زندگینامه رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان | مدرسین زیست حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه دهم اسفند ۹۹
(0)
(1)
زندگینامه رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان | مدرسین زیست حرف آخر

دپارتمان زیست شناسی حرف آخر: آشنایی با زندگینامه رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان | 2 دسته از بزرگترین مشکلات دانش آموزان در سال‌‌‌‌های نزدیک به کنکور تهیه منابع خوب و برنامه ریزی دقیق است. شما به عنوان دانش آموز تا سال آخر چه پکیج هایی را را باید داشته باشید؟ برای سال دهم چطور؟ پشت کنکوری ها چی؟ برای رشته دانشگاهی می‌خواهیم از کدام اساتید استفاده کنیم؟ بهترین منبع برای خواندن رشته تجربی چیست؟ این عنوان مورد بحث امروز ما است

 

زیست حرف آخر آپدیت 1401 | زیست 0 تا 100 و زیست 6040

 

به این پرسش‌‌‌‌های مهم توجه کنید و سعی کنید دقیق و کامل به همه‌ آنها جواب دهید. اول از همه انتخاب بهترین منابع کمک درسی (هدف اصلی) سپس به دنبال اهداف دیگرتان بروید و بصورت دقیق برای خود مشخص کنید. اما ما چرا باید در کنار کتاب هایمان، منابع کمک درسی هم داشته باشیم و از ان استفاده کنیم؟ (پاسخ این قبیل پرسش‌‌‌‌های ذهنی را با مطالعه مطالب این پست خواهید دید، تفاوت آموزشها را خوتان خواهید دید) پک‌‌‌‌های تخصصی حرف اخر یکی از مجموعه‌‌‌‌های برتر آموزشی در کشور است که دانش آموزان عزیز در رشته تجربی (از سال 10م تا کنکور) با آن کار می‌کنند؛ مشاوران ما نیز با کمک هایی نظیر انتخاب رشته، هدف گذاری تحصیلی، برنامه ریزی روزانه، روش مطالعه دروس عمومی - تخصصی، تند خوانی برای تسلط، مدیریت استرس و مباحث انگیزشی شما را همراهی می‌کنند.

 

دانش آموزان و داوطلبین گرامی می‌توانند با تهیه پک‌‌‌‌های موسسه، در بحث مشاوره تحصیلی نیز که یک مشاور مجرب که خودش رتبه برتر کنکوری بوده را انتخاب کنند و به صورت رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنند. گروه اساتید رتبه پرور و مشاوران تحصیلی سایت مرکزی در نظر دارد برای اینکه دانش آموزان انگیزه برای مطالعه، مدیریت درسی محمد شاکری، آموزش خوب و… پیدا کنند بسته هایی را برای‌ آنها ترتیب دهد تا کسانی که به دنبال عملکرد بالاتری هستند؛ منابع برتر خود هدیه دهد. امروز درباره بیوگرافی مدرسین یکی از دروس اختصاصی مانند زیست (Professors of Biology, Harfe Akhar Institute) می‌خواهیم صحبت کنیم و اطلاعات جدیدی را ارائه دهیم.

زندگینامه رضا شعبانی محمد شاکری و هومن روان

 • بهترین مدرسین زیست‌شناسی برای امتحانات و کنکور 1401

برای قبولی در کنکور از آموزش هایی مدرسین برتر زیست نباید غافل شوید. مطالعه را با اساتید نخبه پرور ما شروع کنید تا با انرژی و انگیزه بیشتر طبق برنامه ریزی‌‌‌‌های مشاروان ما پیش بروید و سعی کنید تدریس کتب اختصاصی و عمومی موسسه را بصورت برنامه قطاری ما بخوانید. مجموعه پیشنهادی برای مطالعه‌ درس زیست 10، 11 و 12 و آزمون، پکیج جامع هومن روان است. توصیه می‌کنیم درس‌‌‌‌‌های سخت این مانند را با این فیلم ها هر روز بینید. سعی کنید بعد از کلاس‌‌‌‌های مدرسه فیلم‌‌‌‌های آنرا ببینید تا مطالب را خوب بخاطر بسپارید سپس تست بزنید.


برای هر باکس مطالعه زیست حرف آخر، برای تسلط بر هر مبحث درس مهم زیست بلافاصله بعد از مشاهده فیلم‌‌‌‌های حرف اخر، تست‌‌‌‌های داخل پکیج را بزنید و همچنین توسط خود اساتید رضا شعبانی محمد شاکری و هومن روان نیز تشریح و بررسی شده اند. در ضمن با این کلیپها از یادداشت‌ برداری و نکته‌ برداری هر مطلب و مرور‌‌‌‌های تاقت فرسا راحت میشوید، چون کتاب الگو تا رتبه را ارائه داده. البته با آموزش‌‌‌‌های دیگر عمومی ما نیز همیشه حداقل دو روز را برای جبران عقب ماندگی و مرور برخی مباحث مهم درسها نیز در نظر بگیرید؛ چراکه خیلی ساده سریع مفهومی یاد داده اند. اگر دانش آموزان کوشا این کار را انجام دهند در طول هفته استرس خیلی کمتری دارند هم بخوبی مطالعه کنکوری را کاملا جبران می‌کنند.


