زندگینامه اساتید عبدالرضا منتظری و مهران قاسمی | مدرسین ریاضی حرف آخر+شرح کامل ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه دهم اسفند ۹۹
(0)
(0)
زندگینامه اساتید عبدالرضا منتظری و مهران قاسمی | مدرسین ریاضی حرف آخر+شرح کامل

سایت مرکزی سفارش محصولات، مشاوره تحصیلی حرف آخر، که به عنوان برترین موسسه آموزشی را در سطح کشور در اختیار دارد، حر ف اخر با آموزش و چکینگ دقیق برنامه ریزی، باعث افزایش میزان دقت، تمرکز و سرعت مطالعه، راندمان داوطلبان و دانش آموزان شده و اکثر رتبه برترهای آزمون سراسری، المپیاد وقتی درباره علت موفقیت خود صحبت می‌کنند، زندگینامه اساتید عبدالرضا منتظری و مهران قاسمی | از پکیج و بسته های انان صحبت می‌کنند. اما برای تعدادی از دانش آموزان که با این محصولات جدید و ناب آشنا نیستند، مشاوران فروش سایت، با روش های خوبی شما را کمک می‌کند که ضمن دریافت پکیجهای اورجینال اصلی از برنامه ریزی، شروع منظم و اصولی تر بهره مند شوید.

تماس تلفنی با اساتید حرف آخر | شماره تلفن+معرفی و بیوگرافی

 

با مشاوره ویژه و برنامه ریزی توسط مشاوران کنکور ما، همکارانمان اطلاعات زیادی رو درباره نحوه مطالعه شروع بکار پکیج ها به شما ارائه میدهند، با راهکارهایی که پیشنهاد میدهد، باعث افزایش سرعت و تمرکز مطالعاتی و در نهایتا افزایش نمره شما در امتحانات همچنین تراز و رتبه شما در کنکور خواهند شد. شاید یکی از دلایل اینکه که دپارتمان آموزشی، به عنوان برتربن سبک تدریسی در کل کشور می‌شناسند این است اساتید ما، فقط یک مدرس دروس تخصصی / عمومی نیستند؛ آن بزرگواران ضمن اینکه تحصیلات دکترای تخصصی در زمینه خود را دارا می‌باشند؛ دارای سبک آموزش خوب نیز هستند پیشنهاد نمونه تدریس ریاضی حرف آخر | پکیج جدید، بنابراین کسانی که با پکها تحت نظر این موسسه وزین فعالیت می‌کنند همیشه بهتر می‌درخشند...

 • آشنایی استاد عبدالرضا منتظری | مهران قاسمی مدرس اصلی ریاضی حرف آخر

همین مسئله باعث شده که ما بهترین مشاوران تحصیلی-کنکوری را استخدام کنیم، به طور موثر بتونند مسائل آموزشی، روحی و انگیزشی دانش آموزان و مشتریان موسسه را درک و کنترل کنند. استاد عبدالرضا منتظری مدیرعامل آموزشگاه استاد درجه یک، شناخته شده و محبوب ریاضی کنکور کشوراست، ایشان با ترکیب برجسته ترین برترین اساتید با متدهای نوآورانه، کاربردی و انحصاری، بهترین خروجی را از نظر کیفیت تدریس کادر اساتید خانواده با سبکی کاملا متفاوت به وجود آورده اند که انقلابی در زمینه تدریس بروز دروس مختلف آموزش و پرورش ایجاد کرد، این باعث بالا رفتن آمار قبولی های چشمگیر و خیلی زیاد اینجا شد، استاد منتظری متولد سال ۱۳۵۲ است. موسس برند نامی انتشارات نشر کتاب و دیجیتال حرف آخر مهر در سال 1390 بوده وی دارای مدرک مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی اصفهان و ریاضیات محض از دانشگاه تهران است.

 

بهترین راه مطالعه خواندن انتقادی و کنجکاوی است. هر چه بیشتر به خواندن انتقادی عادت کنیم، در درک مطالب موفق تر خواهیم بود. هنگام مطالعه باید از درس های طوطی وار اجتناب کرد. زیرا این کار علاوه بر اتلاف وقت و خستگی مانع رشد فکری و فعالیت ذهنی می‌شود و به نتیجه مطلوب نمی‌رسد. همچنین باعث سردرگمی و کمتر می‌شود. پس از درک کامل درس، باید کمی در مورد جوانب مطالب فکر کنید و از خود سوالاتی در مورد آن بپرسید، سپس کتاب را ببندید، مطالب را به زبان خود بیان کنید و ترتیب مطالب و نحوه ارائه آن را بنویسید. این توانایی بهترین نشانه درک درس است. در حالی که انگیزه و علاقه را افزایش می‌دهد، شما را قوی تر و پرانرژی تر می‌کند

 

