زندگینامه رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان | مدرسین زیست حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه دهم اسفند ۹۹
(0)
(0)
زندگینامه رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان | مدرسین زیست حرف آخر

دپارتمان زیست شناسی حرف آخر: آشنایی با اساتید رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان

دو دسته از بزرگترین مشکلات دانش آموزان در سال‌‌‌‌های نزدیک به کنکور تهیه منابع خوب و برنامه ریزی دقیق است. شما به عنوان دانش آموز تا سال آخر چه پکیج هایی را را باید داشته باشید؟ برای سال دهم چطور؟ پشت کنکوری ها چی؟ برای رشته دانشگاهی می‌خواهیم از کدام اساتید استفاده کنیم؟ بهترین منبع برای خواندن رشته تجربی چیست؟

عنوان مورد بحث امروز ما: زندگینامه رضا شعبانی محمد شاکری و هومن روان

به این پرسش‌‌‌‌های مهم توجه کنید و سعی کنید دقیق و کامل به همه‌ آنها جواب دهید. اول از همه انتخاب بهترین منابع کمک درسی (هدف اصلی) سپس به دنبال اهداف دیگرتان بروید و بصورت دقیق برای خود مشخص کنید. اما ما چرا باید در کنار کتاب هایمان، منابع کمک درسی هم داشته باشیم و از ان استفاده کنیم؟

(پاسخ این قبیل پرسش‌‌‌‌های ذهنی را با مطالعه مطالب این پست خواهید دید و تفاوت آموزش ها را خوتان خواهید دید)
پکیج‌‌‌‌های تخصصی حرف آخر یکی از مجموعه‌‌‌‌های برتر آموزشی در کشور است که دانش آموزان عزیز را در رشته تجربی (از سال دهم تا کنکور) با آن کار می‌کنند و مشاوران ما نیز با کمک هایی نظیر انتخاب رشته، هدف گذاری تحصیلی، برنامه ریزی روزانه، روش مطالعه دروس عمومی و تخصصی، تند خوانی برای تسلط، مدیریت استرس و مباحث انگیزشی شما را همراهی می‌کنند.

دانش آموزان و داوطلبین گرامی می‌توانند با تهیه پکیج‌‌‌‌های موسسه حرف اخر، در بحث مشاوره تحصیلی نیز که یک مشاور مجرب که خودش رتبه برتر کنکور بوده را انتخاب کنند و به صورت رایگان از خدمات مشاوره ما استفاده کنند.
گروه اساتید رتبه پرور و مشاوره تحصیلی سایت مرکزی حرف آخر در نظر دارد برای اینکه دانش آموزان انگیزه برای مطالعه، مدیریت درسی، آموزش خوب و… پیدا کنند پکیج هایی را برای‌ آنها ترتیب دهد و تا کسانی که به دنبال عملکرد بالاتری هستند؛ منابع برتر خود و مشاوره رایگان هدیه دهد.

امروز درباره بیوگرافی مدرسین یکی از دروس تخصصی مانند زیست (Professors of Biology, Harfe Akhar Institute) می‌خواهیم صحبت کنیم و اطلاعات جدیدی را ارائه دهیم.

