زندگینامه دکتر غلامحسین شیروانی مدرس شیمی | استاد حرف آخر+شرح کامل ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
دوشنبه یازدهم اسفند ۹۹
(6)
(1)
زندگینامه دکتر غلامحسین شیروانی مدرس شیمی | استاد حرف آخر+شرح کامل

زندگینامه دکتر غلامحسین شیروانی مدرس شیمی | چیزی که واقعا از خصوصیات یک مدرس خوب است، داشتن‏ هوش و درک است؛ زیرا داشتن این ویژگی سبب می‏شود که وی متد‌‌‌‌های آموزشی را بفهمد، و این در کمک کردن به تدریش‏ آسان‏تر خواهد بود. یک مدرس خوب باید بینش و درک بالایی برای‏ فهم آن‏چه در ذهن دانش آموزان اتفاق می‏افتد، داشته باشد و به آنچه درس می‏دهد، کاملا مسلط باشد؛ در این مطلب امروز، در رابطه با ویژگی‌‌‌‌های مدرس شیمی حرف آخر و شرح بیوگرافی دکتر شیروانی توضیح داده شده است. اگر می‌خواهید در رابطه با ویژگی‌‌‌‌های این معلم خوب و نمونه، جذاب و حرفه ای از دیدگاه‌‌‌‌های مختلف اطلاعاتی را بدست آورید ادامه این پست را بخوانید.

 

زندگینامه دکتر غلامحسین شیروانی مدرس شیمی

  • معرفی استاد غلامحسین شیروانی؛ آشنایی بیشتر با پکها

دکتر غلامحسین شیروانی از مدرسین برجسته و رتبه پرور موسسه حرف اخر و جزو بهترین اساتید کشور در این علم هستند. ایشان لقب سلطان شیمی در کشور را دارد چراکه دارای روش‌‌‌‌های ابتکاری شهودی سازی هستند، بطوری که اکثر دانش آموزان و داوطلبین کنکور برای حل تست و سوالات به سراغ پکیج شیمی (Harfe Akhar Chemistry) ایشان میروند؛ همچنین این استاد دارای مدرک دکترای تخصصی شیمی آلی از دانشگاه خوارزمی تهران و عضو هیئت علمی آن دانشگاه نیز هستند،

 

ایشان رزومه ای درخشان و امتیازی مثبت و بسیار قابل توجه در کارنامه توسعه و پیشرفت علمی خود در بین سایر اساتید حرف آخر، ثبت دارند و جامع ترین و بهترین پک‌‌‌‌های آموزشی موسسه را گرد آورده است که توانسته مباحث درسی را به شکل قابل فهم و کامل و روان در اختیار داوطلبین کارشناسی قرار بدهد

 

وی کمک فوق العاده زیادی به درک بهتر مطالب و مسائل این درس داشته و تدریس ایشان (Teaching Chemistery for the entrance exam) شیمی را به سه موضوع جامع با عناوین مسائل و مفاهیم جامع و محاسبات سریع دسته بندی نموده و آن را به درسی پرطرفدار و جذاب در میان دانش آموزان مبدل کرده است. برای اینکه مطالعه را در بازه‌‌‌‌های زمانی کوتاه در چندین روز و هفته پخش کنید، باید بر برنامه خود کنترل داشته باشید. نگه داشتن فهرستی از وظایف برای تکمیل به صورت روزانه به شما کمک می‌کند تا جلسات مطالعه فعال منظم را برای آنها در نظر بگیرید. هر کلاس سعی کنید هر روز کاری برای هر کلاس انجام دهید. در مورد مدت زمانی که برای هر کار برنامه ریزی می‌کنید دقیق و واقع بین باشید—نباید وظایفی بیش از حدی که می‌توانید در طول روز انجام دهید در لیست خود داشته باشید.