► سبک های تدریس استاد منتظری:

پک ریاضی حرف آخر (Harfe Akhar Institute Mathematics Package) از بهترین محصولات تولیدی تیم بوده که تاثیرگذارترین منبع در مدرسه و کنکور دانش آموزان است، استادان با استفاده از سه روش ویژه پیشرفته یادگیری، تمرین، مرور و دوره به خوبی (Math) را بصورت بسیار جذاب، جامع تدریس از تکنیک های کاربردی نوین آموزشی استفاده کرده است. برای تدریس مباحث مختلف از تصویرسازی دیجیتالی یا همان پویانمایی + انیمیشن سازی استفاده کرده است. تا با این متد نیم کره سمت راست مغز و حافظه بلندمدت دانش آموز بصورت کاملا خلاقانه فعال شود، بتواند درسها را خیلی زود فرا بگیرد همچنین بتواند مطالب مختلف مهم را مدت زمان طولانی تری در حافظه اش نگه دارند.

اینجا بخوان: ریاضی حرف آخر آپدیت 1402 | پکیج ریاضی 0 تا 100 و 6040

 

همچنین تمامی فرمول های سخت وقت گیر و زیاد مربوط به مباحث مختلف را حذف کرده، فقط از چند الگو و نقشه راه جامع استفاده کرده است. این چند نقشه راه و الگو که باعث تمایز محصولات ما با سایر موسسات کنکوری شده تمامی بخش های مختلف را پوشش می‌دهد، شما با استفاده از آنها قادر هستید در روز ازمون براحتی در زمانی کوتاه به تست های سخت و ترکیبی ریاضی جواب بدهید. استاد منتظری (Abdolreza Montazeri) بر اساس تجربیات تلاش و فعالیت های مختلف آموزشی دروس را با نوین ترین سبک های آپدیت را برای اوج تسلط تدریس می‌کند ویژگی های تدریس آقای منتظری اینچنین است:

 1. تدریس ریاضی با سیستم خاص به شکل پویانمایی + انیمیشن چندبعدی
 2. حل سوالات کل ریاضیات با استفاده از الگوی بسیار سرنوشت ساز
 3. حل سوالات هندسه با استفاده از الگوی بادبادک
 4. حل معادلات مثلثاتی با اختراع عقربه های n سر
 5. رسم نمودار یک تابع بدون استفاده از مشتق
 6. تسلط بر کل ریاضی بدون حفظ حتی یک فرمول
 7. حل معادلات درجه دوم با استفاده از قانون سیبا (c b a)
 8. پیش بینی سوالات ریاضی با مطابقت بالای %80

ریاضی حرف آخر عبدالرضا منتظری► تالیفات و سوابق تدریس عبدالرضا منتظری:

استاد منتظری بیش از ۲۵ سال سابقه تدریس و موفقیت های روز افزونش، با اختراع روش های نوین آموزش خاص، جذاب و مفهومی فصول را برای دانش آموزان و داوطلبین تدریس می‌کند.
- مدرس مدعو برنامه نکات در شبکه ملی آموزش، شبکه یک، کانالهای استانی صدا و سیما از سال 91 تا 1400
- دبیر در مدارس دولتی سطح بالای تهران و مدارس غیرانتفاعی.
- مدرس ترفندهای جدید تدریس حرفه ای برای معلمان در اکثر استان های کشور.
- مولف حسابان، دیفرانسیل شروع آسان.
- مولف کتب کوچک کانون فرهنگی آموزش.
- مولف برجسته دیفرانسیل نوبل.
- مولف ریاضی پایه و دیفرانسیل گاما.
- مولف کلیه دروس ریاضی تجربی و ریاضی-فیزیک حرف آخر.

 

► پک های آموزشی و کنکوری تدریس شده:

- کلیه بسته های کامل ویدئویی شامل تدریس ریاضیات جامع + مبحثی رشته تجربی و ریاضی نظام جدید نظام قدیم و ۶۰۴۰


 • مهران قاسمی ریاضی اهل کجاست؟ مدرس ریاضی حرف آخر

استاد مهران قاسمی جزو استادان متبحر مجموعه دپارتمان، از مولفین بخش ریاضی هستند که همگام با عبدالرضا منتظری گروه قدرتمندی را برای روش های جدید فراگیری تشکیل داده اند، تیم مشاورین تصمیم دارد در وبسایت شما دوستان را با استاد قاسمی بیشتر آشنا کند؛ وی اصالتا کورد از شهر مهاباد کردستان، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات کاربردی است؛ علم، تجربه ی بالا و فعالیت زیاد در حوزه آموزش استاد قاسمی (Mehran Ghasemi) وی را جزو چهره های شناخته شده در زمینه آموزش استاندارد مطرح کرده است

► سبک های تدریس آقای قاسمی:

- سطح کیفی و کمی بالای تدریس درسی و فعالیت چشمگیر در زمینه ارائه سبک های نوین
- ارائه راهکارهای نوین آموزش برای درک عمیق تر و قدرت یادگیری حداکثر کنکور
- شیوه خاص تدریس شیرین و جذاب 2 نفری در کنار استاد عبدالرضا منتظری بصورت حرفه ای و محاوره ای، بسیار جذاب و قابل فهم
- آموزش ریاضی بصورت نقشه راه، انیمیشنی و پویانمایی دیجیتال
- نقشه راه های خاص بصورت تصویری بسیار کاربردی در آموزش ریاضیات
- ابداع روش شگفت انگیز و طراحی بیش از ۱۰۰۰ انیمیشن در آموزش مفهومی
- روش کاربردی حل تست ها در سریعترین زمان ممکن
- پیش بینی سوالات کنکور با مطابقت بالای %70

 

► تالیفات و سوابق تدریس استاد قاسمی:

- تالیفات و رزومه درخشان آموزش استاندراد و قوی ریاضیات
- سرگروه مدرسین ریاضی کل استان تهران و برگزیده به عنوان معلم فعال و چهره های شناخته شده
- مولف بیش از 10 کتاب در زمینه عمیق برای آمادگی، راهکارهای حل مسئله محاسباتی همراه با بررسی تحلیل و تست جامع
- دارای بیش از 1000 انیمیشن حوزه رسانه های دیجیتال
- تهیه، تولید و گردآوری بیش از 50 فیلم در زمینه آموزش مفهومی قدرتمند برای پایه های دهم تا دوازدهم جهت آمادگی
- در طی چند سال همچنین مدرس افتخاری در همایش های مختلف

روش خواندن و مطالعه درس ریاضی | تکنیک‌ها و یادگیری سریع

 • فیلم های آموزشی - کنکوری استاد قاسمی و ریاضی منتظری حرف آخر 1402

- تدریس کتاب ریاضی (10) پایه دهم تشریحی رشته های ریاضی با علوم تجربی

- یاددهی دروس ریاضی کلاس 7م، 8م و 9م متوسطه اول
- تدریس دونفری با استاد منتظری کلیه بسته های ویدئویی شامل تدریس ریاضی جامع و مبحثی رشته تجربی + ریاضی نظام جدید - قدیم ۶۰۴۰

 • ارتباط مستقیم با استاد منتظری قاسمی پیج شخصی اینستا

برای کسی که قصد دارد از پکهای کامل و مشاوره تحصیلی استفاده کند، تنها کار فشردن دکمه های تلفن، گرفتن شماره های زیر است، اما لازم است بدانید کسی که آن سمت تلفن به شما جواب می‌دهد مشاوره ارشد رسمی ما است. واقعیت این است که تیم بزرگ مشاوره تحصیلی تهران، توانایی های بسیار بیشتری نسبت به یک مشاور حضوری دارند. زیرا راحت تر می‌تواند اخلاقیات مشخصات طرف مقابلش را درک کند، صحبت های خود را انتقال دهد و مشاور درک بالایی از طرف مقابلش دارد، با مهارت های بسیار بیشتری که مشاوران رتبه پرور ما دارند، می‌توانند صحبت ها و نکات مهم آموزشی / علمی را از راه دور به شما عزیزان انتقال دهند.

 

در مورد آن، در سطح مشاهده، شیوه‌های بازخورد از طریق مثال‌های نوشتاری، زندگی یا اجرای ویدیویی نشان داده می‌شوند. تمامی مصنوعات را می‌توان در محیط آموزش آنلاین نیز مشاهده کرد. به این ترتیب، فرصت های منعطف تر و فردی بیشتری برای به دست می‌آورند که برای ارتباط بهتر با سطح دانش قبلی آنها مهم است (به بخش 4.3 مراجعه کنید). در سطح تقلید، این مهارت را در یک محیط یادگیری ساختاریافته مانند کلاس درس که در آن راهنمایی ارائه می‌شود، تمرین می‌کنند. برای حمایت از فرآیند فراشناختی، آن معیارهایی را برای بازخورد همتایان ارائه می‌کند (مثلاً «فرمول بندی دقیق سؤالات تحقیق»). در سطح خودکنترلی، مهارت های فراشناختی را به عنوان بخشی از تکالیف خود تمرین می‌کنند، که هنوز توسط از راه دور مشاهده می‌شود.


حال هر چقدر اهمیت بسته های منتظری و اقای قاسمی، همچنین تیم مشاوره تحصیلی دپارتمان طرح نخبگان را بیشتر دریابیم، با دقت، اطمینان بیشتری در سفارش این پک بخرج می‌دهیم. چرا که فارغ از بحث ارائه عجیب و خوب مطالب و مشاور رایگان تحصیلی تلفنی، مبحث سرعت، موفقیت و قدم های مطمئن نیز همیشه دغدغه بزرگ دانش آموزان بوده و گروهمان خیلی در حل آن عالی عمل کرده است.

