عربی حرف آخر | عربی 0 تا 100 و عربی 6040 ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
جمعه بیست و چهارم اردیبهشت ۰۰
(5)
(0)
عربی حرف آخر | عربی 0 تا 100 و عربی 6040
  • اصلا چرا زبان عربی را یاد بگیرم! اهمیت آن چیست؟!

گروه عربی حرف آخر | زبان اصلی ترین وسیله برای برقراری ارتباط بین همه انسان هاست و توانایی تکلم از نعمت‌‌‌‌های بزرگ خداوند است که در قرآن به آن اشاره شده است؛ انسان ها در این جهان بزرگ با زبان‌‌‌‌های گوناگونی با هم در ارتباط هستند که یکی از آن زبان ها، زبان عربی است. (ما در این مقاله درباره اهمیت عربی حرف آخر نیز جزئیاتی را ارائه داده ایم)

تأثیر عربی بر دیگر گویش‌‌‌‌های ایرانی مانند فارسی، آذری، افغانی و.. بسیار زیاد و چشمگیر است و این زبان 1000 و چند سال است که با پارسی پیوند دارد و اگر که لغاتش را از زبان فارسی استخراج کنیم قطعا چیزی از آن باقی نماند! اما مهم ترین خصوصیت عربی این است که لغت قرآن است و این در متون و منابع گرانب‌‌‌‌های اسلامی شامل منابع حدیثی، تفسیری و تاریخی و… بوده است؛ از این رو دارای اهمیت خاصی است.
زبان عربی یکی از 6 زبان رسمی سازمان ملل متحد، زبان مقدس در آیین اسلام است و جزو یکی از پرگویش ترین زبانها با گویش‌‌‌‌های گوناگون است. به عنوان زبان دینی و بسیاری از نوشتار‌‌‌‌های مسلمانان زبانی مقدس محسوب شده و در دوران صدر اسلام دارای اهمیت بالایی بوده است.

  • آموزش درس عربی چقدر حائز اهمیت است؟:

طبق مقدمه بالا، از اینرو مطالعه درس زبان دوم برای دانش آموزان ما بسیار مسئله ساز بوده و بسیاری از دانش آموزان نیز در یادگیری آن مشکل دارند. Arabic یکی از مهمترین و سخت ترین دروس عمومی است که دانش آموزان در دوران تحصیل متوسطه اول و دوم و حتی داوطلبان کنکوری نیز رابطه خوبی با آن ندارند؛

بعضا نیز بسیاری از داوطلبین به اجبار آنرا برای آزمون سراسری مطالعه می‌کنند و با آن مشکل دارند! این درس به مثابه یک موضوع بسیار ناخوشایند، ولی با توجه به اینکه حجم کمی دارد اما همواره دانش آموزان را به چالش کشیده است. رسیدن به درصد‌‌‌‌های بالا در کنکور سخت است، بنابراین کسی که موفق به کسب درصد در آن باشد واقعا خیلی از رقبای دیگر جلو می‌افتید

  • مطالعه درس عمومی عربی متوسطه دوم چگونه است؟:    

زمانی که دانش آموزان و داوطلبان تصمیم به شروع کردن مطالعه برای امتحانات مدرسه و آزمون می‌کنند، به این می‌اندیشند که سبک مطالعه اش چگونه است؟ اولا اینکه روش خواندن هر درسی برای کنکورسراسری با روش درس خواندن عربی امتحانات بسیار متفاوت است. همچنین برخی از داوطلبان و دانش آموزان نیز به علت پر اهمیت بودن دروس تخصصی یا نداشتن علاقه به آن درس عمومی را می‌زنند.

اما اگر شما کمی بیشتر دقت کنید و بررسی کنید به این نتیجه می‌رسید که اگر متد صحیح مطالعه عرب را (همانند سبک پکیج عربی حرف آخر با تدریس استاد محمد واعظی) یاد بگیرید، تاثیر بسیار خوب و مثبتی بر کارنامه شما دارد.
دسته ای دیگر از دانش آموزان نیز که هیچ علاقه ای به کتاب ندارند، فکر می‌کنند اگر که بیشتر به سایر دروس عمومی مانند ادبیات و دینی توجه کنند، بخانند و درصد خوبی نیز بزنند، میتوانند جبران سوالات و تست‌‌‌‌های نزده عربی را جبران کنند! اما اینچنین نیست و هر درسی ضریب، نمره و اهمیت خاص خودش را بصورت منحصر بفرد دارد. اگر علاقه مند به تسلط کامل به عربی 10، 11 و 12 با روش‌‌‌‌های عجیب و سریع فراگیری استاد واعظی حرف اخر هستید، حتما همین مقاله را تا انتها در این سایت مرکزی مطالعه فرمائید.

