پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

(1)
(1)

بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/harfeakhar-kelas-2.jpg
پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
تعداد
+
_
عدد
745,000 تومان
2,220,000 تومان
موجود
موسسه حرف آخر برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی پکیج‌های منحصربه‌فردی آماده کرده. یکی از این پکیج‌های کامل و خاص، پکیج جامع پایه دوم ابتدایی حرف آخر است. پایه دوم ابتدایی ما شامل درس‌های ریاضی، فارسی و علوم دوم ابتدایی است. دانش‌آموزان با قیمتی منحصربه‌فرد می‌توانند همزمان از 3 بسته حرف آخر استفاده کنند. تمامی درس‌هایی که در محصول کامل پایه دوم ابتدایی قرار دارند با استفاده از تصاویر و انیمیشن در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. دانش‌آموزان پایه دوم ابتدایی می‌توانند با استفاده از الگوها و نقشه‌راه‌های مختلف مفاهیم درس را یاد بگیرند و بهترین نمرات را در امتحانات پایه دوم به دست آورند. این پک توسط بهترین اساتید کشور یعنی استاد محسن منتظری، استاد پوریا مظفریان و استاد پیمان کامیار تدریس می‌شود. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال تحصیلی 1402/1403 در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod حرف آخر) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. دانش آموزان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. ✅ دانش‌آموزان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدئوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند. ✅ ویدیوهای آموزشی کلاس دوم دبستان با رویکرد جذاب و همراه با بازی و سرگرمی مکمل برگزار می‌شوند. ✅ ویدیوهای آموزشی دروس با رویکرد تکنیکی/روان و همراه با ابزارهای آموزشی بازی: شعر و سرود برگزار می‌شوند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

آشنایی با مدرسین و نحوه آموزش

 • چرا از پکیج آموزشی ابتدایی و فیلم های کلاس دوم حرف آخر دبستان استفاده کنیم؟

second grade | پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر، مباحث ریاضی دبستان خیلی پیچیده و مفصل نیست، اما بسیار مهم و مفید است. بسیاری از فصل های کتاب ریاضی ابتدایی 2م، دروس اصلی محسوب می‌شوند و در سطوح بالاتر استفاده می‌شوند. وجود این موضوعات اصلی حساسیت دانش آموزان و والدین را افزایش داده است و تدریس ریاضی پایه دوم به صورت عملی برای آنها به دغدغه تبدیل شده است. در این صفحه به معرفی فصل های کتاب ریاضی دوم دبستان حرف اخر می‌پردازیم. فصل اول: مرور ریاضی کلاس در مورد اعداد است، پک علوم دوم ابتدایی حرف آخر نیز خوب تدریس شده. بیشتر در مورد تکرار و مرور درس های آموخته شده در ریاضی کلاس اول، آماده سازی دانش آموزان برای فصل بعدی که مربوط به جمع و تفریق دو عدد است.

 

شرح جزئیات پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر
مختص پایه:کلاس دوم دبستان
سال تولید:1403
بصورت DVD:12 حلقه
بصورت VOD:1 پک جامع
کل ساعات:52:50 ساعت
مباحث تدریس شده:کل دروس علوم، ریاضی و فارسی کامل سال دوم + امتحانات
کتاب کار:-
تمرین و سوال:داخل فیلم ها.
سطح رضایتمندی: بسیار عالی

 


 

فصل دوم: در این فصل فرآیند تدریس مفهومی جمع و تفریق اعداد دو رقمی به تفصیل توضیح داده شده است و دانش آموزان با راه حل های جمع و تفریق اعداد دو رقمی آشنا می‌شوند. فصل سوم: آموزش این فصل در مورد اشکال هندسی است. در کتاب ریاضی اول ابتدایی با اشکال هندسی به طور مفصل آشنا شدند اما در این قسمت از اشکال هندسی به صورت کامل آموزش داده شده است. همچنین نمابقی فصول.. آشنایی با مفاهیم اندازه گیری، در اینجا دانش آموزان با مفاهیم اندازه گیری و ویژگی های هر واحد اندازه گیری آشنا می‌شوند. مفاهیم اندازه گیری مانند اندازه گیری طول و واحدهای سانتی متر. جمع و تفریق اعداد سه رقمی، این کلاس در واقع ادامه کلاس جمع و تفریق است اما این جمع و تفریق برای اعداد سه رقمی است و چالش دانش آموزان انجام جمع و تفریق با اعداد سه رقمی است. آشنایی با ریاضی کلاس دوم ابتدایی بطور دقیق.

