زندگینامه پوریا مظفریان | مدرس ریاضیات و مربی انگیزشی+شرح کامل ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
چهارشنبه بیستم اسفند ۹۹
(12)
(2)
زندگینامه پوریا مظفریان | مدرس ریاضیات و مربی انگیزشی+شرح کامل

-ریاضی و آموزش را تحت تأثیر قرار خواهم داد!

  • نگاهی به زندگی پوریا مظفریان

  • فردی که با شیوه خاص تدریسش مخالفان و موافقان خااااااصی پیدا کرده..!

یک مشاور خوب باعث موفقیت شخص می‌شود و خود امر مشاوره به دانش آموزان کنکوری و داوطلبان از کار‌‌های مهم و حساس است، پس قطعا مشاور باید بسیار متبحر و توانمند باشد.

استاد عبدالرضا منتظری، مدیر موسس حرف آخر شخصی بسیار خلاق، متفکر هستند که همیشه جذب افراد پرانرژی می‌شوند؛ یکی از امور بسیار مهم در موسسه کنکوری حرف آخر جذب مدرسین دروس و استادیاران و فیلم‌‌های آموزشی با کیفیت بالا است؛ وقتی ایشان با شخصیت پوریا مظفریان آشنا شدند از وی خواستند به جهت همکاری در حرف آخر مشغول به کار شوند.

بسیاری از ما گاهی همیشه شعار می‌دهیم اما زمانی که بحث و پای عمل به وسط می‌آید واقعا کم می‌آوریم و نمی‌توانیم به آنچه که گفته و شعارش را داده ایم عمل کنیم. علت همین امر و تبدیل شدن به چنین شخصیتی را از زبان استاد پوریا حرف آخر بشنوید:

اینجا جستجو کنید: مشاهده پکیج پوریکای انگیزشی پوریا مظفریان

آموزش چیزیست که باعث رشد میشود. برای همین ما در پکیج‌‌های حرف آخر و آموزشمان به اصل آموزش تاکید داریم و بعد تست و آزمون، پس ما بدین شیوه به سمت آموزش حرفه ای می‌رویم.
میزان اثرگذاری این آموزش‌ها بسیار بالاست و سبب خود آموزی ما می‌شود و درنهایت به یادگیری نکات ارزشمندی منتهی می‌شود که بهره گیری از‌ آنها زندگی آینده تحصیلی ما را بهتر و عالیتر می‌شود. همین کلید اصلی موفقیت را استاد مظفریان بدین طریق به ما اعلام میکند تا به تکاپو بیفتیم:


 

پوریا مظفری مشاور کنکور برتر کشور در زمینه انگیزشی و به عنوان مربی انگیزشی و مدرس ریاضی است و معلم دوم در محصولات حرف آخر است؛ ایشان بعنوان یک مجری توانمند و خوش سخن در محصول ۵ روز با حرف آخر مشاوره بخش انگیزشی تدریس‌ها را انجام میدهند و این خیلی به مخاطبین کمک میکند.

کمتر داوطلبی است که عضو فضا‌‌های مجازی باشد و نام آقای مظفریان را نشنیده باشد (مخصوصا دانش آموزان دهه هشتاد و دهه نود)، این مشاور ارشد خوشنام در سال‌‌های اخیر شهرت فراوانی بدست آورده و می‌خواهد در حد توانش فرهنگ سازی کند؛ محتویات فیلم انگیزشی پوریا مظفریان در اینستاگرام مباحثی مانند پشتکار موفقیت، مطالعات جدی، دانش آموز ضعیف و قوی و .. است و جزو کادر موسسه حرف اخر هستند.

-دیگران نیز پرسیده اند و در این مقاله می‌خوانید:

- زندگی خصوصی پوریا مظفریان

- پوریا مظفریان کیست ؟

- پوریا مظفریان اهل کجاست ؟

- پوریا مظفریان متولد چه ماهی است ؟

- عکس همسر پوریا مظفریان

- تاریخ و ماه تولد و سن پوریا مظفریان

- شماره تلفن پوریا مظفریان

- رتبه پوریا مظفریان

- پوریا مظفریان ویکی پدیا

- سایت رسمی پوریا مظفریان

- ریاضی پوریا مظفریان

 - پوریا مظفریان دهه هشتادیا

حال سوال اصلی ما اینجاست که استعداد‌‌های پنهانمان را جطور شناسایی کرده و پرورش دهیم؟ اگر استعدادمان بهتر بشناسیم، یک منبعی غنی را خواهیم یافت و از آن بهره خواهیم برد. اهمیت این فاکتور مهم را آقای مظفریان برای ما بصورت خیلی عمیق و قابل درک برایمان توضیح میدهد تا به ذهنیتمان کمک کند:

پوریا مظفریان متولد شهریور سال 1373 محل تولد و سکونت وی در تهران است و اصالتا اهل دامغانی بوده ولی در گرگان به دنیا آمده اند، وی بخاطر شغل پدرش آقای مظفریان نتوانست در آن شهر ماندگار شود، دوران کودکی وی در شهر‌‌های مختلف کشور شمال و جنوب و .. گذشت و نتوانست با آن وضعیت و در آن بازه زمانی ارتباط خوبی با محیط اطراف بگیرد اما بعدا شرایط وی تغییر کرد و توانست خود را بشناسد و استعداد‌‌های خود را شکوفا کند.

جناب مظفریان در دوران مدرسه جزو نفرات برتر بود و کارنامه درخشانی داشت و کم کم با نشاط و علاقه به تئاتر علاقمند شد و موفقیت‌‌های بیشتری را بعدا نیز در دوران راهنمایی کسب کرد و البته انتخاب‌ها یش و مسیر اهدافش هم همزمان سختتر شدند و مشکلات بیشتر..

پوریا مظفریان

ایشان همه تحصیلات پایه و تحصیلات دانشگاهی خود را در تهران گذراندند و با وجود اینکه در تحصیلات پایه اش ارتباط خوبی با ریاضیات نداشت اما نهایتا عاشق این درس شد و با مطالعات بیشتر و آموزش با راندمان بیشتر در سال 93 در رشته ریاضیات وارد دانشگاه شد

پوریا فارغ ااتحصیل رشته ریاضیات از دانشگاه پلی تکنیک ایران (تهران) یا همان دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده و ابتدا در یکی از مدارس شرق تهران مشغول به تدریس ریاضی بودند؛ پوریا مظفریان در کار خود علاقه و مهارت دارند در درس ریاضی کنکور تدریس جذابی دارند و در زندگی شخصی نیز فعلا مجرد هستند و ازدواج نکرده اند.
همانطور که می‌دانید که تغییر یعنی دست برداشتن از تکرار ذهنیت نا امیدانه گذشته و با تغییر ما دچار شادی و طراوت در روند کاری و مطالعه می‌شویم، پس تغییر یعنی اینکه از نو خود را رشد داده و شرایط را بدون ترس تغییر داد:


پوریا مظفریان به مدت من 3 تا 4 سال تئاتر کار کرد و سپس همکاری خود را با بهترین موسسه کنکور یعنی موسسه وزین حرف آخر از سال ۱۳۹۴ به عنوان پارتنر مدرسین ادبیات و عربی و زبان در بین دروس عمومی با روشی متفاوت شروع کردند همچنین در دروس اختصاصی نیز در کنار استاد عبدالرضا منتظری مدرس ریاضیات حضور داشتند و با استفاده از تجربیات کثیر در زمینه مشاوره، ‏با صدای خوبش و سخنان انگیزشی و استادیار بودن به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری کمک میکند. 
از آنجایی که زمان عمر ما کم است، پس باید مثبت اندیش و امیدوار باشیم تانه تنها احساس بهتری خواهید داشته باشیم بلکه شخصیت مثبت خود را نیز تقویت کنیم. به ندای درونمان بایستی گوش فرا دهیم و برای یافتن راه درست خودت تلاش کنیم.
توصیه استاد مظفریان به دانش آموزان اینست که احساساتمان را سرکوب نکنیم و قابل اطمینانتر برای آینده مان طرح و برنامه ریزی کنیم:


پوریا مظفریان زمینه تخصصی گسترده ای در مبحث تحصیلات و مطالعات حرفه ای و کنکور دارد و به عنوان مدرس و مشاور فعالیت دارند، وی با برگزاری همایش‌‌های مشاوره ای، پروژه دومینو و سفر‌‌های مختلف به سایر شهر‌‌های ایران هواداران زیادی دارد
دوره ای که در آن زندگی می‌کنیم، هر لحظه درحال تغییر و رشد بوده و همان طور که می‌دانید و این سرعت تغییر تا زمانی که بتوانید با آن همگام شویم بسیار خوب است؛ اما چنانچه قدرت یادگیری ما به سرعت آن تغییرات نباشد، از رقابت عقب خواهیم ماند.

