نمونه تدریس شیمی حرف آخر - دکتر شیروانی ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نمونه تدریس شیمی حرف آخر - دکتر شیروانی

نمونه تدریس شیمی حرف آخر - کلمه شیمی chemistry در اصل از ریشه یونانی از معنای به هم فشردن، با هم ساختن، جوش دادن و کلمه آلیاژ و … اخذ شده ‌است. شیمی یعنی هنر ارتباط با جهان. زبانی برای شنیدن قدرت‌‌‌‌های پنهان بین ذرات‏‌ها و پیدا کردن حقیقت ماده. شیمی شنیدن و دیدن رازگشایی از یک رمز و ابداع یک ترکیب با فراگیری اصولی بر اساس سبک علمی محسوب میشود.
در شمایی جامع از علم، شیمی در جایگاهی مابین رشته زیست و فیزیک قرار گرفته، اما امروزه شیمی، شاخه ای بزرگ و بسیار کاربردی از علم است که به بررسی عناصر، ترکیبات تشکیل شده و ساختار شیمیایی، رفتار و خواص مواد و همچنین تغییرات مواد می‌پردازد.

نمونه تدریس شیمی حرف آخر
شیمی، دانش اتم‌ها، پیوند و مولکول هاست. علمی که می‌تواند ویژگی‌‌‌‌های ماده، تغییرات و روش خلق آنها را از هسته اتم گرفته تا کهکشان ها تشریح کند و رشته شیمی به پرورش اساتیدی می‌پردازد که با بررسی و تحقیق و آزمایش به نوآوری و ابداع پرداخته و یا فرآورده‌‌‌‌‌های شیمیایی را کنترل می‌کنند.

علم شیمی در تمام مراحل زندگی اعم از زندگی روزمره تا تخصصی ترین مسایل مثل مکانیک کوآنتم نقش دارد.
شیمی شاخه ای از علوم تجربی است و خود شامل شاخه‌‌‌‌های مختلف شیمی آلی، شیمی پلیمر، شیمی تجزیه، شیمی فیزیک، شیمی کاربردی، شیمی معدنی، نانو شیمی را دارد و در مقطع کارشناسی دارای دو گرایش محض و کاربردی است.
آنچه از رشته‌‌‌‌های ریاضی و تجربی قابل لمس است در شیمی کاربرد دارد، پس دانش آموزان و داوطلبین این رشته باید بتواند به سرعت در راه پیشرفت حرکت کنند.

شاید آنهایی که از ریاضی یا فیزیک اصلا لذت نمی‏‌برند دیگر شیمی را نخواهند فهمید..! اما امروزه شیمی حرف آخر این ادعا را رد کرده است.

در نظر خیلی ها شیمی فقط حفظ کردن صدها فرمول، عدد و رقم است. این دیدگاه بسیاری از دانش‌آموزان متوسطه دوم است. نظری منفی که شکل گرفته..، چرا که حجم مباحث کتاب شیمی سه پایه زیاد و زمان تدریس کم است و به ناچار معلمین و دانش اموزان به جای درک و استدلال مطالب، به سمت مسائل حفظی کشیده میشوند.
درحالی که شیمی ترکیبی از مهارت‌‌‌‌های استدلالی و ذهنیست و اگر شخصی بخواهد در این درس موفق شود، باید در هر دو حوزه توانا باشد و حتی می‌توان گفت که قدرت استدلال بیش از قدرت حافظه در این درس اهمیت دارد چون حافظه فقط می‌تواند به مطالعه سرعت بدهد اما حلال یادگیری تسلطی نیست.

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری لازم است در درس‌‌‌‌های ریاضی، شیمی و فیزیک، عالی باشند و از فراگیری شیمی لذت ببرد و خسته نشوند و به شیمی علاقمند باشند، همچنین دانش آموزان باید شجاع باشند و نیز وسواس نداشته باشند.
در این مقاله ما در سایت مرکزی حرف آخر، به بررسی نمونه تدریس پکیج شیمی پرداخته‌ایم و تلاشمان بر اینست که موارد مهم و ویژگی‌‌‌‌های منحصر بفرد شیمی حرف اخر را مورد بررسی قرار دهیم.
آنچه در مشاوره تحصیلی و پکیج‌‌‌‌های سایت موسسه حر ف آخر ارائه میشود بسیار حرفه ای است، یعنی ما خواهان آن هستیم که قبل از امتحانات و کنکور سراسری آموزش درس ها و این مشاوره ها را دریافت کنید، و اگر هم با مشکلی هم دست به گریبان باشید به کمک مشاوره‌‌‌‌های تحصیلی تیم می‌توانید مشکلات درسی خود اعم از نارضایتی از مطالعه مطلوب شیمی، یادگیری شیمی و.. را کاملا از میان بردارد؛

