شیمی حرف آخر | شیمی 0 تا 100 و 6040 آپدیت جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
پنج شنبه ششم خرداد ۰۰
(0)
(0)
شیمی حرف آخر | شیمی 0 تا 100 و 6040 آپدیت جدید

شیمی حرف آخر  | دومین درس مهم تجربی و سومین در رشته ریاضی-فیزیک است؛ این درس 2 استراتژی مفاهیم، مسائل را دربر میگیرد. ضریب آن در زیر گروه 1 تجربی، یعنی رشته های پزشکی، دندان، فیزیوتراپی و اکثر پیراپزشکی ها برابر با 9 ضریب همین درس در زیر گروه 2 برای رشته هایی مثل داروسازی برابر 12 است؛ همچنین در رشته ریاضی فیزیک برای قبولی در رشته های مهندسی نفت، مانند فیزیک ضریب 9 دارد. درجه سختی سوالات در سالهای اخیر سیر صعودی داشته و طبق آمار منتشر شده سازمان سنجش در کنکور 99 و 1400 بسیاری از داوطلبین کمتر از حد مناسب زده اند.

- لیست و قیمت شیمی جامع حرف آخر (برای سفارش و خرید کلیک کنید).

 

ذکر این نکته بسیار مهم است که کمیت در کنار کیفیت اهمیت ویژه ای دارد و مکمل هم اند، حتی اگر نحوه مطالعه در کنکور را درست اجرا کنید، ساعات مطالعه آن پایین باشد بی فایده است! تعادل ساعات اختصاصی / عمومی بصورت تقریبی 70 به 30 باشد و 20% کل ساعت های هفتگی مخصوص شیمی است. الفبای شیمی، جدول تناوبی عنصرهاست و این به قدری اهمیت دارد که جدول ضرب در ریاضی اهمیت دارد، چراکه همه مباحث به جدول تناوبی مرتبط است. نحوه خواندنش برای همه مباحث مثل هم نیست.

- تکنیک مهم (PQRST) مطالعه در کتاب شیمی:
P=پیش خوانی یا مرور اجمالی
Q=طرح سوال
R=خواندن و طرح سوال (سرتیترخوانی+مطالعه عمیق)
S=تلقین و تکرار و بازآفرینی

T=تست (2670 تست شیمی و تمرین و تحلیل متن کتاب!)


از 35 تست طرح شده هر کدام 60 ثانیه و جمعا 35 دقیقه کل زمان دارد؛ ما 3 دسته تست داریم 1-حفظی. 2-مفهومی. 3-محاسباتی. در آزمون سالهای اخیر سوالات مفهومی و مسایل محاسباتی اهمیت بیشتری پیدا کرده اند. برای مسایل باید آنقدر تست زد که با دیدن هر سوال، سریع راه حل به ذهنمان برسد و حدود 1 دقیقه به جواب نهایی برسیم. ما در این مقاله پکیج شیمی کنکور (Chemistry package of the Harfe Akhar institute) را به شما معرفی خواهیم کرد که شامل مفاهیم سال دوازدهم، شیمی صفر، مسائل دهم و یازدهم و دوازدهم، محاسبات سریع، شیمی جامع سه سال و کنکور است. شما دانش آموزان و داوطلبین گرامی لازم است توضیحات زیر را تا انتها بخوانید تا به صورت کامل با این پک بی نظیر و برتر آشنا شوید.

  • پکیج شیمی جامع حرف آخر چگونه است ؟ بررسی بیشتر پک وی او دی 1402

شیمی جامع با تدریس ویژه دکتر سلوکی از قوی ترین پکیجهای ماست که دانش آموز و داوطلبان در پایین ترین سطح ممکن آموزشی میتوانند با این بسته درصد بالای را در آزمونها کسب کنند. بیان قوی و ارائه کم نظیر مطالب درسی، استفاده از راهکارهای سریع محاسباتی در بخش مسائل، آموزش کامل درسنامه و حل تست های کاندید کنکور از ویژگیهای آموزشی آن است. با سیستم الگوسازی و شهودی سازی و درگیر کردن کنترل نیمکره راست / چپ مغز، یادگیری سریع مطمئن و عمیق در کوتاهترین زمان میسر شده است!