در این فیلم آقای پوریا مظفریان بسیار شیوا و روان شما را با چند راز و تکنیک کاربردی یادگیری سریع آشنا خواهد کرد:


در سال ۹۸ پوریای خوش سخن و جوان پکیج مشاوره ای خود را در رابطه با اصول مطالعه صحیح و همچنین روش‌‌های تند خوانی منتشر کرد که دارای ویژگی‌‌های بسیار خوبی بود و حاوی مطالعه ده‌ها کتاب و منبع خارجی و چکیده همه آنها بود و در پک "نیترو مطالعه و تمرکز لیزری" قرار داده شده است که با استفاده از آن داوطلب به تسلط درسی خوبی برسد، هم اکنون محصول "پوریکا"را ارائه کرده که یک پکیج انگیزشی است و گویا بدلیل محبوبیت فروش بالایی نیز داشته!

  • اگر که ما از قدرت ذهنمان خبر داشتیم آنرا حتی با 100 میلیارد نیز معاوضه نمی‌کردیم..

تاثیرات ذهن گواه بر این است که ذهن انسان قدرت تغییر زندگی را دارد و می‌تواند باعث موفقیت و دگرگونی شود. قدرتمندترین و ارزشمند ترین چیز روی کره زمین ذهن انسان است و  این مغز ماست که انتخاب میکند چطور زندگی کنیم
در واقع نحوه استفاده از قدرت ذهن و مغز است که تفاوت بین آدم‌‌های موفق و ناموفق را مشخص میکند، در این ویدئو استاد پوریا مظفریان قصد دارد تا شما را با این منبع قوی و نامحدود بیشتر آشنا کند:

  • نسل ما نسل جدید، معلم اتوکشیده نمی‌خواهد

آموزش به سمت مدرنیته پیشرفت کرده و سلیقه دانش آموزان اینست که به دنبال سبک‌‌های خاص، متمایز و متفاوت و خلاقانه بروند و یک معلم عادی نمیخواهند. شاید بهتر است بدانید که 20 درصد از معلمین عاشقانه این شغل معلمی را انتخاب میکنند و به مین دلیل هم از بقیه در زمینه تدریس سبقت میگیرند و بیشتر دیده میشوند و میدانند که نباید وابسته به یک سیستم آموزشی مشخص باشند!
ایشان ایشان با لحن رسا و شیوای خود با ارائه کلیپ‌‌های انگیزشی در فظا‌‌های مجازی (اینستا، یوتیوب و فیسبوک و..) به بسیاری از دانش آموزان و داوطلبین و حتی افراد مختلف برای رسیدن به موفقیت و خودباوری کمک کرده اند؛ وی در این سن کم ایشان توانسته با توانمندی و استعداد برجسته و بالایش از سایر مدرسین و دبیران و مربیان انگیزشی صاحب نام سبقت بگیرد و خیلی زود مشهور گردد

پیشنهاد ویژه: همین حالا می‌توانید 20 درصد از تدریس‌‌های استاد پوریا مظفریان را به صورت رایگان از ما دریافت کنید!

خودش می‌گوید که نزدیک 2 سال تمام از سال 1395 حدود 150 میلیون تومان پول به ادمین ‏اینستاگرامی‌ها داده که پیجش را معرفی و تبلیغ کنند، اما اکنون با بیش از 1 و نیم میلیون فالور/Follower از رقبای اصلی همان پیج‌ها شد؛ صحبت‌‌های جالب و زیبای وی درباره نیاز‌‌های نسل جدید و سیستم آموزشی قابل تامل است و ایشان معتقدند بزودی انقلابی را در سیستم آموزشی کشور برقرار خواهد کرد!
بهرحال آنچه عیان است ویی بعنوان یک شخص محبوب در بین دانش آموزان کشور است و به زودی و بدون شک پوریا مظفریان جزو افراد تاثیرگذار آموزش و ریاضی و مشاوره کشور خواهد شد چراکه دارای استراتژی‌‌های زیر است:
.- 
کمک به دانش آموزان از روش‌‌های مختلف انگیزشی و روحی
.- متد‌‌های تقویت مهارت تندخوانی
.- افزایش تمرکز درمطالعه
.- افزایش بازدهی درسی و نگاه جدید به آموزش
استاد مظفریان با استفاده از تجربیات، نشاط و انرژی بالا در تدریس و استعدادهایی که دارند توانسته در زمینه کنکور به افتخارات زیادی دست پیدا کند