 

- دیگران نیز برای این پست سرچ کده اند:
نمونه تدریس شیمی دهم حرف اخر
نمونه تدریس حرف اخر
شیمی دهم حرف اخر اپارات
نمونه تدریس مسائل شیمی حرف اخر
شیمی دوازدهم حرف اخر
نمونه تدریس شیمی دوازدهم حرف اخر
فیلم آموزشی حرف آخر شیمی

 

پس در کسب مشورت از مشاوره تحصیلی و تهیه پکیج عالی شیمی حرف آخر دریغ نکنید، زیرا ما بارها سبک‌‌‌‌های مختلف فراگیری جذاب و تاثیرگذار را آزموده ایم..
پکیج شیمی استاد شیروانی حرف آخر بصورت ویژه و ترکیبی تدریس شده تا دانش آموزان و داوطلبان بتوانند درصد بالایی در کنکور و آزمون ها کسب کنند. بیان قوی و ارائه کم نظیر مطالب درسی (
Methods of learning Chemistry lessons)، استفاده از راهکار‌‌‌‌های سریع درک دو قسمت مهم شیمی یعنی مفاهیم و مسائل، تدریس کامل درسنامه و حل تست‌‌‌‌های کنکور از ویژگی‌‌‌‌های آموزشی شیمی حرف آخر است.

شیمی نظام جدید حرف آخر از 4 پکیج مفاهیم شیمی 10 و 11 حرف آخر، مسایل شیمی 10 و 11 و 12 حرف آخر، مفاهیم شیمی 12 تشکیل شده است.

 • اهمیت مبحث محلول‌‌‌‌های شیمی - تدریس حرف اخر

محلول ها در علم شیمی، به عنوان مخلوط هایی همگن معمولا بر حسب حالت فیزیکی آن طبقه بندی میشود. محلول‌‌‌‌های گازی، مایع و جامد. درباره اهمیت و ماهیت محلول ها، از لحاظ کمیت حلال و حل شونده اهمیتی بیشتر دارند، از ویژگی‌‌‌‌های اجزای برخی محلولها است.
شما در فیلم زیر اهمیت مبحث محلول‌‌‌‌های شیمی را از اساتید حرف آخر خواهید دید:

 • جلسه ای از آموزش بی نظیر و حیرت انگیز محلول‌‌‌‌های شیمی:

 

 • بررسی و تست‌‌‌‌های مبحث محلول‌‌‌‌های شیمی استاد شیروانی حرف آخر:

پکیج شیمی حرف آخر خود یک بانک تست کامل است و دیگر شما نیازی به خرید کتاب‌‌‌‌های عجیب و قطور و وقت گیر گاج و مبتکران و خیلی سبز نیست، این جور کتب در مبحث آموزش به عنوان (trash books) یاد میشوند چراکه فرمولات را سخت تر و بشدت وقت گیر هستند، در این بخش شما میتوانید بخشی از نقشه راه و نحوه حل تست‌‌‌‌های مبحث محلول‌‌‌‌های شیمی دکتر شیروانی حرف اخر را مشاهده کنید:

 • اهمیت پیش نیاز، تبدیل واحد یک ماده شیمی

توانایی حل مسئله در شیمی، فرایندی اساسی است، و نمی‌توان در آزمون‌‌‌‌های غیر استاندارد حل مسائل استوکیومتری را برای دانش آموزان بررسی و تشریح کرد، و حرف آخر دست به قلم شد و برای حل مسائل یک راهکار کلی تعریف کرد؛ چنانچه که میدانید واکنش‌‌‌‌های شيميايي قادر هستند يک ماده شيميايي را به ماده ديگر تبديل کنند
استوکیومتری بخشی از شیمی است که به ارتباط کمی میان مقدار مواد شرکت کننده در واکنش می‌پردازد. مبحث تبدیل واحد نیز در همه علوم مهم است، اگرچه ممکن است به نظر بیاید در شیمی بیشتر حساس باشد زیرا بسیاری از محاسبات از واحد‌‌‌‌های مختلف استفاده می‌کنند.
هر اندازه گیری شما باید با واحد‌‌‌‌های مناسب گزارش دهید.