  • روش‌‌‌‌های مدرن تدریس صحیح درس عربی در ایران چیست؟

همانند درس انگلیسی، عربی نیز از دیگر درسهایی است که دانش آموزان در دوران متوسطه 1 و 2 باید آن را بیاموزند. همانطور که می‌دانید خیلی از دانش آموزان علاقه ای به آن ندارند و چنین تصور دارند اثری بر آینده تحصیلیشان ندارد، اما چنین نیست و در کنار سایر دروس، بخشی از تست‌‌‌‌های کنکوری و پایان ترم مدرسه است؛ و چون بیشتر محصلین به سراغ یادگیری خوب آن نمی‌روند، بنابراین کسی که کمی تند باشد و با استفاده از منابع خوب مثلا با پکیج ما وقت بگذارد، می‌تواند براحتی به سوال ها را جواب داده و چندین گام از بقیه همکلاسی هایش جلوتر باشد.

 

- آیا باید برای عربی تست زماندار را در نظر بگیرم یا خیر؟
از همان ابتدا به ویژه در مراحل اولیه، نباید به گونه ای زمان دار رفتار کرد که از اصل مبحث و یادگیری خارج شویم. این در تست‌‌‌‌های عمومی بیشتر اتفاق می‌افتد. بنابراین اگر به تازگی درس را خوانده اید و به تست تمرین رسیده اید، تا زمانی که احساس نکنید درس را دقیق آموخته اید، به فاکتور زمان نپردازید. بعد از این مرحله، هنگامی که تست زدن همان فصل را آموختید، می‌توانید از زمان به عنوان عاملی برای شناسایی مشکلات و پرسش ها استفاده کنید، و به عنوان مثال سعی کنید با توجه به زمان قانونی هر آزمون، به آن پاسخ دهید. در تست‌‌‌‌های ترجمه، از آنجا که سبک و زمینه در هر مبحث یکسان است، می‌توانید از ابتدا زمان را لحاظ کنید و اتفاقا، خوب است که از اینجا سیستم ترجمه سریع را تمرین کنید! پیشنهاد می‌شود حتما از عربی جامع 6040 کنکور استفاده کنید.
طبیعتاً پیشنهاد می‌کنم اگر درسی را به پایان رسانده اید، مثلاً به تست‌‌‌‌های آن پاسخ می‌دهید یا به سوالات جامع فصول یا کتاب پاسخ می‌دهید، به زمان اختصاص داده شده جواب دهید.

 

- آیا با انجام هر آزمون یا پس از حل چندین آزمون باید به پاسخنامه دسترسی پیدا کنم؟
در تست‌‌‌‌های ترجمه توصیه من این است که دانش آموز باید تمام توضیحات پاسخ را با دقت بخواند. یعنی سعی کند هرچه سریعتر و با اطلاعاتی که به دست می‌آورد به پاسخدهی بپردازد، اما حتی اگر درست هم جواب داده باشد، نباید جواب را بخواند و همه عوامل موثر برای رد احتمال را در روزنامه بخواند. برنامه ریزی قطاری به همین دلیل است که من آن را توصیه می‌کنم زیرا معمولاً ترفند تست زدن که درصد بالایی دارد، یک تکنیک است و داوطلب باید با تمرین زیاد پیش برود و سریعترین و بهترین راه پاسخ دادن به یک جمله طولانی قبل از آن این تکنیکی استاد واعظی حرف اخر است.