زیستشناسی مهمترین درس است کسب درصد بالا در آن برای پذیرش دانش آموزان همیشه بسیار حائز اهمیت است؛ مدرسین آن جزو برترین و بهترین ها در کل کشور هستند و دپارتمان ان مجموعه ای کامل از اساتید نخبه پرور و جوان فعالیت دارند، همکاری و تماس با اساتید حرف آخر با آموزش و پرورش، دانشگاها، پارک علم و فناوری، انجام پژوهش تحقیقات روان شناسی آموزش، یادگیری و چگونگی انتقال مباحث بر روی ۲۰۰۰ دانش آموز به دنبال روش‌‌‌‌های جدید آموزش صحیح تا دانشگاه‌‌‌‌های معتبر خارج از کشور رفتن نمایانگر عشق زیاد اساتید ما به جهان زیست است، این بزرگواران دروس را به آسان ترین متد‌‌‌‌های ممکن به داوطلبان آموزش میدهند. داوطلبانی که با آموزش‌‌‌‌های ویژه موسسه برای آزمونها آماده می‌شوند تراز و درصدی بسیار بالای برای آن کسب می‌کنند

 • معرفی اساتید رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان:

این اساتید جوان که هر سه باهم تدریس حرفه ای زیست را بر عهده دارند، با استفاده از انیمیشن چند بعدی استاد رضا شعبانی، درس (Biology) را مفهومی تدریس میکنند، فارغ التحصیل از دانشگا‌‌‌‌های برتر کشور هستند و دارای سابقه تدریس موفق و برتر و درخشان و تالیفات بسیار زیادی هستند که این نشان دهنده حاصل سال ها طراحی ها و ابتکارات است؛ در اینجا به بخشی از آنها اشاره می‌کنیم.

 

به منظور نظارت، باید پیشرفت خود را برای دوره در برنامه کاری خود، بر اساس معیار‌‌‌‌های فرموله شده قبلی همانطور که در بخش ذکر شد، شرح دهند. همچنین باید اشاره کنند که در چه زمینه هایی به بازخورد نیاز دارند و پس از دریافت بازخورد، باید تنظیمات کار خود را شرح دهند. به این ترتیب، آن خود را تشویق می‌کند تا تجربیات قوی و ضعیف خود را تحت نظر داشته باشند و بر اساس آنها عمل کنند. فعال‌سازی دانش قبلی، را قادر می‌سازد تا کار و اهداف آن را درک کنند، دانش مورد نیاز برای انجام آن را تشخیص دهند و چندین ویژگی و پیش‌بینی عملکرد آنها را تشخیص دهند (ایلام و آهارون 2003 ). به این ترتیب، دانش قبلی افراد را برای نظارت، رفتار مطابق، قضاوت نتایج در رابطه با اهداف و ایجاد دانش شرطی مناسب‌تر برای عملکرد بهتر در آینده تسهیل می‌کند

 

به همین دلیل، توصیه می‌شود فرصت هایی را ایجاد کنند تا مهارت‌‌‌‌های فراشناختی لازم را تمرین کنند. برای توسعه مهارت‌‌‌‌های یادگیری فراشناختی ها باید به طور صریح این رشد مهارت را با روش تدریس خود مرتبط کنند. این بدان معناست که رویه‌‌‌‌‌های آموزشی تفکر و تفکر آنها در مورد تفکر را به چالش می‌کشد. به طور خلاصه، که با دانش محتوا ادغام شده اند، از دستورالعمل‌‌‌‌های استراتژی فراشناختی صریح بیشترین سود را می‌برند.

 • سبک‌‌‌‌های تدریس، تالیفات و سوابق مدرسین زیست حرف اخر:
 1. -کسب نمره A روانشناسی یادگیری از دانشگاه برتر USM مالزی و جزو بنیان گذاران اصلی فرآیند آموزشی CKS