زندگینامه رضا شعبانی محمد شاکری و هومن روان

 • بهترین مدرسین زیست‌شناسی برای امتحانات و کنکور

برای قبولی در کنکور از آمموزش هایی مدرسین برتر زیست حرف آخر نباید غافل شوید. مطالعه را با اساتید نخبه پرور ما شروع کنید تا با انرژی و انگیزه بیشتر طبق برنامه ریزی‌‌‌‌های مشاروان ما پیش بروید و سعی کنید تدریس کتب اختصاصی و عمومی موسسه حرف اخر را به صورت برنامه قطاری ما بخوانید.
پکیج پیشنهادی برای مطالعه‌ درس اختصاصی زیست سال دهدم، یازدهم و دوازدهم و کنکور، پکیج زیست کامل حرف آخر است. توصیه می‌کنیم درس‌‌‌‌‌های سخت مانند زیست را با این پکیج هر روز بینید. سعی کنید بعد از کلاس‌‌‌‌های مدرسه فیلم‌‌‌‌های آن را ببینید تا مطالب را خوب بخاطر بسپارید و سپس تست بزنید.
برای هر باکس مطالعه زیست حرف آخر، و برای تسلط بر هر مبحث درس مهم زیست بلافاصله بعد از مشاهده فیلم‌‌‌‌های حرف اخر، تست‌‌‌‌های داخل پکیج را بزنید و همچنین توسط خود اساتید رضا شعبانی محمد شاکری و هومن روان نیز تشریح و بررسی شده اند. در ضمن با یان پکیج از یادداشت‌ برداری و نکته‌ برداری هر مطلب و مرور‌‌‌‌های تاقت فرسا راحت میشوید و چون کتاب الگو تا رتبه را ارائه داده است.

البته با پکیج‌‌‌‌های دیگر عمومی ما نیز همیشه حداقل دو روز را برای جبران عقب ماندگی و مرور برخی مباحث مهم دروس عمومی نیز در نظر بگیرید؛ چراکه خیلی ساده و سریع و مفهومی آموزش داده اند. اگر دانش آموزان کوشا این کار را انجام دهند هم در طول هفته استرس خیلی کمتری دارند و هم بخوبی مطالعه کنکوری را کاملا جبران می‌کنند.
زیست شناسی مهمترین درس کنکور است و کسب درصد بالا در آن برای پذیرش دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است؛ مدرسین درس زیست موسسه حرف اخر جزو برترین و بهترین ها در کل کشور هستند و دپارتمان زیست مجموعه ای کامل از اساتید نخبه پرور و جوان فعالیت دارند،

همکاری این اساتید با آموزش و پرورش، دانشگاها و پارک علم و فناوری و انجام پژوهش و تحقیقات روان شناسی آموزش و یادگیری و چگونگی انتقال مباحث بر روی ۲۰۰۰ دانش آموز و به دنبال روش‌‌‌‌های جدید آموزش صحیح تا دانشگاه‌‌‌‌های معتبر خارج از کشور رفتن نمایانگر عشق زیاد اساتید حرف اخر به جهان زیست است،

این بزرگواران زیست را به آسان ترین روش‌‌‌‌های ممکن به داوطلبان کنکور آموزش میدهند. داوطلبانی که با آموزش‌‌‌‌های ویژه حرف اخر برای کنکور آماده می‌شوند تراز و درصدی بسیار بالای برای درس زیست شناسی کسب می‌کنند

 • معرفی اساتید رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان:

این اساتید جوان که هر سه باهم تدریس حرفه ای زیست را بر عهده دارند، با استفاده از انیمیشن چند بعدی، درس زیست (Biology) را مفهومی تدریس میکنند، فارغ التحصیل از دانشگا‌‌‌‌های برتر کشور هستند و دارای سابقه تدریس موفق و برتر و درخشان و تالیفات بسیار زیادی هستند که این نشان دهنده حاصل سال ها طراحی ها و ابتکارات است و در اینجا به بخشی از آنها اشاره می‌کنیم.

 • سبک‌‌‌‌های تدریس، تالیفات و سوابق مدرسین زیست حرف اخر:
 1. -کسب نمره A روانشناسی یادگیری از دانشگاه برتر USM مالزی و جزو بنیان گذاران اصلی فرآیند آموزشی CKS