زندگینامه اساتید عبدالرضا منتظری و مهران قاسمی
مشاوران درس ریاضی حرف آخر، علاوه بر راهنمایی تحصیلی شما، از نظر استرس و اضطراب امتحانات و آزمون هم شما را آماده می‌کنند، با دستور العمل هایی که ارائه میدهند رسیدن به درصد و نمرات بهتر را برای شما نزدیک تر می‌کنند، شما نیز از بعد تحصیلی روحی برای جلسه سراسری سال آینده آماده تر می‌شوید. البته باید این را هم دقت داشته باشید که جهت سفارش با تخفیف منابع اصلی و استفاده ی مفید کامل از هدایت =ما، باید از از همین امروز تماس برقرار کنید تا برنامه ریزی های دقیق تری را بعدا انجام دهیم.


داوطلبان سراسری هر ساله در تیرماه، طی ازمونی به رقابت با هم می‌پردازند؛ موفقیت و دستیابی به رتبه های برتر برای آینده ای بهتر نیازمند داشتن آموزشهای خوب، استفاده از پکیج های کمک درسی قوی و سایر موارد مهم است. مواردی مثل منابع برتر، استفاده از کتابهای کمک آموزشی + بسته های خوب برای دروس اختصاصی و تدریس خوب دبیران.

 

برنامه ریزی تحصیلی، مشاوره نحوه تست زنی تثبیتی، نحوه صحیح خواندن دروس برای تفوق در آزمونها، استفاده از تعطیلات رسمی، اعیاد برای مطالعه جبرانی، دروس عقب افتاده مدرسه، جمعبندی و در اخر مدیریت کنترل زمان؛ از موارد مهم برنامه ما هستند. همانطور که میدانید هیچگاه نمیتوان برای همه داوطلبان، یک نسخه را پیچید، چرا که پلن برای هر فرد بصورت جداگانه با توجه به تواناییها و سطح استعداد وی بصورت پیگیری دقیق روزانه اختصاصی ارائه میشوند.

تعدادی از دانش آموزان هنگام خرید و سفارش از حرف آخر، نیاز به راهنمایی فروش دارند، اگر شما نیز در این زمینه سوال یا ابهامی دارید، نگران نباشید؛ تیم بزرگ سایت مرکزی به سرعت برای رفع ابهامات و سوالات شما آماده پاسخگویی هستند، با مشاوره های متخصص ما قطعا همه مشکلات، ابهامات و پرسش های احتمالی شما را پاسخ خواهند داد. وب سایت مابا مدیریت دکتر سامان یاری تحت نظر استاد عبدالرضا منتظری مدیریت می‌شود، بنابراین شما کاملا با اطمینان می‌توانید از خدمات رایگان استفاده کنید.

 

♦ ارتباط مستقیم با تیم دپارتمان حرف آخر - تلفن های تماس سفارش و مشاوره خرید:
09120663015 - 02166096851

 

 

With special advice and planning by our entrance exam consultants, our colleagues provide you with a lot of information about how to start studying the packages, with the solutions they suggest, increasing the speed and concentration of studies and ultimately increasing your score in the exams as well as the balance and your rank will be in the exam.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
نگار یوسفی
جمعه بیست و هفتم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
نگار یوسفی
واقعا بسيار بع ما دانش اموزان کمک کردند ممنونم ازشون
پروین برومانی
جمعه بیست و هفتم بهمن ۰۲
پاسخ
()
()
پروین برومانی
اساتيد خيلي خيلي زحمت کشي ستند. خدا حفظشون کنه
نازنین غلامی
سه شنبه سوم مرداد ۰۲
پاسخ
(1)
()
نازنین غلامی
سلام استاد از شما و موسستون خیلی راضیم از مشاوره خصوصی این سایت هم خیلیم استفاده کردم و چون عالی بودن انصافا
سید عمر فلامرزی
شنبه سیزدهم اسفند ۰۱
پاسخ
(1)
()
سید عمر فلامرزی
خيلي عالي بود. ممنونم
سید محمد علی دهقانیان
چهارشنبه سیزدهم بهمن ۰۰
پاسخ
(2)
(2)
سید محمد علی دهقانیان
سلام استاد منتظري اميدوارم حالتون خوب باشه ببخشيد چند الگو و روش در کاربرد مشتق بدون مشتق در طول نقطه اکسترمم وعطف را بدون مشتق بدست بيارم مي خواستم به استادم عزيزم الگو بگم سيد محمد علي دهقانيان
پاسخ مدیر سایت
سلام. پپام شما به ایشان ارجاع داده میشود.
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)