مشاوره و پشتیبانی تحصیلی حرف آخر | پشتیبانی فنی حرف اخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(7)
(0)
تماس با پشتیبانی حرف آخر | پشتیبانی تحصیلی و فنی
 • 1-پشتیبانی تحصیلی حرف آخر:

اصطلاح یادگیری و پشتیبانی آن، شامل مجموعه وسیعی از کاربردها و عملکردها، از جمله آموزش مبتنی بر ماندگاری طولانی، آموزش مبتنی بر درک بهتر است. پشتیبانی تحصیلی از یک مدل آموزشی استفاده می‌کند که در آن یک کلاس درس، دوره، سخنرانی، پشتیبانی مجازی و یا جلساتی با استفاده از اینترنت برگزار می‌شوند.
این نوع از آموزش الکترونیکی به این دلیل موفق بوده که در آن تمام مخاطبین به طور دائم تا روز کنکور مورد پوشش قرار خواهند گرفت و عمدتا از طریق مشاوره حرف آخر یا دپارتمان پشتیبانی موسسه ارائه می‌شوند.

بدین ترتیب مخاطبین می‌توانند در هر زمانی که بخواهند پشتیبانی لازمه را دریافت کنند. اخیرا به طور روزافزونی، امر خدمات پشتیبانی فنی حرف آخر به منزله کارکرد بهتر برای آموزش اصولی در موسسه حرف اخر ایجاد شده است.
-به طور کلی خدمات و برنامه تشکیل دهنده سیستم پشتیبانی از راه دور عمدتا شامل 5 مورد زیر است:

 • تولید و ارائه منابع درسی
 • طراحی برنامه ریزی شخص
 • تدارکات پشتیبانی برای انگیزه دانش آموزان
 • ارائه آموزش ها و راهنمایی‌‌‌‌های مدرسان برتر
 • شیوه‌‌‌‌های ارزشیابی درسی و تست هوش

این موارد جزو عناصر اساسی و برنامه‌‌‌‌های امسال حرف آخر است.
-روابط پشتیبانی تحصیلی با دانش آموزان و داوطلبان بسیار صمیمانه است
تیم سایت مرکزی حرف آخر با شناخت و درک درست آموزش و مشاوره تکنیکی و ایجاد روابط صمیمانه در تلاش است جو حاکم را تغییر دهد و نیاز‌‌‌‌های این گروه مخاطبین را بهتر بشناسد. مطمئنا شما نیز از این فضا راضی تر خواهید بود و راحت تر مشکلاتتان را مطرح خواهید کرد.

در تماس‌‌‌‌های خدمات پشتیبانی فنی حرف آخر می‌توانید اوضاع تحصیلی را اطلاع داده و صمیمانه با شما همکاری و امکان دارد در دل این صحبت ها ایده هایی جدید نیز برای بهبود خدمات پشتیبانی و رفع نیازها پیدا گردد
همچنین مشاورین پشتیبانی می‌توانند بصورت غیر مستقیم و مجزا نیاز‌‌‌‌های پشتیبانی دانش آموزان را مدیریت کنند و ارتباط بسیار خوبی با آنان برقرار سازند و می‌تواند بسیاری از امکانات از جمله پکیج‌‌‌‌های آموزشی، سوالات تست آی کیو و ارزش یابی، رفع اشکالات درسی، اخبار تحصیلی و کنکوری را در اختیار شما قرار دهند.
-اهمیت پشتیبانی ۲۴ ساعته در چیست؟
در عصری زندگی می‌کنیم که سبک زندگی و مطالعه تغییرات بسیاری کرده و دیگر مانند گذشته نیست. این سبک جدید مناسبات خاص خود را می¬طلبد، به دلیل پیچیدگی امورحرکت دسته جمعی به سمت مشورت در کار‌‌‌‌های روزمره بیش از پیش این توقع را برای همگان ایجاد کرده که در هر ساعتی از شبانه روز خواهان دریافت پاسخ سوالات خود باشند.

تیم حرف آخر نیز به نوبه خود برای خدماتش پشتیبانی ۲۴ ساعته را در نظر گرفته تا بلکه گامی جلوتر بردارد و در هر ساعتی از شبانه روز به مشکلات کاربران رسیدگی کند.
بنابراین پشتیبانی حرف آخر واحد آموزشی عنصر اساسی یادگیری و موفقیت تحصیلی است و اهمیت خاصی دارد چراکه داوطلبین نیازمند پشتیبانی در بخش ها و مقاطع مختلف هستند و ما تلاش کرده ایم نیازهای‌ آنها را پاسخ داده و یا برای رفع نیاهایشان در زمان معین تعامل داشته باشیم.