 2. -موسس پارک سلول برای یکمین بار در کل خاورمیانه

 3. -مخترع تدریس ژنتیک با سبک جدید متوازی الاضلاع
 4. -برگزار کننده همایش‌‌‌‌های ارزشمند ۱۰۰۰ نفره برای تدریس زیست
 5. -جزو برترین مهندسین ژنتیک ایران و مدرس تیم آموزشی LFA
 6. -جزو مدرسین برتر درس زیست در مدرسه‌‌‌‌های نمونه دولتی تهران و تیزهوشان و مدارس غیرانتفاعی
 7. -اختراع روش جذاب زیست در چهار لایه و الگو‌‌‌‌های طلایی و موثر (این الگوها در کتابخانه ملی ایران ثبت شده و دارای ارزش علمی و تست زنی حتی برای دانشجویان رشته‌‌‌‌های پیراپزشکی و پزشکی و رشته زیست شناسی و مورد تایید دانشگاها است)
 8. -مدرسین مدعو برنامه تدریس کنکوری زیست در شبکه ملی آموزش و شبکه یک از سال ۹۱ تا 1400 و موسس زیست گروه آموزشی صبح ظهور
 9. -مبتکر متد تدریس شجره نامه با روش ۱۱۲۲ و مبتکر آموزش ژنتیک مندلی با قانون مثلث
 10. -مبتکر آزمون‌‌‌‌های شومیز زیست (ویژه ریشه یابی ضعف داوطلب و ارتقا تراز
 11. -تقدیر نامه‌‌‌‌های متعدد و تدریس در موسسات آموزشی قلمچی، علوی و گزینه ۲ و...
 12. -تالیف کتب مفاهیم بنیادی زیست برای دبستانی ها در قالب دیکته شبانه
 13. -تالیف کتاب بزرگراه نکات و آموزش مفهومی
 14. -انتشار پکیج پیش بینی سوالات شیمی کنکور با مطابقت بالای %70
 15. -تحلیل خط به خط کتاب درسی و انیمیشن سازی تمامی مباحث کتاب
 16. -حل تمامی سوال‌‌‌‌های کنکور ۱۰سال اخیر با بیان شیوا و تجزیه و تحلیل همه تست ها
 17. -تحلیل معروف و زیبای مطالب بصورت پینگ پنگی و پرسش و پاسخ روزانه
 18. -بیان کردن پارادوکس‌‌‌‌های زیست و دام‌‌‌‌های آموزشی در گزینه‌‌‌‌های تستی
 19. -و...
 • پک‌‌‌‌های آموزشی و کنکوری تدریس شده:

.-تدریس کلیه بسته‌‌‌‌های کامل ویدئویی شامل تدریس زیست جامع و مبحثی رشته تجربی نظام جدید نظام قدیم و زیست ۶۰۴۰ نظام جدید و نظام قدیم
.-تالیف سوال‌‌‌‌های زیست شناسی آزمون‌‌‌‌های آزمایشی
.-تولید پکیج ۷ الگوی طلای زیست
.-تولید پکیج زیست پلاس حرف اخر

برای دیدن نمونه‌‌‌‌های تدریس زیست اساتید رضا شعبانی، محمد شاکری و هومن روان اینجا کلیک کنید.

 • چگونه بهتر آموزش زیست را کسب کنم؟

یکی از مهم ترین علت‌‌‌‌های پایین آمدن عملکرد دانش آموزان در درس زیست، مساله استرس و اضطراب است که اگر کنترل نشود هم باعث خستگی و دپرس شدن دانش آموزان نسبت به امتحانات زیست در مدرسه و کنکور می‌شود و هم مشکلاتی را در طول مطالعه زوزانه برایش بوجود می‌آورد بنابراین سعی میشود روی نکات مهم تدریس زیست اساتید ما تمرکز کنید؛

با این روش می‌توانید مدیریت زمان را نیز کنترل کنید و بتوانید بیشتر از حد انتظار مشکلات خود را حل کنید. مقدار مطالع شما اگر در حد معمولی نباشد باعث آسیب به برنامه ریزی می‌شود و این مورد را نیز هیچوقت فراموش نکنید که اگر مطلعه زیست شما بدون منبع باشد قطعا بی نتیجه خواهد شد و کم کم متوجه می‌شوید که فقط زمان خود را از دست داده اید؛

پس شما دانش آموزان گرامی باید در نظر بگیرید که درس زیست درسی است که شما را به علوم پزشکی ها می‌رساند و جزئی برجسته از کنکور و امتحانات شماست و شما فقط باید آموزش مناسب با آن را استفاده کنید.