پس در نگاه اول دیدگا‌‌‌‌های منفی و نظرات قدیمی را درباره یادگیری ناممکن یا سخت بودن کنار بگذارید و با استفاده از برنامه ریزی 1000 ساعته حرف اخر و داشتن شیوه فراگیری بی نظیر بسته آقای واعظی دبیر برجسته، بهترین نتیجه دلخواه را بدست آورید. این کتب سه پایه دارای چند بخش لغات و متون و قواعد و ترجمه و.. هستند و طبق آمار، همانطور که اشاره شد بیشتری شرکت کنندگان در آزمون سراسری در آن تسلط کافی ندارند و متاسفانه از منابع و فیلم‌‌‌‌های نادرست استفاده کرده اند. ما در این مقاله می‌خواهیم بگوئیم عربی کاملا حفظ کردنی نیست بلکه دارای روش پویانمایی است!

در ادامه به معرفی پکیج ویدئویی توسط جناب واعضی می‌پردازیم تا مسیر یادگیری و تسلط سریع را برای شما عزیزان خیلی راحت تر کنیم و با اطمینان کامل بتوانید آن را سفارش دهید.

  • چه کار‌‌‌‌های باید برای درس عربی انجام دهیم؟

در سایر پست‌‌‌‌های قبلی ما در رابطه با معرفی و ارائه پکیج‌‌‌‌های سرنوشت ساز اساتید موسسه، مانند پکیج دینی، شیمی، زیست شناسی، ادبیات و.. توضیح دادیم که بعد از تدریس یک مبحث از هر فیلم، همه سوالات و داخل کتب و سال‌‌‌‌های اخیر حل و تشریح می‌گردند تا دانش آموز به سقف یادگیری برسد. ذکر این نکته الزامی است که تا وقتی شما آموزه و منبعی مناسب نداشته باشید تا به طور دقیق شما را به سقف و راندمان بالا برساند، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که نمره یا رتبه بهتری فقط با استفاده از کتاب درسیتان بگیرید!

پس برای شروع یادگیری جدی به روش ما شما می‌توانید از همین وبسایت ابتدا پک حرف اخر (عربی 6040 حرف آخر برای کنکوریها و پشت کنکوریها و یا عربی 0 تا 100 حرف آخر برای سال دهمی تا کنکور) را سفارش داده و با مشاورین فروش همین سامانه ما تماس حاصل فرمائید. برای سایر دروس هم به تدریس به همین شکل است، شما باید مرجعه مهم و خوبی را گرفته باشید که بتوانید نکات مخفی را کشف و از پس دام‌‌‌‌های تستی و سوال‌‌‌‌های مفهومی بر بیایید.

پکیج عربی حرف آخر 0 تا 100

  • نگاهی دقیق تر به بودجه بندی عربی نظام جدید

دومین درس دفترچه عمومی کنکور سراسری، مجموعه سوالات درس عربی تخصصی انسانی است و همان طور که می‌بینید، ضرایب و جزئیات درسی در دفترچه سراسری درج شد است، داوطلبان و دانش آموزان گروه‌‌‌‌های علوم تجربی، ریاضی-فیزیک و انسانی باید برای کنکور، دروس عربی 3سال را مطالعه کنند.

مدت زمان پاسخگویی به دروس عمومی در کنکور سراسری

(مشترک همه رشته ها)

نام درس:ادبیاتدینیعربیزبان
تعداد سوالات:25 سوال25 سوال25 سوال25 سوال
زمان کل:17 دقیقه18دقیقه20 دقیقه20 دقیقه
زمان هر تست:43 ثانیه40 ثانیه48 ثانیه48 ثانیه
سوالات دفترچه عمومی: 100 سوالزمان کل: 75 دقیقه

https://harfehakharpub.com


ضرایب دروس عمومی در کنکور سراسری

(مشترک همه رشته ها)

نام درس:عربیادبیاتدینیزبان
ضریب:2432

https://harfehakharpub.com

همانطور که در لیست فوق مشاهده می‌کنید، ضریب عربی نسبت به دروس ادبیات و دین و زندگی کمتر است؛ اما به این دلیل که بیشتر داوطلبان آن را معمولا دشوار فرض می‌کنند، قادر به کسب درصد‌‌‌‌های خوبی در آن نیستند و اکثر داوطلبین آن را پایین می‌زنند، به سبب انحراف معیار بالایش، هر تست آن رتبه ی داوطلب را تا ۸۵۰ رقم جابجا می‌کند، بنابراین جواب دادن به هر تست و سوالش می‌تواند در هنگام انتخاب رشته، دانش آموز را صدها پله به قبولی در رشته و شهر دلخواه مورد نظر خود نزدیک کند.
همان طور که می‌دانید این کتاب در آزمون سراسری دوره کارشناسی از ۷ بخش تستی تشکیل شده و بر اساس ساختار در دفترچه عمومی کنکور شامل چند بخش زیر است:
1-بخش قواعد:

این بخش فوق العاده مهم است و برای خیلی از دانش آموزا سنگین بوده و اما سهم ویژه ای در آزمون دارد، به طوری که ۵ سوال از آن طرح میشود و ۲۰ درصد از سوالات کنکور را به خود اختصاص میدهد.
در پکیج عربی محمد واعظی بخش قواعد را طور کامل یاد می‌دهد و با حل چندین تست تمرینی، اطمینان بیشتری به فراگیری پیدا می‌کنید تا خوب متوجه شوید و در کنار کتاب و جزوه پکیج کمک آموزشی، مطالب آن را ذهن خود تثبت می‌کنید.
2-بخش ترجمه و مفاهیم:

سوالات ترجمه بسیار مهم است و باید خزانه بخطر سپاری لغت بالایی داشته باشیم؛ این بخش ۱۰ سوال را شامل میشود و این یعنی۴۰ درصد از سوالات کنکور. راحت ترین بخش برای شروع مطالعه، خواندن لغات هر درس از باکس‌‌‌‌های برنامه 4 ماهه حرف اخر و کتابکار آموزشی آن است تا بتوانید خیلی دقیق مسلط شوید.
3-بخش تحلیل الصرفی:

از دیگر بخش‌‌‌‌های تست خیز در کنکور است که شما باید بر همه قواعد 3 سال مسلط باشد و وظیفه و نقش کل کلمات را فرا بگیرد. از بخش در کنکور ۳ سوال طرح میشود و این یعنی ۱۲ درصد از تست‌‌‌‌های صفحه کنکور.
4-بخش مفهوم لغات:

این بخش پایه ای و اساس یادگیری است و بدون آن نمیتوان اصولا سراغ عربی رفت، در دفترچه آزمون از این بخش ۱ سوال طرح می‌شود و حدود ۴ درصد از سوالات آزمونی است.
5-بخش متن و درک مطلب:

این بخش خیلی از داوطلبان را به چالش واقعی می‌کشاند و دارای ۴ سوال، یعنی ۱6 درصد از سوالات دفترچه عمومی.
6-بخش حرکت گذاری: شامل ۱ سوال، ۴ درصد از سوالات.
7-بخش جمع مکسر، متضاد و مترادف: شامل ۱ سوال، یعنی ۴ درصد از سوالات.

-پکیج 6040 و عربی 0 تا 100 موسسه حرف آخر:

دراین بخش از مقاله درباره چنین پکیجی، لازم است نکات خیلی مهمی را عرض کنیم و آن اینست که، در مطالعه درس‌‌‌‌های عمومی نباید لجاجت کرد و بگویید که خودم می‌توانم آنها را کاملا یاد بگیرم!، گرچه شما می‌توانید در برخی از دروس‌‌‌‌های حفظی خودتان مباحث را بخوانید و متوجه شوید؛ اما نباید فراموش کرد که عنصر "زمان"، مسئله ای بسیار طلایی است. بنابراین براساس تجربیات ما و نتایج کنکور‌‌‌‌های سالیان اخیر، مطالعه صرفا کتاب و عدم استفاده از برترین مدرسین، زمان شما را کاملا تلف خواهد کرد. در حقیقت زمان به صرفه و طلایی که شما باید برای درس‌‌‌‌های سرنوشت ساز اختصاصی می‌گذاشتید را به خاطر لجبازی و لجاجت در جای دیگری به اشتباه هدر می‌دهید؛

بنابراین اصلی ترین ویژگی همان حفظ زمان است و یک آموزش حرفه ای برای ما، می‌تواند نتیجه آینده مطالعه شما را دگرگون کند و همچنین نباید این را نیز فراموش کنیم که از طریق دیگر کتب کمک درسی نقاط مهم را کامل نگفته و نمی‌شود روی‌ آنها حساب کرد و همچنین کلاس خصوصی رفتن هم کلی زمان و وقت و انرژی لازم دارد و فقط برای یکبار است! این بسته مختص رشته های: تجربی، ریاضی، انسانی، زبان، هنر، فنی..(کلیه رشته ها) است و دانش آموزان با این پک بی نظیر آموزش و تکنیک تست زنی عربی عمومی را فقط در 27 ساعت تمام خواهند کرد.