 


 

جدول واحدها و صدها به عنوان یک فصل مقدماتی در نظر گرفته شده است. در این بخش اعداد به جدول واحدها، صدها و غیره طبقه بندی شده و زبان آموز را برای آشنایی با موضوعات اعشاری در سطوح بالاتر آماده می‌کند. آموزش کسر و احتمال، فصل هفتم در مورد آموزش کسر و احتمال است. دانش آموزان کمتر درگیر مباحث جزئی هستند و بیشتر با آنها آشنا هستند. مسائل مربوط به کسر در کلاس پنجم به طور گسترده تر مورد بحث قرار می‌گیرد. انواع سرشماری و نمودارها، در فصل آخر کتاب ریاضی دوم ابتدایی مباحث آمار و سرشماری را می‌خوانیم. در این کلاس، دانش آموزان با انواع موضوعات سرشماری و انواع نمودارها مانند نمودار میله ای آشنا می‌شوند.

 

بخش محتوایی سایت - مجموعه دوره ابتدایی آپدیت 1403 - 1404

 

 

پک‌بندی کلی پکیج جامع لاماسی ها کلاس دوم دبستان حرف اخر 1403
نام پکیجنام مدرس و معلم: قیمت پشت جلد: مدت تدریس (ساعت)
ریاضی دوم: استاد نصیری196017:50
علوم دوم: پیمان کامیار194015:30
فارسی دوم:محسن منتظری198019:20
پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر588052:40

 

 • آموزش علوم دوم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

روش های تدریس علوم دوم ابتدایی حرف آخر خیلی محدود نیست و امروزه با نوآوری هایی که در این زمینه انجام شده است می‌توانید آموزش را برای دانش آموزان جذاب تر کنید. روش های تدریس خلاق بسیار و متنوع هستند، اما شما می‌توانید آموزش و یادگیری درس علوم 2م را تنها با استفاده از چند روش تعاملی تر کنید. آموزش علوم دوم دبستان با بازی های موزون، شعر و گفتار: به طور کلی، آموزش با بازی بسیار پربار است و آموزش علوم کلاس دوم با شعر می‌تواند برای دانش آموزان عالی و خیلی جذاب باشه آموزش با استفاده از فیلم های آموزشی: در ایام کرونا و دوری دانش آموزان از مدرسه و درس، استفاده از فیلم های آموزشی بهترین گزینه برای پر کردن این فاصله است. همچنین آشنا شوید با فارسی دوم ابتدایی حرف آخر بطور دقیقتر.

 

 

فیلم آموزشی علوم دوم استاد کامیار از سری فیلم های آموزشی مفید و شناخته شده در زمینه تدریس است. پایه دوم ابتدایی در این فیلم های آموزشی به صورت کاملا دقیق و مدون تدریس می‌شود. فیلم های آموزشی ما کاملا منطبق بر سرفصل های کتاب های درسی بوده و از سردرگمی دانش آموزان نیز جلوگیری می‌کند. معلمان منتخب برای فیلم های آموزشی استاد کامیار مجرب، حرفه ای هستند و از جدیدترین متدهای آموزشی برای تدریس علوم تجربی دوم ابتدایی و سایر مبانی استفاده می‌کنند. استفاده از نرم افزارهای آموزشی: برنامه های آموزشی به لحاظ داشتن ساختار جذاب و مهیج تر با استقبال بیشتری از سوی دانش آموزان مواجه شده است. تدریس درسی دوم دبستان در زمینه برنامه های آموزشی مانند برنامه harfe akhar برای آنها جذابیت بیشتری خواهد داشت و باعث می‌شود از یادگیری دروس علوم لذت ببرند و از کودکی تصویر دلنشینی از مباحث علوم در ذهنشان شکل بگیرد.