 2. -موسس پارک سلول برای یکمین بار در کل خاورمیانه

 3. -مخترع تدریس ژنتیک با سبک جدید متوازی الاضلاع
 4. -برگزار کننده همایش‌‌‌‌های ارزشمند ۱۰۰۰ نفره برای تدریس زیست
 5. -جزو برترین مهندسین ژنتیک ایران - مدرس تیم آموزشی LFA
 6. -جزو مدرسین برتر درسd در مدرسه‌‌‌‌های نمونه دولتی تهران و تیزهوشان و مدارس غیرانتفاعی
 7. -اختراع روش جذاب زیست در چهار لایه، الگو‌‌‌‌های طلایی و موثر (این الگوها در کتابخانه ملی ایران ثبت شده دارای ارزش علمی تست زنی حتی برای دانشجویان رشته‌‌‌‌های پیراپزشکی و پزشکی رشته زیستشناسی مورد تایید دانشگاها است)
 8. -مدرسین مدعو برنامه تدریس در شبکه ملی آموزش و شبکه یک از سال ۹۱ تا 1400 و موسس گروه آموزشی صبح ظهور
 9. -مبتکر متد تدریس شجره نامه با روش ۱۱۲۲ و مبتکر آموزش ژنتیک مندلی با قانون مثلث
 10. -مبتکر آزمون‌‌‌‌های شومیز (ویژه ریشه یابی ضعف داوطلب و ارتقا تراز
 11. -تقدیر نامه‌‌‌‌های متعدد و تدریس در موسسات آموزشی قلمچی، علوی و گزینه ۲ و...
 12. -تالیف کتب مفاهیم بنیادی برای دبستانی ها در قالب دیکته شبانه
 13. -تالیف کتاب بزرگراه نکات و آموزش مفهومی
 14. -انتشار پکیج پیش بینی سوالات شیمی با مطابقت بالای %70
 15. -تحلیل خط به خط کتاب درسی و انیمیشن سازی تمامی مباحث کتاب
 16. -حل تمامی سوال‌‌‌‌های ۱۰سال اخیر با بیان شیوا و تجزیه و تحلیل همه تست ها
 17. -تحلیل معروف و زیبای مطالب بصورت پینگ پنگی و پرسش و پاسخ روزانه
 18. -بیان کردن پارادوکس‌‌‌‌های زیست و دام‌‌‌‌های آموزشی در گزینه‌‌‌‌های تستی
 19. -و...
 • پک‌‌‌‌های آموزشی و کنکوری تدریس شده جدید:

- تدریس کلیه بسته‌‌‌‌های کامل ویدئویی شامل تدریس زیست جامع و مبحثی رشته تجربی نظام جدید نظام قدیم و زیست ۶۰۴۰ نظام جدید و نظام قدیم
- تالیف سوال‌‌‌‌های بیولوژی آزمون‌‌‌‌های آزمایشی
- تولید پکیج ۷ الگوی طلای زیست
- تولید پک نوین + زیست پلاس حرف اخر

برای دیدن نمونه تدریس زیست حرف اخر اساتید رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان کلیک کنید

 • چگونه بهترین آموزش برای درس زیست را کسب کنم؟

یکی از مهم ترین علت‌‌‌‌های پایین آمدن عملکرد دانش آموزان در درس، مساله استرس و اضطراب است که اگر کنترل نشود باعث خستگی و دپرس شدن دانش آموزان نسبت به امتحانات زیست در مدرسه و کنکور می‌شود و هم مشکلاتی را در طول مطالعه روزانه برایش بوجود می‌آورد بنابراین سعی میشود روی نکات مهم تدریسی اساتید ما تمرکز کنید؛ با این روش می‌توانید مدیریت زمان را نیز کنترل کنید و بتوانید بیشتر از حد انتظار مشکلات خود را حل کنید. مقدار مطالعه شما اگر در حد معمولی نباشد باعث آسیب به برنامه ریزی می‌شود؛ این مورد را نیز هیچوقت فراموش نکنید که اگر مطلعه شما بدون منبع باشد قطعا بی نتیجه خواهد شد و کم کم متوجه می‌شوید که فقط زمان خود را از دست داده اید؛ پس شما دانش آموزان گرامی باید در نظر بگیرید که این درسی است که شما را به علوم پزشکی ها می‌رساند و جزئی برجسته شماست، شما فقط باید آموزش مناسب با آن را استفاده کنید.

 

- جستجو‌‌‌‌های مرتبط با پست این محصول آپدیت
استاد رضا شعبانی زیست اینستاگرام، سن دکتر استاد محمد شاکری حرف آخر رایگان
بیوگرافی محمد شاکری زیست اهل کجاست؟ دانلود جزوه‌‌‌‌های محمد شاکری زیست اینستاگرام


این که چجوری باید فصول را بخوانیم برای هر دانش آموزی یکسان نیست ولی اگر بخواهیم بصورت کلی این موضوع را شرح دهیم در درسی مفهومی-ادراکی مثل زیست، باید نکات مهم از پکیج زیست 0 تا 100 یا 6040 یاد گرفته تا در زمان امتحانات و یا کنکور‌‌‌‌های سریع و بهتر مسلط شویم و با استفده از نیمکره راست و چپ مغز، ما آمادگی بیشتری برای به خاطر سپردن و یادگیری داریم. در حالت عادی و غیر حرفه ای خواندن باید باید دائما قلم و کاغذ داشته باشیم و تمرین ها و تست‌‌‌‌های مختلف را حل کنیم و نهایتا با مشکلات بزرگ مطالعه مواجه می‌شویم. با داشتن پکها تمام موارد مشکل و نیاز‌‌‌‌های آموزشی را در زمان کوتاهی یاد حل خواهید کرد و می‌توانید در کمترین تایم به موفقیت در زمینه تحصیلی خود برسید.


