نمونه تدریس زیست حرف آخر - اساتید شعبانی، شاکری و روان ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نمونه تدریس زیست حرف آخر - اساتید شعبانی، شاکری و روان

نمونه تدریس زیست حرف آخر | زیست شناسی (Biology) دانشی است که نوع و روش زندگی موجودات را تشریح می‌کند. این علم به بررسی ویژگی ها و رفتار جانداران، بررسی چگونگی پیدایش گونه ها و افراد و نیز بررسی تعامل جانداران باهم و محیط اطرافشان می‌پردازد.
پکیج کامل زیست سال دهم، یازدهم و دوازدهم تجربی حرف آخر دارای همه دی وی دی و درسنامه و کتاب کارها است. زیست حرف آخر با آموزشی فوق العاده اماده شده و شما با استفاده از این منبع شما به راحتی میتوانید تمامی سوالات مستقل و ترکیبی زیست شناسی را حل کنید.

زیست حرف آخر

زیست شناسی حرف آخر بر اساس 3 طبقه لایه علمی تدریس شده است:

.-لایه اول: آموزش مبتنی بر نقشه راه، شهودی سازی و الگوسازی و اجرای روش پینگ پنگی
.-لایه دوم: الگو‌‌‌‌های طلایی زیست و سوالات پوششی از همه قسمت‌‌‌‌های جانوری و گیاهی
.-لایه سوم: تحلیل دقیق خط به خط کتاب درسی

تصور عموم بر آن است که زیست کنکور درسی کاملا حفظی باشد اما این اشتباه است و این درس کاملا مفهومی است. بنابراین برای مطالعه آن باید منبع خوبی استفاده شود و روش صحیحی برای تست زنی نیز اتخاذ گردد تا در کسب حداکثر نتیجه عالی به دانش آموز کمک کند. روش‌‌‌‌های مختلفی جهت مطالعه این درس وجود دارد که در این صفحه قصد داریم روش حرف اخری را به شما نمایش بدهیم.
بر اساس نظریات مشاوره ای علمی مطالعه زیست به متد‌‌‌‌های ارتباطی و ترکیبی مفهومی، برای درک بهتر و تسلط بیشتر داوطلبان می‌تواند خیلیییی موثر و مفید واقع گردد و به طور کلی برای این که مطالعه در سمت و مسیر درست خود اجرا شود و از اتلاف وقت جلوگیری شود.
شیوه هایی توسط کارشناسان، مشاوران و افراد موفق در این زمینه ارئه شده است که عکده ترین آنها فعالسازی نیمکره راست مغز با الگوسازی است که در حرف آخر اجراه شد ه و می‌توان با الگو ها، روش مفید و اصولی هر شخص را بازیافت.

علاوه بر این، شیوه مطالعه درس زیست برای امتحانات و کنکور باهم متفاوت است و بصورت دقیق و طبقه بندی شده در پکیج زیست موسسه حرف آخر بسیار بر روی نکات آن تاکید شده. در این بخش مهم شما روش زیست خوانی را بصورت خیلی کامل از زبان کارشناسان تدریس زیست شناسی حرف آخر خواهید دید:


همانطور که میدانید مبحث تحلیل، گوارش یا هضم در علم زیست شناسی به فرایند قابل جذب کردن غذا توسط حل کردن آن و تجزیه آن را به ترکیبات شیمیایی ساده گفته می‌شود که در دستگاه گوارش بدن موجودات زنده انجام می‌پذیرد. دستگاه گوارش دو بخش اصلی دارد،

1-لوله گوارش 2-اندام‌‌‌‌های گوارشی. در این فیلم اساتید حرف آخر آقایان شعبانی و شاکری به تشریح دایره جذب مواد در بدن میپردازند دوستان عزیز شک نکنید که مشابه این تدریس رو تاحالا ندیدید! باور نمیکنید؟!

خب بسم الله امتحانش کنید و بعدش بهمون پیام بدید نظرتون بگید و با شماره‌‌‌‌های همین سایت با ما تماس بگیرید:


مبحث سفری به درون بدن، از قسمت‌‌‌‌های بسیار مهم از زیست کنکور است و در اینجا به سبک بسیار حرفه ای زیست حرف آخر تدریس شده است و امیدوارم مفید باشه واستون. با آموزش پکیج‌‌‌‌های زیست شناسی حرف آخر انگار شما در آزمایشگاه زیست هستید و همه فصل ها را بصورت مفهومی فرا خواهید گرفت.در زیست شناسی مبحث گلبول‌‌‌‌های قرمز بسیار مهم بوده و همانطور که میدانید گلبول‌‌‌‌های قرمز خون (Red Blood Cell) در سلول‌‌‌‌های مغز استخوان خلق می‌شوند و در رگ‌‌‌‌های خونی جای می‌گیرند.