 

برای مثال مبحث استوکیومتری حدود 50% مسایل شیمی اند و فقط با چند الگو در این سی دی ها ارایه داده شده؛ دیگر لازم نیست ده ها فرمول را حفظ کنیم، بنابراین راه حل های میانبر را خواهید آموخت، با اعتماد به نفس، سرعت خوبی و صرفه جویی در زمان (مثلا 100% در 20 جلسه 25 ساعته) تسلط خواهید یافت. یک نمونه شگفت انگیز دیگر در مبحث مسایل است، که 50% سوالات مشتمل است و دانش آموز باید چیزی حدود 1500 صفحه کتاب را بخوانند تا با با انواع و اقسام سوال ها آشنا بشوند. ما حدود 40 تا 50 نوع مسئله داریم و داوطلب سر جلسه آزمون گیر میکند و نمیداند این کدام نوع است؟!

 

یادداشت برداری مهارتی است که به درک بهتر مطالب و دانش کامل کمک می‌کند و با بروشور نویسی متفاوت است. در واقع یادداشت برداری به معنای انتخاب و ثبت نکات اصلی و مهم است.. مهارت نوشتن مختصر: چکیده یعنی مرور مطالبی که خوانده اید. در واقع بیان مجدد نکات اصلی در زبان مادری شماست. خلاصه باید نه تنها نکات اصلی، بلکه روابط بین نکات اصلی را نیز شامل شود. خلاصه باید به خوبی منسجم باشد، یعنی باید ارتباط منطقی بین جملات وجود داشته باشد و باید به زبان خودش نوشته شود. اما همین 1500 صفحه تبدیل به 1 نقشه راه شده و شما با 13 ساعت تدریس عالی دکتر علی سلوکی آنرا مسلط میشود؛ بنابراین کسی که این مقدار صفحه را ورق زده انگار سرکار رفته..، اینست که میگوئیم ما بلدیم چطوری یاد بدیم صرفا یک شعار نیست چراکه زمان گذاشتیم برای این کار...


- بسته آموزش شیمی جامع حرف اخر صفر تا صد شامل چند پکیج است؟ کنکور و امتحان نهایی

استاد سلوکی مدرس حرف اخر به دلیل ترکیبی بودن سوالات و رعایت پیش نیاز و پس نیاز مباحث، فصول را به صورت ترکیبی تدریس کرده و این شیوه و سبک از آموزش کمک شایانی به افزایش آمادگی داوطلبان در بخش ها کرده است. در بخش مسایل، برای یادگیری سریع و حل تست های آن در کمترین زمان ممکن از "الگو" یا راهکارهای ساده و سریع محاسباتی استفاده کرده و به همین دلیل این بهترین پک کشور است که باعث میشود داوطلب فرمول و واکنش ها را حفظ نکند و بدون اتلاف زمان، هر تستی (مانند شیمی 6040) را براحتی پاسخ دهد.


مباحث اولیه و مبانی چون پیش نیاز سایر مباحث هستند، آقای سلوک آن را بصورت ترکیبی-مفهومی ظبط کرده و این متد کمک میکند تا داوطلبان بتوانند بصورت پیوسته مطالعه کنند. گسست در یادگیری باعث کاهش راندمان میشود اما این سبک از پک بندی ها کمک میکند بتوانید به سادگی دروس را یاد بگیرید (Learn chemistry for exams and entrance exams). بنابراین پک بندی به طریق زیر است و همانطور که ذکر شد به دلیل ترکیبی بودن سوالاتش رعایت پیش نیاز و پس نیاز مباحث، دی وی دی های نظام جدید حرف اخر بصورت جامع ارائه شده و پکبندی 4 پکیج جامع به این طریق است: پکیج مفاهیم دهم و یازدهم، مسایل دهم و یازدهم و دوازدهم، مفاهیم دوازدهم و محاسبات سریع.


