شیمی حرف آخر | شیمی 0 تا 100 و شیمی 6040 ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
پنج شنبه ششم خرداد ۰۰
(0)
(0)
شیمی حرف آخر | شیمی 0 تا 100 و شیمی 6040

شیمی دومین درس مهم تجربی و سومین درس مهم رشته ریاضی فیزیک است؛ این درس دو استراتژی مفاهیم، مسائل را دربر میگیرد. ضریب درس شیمی در زیر گروه 1 تجربی، یعنی رشته‌‌‌‌های پزشکی، دندان، فیزیوتراپی و اکثر پیراپزشکی ها برابر با 9 و ضریب همین درس در زیر گروه 2 تجربی برای رشته هایی مثل داروسازی برابر 12 است. گفتاورد اصلی: شیمی حرف آخر

و همچنین در رشته ریاضی-فیزیک برای قبولی در رشته‌‌‌‌های مهندسی نفت، درس شیمی مانند فیزیک ضریب 9 دارد. درجه سختی سوالات شیمی در سال‌‌‌‌های اخیر سیر صعودی داشته و طبق آمار منتشر شده سازمان سنجش در کنکور 99 و 1400 بسیاری از داوطلبین کمتر از حد مناسب زده اند.
ذکر این نکته بسیار مهم است که کمیت درکنار کیفیت اهمیت ویژه ای دارد و مکمل هم اند، حتی اگر نحوه مطالعه شیمی کنکور را درست اجرا کنید، ساعات مطالعه آن پایین باشد بی فایده است! تعادل ساعات مطالعه اختصاصی و عمومی بصورت تقریبی 70 به 30 باشد و 20% کل ساعات مطالعه هفتگی مخصوص شیمی است.

الفبای شیمی، جدول تناوبی عنصرهاست و این به قدری اهمیت دارد که جدول ضرب در ریاضی اهمیت دارد، چراکه همه مباحث شیمی به جدول تناوبی مرتبط است. نحوه مطالعه شیمی کنکور برای همه مباحث شیمی مثل هم نیست.

-تکنیک مهم (PQRST) مطالعه در شیمی:
P=پیش خوانی یا مرور اجمالی
Q=طرح سوال
R=خواندن و طرح سوال (سرتیترخوانی+مطالعه عمیق)
S=تلقین و تکرار و بازآفرینی

T=تست (2670 تست شیمی و تمرین و تحلیل متن کتاب!)
از 35 تست طرح شده هر کدام 60 ثانیه و جمعا 35 دقیقه کل زمان دارد؛ ما 3 دسته تست داریم 1-حفظی. 2-مفهومی. 3-محاسباتی. در کنکور سال‌‌‌‌های اخیر سوالات مفهومی و مسایل محاسباتی شیمی اهمیت بیشتری پیدا کرده اند. برای مسایل شیمی باید آنقدر تست زد که با دیدن هر سوال، سریع راه حل به ذهنمان برسد و حدود 1 دقیقه به جواب نهایی برسیم.
ما در این مقاله پکیج شیمی حرف آخر (
Chemistry package of the Harfe Akhar institute) را به شما معرفی خواهیم کرد که شامل مفاهیم شیمی سال دوازدهم، شیمی صفر، مسائل شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم، محاسبات سریع شیمی، شیمی جامع سه سال و کنکور است. شما دانش آموزا و داوطلبین گرامی لازم است توضیحات زیر را تا انتها بخوانید تا به صورت کامل با این پکیج بی نظیر و برتر آشنا شوید.

  • بررسی شیمی جامع حرف آخر

شیمی جامع حرف آخر با تدریس ویژه دکتر شیروانی از قوی ترین پکیج‌‌‌‌های کنکوری ماست که دانش آموزان و داوطلبین کنکوری در پایین ترین سطح ممکن آموزشی میتوانند با این پکیج درصد بالای در کنکور و آزمون ها کسب کنند. بیان قوی و ارائه کم نظیر مطالب درسی، استفاده از راهکار‌‌‌‌های سریع محاسباتی در بخش مسایل شیمی، تدریس کامل درسنامه و حل تست‌‌‌‌های کاندید کنکور از ویژگی‌‌‌‌های آموزشی شیمی جامع حرف آخر است.

