قیمت و خرید second grade ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

second grade

(0)
(0)

پکیج کامل دوم ابتدایی+قیمت راهنمای سفارش و مشاوره

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/دوره-ابتدایی/3D/پکیج-دوم-ابتدایی-حرف-آخر.jpg
second grade
رنگ و مدل کالا
پکیج کامل دوم ابتدایی+قیمت راهنمای سفارش و مشاوره
تعداد
+
_
عدد
ارسال رایگان
1,190,000 تومان
6,720,000 تومان
موجود

آشنایی با مدرسین و نحوه آموزش

 • چرا از پکیج آموزشی ابتدایی و فیلم‌‌‌‌های کلاس دوم حرف آخر دبستان استفاده کنیم؟

second grade | پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر، مباحث ریاضی دبستان خیلی پیچیده و مفصل نیست، اما بسیار مهم و مفید است. بسیاری از فصل‌‌‌‌های کتاب ریاضی ابتدایی 2م، دروس اصلی محسوب می‌شوند و در سطوح بالاتر استفاده می‌شوند. وجود این موضوعات اصلی حساسیت دانش آموزان و والدین را افزایش داده است و تدریس ریاضی پایه دوم به صورت عملی برای آنها به دغدغه تبدیل شده است. در این صفحه به معرفی فصل‌‌‌‌های کتاب ریاضی دوم دبستان حرف اخر می‌پردازیم. فصل اول: مرور ریاضی کلاس در مورد اعداد است، بیشتر در مورد تکرار و مرور درس‌‌‌‌های آموخته شده در ریاضی کلاس اول، آماده سازی دانش آموزان برای فصل بعدی که مربوط به جمع و تفریق دو عدد است.


فصل دوم: در این فصل فرآیند تدریس مفهومی جمع و تفریق اعداد دو رقمی به تفصیل توضیح داده شده است و دانش آموزان با راه حل‌‌‌‌های جمع و تفریق اعداد دو رقمی آشنا می‌شوند. فصل سوم: آموزش این فصل در مورد اشکال هندسی است. در کتاب ریاضی اول ابتدایی با اشکال هندسی به طور مفصل آشنا شدند اما در این قسمت از کتاب اشکال هندسی به صورت کامل آموزش داده شده است. همچنین نمابقی فصول.. آشنایی با مفاهیم اندازه گیری، در اینجا دانش آموزان با مفاهیم اندازه گیری و ویژگی‌‌‌‌های هر واحد اندازه گیری آشنا می‌شوند. مفاهیم اندازه گیری مانند اندازه گیری طول و واحد‌‌‌‌های سانتی متر. جمع و تفریق اعداد سه رقمی، این کلاس در واقع ادامه کلاس جمع و تفریق است اما این جمع و تفریق برای اعداد سه رقمی است و چالش دانش آموزان انجام جمع و تفریق با اعداد سه رقمی است.


جدول واحدها و صدها به عنوان یک فصل مقدماتی در نظر گرفته شده است. در این بخش اعداد به جدول واحدها، صدها و غیره طبقه بندی شده و زبان آموز را برای آشنایی با موضوعات اعشاری در سطوح بالاتر آماده می‌کند. آموزش کسر و احتمال، فصل هفتم در مورد آموزش کسر و احتمال است. دانش آموزان کمتر درگیر مباحث جزئی هستند و بیشتر با آنها آشنا هستند. مسائل مربوط به کسر در کلاس پنجم به طور گسترده تر مورد بحث قرار می‌گیرد. انواع سرشماری و نمودارها، در فصل آخر کتاب ریاضی دوم ابتدایی مباحث آمار و سرشماری را می‌خوانیم. در این کلاس، دانش آموزان با انواع موضوعات سرشماری و انواع نمودارها مانند نمودار میله ای آشنا می‌شوند.

 • آموزش علوم دوم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

روش‌‌‌‌های تدریس علوم دوم ابتدایی حرف آخر خیلی محدود نیست و امروزه با نوآوری هایی که در این زمینه انجام شده است می‌توانید آموزش را برای دانش آموزان جذاب تر کنید. روش‌‌‌‌های تدریس خلاق بسیار و متنوع هستند، اما شما می‌توانید آموزش و یادگیری درس علوم کلاس دوم حرف اخر را تنها با استفاده از چند روش تعاملی تر کنید. آموزش علوم دوم دبستان با بازی‌‌‌‌های موزون، شعر و گفتار: به طور کلی، آموزش با بازی بسیار پربار است و آموزش علوم کلاس دوم با شعر می‌تواند برای دانش آموزان عالی و خیلی جذاب باشه آموزش با استفاده از فیلم‌‌‌‌های آموزشی: در ایام کرونا و دوری دانش آموزان از مدرسه و درس، استفاده از فیلم‌‌‌‌های آموزشی بهترین گزینه برای پر کردن این فاصله است.