 

- جستجو‌‌‌‌های مرتبط با پکیج زیست شناسی
محمد شاکری زیست
رضا شعبانی زیست
رضا شعبانی زیست اینستاگرام
محمد شاکری حرف آخر
دکتر محمد شاکری
بیوگرافی محمد شاکری
محمد شاکری زیست اینستاگرام
جزوات زیست محمد شاکری


این که چجوری باید درس زیست را بخوانیم برای هر دانش آموزی یکسان نیست ولی اگر بخواهیم بصورت کلی این موضوع را شرح دهیم در درسی مفهومی-ادراکی مثل زیست، باید نکات مهم از پکیج زیست 0 تا 100 یا 6040 یاد گرفته تا در زمان امتحانات و یا کنکور سریع و بهتر مسلط شویم و با استفده از نیمکره راست و چپ مغز، ما آمادگی بیشتری برای به خاطر سپردن و یادگیری داریم.
در حالت عادی و غیر حرفه ای زیست خواند ن باید باید دائما قلم و کاغذ داشته باشیم و تمرین ها و تست‌‌‌‌های مختلف را حل کنیم و نهایتا با مشکلات بزرگ مطالعه مواجه می‌شویم.
با داشتن پکیج ها کنکوری و درسی حرف آخر تمام موارد مشکل و نیاز‌‌‌‌های آموزشی را در زمان کوتاهی یاد حل خواهید کرد و می‌توانید در کمترین تایم به موفقیت در زمینه تحصیلی خود برسید.
مشاوره تحصیلی کنکور حرف آخر چگونه است و چه کاری انجام می‌دهد ؟ و چه خدماتی می‌دهد؟
مشاور تحصیلی حرف اخر اول با کمک خودت استعدادت را کشف می‌کند و با توجه به شناخت از وضعیت بازار کار کنونی و آینده چند رشته تاپ را به شما پیشنهاد داده و بعد برنامه ریزی منظم برای شما صورت می‌دهد و هر روز نیز پیگیری می‌کند و می‌توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین با ما در تماس باشید.

 • چگونه میتوانم مشاوره زیست حرف آخر داشته باشم؟

مشاوره زیست شناسی حرف اخر بهترین نوع مشاوره است زیرا ممکن است در محل زندگی شما مشاور تحصیلی درس زیست کم باشد یا دسترسی حضوری خیلی سخت باشد ولی با کمک تلفن و اینترنت شما می‌توانید به تیم مشاوران رتبه برتر ما در ارتباط باشید.
گروه مشاوران وبسایت مرکزی حرف آخر برای شما برنامه ریزی می‌کنند و پیگیری می‌کنند تا کاملا مطمئن شوند که کارها مطابق برنامه پیش می‌رود. در طول هفته درس هایی را که خوانده اید، طبق آن ما از شما گزارش کار می‌گیریم تا نقاط ضعف و قوت شما را بریمان روشن شود؛

و ما آن آمار را بررسی و تحلیل می‌کنیم و بر اساس شرایط و مقطع شما به شما برنامه می‌دهیم و راهنمایی می‌کنیم.
همچنین بسیاری از داوطلبان و دانش آموزان در نحوه تست زنی و روش مطالعه بهتر زیست شناسی متوسطه دوم مشکل دارند، مشاورین و اساتید حرف آخر به آنها کمک می‌کنند تا روش صحیح آموزش را فرا بگیرند و در واقع شما کاملا احساس تسلط می‌کنید و بتوانید مسائل و مشکلات را بدون ترس و دغدغه پیش ببرید

پیشنهاد: همین حالا 20درصد از پکیج زیست حرف آخر را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید!

.-ارتباط مستقیم با استادان زیست حرف اخر در پیج اینستا


-شماره‌‌‌‌های تماس جهت سفارش فوری زیست حرف آخر و مشاوره فروش: 09120663015
-شماره تماس مستقیم دفتر اساتید زیست: 02191010336
-مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی برای درس زیست و سایر دروس: 09399585899

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.