با سیستم الگوسازی و شهودی سازی و درگیر کردن کنترل نیمکره راست و چپ مغز، یادگیری سریع و مطمئن و عمیق در کوتاهترین زمان میسر شده است؛ برای مثال مبحث استوکیومتری حدود 50 % مسایل شیمی اند و فقط با چند الگو در این پکیج ارایه داده شده و دیگر لازم نیست ده ها فرمول را حفظ کنیم و بنابراین راه حل‌‌‌‌های میانبر را خواهید آموخت و با اعتماد به نفس و سرعت خوبی و صرفه جویی در زمان (مثلا 100% شیمی در 20 جلسه 25 ساعته) تسلط خواهید یافت.
یک نمونه شگفت انگیز دیگر در مبحث مسایل شیمی است، 50% سوالات کنکور مسایل شیمی است و دانش آموزان باید چیزی حدود 1500 صفحه کتاب را بخوانند تا با با انواع و اقسام مسایل شیمی آشنا بشوند. ما حدود 40 تا 50 نوع مسئله شیمی داریم و داوطلب سر جلسه آزمون گیر میکند و نمیداند این کدام نوع است؟!

اما همین 1500 صفحه تبدیل به 1 نقشه راه شده و دانش آموز با 13 ساعت تدریس عالی دکتر شیروانی آنرا مسلط میشود؛ بنابراین کسی که این مقدار صفحه را ورق زده انگار سرکار رفته..، اینست که میگویم ما بلدیم چطوری یاد بدیم صرفا یک شعار نیست و زمان گذاشتیم برای این کار.


-شیمی جامع حرف آخر شامل چند پکیج است؟

دکتر شیروانی مدرس شیمی حرف اخر به دلیل ترکیبی بودن سوالات شیمی و رعایت پیش نیاز و پس نیاز مباحث، شیمی را به صورت ترکیبی تدریس کرده و این شیوه و سبک از آموزش در درس شیمی کمک شایانی به افزایش آمادگی داوطلبان در بخش مسایل کرده است.

در بخش مسایل، برای یادگیری سریع و حل تست‌‌‌‌های آن در کمترین زمان ممکن از "الگو" یا راهکار‌‌‌‌های ساده و سریع محاسباتی استفاده کرده و به همین دلیل این بهترین پک شیمی کنکور است که باعث میشود داوطلب کنکوری فرمول و واکنش ها را حفظ نکند و بدون اتلاف زمان، هر تستی (شیمی 6040) را به راحتی پاسخ دهند.
مباحث اولیه و مبانی شیمی چون پیش نیاز سایر مباحث هستند، دکتر شیروانی آن را بصورت ترکیبی-مفهومی تدریس کرده و این متد کمک میکند تا داوطلبان و دانش آموزان کنکوری بتوانند بصورت پیوسته مباحث را مطالعه کنند. گسست در یادگیری باعث کاهش راندمان یادگیری میشود اما این سبک از پک بندی ها کمک میکند بتوانید به سادگی مباحث شیمی را یاد بگیرید (
Learn chemistry for exams and entrance exams).

بنابراین پک بندی شیمی به طریق زیر است و همانطور که ذکر شد به دلیل ترکیبی بودن سوالات شیمی و رعایت پیش نیاز و پس نیاز مباحث، شیمی نظام جدید حرف اخر بصورت ترکیبی تدریس شده و پک بندی 4 پکیج شیمی جامع به این طریق است: پکیج مفاهیم شیمی دهم و یازدهم، مسایل شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم، مفاهیم شیمی دوازدهم و محاسبات سریع شیمی.
شیمی جامع حرف آخر بهترین پکیج کنکوری است و داوطلب میتواند با یادگیری بی نظیر فصل‌‌‌‌های درسی سه سال، راهکارها سریع محاسباتی و درک مفاهیم و مسائل، بر کل تست‌‌‌‌های احتمالی مسلط شود.