  • -راه‌‌های ارتباط با استاد مظفریان

.- شماره تماس دفتر استاد پوریا مظفریان: 09120663015
.- تماس با مشاورین سایت موسسه حرف آخر جهت دریافت شماره تلفن و راهنمایی مشاوره و یا دریافت لیست اسامی مشاوران حرف آخر همچنین خرید محصولات حرف آخر: 02191010336
.- شما دوستان عزیز میتوانید جهت خرید محصولات حرف آخر، یا برای کسب مشاوره تخصصی، آشنایی بیشتر با پکیج‌‌های کنکوری و برنامه ریزی با ما در تماس باشید: 09399585899

-ارتباط با پوریا و آی دی اینستاگرام پوریا مظفریان: pouria_muzafarian

مهم ترین عامل در رسیدن به نتیجه ی مطلوب کنکور و دوران تحصیلی اهتمام کامل به داشتن کار و تلاش تا به پایان رسانیدن آن است. این قانون موفقیت این دوره است و باید بدانیم الان در کدام مرحله از اهدافمان طبق طرح و برنامه ریزی قرار داریم و به تواناییمان اضافه کنیم و نقاط ضعف را تشخیص و سریعا پوشش دهیم
پوریا مظفریان در این باره بدین شکل خیلی زیبا و بسیار پر انرژی و انگیزشی توضیح می‌دهد تا به ما کمک کند:

  • حتما این بخش را هم ببینید:

-دوستان عزیز!

حتما به صحبت‌‌های مهم استاد عبدالرضا منتظری مدیر و بنیانگذار موسسه حرف آخر و استاد ریاضیات در این کلیپ توجه کنید؛ در اینجا متوجه خواهید شد که پکیج شگفت انگیز و سرنوشت ساز حرف آخر که همگی دارای دی وی دی و درسنامه و کتاب کارها است و برای داوطلبان و دانش آموزان رشته علوم تجربی، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی و بخش عمومی سایر رشته‌ها  با آموزشی فوق العاده آماده شده

و شما با استفاده از این منابع به راحتی تمامی سوالات مستقل و ترکیبی کنکور سزاسری را حل کنید. آموزش کامل همه دروس، پیش بینی تست‌‌های احتمالی کنکورها، استفاده از منابع و تکنولوژی‌‌های مدرن فراگیری آسان از ویژگی‌‌های تدریس حرف آخر به نسبت سایر موسسات کنکوری است:

-مشاهده نمونه تدریس‌‌های دروس تخصصی و عمومی پکیج‌‌های اساتید حرف آخر در این بخش


 

