نمونه تدریس عربی انسانی حرف آخر | آپدیت 1403 استاد وحدت ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(29)
(0)
نمونه تدریس عربی انسانی حرف آخر | آپدیت 1403 استاد وحدت
  • میزان اهمیت عربی تخصصی چقدر است؟ نمونه تدریس حرف اخر نظام جدید تجربی ریاضی انسانی

درس عربی یکی از تاثیرگذارترین دروس عمومی کنکور به حساب میاید و ضریب 2 را به خود اختصاص داده است. در رشته انسانی نیز بخش اختصاصی ضریب 4 را دارد و بسیار مهم است. ما در اینجا نمونه تدریس عربی حرف آخر را آورده ایم. گویا که 100% زدن در آن خیلی سخت است!، و انگار این درس انگار یک تهدید در دفترچه کنکوری بحساب میاید. اما اگر بهتر نگاه کنیم می‌بینیم که درصدهای خوب در این درس در سر جلسه کنکور ما را با بقیه متمایز می‌کند؛ و همان چیز مهمی است که ما را در آزمون و سد کنکور نجات می‌دهد.


روش صحیح مطالعه عربی کنکور 1403، نکته مهمی که بایستی بدان توجه کرد اینست که آموختن این زبان اکثرا مانند درس ریاضی فرایندی بلندمدت است و شبیه یک درسی حفظی نیست. اصولا Arabic lesson درسی نیست که آن را بشود کنار گذاشت و ما در آزمون سراسری به جهت کسب درصدی بهتر در میانگین کل و برای کسب نتیجه ای بهتر خیلی به آن نیاز داریم؛ پس ضمن صبور بودن در مطالعه باید منبعی خوب نیز برای آن تهیه کنیم تا به تلاش برای تسلط بر آن ادامه بدهیم.

 

نوع آموزش: فیلم درسی + کتاب کار

ویژگی ها:

لغات+قواعد+ترجمه+تحلیل الصرفی
مدرس: سید حامی وحدت
موسسه:حرف آخر - دارای رتبه برترهای کنکور بسیار زیاد
سایر جزئیات: مدرس با سابقه تدریس درخشان

 

در طول سالیان اخیر راهکارهای زیادی برای آموزش بهتر دروس زبان جارجی توسط معلمین آموزش و پروش و سایر اساتید ارائه شد اما متاسفانه به جایی نرسید؛ از اینرو موسسه حرف آخر به منظور آموزش عالی درسها و کسب نمره بالای دانش آموزان در امتحانات و کسب درصدهای خوب در کنکور، راهکارهایی بسیار بی نظیر و مدرن برای تدریس بهتر ارائه داده است (Methods of learning Arabic lessons). پکیج عربی حرف آخر توسط استاد حامی وحدت تدریس شده و دانش آموزان میتوانند با این پک تمامی مطالب و مفاهیم مدرسه و کنکور را به طور کامل و جامع بیاموزند. این پکیج دارای ویژگی هایی از جمله عدم اتلاف انرژی و وقت، یادگیری مفهومی بدون فراموشی، استفاده از تصاویر، نقشه راه و انیمیشن، تمرین، تکرار و حل و تشریح تست های آزمون های سراسری است

نمونه تدریس عربی حرف آخر
این بسته جامع با خصوصیت های ذکر شده منبعی ارزشمند برای کسب رتبه خوب است و مشابه آن را در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد و بهترین منبع کامل و دقیق آموزش عربی انسانی کنکور است. داوطلبین می‌توانند با این مجموعه کل مطالب و مفاهیم نظام جدید پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را بطور مفهومی و با نقشه راه فرا بگیرند و همه سوالات و تست های آن سریع بزنند

 

 

 

 

 

پس اگر میخواهید کل عربی را تنها با چند نقشه راه در فقط یک هفته، عالی و فوق العاده بخوانید و جمعش کنید، کافیه همین الان با مشاوران این سایت موسسه حرف آخر در تماس باشید

 