فیلم آموزشی علوم دوم استاد کامیار از سری فیلم‌‌‌‌های آموزشی مفید و شناخته شده در زمینه تدریس است. پایه دوم ابتدایی در این فیلم‌‌‌‌های آموزشی به صورت کاملا دقیق و مدون تدریس می‌شود. فیلم‌‌‌‌های آموزشی ما کاملا منطبق بر سرفصل‌‌‌‌های کتاب‌‌‌‌های درسی بوده و از سردرگمی دانش آموزان نیز جلوگیری می‌کند. معلمان منتخب برای فیلم‌‌‌‌های آموزشی استاد کامیار مجرب، حرفه ای هستند و از جدیدترین متد‌‌‌‌های آموزشی برای تدریس علوم تجربی دوم ابتدایی و سایر مبانی استفاده می‌کنند. استفاده از نرم افزار‌‌‌‌های آموزشی: برنامه‌‌‌‌های آموزشی به لحاظ داشتن ساختار جذاب و مهیج تر با استقبال بیشتری از سوی دانش آموزان مواجه شده است. تدریس درسی دوم دبستان در زمینه برنامه‌‌‌‌های آموزشی مانند برنامه harfe akhar برای آنها جذابیت بیشتری خواهد داشت و باعث می‌شود از یادگیری دروس علوم لذت ببرند و از کودکی تصویر دلنشینی از مباحث علوم در ذهنشان شکل بگیرد.

 • آموزش فارسی دوم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

آموزش کامل زمانی اتفاق می‌افتد که دانش آموز از روند تدریس لذت ببرد و به درس فارسی به چشم رنج و شکنجه نگاه نکند. آموزش فارسی کلاس دوم در ابتدا آسان به نظر می‌رسد، اما کار با کودکان خردسال آن را دشوارتر می‌کند. به یاد داشته باشید که با آموزش دروس به دانش آموزان انگیزه میدهیم تا محیط یادگیری را برای آنها جذاب تر کنید. از اینکه تا پایان این توضیحات همراه ما بودید سپاسگزاریم. اگر از خواندن این مباحث لذت بردید، پیشنهاد می‌کنیم این متون را نیز بخوانید؛ روش‌‌‌‌های مختلف آموزش تدریس درس فارسی دوم ابتدایی حرف آخر در راستای برنامه درسی ملی و در تداوم تغییر کتاب پایه تالیف شده است.

این پکیج همچنین سعی دارد دانش آموزان را به تفکر و ایفای نقش فعال در یادگیری با استفاده از روش‌‌‌‌های نوین آموزشی تشویق کند. در عین حال، مهارت هایی را بیاموزید که توانایی آنها را برای حل مشکلات افزایش می‌دهد. این پک به فصول به طرق مختلف نگاه می‌کند. تدریس این درس نه تنها اهرمی موثر برای رشد تفکر است، بلکه با ساختار‌‌‌‌های معرفتی و معرفتی خود وسیله تعالی انسان است که البته بدون تکیه بر معارف و علوم توحیدی امکان پذیر نخواهد بود. درس فارسی باید برای دانش آموزان سرگرم کننده و جالب باشد به دانش آموزان نشان میدهد که با همه تفاوت هایشان می‌توانند کنار هم باشند و به هم احترام بگذارند. دانش‌آموزان در مواقعی که به کمک نیاز دارند مسئولیت می‌پذیرند و به دیگران کمک می‌کنند و برای رسیدن به یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری می‌کنند.


متاسفانه در خیلی از مدارس، ابزار ایجاد تفاوت‌‌‌‌‌های فردی و زمینه‌‌‌‌‌های فکری و مهارت‌‌‌‌‌های ذهنی منحصربه‌فرد آن‌ها اجازه نمی‌دهد دانش‌آموزان به یک پیشرفت تحصیلی دست یابند. ذهن دانش‌آموزان مانند گل‌‌‌‌‌های رنگارنگی است که از آب و خاک و آفتاب بهره برده‌اند اما آنها از نظر رنگ، بو و مهارت‌‌‌‌های متفاوتی برای آموزش یکسان به دست می‌آورند. این تنوع زمینه‌‌‌‌های یادگیری دانش آموزان را می‌توان در الگو‌‌‌‌های یادگیری و ساختار انسان شناختی خلاصه کرد. این پک شامل همه فصلها است و موضوع این فصل با تصویری برگرفته از مثال‌‌‌‌های کاربردی آغاز می‌شود.

