نمونه تدریس ریاضیات حرف آخر - استاد منتظری و قاسمی ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نمونه تدریس ریاضیات حرف آخر - استاد منتظری و قاسمی

نمونه تدریس ریاضیات حرف آخر | پکیج درس ریاضی رشته‌‌‌‌های تجربی و ریاضی-فیزیک حرف آخر شامل ریاضی جامع 1، 2، 3 و مثلثات و ترکیب توابع و تدریس و مفهومی اساتید منتظری و قاسمی است که با الگوسازی و شهودی سازی در کنار حل سوال و تست ارائه شده است.
تابِع در ریاضی رابطه ای دوتایی روی 2 مجموعه است که هر عنصر در مجموعه اول را دقیقاً به عنصری در مجموعه دیگر ربط می‌دهد. مفهوم تابع در ریاضیات و بررسی آن توسط تیم ریاضی حرف آخر کاملا تشریح شده و هدف ما تسلط خاص شما بر همه مبحث ترکیب توابع است.
ریاضی درسی پیچیده نیست و برعکس سوالات سایر دروس کنکور قابل پیش بینی تر است، اگر جزو کسانی هستید که به درصد خوب می‌اندیشید همین الان آموزش ریاضی حرف آخر را از این سایت دریافت کنید.

کلیپ زیراز استاد منتظری و حسن علیرضا نژاد، شهود خوبی از مفهوم ترکیب توابع ریاضی را به ما می‌دهد:

امروزه زندگی بدون ریاضی و اعداد شاید برایمان امکان پذیر نباشد؛ هر روز با انبوهی از محاسبات روبرو هستیم. ساعت، تاریخ، پرداخت صورت حساب و.. با توجه بدین مبحث شاید معنی و مفهوم معادلات در ریاضی که کمی گنگ به نظر می‌آید، واضح تر باشد. ولی تلاش ما در اینجا بر اینست با استفاده از الگو‌‌‌‌های آموزشی حرف اخر، این مفهوم را روشن تر کنیم.
همچنین با توجه به تست هایی که از معادلات ریاضی حاصل می‌شود، مجموعه نامعادلات و الگوی ریاضی را معرفی می‌کنیم و سپس با آن بیشتر آشنا می‌شویم.
برای یادگیری ریاضی کنکور باید فقط تمرین تکرار و حل مسئله انجام داد؟!
ریاضی حرف آخر با تدریس استاد عبدالرضا منتظری مدرس بی نظیر ریاضی کشور برای اولین بار در تاریخ ریاضیات کشور به صورت بسیار مفهومی ضبط شده و این بسته یک منبع استاندارد، با کیفیت و تدریسی جامع و کامل و بسیار قوی است که همانطور که گفته شد با استفاده از کاربرد الگوها در حل تست‌‌‌‌های احتمالی کنکور و بررسی کنکور سال‌‌‌‌های قبل به صورت دقیق و با انیمیشن‌‌‌‌های ابداعی آماده شده.
نکته: ضمن آشنایی با اهمیت حل نامعادلات و الگوی ریاضی؛ باید توجه داشت که می‌توان با حرف آخر به عالی ترین تسلط بر ریاضیات رسید:

در حقیقت اگر در معادله ای جای نماد تساوی را با یکی از نماد‌‌‌‌های نامساوی تغییر دهیم یک نامعادله خواهیم داشت و همانطور که معادلات را بر حسب درجه یا کسری و رادیکالی و مثلثاتی و ... بودن تقسیم بندی می‌کنیم نامعادلات را نیز به همان شیوه دسته بندی می‌کنیم.
در این بخش شما برای اولین بار در درس ریاضی با الگوی عدالت منتظری برای نامعادلات آشنا شده و روش حل مستقیم آنها را فرا می‌گیرید.
مبحث نامعادلات ریاضی توسط استاد عبدالرضا منتظری با نقشه راه ارایه شده، همه فرمولات با الگوی عدالت و در کنار تست و کتاب کار ارائه شده است. پس در اینجا براتون کاملا ثابت میشه که ریاضی حرف آخر به سبک علمی الگو محور برای درک بهتر و سریعتر مفاهیم و مسائل به روش شهودی و پویانمایی تدریس شده و مباحث به راحتی آموخته میشود:

در این بخش شما به سادگی با مفاهیم تعریف ریشه، انواع ریشه ها، حل معادلات درجه دوم به روش منتظری، حل سریع معادلات درجه دوم،
نکات مهم در حل معادلات درجه دوم، تست‌‌‌‌های احتمالی و تثبیتی با پاسخ تشریحی، بحث در تعداد و علامت ریشه ای معادلات درجه دوم، روابط بین ریشه ها و .. آشنا خواهد شد.
اما قبل ازآن لازم است با اهمیت ریشه ها و راس تابع درجه دوم ریاضی کنکور از دیدگاه دپارتمان حرف اخر آشنا شوید:

اولین چیزی که در بحث الگو و دنباله ریاضی خواهیم فهمید، اینست که جهان اطرافمان پر از الگو‌‌‌‌های گوناگون و متنوع است؛ همانطور که می‌دانید یکی از وظایف مهم ریاضیات مدل سازی کردن پدیده‌‌‌‌های طبیعی است. بنابراین آموزش الگو و دنباله در ریاضیات مبحث مهمی است که در این نوشتار به آن می‌پردازیم.
با آموزش قدرتمند، فوق العاده و مفهومی و پینگ پنگی اساتید منتظری و قاسمی به روش نوین شهودی سازی شما دیگر نیازی به حفظ فرمول‌‌‌‌های صدتایی و طاقت فرسای ریاضی ندارید و یادگیری شما به صورت ماندگار کل پرونده ریاضی سه سال و کنکور را خواهید بست.
لازم است بدانید که آموزش الگو و دنباله به سبک حرف آخر بسیار ویژه است.
در تدریس پکیج ریاضی حرف اخر از روش جدید انیمیشن چند بعدی و تصویر سازی استفاده شده که سبب می‌شود نیم کره راست شما یعنی حافظه تصویری بخوبی درگیر یادگیری مطالب شود تا داوطلبان بطور کامل خود را برای کنکور آماده کنند:

در علم ریاضیات، برهان استدلالی متقاعد کننده است که مشخص می‌کند گزاره ای ریاضی باتوجه به استاندارد‌‌‌‌های مربوطه اش، الزاما درست است؛ در حقیقت، اکثر برهان ها در ریاضی نوشتاری میتوانند بعنوان کاربردی از منطق غیرصوری به حساب آیند.
استدلال و اثبات کردن از ابعاد ارزشمند و مهم آموزش ریاضی حرف آخر است، بدون آشنايی با اثبات و استدلال، فهمیدن و درک دقیق دانش آموزان و داوطلبان از رياضی محقق نمی‌شود. در اين کلیپ آقای پوریا مظفریان معلم ریاضی حرف آخر و مربی انگیزشی اهمیت اثبات در رياضيات و ضرورت آن را توضیح می‌دهد و همچنين از تاثیر روش‌‌‌‌های آسان و سرنوشت ساز ریاضی حرف آخر سخن می‌گوید:

ریاضی یکی از علوم مهم است و همه جا پادشاهی میکند، درس ریاضی یک درسی زنجیره ای است (همانند حلقه زنجیر بهم پیوسته)، و درس شب امتحان نیست مانند ادبیات و.. همچنین برای اینکه مطالب ریاضی را بسیار خاص و مفهومی یاد بگیرید باید سوالات و تست‌‌‌‌های زیادی را حل کرد،

شما در نمونه‌‌‌‌های بالا ضمن آموزش، حل تست و بررسی ریاضی که با روش عجیب و غریب و زیبای استاد منتظری را مشاهده کردید و می‌توانید خیلی آسان به درصد‌‌‌‌های بالای 80 و بهترین راندمان برسید، و اما نکته مهم اینست که تست‌‌‌‌های ریاضی کنکور حرف اخر با آزمون سراسری هر ساله تطابق 80 تا 90 درصدی داشته است:

داوطلبین و دانش آموزان بر اهمیت و تاثیرگذاری درس ریاضی در کسب رتبه قبولی در کنکور سراسری آگاه هستند، و کسب درصد بالا در آن می‌تواند سکوی پرتاب شما برای قبولی در دانشگاه‌‌‌‌های تراز بالا باشد.
شما همانند رتبه برتر‌‌‌‌های زیر نیز می‌توانید تست‌‌‌‌های آن را یک دقیقه حل کنید و در جلسه آزمون خیالتان راحت است و از رقبا جلو می‌افتید. در این فیلم نیز شما یکی از جذاب ترین لحظات زندگی دانش آموزان حرف آخری را مشاهده می‌کنید که با با شاهکار استاد یکه تاز ریاضی حرف اخر به بهترین درصدها رسیده اند:

مساله مهم در انتخاب پکیج کنکوری و مشاوره برتر، سرنوشت و رشته شما در آینده را تعیبن می‌کند. متاسفانه بعضی از دانش آموزان و بعضا معلمین همان باور‌‌‌‌های قدیمی که فقط باید کتاب درسی را خواند همراه ما بوده که اکثر‌ آنها را از محیط سنتی خود دریافت کرده ایم،

 

- مسائل مرتبط با سوالات شما در این پست:
نمونه تدریس حرف اخر نظام جدید
نمونه تدریس حرف اخر دهم
ریاضی حرف آخر انسانی
ریاضی حرف آخر چند ساعت است

 

امروزه آموزش تغییر کرده و باعث شده که بنا به رشته ای که داریم در رابطه با آموزش‌‌‌‌های خوب برای آن رشته تحقیق جامع و کاملی انجام دهیم و بر اسا توانایی هایی که داریم از آن استفاده کنیم.
چه بسیار دانش آموزانی که سر انتخاب آموزش‌‌‌‌های اشتباه و عدم انتخاب منابع مطالعاتی، زندگیشان به مسیر‌‌‌‌های غلط کشیده شد و بعد از آن همه کوشش و پشت کنکور ماندن وارد رشته ای شدند و دیگر بعد از حدود 3 ماه دانشگاه رفتن متوجه شدند که آنها اصلا به آن رشته علاقه ای ندارند!!

متاسفانه بعضی از دانش آموزان و داوطلبان بدون اطلاع دقیق از رشته ها وارد آن می‌شوند و متاسفانه دچار آسیب می‌شوند که این صدمه هم از بعد مادی و هم از بعد معنوی و گذشت سنشان یعنی اتلاف زمان است.

کار مشاوره تحصیلی حرف آخر در اینجا روشن می‌شود که او بدون تعارف و طبق علاقه و سطح شما و تجربه اش با همیاری خود شما برایتان مقصد گذاری می‌کند؛ قطعا این هدف نیز بسیار موفق و موثر خواهد بود چرا که خود شما هم در آن دخالت دارید

 

مشاوره برتر سایت مرکزی حرف آخر به سرپرستی دکتر سامان یاری شما را در این راه سخت و پر پیچ و خم همراهی می‌کند و شما عزیزان می‌توانید از طریق شماره‌‌‌‌های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

 

- تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج‌‌‌‌های ریاضی: 02191010336 - 09120663015 - 09399585899


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.