بسته های جامع اختصاصی حرف اخر بهترین پکیجهای است و داوطلب میتواند با فراگیری بی نظیر فصل های درسی سه سال، راهکارها سریع و درک مفاهیم و مسائل، بر کل تستهای احتمالی مسلط شود. همانطور که اشاره شد، محصولات 6040 یا جامع با تدریس خاص دکتر غلامحسین از برترین و شگفت انگیزترین سی دیها است و همگان در پایین ترین سطح ممکن میتوانند با این بسته درصد و تسلط بالایی در امتحانات، کنکور و آزمون ها بدست بیاورد. چرا که کل 3 سال در 62 ساعت و 114 جلسه آموزش داده شده لست.

  • بررسی ویژگی های مجموعه ویدئوهای مسائل شیمی نظام جدید 1402 علی سلوکی

مسائل شیمی 50 درصد کتاب را شامل میشود و شامل بحث های بسیار مهم استوکیومتری، محلول و نامحلول، ترمودینامیک، سنتیک، تعادل، اسید و باز، الکتروشیمی و... است؛ یعنی 50 درصد از بودجه بندی دفترچه را به خود اختصاص میدهد؛ این بسته شاهکاری جدید از استاد مدرس است، در روش آموزش کلاسیک و عادی برای آموزش مسائل که نصف مهم اینرا را تشکیل می‌دهد، از فرمول های زیادی استفاده می‌شود که نیاز به زمان زیادی دارد و همچنین حجم روابط نیز بسیار زیاد است طوری که فقط برای تبدیل واحدها و تبدیل به مول از 8 کسر پیش ساخته استفاده می‌شود! و از طرف دیگر در حالت عادی نیز برای یادگیری این بخش می‌توان گفت که به زمانی حدود دو (2) ماه نیاز دارید!!!

 

اما با سبک ویژه دپارتمان موسسه، فقط با 3 الگو و حل 2670 تست و تمرین (کنکورهای قبلی، سوالات تالیفی تثبیتی و تفهیمی) در 20 ساعت (3 ساعت آن مربوط به درسنامه ها است و 27 ساعت به تست زنی اختصاص دارد) با مسائلهای استاد تجربه کنید (برای مثال: کل استوکیومتری در روش معام ما با یک الگو به نام "مول در ظرفیت" تدریس شده)، پس می‌توانید به تسلط برسید. پک حرف اخر دقیق ترین، کاربردی ترین و کم حجم ترین منبع تدریس است، با استفاده از تصویرسازی های بی نظیر تمامی بسته جامع که سنگین ترین در است در قالب یک نقشه راه با یک اسلاید آموزش داده می‌شود


- پکیج کامل مسائل شیمی حرف اخر شامل چه مطالبی است؟
در حالت نورمال کل بخشهای مسائل و محاسبات متوسطه دوم با فرمولهای متعدد و بیشمار به شما ارایه داده می‌شود اما در پکیج کامل موسسه تمام درسنامه های مربوط به مسائل 3 پایه آورده شده که شامل استوکیومتری، اسید و باز، محلولها، ترمودینامیک، سنتیک، تعادل و.. است و همانطور نیز که گفته شد کل بسته تنها با 3 الگو تدریس شده. اما قبل این الگوها شما با "فرمول سلوکی ( فش )" آشنا می‌شوید که عجیب ترین کسری است که تا این لحظه دیده اید و فقط در یک کسر کل تبدیل واحدها را تمام خواهید کرد. الگوی بعدی نیز مول*ظرفیت است که هم برای سوالات استو کیومتری در واکنش های شیمیایی استفاده شده و الگوی مشهور A - X هم یک الگوی جامع است برای سوالات مربوط به کل شیمی دبیرستان و کنکور.