 

- سوالات رایج در این سایت:
پشتیبانی حرف اخر
شماره واتساپ حرف اخر
شماره موسسه حرف آخر تهران
شماره دفتر مرکزی حرف اخر
واحد فروش حرف آخر
اسامی مشاوران حرف آخر
پیگیری سفارش حرف آخر
شماره پیامک حرف اخر


واحد پشتیبانی موسسه آموزشی-کنکوری حرف آخر، از بخش‌‌‌‌های مهمی که برای دانش آموزان و داوطلبان در نظر گرفته شده، این بخش مربوط به سیستم پاسخگویی خودکار و پاسخگویی تماس با پشتیبانی حرف آخر انتشارات نشر کتاب و دیجیتال است.

در صورتی که بعد از خرید نیاز ارتباط با بخش ساپورت روحی و فکری را دارید، تنها از طریق شماره‌‌‌‌های معرفی شده در این صفحه تماس حاصل فرمایید. شخص پاسخگوی تلفنی موسسه، شما را بر اساس نوع درخواست و رشته تحصیلی شما را به یکی از قسمت‌‌‌‌های مربوطه متصل خواهد کرد.

اینجا جستجو کنید: تماس با مشاورین حرف آخر

 • -شماره تلفن ثابت مسئول واحد پشتیبانی تحصیلی: 09120663015

 • 2-پشتیبانی امور فنی حرف آخر:

امروزه دیگر تصور کردن موسسه ای که در آن تیم خدمات پشتیبانی فنی حرف آخر بخش فنی برای پاسخگویی به مخاطبینش وجود نداشته باشد سخت شده است. کاربران هم با مقایسه و بررسی بین موسسات برای دریافت خدمات، در نهایت جایی را انتخاب می‌کنند که نه تنها پشتیبانی فنی محصولاتش را داشته باشد بلکه به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشکلات کاربران نیز باشند.

دانش آموزان راضی و داوطلبان وفادار در یک مجموعه حاصل یک تیم پشتیبانی پاسخگو و دلسوز هستند که با دانش کافی در تلاشند مسائل و مشکلات آنها را در اسرع وقت پیگیری و برطرف کنند.

ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته از مزایای تیم حرف آخر است که حساسیت لازم را همیشه به خرج داده و مدیریت آن نیز افرادی با اخلاق مناسب، مصمم و پیگیر برای این نقش انتخاب کرده است و با این اوصاف کمک بزرگی به تیم مدرسین و مشاوران کرده است.

-سایت حرف آخر با پشتیبانی فنی و ۲۴ ساعته:

سایت مرکزی حرف آخر هم مستثنی از خدمات دیگر برای ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته نیست و همیشه تلاش کرده است خدمات خود را به مطلوب ترین حالت ممکن به شما دانش آموزان گرامی ارائه کند. کارشناسان پشتیبانی فنی در حرف آخر با تسلط کافی بر مباحث فنی قادرند در تمام ساعات اعلام شده به مشکلات و سوالات شما بزرگواران رسیدگی کنند و تا برطرف شدن موانع پیگیری کنند.
در این واحد افراد متخصص نرم افزاری سیستم‌‌‌‌های کامپیوتری وجود دارد که کل مشکلات نرم افزاری دانش آموزان را برطرف می‌کند و از ساعت 10 صبح تا ۶ بعداز ظهر پاسخگوی داوطلبین و دانش آموزان گرامی هستند، و کسانی که امکان مراجعه حضوری به موسسه حرف آخر دارند براحتی می‌توانند با هماهنگی اولیه با واحد مشاوره فروش، به موسسه مراجعه کرده و منابع مورد نیاز خود را تهیه کنند.


-کارشناس پشتیبانی سایت مرکزی حرف آخر دارای چه ویژگی هایی هستند؟

کارشناسان ما مسئولیت پاسخگویی به تماس داوطلبین و دانش آموزان را دارند و میتوانند با صبوری به خواسته‌‌‌‌های آنان گوش دهند و برای به نتیجه رسیدن درخواست آنها با مصمم و پیگیر باشند. مهارت‌‌‌‌های برقراری ارتباط مشاورین پشتیبانی فنی در این افراد باید بسیار بالا بوده و شاید بتوان گفت این برترین کارشناسان متخصص پشتیبانی کل موسسه محسوب می‌شوند. در ادامه به برخی ویژگی‌‌‌‌های آنان اشاره میکنیم:
•    روابط عمومی بسیار بالا
•    با حوصله و خوش اخلاق
•    صادق و کاملا شفاف در پاسخ گویی به درخواست ها
•    هوش بالا برای اشراف کامل بر وظایف، خدمات
•    توانایی انجام چند کار و درخواست بطور همزمان
•    دارای دانش بنیادی و پایه در زمینه کاری و آمادگی فنی برای رفع اشکال مشتریان
بنابراین همانطور که تشریح گردید نقش پشتیبانی تحصیلی و فنی سایت مرکزی حرف آخر بسیار پر رنگ است.