 • آموزش فارسی دوم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

آموزش کامل زمانی اتفاق می‌افتد که دانش آموز از روند تدریس لذت ببرد و به درس فارسی به چشم رنج و شکنجه نگاه نکند. آموزش فارسی کلاس دوم در ابتدا آسان به نظر می‌رسد، اما کار با کودکان خردسال آن را دشوارتر می‌کند. به یاد داشته باشید که با آموزش دروس به دانش آموزان انگیزه میدهیم تا محیط یادگیری را برای آنها جذاب تر کنید. از اینکه تا پایان این توضیحات همراه ما بودید سپاسگزاریم. اگر از خواندن این مباحث لذت بردید، پیشنهاد می‌کنیم این متون را نیز بخوانید؛ روش های مختلف آموزش تدریس درس فارسی دوم ابتدایی حرف آخر در راستای برنامه درسی ملی و در تداوم تغییر کتاب پایه تالیف شده است.
 

 

این پکیج همچنین سعی دارد دانش آموزان را به تفکر و ایفای نقش فعال در یادگیری با استفاده از روش های نوین آموزشی تشویق کند. در عین حال، مهارت هایی را بیاموزید که توانایی آنها را برای حل مشکلات افزایش می‌دهد. این پک به فصول به طرق مختلف نگاه می‌کند. تدریس این درس نه تنها اهرمی موثر برای رشد تفکر است، بلکه با ساختارهای معرفتی و معرفتی خود وسیله تعالی انسان است که البته بدون تکیه بر معارف و علوم توحیدی امکان پذیر نخواهد بود. درس فارسی باید برای دانش آموزان سرگرم کننده و جالب باشد به دانش آموزان نشان میدهد که با همه تفاوت هایشان می‌توانند کنار هم باشند و به هم احترام بگذارند. دانش‌آموزان در مواقعی که به کمک نیاز دارند مسئولیت می‌پذیرند و به دیگران کمک می‌کنند و برای رسیدن به یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری می‌کنند.

 

 

متاسفانه در خیلی از مدارس، ابزار ایجاد تفاوت‌های فردی و زمینه‌های فکری و مهارت‌های ذهنی منحصربه‌فرد آن‌ها اجازه نمی‌دهد دانش‌آموزان به یک پیشرفت تحصیلی دست یابند. ذهن دانش‌آموزان مانند گل‌های رنگارنگی است که از آب و خاک و آفتاب بهره برده‌اند اما آنها از نظر رنگ، بو و مهارت های متفاوتی برای آموزش یکسان به دست می‌آورند. این تنوع زمینه های یادگیری دانش آموزان را می‌توان در الگوهای یادگیری و ساختار انسان شناختی خلاصه کرد. این پک شامل همه فصلها است و موضوع این فصل با تصویری برگرفته از مثال های کاربردی آغاز می‌شود.

 1. هر فصل شامل چهار دوره و یک ماژول حل مسئله است که استراتژی حل مسئله را آموزش می‌دهد.
 2. در قسمت حل مسئله توضیحات استاد محترم ارائه شده تا هدف اصلی آموزش استراتژی را بیان کنند. پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید
 3. همچنین یک واحد مرور فصل و تمرین های ترکیبی و مکمل است که با تمرکز بر مهارت هایی مانند مهارت های خواندن و نوشتن به پایان می‌رسد.
 4. فرآیند آموزش کتاب شامل فعالیت هایی برای آموزش مفهوم، کار در کلاس درس برای تکمیل یادگیری و مشکلات احتمالی در کلاس است.
 5. همچنین تمریناتی برای تقویت یادگیری وجود دارد که باید در خانه انجام شود.
 6. توجه داشته باشید که پازل ها و سرگرمی ها برای فعالیت در خانه برای تقویت ذهن دانش آموزان است.