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

23 نظر
مریم یوسفزیی
سه شنبه هجدهم خرداد ۰۰
پاسخ
()
()
مریم یوسفزیی
من از افغانستان هستم ومن علاقمند سر سخت استاد هستم ممنون
زهرا
شنبه پانزدهم خرداد ۰۰
پاسخ
(0)
()
زهرا
ممنون از نکته آقای رسولی، بله اون بسته آموزشی انگیزشی حرف آخر همونه 35 هزاری خیلی عالی بود بدستم رسید دیروز؛ بی نظیره اون پنیج روز با حرف آخر!
پاسخ مدیر سایت
تبریک میگم، پکیج 5 روز با حرف آخر آموزش بصورت رایگان شامل 20% از کتب متوسطه دوم است که در راستای عدالت آموزشی ایجاد شده است و خود آقای مظفریان نیز حضور دارند. (آموزشی+انگیزشی)
پاسخ مدیر سایت
زهرا
شنبه پانزدهم خرداد ۰۰
پاسخ
()
()
زهرا
آثاي رضايي که داري از پوريا بد حرف ميزني بدون که اگر هر کسي از کسي خوشش بياد روز به روز عاشقش بشع بالاخره دوسش داشته باشه اين حرفا معني داره اتفاقا هم علم داره هم قيافه هم خوش صدا منم يکي از بهترين و محکم ترين طرفدارشم که به دنبال اينم که فقط ازش مشاوره بگيرم💔
دخترک بدبخت
دوشنبه دهم خرداد ۰۰
پاسخ
(0)
()
دخترک بدبخت
سلام هرچي پيچ اقاي مظفريان داخل اينستاميزنم نداره ادرس واقعي پيچشون چيه؟؟؟
پاسخ مدیر سایت
با تشکر از شما؛ جهت هماهنگی و ارتباط با ایشون آدرس اینستا harfehakharpub@ را فالو فرمائید
پاسخ مدیر سایت
حسن رسولی
دوشنبه دهم خرداد ۰۰
(0)
()
حسن رسولی
بسته آموزشی انگیزشی حرف آخر همونه 35 هزاری خیلی خوب بود واقعا مرسییییی، دوستان حتما اونو بگیرید از این سایت
انسیه
جمعه سی و یکم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(0)
()
انسیه
موسسه تون خوبه و واقعا زحمت مي‌کشيد. خسته نباشید واقعا و تشکر ازین سایت عالی و کاملا مطمئن و بسیار متفاوت و زیبا
پاسخ مدیر سایت
با تشکر از شما دوستان گرامی، مشاوره رایگان و ارائه برنامه مطالعاتی دقیق و اختصاصی از خصوصیاتی است که باعث بالا رفتن کیفیت محصولات این موسسه شده است. به این صورت شما از زمان تماس با این سایت تا روز کنکور با یک مشاور مجرب در تماس خواهید بود. تا با این روش بتوانید با کمک و راهنمایی ایشان به رفع نقاط ضعف خود بپردازید و از این طریق به راحتی در دانشگاه و رشته مد نظر خود قبول شوید. شما برای ارتباط با برترین مشاوران موسسه می‌توانید از طریق بخش مشاوره رایگان با 09120663015 در تماس باشید
پاسخ مدیر سایت
کلاس 12
چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(1)
()
کلاس 12
خيلي عالي
Alek
چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
()
()
Alek
سلام خيلي ممنونم 🌈از سايت عالي تون شما خيلي خوبين آقاي رضا يا کاربر محترم رضا من حرف شما رو تاييد نميکنم 😒، اتفاقا ايشون خيلي روي تحصيل بچه‌ها اثر ميذارن 😊
کنیزالرقیه
سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(1)
(0)
کنیزالرقیه
عالي هستين واقعا من خيلي ياد گرفتم خيلے ؛دعام هميشھ همراهتون هست✨
Hadis
سه شنبه چهاردهم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(1)
()
Hadis
سلام وقتتون بخير آقاي مظفريان فقط با بچه‌ها ي نهم و دوازدهم مشاوره برميدارن؟ يعني با بچه‌ها ي دهم و يازدهم برنمي‌دارند؟ بعد قيمت مشاورشون چقدر هست ؟
پاسخ مدیر سایت
با سلام، مشاوره برای تمام مقاطع تحصیلی است. جهت مشاوره و تهیه بسته‌‌های آموزشی و انگیزشی با شماره تلفن 09120663015 تماس حاصل فرمائید
پاسخ مدیر سایت
آتنا
دوشنبه سیزدهم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
()
()
آتنا
واقعا متشکرم از موسسه بي نظير حرف آخر با بهترين اساتيد و پکيج‌ها ي محشر🙏🏻🙏🏻🌹 ببخشيد يه سوالي دارم اينکه آقاي مظفريان در حال حاضر با موسسه حرف آخر فعاليت دارند يا خير چون اخباري شنيدم مبني بر اينکه همکاري شون به پايان رسيده و جايي هم شنيدم که واقعيت نداره بازهم از گروه حرف آخر بي نهايتتتتت سپاسگزارم🙏🏻🌹
پاسخ مدیر سایت