مشاهده نمونه‌‌‌‌های تدریس عربی حرف آخر: (در این قسمت کلیک کنید)

-توضیحاتی کوتاه درباره عربی حرف آخر:

پکیج عربی حرف آخر (0 تا 100 و شصت چهل) شاهکاری از استاد محمد است، داوطلبین میتوانند با پک عربی عمومی حرف اخر تمامی مفاهیم عربیسه سال مدرسه را بطور مفهومی بیاموزند. این پک دارای ویژگیهایی از جمله عدم اتلاف وقت و انرژی، یادگیری بدون فراموشی کلمات، استفاده از تصاویر، نقشه راه و انیمیشن، تمرین، تکرار و حل و تشریح تست‌‌‌‌های آزمون‌‌‌‌های سراسری است

-چرا پکیج کامل عربی حرف آخر؟
عربی جامع با تدریس ویژه تولید شده این شاهکار، که مشابه آن را در هیچ یک از سایر موسسات و منابع آموزشی پیدا نخواهید کرد بهترین منبع برای فراگیری است. دانش آموز میتواند با این بسته تمامی فصل‌‌‌‌های نظام جدید سه پایه را بطور کامل بیاموزد و همه سوالات آن را یاد بگیرد و در حافظه بلند مدت خود نگاه دارد.

مشاهده بیوگرافی مدرس این پکیج، تالیفات، ویژگی ها و سوابق تدریس (اینجا کلیک کنید)

بررسی تخصصی ویژگی‌‌‌‌های پکیج عربی جامع حرف آخر:

1-عدم اتلاف وقت و انرژی:
یکی از ویژگی‌‌‌‌های مهم عربی حرف آخر (هم پک 0 تا 100 و هم 6040) اینست که تست زنی را فقط در 27 ساعت خواهید بست و همزمان تمامی تست‌‌‌‌های ۱۰ سال اخیر برای شما حل می‌شود و کم حجم ترین منبع در کل کشور است. با این مجموعه بینظیر اصلا لازم نیست چیزی را حفظ کنید و کلی زمان بزارید، در این مجموعه اولین بار کل قواعد رو به شکل حرفه ای دسته بندی کردن و کلیه مباحث با همان نقشه راه ها و الگو‌‌‌‌های جامع و خاص حل میکنیم و با صرف کمترین زمان و بدون هدر دادن بیش از حد توان، تمامی مطالب را به داوطلبین آموزش می‌دهد. آقای معلم با سبک ویژه تدریس خود با شور و هیجان خاصی به دانش آموزان یاد می‌دهد.
2-یادگیری بدون فراموشی کلمات:
یکی از مهمترین ویژگی‌‌‌‌های سی دی‌‌‌‌های حرف اخر آموزش ویژه و مفهومی است. ما اصول و قواعد را به نحوی تدریس می‌کنیم که داوطلب آنها را فراموش نکند. این ویژگی موجب میشود که داوطلب بدون فراموشی تمامی نکات و چیز‌‌‌‌های مدرسه و لغات را ضمن ماندگاری بالا در ذهن یاد بگیرد
3-استفاده از تصاویر، نقشه راه و انیمیشن:
بسته پستی ما با استفاده از نقشه راه، تصاویر و انیمیشن‌‌‌‌های زیبا کتاب را به شما یاد می‌دهد. این ویژگی موجب می‌شود که متون در حافظه بلند مدت داوطلب ثبت شود. نقشه راه برای کمک می‌کند تا داوطلب در یک مسیر مشخص حرکت کند
4-تمرین، تکرار و حل تست‌‌‌‌های کنکور:
شما می‌توانید با استفاده از این دی وی دی ها نه تنها مطالب را یاد بگیرید بلکه بصورت پیوسته مفاهیم را تمرین و تکرار کنید. این ویژگی موجب میشود که داوطلب تمامی پایه را به خوبی تثبیت و فرا بگیرد و‌ آنها را تمرین کند. این پک ارزشمند با یاد دهی تکنیک تست زنی در سریع ترین زمان، تمامی تست‌‌‌‌های 10 سال اخیر و سوالات استاندارد را با توضیحات کامل برای ما حل می‌کند؛ بنابراین این محصول خود یک بانک تست است و شما به هیچ منبع دیگری حتی کتاب تست برای مکمل نیاز ندارید و بصورت کلی از برترین منبع بهره مند خواهید شد

