عربی حرف آخر | عربی 0 تا 100 و عربی 6040 ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
جمعه بیست و چهارم اردیبهشت ۰۰
(0)
(0)
عربی حرف آخر | عربی 0 تا 100 و عربی 6040
  • چرا زبان عربی را یاد بگیرم! اهمیت آن چیست؟!

زبان اصلی ترین وسیله برای برقراری ارتباط بین همه انسان‌ها ست و توانایی تکلم از نعمت‌‌های بزرگ خداوند  است که در قرآن به آن اشاره شده است؛ انسان‌ها در این جهان بزرگ با زبان‌‌های گوناگونی با هم در ارتباط هستند که یکی از آن زبان‌ها، زبان عربی است.

تأثیر عربی بر دیگر گویش‌‌های ایرانی مانند فارسی و آذری و ترکی و .. بسیار زیاد و چشمگیر است و زبان عربی هزار و چند سال است که با فارسی پیوند دارد و اگر که لغات عربی را از زبان فارسی استخراج کنیم شاید چیزی از آن باقی نماند! اما مهم ترین خصوصیت عربی این است که لغت قرآن است و این لغت زبان متون و منابع گرانب‌‌های اسلامی شامل منابع حدیثی، تفسیری و تاریخی و… بوده است؛ از این رو دارای اهمیت خاصی است.
زبان عربی یکی از 6 زبان رسمی سازمان ملل متحد، زبان مقدس در آیین اسلام است و جزو یکی از پرگویش ترین زبان‌ها با گویش‌‌های گوناگون است. عربی به عنوان زبان قرآن و بسیاری از نوشتار‌‌های مسلمانان زبانی مقدس محسوب شده و در دوران صدر اسلام دارای اهمیت بالایی بوده است.

  • آموزش درس عربی:

طبق مقدمه بالا، از اینرو مطالعه درس زبان عربی برای دانش آموزان ما بسیار مسئله ساز بوده و بسیاری از دانش آموزان نیز در یادگیری آن مشکل دارند. عربی یکی از مهم ترین و سخت ترین دروس عمومی است که دانش آموزان در دوران تحصیل متوسطه اول و دوم و حتی داوطلبان کنکوری نیز رابطه خوبی با آن ندارند؛

بعضا نیز بسیاری از داوطلبین به اجبار درس عربی را برای آزمون سراسری مطالعه می‌کنند و با آن مشکل دارند!

عربی به مثابه یک درس بسیار ناخوشایند، ولی با توجه به اینکه حجم کمی دارد اما همواره دانش آموزان را به چالش کشیده است. رسیدن به درصد‌‌های بالا در عربی کنکور سخت است، بنابراین کسی که موفق به کسب درصد در آن باشد واقعا خیلی از رقبای دیگر جلو می‌افتید

  • مطالعه درس عربی متوسطه دوم:    

زمانی که دانش آموزان و داوطلبان تصمیم به شروع کردن مطالعه عربی برای امتحانات مدرسه و کنکور می‌کنند، به این می‌اندیشند که سبک مطالعه عربی چگونه است؟ اولا اینکه روش مطالعه هر درسی برای کنکور با روش درس خواندن امتحانات بسیار متفاوت است.

همچنین برخی از داوطلبان و دانش آموزان نیز به علت پر اهمیت بودن دروس تخصصی یا نداشتن علاقه به آن درس، قید مطالعه عربی عمومی را می‌زنند.

اما اگر شما کمی بیشتر دقت کنید و بررسی کنید به این نتیجه می‌رسید که اگر متد صحیح مطالعه عربی را برای کنکور و مدرسه (همانند سبک پکیج عربی حرف آخر با تدریس استاد محمد واعظی) یاد بگیرید، تاثیر بسیار خوب و مثبتی بر کارنامه شما دارد.
دسته ای دیگر از دانش آموزان نیز که هیچ علاقه ای به کتاب عربی ندارند، فکر می‌کنند اگر که بیشتر به سایر دروس عمومی مانند ادبیات و دینی توجه کنند، بخوانند و درصد خوبی نیز بزنند، می‌توانند جبران سوالات و تست‌‌های نزده عربی را در کنکور جبران کنند!