اما مشاوره تحصیلی کنکور حرف آخر چگونه است و چه کاری انجام می‌دهد ؟ و چه خدماتی می‌دهد؟
مشاور تحصیلی حرف اخر اول با کمک خودت استعدادت را کشف می‌کند و با توجه به شناخت از وضعیت بازار کار کنونی و آینده چند رشته تاپ را به شما پیشنهاد داده و بعد برنامه ریزی منظم برای شما صورت می‌دهد و هر روز نیز پیگیری می‌کند و می‌توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین با ما در تماس باشید.

 • چگونه میتوانم مشاوره رایگان زیست حرف آخر داشته باشم؟

مشاوره زیست شناسی حرف اخر بهترین نوع مشاوره است زیرا ممکن است در محل زندگی شما مشاور تحصیلی درسی کم باشد یا دسترسی حضوری خیلی سخت باشد ولی با کمک تلفن و اینترنت شما می‌توانید به تیم مشاوران رتبه برتر ما در ارتباط باشید. گروه مشاوران این وبسایت مرکزی معتبر رسمی برای شما برنامه ریزی می‌کنند و پیگیری می‌کنند تا کاملا مطمئن شوند که کارها مطابق برنامه پیش می‌رود. در طول هفته درس هایی را که خوانده اید، طبق آن ما از شما گزارش کار می‌گیریم تا نقاط ضعف و قوت شما را بریمان روشن شود؛ ما آن آمار را بررسی و تحلیل می‌کنیم تا بر اساس شرایط و مقطع شما به شما برنامه می‌دهیم و راهنمایی می‌کنیم.


در مرحله بعد، بهترین راه مطالعه این است که با پرسیدن سوالاتی در مورد عناوین فهرست مطالبی که می‌خوانید، به خصوص در مورد موضوعاتی که فکر می‌کنید مهم ترین هستند، اهداف مطالعه را برای خود تعیین کنید. شما می‌توانید در حین خواندن درس از قبل، از یک موضوع سؤالات طراحی کنید. اگر در حین پیش خوانی درس در مورد موضوعی سوال بپرسید، خلاقیت شما را تحریک می‌کند و شما را با روش‌‌‌‌های مختلف طراحی سوال (سوالات تستی، درست و غلط و ...) آشنا می‌کند. سپس در کلاس و در حالی که معلم در حال تدریس است، به دنبال پاسخ سوالات خود هستید. این به شما امکان می‌دهد در کلاس درس تمرکز و آمادگی بیشتری داشته باشید.

 

در نهایت، این امر باعث افزایش یادگیری و بهره وری شما از آنچه در کلاس درس می‌شود، می‌شود. بنابراین مرحله دوم روش SQ3R قبل از پرواز، پرسیدن سؤالات درست است. همچنین بسیاری از داوطلبان و دانش آموزان در نحوه تست زنی و روش مطالعه بهتر زیستشناسی متوسطه دوم مشکل دارند، مشاورین و تماس با اساتید برتر ما به آنها کمک می‌کنند تا روش صحیح آموزش را فرا بگیرند در واقع شما کاملا احساس تسلط می‌کنید تا بتوانید مسائل و مشکلات را بدون ترس یا دغدغه پیش ببرید..

پیشنهاد سفارش خرید: همین امروز فول پک زیست جامع حرف آخر را بصورت کاملا فوری پیشتاز سفارش دهید!

 

- ارتباط مستقیم با استادان زیست حرف اخر در پیج اینستا


- شماره‌‌‌‌های تماس جهت سفارش فوری زیست حرف آخر و مشاوره فروش: 09120663015
- شماره تماس مستقیم دفتر اساتید زیست: 02166096851
- مشاوره تحصیلی برنامه ریزی برای درس زیست و سایر دروس: 09399585899

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
علی ناصری
پنج شنبه یکم مهر ۰۰
پاسخ
()
()
علی ناصری
سايتتون خيلي عاليه- مرتب- اطلاعات کامل- واقعا کيف کردم
پاسخ مدیر سایت
با تشکر، لطف دارید شما، امیدوارم بتوانیم با مطالب معتبر و جذاب موجب دل خوشی شما بزرگواران شویم
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

گفتگو را با موسسه شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت‌‌‌‌های زیر که میخواهید کلیک کنید