همانطور که اشاره شد، شیمی 6040 یا جامع با تدریس خاص دکتر شیروانی حرف آخر از برترین و شگفت انگیزترین پکیج‌‌‌‌های شیمی است و دانش آموز و داوطلب کنکوری در پایین ترین سطح ممکن آموزشی میتواند با این بسته پکیج شیمی کنکور درصد و تسلط بالایی در امتحانات، کنکور و آزمون ها بدست بیاورد. چرا که کل شیمی در 62 ساعت و 114 جلسه آموزش داده شده لست.

  • مسائل شیمی حرف آخر

مسائل شیمی 50 درصد شیمی را شامل میشود و شامل مباحث بسیار مهم استوکیومتری، محلول و نامحلول، ترمودینامیک، سنتیک، تعادل، اسید و باز، الکتروشیمی و... است؛ یعنی بخش مسایل شیمی 50 درصد از بودجه بندی شیمی کنکور را به خود اختصاص میدهد؛ این بسته شاهکاری جدید از استاد شیروانی است، در روش آموزش کلاسیک و عادی برای آموزش مسائل شیمی که نصف مهم این درس را تشکیل می‌دهد،

از فرمول‌‌‌‌های زیادی استفاده می‌شود که نیاز به زمان زیادی دارد و همچنین و همچنین حجم روابط نیز بسیار زیاد است طوری که که فقط برای تبدیل واحدها و تبدیل به مول از 8 کسر پیش ساخته استفاده می‌شود! و از طرف دیگر در حالت عادی نیز برای یادگیری بخش مسائل می‌توان گفت که به زمانی حدود دو (2) ماه نیاز دارید؛

اما با سبک ویژه آموزش مسائل شیمی حرف آخر فقط با 3 الگو و حل 2670 تست و تمرین (کنکور‌‌‌‌های قبلی، سوالات تالیفی و تثبیتی و تفهیمی) در 20 ساعت (3 ساعت آن مربوط به درسنامه ها است و 27 ساعت به تست زنی اختصاص دارد) با مسائل شیمی استاد شیروانی تجربه کنید (برای مثال: کل استوکیومتری در روش استاد شیروانی با یک الگو به نام "مول در ظرفیت" تدریس شده است)،

پس می‌توانید شیمی را به تسلط برسید. پکیج مسائل شیمی حرف اخر دقیق ترین، کاربردی ترین و کم حجم ترین منبع تدریس مسائل شیمی در کنکور است و با استفاده از تصویرسازی‌‌‌‌های بی نظیر تمامی مسائل شیمی جامع که سنگین ترین مسایل کنکور است در قالب یک نقشه راه و یک اسلاید آموزش داده می‌شود


-پکیج کامل مسائل شیمی حرف آخر شامل چه مطالبی است؟
در حالت نورمال کل بخش مسائل و محاسباتی شیمی متوسطه دوم با فرمول‌‌‌‌های متعدد و بیشمار به شما آموزش داده می‌شود اما در پکیج مسائل شیمی حرف آخر تمام درسنامه‌‌‌‌های مربوط به مسائل شیمی 3 پایه آورده شده که شامل مسائل استوکیومتری، اسید و باز، محلول ها، ترمودینامیک، سنتیک، تعادل و.. است و همانطور نیز که گفته شد کل مسایل تنها با 3 الگو تدریس شده.

اما قبل این الگوها شما با "فرمول شیروانی (فش)" آشنا می‌شوید که عجیب ترین کسری است که تا این لحظه دیده اید و فقط در یک کسر کل تبدیل واحدها را تمام خواهید کرد. الگوی بعدی نیز مول*ظرفیت است که هم برای سوالات استوکیومتری در واکنش‌‌‌‌های شیمیایی استفاده شده و الگوی مشهور a - x هم یک الگو جامع است برای سوالات مربوط به کل مسائل شیمی سه سال و کنکور.