 

در انتها نیز الگوی محلول=حلال+حل شونده ارائه شده است که کل مسائل این قسمت که سنگین ترین پارت به حساب می‌آید، با آن حل و جواب داده خواهند شد، در قالب فقط یک نقشه راه با یک اسلاید تدریس داده شده. بنابراین، مسائل شیمی 10، 11، 12، محبوب ترین و کاربردی ترین منبع است (Good education of students for chemistry lessons) که با روش ویژه فقط با سه الگو منحصربفرد ترین مرجع آموختن بوده و حاوی پک محاسبات سریع است؛ این بسته خود یک مرجع تست محسوب میشود و دانش آموزان - داوطلبان به معنای واقعی از هر کتاب کمک درسی دیگری بی نیاز خواهند شد.

  • پکیج مفاهیم شیمی دوازدهم حرف آخر حاوی چه جزئیاتی است؟

پک مفاهیم دوازدهم با تدریس فوق العاده دکتر سلوکی از بهتربن پکیجهای و دانش آموزان آزمون سراسری می‌توانند با این بسته درصد بالایی در آزمون را کسب کنند. بیان قوی و ارائه عالی مباحث درسی و نکات یا راهکارهای خواندن و یادگیری شیمی از ویژگی های مفاهیم دوازدهم حرف آخر است. با سیستم الگو سازی و درگیر کردن نیمکره راست و چپ مغز، یادگیری مطمئن و ماندگار و تسلط صورت میگیرد. با این وصف با جرئت میتوان گفت که بسته مفاهیم دوازده دارای ویدئوی های عالی است با روش الگوی سرنشت ساز، یادگیری آسان مطمئن و ماندگار را برای داوطلبان میسر کرده است

 

  • آشنایی با مفاهیم شیمی سال دهم و یازدهم حرف آخر

با متد شهودی سازی و درگیرکردن نیمکره های مغز، یادگیری سریع و قوی در زمانی کم میسر شده است و این شیوه در درس کمک شایانی به افزایش آمادگی همگان در بخش مفاهیم کرده است، مطالب دهم و یازدهم حرف اخر کلا در 23 ساعت تدریس شده است؛ مفاهیم شیمی سال 10 و 11 بصورت ترکیبی و عالی با استفاده از راه کارهای سریع درک قدرتمند و ماندگار، آموزش کامل درسنامه و حل و تشریح تست های کنکور تدریس شده.

- برخی سوالات متداول در مورد مسائل شیمی استاد سلوکی:

آیا شیمی حرف آخر خوبه؟، بهترین منبع کمک آموزشی برای شیمی چیست؟، برای یادگیری شیمی چکار کنیم؟، تدریس شیمی حرف اخر چطور است؟، قیمت شیمی دهم یازدهم و دوازدهم حرف آخر چقدر است؟
شیمی حرف آخر چند ساعت است؟، قیمت شیمی 6040، تبلیغ حرف آخر در تلویزیون، شیمی یازدهم حرف آخر، شیمی حرف آخر چند ساعت است، تست پلاس حرف آخر، شیمی حرف آخر دهم


-نگاهی به بودجه بندی شیمی نظام جدید
یکی از درسهای تخصصی مهم آزمون سراسری، مجموعه سوالات این کتاب است و همان طور که می‌بینید، ضرایب و جزئیاتش در دفترچه سراسری درج شد است، داوطلبان گروه های علوم تجربی، ریاضی باید، دروس دهم، عربی یازدهم و دوازدهم را مطالعه کنند.
- ضریب کلی درس: 3
- تعداد کل سوالات در کنکور: 35 سوال
- مدت زمان پاسخگویی به هر تست: 60 ثانیه
- بازه سوالات کلی: از شماره 226 الی 270

پک بندی درس شیمی موسسه حرف آخر

(62 ساعت، 114 جلسه 13)