گلبول قرمز خون یا اریتروسیت (Erythrocyte) جزو سلول‌‌‌‌های خونی و دارای هموگلوبین هستند و همچنین خود خون هم شامل سه دسته سلول است. این سلول ها هر یک وظایف خاصی را در بدن اجرا میکنند و شامل این مواردند: گلبول قرمز، گلبول سفید و پلاکت ها؛ مبحثی که چند سوال کنکور رو پوشش میده و طراح ها توجه ویژه ای بهش دارند.

 

- سایر سوالات شما در این پست:
نمونه تدریس زیست دهم حرف آخر
نمونه تدریس حرف اخر نظام جدید
نمونه تدریس زیست گیاهی حرف آخر
تدریس زیست گیاهی حرف اخر
نمونه تدریس حرف آخر
نمونه کار حرف آخر


در این کلیپ به طور بسیار جذاب و بی نظیر توسط معلمین زیست حرف آخر به معرفی ساختار، ویژگی ها و عملکرد گلبول قرمز خون می‌پردازیم و شما را با شاهکار زیست حرف اخر آشنا میکنیم و فیلم تدریس گلبول قرمز زیست رو براتون قرار دادیم که شاید دیدتون به کنکور و مخصوصا درس زیست کلا عوض شود، و مطمئنیم 100 درصد عوض میشه.

پس امروز میخوایم به همه بگیم (چه دانش آموز ضعیف چه متوسط چه قوی) لطفا چند دقیقه حتمااااا وقتتون رو به دیدن این کلیپ عالی زیست اختصاص بدید.

اما در ابتدا لازم است صحبت‌‌‌‌های استادان عبدالرضا منتظری و حسن علیرضا نژاد را درباره اهمیت این مبحث بشنویم و بعد آموزش آن را از اساتید ویژه ما ببینید:در ادامه بحث‌‌‌‌های مهم زیست شناسی با مبحث تست خیز بافت پوششی روبرو میشویم، بافت پوششی (
Epithelial Tissue) لایه ای نازک از سلول هاست که از بافت‌‌‌‌های زیرین خود محافظت می‌کنند. اکثر بافت‌‌‌‌های پوششی صفحاتی بزرگ سلول اند که همه سطوح بدن را در معرض محیط خارجی قرار داده یا بخش‌‌‌‌های داخلی اندام ها را پوشانده اند. همچنین بیشتر بافت غدد از سلول‌‌‌‌های بافت پوششی ساخته شده اند.
بنابراین بافت پوششی (اپیتلیال) جزو نوعی اساسی از بافت بدن جانوران بوده و سطوح خارجی اندامها، رگ‌‌‌‌های خونی و بخش سطح داخلی حفره ها در خیلی از اندام‌‌‌‌های داخلی بدن میپوشانند، غده نیز از یک یا چند سلول تشکیل شده است و عملکردش شامل سنتز و ترشح مواد شیمیایی است و از تجمع سلول‌‌‌‌های پوششی تشکیل شده اند و به 2 دسته برون ریز و درون ریز تقسیم بندی میشوند.

در این فیلم زیر زیست حرف آخر درباره انواع بافت پوشش غده ای، عملکرد و ساختار میکروسکوپی و تدریس اساتید آقایان رضا شعبانی و محمد شاکری آن مفهوم مهم را برای شما کاملا توضیح خواهند داد:

دانش آموزان عزیز رشته علوم تجربی همانطور که میدانید، دستگاه گردش مواد انسان از سه پارت اصلی تشکیل شده: قلب، رگ‌‌‌‌های خونی و خون. در این بخش قلب ساختاری ماهیچه ای دارد و توسط کیسه ای دولایه محافظت می‌شود. مبحث نوار قلب زیست نیز جزو مهم ترین مباحث تستی زیست کنکور نظام جدید است که شما عزیزان می‌توانید با تفسیر و مطالعه پکیج زیست حرف اخر بر تمام تست و سوالات ترکیبی مباحث پیچیده الکتروکاردیوگرام تسلط پیدا کنید:

  • چند خصوصیت و مزیت مهم پکیج زیست حرف آخر:

استفاده از متد پویانمایی و نهایتا درک پدیده‌‌‌‌های زیست بدون حفظ کردن مطالب، زمان کم آموزش و یادگیری سریع و عدم فراموشی مطالب. استفاده از تکنولوژی الگو و روش هایی جدید تدریس. هزینه‌‌‌‌های کم کنکور با پکیج زیست حرف آخر. استفاده از نقشه راه زیست و رمزگردانی تمامی نکات و راهکارها و...
در پکیج زیست حرف آخر (
Example of teaching biology by Harfe Akhar Ins) مباحث زیست شناسی بصورت کاملا استاندارد و ترکیبی تدریس شده و زیست حرف اخر هرساله تطابق 70 الی 85 درصدی با کنکور سراسری داشته است، تا دانش آموزان بتوانند به راحتی از عهده تست و سوالات سنگین زیست در آزمون سراسری بر بیایند.

