زندگینامه استاد محمد واعظی | مدرس عربی حرف آخر+شرح کامل ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
پنج شنبه چهاردهم اسفند ۹۹
(0)
(0)
زندگینامه استاد محمد واعظی | مدرس عربی حرف آخر+شرح کامل

-استاد محمد واعظی: مدرس عربی حرف آخر

در این مقاله در رابطه با ویژگی‌ها و خصوصیات بهترین مدرسین عربی کنکور توضیح داده شده و لیست 10 استاد برتر عربی در تهران و کل ایران معرفی خواهند شد. اگر می‌خواهید در کنکور عربی را بسیار خوب بزنید و از طریق برگزاری کلاس به بهترین معلم‌‌های عربی کنکور درصد بالایی کسب کنید حتما ادامه این مطالب را کامل بخوانید..
طبیعتا واضح است که برای نتیجه خوب گرفتن در درس عربی مدرسه و کنکور باید با یک استاد و معلم خوب پیش بروید. با آموزش حرف آخر شما نیازی به کلاس خصوصی، کتاب درسی و مدرسه نخواهید داشت و به صورت خیلی مسقل و پیشرفته هم درس می‌خوانید. بنابراین اگر می‌خواهید با در کنار داشتن یک استاد و معلم برتر عربی در این مبحث پیشرفت کنید و درصد‌‌های تاپ و حتی 90 و 100 درصد بزنید، در چنین شرایطی باید در انتخاب استاد و معلم بسیار دقت کنید.
دبیر و استادی می‌تواند به شما در رسیدن به درصد‌‌های بالای عربی کنکور یاری کند که خود ایشان دارای رتبه برتر‌‌های کنکوری در درس عربی باشد. بنابراین می‌توانید با مشاهده روش تدریس استاد و یا کارنامه شاگرد‌‌های موفقی داشته است بهتر تصمیم بگیرید چراکه برای برتری در کنکور سرنوشت ساز است بهتر است در انتخاب استاد عربی خیلی دقت کنید.
پس این نکته مهم را نیز در نظر داشته باشید که سعی کنید با دبیری آموزش عربی را یاد بگیرید که در مقطع دانشگاه رشته تخصصی ایشان عربی باشد. بیوگرافی و سابقه کاری بالا، ترفند و شاگرد‌‌های حین تدریس و فارغ التحصیل شدن از دانشگاه معتبر معیار‌‌های مهم انتخاب مدرسین حرف آخر است.
دوستان عزیز اگر که اگر می‌خواهید درس عربی را در کنکور بالای 90% بزنید، تنها استادی که به داد شما برسد و به شما کمک بکند، کسی نیست جز استاد محمد واعظی!. همچنین ما در فروم دبیران برند عربی ایران در سال 99 و 1400، از همکاران مشاور ارشد خود خواستیم در هر درس بهترین‌ها را انتخاب کنند، البته افرادی که به عنوان کاندیدای اولیه معرفی شدند، اما تنها شخصی که در بالای لیست بود استاد واعظی بودند
شاید شما هم با این موضوع مواجه شده اید که از از شما درباره برترین مدرسین عربی برای آزمون کنکور و نحوه امادگی عربی مدرسه، سوالی پرسیده شود که توانایی تدریس بصورت شهودی و پویانمایی عالی کنکور را داشته باشد. ولی واقعیت این است که تعداد مدرسین برتر عربی کنکوری بسیار محدود است. سبک حرف آخر آموزش‌‌های مبتنی بر تدریس مفهومی کنکور به روش تخصصی و تکنیکال است.
درس عربی، درسی است که اکثر داوطلبان و دانش آموزان به آن توجه کمی دارند و همیشه بدنبال بهترین سبک و روش خواندن عربی برای مدرسه و کنکور سراسری هستند. یکی از روش‌‌های یادگیری سریع عربی استفاده از مدرس و منبع آموزشی خوب است.
در انتخاب مدرس خوب فاکتور‌‌های متفاوتی دخیل هستند که باید به‌ آنها توجه کر، سبک و سابقه کاری و کارنامه مدرس عربی از نکات بسیار مهمی است که خیلی مهم است. شناخت مسائل مهم هر مبحث با تدریس قدرتمند آقای واعظی می‌تواند عربی را به بهترین روش ممکن برای شما آسان کند.
استاد واعظی با توجه به سابقه و تجربیات تدریس خود بر خلاف سایر معلمان کنکور کشور، قوانین خشک و افراطی را در سیستم آموزش‌‌های وضع نمی‌کنند؛ بلکه به صورت قاطع و جدی پیگیری یادگیری کامل شما دوستان هستند. آقای واعظی بعنوان معلمی موفق برای افزایش آگاهی‌‌های خود می‌کوشد و همیشه پکیج عربی حرف آخر بهترین منبع کنکور در سالیان اخیر بین دانش آموزان و داوطلبان و حتی معلمان عربی کنکور کشور بوده است.
پس برای انتخاب بهترین دبیر عربی می‌توان گفت بصورت قطعی عربی استاد محمد واعظی حرف آخر برترین انتخاب است. در درجه اول باید به این درک برسیم که وی کسی است که سال‌ها در زمینه کنکور تلاش کرده است و دارای تجربه‌‌های زیادی در زمینه عربی کنکور است، و با تمام دغدغه‌‌های کنکوری‌ها در بحث آموزش و تست کاملا آشنایی دارد. بدین جهت پکیج عربی حرف آخر در کنار مشاوران و تیم بهترین اساتید و با بروز ترین امکانات آموزشی در خدمت شما قرار گرفته شده است.
پس اگر می‌خواهید در درس عربی کنکور که در آن ضعف دارید، درصد‌‌های خوبی کسب کنید نباید چشم بسته در کلاس کنکور ثبت نام و از کتاب‌‌های حجیم و طاقت فرسا و بی فایده ی کنکوری استفاده کنید. از سوی دیگر کلاس‌‌های عربی کنکور می‌تواند بسیار برای شما هزینه بردار، رفت و آمد همیشگی و رفع اشکال ناقص صورت گیرد و چون مانند پکیج تکرار ندارد بنابراین آموزشی یک بار مصرف است.
طبق آمار حدود 49 درصد از رتبه برتر‌‌های سال‌‌های اخیر کشور از پکیج عربی حرف آخر کنکور برای قبولی استفاده کرده اند. دانش آموزان حرف آخری رتبه برتر کنکور، تاثیر پکیج‌‌های حرف اخر را 80 درصد دانسته اند.
شیوه تدریس عربی کنکور استاد محمد واعظی با استفاده از ابزارهایی مانند انیمیشن و پویانمایی است که در اختیار دانش آموزان قرار داده شده و تا بتواند به آنها در مسیر موفقیت کنکور کمک کند. پکیج‌‌های عربی کنکور حرف اخر دارای کیفیت بالا بوده و با استفاده از روش طرح تست طراحان کنکور‌‌های و راهنمایی گرفتن از مشاوره ویژه تولید شده است. آموزش‌‌های کنکوری استاد محمد بالاخص اگر درست و منطقی اجرا شوند با آن تدریس حرفه ای که چون توسط استاد کار بلد آماده شده می‌تواند بسیار به دانش آموز برای موفقیت در مدرسه و بعدا در آزم.ن سراسری کمک کند.
پکیج‌‌های کنکوری قوی با معلم‌‌های با سطح علمی و تجربه بالا در حرف آخر می‌تواند ضعف‌‌های دانش آموزان را در زمینه درسی 3 سال تحصیلی بر طرف کند و در مسیر کنکور به دانش آموزان و سایر داوطلبان آزاد کمک کند. این بسته‌ها ‌ها می‌تواند به پروسه مناسب مطالعه و برنامه ریزی شما کمک شایانی خواهند کرد.


