پکیج اقتصاد حرف آخر | قیمت، راهنمای سفارش و مشاوره ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
سه شنبه بیست و پنجم خرداد ۰۰
(0)
(0)
پکیج اقتصاد حرف آخر | قیمت، راهنمای سفارش و مشاوره

گروه اقتصاد حرف آخر - harfe akhar economy، امروزه موسسات و آموزشگاه‌‌‌‌های بسیاری در زمینه کنکور فعالیت می‌کنند، اقدام به تولید محصولات درسی مختلف و برگزاری کلاس‌‌‌‌های کنکوری می‌کنند. در این میان موسسه حرف آخر با همت و تلاش روز افزون اساتیدی مجرب برای خدمت صادقانه به دانش آموزان و داوطلبان، توانست موفقیت‌‌‌‌های چشم گیری را بدست آورد. و انقلاب بزرگی در زمینه استفاده از پویانمایی، انیمیشن و الگو‌‌‌‌های تست زنی به جای روش‌‌‌‌های سنتی طاقت فرسا بدست آورد که موجب رضایت دانش آموزان از اساتید برجسته حرف اخر شده و مخاطب را از شر فرمول‌‌‌‌های زیاد دروس تخصصی و یادگیری مطالب سخت نجات داده و به راحتی می‌تواند به هدف خود نزدیک تر می‌کند.


پکیج اقتصاد - با توجه به پیشرفت نشر دیجیتال موسسه حرف اخر مهر توانسته الگو‌‌‌‌های آموزشی کارساز و مطلوبی ارایه و امکانات فراوانی را در اختیار همگان قرار دهد و با در اختیار داشتن برترین و نخبه ترین اساتید دروس 3 سال تحصیلی، با روش پویانمایی در تدریس، با استفاده از همین پکیج ها رتبه برتر‌‌‌‌های کنکور از تمامی مناطق کشور را تحویل جامعه دهد و به دانشگاه‌‌‌‌های برتر برساند و همواره بهترین خدمات را به دانش‌آموزان بدهد و با رعایت عدالت آموزشی در راستای بحث مشاوره، برندی آشنا در بین مردم شود.

 

جستجو‌‌‌‌های مرتبط این وبسایت:
روانشناسی حرف آخر، تاریخ جغرافیا فلسفه منطق حرف اخر جامعه شناسی
قیمت بسته حرف اخر انسانی نظام جدید، ریاضی هزینه کتاب‌‌‌‌‌های حرف آخر
دی وی دی آموزشی اقتصاد کنکور حرف آخر انسانی
فیلم‌‌‌‌‌های حرف آخر رایگان انسانی، عربی حرف آخر انسانی نظام جدید

 

در سال‌‌‌‌های اخیر، کنکور 99 و 1400 و همچنین بررسی همه تطابق‌‌‌‌های پیکج‌‌‌‌های آزمونی سوالات احتمالی، استاندراد آموزشی خود را ثابت کرده و همچنین در برنامه‌‌‌‌های زنده تلویزیون رسمی کشور همگی دلیلی برای ایجاد خوشنامی این موسسه در بین همه شد و تمام تلاش این مرکز، بالا بردن کیفیت محصولات آموزشی است. اقتصاد رشته انسانی - و ویدیو‌‌‌‌های آموزشی و سبک تدریس یادگیری دروس مختلف کنکوری، کاملا متفاوت با دیگر موسسات و نهادها بوده و همواره در حال آپدیت محصولات است.

 

خوشبختانه موسسه حرف آخر در طول چندین سال فعالیت کنکوری خود بر خلاف موسسات دیگر هیچ گونه شاکی محتوایی نداشته است و قدرت بالای پک‌‌‌‌های آن و بهره مندی و استفاده از دی وی دی‌‌‌‌های آموزشی موسسه استاد عبدالرضا منتظری در آموزش مفاهیم و مبانی درسی باعث شده ما هر روزه شاهد کامنت و نظرات مثبت مشتریان در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی باشیم که باعث دلگرمی اساتید و مشاوران شده و آنان با اعتماد به نفس و غرور بیشتری در راستای خدمت به داوطلبان گرامی سعی دارند برای گسترش سطح علمی قشر دانش آموزی گام بردارند.

