پشتیبانی تحصیلی حرف آخر، مشاوره و ارتباط با پشتیبانی و برنامه ریزی ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(2)
(0)
تماس با پشتیبانی حرف آخر

اصطلاح یادگیری و پشتیبانی آن، شامل مجموعه وسیعی از کاربردها و عملکردها، از جمله آموزش مبتنی بر ماندگاری طولانی، آموزش مبتنی بر درک بهتر است. پشتیبانی تحصیلی از یک مدل آموزشی استفاده می کند که در آن یک کلاس درس، دوره، سخنرانی، پشتیبانی مجازی و یا جلساتی با استفاده از اینترنت برگزار می شوند.
این نوع از آموزش الکترونیکی به این دلیل موفق بوده که در آن تمام مخاطبین به طور دائم تا روز کنکور مورد پوشش قرار خواهند گرفت و عمدتا از طریق مشاوره حرف آخر یا دپارتمان پشتیبانی موسسه ارائه می شوند. بدین ترتیب مخاطبین می توانند در هر زمانی که بخواهند پشتیبانی لازمه را دریافت کنند. اخیرا به طور روزافزونی، امر پشتیبانی تحصیلی به منزله کارکرد بهتر برای آموزش اصولی در موسسه حرف اخر ایجاد شده است. 
به طور کلی خدمات و برنامه تشکیل دهنده سیستم پشتیبانی از راه دور عمدتا شامل 5 مورد زیر است:

  • تولید و ارائه منابع درسی
  • طراحی برنامه ریزی شخص
  • تدارکات پشتیبانی برای انگیزه دانش آموزان
  • ارائه آموزش ها و راهنمایی های مدرسان برتر
  • شیوه های ارزشیابی درسی و تست هوش

این موارد جزو عناصر اساسی و برنامه های امسال حرف آخر است. 
روابط پشتیبانی تحصیلی با دانش آموزان و داوطلبان بسیار صمیمانه است
تیم سایت مرکزی حرف آخر با شناخت و درک درست آموزش و مشاوره تکنیکی و ایجاد روابط صمیمانه در تلاش است جو حاکم را تغییر دهد و نیازهای این گروه مخاطبین را بهتر بشناسد. مطمئنا شما نیز از این فضا راضی تر خواهید بود و راحت تر مشکلاتتان را مطرح خواهید کرد. در تماس های پشتیبانی میتوانید اوضاع تحصیلی را اطلاع داده و صمیمانه با شما همکاری و امکان دارد در دل این صحبت ها ایده هایی جدید نیز برای بهبود خدمات پشتیبانی و رفع نیازها پیدا گردد
همچنین مشاورین پشتیبانی می توانند بصورت غیر مستقیم و مجزا نیازهای پشتیبانی دانش آموزان را مدیریت کنند و ارتباط بسیار خوبی با آنان برقرار سازند و می تواند بسیاری از امکانات از جمله پکیج های آموزشی، سوالات تست آی کیو و ارزش یابی، رفع اشکالات درسی، اخبار تحصیلی و کنکوری را در اختیار شما قرار دهند.
اهمیت پشتیبانی ۲۴ ساعته در چیست؟
در عصری زندگی می کنیم که سبک زندگی و مطالعه تغییرات بسیاری کرده و دیگر مانند گذشته نیست. این سبک جدید مناسبات خاص خود را می¬طلبد، به دلیل پیچیدگی امورحرکت دسته جمعی به سمت مشورت در کارهای روزمره بیش از پیش این توقع را برای همگان ایجاد کرده که در هر ساعتی از شبانه روز خواهان دریافت پاسخ سوالات خود باشند. تیم حرف آخر نیز به نوبه خود برای خدماتش پشتیبانی ۲۴ ساعته را در نظر گرفته تا بلکه گامی جلوتر بردارد و در هر ساعتی از شبانه روز به مشکلات کاربران رسیدگی کند.
بنابراین پشتیبانی آموزشی حرف آخر عنصر اساسی یادگیری و موفقیت تحصیلی است و اهمیت خاصی دارد چراکه داوطلبین نیازمند پشتیبانی در بخش ها و مقاطع مختلف هستند و ما تلاش کرده ایم نیازهای آن ها را پاسخ داده و یا برای رفع نیاهایشان در زمان معین تعامل داشته باشیم. 
واحد پشتیبانی موسسه آموزشی-کنکوری حرف آخر، از بخش های مهمی که برای دانش آموزان و داوطلبان در نظر گرفته شده، این بخش مربوط به سیستم پاسخگویی خودکار و پاسخگویی تماس با پشتیبانی انتشارات نشر کتاب و دیجیتال می باشد. در صورتی که بعد از خرید نیاز ارتباط با بخش ساپورت روحی و فکری را دارید، تنها از طریق شماره های معرفی شده در این صفحه تماس حاصل فرمایید. شخص پاسخگوی تلفنی موسسه، شما را بر اساس نوع درخواست و رشته تحصیلی شما را به یکی از قسمت های مربوطه متصل خواهد کرد.
شماره تلفن ثابت واحد پشتیبانی تحصیلی: 02191010336

whatsupmailaparattelegraminstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338