ممنونم از پیامتون، حرف آخر انتخاب کسانیست که به دنبال رسیدن به رتبه برتر و قبولی در بهترین رشته‌ها و دانشگاه‌ها هستند و ماهم در این راستا بهترین‌ها را در مجموعه خود جمع میکنیم، برای 1400 به بعد آقای مظفریان احتمالا در مجموعه‌‌های آپدیت و محصولات جدید حرف آخر حضور خواهند داشت...
پاسخ مدیر سایت
سارینا عمرانی
یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(0)
(0)
سارینا عمرانی
خيلي ممنونم از سايت عالي تون و پکيج‌هاي عالي آموزشي و انگيزشي 🥰😍🤩🤗
پاسخ مدیر سایت
"اینجا حرف آخر است، حرف با عمل برابر است..." با تمام وجود، شبانه‌روز مشغول تولید مطالب مفید برای دانش‌آموزان و داوطلبین عزیز هستیم تا بتوانیم در جهت‌دهی به آینده‌سازان نقش بسیار مفیدی داشته باشیم
پاسخ مدیر سایت
رضا
یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(4)
(6)
رضا
چون قبلا با پوريا دوست بودم ميگم يک ادم فوق العاده مغرور و تو مخه ! کل زندگي رو پول ميديد براي همين از ما همش پول ميگرفت و.... اما الان که داره با احساسات بچه‌ها پول در مياره، ديگه به 1 ميليون تومن ميگه رقم مزخرف! الان هم که داره با بچه‌ها ي نهم و دوازدهم براي امتحانات بازي ميکنه!! هيچ علمي نداره و فقط با پول باباش و قيافه اش اومده بالا !گاهي اوقات حرف آخر که به نوعي خانواده اش بوده رو ميکوبه جاي تاسف داره ! به خودت برگرد ميدونم که اينو ميخوني
آیدا شهسواری
یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ۰۰
(8)
(1)
آیدا شهسواری
در نقد و برخلاف حرف‌ها ي شما من واقعا حس ميکنم تاثير خوبي بر آموزش يا حداقل سبک آموزش گذاشتن و ميشه گفت با بحث انگيزشي برخي ديدگاهاي بدو عوض کردن. حرف آخر هم که واقعا انقلاب آموزشي ايجاد کرد و بهترينن..
حامد الهی فر
چهارشنبه هشتم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(1)
(0)
حامد الهی فر
واقعا عاليييي واقعا👍👍👍👍💋💋😍😍😍 خيلي دوست دارم آقاي مظفريان💋❤
مریم صابری نیا
سه شنبه هفتم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(2)
(0)
مریم صابری نیا
سلام واقعا به حرف‌ها شون اعتقاد دارم و براشون از ته دل آرزوي خوشبختي و سلامتي دارم و اقعا به من ۲۲ ساله روحيه ي خيلي عالي ميده مرسي 👏👏👏👏👏👏واقعا دست مريزاد
محمودی
یکشنبه پنجم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(2)
()
محمودی
عالييي من واقعاً ک طرفدارشم 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖❤️❤️♥️❤️♥️❤️♥️
آیدا حسینی
یکشنبه پنجم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(5)
()
آیدا حسینی
آقاي پوريا مظفريان عالييي هست 😍. من يکي از طرفداران بزرگ ايشون هستم 🥰
پاسخ مدیر سایت
موفق باشید، یکی از ویژگی‌‌های حرف آخر جذب مدرسین برتر و مربی‌‌های انگیزشی نمونه است و حرف آخر برای اولین بار تکنیک‌‌های آپدیت فرگیری را جایگزین سبک‌‌های منسوخ شده و سنتی آموزش و پرورش در کشور کرد.
پاسخ مدیر سایت
فادیا
جمعه سوم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
(2)
()
فادیا
mamnon az matlebeton
جمعه بیست و هفتم فروردین ۰۰
پاسخ
(4)
(0)
‌
ممنونم از سایت خوبتون و یادداشت‌‌های عالیتون
پاسخ مدیر سایت
خواهش میکنم، موفق باشید
پاسخ مدیر سایت
Noria navishzad
پنج شنبه بیست و ششم فروردین ۰۰
پاسخ
(8)
(1)
Noria navishzad
خيلي عالي
اشکان
چهارشنبه هجدهم فروردین ۰۰
پاسخ
(6)
(0)
اشکان
ممنون از اطلاعات خوبتون
پاسخ مدیر سایت
خواهش میکنم، موفق باشید موسسه حرف آخر، با مجموعه ای آموزشی با بهره گیری از اساتید برتر کشور، مشاوران حرفه‌ای و باتجربه در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و ایجاد بسته‌‌های متنوع آموزشی که از فاکتور‌‌های مهم این مجموعه قوی است، توانایی خود را در زمینه آموزش‌‌های نوین بسیار موثر و کارآمد نشان داده..
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02191010338
- شماره تلفن‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015- 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).