اما اینچنین نیست و هر درسی ضریب، نمره و  اهمیت خاص خودش را بصورت منحصربفرد دارد. اگر علاقه مند به تسلط کامل به عربی دهم و عربی و یازدهم و عربی دوازدهم و عربی کنکور با روش‌‌های عجیب و سریع فراگیری و مطالعه استاد واعظی حرف اخر هستید، حتما همین مقاله را تا آخر در سایت مرکزی حرف آخر مطالعه فرمائید.

  • روش‌‌های مدرن آموزش صحیح درس عربی حرف آخر:

همانند درس زبان انگلیسی، عربی نیز از دیگر درس‌ها یی است که دانش آموزان در دوران متوسطه اول و دوم باید آن را بیاموزند. همانطور که می‌دانید خیلی از دانش آموزان علاقه ای به این عربی ندارند و چنین تصور دارند این درس اثری بر آینده تحصیلیشان ندارد، اما چنین نیست و درس عربی در کنار سایر دروس، بخشی از تست‌‌های کنکوری و امتحانات پایان ترم مدرسه است

و چون بیشتر محصلین به سراغ یادگیری خوب آن نمی‌روند، بنابراین کسی که کمی سریع باشد و با استفاده از منابع خوب مثلا با پکیج عربی حرف آخر وقت بگذارد، می‌تواند براحتی به تست‌‌های عربی جواب داده و چندین گام از بقیه همکلاسی‌ها یش جلوتر باشد.
پس در نگاه اول دیدگا‌‌های منفی و نظرات قدیمی را درباره یادگیری ناممکن یا سخت بودن عربی کنار بگذارید و با استفاده از برنامه ریزی قطاری حرف اخر و داشتن شیوه آموزش بی نظیر بسته عربی آقای واعظی دبیر برجسته عربی، بهترین نتیجه دلخواه را در کنکور و مدرسه بدست آورید. مطالعه درس عربی دارای چند بخش لغات و متون و قواعد و ترجمه و.. است

و طبق آمار، همانطور که اشاره شد بیشتری شرکت کننده گان در آزمون سراسری در درس عربی تسلط کافی ندارند و متاسفانه از منابع و آموزش‌‌های نادرست استفاده کرده اند. ما در این مقاله می‌خواهیم بگوئیم عربی کاملا حفظ کردنی نیست بلکه دارای روش پویانمایی است!

در ادامه به معرفی پکیج تدریس درس عربی توسط استاد محمد واعظی حرف آخر می‌پردازیم تا مسیر یادگیری و تسلط سریع را برای شما عزیزان خیلی راحتتر کنیم  و با اطمینان کامل بتوانید آن را سفارش دهید.

  • کار‌‌های که باید برای درس عربی انجام دهیم:

در سایر پست‌‌های قبلی ما در رابطه با معرفی و ارائه پکیج‌‌های سرنوشت ساز اساتید حرف آخر، مانند پکیج دینی، شیمی، زیست شناسی، ادبیات و.. توضیح دادیم که بعد از تدریس یک مبحث از هر فیلم، همه سوالات و داخل کتاب و تست‌‌های کنکوری سال‌‌های اخیر حل و تشریح می‌گردند تا دانش آموز به سقف یادگیری برسد.

ذکر این نکته الزامی است که تا وقتی شما آموز و منبعی مناسب نداشته باشید تا به طور کامل شما را به آموزش کامل عربی برساند، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که نمره یا رتبه بهتری فقط با استفاده از کتاب درسی بگیرید! پس برای شروع یادگیری جدی درس عربی به روش حرف اخر شما می‌توانید از همین سایت ابتدا پکیج عربی حرف آخر (عربی 6040 حرف آخر برای کنکوری‌ها و پشت کنکوری‌ها و یا عربی 0تا 100 حرف آخر برای سال دهمی تا کنکور) را سفارش داده و با مشاورین فروش همین وبسایت ما تماس حاصل فرمائید. 
برای سایر دروس هم به آموزش به همین شکل است، شما باید منابع مهم و خوبی را گرفته باشید که بتوانید نکات مخفی کتاب را کشف و از پس دام‌‌های تستی و سوالات مفهومی کنکور بر بیایید.

عربی حرف آخر - پکیج عربی کنکوری استاد محمد واعظی

  • نگاهی به بودجه بندی عربی نظام جدید

دومین درس دفترچه عمومی کنکور سراسری، مجموعه سوالات درس عربی است و  همان طور که می‌بینید، ضرایب و جزئیات درس عربی در دفترچه کنکور سراسری درج شد است، داوطلبان و دانش آموزان گروه‌‌های علوم تجربی، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی باید برای کنکور، دروس عربی دهم، عربی یازدهم و عربی دوازدهم را مطالعه کنند.