در انتها نیز الگوی محلول=حلال+حل شونده ارائه شده است که کل مسائل این قسمت که سنگین ترین مسائل شیمی به حساب می‌آید با آن حل و جواب داده خواهند شد و در قالب فقط یک نقشه راه و یک اسلاید تدریس داده شده.
بنابراین، مسائل شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر، محبوب ترین و کاربردی ترین منبع است (
Good education of students for chemistrylessons) و با روش ویژه آموزش فقط با سه الگو منحصربفرد ترین مرجع تدریس مسائل شیمی کنکور بوده و حاوی پکیج محاسبات سریع شیمی است؛ این بسته خود یک مرجع تست محسوب میشود و و دانش آموزان و داوطلبان به معنای واقعی از هر کتاب کمک درسی دیگری بی نیاز خواهند شد.

  • پکیج مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر

پکیج مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر با تدریس ویژه دکتر غلامحسین شیروانی از بهتربن پکیج‌‌‌‌های کنکوری است و دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری میتوانند با این بسته درصد بالایی در آزمون و کنکور کسب کنند. بیان قوی و ارائه عالی مباحث درسی و نکات و راهکار‌‌‌‌های ساده برای یادگیری شیمی از ویژگی‌‌‌‌های مفاهیم دوازدهم حرف آخر است.

با سیستم الگوسازی و درگیر کردن نیمکره راست و چپ مغز، یادگیری مطمئن و ماندگار و تسلط صورت میگیرد. با این وصف با جرئت میتوان گفت که مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر یک پکیج عالی است و با روش الگوسازی و درگیرکردن نیمکره راست و چپ مغز، یادگیری آسان مطمئن و ماندگار مفاهیم شیمی برای داوطلبان میسر شده است

  • مفاهیم شیمی سال دهم و یازدهم حرف آخر

مفاهیم شیمی سال دهم و یازدهم حرف آخر را دکتر شیروانی بصورت ویژه و ترکیبی تدریس کرده است تا دانش آموزان و داوطلبان بتوانند درصد بالایی در کنکور و آزمون ها کسب کنند. بیان قوی و ارائه کم نظیر مطالب درسی، استفاده از راهکار‌‌‌‌های سریع درک مفاهیم شیمی، تدریس کامل درسنامه و حل تست‌‌‌‌های کنکور از ویژگی‌‌‌‌های آموزشی مفاهیم شیمی حرف آخر است
با متد شهودی سازی و درگیرکردن نیمکره‌‌‌‌های مغز، یادگیری سریع و عمیق در زمانی کم میسر شده است و این شیوه آموزش در درس شیمی کمک شایانی به افزایش آمادگی داوطلبان در بخش مفاهیم کرده است و مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف اخر کلا در 23 ساعت تدریس شده است
مفاهیم شیمی سال دهم و یازدهم حرف آخر بصورت ترکیبی و عالی با استفاده از راه کار‌‌‌‌های سریع درک مفاهیم، آموزش کامل درسنامه و حل و تشریح تست‌‌‌‌های کنکور تدریس شده


-برخی سوالات متداول در مورد مسائل شیمی استاد شیروانی:

آیا شیمی حرف آخر خوبه؟
بهترین منبع کمک آموزشی برای شیمی چیست؟
برای یادگیری شیمی چکار کنیم؟
تدریس شیمی حرف اخر چطوری است؟
قیمت شیمی دهم یازدهم و دوازدهم حرف آخر چقدر است؟
شیمی حرف آخر چند ساعت است؟
قیمت شیمی 6040


-نگاهی به بودجه بندی شیمی نظام جدید
یکی از درس‌‌‌‌های تخصصی مهم کنکور سراسری، مجموعه سوالات درس شیمی است و همان طور که می‌بینید، ضرایب و جزئیات درس شیمی در دفترچه کنکور سراسری درج شد است، داوطلبان و دانش آموزان گروه‌‌‌‌های علوم تجربی، ریاضی و فیزیک باید برای کنکور، دروس شیمی دهم، عربی یازدهم و عربی دوازدهم را مطالعه کنند.
-ضریب کلی درس شیمی: 3
-تعداد کل سوالات شیمی در کنکور: 35 سوال
-مدت زمان پاسخگویی به هر تست شیمی در کنکور: 60 ثانیه
-بازه سوالات کلی درس شیمی: از شماره 226 الی 270