- در اینجا بخوانید: آشنایی بیشتر با شیمی حرف آخر | شیمی 0 تا 100 و شیمی 6040

  • تعدادی از ویژگی‌‌‌‌های استاد شیروانی معلم شیمی در مجموعه حرف آخر:

-علاقمند به تدریس:

هر دبیری در درجه اول باید به این شغلش علاقه داشته باشد و به آن عشق بورزد. در این صورت مانعی در سر راه خود نمیبیند. ایشان خود تدریس و موضوعات علمی علاقه دارند. وقتی معلمی خودش از ارائه درس لذت می‌برد و درسی که تدریس می‌کند را دوست دارد و به آن معتقد است، در نتیجه کسانی که از آموزش‌‌‌‌های استفاده می‌کنند قطعا هم از یادگیری آن لذت می‌برند. وی به مثابه یک استاد خوب چون به درس تدریسش علاقه دارد ایده‌‌‌‌های جالب و جذاب و روش خوبی برای ارائه درس ارائه داده و پک‌‌‌‌های ایشان متفاوت و برتر از سایر اساتید است.

 

-روحیه همکاری:

استاد شیروانی در آموزش هایش همیشه آماده همکاری با مدرس شاگرد و شخصی است که در کنارش به تدریس کمک میکند، و این همکاری بسیار موثر و لازم است و منجر به ایجاد فضای مشورت تعامل و همکاری با شخص بیننده و دانش آموزان را دارد.


-قدرت بیان:

خوش صحبتی و قدرت بیان، یکی از عواملی است که در ایجاد رابطه با دانش آموزان، خیلی تاثیرگذار است و ایشان از این نیرو برخوردار هستند. خیلی از معلمین هستند که در اظهار مباحث و تفهیم آن به شاگردان خود، ناتوانند. اما دکتر شیروانی فصول کتاب را خوب و قابل فهم بیان می‌کند و به صورت روان و آسان آنها را تشریح میکند. ان جزو خاص بیوگرافی آقای شیروانی است


-نتیجه گرا بودن و خلاق و کنجکاو بودن:

این معلم از طریق ارزیابی‌‌‌‌های آموزنده، به‌کارگیری آخرین فنون تدریس، توجه به جزئیات و اراده مطلق، از تمام ابزار‌‌‌‌های در اختیار خود به قصد کمک به داوطلبان عزیز در دستیابی به اهدافشان استفاده می‌کند و همیشه پیگیر نوین ترین ابتکارات است. وی در زندگی محصلین خود تغییر ایجاد کرده و نه‌ تنها این کار را خسته‌ کننده نمی‌داند، بلکه لذت می‌برد.


-برنامه ریزی آموزشی:

طرح تدریس و برنامه ریزی‌‌‌‌های ایشان از جلسه اول تا آخرین جلسه دروس، بسیار منظم و قابل توجه بوده و موجب افزایش کارآیی پکیج شیمی شده است.

استاد شیروانی، به عنوان یک مدرس خوب سه مشخصه اصلی را دارا است: زمینه‏ علمی خوب، مهارت‏‌‌‌‌های حرفه‏ ای تدریس، خصوصیت‏ های‏ شغلی خاص خود. دکتر شیروانی برای اولین بار در ایران سبک و فرم آموزشی نوین تصویرسازی و شهودی سازی ویژه شیمی را ابداع کرد، این فرم جدید آموزشی بعد از مدتی سر و صدای زیادی ایجاد کرد و مورد تایید تمام مراکز علمی قرار گرفت.

 

استاد (Ghplamhossain Shirvany) از نظر اکثر دانش آموزان و با توجه به نتیجه بخشی آموزش‌‌‌‌های ایشان بعنوان بهترین و برترین استاد و مدرس کنکور شناخته شده است که توانست با ارائه راهکار و اتخاذ متد‌‌‌‌های جدید و تکنیک‌‌‌‌های ناب تدریس کامل، این درس را آنچنان شیرین کنند که دانش آموز بتواند به راحتی نمره و درصد بالایی در آن بدست بیاورد. در نهایت، اگرچه تا حد کمی، همبستگی بین استفاده از راهبرد‌‌‌‌های یادگیری فراشناختی و انگیزه آنها برای یادگیری به طور مثبت در مطالعات نشان داده شد.