مدت زمان پاسخگویی به دروس عمومی در کنکور سراسری

(مشترک همه رشته‌ها )

نام درس:ادبیاتدینیعربیزبان
تعداد سوالات:25 سوال25 سوال25 سوال25 سوال
زمان کل:17 دقیقه18دقیقه20 دقیقه20 دقیقه
زمان هر تست:43 ثانیه40 ثانیه48 ثانیه48 ثانیه
سوالات دفترچه عمومی: 100 سوالزمان کل: 75 دقیقه

https://harfehakharpub.com


ضرایب دروس عمومی در کنکور سراسری

(مشترک همه رشته‌ها )

نام درس:عربیادبیاتدینیزبان
ضریب:2432

https://harfehakharpub.com

همانطور که در لیست فوق مشاهده می‌کنید، ضریب عربی نسبت به دروس ادبیات و دین و زندگی کمتر است؛ اما به این دلیل که بیشتر داوطلبان آن را معمولا دشوار فرض می‌کنند، قادر به کسب درصد خوبی در آن نیستند و اکثر داوطلبان عربی را پایین می‌زنند،

عربی درسی است که به سبب انحراف معیار بالایش، هر تست آن رتبه ی داوطلب را تا ۸۵۰ رقم جابجا می‌کند، بنابراین جواب دادن به هر تست و سوال عربی می‌تواند در هنگام انتخاب رشته، دانش آموز را صدها پله به قبولی در رشته و شهر دلخواه مورد نظر خود نزدیک کند.
همان طور که می‌دانید عربی در آزمون سراسری دوره کارشناسی از ۷ بخش تستی تشکیل شده و ساختار درس عربی در دفترچه عمومی کنکور شامل چند بخش زیر است:
1-بخش قواعد:

این بخش فوق العاده مهم است و برای خیلی از دانش آموزان سنگین بوده و اما سهم ویژه ای در کنکور دارد، به طوری که ۵ سوال از آن طرح میشود و ۲۰ درصد از سوالات عربی کنکور را به خود اختصاص میدهد.
استاد محمد واعظی در پکیج عربی صفر تا صد بخش قواعد را طور کامل یاد می‌دهد و با حل چندین تست تمرینی، اطمینان بیشتری به فراگیری پیدا می‌کنید تا خوب متوجه شوید و در کنار کتاب و جزوه پکیج کمک آموزشی، مطالب آن را ذهن خود تثبت می‌کنید.
2-بخش ترجمه و مفاهیم عربی:

سوالات ترجمه عربی بسیار مهم است و باید خزانه بخطر سپاری لغت بالایی داشته باشیم؛ این بخش ۱۰ سوال را شامل میشود و این یعنی۴۰ درصد از سوالات عربی کنکور. راحت ترین بخش برای شروع مطالعه عربی، خواندن لغات هر درس از باکس‌‌های برنامه قطاری عربی حرف اخر و کتاب کار آموزشی آن است تا بتوانید کاملا دقیق مسلط شوید.
3-بخش تحلیل الصرفی:

از دیگر بخش‌‌های تست خیز عربی در کنکور است که دانش آموز باید بر همه قواعد عربی 3 سال مسلط باشد و وظیفه و نقش کل کلمات را فرا بگیرد. از بخش در کنکور ۳ سوال طرح میشود و این یعنی ۱۲ درصد از تست‌‌های عربی کنکور.
4-بخش مفهوم لغات عربی:

این بخش پایه ای و اساس یادگیری عربی است و بدون آن نمیتوان اصولا سراغ عربی رفت، در دفترچه آزمون از این بخش ۱ سوال طرح می‌شود و حدود ۴ درصد از سوالات عربی کنکور است.
5-بخش متن و درک مطلب:

این بخش خیلی از داوطلبان را به چالش واقعی می‌کشاند و دارای ۴ سوال، یعنی ۱6 درصد از سوالات دفترچه عربی عمومی کنکور.
6-بخش حرکت گذاری عربی: شامل ۱ سوال، ۴ درصد از سوالات عربی در کنکور.
7-بخش جمع مکسر، متضاد و مترادف عربی: شامل ۱ سوال، یعنی ۴ درصد از سوالات عربی.