پک بندی درس شیمی موسسه حرف آخر

(62 ساعت، 114 جلسه، DVD13)

مدرس: دکتر غلامحسین شیروانی

نام پکیجساعات تدریستعداد جلساتتعداد DVD

مفاهیم شیمی

دهم و یازدهم

23375

مفاهیم شیمی دوازدهم

19305

مسایل شیمی

دهم و یازدهم دوازدهم

20473

محاسبات سریع شیمی

رایگان

تماس جهت پشتیبانی،

سفارش و مشاوره

09120663015
  • شیمی 6040

پکیج شیمی ۶۰۴۰ حرف آخر بهترین پکیج برای یادگیری 100 درصد شیمی در ۱۰۰ روز است که توسط استاد شیروانی به صورت الگومحور و کاملا تصویری تدریس شده. داوطلبان در این پک قدرتمند آموزشی با برنامه ۱۰۰ روزه روبرو هستند که دارای دو بازه ۶۰ روزه و ۴۰ روزه است.

داوطلبین کل مفاهیم و مسائل شیمی را در ۶۰ روز فرا میگیرند و در ۴۰ روز پایانی سوالات و تست‌‌‌‌های شیمی را حل میکنند و این یعنی شما با پک شیمی ۶۰۴۰ حرف اخر دکتر شیروانی با 2 ماه مفاهیم و مسائل شیمی را کاملا مسلط میشوید، بخش مسائل شیمی از از لحاظ آموزشی بسیار زمان بر و سنگین است.

اما در شیمی ۶۰۴۰ حرف آخر با سه الگوی کاربردی مسائل شیمی را به سبک بسیار دقیقی آموزش داده و میتوان گفت کم حجم و کامل ترین منبع شیمی کنکوری است که فقط در 52 ساعت تمام شیمی سه سال و کنکور را به سبکب آموزش داده که دیگر نیازی به حفظ حتی یک کلمه نیست و با شیمی 6040 محاسبات شیمی را زیر 10 ثانیه انجام دهید و کل شیمی کنکور را با چند الگوی ساده و پویانمایی بطور ماندگار همراه با تست‌‌‌‌های کامل کنکور سال‌‌‌‌های اخیرو سوالات پیش بینی کنکور و ضمن ارائه کتاب کار رایگان یاد خواهید گرفت

-لیست و قیمت شیمی جامع حرف آخر - کلیک کنید.

  • شیمی صفر (0):

پکیج شیمی صفر حرف آخر، بهترین گزینه برای شروع یادگیری درس رتبه ساز و سرنوشت ساز شیمی است، این محصول جدید و کاملا کاربردی پایه ای ترین حالت ممکن از درس شیمی را برای اشخاصی که هیچگونه پیش زمینه ای از شیمی ندارند و یا حتی کاملا با این آن غریبه اند بصورت منظم و اصولی ارائه می‌دهد، بنابراین ویژه این دسته مخاطبان خاص است تا خیلی راحت و در مدت زمانی بسیار کوتاه بتوانند با درس شیمی کنکور (دهم، یازدهم و داوزدهم) ارتباط بگیرند و مسیر تسلط را پیش ببرند
پس اگر شما نیز حس می‌کنید با درس شیمی کنکوری و مباحث آن هیچگونه آشنایی و وجه مشترکی ندارید، شیمی (0) حرف آخر را تهیه کنید تا از سردرگمی بلاتکلیفی در آیید مشکلی در یادگیری و حل تست نداشته باشید.

