نمونه تدریس شیمی حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نمونه تدریس شیمی حرف آخر

در شمایی جامع از علم، شیمی در جایگاهی مابین رشته زیست و فیزیک قرار گرفته، اما امروزه شیمی، شاخه ای بزرگ و بسیار کاربردی از علم است که به بررسی عناصر، ترکیبات تشکیل شده و ساختار شیمیایی، رفتار و خواص مواد و همچنین تغییرات مواد می پردازد.

پکیج شیمی حرف آخر را دکتر شیروانی بصورت ویژه و ترکیبی تدریس کرده است تا دانش آموزان و داوطلبان بتوانند درصد بالایی در کنکور و آزمون ها کسب کنند. بیان قوی و ارائه کم نظیر مطالب درسی، استفاده از راهکارهای سریع درک دو قسمت مهم شیمی یعنی مفاهیم و مسائل، تدریس کامل درسنامه و حل تست های کنکور از ویژگی های آموزشی شیمی حرف آخر است. شیمی نظام جدید حرف آخر از 4 پکیج مفاهیم شیمی 10 و 11 حرف آخر، مسایل شیمی 10 و 11 و 12 حرف آخر، مفاهیم شیمی 12 تشکیل شده است.

اهمیت مبحث محلول های شیمی

محلول ها در علم شیمی، به عنوان مخلوط هایی همگن معمولا بر حسب حالت فیزیکی آن طبقه بندی میشود. محلولهای گازی، مایع و جامد. درباره اهمیت و ماهیت محلول ها، از لحاظ کمیت حلال و حل شونده اهمیتی بیشتر دارند , از ویژگیهای اجزای برخی محلولها است.

شما در فیلم زیر اهمیت مبحث محلول های شیمی را از اساتید حرف آخر خواهید دید:

جلسه ای از آموزش بی نظیر و حیرت انگیز محلول های شیمی:

بررسی و تست های مبحث محلول های شیمی حرف آخر:

پکیج شیمی حرف آخر خود یک بانک تست کامل است و دیگر شما نیازی به خرید کتابهای عجیب و قطور و وقت گیر گاج و مبتکران و خیلی سبز نیست، این جور کتب در مبحث آموزش به عنوان (trash books) یاد میشوند چراکه فرمولات را سخت تر و بشدت وقت گیر هستند، در این بخش شما میتوانید بخشی از نقشه راه و نحوه حل تست های مبحث محلول های شیمی دکتر شیروانی حرف اخر را مشاهده کنید:

اهمیت پیش نیاز، تبدیل واحد یک ماده شیمی

توانایی حل مسئله در شیمی، فرایندی اساسی است، و نمی توان در آزمون های غیر استاندارد حل مسائل استوکیومتری را برای دانش آموزان بررسی و تشریح کرد، و حرف آخر دست به قلم شد و برای حل مسائل یک راهکار کلی تعریف کرد؛ چنانچه که میدانید واکنشهای شيميايي قادر هستند يک ماده شيميايي را به ماده ديگر تبديل کنند

استوکیومتری بخشی از شیمی است که به ارتباط کمی میان مقدار مواد شرکت کننده در واکنش می پردازد. مبحث تبدیل واحد نیز در همه علوم مهم است، اگرچه ممکن است به نظر شیمی در شیمی بیشتر حساس باشد زیرا بسیاری از محاسبات از واحدهای مختلف استفاده می کنند.

هر اندازه گیری شما باید با واحدهای مناسب گزارش دهید. در حالی که ممکن است تمرین برای تبدیل واحد واحد را تجربه کنید، فقط باید بدانید که چگونه می توانید ضرب، تقسیم، اضافه کردن و تفریق کنید تا آنها را انجام دهید. ریاضی شیمی آسان است تا زمانی که شما می دانید کدام واحدها را می توان از یک به یک دیگر تبدیل کرد و روش تنظیم فاکتور تبدیل در یک معادله را شما اینجا بسیار پیشرفته فراخواهید گرفت. مسائل شیمی با سهم 50 درصدی کنکور متاسفانه به عنوان سرعت گیری برای رسیدن داوطلبان به درصد بالای شیمی تبدیل شده است. در این بخش ببینید:

جلسه ای از آموزش بی نظیر واحد یک ماده شیمی:

سه سری از بررسی تست ها و سوالات تبدیل واحد یک ماده:

و اما در اینجا نیز، اهمیت پیش نیاز، تبدیل واحد دو ماده شیمی:

پکیج شیمی حرف آخر انتخاب کسانیست که آرزوی درصد زبان بالای ۸۰ درصد را دارند، این منبع استاندارد یعنی شیمی جامع حرف آخر با تدریس ویژه دکتر شیروانی از قوی ترین پکیج های کنکوری ماست که داوطلبین کنکوری در پایین ترین سطح ممکن آموزشی میتوانند با این پکیج درصد بالای در کنکور و آزمون ها کسب کنند.

در این دی وی دی ها که همراه با کتاب کار رایگان ارائه میگردد، با استفاده از متدهایی مانند الگو سازی و شهودی سازی و پویانمایی با استفاده از فعال کردن نیمکره راست مغز مباحث ماندگاری زیادی در ذهن خواهند داشت. اما نکته مهم شیمی و سایر محصولات حرف آخراستفاده از اصل نقشه راه" است، شما با دیدن این بخش نیز،

اهمیت نقشه راه در زندگی و شیمی از زبان استاد مظفریان را خواهید دید:

مشاهده 5 جلسه عالی از حل و بررسی تست های احتمالی کنکور شیمی سال دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر:

بخشی از نتایج درصدهای شیمی کنکور حرف آخر:

در اینجا شما نتایج حیرت انگیز درصدهای سالیان اخیر داوطلبان با استفاده از پکیج شیمی حرف آخر را مشاهده می کنید، اشخاصی که از پکیج های شیمی حرف آخر و تدریس های استاد شیروانی استفاده کرده اند توانسته اند بصورت تضمینی به بهترین آمار درصدها برسند و به رتبه های عالی دست پیدا یابند:

سفارش و بررسی دقیق ویژگی های پکیج کامل شیمی حرف آخر (اینجا کلیک کنید)

سفارش فوری 100 ساعت آموزش پکیج شیمی بصورت رایگان: (اینجا کلیک کنید)

تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج شیمی: 0219101033

telegraminstagramwhatsupaparat
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338