-پکیج عربی 6040 و 0 تا 100 موسسه حرف آخر:

دراین بخش از مقاله درباره عربی حرف آخر، لازم است نکات خیلی مهمی را عرض کنیم و آن اینست که، در مطالعه درس‌‌های عمومی نباید لجاجت کرد و بگویید که خودم می‌توانم‌ آنها را کاملا یاد بگیرم!، گرچه شما می‌توانید در برخی از درس‌‌های حفظی خودتان مباحث را بخوانید و متوجه شوید؛ اما نباید فراموش کرد که عنصر "زمان"، مسئله ای خیلی مهم و طلایی است
بنابراین براساس تجربیات ما و نتایج کنکور‌‌های سالیان اخیر، مطالعه خود کتاب درس عربی و عدم استفاده از برترین مدرسین آن، زمان شما را کاملا تلف خواهد کرد. در حقیقت زمان به صرفه و طلایی که شما باید برای درس‌‌های سرنوشت ساز اختصاصی می‌گذاشتید را به خاطر لجبازی و لجاجت در جای دیگری به اشتباه هدر می‌دهید؛

بنابراین اصلی ترین ویژگی همان حفظ زمان است و یک آموزش حرفه ای برای درسی همانند عربی، می‌تواند نتیجه آینده مطالعه شما را دگرگون کند و همچنین نباید این را نیز فراموش کنیم که از طریق دیگر کتب کمک درسی نکات مهم را کامل نگفته و نمی‌شود روی‌ آنها حساب کرد و همچنین کلاس خصوصی رفتن هم کلی زمان و وقت و انرژی لازم دارد و فقط برای یکبار است!
عربی حرف آخر توسط استاد محمد واعظی تدریس شده است، این بسته مختص رشته‌ها ی: تجربی، ریاضی، انسانی، زبان، هنر، فنی..(کلیه رشته‌ها ) است و دانش آموزان با این پک بی نظیر آموزش و تکنیک تست زنی عربی عمومی کنکور را فقط در 27 ساعت تمام خواهند کرد.

مشاهده نمونه‌‌های تدریس عربی حرف آخر: (در این قسمت کلیک کنید)

-توضیحاتی کوتاه درباره عربی حرف آخر:

پکیج عربی حرف آخر (عربی صفر تا صد و عربی شصت چهل) شاهکاری از استاد محمد واعظی است، دانش آموزان و داوطلبین میتوانند با پک عربی عمومی حرف آخر تمامی مطالب و مفاهیم عربی دهم و یازدهم و دوازدهم و مدرسه و کنکور را به طور کامل بیاموزند. این پکیج دارای ویژگی‌ها یی از جمله عدم اتلاف وقت و انرژی، یادگیری بدون فراموشی کلمات، استفاده از تصاویر، نقشه راه و انیمیشن، تمرین، تکرار و حل و تشریح تست‌‌های آزمون‌‌های سراسری است

-چرا پکیج کامل عربی حرف آخر؟
عربی جامع حرف آخر با تدریس ویژه استاد محمد واعظی تولید شده این شاهکار حرف آخر، که مشابه آن را در هیچ یک از سایر موسسات و منابع آموزشی پیدا نخواهید کرد بهترین منبع برای آموزش درس عربی است. دانش آموز می‌تواند با این پک تمامی مطالب و مفاهیم عربی نظام جدید سه پایه را بطور کامل بیاموزد و همه سوالات و مفاهیم آن را یاد بگیرد و در حافظه بلند مدتش نگاه دارد.

مشاهده بیوگرافی مدرس این پکیج، تالیفات، ویژگی‌ها و سوابق تدریس (اینجا کلیک کنید)

بررسی تخصصی ویژگی‌‌های پکیج عربی جامع حرف آخر:

1-عدم اتلاف وقت و انرژی:
یکی از ویژگی‌‌های مهم عربی حرف آخر (هم پکیج عربی 0 تا 100 حرف آخر و هم پکیج عربی 6040 حرف آخر) اینست که آموزش و تست زنی عربی را فقط در 27 ساعت خواهید بست و همزمان تمامی تست‌‌های ۱۰ سال اخیر برای شما حل می‌شود و کم حجم ترین منبع جامع عربی در کل کشور است. با این پکیج بینظیر اصلا لازم نیست چیزی را حفظ کنید و کلی زمان بزارید، در این مجموعه اولین بار کل قواعد رو به شکل حرفه ای دسته بندی کردن و کلیه مباحث با همان  نقشه راه‌ها و الگو‌‌های جامع و خاص حل میکنیم و با صرف کمترین زمان و بدون هدر دادن بیش از حد انرژی، تمامی مطالب را به داوطلبین آموزش می‌دهد. آقای واعظی با سبک ویژه تدریس خود درس عربی را با شور و هیجان خاصی به دانش آموزان آموزش می‌دهد.
2-یادگیری بدون فراموشی کلمات:
یکی از مهمترین ویژگی‌‌های عربی حرف اخر آموزش ویژه و مفهومی است. ما مطالب و قواعد عربی را به نحوی تدریس می‌کنیم که داوطلب آنها را فراموش نکند. این ویژگی موجب میشود که داوطلب بدون فراموشی تمامی نکات و مفاهیم عربی مدرسه و کنکور را ضمن ماندگاری بالا در ذهن یاد بگیرد
3-استفاده از تصاویر، نقشه راه و انیمیشن:
عربی حرف آخر با استفاده از نقشه راه، تصاویر و انیمیشن‌‌های زیبا مطالب را به داوطلب یاد می‌دهد. این ویژگی موجب می‌شود که مفاهیم در حافظه بلند مدت داوطلب ثبت شود. نقشه راه برای درس عربی کمک می‌کند تا داوطلب در یک مسیر مشخص حرکت کند
4-تمرین، تکرار و حل تست‌‌های کنکور:
شما می‌توانید با استفاده از عربی حرف آخر نه تنها مطالب را یاد بگیرید بلکه به صورت پیوسته مفاهیم را تمرین و تکرار کنید. این ویژگی پکیج موجب میشود که داوطلب تمامی مطالب را به خوبی تثبیت و فرا بگیرد و‌ آنها را تمرین کند. این پکیج ارزشمند با آموزش تکنیک تست زنی عربی در سریع ترین زمان، تمامی تست‌‌های کنکور 10 سال اخیر و سوالات استاندارد عربی را با توضیحات کامل برای داوطلب حل می‌کند؛ بنابراین این محصول خود یک بانک تست است و شما به هیچ منبع دیگری حتی کتاب تست برای مکمل نیاز ندارید و بصورت کلی از برترین منبع عربی کنکور بهره مند خواهید شد

برای مشاهده لیست و قیمت عربی جامع حرف آخر اینجا کلیک کنید.

-تاثیر عربی کنکور حرف آخر استاد واعظی:

غالبا درس عربی را دانش آموزان بد و غیر اصولی آموزش دیده اند، کردن و خوب یاد نگرفته اند و نمرات بدی هم گرفته اند، بخاطر همین نیز ما میبینیم از درس عربی بدشان میاید. حتی گاهی نیز دانش آموزان خود را مقصر میدانند که این درس را یاد نمی‌گیرند..، در صورتی که مشکل فقط نحوه آموزشش بوده و خود شخص دارای هوش خوبی است و اگر درست یاد می‌گرفت در درس عربی بسیار موفق می‌بود.
اما دانش آموزان و داوطلبان عزیز، لازم نیست عربی و هیچ درسی را کنار بذارید و پیکج‌‌های عربی حرف آخر این قول را به شما میدهد که شما را عاشق آن کند و کاملا یاد بگیرید و مسلط شوید.

پس: با حرف آخر روياهاتو بساز...