در حالی که ممکن است تمرین برای تبدیل واحد واحد را تجربه کنید، فقط باید بدانید که چگونه می‌توانید ضرب، تقسیم، اضافه کردن و تفریق کنید تا آنها را انجام دهید. ریاضی شیمی آسان است تا زمانی که شما می‌دانید کدام واحدها را می‌توان از یک به یک دیگر تبدیل کرد و روش تنظیم فاکتور تبدیل در یک معادله را شما اینجا بسیار پیشرفته فراخواهید گرفت.

مسائل شیمی با سهم 50 درصدی کنکور متاسفانه به عنوان سرعت گیری برای رسیدن داوطلبان به درصد بالای شیمی تبدیل شده است. در این بخش ببینید:

 • جلسه ای از آموزش بی نظیر واحد یک ماده شیمی حرف آخر:

 

 • سه سری از بررسی تست ها و سوالات تبدیل واحد یک ماده:

   

 • و اما در اینجا نیز، اهمیت پیش نیاز، تبدیل واحد دو ماده شیمی:

 
پکیج شیمی حرف آخر انتخاب کسانیست که آرزوی درصد زبان بالای ۸۰ درصد را دارند، این منبع استاندارد یعنی شیمی جامع حرف آخر با تدریس ویژه دکتر شیروانی از قوی ترین پکیج‌‌‌‌های کنکوری ماست که داوطلبین کنکوری در پایین ترین سطح ممکن آموزشی میتوانند با این پکیج درصد بالای در کنکور و آزمون ها کسب کنند.
در این دی وی دی ها که همراه با کتاب کار رایگان ارائه میگردد، با استفاده از متدهایی مانند الگو سازی و شهودی سازی و پویانمایی با استفاده از فعال کردن نیمکره راست مغز مباحث ماندگاری زیادی در ذهن خواهند داشت. اما نکته مهم شیمی (
Harfe Akhar Chemistry) و سایر محصولات حرف آخر استفاده از اصل نقشه راه" است، شما با دیدن این بخش نیز،

 • اهمیت نقشه راه در زندگی و شیمی از زبان استاد مظفریان را خواهید دید:

 

 • مشاهده 5 جلسه مهم از حل و بررسی تست‌‌‌‌های احتمالی کنکور شیمی سال دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر:

   

 • بخشی از نتایج درصد‌‌‌‌های شیمی کنکور حرف آخر:

در اینجا شما نتایج حیرت انگیز درصد‌‌‌‌های سالیان اخیر داوطلبان با استفاده از پکیج شیمی حرف آخر را مشاهده می‌کنید، اشخاصی که از پکیج‌‌‌‌های شیمی استاد شیروانی حرف آخر و تدریس‌‌‌‌های استاد شیروانی استفاده کرده اند توانسته اند بصورت تضمینی به بهترین آمار درصدها برسند و به رتبه‌‌‌‌های عالی دست پیدا یابند:

-سفارش و بررسی دقیق ویژگی‌‌‌‌های پکیج کامل شیمی حرف آخر (اینجا کلیک کنید)

-تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج شیمی: 0219101033 - 09120663015

 

 • مشاوره آمادگی امتحانات و کنکور در تمام پایه ها در موسسه حرف اخر

قطعا تا حالا با اشخاصی مواجه شدین که شاگرد اول کلاس و مدرسه بودن ولی در کنکور رتبه آنها پایین تر از حد انتظار شده، برایتان تعجب آور بود چگونه نخبه مدرسه نتوانست در کنکور برتر باشه؟ جواب این پرسش برمیگردد به سبک درس خواندن و قوانین حاکم بر سیستم آزمون، باید دانش آموز یک مجموعه مهارت را بدست بیاورد تا بتوند در کنکور حرف اول و آخر را بزند..،

و این مهارت ها در مجموعه آموزشی این سایت حرف آخر ارائه میشود؛ و شامل برنامه ریزی درسی مخصوص و گام به گام تا روز آزمون سراسری یا امتحانات پایان ترم؛ شیوه مطالعه درس‌‌‌‌های عمومی و تخصصی؛ متد موفقیت در مدیریت تست زنی؛ شرایط بودجه بندی، ضوابط، ضرایب، تراز لازم هر رشته و دانشگاه؛ سهمیه بندی استان ها و.. و خیلی از نکات و موارد مهم دیگر که تضمین کننده موفقیت در مدرسه و کنکور شماست.

-سفارش فوری 100 ساعت آموزش پکیج شیمی بصورت رایگان: (اینجا کلیک کنید)

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.