 1. هر فصل شامل چهار دوره و یک ماژول حل مسئله است که استراتژی حل مسئله را آموزش می‌دهد.
 2. در قسمت حل مسئله توضیحات استاد محترم ارائه شده تا هدف اصلی آموزش استراتژی را بیان کنند.
 3. همچنین یک واحد مرور فصل و تمرین‌‌‌‌های ترکیبی و مکمل است که با تمرکز بر مهارت هایی مانند مهارت‌‌‌‌های خواندن و نوشتن به پایان می‌رسد.
 4. فرآیند آموزش کتاب شامل فعالیت هایی برای آموزش مفهوم، کار در کلاس درس برای تکمیل یادگیری و مشکلات احتمالی در کلاس است.
 5. همچنین تمریناتی برای تقویت یادگیری وجود دارد که باید در خانه انجام شود.
 6. توجه داشته باشید که پازل ها و سرگرمی ها برای فعالیت در خانه برای تقویت ذهن دانش آموزان است.
 • ویژگی‌‌‌‌های مهم پکیج کامل کلاس دوم دبستان حرف آخر چیست؟

- افزایش توانایی دانش آموزان در حل مسائل و آشنا کردن آنها با راهبرد‌‌‌‌های حل مسئله
- به نقش فعال دانش آموز در یادگیری مفاهیم درسی توجه می‌کند
- توجه به ارتباط کلامی و عینی و بهبود مهارت‌‌‌‌های نوشتن و خواندن
- توجه به تفاوت‌‌‌‌های فردی دانش آموزان و سبک‌‌‌‌های یادگیری آنها
- ارتقاء توانایی دانش آموزان در مدل سازی ریاضی
- دانش آموز مثال ها و مثال هایی از کاربرد علوم در زندگی روزمره را می‌آموزد

 • قیمت خرید و نحوه سفارش محصول پکیج کامل کلاس دوم ابتدایی حرف آخر

شما والدین گرامی جهت دریافت فول پک کامل و مفهومی دوم دبستان – پایه دو ابتدایی حرف آخر (ماجرا‌‌‌‌های گامباسگولی و ماسگامبولی، عمو‌‌‌‌های فیتیله ای و مجموعه لاماسی ها) میتوانید با شماره دفتر مرکزی رسمی موسسه واقع در تهران 02166096851 تماس حاصل فرمائید؛ همچنین برای دریافت تایم مشاوره / پشتیبانی رایگان درسی فرزند خود با تلفن 09120663015 مشاور ارشد رسمی موسسه ارتباط برقرار کنید

 

- گواهینامه‌ها و استاندارد‌‌‌‌‌های سایت حرف آخر:
مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان معتبر نمادملی ساماندهی الکترونیک، گواهی SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب بانک دولتی مسکن بنام حرف آخر مهر.

جزئیات تکمیلی

 • مختص پایه: کلاس دوم دبستان
 • سال تولید: 1400
 • تعداد DVDها: 12 حلقه
 • کل ساعات تدریس: 52:50 ساعت
 • مباحث تدریس شده: کل دروس علوم، ریاضی و فارسی کامل سال دوم و امتحانات
 • کتاب کار: کتاب کار و درس نامه مخصوص خود را دارد.
 • تمرین و سوال: داخل کتاب کار و دی وی دی ها دارد.
 • سطح رضایت مندی: بسیار عالی

تلفن تماس جهت پشتیبانی، سفارش و مشاوره خرید این پکیج:09120663015

نگاهی به پک‌بندی کلی

پک‌بندی کلی پکیج جامع لاماسی ها کلاس دوم دبستان حرف اخر 1400 - 1401
نام پکیجنام مدرس و معلم : قیمت پشت جلد : مدت تدریس (ساعت)
ریاضی دوم : استاد نصیری196017:50
علوم دوم : پیمان کامیار194015:30
فارسی دوم :محسن منتظری198019:20
پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر588052:40

 

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.