  •   آموزش معرفه و نکره قواعد استاد وحدت | فیلم تدریس عربی کنکور استاد جدید موسسه

یکی از مباحث بسیار بسیار مهم در امتحاناتا و آزمون سراسری مبحث ترجمه است، در مطالعه العربیه برای فراگیری مبحث ترجمه اکیدا توصیه می‌گردد، داوطلبان بعد از فراگیری نکات پکیج استاد وحدت و قواعد مربوط به ترجمه مانند توجه به اسم های جمع و مفرد فعل و معرفه و نکره و.. به زدن تست های داخل پکیج و کتاب کار عربی حرف آخر بپردازند و این کتابکار بصورت رایگان در اختیار داوطلبین و دانش آموزان قرار میگیرد. در قالب این مجموعه بی نظیر نکاتی بدست می‌اید که بسیار مفید و سرنوشت ساز هستند و حتما به فکر تهیه این بسته بسیار مهم باشید.
در فیلم زیر شما اهمیت مبحث ترجمه در کنکور و امتحانات و نکات مهم را بصورت خیلی کوتاه و پر مغز خواهید دیددر مبحث ترجمه در عربی برای خودتان ابتدا به دنبال انواع فعل ها بروید و تلاش کنید روی این مطلب تسلط کامل را بدست آورید و برای مسلط شدن نیز پیشنهاد میگردد که بعد از حل تست های استاندارد به کلمات و عبارات و معانی آن نیز باید توجه کرد و به این ترتیب به مرور زمان کلمات و عبارات مهم بعد از تکرار و تداعی در ذهنتان برایتان تثبیت میگردد. در این بخش نیز بخش مهم و کامل از تدریس ترجمه توسط آقای وحدت را خواهید دید:پکیجهای عمومی تجربی و ریاضی نظام جدید انتخاب رتبه برتر هاست، در کنار این منبع گران بها، شما از برنامه ریزی و مشاوره هم برای تمامی محصولات موسسه بهره مند خواهید شد. همچنین بسته هوش مصنوعی - هیبرید VOD از لحاظ آموزش، درسنامه و تست کامل است ولی برای تسلط زیاد توسط مشاور تست های سطح بالا برای شما ارسال میشود؛ داوطلبان کنکوری در این سی دی های کم نظیر سبک های تست زنی را یاد میگیرند و پس از مرور دی وی دی ها (Harfe Akhar Arabic) اشکالات خود را پیدا میکنند و نقاط ضعف خود را سریعا برطرف می‌کنند. تست زنی تفکیکی به افزایش درصدهای این درس در کنکور کمک شایانی می‌کند. مرور و تمرین تستها بسیار اهمیت دارد.

 

⇔ آشنایی بیشتر با پک عربی انسانی حرف آخر VOD - محصول نوین کمک درسی

 

با این حال، ارائه بازخورد مؤثر یک مهارت فراشناختی پیچیده است زیرا بازخوردها باید واضح، هدفمند، معنادار و سازگار با دانش قبلی برای ارائه ارتباطات منطقی باشد. علاوه بر این، باید پردازش اطلاعات فعال را تشویق کند، پیچیدگی کار پایینی داشته باشد، با اهداف مشخص و واضح ارتباط داشته باشد، و تهدید کمی برای احساس خودکارآمدی ایجاد کند. در این چند نمونه فیلم حل تست شما حل سریع و بررسی دقیق تست های کنکوری را خواهید دید تا بتوانید از آن مطمئن شوید و همانند حرف آخری های سالیان قبل با درصد های بالا را بزنید:

  • عربی اختصاصی نظام جدید رایگان - آپدیت جدید فیلم حرف آخر 1403 استاد وحدت

عربی از دروس چالش برانگیز آزمون سراسری است به طوری که درصد داوطلبین در این پارت دفترچه سرنوشت آنان را برای رشته های تاپ دانشگاهی تعیین میکند، قطعا با استفاده از بسته ما نتیجتون میشه مثل رتبه برترهای زیر میشه که توانستن با تیم طرح نخبگان در کنکور 1401 درصدهای شیرین زیر را کسب کند. بسیاری از مردم به دنبال یادگیری زبان دوم یا سوم هستند و نمی‌دانند به کدام مرجع مراجعه کنند. یا اگر اینرا انتخاب می‌کردند با ابهام زیادی روبرو می‌شدند. به همین دلیل، ما در اینجا -کلیپ ها تصمیم گرفته ایم در مقاله زیر به تمام سوالات شما در زمینه یادگیری مکالمه و فراگیری این زبان پاسخ دهیم. پس تا انتها با ما باشید.


بنابراین اولین گامی که باید انجام دهید این است که اگر هدف شما از یادگیری هنوز نامشخص است در اولین فرصت یک هدف مشخص تعیین کنید. زیرا رویکرد شما برای ما هدفمند است. به عنوان مثال، کسی که می‌خواهد ترجمه متون به فارسی را تجربه کند، اصلاً به توانایی صحبت (دیالوگ) نیاز ندارد! و او فقط باید درصدی از قوانین عرب را به علاوه قوانین خواندن تکست بیاموزد. و مهارتهای لازمه را از طریق تمرین و کارگاههای تهران کسب کنید. برخلاف کسانی که می‌خواهند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا بتوانند مطالعات خود را شروع کنند. یعنی با عرب زبانان صحبت می‌کند و گفتار ملاک و هدف او برای آموختن است.