مدرس: دکتر علی سلوکی

نام پکیجساعات تدریستعداد جلسات

مفاهیم شیمی

دهم و یازدهم

2337

مفاهیم شیمی دوازدهم

1930

مسایل شیمی

دهم و یازدهم دوازدهم

2047

محاسبات سریع شیمی

رایگان

تماس جهت پشتیبانی،

سفارش و مشاوره

09120663015

پکیج ۶۰۴۰ حرف اخر بهترین مجموعه برای یادگیری 100 درصد شیمی در ۱۰۰ روز است که توسط استاد سلوکی به صورت الگو محور و کاملا تصویری تدریس شده. داوطلبان در این VODهای قدرتمند تدریسی با برنامه ۱۰۰ روزه روبرو هستند که دارای دو بازه ۶۰ روزه و ۴۰ روزه است. داوطلبین کل مفاهیم - مسائل را در ۶۰ روز فرا میگیرند و در ۴۰ روز پایانی سوالات و تستها را حل میکنند؛ این یعنی شما با پک ۶۰۴۰ حرف اخر دکتر با 2 ماه شیمی جامع را کاملا مسلط می‌شوید، بخش مسائل همانطور که گفته شد از از لحاظ محتوا بسیار زمان بر و سنگین است.

 

اما در ۶۰۴۰ موسسه با سه الگوی کاربردی به سبک بسیار دقیقی آموزش داده و میتوان گفت کم حجم و کاملترین منبع کنکوری است که فقط در 52 ساعت تمام سه سال را به مدلی جدید آموزش داده که دیگر نیازی به حفظ حتی یک کلمه نیست و با شیمی 6040 محاسبات را زیر 10 ثانیه انجام دهید و کل آزمون را با چند الگوی ساده و پویانمایی بطور ماندگار همراه با تست های سال های اخیر و سوالات پیش بینی کنکور و ضمن ارائه کتاب کار رایگان یاد خواهید گرفت.

 

به نظر می‌رسد که تحقیقات تناقضی بین ابعاد یادگیری تحت کنترل معلم و دانش آموز ایجاد کرده است به نظر ما، به جای توصیف آنها به عنوان پدیده های متناقض، یادگیری تحت کنترل معلم و دانش آموز باید به عنوان ابعادی از یک پیوستار یادگیری در نظر گرفته شود که موقعیت های متنوعی در آن امکان پذیر است. با این حال، هیچ نظر پژوهشی مشترکی در مورد عواملی که باید برای دستیابی به چنین تعادلی بین یادگیری تحت کنترل معلم و دانش آموز در محیط های یادگیری در نظر گرفته شود وجود ندارد و اغلب تقویت را در برنامه های آموزشی دشوار می‌دانند). بسیاری از تمرین کننده برای این نقش در حال تغییر در طول آموزش خود آماده نشده اند و اغلب نگران کاهش نقش خود به عنوان ارائه دهندگان دانش هستند بنابراین، توسعه حرفه ای مستحق توجه بیشتر برای اجرای موفقیت آمیز در برنامه های آموزشی است.

  • شیمی صفر (0) چیست؟!

پکیج شیمی صفر حرف اخر، بهترین گزینه برای شروع یادگیری درس رتبه ساز و سرنوشت ساز است، این محصول جدید و کاملا کاربردی پایه ای ترین حالت ممکن از مبانی درس را برای اشخاصی که هیچگونه پیش زمینه ای ندارند و یا حتی کاملا با این آن غریبه اند بصورت منظم و اصولی ارائه می‌دهد، بنابراین ویژه این دسته مخاطبان خاص است تا خیلی راحت و در مدت زمانی بسیار کوتاه بتوانند با درس کنکور (دهم، یازدهم و دوازدهم) ارتباط بگیرند و مسیر تسلط را پیش ببرند


پس اگر شما نیز حس می‌کنید با بسته کنکوری و مباحث آن هیچگونه آشنایی و وجه مشترکی ندارید، شیمی (0) را تهیه کنید تا از سردرگمی بلاتکلیفی در آیید مشکلی در یادگیری و حل تست نداشته باشید. در این پک در ابتدا به صورت تماما اصولی کاملا حرفه ای به معرفی اولیه درس پرداخته شده، راه های یادگیری و استارات آمادگی کافی درس معرفی شده و شامل پیش نیازهای بسیار مهم برای یادگیری ابتدایی است تا کار کنکوریها را راحت تر کند.