 

این نتایج با یافته‌‌‌‌‌های تحقیقات قبلی که نشان می‌دهد انگیزه دانش‌آموز و استفاده از راهبرد‌‌‌‌های یادگیری با هم مرتبط است، مطابقت دارد علاوه بر این شواهدی برای ارتباط بین انگیزه دانش آموز و استفاده از راهبرد‌‌‌‌های یادگیری در یک موضوع یک طرفه یافت: انگیزه استفاده از راهبرد‌‌‌‌های یادگیری فراشناختی را پیش بینی می‌کند، اما استفاده از راهبرد‌‌‌‌های یادگیری فراشناختی انگیزه یادگیری را پیش بینی نمی‌کند. به عبارت دیگر، دانش‌آموزان با انگیزه بیشتر از راهبرد‌‌‌‌های شناختی و فراشناختی استفاده می‌کنند و در تنظیم تلاش خود مؤثرتر هستند.

 

- جستجو‌‌‌‌های مرتبط درباره این مطلب:
غلامحسین شیروانی اینستاگرام، غلامحسین شیروانی اهل کجاست، استاد شیروانی شیمی چطوره؟ خوبه؟،
شیمی دکتر شیروانی، دانلود رایگان شیمی شیروانی، سایت شیمی شیروانی، شیمی شیروانی حرف اخر یا ربیعیان


روش صحیح مطالعه | درخواست مهارت: سوالات شما نشان دهنده دقت، حساسیت، نقطه گذاری و مهارت‌‌‌‌های یادگیری است. از سوال پرسیدن و پرسیدن سوالات در زمان مناسب نترسید. در این زمینه، خواندن مقاله مهارت‌‌‌‌های پرسش و پاسخ می‌تواند مفید باشد. برای داشتن روش مطالعه مناسب ابتدا باید اصول را به دقت رعایت کنید. زیرا تنها با رعایت این اصول می‌توانید بهتر یاد بگیرید و از زمان خود نهایت استفاده را ببرید.. هدف را تعریف کنید قبل از مطالعه باید برای خود یک هدف تعیین کنید، یعنی برای چه هدفی می‌خواهید این درس را مطالعه کنید، آیا فقط نکات اصلی درس را می‌خواهید یا می‌خواهید همه چیز را در کتاب بفهمید.

 

در رابطه با بیوگرافی یا زندگینامه استاد شیروانی باید گفت که ایشان زندگی خود را صرف علوم کرده و در راه پیدا کردن روش هایی برای رسیدن دانش آموزان به اهدافشان بسیار تلاش کرده است. که در رابطه با همین موضوع ایشان همواره در تلاش است تا با ارائه راهکارها و تکنیک‌‌‌‌های جدید بتوانند درصدی بسیار عالی در حد سه رقمی کسب کنند و دارای خصوصیات قوه تصور قوی، خلاق و کارآمد، منظم بودن است.

- برای دیدن نمونه‌‌‌‌های تدریس شیمی استاد شیروانی اینجا کلیک کنید

 

"به یاد بسپار که
زندگی بدون چالش،مزرعه بدون حاصل است..
زندگی ما با تولد شروع نمی‌شود؛ بلکه با تحول آغاز می‌شود!
لازم نیست بزرگ باشی تا شروع کنی،شروع کن تا بزرگ شوی.."

  • روش‌‌‌‌های تدریس شیمی حرف اخر 1401:

.-ابداع روش‌‌‌‌های بی نظیر مول، a-x، طراحی بیش از ۲۰۰۰ انیمیشن در شیمی
.-ابداع نقشه راه‌‌‌‌های جذاب، شیرین و سرنوشت ساز در شیمی
.-ایجاد روش حل سریع و صحیح مسائل در کمتر از 10 ثانیه (بعنوان بزرگ ترین موهبتی که بعد از تهیه و مطالعه این پکیج شامل حال داوطلبین میشود)
.-تدریس شیمی با ترفند‌‌‌‌های خاص، لحن و بیانی شیوا و به شکل شهودی و انیمیشن سازی
.-تدریس بهتر کل بخش‌‌‌‌های شیمی با تصویرسازی و پویانمایی (برای ثبت در حافظه بلندمدت و فعالسازی نیم کره سمت راست مغز)
.-ارائه روش یادگیری مباحث مختلف بصورت بسیار آسان و در زمانی کوتاه تمام مباحث شیمی را پوشش می‌دهند    
.-حل سوالات کل شیمی با استفاده از الگوی‌‌‌‌های بسیار مهم به جای فرمول
.-پیش بینی سوالات شیمی کنکور با مطابقت بالای %70
.-آموزش به شیوه ای که درس ها به سادگی برای همه افراد (ضعیف، متوسط یا خوب) با هرمقدار توانایی ذهنی قابل درک خواهد بود