 

در اینجا باید برعکس خواندن متون منظم و به موقع مانند مطالب فضای مجازی عمل کنید. به قول معروف باید از خواندن روزنامه دست بردارید. مطالعه دقیق مستلزم آن است که بتوانید متن را انتقادی بخوانید دست به زبان ساده و کاربردی، نباید بدون درک جمله یا موضوعی از آن عبور کنید. یادآوری (خواندن / یادآوری) اگر فکر می‌کنید که تمام نکات مهم را به یکباره به خاطر خواهید آورد، سخت در اشتباه هستید. افراد کمی، حتی با آماده ترین ذهن ها و بهترین روش مطالعه، این توانایی را دارند. قبل از ذکر، سبک خواندن شما باید بر اساس یکنواختی موضوعات باشد. به اصل اساسی که قبلاً در مورد ویژگی های اصول خواندن صحیح صحبت کردیم توجه کنید.

دانش آموزان عزیز شما چند نمونه عربی حرف اخر رو با نظر رتبه برترها درباره فیلم ها را دیدین و شک نداشته باشید با تلاشی کردن در آزمون قطعا بالای ۹۰ و حتی ۱۰۰ میزنید و مثل چند شخص زیر می‌توانید تشریف بیارید تلویزیون؛ پس با هر سطح تحصیلی و آمادگی و روش مطالعه با آموزش نادر ما خود را بسیار جدی تر و مطمئن تر برای ازمون سراسری آماده کنید:

-چند نکته مهم در رابطه با پکیج 1403 جناب وحدت آپدیت جدید - روش و تکنیک های تستی

مطالعات تجربی انگیزه را از منظر فرآیند مشاهده کردند. شامل هفت مقیاس دنبال شدند: جهت گیری هدف درونی در طول این دوره، من مطالب موضوعی چالش برانگیز را ترجیح می‌دهم تا بتوانم چیزهای جدید یاد بگیرم")، جهت گیری هدف بیرونی. بهتر از دانش آموز معمولی کار کنم اجتناب از هدف درونی نگرانم که از این دوره بهره کامل نبرم " اجتناب از هدف بیرونی مورد نمونه: «فقط می‌خواهم از انجام دادن ضعیف برای این دوره اجتناب کنم»)، مقدار کار فکر می‌کنم مطالب درسی در این کلاس برای یادگیری من مفید است»)، فکر می‌کنم برای این درس نمرات خوبی کسب خواهم کرد") و اضطراب امتحان وقتی امتحان می‌کنم از اعصاب رنج می‌برم.

 

به طور کلی، ترکیبی از یادگیری تحت کنترل دانش آموز و معلم (به عنوان مثال "تعادل برای توسعه موثر است. اصول تسهیل برای طراحی های آموزشی با راهنمایی داربستی توسط ارائه شده است ( شکل را ببینید ) که به بهترین وجه از یادگیری TC ها پشتیبانی می‌کند. در محیط‌های یادگیری که فرصت‌های به تدریج افزایش می‌یابد و ابعاد یادگیری تحت کنترل معلم و دانش‌آموز یکدیگر را تقویت می‌کنند، پیشرفت تحصیلی موفق توسعه می‌یابد. به این ترتیب، اولین گام به سوی تعادل موفقیت آمیز بین ابعاد یادگیری تحت کنترل دانش آموز و معلم برقرار می‌شود.

  1. در این پک، شما بایستی آموزش درس ها توسط آقای حامی وحدت که با استفاده از انیمیشن، تصاویر و پویانمایی حرفه ای ایجاد شده است را با دقت گوش داده و مفهوم آنها را به صورت کامل درک کنید؛
  2. با این پکیج دانش آموزان می‌توانند هر مطلبی در آموزش عربی کنکور را رفع اشکال کنند همچنین اگر در موارد نادری در بخشی از درس سوال دارید در موسسه امکان ارتباط با معلم فراهم شده است
  3. حضور ذهن داشتن در جلسات بسیار مفید است، پس آموزش ویژه هر درس را به خاطر بسپارید و روش یادگیری قواعد ارائه شده مدرس را فرابگیرید.
  4. در جلسات تدریسی لازم است به مطالب ارائه شده با دقت و تمرکز بالا گوش دهید و با با برنامه ریزی دقیق هفتگی به صورت مرتب آموزشها را دنبال کنید
  5. برای هر درسی مجموعه ای تست ارائه شده است؛ پس سوالات و تمرینات ارائه شده در آخر تدریس هر درس داخل سی دیها را حل کنید و هنگامی که تستها را حل می‌کنید از مباحثی که یاد گرفته اید عملا استفاده می‌کنید