شاید روش‌‌های عجیب تدریس عربی استاد محمد واعظی برای شما هم آشنا باشد، همانطور که شرح داده شد وی یکی از مدرسین خوب عربی در موسسه حرف آخر است و تدریس‌‌های وی برای دانش آموزان خروجی مطلوب و بسیار قابل توجه و موفقی داشته.
بنابراین پیشنهاد می‌گردد در انتخاب معلم خوب عربی کنکور به بروز بودن وی و متد‌‌های تدریس وی دقت کنید، و همچنین می‌دانید که موسسه از اساتیدی استفاده کرده که ضمن دارا بودن بیوگرافی زیبا، رزومه قوی، کارنامه روشنی از تدریس موفق برای خود به جا گذاشته و خود را نیز به خوبی با سیستم مدرن آموزشی تطبیق داده است.
در این پست سعی شده که یکی از بهترین اساتید عربی کنکور که این درس را از 0 تا 100 بصورت تضمینی آموزش می‌دهد معرفی کنم، استاد واعظی اولین نفر در لیست 10 مدرس و استاد برتر عربی کنکور معرفی شده اند و پیشنهاد می‌شود حتما از آموزش‌‌های پکیج عربی جامع ایشان نهایت استفاده را کنید و قبول خود را استارت بزنید. ما مطالب زیر را بصورت خلاصه وار بیان می‌کنیم؛
تیم مشاوران سایت مرکزی حرف آخر یک سامانه قدرتمند انتخاب آنلاین معلم خصوصی و مشاور خصوصی در منزل یا آنلاین است و داوطلبین و دانش آموزان می‌توانند بهترین مشاور و مدرس در همه شهر‌ها را با ما در اختیار داشته باشند، شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌‌های پائین همین صفحه با مشاوران ارشد سایت مرکزی حرف آخر در ارتباط باشید و سوالات خود در رابطه با سفارش و ارتباط با استاد واعظی را جویا شوید. پس با ما همراه باشید:

 • اهمیت پکیج عربی حرف اخر و معرفی مدرس آن:

عربی به عنوان درسی کاملا مفهومی و نیاز به یادگیری و آموزش اصولی دارد. میانگین درصد پاسخگویی داوطلبان کنکور در درس عربی خیلی کم بوده و برای درس عربی باید از پکیج  آموزشی مناسب و با کیفیت استفاده کنیم و در این راستا فیلم‌‌های کنکوری و دی وی دی‌‌های حرف آخر میتواند گزینه بسیار مناسبی باشد.
البته لازم به ذکر است که به شرطی این ابزار‌‌های جدید آموزشی درست به کار برده شود، و فقط از بهترین دی وی دی‌‌های عربی کنکور استفاده کنید، نه از هر فیلم و هر مدرسی، می‌توانید آموزش را برای خودبسیار راحتتر کنید. ما در این صفحه از سایت اصلی حرف آخر، در کنار معرفی بهترین دی وی دی‌‌های عربی کنکور و مجموعه فیلم آموزش عربی، شما را با زندگینامه استاد محمد واعظی و روش‌ها و رزومه ایشان آشنا می‌کنیم. 
استاد محمد واعظی، مولف چندین کتاب و مدرس بهترین دی وی دی‌‌های عربی کنکور بوده است و وی به مثابه یک معلم و استاد خوب عربی کنکور دارای ویژگی‌ها یی منحصر به فرد است. وی با لقب بهترین مدرسین عربی، خودشان در رشته عربی درس خوانده و فارغ التحصیل شده اند و شما در همین سایت مرکزی حرف آخر رزومه کاری، سوابق تدریس، رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل وی را می‌توانید مشاهده کنید.
آقای واعظی به عنوان استاد یکه تاز عربی، دارای مدرک تحصیلی، فیلم نمونه تدریس، متدولوژی آموزش و نظرات عحیب و زیبای شاگرد‌‌های قبلی خودشان هستند. بنابراین شما می‌توانید با مطالعه مطالب کامل در این صفحه با آگاهی دقیق تری پکیج استاد و معلم عربی مد نظر خودتان را انتخاب کرده و در عربی کنکور درصد خیلی بالایی بزنید.
یکی از مشکلات دانش آموزان این است که داوطلبان و دانش آموزان دارند این است که نمی‌دانند درس عربی را با چه مدرس و استادی بردارند؟ لذا دوستانی که نمونه تدریس عربی حرف آخر  کنکور را دیده اند، می‌دانند که عربی حرف آخر به بهتری شیوه ضبط شده است تا به دانش آموزان و کسانی که دنبال قویترین اساتید کنکور می‌باشند کمک بسزایی کند.
تمامی اساتید موسسه آموزشی-کنکوری حرف آخر بر طبق سوابق، افتخارات و همچنین ملاک سطح تحصیلات تخصصی بالا جذب و برگزیده شده اند تا بتوانند با معلومات بالای خود در زمینه تدریس مطالب درسی به داوطلبان و دانش آموزان گرامی کمک کنند.
عربی یکی از دروس بسیار چالش برانگیز در آزمون سراسری به شمار می‌رود، که دارای ضریب 2 است و بعنوان درسی رتبه ساز در بین داوطلباین مطرح است که از مباحث و قسمت‌‌های متفاوتی همچون قواعد، ترجمه، تحلیل الصرفی، درک مطلب و… تشکیل شده است.
عربی به عنوان یکی از دروس عمومی کنکور برای بسیاری از داوطلبان و دانش آموزان سخت است. زیرا که یک زبان دیگری است و قواعد آن حقیقتا فراگیری آن مشکل است. بنابراین تدریس درس عربی کنکور (
Teaching Arabic for the entrance exam) باید توسط استادی انجام گیرد که به این درس علاقه داشته باشد و چه کسی بهتر از استاد واعظی!. 
در این درس استاد واعظی مفاهیم و مسائل را به نحو سریع و ساده به دانش آموز انتقال می‌دهد و او را به این درس علاقمند می‌کند؛ همانطور که اشاره شد آقای محمد واعظی معلم زبان عربی کنکور تست و تمرینات سال‌‌های قبل را نیز بصورت خیلی مفهومی حل کند و دانش آموز را با نحوه تست زنی کمتر از یک دقیقه آشنا می‌کند.
در سایت حرف آخر سعی شده است با ارائه نمونه تدریس‌‌های بخش عربی، هر دانش آموز از شیوه تدریس مختص به آن مطلع شده و ضمنا سایت مرکزی حرف اخر پکیج‌‌های اصلی استاد واعظی را ارائه داده تا مشتریان بتوانند آن را سفارش دهند.
انتخاب مدرس خوب برای مطالعه عربی برای کنکور از این جهت مهم است که در واقع عربی درسی است که میانگین درصد پاسخگویی آن در داوطلبان خیلی پایین بوده و به همین سبب آموزش عالی و با کیفیت در این درس عامل موفقیت داوطلب می‌شود. حل تست‌‌های زیاد در آموزش‌‌های استاد واعظی یک تدریس قدرتمند را برای داوطلبین مهیا کرده است و همچنین در کنار آموزش درس به درس و اصولی، کتاب کار و درسنامه برای یادگیری همه مباحث در روش تدریس استاد واعظی ایجاد شده است.