 • -تیم پشتیبانی فنی حرف آخر:

1-در اسرع وقت پاسخگوی مشتریان هستند
حجم کاری در تیم پشتیبانی فنی ما همیشه بالاست و افراد مشغول در این تیم از پر مشغله ترین افراد یک سایت هستند ولی به خوبی از وظیفه خود آگاه هستند و در اسرع وقت با انرژی و نشاط پاسخگوی مشتریان خود هستند.
2-با مشتریان صادقانه رفتار می‌کنند و فقط وعده خالی نمی‌دهند
اگر مشتری‌‌‌‌های ما درخواستی داشت که امکان آن فراهم نباشد همیشه با صداقت با‌ آنها برخورد میشود و از دادن وعده و وعید به‌ آنها بپرهیز می‌شود.

-اینجا جستجو کنید: نصب و فعال سازی پکیج‌‌‌‌های حرف آخر | آموزش کامل و راهنمایی گام به گام

نکته مهم: در صورتی که شما از قبل خرید خود را انجام داده اید و پکیج و دی وی دی ها به دستتان رسیده است، جهت دریافت هرگونه پشتیبانی لازم است حتما با مشاوری که از طریق او خرید خود را کامل کرده اید تماس برقرار کنید،

چرا که تعداد مشاوران بسیار زیاد است و به همین سبب شما باید از طریق همان مشاور پشتیبانی حرف آخر دریافت کنید. توجه داشته باشید که سایر مشاورین در رابطه با اینکه شما از طریق گروه دیگری خرید خود را تکمیل کرده باشید، مشاوره نداده و از شما می‌خواهند با شخص مربوطه در ارتباط باشید.
-نحوه ارتباط با پشتیبانی حرف آخر:

 • شماره تلفن ثابت واحد پشتیبانی فنی و مشکلات احتمالی نصب پکیج ها: 02164035 داخلی 3
 • شماره تلفن واحد فروش و سفارش پکیج‌‌‌‌های حرف آخر: 09120663015 - 02191010336
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
۰۰
جمعه بیست و ششم شهریور ۰۰
پاسخ
()
()
۰۰
ببخشيد من دي وي دي ها رو تهيه کردم حدود يک ماه ازش استفاده کردم ولي امروز که دي وي دي رو گذاشتم ميگه از حافظه خارج شده
پاسخ مدیر سایت
لطفا در ساعت اداری با بخش پاسخگوی پشتیبانی فنی و گارانتی رایگان موسسه: 02164035 داخلی 3 تماس بگیرید
پاسخ مدیر سایت
سامان حاتمی
شنبه سیزدهم شهریور ۰۰
پاسخ
()
()
سامان حاتمی
من تعدادي پکيج گرفتم که روي يک سيستم بوده اندوالان بادريافت کددوم ازموسسه روي يک سيستم ديگرنصب کرده ام ولي وقتي دي وي دي راپلي مي کنم يک نرم افزار به نام انژکتور نمي گذارد خوانده بشه.
پاسخ مدیر سایت
با سلام به آی دی پشتیبانی فنی - تلگرام پیام بدید: harfeakhar02164035@
پاسخ مدیر سایت
حمید قهرمانی
پنج شنبه یازدهم شهریور ۰۰
پاسخ
()
()
حمید قهرمانی
خیلی ممنونم از پاسخگویی سایت شما، تشکر از پشتیبانی ویژه این سایت...
حمید قهرمانی
پنج شنبه یازدهم شهریور ۰۰
پاسخ
()
()
حمید قهرمانی
ببخشيد ما پکيج کامل رو خريديم نصفش نصب نميشه ايراد داره حالا ما تا کي بايد منتظر بشيم که سي دي هاي ناقص مجددا برامون بياد مگه چقدر وقت داريم خواهشا زودتر ارسال کنيد
پاسخ مدیر سایت
با سلام دوست عزیز، دی وی دی ناقص نداریم، برخی از محصولات به دلیل سفارش بالاتر از قبل وارد نقص موجودی میشه و تو انبار خالی میشه؛ چنین موارد نادری در اسرع وقت بصورت پست رایگان ارسال می‌شوند.
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.