برای مشاهده لیست و قیمت عربی جامع حرف آخر اینجا کلیک کنید.

-تاثیر عربی کنکور حرف آخر استاد واعظی:

غالبا درس عربی را دانش آموزان بد و غیر اصولی آموزش دیده اند، فقط حفظ کردن و خوب یاد نگرفته اند و نمرات بدی هم گرفته اند، بخاطر همین نیز ما میبینیم از این درس بدشان میاید. حتی گاهی نیز دانش آموزان خود را مقصر میدانند که این درس را یاد نمی‌گیرند..، در صورتی که مشکل فقط نحوه آموزشش بوده و خود شخص دارای هوش خوبی است و اگر درست یاد می‌گرفت در آن بسیار موفق می‌بود. اما دانش آموزان و داوطلبان عزیز، لازم نیست هیچ درسی را کنار بذارید و پیکج‌‌‌‌های Harfe Akhar این قول را به شما میدهد که شما را عاشق آن کند و کاملا یاد بگیرید و مسلط شوید.

پس: با حرف آخر روياهاتو بساز...

نتایج عالی داوطلبان عزیز کنکور‌‌‌‌های قبلی 90 تا 99 و در کنکور 1400، ثابت کرد که حتی اگر دانش آموزی در این درس صفر مطلق هم باشد، باز می‌تواند درصد شیرین 100 را کسب کند. پس اگه شما هم مثل بقیه دانش آموزان از ان یک هیولا ساخته اید! پیشنهاد می‌کنم حتما پکیج آموزش جامع استاد واعزی را ببینید. عربی حرف آخر، به بهترین و عمیق ترین شکل ممکن مبحثها را توسط استاد یکه تاز کنکوری یاد میدهد و بعد از اتمام آن شما می‌توانید تست‌‌‌‌های آن در کسری از ثانیه حل کنید. استاد به این شکل حرفه ای و خاص آموزش میدهد و با این پک برای شما یکی از دروسی میشود که مانند آب خوردن همه تست هایش را میزنید.
کسانی که در درس عربی یا ضعیف هستند و یا کلا تا حالا انرا مطالعه نکرده اند! شک نکنید که با شاهکار استاد محمد حتی اگر صفر مطلق باشید، هنوز برای یادگیری این کتاب سنگین زمان و فرصت باقیست تا به درصد بالای 90 در کنکور 1401 برسید. پس به ما اطمینان کنید.


سوالات متداول در اینباره:

آیا عربی حرف آخر خوبه؟
بهترین منبع کمک آموزشی برای عربی چیست؟
اهمیت یادگیری عربی برنامه حرف اخر - برای یادگیری عربی چکار کنیم؟
تدریس عربی دهم حرف آخر چطوری است؟
قیمت عربی دهم یازدهم و دوازدهم حرف آخر چقدر است؟
قانون 100 عربی واعظی حرف اخر چند ساعت است؟ چند ساعته
دی وی دی و جزوه دبیر عربی حرف آخر انسانی
دانلود قواعد عربی حرف اخر نظام جدید رایگان، قواعد عربی هشتم حرف اخر


همانطور که اشاره شد، شما با بسته 6040 یا 0 تا 100 حرف اخر، به بهترین و مفهومی ترین شکل ممکن یاد میگیرید و همانند رتبه برتر‌‌‌‌های کلیپ فوق، به چنین موفقیت قابل توجهی دست پیدا خواهید کرد.

با عربی حرف آخر بهترين باش و ..
پکیج‌‌‌‌های اورجینال عربی موسسه حرف آخر را از همین صفحه رسمی و مرکزی حرف آخر با اطمینان کامل تخفیف ویژه سفارش دهید.