 • بهترین معلم و مدرس عربی برای کنکور کیست!

 • چگونه بهترین پکیج عربی را برای کنکور را تهیه کنم؟ 

 • برترین معلم عربی کنکور را چگونه و از کجا پیدا کنیم ؟ 

 • بهترین تدریس و معلم برای قواعد عربی کنکور کیست؟

 • کدام معلم عربی رتبه‌‌های برتر زیادی داشته؟

 • رزرو کلاس‌‌های استاد محمد واعظی حرف آخر؟

استاد محمد واعظی (Mohammad Vaezi) به عنوان یکی از بهترین و برترین مدرسین عربی (Arabic) در تهران و کل کشور شناخت می‌شود و برای تدریس این درس از تکنیک و سبک بسیار خاص و جذاب پویانمایی و الگو و نقشه راه استفاده کرده است.

از آنجایی که رسیدن به درصد‌‌های بالا در درس عربی کنکور سراسری کار ساده ای نیست و به آموزش و تدریس سطح بسیار بالا احتیاج دارد. در راستای این هدف استاد محمد واعظی برای عربی کنکور با راهکار‌‌های ویژه خود توانسته روش خیلی متفاوتی را برای رتبه برتر شدن ارائه دهد.
همانطور که مستحضر هستید استفاده از مسیر راه افراد موفق در زمینه تدریس و آموزش بهتر می‌تواند به طرز بسیار عجیبی مسیر شما را کوتاهتر کند و یادگیری عربی شما رو بیشتر تضمین کند. به همین جهت در این مقاله قصد داریم که یکی از برترین‌‌های عربی کنکور را به شما معرفی کنیم تا بتوانیم به خوبی از آن استفاده کنید.
همچنین وی در تدریس‌‌های خود از روحیه بسیار مشتاق و و لحن شیرین و پرشوری برخوردار است، که در یادگیری مباحث گسترده عربی سه سال و کنکور به دانش آموزان بسیار کمک میکند.


