان را رایگان مفت دانلود کنند یا با قیمتی بسیار کم آن را تهیه کنند.

همین امر نیز عامل شد رسانه‌‌‌‌های خارجی مانند رادیو بین المللی (CRI) و فاکس نیوز و... در گزارش‌‌‌‌های اخیر سالیانه خود، قیمت پایین نرم افزار‌‌‌‌های کاربردی در ایران را آشکار کردند. در قسمتی از پژوهش‌‌‌‌های تیم گزارشگران بین المللی ادعا شده که هر کاربر ایرانی بیش از 4 هزار دلار نرم افزار غیر قانونی نسخه کاملا کرک شده روی لپ تاپ یا سیستم خانگی خود نصب کرده است. گزارش اخیر بر این امر تأکید داشته که ایرانی ها بدون دغدغه بدون آن که همچون کاربران کشور‌‌‌‌های توسعه یافته نگران عواقب یا جرایم احتمالی باشند، می‌توانند محصولات نرم افزاری را دانلود یا نسخه‌‌‌‌های کد شکسته را با قیمتی بسیار نازل و غیر اخلاقی خریداری کنند.
همچنین در این گزارش به این قضیه نیز اشاره شده است که رقم 4000 دلار براساس نیاز‌‌‌‌های یک کاربر معمولی محاسبه شده و می‌توان متصور شد که این رقم برای کاربرانی که به کار‌‌‌‌های آموزشی تخصصی مشغولند، به مراتب خطرناک تر و بزرگ تر است.

اینجا بخوانید: خرید و فروش محصولات و کپی دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر

وقتی اعلام شد بطور متوسط روی هر یک از سیستم‌‌‌‌های ایرانی ها حدود 4 هزار دلار نرم افزار غیرقانونی نصب کرده اند این خبر همه جا منتشر شد، بسیاری بر این اعتقاد بودند که این رقم دور از ذهن و غیرممکن است.
البته باید گفت که رقم درج شده از سوی منابع خبری و تحقیقی خارجی، دور از انتظار نیست چراکه نصب سیستم عامل ویندوز، مایکروسافت آفیس و چند برنامه مورد نیاز برای یک کاربر معمولی در خارج از کشور حدود 2000 دلار هزینه دارد، این در حالیست که کاربران داخل ایران بصورت رایگان و غیرقانونی این نرم افزار ها را بر سیستم‌‌‌‌های خود آپلود میکنند. در واقع در کشورهایی که قانون کپی رایت را رعایت می‌کنند، افراد برنامه‌‌‌‌های محدودی روی سیستم خود نصب می‌کنند؛ در کشورهایی که قانون کپی رایت در آنها رعایت می‌شود کاربران فقط نرم افزار‌‌‌‌های مورد نیاز تخصصی را نصب می‌کنند

شکستن قفل دی وی دی‌‌‌‌های آموزشی نوین پندار
شکستن قفل autorun
تحلیل دی وی دی‌‌‌‌های حرف اخر
شکستن قفل سی دی صوتی

  • هک دی وی دی‌‌‌‌های حرف آخر - چگونه قفل سی دی‌‌‌‌های حرف آخر را بشکنیم؟ قفل حجمی dvd

شاید برای بسیاری از خوانندگان این مطلب چنین سؤالی طرح گردد هنگامی که انواع نرم افزارها را می‌توان بطور رایگان یا با هزینه کمتری بدست آورد چه نیازیست که پول بیشتری پرداخت؟! کارشناسان حوزه IT در این باره می‌گویند: موسسات یا شرکت‌‌‌‌های معتبر نرم افزاری سالانه ضرر‌‌‌‌های بزرگی از بخاطر عدم رعایت قانون کپی رایت در برخی کشورها متحمل می‌شوند و این در دراز مدت باعث می‌شود که هرگز برنامه نویسی و آموزش‌‌‌‌های صحیح در این کشورها رشد نکند.

بهرحال با تمامی موارد ذکر شده باید گفت متأسفانه ایران تاکنون در هیچ یک از قرارداد‌‌‌‌های بین المللی مرتبط با حقوق کپی رایت عضو نیست، این مسئله نیز به ضرر منافع کل مردم است و نمی‌توانیم در سازمان تجارت جهانی (WTO) عضو شویم. اگر بطور واقع بینامه بخواهیم نگاهی به نقض کپی رایت در کشور داشته باشیم، می‌توان گفت که در دراز مدت صدماتی به کشور وارد خواهد کرد؛ مخصوصا در سیستم آموزشی، حقوق مولفین و همچنین شکستن قفل حرف آخر و قفل حرف آخر هم از لحاظ قانونی تخلف و جرم بوده هم از لحاظ شرعی نیز حرام و حق الناس است.

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)