♦ سفارش فوری پکیج جامع رشته انسانی (کلیک کنید)

 

  • -تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج اورجینال و آپدیت جدید عربی: 02166096851 - 09120663015

 


During the recent years, many solutions for better teaching of AR language courses were presented by education teachers and other professors, but unfortunately, they did not reach anywhere; Therefore, in order to provide excellent teaching of lessons and obtain high marks for students in exams and obtain good percentages in entrance examinations, the Harfe Akhar Institute has provided very unique and modern solutions for better teaching.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

12 نظر
محمدعلی کرمانیها
جمعه پانزدهم دی ۰۲
پاسخ
(2)
()
محمدعلی کرمانیها
عربي جامع علوم انساني توسط استاد سيد حامي وحدت و مهرداد مشايخي آموزش داده مي‌شود. داوطلبان مي‌توانند با استفاده از اين پکيج مفاهيم را به صورت تصويري و با استفاده از انيميشن و تصويرسازي آموزش ببينند.
مهرسا احمدی نیا
جمعه چهاردهم بهمن ۰۱
پاسخ
(4)
()
مهرسا احمدی نیا
با تشکر از تيم حرف اخر - عربي جديد تدريس استاد وحدت خيلي خيلي خوب بود انصافا.
آرین بارانی
جمعه بیست و هشتم مرداد ۰۱
پاسخ
(2)
()
آرین بارانی
ببخشيد اگه راه داره راهنمايي کنين
پاسخ مدیر سایت
خیلی ممنونم. حتمااااا عربی حرف اخرو باید خرید چون عالیه
پاسخ مدیر سایت
آرین بارانی
جمعه بیست و هشتم مرداد ۰۱
پاسخ
(3)
()
آرین بارانی
ببخشيد من کمي به راهنمايي احتياج دارم ميخواستم بگم که من امسال کنکور دارم رشته انساني بعد آقاي حامی وحدت يک پکيج کامل از عربي انساني دارن اونم فکنم توي سایت، که خیلی خوبه
پاسخ مدیر سایت
با واحد مشاوره فروش 02166096851 تماس بگیرید
پاسخ مدیر سایت
nazanin spasi
دوشنبه بیست و یکم تیر ۰۰
پاسخ
(2)
()
nazanin spasi
آموزش کامل عربي کنکور و امتحانات خيلي عالي و روان استاد واعظي تست زني بهتر مطالعه رو با ايشون اوکي کردم
fateme ar
دوشنبه بیست و یکم تیر ۰۰
پاسخ
(2)
()
fateme ar
سلام دوستان عزيز، من کنکوري رياضي بودم، همه کتاب هاي قلمچي و مبتکران و و گاج و آزمون هاي آنها رفتم نتيجه نگرفتم اما اين تدريس فقط به تقويت درس عربي من کمک کرد
امیررضا محمودی
سه شنبه هشتم تیر ۰۰
پاسخ
(3)
()
امیررضا محمودی
سپاااااس از سايت خوبتون مطلب. ..
فرشاد خانمرادی اصل
سه شنبه هشتم تیر ۰۰
پاسخ
(3)
()
فرشاد خانمرادی اصل
بسته بسيار خوبي بود و منو به آمادگي و راندمان بالايي رسوند.. به نظرم اين سيستم پويانمائي خيلي به تدريس هاشون کمک کرده. خسته نباشيد
Kiana salimi
جمعه چهارم تیر ۰۰
پاسخ
(2)
()
Kiana salimi
عالي و مقل هميشه مفيد... استاد واعظي خيليييي به دانش اموزان و داوطلبان کمک کردن، اميدوارم هميشه موفق باشن
مهدی پورمیرزا
پنج شنبه سوم تیر ۰۰
پاسخ
(2)
()
مهدی پورمیرزا
تدريس آقاي واعظي بسيار زيبا و ديدني هستش. من با اين پکيج امتحانا و کنکور امسال رو واقعا ترکوندمش. موفق باشيد همگي
مریم عبدالهی
پنج شنبه سوم تیر ۰۰
پاسخ
(2)
()
مریم  عبدالهی
تشکر فراوان از شما و تيم قدرتمند اين سايت حرف اخر. تشکر از پکيج قوي اقاي واعظي عزيز و مشاورين دلسوز
امیر محمدیان پور
پنج شنبه سوم تیر ۰۰
پاسخ
(3)
()
امیر محمدیان پور
خيلي عالي بود، استاد واعظي واقعا فوق العاده ست. ممنون از پکيج و وبسايت مفيد و خوبتون. تشکر زنده باشيد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)