آقای واعظی با بکاربردن روش آموزشی بسیار خاص خودش، انقلابی عظیم در فرگیری درس عربی به وجود آورد، وی از مدرسین بسیار دلسوز و پر انرژی حرف آخر و واقعا میتوان گفت که بهترین و برترین مدرس عربی کشور است؛ ایشان کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب را از دانشگاه علامه طباطبایی کسب کرد.
ایشان اصالتا اهل تهران هستند و در این شهر تحصیلات پایه و عالی خود را به پایان رسانده اند، بعد از به پایان رساندن تحصیلاتش در رشته تخصصی ادبیات عربی توانست در این شهر در مراکز و مدارس خصوصی و معتبر آموزشی مشغول بکار شود.
جناب واعظی با استفاده از روش آموزشی کاملا مختص خودش به معروفیت و محبوبیت واقعا خاصی میان دانش آموزان دست پیدا کند.  در سبک تدریس وی بعد از به تسلط رساندن شما، شروع به تست زدن می‌کند و همه سوالات کتاب و تست‌‌های سال‌‌های قبل کنکوری را مورد تشریح و بررسی امل قرار می‌دهد؛ و بعد از هر درس عربی سه سال تحصیلی یک آزمون جامع عربی همراه با کتاب کار، از میزان تسلط خود روی مباحث آگاه می‌شوید.
همسر محمد واعظی از کشور اوکراین است و اوکراینی هستند، شایان ذکر است همسرش نقش بسیار پر رنگ و مهمی در موفقیت‌‌های ایشان داشته زیرا با تشویق و دلگرمی‌‌های خود و همچنین همراهی ایشان به بهترین شکل زمینه تفوق علمی را برایشان به وجود آورد

-سفارش فوری پکیج‌‌های عربی سه سال و کنکور با کلیک بر این قسمت

-سبک‌‌های تدریس:
در سایت حرف اخر ضمن ارائه بیوگرافی و زندگینامه استاد واعظی برترین دبیر عربی ایران و بهترین دبیر عربی کشور، نمونه آموزش تدریس و تکنیک‌‌های ویژه وی ارائه شده تا شما بدون هیچ دغدغه ای و با مطالعه این بخش و نگاه کردن به قدرت عربی حرف اخر بتوانید آن را تهیه نمایید و به صورت رایگان مشاوره حرف آخر را برای خود رزرو کنید.
در سال‌‌های اخیر به سبب تغییرات زیادی که در کتب درسی ایجاد شد، خیلی از دبیران تسلط و آشنایی کافی به مباحث مهم ندارند، لذا حرف آخر در راستای اینکه داوطلبین و دانش آموزان به دلیل این که در درس‌ها یشان دچار اشکال نشوند و بتوانند در کنکور سراسری موفق و در رشته‌‌های مورد علاقه خود در دانشگاه‌‌های برتر راه پیدا کنند، توانست نیاز شدید به آموزش خوب عربی و استاد مدرس ویژه عربی را در دی وی دی‌ها و پکیج‌‌های خود با آقای واعظی جبران کند.
.-تدریس کل درس عربی سه سال و کنکور همراه با تست کلا در 27 ساعت
.-استفاده از انیمیشن سازی پیشرفته و سبک الگو محور در تدریس
.-پیش بینی سوالات عربی کنکور با مطابقت بالای %80
استاد محمد واعظی به عنوان مبتکر آموزش عربی به سبک جدید و تکنیک سریع از انیمیشن سازی دیجیتال منحصر به فرد حرف آخر بهره گرفته است و در این متد عالی ذهن دانش آموز و خاصتا نیم کره راست که وظیفه درک بهتر مباحث را دارد به حداکثر راندمان میرسد و حافظه بلند مدت مغز فعال خواهد شد تا مباحث درسی بدون حفظ کردن مدت زمانی طولانی بسیار طولانی در حافظه نگه داشته شود.
بی شک استاد محمد واعظی جزو برترین، باسوادترین و خوش بیان ترین مدرسان و اساتید بزرگ عربی کنکور ایران در متوسطه اول، متوسطه دوم و کنکور هستند. در سال‌‌های اخیر استاد واعظی جزو بهترین اساتید و معلمان عربی کنکور حرف آخر به انتخاب و قضاوت و تجربه خود داوطلبین و دانش آموزان بوده اند.
همچنین ایشان در قسمت قواعد عربی توانستند، قواعد سنگین و سخت و زیاد عربی را حذف و همانطور که اشاره شد از چند نقشه راه و الگوی جامع برای پوشش کل مباحث عربی سه سال و کنکور استفاده کرده تا داوطلبان روز کنکور بتوانند در زمان کوتاه و مطابق استاندارد کنکور به هر نوع تست ترکیبی به راحتی پاسخ دهند، بنابراین روش‌‌های شگفت انگیز عربی واعظی باعث افزایش سرعت مطالعه  دانش آموزان در عربی شده و سرعت پیشرفت شما را در آن درس نیز افزایش می‌دهد.
یکی از دلایل دیگری که باعث محبوبیت عربی استاد واعظی در بین داوطلبان کنکوری شده، نوع تدریس همراه با خنده و جذاب ایشان است که نشانگر روحیه شوخ طبعی و پر انرژی وی است. به این صورت که ایشان مطالب سنگین عربی را آنچنان با لحن و بیان بسیار شیوا، جذاب و شیرین بیان می‌کند که بتوانید کل عربی را کاملا عالی مسلط شوید
دوستان گرامی، ممنون از مطالعه این نکات مهم از بیوگرافی استاد محمد واعظی دبیر و مدرس عربی؛ شما می‌توانید هرگونه سوالی دارید از طریق شماره‌‌های مشاورین پایین صفحه از ما بپرسید. بدون شک هدف سایت مرکزی حرف آخر پاسخگویی سریع و دقیق به ابهامات سوالات شماست تا بتونیم شما را به بهترین شبوه ممکن هدایت کنیم. پس همراه با ما باشید.

