نمونه تدریس عربی حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نمونه تدریس عربی حرف آخر

درس عربی یکی از تاثیرگذارترین دروس عمومی کنکور به حساب میاید و ضریب 2 را به خود اختصاص داده است. در رشته انسانی نیز عربی اختصاصی ضریب 4 را دارد و بسیار مهم است.
گویا که 100% زدن در این درس خیلی سخت است!، و انگار این درس انگار یک تهدید در دفترچه کنکوری بحساب میاید. اما اگر بهتر نگاه کنیم می بینیم که درصدهای خوب در این درس در سر جلسه کنکور ما را با بقیه متمایز می کند؛ درس عربی همان چیز مهمی است که ما را در آزمون و سد کنکور نجات می دهد. 
روش صحیح مطالعه عربی کنکور 1400، نکته مهمی که بایستی بدان توجه کرد اینست که آموختن عربی اکثرا مانند درس ریاضی فرایندی بلندمدت است و شبیه یک درس حفظی نیست. اصولا درس عربی درسی نیست که آن را بشود کنار گذاشت و ما در آزمون سراسری به جهت کسب درصدی بهتر در میانگین کل و برای کسب نتیجه ای بهتر خیلی به آن نیاز داریم؛ پس ضمن صبور بودن در مطالعه باید منبعی خوب نیز برای آن تهیه کنیم تا به تلاش برای تسلط بر آن ادامه بدهیم.
پکیج عربی حرف آخر توسط استاد محمد واعظی تدریس شده و دانش آموزان میتوانند با پک عربی حرف آخر تمامی مطالب و مفاهیم عربی مدرسه و کنکور را به طور کامل و جامع بیاموزند. این پکیج دارای ویژگی هایی از جمله عدم اتلاف انرژی و وقت، یادگیری مفهومی بدون فراموشی، استفاده از تصاویر، نقشه راه و انیمیشن، تمرین، تکرار و حل و تشریح تست های آزمون های سراسری است
این بسته جامع با خصوصیت های ذکر شده منبعی ارزشمند برای کسب رتبه خوب است و مشابه آن را در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد و بهترین منبع برای آموزش کامل و دقیق درس عربیست. داوطلبین می توانند با این مجموعه کل مطالب و مفاهیم عربی نظام جدید پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را بطور مفهومی و با نقشه راه فرا بگیرند و همه سوالات و تست های آن سریع بزنند
پس اگر میخواهید کل عربی را تنها با چند نقشه راه در فقط یک هفته، عالی و فوق العاده بخوانید و جمعش کنید، کافیه همین الان با مشاوران این سایت موسسه یا موسسه حرف آخر در تماس باشید
یکی از مباحث بسیار بسیار مهم در عربی و کنکور مبحث ترجمه است، در مطالعه درس عربی برای فراگیری مبحث ترجمه اکیدا توصیه می گردد، داوطلبان بعد از فراگیری نکات پکیج عربی حرف آخر و قواعد مربوط به ترجمه مانند توجه به اسم های جمع و مفرد فعل و معرفه و نکره و.. به زدن تست های داخل پکیج و کتاب کار عربی حرف آخر بپردازند و این کتاب کار بصورت رایگان در اختیار داوطلبین و دانش آموزان قرار میگیرد. در قالب این پکیج بی نظیر عربی حرف اخر نکاتی بدست می اید که بسیار مفید و سرنوشت ساز هستند و حتما به فکر تهیه این بسته بسیار مهم باشید.
در فیلم زیر شما اهمیت مبحث ترجمه در کنکور و امتحانات و نکات مهم را بصورت خیلی کوتاه و پر مغز خواهید دید

در مبحث ترجمه عربی برای کنکور ابتدا به دنبال انواع فعل ها بروید و تلاش کنید روی این مطلب تسلط کامل را بدست آورید و برای مسلط شدن نیز پیشنهاد میگردد که بعد از حل تست های استاندارد به کلمات و عبارات و معانی آن نیز باید توجه کرد و به این ترتیب به مرور زمان کلمات و عبارات مهم بعد از تکرار و تداعی در ذهنتان برایتان تثبیت میگردد. در این بخش نیز بخش مهم و کامل از تدریس ترجمه عربی حرف آخر توسط استاد محمد واعظی را خواهید دید:

پکیج عربی نظام جدید حرف آخر انتخاب رتبه برتر هاست، در کنار این منبع گران بها، شما از برنامه ریزی و مشاوره هم برای تمامی محصولات موسسه حرف اخر بهره مند خواهید شد. پکیج عربی کامل حرف آخر از لحاظ آموزش، درسنامه و تست کامل است ولی برای تسلط کامل توسط مشاور تست های سطح بالا برای شما ارسال میشود؛ داوطلبان کنکوری در این پکیج کم نظیر سبک های تست زنی عربی را یاد میگیرند و پس از مرور دی وی دی های عربی حرف اخر اشکالات خود را پیدا میکنند و نقاط ضعف خود را سریعا برطرف می کنند. تست زنی تفکیکی عربی به افزایش درصدهای این درس در کنکور کمک شایانی می کند. مرور و تمرین تستها بسیار اهمیت دارد. 
در این چند نمونه فیلم حل تست عربی شما حل سریع و بررسی دقیق تست های کنکوری عربی را خواهید دید تا بتوانید از آن مطمئن شوید و همانند حرف آخری های سالیان قبل با درصد های بالا عربی را بزنید:


عربی از دروس چالش برانگیز آزمون سراسری است به طوری که درصد داوطلبین در این درس سرنوشت آنان را برای رشته های تاپ دانشگاهی تعیین میکند، قطعا با استفاده از بسته عربی حرف آخر نتیجتون میشه مثل رتبه برتر های زیر میشه که توانستن با حرف آخر در درس عربی کنکور در کنکور 99 درصدهای شیرین زیر را کسب کند
 دانش آموزان عزیز شما چند نمونه عربی حرف اخر رو با نظر رتبه برترها درباره پکیج عربی را دیدین و شک نداشته باشید با تلاشی کردن در کنکور قطعا بالای ۹۰ و حتی ۱۰۰ میزنید و مثل چند نمونه زیر میتوانید تشریف بیارید تلوزیون؛ پس با هر سطح تحصیلی و آمادگی و روش مطالعه با پکیج عربی حرف آخر خود را بسیار جدی تر و مطمئن تر برای آزمون سراسری آماده کنید:

سفارش و بررسی دقیق ویژگی های پکیج عربی جامع سه سال حرف آخر  (اینجا کلیک کنید)
سفارش فوری 100 ساعت آموزش پکیج عربی بصورت رایگان:  (اینجا کلیک کنید)
تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج عربی: 02191010336

telegramwhatsupaparatinstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338