نتایج عالی داوطلبان عزیز کنکور‌‌های قبلی 90 تا 98 و در درس عربی در کنکور 99، ثابت کرد که حتی اگر دانش آموزی در این درس صفر مطلق هم باشد، باز می‌تواند درصد شیرین 100 را کسب کند. پس اگه شما هم مثل بقیه دانش آموزان از عربی یک هیولا ساخته اید! پیشنهاد می‌کنم حتما پکیج آموزش عربی جامع استاد واعظی را ببینید.
عربی حرف آخر، به بهترین و عمیق ترین شکل ممکن مبحث عربی را توسط استاد یکه تاز عربی کنکور استاد محمد واعظی یاد میدهد و بعد از اتمام آن شما می‌توانید تست‌‌های آن در کسری از ثانیه حل کنید. استاد واعظی در عربی به این شکل حرفه ای و خاص آموزش میدهد و با این پک برای شما عربی یکی از دروسی میشود که مانند آب خوردن همه تست‌ها یش را میزنید.
کسانی که در درس عربی یا ضعیف هستند و یا کلا تا حالا عربی را مطالعه نکرده اند!
شک نکنید که با شاهکار عربی استاد محمد واعظی حتی اگر صفر مطلق باشید، هنوز برای یادگیری درس مهم عربی زمان و فرصت باقیست تا به درصد بالای 90 در کنکور 1400 برسید. پس به آموزش حرف آخر اطمینان کنید.
سوالات متداول در مورد عربی استاد واعظی:
.-آیا عربی حرف آخر خوبه؟
.-بهترین منبع کمک آموزشی برای عربی چیست؟
.-برای یادگیری عربی چکار کنیم؟
.-تدریس عربی حرف آخر چطوری است؟
.-قیمت عربی دهم یازدهم و دوازدهم حرف آخر چقدر است؟
.-عربی حرف آخر چند ساعت است؟

.-جزوه عربی حرف آخر
.-عربی انسانی حرف آخر
.-دبیر عربی حرف آخر
.-قواعد عربی حرف اخر
.-دانلود عربی حرف آخر نظام جدید

همانطور که اشاره شد، شما با بسته عربی 6040 یا 0 تا 100 حرف اخر، این درس را به بهترین و مفهومی ترین شکل ممکن یاد میگیرید و همانند رتبه برتر‌‌های کلیپ فوق، به چنین موفقیت قابل توجهی دست پیدا کرده

با عربی حرف آخر بهترين باش و ..
پکیج‌‌های اورجینال عربی موسسه حرف آخر را از همین صفحه رسمی و مرکزی حرف آخر با اطمینان کامل و با تخفیف ویژه سفارش دهید.

قطعا تا به امروز هنوز هستند دانش آموزانی که در درس عربی یا ضعیف هستند و یا کلا تا حالا عربی را مطالعه نکرده اند!، این دشته از دانش آموزان با تدریس حرف اخر خیلی سریع نکته مهم و کاربردی عربی را به بهترین و مفهومی ترین شکل ممکن یاد خواهند گرفت.

بنابراین شما با آموزش و بسته دی وی دی‌‌های عربی جامع حرف آخر مفاهیم و مباحث عربی نظام جدید عمومی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را بطور کامل پوشش خواهید داد و مطالب مهم عربی بصورت ثبت در حافظه بلند مدت نگاه می‌دارید.
پکیج عربی کامل حرف آخر از لحاظ آموزش، درسنامه و تست کامل است ولی برای تسلط کامل توسط مشاور تست‌‌های سطح بالا برای شما ارسال می‌شود که برای مشاهده با ارسال پیامک یا به صورت تلفنی و حضوری هم امکان خرید است و می‌توانید از طریق شماره‌‌های 09120663015 اقدام فرمایید.

-حرف آخر با حرف اخری‌ها :
پکیج عربی نظام جدید حرف آخر (عربی شصت چهل، عربی جامع صفر تا صد) انتخاب رتبه برتر‌ها ست، در کنار این منبع گران بها، شما از برنامه ریزی و مشاوره هم برای تمامی محصولات موسسه حرف اخر بهره مند خواهید شد که در این سبک از مشاوره آقای یاری دارای رتبه 120 کنکور و فارغ التحصیل دانشگاه تهران، از مشاورین حرف آخر بصورت کامل مشاوره و پشتیبانی شما را به عهده خواهند گرفت و شما را در مسیر یادگیری عربی کنکور یاری می‌کند.
تلفن‌‌های تماس جهت مشاوره، کسب اطلاعات و یا سفارش سریع پکیج عربی 6040 و یا عربی 0 تا 100 حرف آخر:
09120663015 – 09399585899 - 02161010336

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
عماد اصفهانی
دوشنبه سوم خرداد ۰۰
پاسخ
()
()
عماد اصفهانی
با تشکر از استاد واعظي عزيز و شاهکار عربي حرف آخر... واقعا فوق العاده اثرگذار و بي نظيره. تشکر از موسسه خوبتون

ما را در شبکه‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02191010338
- شماره تلفن‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015- 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).