استاد محمد واعظی    استاد محمد واعظی

-تالیفات و سوابق تدریس:

 • کتاب‌‌های شبیه ساز کنکور

 • همکاری با انتشارات همگامان

 • مدرس عربی در مدارس نمونه دولتی تهران و تیزهوشان و مدارس غیرانتفاعی و بهترین مراکز آموزشی تهران

 • تدریس عربی دهم انسانی، تدریس عربی یازدهم انسانی، تدریس عربی دوازدهم انسانی و عربی انسانی کنکور، تدریس عربی دهم کنکور، تدریس عربی یازدهم کنکور، تدریس عربی دوازدهم کنکور، تدریس عربی عمومی کنکور.

 • مدرس انتخابی برنامه تدریس کنکوری عربی در شبکه ملی آموزش، مراکز استانی، شبکه یک صدا و سیما و.. از سال ۹۱ تا 1400

 • جزو اساتید پروازی مهم و شناخته شده در دانشگاه‌‌های کشور

 • تالیف کتاب‌‌های شبیه ساز کنکور با ارائه روشی جدید در یادگیری این درس

-پک‌‌های آموزشی و کنکوری تدریس شده:
تدریس کلیه بسته‌‌های کامل ویدئویی شامل تدریس عربی جامع و مبحثی رشته تجربی و ریاضی و عربی اختصاصی انسانی نظام جدید نظام قدیم و عربی ۶۰۴۰ نظام قدیم و جدید

 

پیشنهاد: همین حالا 20 درصد از پکیج عربی استاد واعظی را بصورت دریافت کنید!

 • -شماره‌‌های تماس جهت سفارش فوری عربی حرف آخر و مشاوره فروش: 09120663015

 • -شماره تماس مستقیم دفتر استاد محمد واعظی: 02191010336

 • -مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی برای درس عربی و سایر دروس: 09399585899

-حرف آخر!
به عنوان آخرین توصیه به شما دانش آموزان و داوطلبان گرامی مجدداً تأکید می‌کنیم، به هیچ عنوان از تاثیر آموزش عربی استاد محمد واعظی غافل نشوید و استفاده ازآن را به بعدا موکول نکنید تا بتوانید ضمن استفاده از تدریس عالی این درس سنوشت ساز، از مشاوره و برنامه ریزی رایگان حرف آخر در مطالعه درسی بهره مند شوید.

 • -با آرزوی موفقیت برای شما دانش آموزان عزیز..

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02191010338
- شماره تلفن‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015- 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).