در این چند نمونه زیر اساتید حرف اخر درحال بررسی تست‌‌‌‌های سال‌‌‌‌های اخیر به جهت تسلط دانش آموزان هستند و لازم به ذکر است با بسته زیست حرف آخر شما نیازی به کتاب تست نیز نخواهید داشت چراکه این مجموعه خود دارای کتاب کار رایگان و یک بانک تست کامل است و سه دبیر بی نظیر زیست شناسی کشور، تدریس زیست حرف آخر را برعهده گرفته اند و با افتخار باید گفت که پکیج زیست حرف آخر امروزه جزو بهترین منابع کنکور سراسری است:

زیست شناسی از دروس چالش برانگیز آزمون سراسری است به طوری که درصد داوطلبین در این درس سرنوشت آنان را برای رشته‌‌‌‌های علوم پزشکی تعیین میکند، اگر در طول سال تحصیلی به توصیه‌‌‌‌های استادان زیست شاکری و شعبانی و روان دقیق گوش بدید،

نتیجتون میشه مثل رتبه برتر‌‌‌‌های زیر میشه که توانستن با حرف آخر در درس زیست شناسی در کنکور 99 درصد‌‌‌‌های شیرین زیر را کسب کند! دانش آموزان عزیز شما چند نمونه زیست حرف اخر رو دیدین و شک نداشته باشید با تلاشی کردن در کنکور قطعا بالای ۹۰ و حتی ۱۰۰ میزنید و مثل چند نمونه زیر میتوانید تشریف بیارید تلویزیون!:

-زیست شناسی و هدف گذاری!
از مهم ترین مواردی که می‌بایست پیش از هر چیزی از همین الان بفکر مهیا کردن و برآورده کردن امکان آنست، تعیین هدف و رشته تخصصی در دانشگاه است.

منظور از مشخص کردن هدف این است که هنگام برنامه ریزی درسی برای مطالعه در رشته‌‌‌‌های مورد علاقه تان در دانشگاه‌‌‌‌های علوم پزشکی، این نکته مهم را در مدنظر داشته باشید که کسب درصد‌‌‌‌های خوب چقدر بر آینده کیب نتیجه مناسب در آزمون کنکور مهم است.
توجه داشته باشید که پس از اتمام این مقاله، شما باید با توجه به مقطع خود و رشته مورد نظرتان، برای یافتن راه حل بهتر جهت تسلط، برای مشاوره اقدام کنید. با این کار پیش از هر چیزی علاوه بر مشاوره تلفنی، استعداد‌‌‌‌های خود را نیز بدست می‌آورید تا بتوانید پروژه شروع قوی برای رشته انتخابی آیندته تان را تضمین کنید.
چنانچه تمایل به انتخاب یک پکیج در یک درس خاص را دارید حتما پیش از خرید آن، از مشاوران فروش ما شرایط آنرا مطلع شوید. بهترین گزینه برای کسب آگاهی خرید زیست دهم، یازدهم، و دوازدهم تماس با مشاوری باتجربه است تا تمامی اطلاعات درست در رابطه با این پکیج ها را به شما ارائه دهد.

در صورت تمایل شما عزیزان می‌توانید با مرکز مشاوره تحصیلی حرف آخر تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب این مرکز در دستیابی به موفقیت شما در آزمون سراسری سهیم باشند.


- تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج زیست: 02191010336 - 09120663015


سفارش فوری 100 ساعت آموزش پکیج زیست بصورت رایگان: (اینجا کلیک کنید)

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
مائده پورکریمی
شنبه چهاردهم فروردین ۰۰
پاسخ
(0)
()
مائده پورکریمی
همیشه آرزو داشتم بعد از کنکور، راز‌‌‌‌های موفقیتم در قبولی پزشکی را با دیگران به اشتراک بگذارم، آن نیز «پکیج زیست حرف آخر» نام دارد... و بس
پاسخ مدیر سایت
خواهش میکنم، موفق باشید موسسه حرف آخر، با مجموعه ای آموزشی با بهره گیری از اساتید برتر کشور، مشاوران حرفه‌ای و باتجربه در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و ایجاد بسته‌‌‌‌های متنوع آموزشی که از فاکتور‌‌‌‌های مهم این مجموعه قوی است، توانایی خود را در زمینه آموزش‌‌‌‌های نوین بسیار موثر و کارآمد نشان داده..
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.