- خلاق بودن:

وی در پکیج‌‌‌‌های خود فقط به محتوای کتاب مدرسه تاکید نمی‌کند، بلکه همیشه باید در جهت غنی ساختن و کامل نمودن محتوا آن تلاش میکند، خودش نیز جهت آپدیت کردن و پر بار نمودن آموزش و یادگیری به طور خلاق و روزانه نیز استفاده مینماید.


- توجه به تفاوت‌‌‌‌های سطح علمی دانش آموزان:

همانطور که می‌دانید خداوند در آفرینش انسان یکسان عمل نکرده و‌ آنها را با استعداد ها، توانایی ها و ویژگی‌‌‌‌های متفاوتی خلق کرده است. ایشان نیز در امر یادگیری درسی برای محصلان با توانایی و سطح هوش و استعداد‌‌‌‌های مختلف (ضعیف، متوسط و قوی) به این مسئله بسیار اهمیت داده، همه دانش آموزان با توانایی‌‌‌‌های مختلف میتوانند از آن استفاده کنند و نتیجه دلخواه خود را بدست بیاورند. استاد غلامحسین در هنگام ارائه مباحث از مطالب و عناوین و الگو‌‌‌‌های جذاب و علمی جهت تفهیم استفاده میکند، وی مثال هایی کاربردی و عملی میزند تا داوطلبان گرامی به فصول علاقمند شوند؛ و همچنین از یک روش تکراری استفاده نمیکند

 

  • تالیفات و سوابق تدریس این استاد حرف اخر:

.-استاد و مدرس شیمی در دانشگاه خوارزمی
.-جزو دبیران بسیار مجرب و معروف در سطح کل کشور
.-سابقه چندین سال تدریس تخصصی در آزمایشگاه شیمی آلی دانشگاه ها
.-انتشار بیش از ۵۰ عنوان مقاله در نشریات معتبر بین المللی و دارای اعتباری جهانی
.-مدرس درس شیمی (Chemistery) در مدارس نمونه تهران و تیزهوشان و مدارس غیرانتفاعی
.-عضو مدرسین قلمچی و سایر موسسات و طرح سوالات آزمون‌‌‌‌های آزمایشی و کنکور سراسری
.-مدرس مدعو برنامه تدریس کنکوری شیمی در شبکه ملی آموزش، شبکه یک صدا و سیما از سال 91 تا 1400

 

  • پک‌‌‌‌های آموزشی و کنکوری تدریس شده:

.-تالیف چندین جلد کتاب مشهور و تخصصی در انتشارات مختلف کشور
.-تدریس کلیه بسته‌‌‌‌های کامل ویدئویی شامل تدریس جامع و مبحثی رشته تجربی و ریاضی و نظام جدید نظام قدیم و شیمی ۶۰۴۰ نظام جدید و نظام قدیم

- اینجا بخوانید: روش خواندن و مطالعه درس شیمی + نکات فوق العاده مهم امتحانی

 

- شماره‌‌‌‌های تماس جهت سفارش فوری شیمی حرف آخر و مشاوره فروش: 09120663015

- شماره تماس مستقیم دفتر استاد دکتر شیروانی: 02166096851 - 02191010336

- مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی برای درس شیمی و سایر دروس: 09399585899


گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
،
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

گفتگو را با موسسه شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت‌‌‌‌های زیر که میخواهید کلیک کنید