قطعا تا به امروز هنوز هستند دانش آموزانی که در کتب ها ضعیف هستند و یا کلا تا حالا آنرا مطالعه نکرده اند!، این دسته از دانش آموزان با تدریسها خیلی سریع نکته مهم و کاربردی را به بهترین و مفهومی ترین شکل ممکن یاد خواهند گرفت. بنابراین شما با آموزش و بسته DVD‌‌‌‌های جامع نظام جدید عمومی 3 سال مقطع متوسطه دوم را بطور قوی پوشش خواهید داد و بصورت ثبت در حافظه بلندمدت نگاه می‌دارید.
بسته اورجینال از لحاظ تدریسی، درسنامه و تست کم نظیر است ولی برای تسلط توسط مشاور سوال‌‌‌‌های سطح بالا برای شما ارسال می‌شود که برای مشاهده با ارسال پیامک یا به صورت تلفنی و حضوری هم امکان خرید است و می‌توانید از طریق شماره‌‌‌‌های 09120663015 اقدام فرمایید.

  • پیشنهاد: 20 درصد از پکیج 0 تا 100 حرف آخر (شامل کل دروس تخصصی و عمومی 3سال و کنکور با آزمونها) را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید! (جهت سفارش کلیک کنید)

-حرف آخر با حرف اخری ها:
پکیج عربی حرف آخر (عربی شصت چهل، عربی جامع صفر تا صد) انتخاب رتبه برتر هاست، در کنار این منبع گران بها، شما از برنامه ریزی مشاوران هم برای تمامی محصولات موسسه حرف اخر بهره مند خواهید شد که در این سبک از مشاوره آقای یاری دارای رتبه 120 کنکور و فارغ التحصیل دانشگاه تهران، از مشاورین حرف آخر بصورت کامل پشتیبانی شما را به عهده خواهند گرفت و شما را در مسیر یادگیری یاری می‌کند.
♦ تلفن‌‌‌‌های تماس جهت مشاوره، کسب اطلاعات و یا سفارش سریع پکیج:
09120663015 – 09399585899 - 02166096851

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

7 نظر
mir hosain faridi
دوشنبه بیست و یکم تیر ۰۰
پاسخ
()
()
mir hosain faridi
عربي حرف اخر خيلي سريع مسلطم کرد و الان اعتماد ب نفسم بالا. مرسييييي
حمید کریمی
دوشنبه بیست و یکم تیر ۰۰
پاسخ
()
()
حمید کریمی
آموزش صفرتا صد عربي کنکور و دبيرستان کاملا مفهومي و با زبان ساده و روان توسط استاد واعظي عزيز دندانپزشکي با درصد ۹۵ عربي کنکور سراسري 1400 آموزش نحوه تست زني براي درصد بهتر کنکور و روش صحيح مطالعه رو همه و همه مديون اين پکيج عاليم
sheida samai
سه شنبه هشتم تیر ۰۰
پاسخ
()
()
sheida samai
يه منبع خيلي خوبه و خيلي هم لذت بردم از تدريسش... مر30 از مشاورتون و مطلب زيبا
فرشاد باقری
جمعه چهارم تیر ۰۰
پاسخ
()
()
فرشاد باقری
عاليه و دمتون گرم عربي اقاي واعظي بي نظير حرف نداره 🥳
شیوا کمالی
پنج شنبه سوم تیر ۰۰
پاسخ
()
()
شیوا کمالی
خسته نباشيد، من خيلي نظرم درباره آموزش تغيير کرد. دست مريزاد و مانا باشيد...
Aida alayari
پنج شنبه سوم تیر ۰۰
پاسخ
()
()
Aida alayari
تشکر از مطلب و مبحث بسيار مفيد و زيباي شما، خيلي ارزشمند بود. ممنووووونم از زحماتتون واقعا
عماد اصفهانی
دوشنبه سوم خرداد ۰۰
پاسخ
()
()
عماد اصفهانی
با تشکر از استاد واعظي عزيز و شاهکار عربي حرف آخر... واقعا فوق العاده اثرگذار و بي نظيره. تشکر از موسسه خوبتون

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.