 

 • ویژگی های مهم پکیج کامل کلاس دوم دبستان حرف آخر چیست؟

- افزایش توانایی دانش آموزان در حل مسائل و آشنا کردن آنها با راهبردهای حل مسئله
- به نقش فعال دانش آموز در یادگیری مفاهیم درسی توجه می‌کند
- توجه به ارتباط کلامی و عینی و بهبود مهارت های نوشتن و خواندن
- توجه به تفاوت های فردی دانش آموزان و سبک های یادگیری آنها
- ارتقاء توانایی دانش آموزان در مدل سازی ریاضی
- دانش آموز مثال ها و مثال هایی از کاربرد علوم در زندگی روزمره را می‌آموزد

 • قیمت خرید و نحوه سفارش محصول پکیج کامل کلاس دوم ابتدایی حرف آخر

تیم ما حاصل تلاش یک تیم متخصص و علاقه مند است که سعی می‌کند آموزش ها را با نهایت کیفیت به کاربران خود ارائه نماید. ارائه خدمات پیشتاز امضاء بزرگی بر شعار حرف با عمل برابر است یعنی ” تحولی بزرگ در آموزش ” است. ارائه محتوا به زبان روان، پشتیبانی کاربران و همگان در تمام روزهای هفته، پیشنهاد محتوای گلچین شده براساس علایق کاربران توسط تیم سردبیران و خدمات پرداخت قوی آسان و سریع، از جمله خدمات ما است.

 

سایت حرف اخر یک بانک پکیج واقعی و سرشار از اطلاعاتی بدردبخور است که قبل از خرید کتاب پک آموزشی باید بدانید. بعد از یک انتخاب درست، با خیال راحت می‌توانید برای خرید اینترنتی از طریق همین سایت اقدام کنید. شما والدین گرامی جهت دریافت فول پک کامل و مفهومی دوم دبستان – پایه دو ابتدایی حرف آخر (ماجراهای گامباسگولی و ماسگامبولی، عموهای فیتیله ای و مجموعه لاماسی ها) میتوانید با شماره دفتر مرکزی رسمی موسسه واقع در تهران 02166096851 تماس حاصل فرمائید؛ همچنین برای دریافت تایم مشاوره / پشتیبانی رایگان درسی فرزند خود با تلفن 09120663015 مشاور ارشد رسمی موسسه ارتباط برقرار کنید

 

- گواهینامه‌ها و استاندارد‌های سایت حرف آخر:
مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان معتبر نمادملی ساماندهی الکترونیک، گواهی SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب بانک دولتی مسکن بنام حرف آخر مهر.

 


 

The second complete package of the beginning of the Harfe Akhar, the elementary school math topics are not very complicated and detailed, but they are very important and useful. Many chapters of the 2nd grade elementary math book are considered core subjects and are used at higher levels. The exist ence of these main topics has increased the sensitivity of students and parents, and teaching second grade mathematics in a practical way has become a concern for them.

محصولات مشابه

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,650,000720,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4997
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

2,220,000745,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
ریاضی دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

ریاضی دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

2,260,000385,000 تومان
+
_
بسته کامل ریاضی کلاس دوم ابتدایی - موجودی: 5000
بسته کامل ریاضی کلاس دوم ابتدایی
علوم دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

علوم دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

2,240,000353,000 تومان
+
_
بسته علوم دوم ابتدایی حرف آخر - موجودی: 5000
بسته علوم دوم ابتدایی حرف آخر
فارسی دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

فارسی دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

2,220,000379,000 تومان
+
_
بسته فارسی دوم ابتدایی حرف آخر - موجودی: 5000
بسته فارسی دوم ابتدایی حرف آخر
پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,140,000933,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,050,000894,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

1,980,000863,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,900,000828,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)