در تدریس شیمی صفر، ساختارها، فرمول ها و مفهومهای سخت در این پکیج بصورت خلاصه و راحت ارائه شده است. ساده کردن و انتقال راحت مفاهیم سبب می‌شود که شما در وقت یا هزینه خود صرفه جویی کنید. برای همین استاد علی سلوکی الگوی اختراعی خود درسی را ارائه می‌دهد. الگویی که تاکنون بازدهی و بازخورد های بسیار خوبی در آموزشها داشته است. اگر در مورد فصل ها هیچگونه پیش نیاز و آشنایی ندارید یا یادتان رفته است، می‌توانید این را تهیه کنید

داوطلبانی نیز هستند که در درس شیمی خیلی ضعیف هستند و یا تغییر رشته دادند، دانش آموز تغییر رشته ای از رشته های انسانی و فنی و کاردانش با تهیه این پکیج دیگر مشکلی بابت یادگیری ندارند. پکیج شیمی 0 کامل کننده و مکمل شیمی کامل است. پس ۰ تا ۱۰۰ تست زنی را به درصد های بالای ۹۰ برسانید.

  •  

نظر رتبه های برتر درباره شیمی حرف آخر چیست؟
رتبه های برتر کنکور سال های قبل موسسه حرف اخر، اثباتی بر تاثیر عالی کاربردی بودن و ارزشمند بودن این پکیج هستند؛ تعداد داوطلبانی که با پکیج درس شیمی تدریس کم نظیر دکتر غلامحسین به نتیجه رسیده اند بسیار زیاد هستند و عده زیادی از رتبه های برتر با کمک این مجموعه خوب توانستند به درصدهای شگفت انگیز برسند. اگر از افرادی که در کنکور 1400 شرکت کرده باشند بپرسید، متوجه می‌شوید که شیمی کنکور 99 یا حتی 1400 در حد سوالات المپیاد بوده اما با این حساب حرف آخری های ریاضی و تجربی با کمک این دی وی دیهای فوق العاده خوب موفق به کسب درصد های بالای 60 در سوالات و تست های دفترچه آزمون اختصاصی شدند.

مشاهده نمونه تدریس شیمی حرف آخر (بخشی از فیلم های مهم تخصصی 3 سال و کنکور با تست های تالیفی جامع) را بصورت کاملا رایگان مشاهده کنید!

 

-حرف آخر با حرف اخری ها:
پک جامع شیمی حرف آخر نظام جدید (شیمی شصت چهل، صفر تا صد) انتخاب رتبه برتر هاست، در کنار این منبع گران بها، شما از برنامه ریزی و مشاوره هم برای تمامی محصولات موسسه بهره مند خواهید شد که در این سبک از مشاوره آقای یاری دارای رتبه 120 کنکور و فارغ التحصیل دانشگاه تهران، از مشاورین موسسه بصورت کامل مشاوره و پشتیبانی شما را به عهده خواهند گرفت و شما را در مسیر فراگیری همراهی می‌کند.

 

- تلفن های تماس جهت مشاوره، کسب اطلاعات و یا سفارش سریع پکیج شیمی 6040 و یا 0 تا 100 حرف اخر:
09120663015 – 09399585899 - 02166096851

 


The comprehensive package of the latest chemistry of the new system (chemistry sixty forty, zero to hundred) is the choice of the top ranks, along with this precious resource, you will also benefit from planning and consulting for all the institute's products, which in this style is the advice of Mr. Yari, who has a rank of 120 in the entrance examination and graduated from Tehran University, will fully advise and support you from the institute's advisors and will accompany you on the path of learning.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)