مشاهده پکیج اقتصاد انسانی حرف آخر| جزئیات و قیمت سفارش

اگر دقت کرده باشید شبکه‌‌‌‌های اجتماعی پر شده شایعات و برخی موسسات کلاهبردار، و برخی افراد برای جذب مخاطب به هر طریقی برای اینکه بتوانند کسب و کار نامشروع و غیر قانونی خود را رونق ببخشند، دست به تخریب و بدنام کردن موسسه حرف آخر می‌کنند و اما با توجه به ظهور موسسات موقت با قیمت‌‌‌‌های بالا و کپی کاری‌‌‌‌های حرام و ناقص در زمینه کنکور، شاید دانش آموزان کمی دچار سردرگمی شوند. گرچه آن موسسات چون موقت هستند نمیتواند رقیب شوند چون توانایی رقابت عادلانه را ندارند و حقیقت موسسه حرف اخر اینست که مورد تایید جامعه علمی است. اگر که بیشتر دقت کرده باشید بعد از اعلام اسامی رتبه برتر‌‌‌‌های آزمون سراسری قبلی و مطرح شدن حرف اخر بعنوان برترین موسسه کنکوری در کل کشور و در سایت‌‌‌‌های رسمی خبری و شبکه‌‌‌‌های تلویزیونی، تیتر خبری بسیار مهمی بود زیرا کسانی که با سبک تدریس ما آشنا هستند، به خوبی آگاه هستند که با ما می‌شود نتیجه بهتری کسب کرد.

 

پس با انتخاب حرف آخر می‌توانیم درصد‌‌‌‌های بالایی را در کنکور بزنیم..

ویژگی‌‌‌‌های درس تخصصی اقتصاد – رشته علوم انسانی، شرح جزئیات تکمیلی 1401

اقتصاد دانش روز دنیا است و بحثی است که در طول شبانه روز ما همه جا می‌شنویم و از آن شاخه‌‌‌‌های آن مانند توسعه، بازار کار، سرمایه، بودجه، تورم، مالیات و.. صحبت می‌شود؛ کاربردی ترین کتاب درسی تخصصی رشته علوم انسانی است. روش مطالعه درس اقتصاد رشته انسانی همیشه چالش برانگيز و بعضا معضل، و زمان بر بوده و یادگیری مفهومی و تسلط کامل بر آن و مرور‌‌‌‌های متوالی، نقش بسيار مهم و مطلوبی بر امتحانات و نتیجه کنکور سراسری انسانی دارد. انتخاب منبع مناسب و فهميدن اهميت اين درس اصلی در موفقيت و کسب درصد‌‌‌‌های خوب در این درس نقش بسیار پر رنگ و موثری داشته باشد؛ پس روش مطالعه + جمع بندی بسیار اهمیت دارد و مانند درس‌‌‌‌های ریاضی و آمار، حتما آموزش اصولی مهارت و سرعت در تست زنی را می‌طلبد.


درس اقتصاد سال دهم از سه بخش مفهومی، مسائل و جنبه‌‌‌‌های حفظی تشکيل شده است و بایستی برای پیشرفت تحصیلی آن را طبقه‌بندی شده مطالعه کرد و منبع خوبی را برای آن شناسایی کرد. ذهن انسان پس از کار و مطالعه در بازه‌‌‌‌های زمانی طولانی مدت و بدون استراحت، تحت فشار قرار می‌گیرید و نهایتا دچار استرس و کاهش راندمان میشود، پس بهتر است به منظور بالا بردن کارایی و کاربردی خواندن زمان هایی را برای استراحت در نظر گرفته شود. همچنین اهمیت وضعیت جسمانی و سلامت، مرور‌‌‌‌های هدفمند و مفید چند بار در هفته، و محیطی مناسب برای درس خواندن یا مشاهده فیلم ویدئو‌‌‌‌های تدریس این درس راهکار خوبی است و نهایتا سعی کنید اقتصاد ادبیات و علوم انسانی را با راهنمایی یک مشاوره تحصیلی پیش ببرید تا نقاط قوت و ضعف تان را مشخص کند

بودجه بندی مباحث و سوالات اقتصاد چگونه است؟

اقتصاد دومین درس در دفترچه گروه آزمایشی علوم انسانی است و به مثابه درسی پیچیده، نقشی اساسی در تعیین سرنوشت داوطلبان کنکور این رشته دارد.

تعداد سوالات و مدت‌زمان پاسخگویی به دروس تخصصی
نام درس:درس علوم اجتماعیدرس اقتصاددرس ریاضیزبان عربیدرس روان شناسی

درس تاریخ/جغرافی

فلسفه و منطقادبیات فارسی
تعداد تست2015202020302530
زمان کل:1510252015252530
زمان هر تست:4540756045506060

تعداد کل سوالات دفترچه

تخصصی: 180 سوال

زمان کل: 165 دقیقه
www.harfehakharpub.com

آیا اقتصاد حرف آخر خوبه؟!