در این پک در ابتدا به صورت تماما اصولی و کاملا حرفه ای به معرفی اولیه درس شیمی پرداخته شده، راه‌‌‌‌های یادگیری و استارات آمادگی کافی درس شیمی کنکوری به داوطلبان و دانش آموزان معرفی شده و شامل پیش نیاز‌‌‌‌های بسیار مهم برای یادگیری ابتدایی است تا کار کنکوری ها را راحت تر کند.


در تدریس شیمی صفر حرف آخر، ساختارها، فرمول ها و مفهوم‌‌‌‌های سخت شیمی در این پکیج به صورت خلاصه و راحت ارائه شده است. ساده کردن و انتقال راحت مفاهیم سبب می‌شود که شما در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. برای همین استاد شیروانی الگوی اختراعی خود برای درس شیمی را ارائه می‌دهد. الگویی که تاکنون بازدهی و بازخورد‌‌‌‌های بسیار خوبی در آموزش درس شیمی داشته است.
اگر در مورد درس شیمی هیچگونه پیش نیاز و آشنایی ندارید یا یادتان رفته است، می‌توانید آن را تهیه کنید، داوطلبانی است که در درس شیمی خیلی ضعیف هستند و یا تغییر رشته دادند، دانش آموزان تغییر رشته ای از رشته‌‌‌‌های انسانی و فنی و کاردانش با تهیه این پکیج دیگر مشکلی بابت یادگیری ندارند. پکیج شیمی صفر حرف آخر کامل کننده و مکمل پکیج شیمی کامل حرف آخر است. و شیمی را ۰ تا ۱۰۰ در کنکور تست زنی کنند. به درصد‌‌‌‌های بالای ۹۰ برسین.

نظر رتبه‌‌‌‌های برتر درباره مسائل شیمی حرف آخر چیست؟
رتبه‌‌‌‌های برتر کنکور سال‌‌‌‌های قبل موسسه حرف اخر، اثباتی بر تاثیر عالی کاربردی بودن و ارزشمند بودن این پکیج هستند؛ تعداد داوطلبانی که با پکیج شیمی حرف اخر و تدریس کم نظیر دکتر غلامحسین شیروانی به نتیجه رسیده اند بسیار زاد هستند و عده زیادی از رتبه‌‌‌‌های برتر حرف آخر با کمک این مجموعه خوب توانستند به درصد‌‌‌‌های شگفت انگیز برسند.

اگر از افرادی که در کنکور 1400 شرکت کرده باشند بپرسید، متوجه می‌شوید که شیمی کنکور 99 یا حتی 1400 در حد سوالات المپیاد بوده اما با این حساب حرف آخر ی‌‌‌‌های ریاضی و تجربی با کمک این دی وی دی‌‌‌‌های فوق العاده خوب موفق به کسب درصد‌‌‌‌های بالای 60 در سوالات و تست‌‌‌‌های دفترچه شیمی شدند.

پیشنهاد: 20 درصد از پکیج 0 تا 100 حرف آخر (شامل همه دروس تخصصی و عمومی سه سال و کنکور با آزمون‌‌‌‌های جامع) را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید! (جهت سفارش اینجا کلیک کنید)

-حرف آخر با حرف اخری ها:
پکیج شیمی حرف آخر نظام جدید حرف آخر (شیمی شصت چهل، پکیج جامع صفر تا صد) انتخاب رتبه برتر هاست، در کنار این منبع گران بها، شما از برنامه ریزی و مشاوره هم برای تمامی محصولات موسسه حرف اخر بهره مند خواهید شد که در این سبک از مشاوره آقای یاری دارای رتبه 120 کنکور و فارغ التحصیل دانشگاه تهران، از مشاورین موسسه بصورت کامل مشاوره و پشتیبانی شما را به عهده خواهند گرفت و شما را در مسیر یادگیری پکیج شیمی کنکور یاری می‌کند.

-تلفن‌‌‌‌های تماس جهت مشاوره، کسب اطلاعات و یا سفارش سریع پکیج شیمی 6040 و یا شیمی 0 تا 100 حرف آخر:
09120663015 – 09399585899 - 02161010336

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.