پکیج اقتصاد رشته انسانی موسسه آموزشی حرف اخر، از منابع کمک آموزشی بسیار مفيد و قدرتمند برای این درس است. این مجموعه شامل دی وی دی و مجموعه بانک تست و کتاب کار و درسنامه است که توسط برترین اساتید علم اقتصاد کشور در دپارتمان انسانی حرف آخر در سال 1400 تولید شده است به 2 مجموعه اقتصاد رشته انسانی صفر تا صد – 0 تا 100 و اقتصاد شصت چهل 6040 دسته بندی میشود.
داوطلبان و دانش آموز عزيز، بایست اين نکته مهم را بدانيد که اقتصاد درسی عمدتا مهارتی است و به دلیل حجم بالای مطالب نیاز به آموزش‌‌‌‌های بسیار خوب دارد و نمی‌توان به روش سنتی تنها استفاده از کتاب و ورق زدن با این درس به جایی رسید. پک اقتصاد انسانی حرف اخر، دارای با برنامه ی راهبردی است و در فراگیری این درس کمک بسیار زیادی یه شما می‌کند و شامل ویژگی‌‌‌‌های زیر است:

  1. آموزش پکیج اقتصاد موسسه harfe akhar بصورت مفهومی و با بررسی راه حل‌‌‌‌های سریع و الگو محور حل مسائل و به روش پویا نمائی و با نظم و برنامه انجام شده است.
  2. تشریح دقیق و آموزش 0 تا 100 تمام نکات مهم و خط به خط کتاب درسی به صورت عمقی برای درک بالای مباحث فصول کناب.
  3. تمرین و حل انواع تیپ تست‌‌‌‌های متنوع تثبیتی و تمرینی و تالیفی و سراسری سال‌‌‌‌های گذشته و جلسات رفع اشکال برای تسلط بر کلیه مسائل درس اقتصاد متوسطه دوم و حل تمرینات تشریحی برای ماندگاری هر چه بیشتر اطلاعات در ذهن.
  4. استفاده از ابزار‌‌‌‌های يادگيری مدرن و تصویر سازی اقتصاد برای اولویت آموزش محاسبات فرمولی و قوانین ریاضی.
  5. آموزش به سبک وابسته و پيوسته برای مدیریت زمان‌‌‌‌های طلایی یادگیری و تمرکز بیشتر بر موضوعات ریز و مخفی اقتصاد 3 سال تحصیلی و کنکور
  6. آموزش پیشرفته با متد اساتید حرف آخر بدون نیاز به حفظيات طاقت فرسا و خلاصه نویسی‌‌‌‌های سخت کتاب
  7. مطالعه پله پله و اصولی با توجه به الویت بندی و بودجه بندی دروس تخصصی و عمومی برای کسب نمرات بالا و افزایش درصد‌‌‌‌های این درس سرنوشت ساز

یک خبر بسیار خوب برای شما: موسسه آموزشی حرف آخر در راستای تحقق عدلت آموزشی و به امید آنکه هیچ داوطلب و دانش آموزی به دلیل عدم دسترسی به اساتید و آموزش و امکانات مدرن تدریس بی نصیب نباشد، 20% از محصولات حرف آخر رایگان برای رشته‌‌‌‌های انسانی ارسال می‌کند (مشاوره، جزئیات و سفارش سریع این بسته)


حرف اخر ثابت کرده که ما موفق و قابل تضمین واعتماد بوده و همین عامل اصلی برای ایجاد حس خوب و ذهنیت خوب دانش آموزان در جهت پیشرفت روز افزون و ترقی و آینده بهتر را با وجود مشکلات و مسائل روزمره، شاهد باشند. در پیوست صحبت‌‌‌‌های بالا، همچنین شایان ذکر است که حسن نیت موسسه حرف آخر در آنجا نیز اثبات میشود که به هر قرار و پیمانی که با دانش آموز ببندد به آن پایبند خواهد بود. ما توسط مشاوران رسمی و اشخاص حقوقی مورد تائید خود، برای دانش آموزان برنامه ای تهیه کردیم تا طبق آن برنامه دروس خود را پیش ببرد و در کنار آن مشاورین مجربی را در اختیار دانش آموزان قرار داده تا سوالات مشاوره ای خود را از مشاوران بپرسند.

  • تماس با مشاوران حرف اخر

مشاوران دپارتمان مشاوران حرف اخر، می‌تواند برنامه ساختاری بسیار مناسبی را برای درسها به شما ارائه دهد. شما دانش آموزان با مراجعه به بخش فروشگاهی این موسسه،همین الان می‌توانید با شماره تماس‌‌‌‌های زیر تماس حاصل فرمائید و مشاوره و برنامه ریزی و شرایط سفارش پکیج اقتصاد رشته انسانی از ما دریافت کنید:

  • 09120663015 – 09399585899 - 02166096851


 

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
سعید زارعی
جمعه یکم مرداد ۰۰
پاسخ
(1)
()
سعید زارعی
سلام خسته نباشد.. خواهش ميکنم بگيد پک روانشناسي کي مياد مرداد هم رسيددددد
پاسخ مدیر سایت
با سلام ممنونم بزودی اماده خواهد شد
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.