ریاضی دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

ریاضی دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

(0)
(0)

بسته کامل ریاضی کلاس دوم ابتدایی - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/riazi-2-harfe-akhar.jpg
ریاضی دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته کامل ریاضی کلاس دوم ابتدایی
تعداد
+
_
عدد
385,000 تومان
2,260,000 تومان
موجود
درس ریاضی یکی از دشوارترین درس‌ها در هر دوره تحصیلی است. معمولا دانش‌آموزان از این درس فراری هستند و نمی‌توانند مفاهیم را به خوبی یاد بگیرند. موسسه حرف آخر برای حل این مشکل با یک پکیج منحصربه‌فرد به سراغ دانش‌آموزان می‌آید. پکیج ریاضی دوم ابتدایی حرف آخر برای دانش‌آموزان پایه دوم طراحی شده است. با استفاده از محصول ریاضی دوم ابتدایی حرف آخر، دانش‌آموزان به خوبی تمامی مفاهیم ریاضی را آموزش می‌بینند. مدرس این مجموعه استاد پوریا مظفریان است. استاد مظفریان با استفاده از فن بیان خاص خود و روش‌های ابتکاری تمامی مفاهیم ریاضی پایه دوم ابتدایی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال تحصیلی 1402/1403 در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod حرف آخر) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. دانش آموزان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. ✅ دانش‌آموزان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدئوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند. ✅ ویدیوهای آموزشی ریاضی دوم دبستان با رویکرد جذاب و همراه با بازی و سرگرمی مکمل برگزار می‌شوند. ✅ ویدیوهای آموزشی دروس با رویکرد تکنیکی/روان و همراه با ابزارهای آموزشی بازی: شعر و سرود برگزار می‌شوند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

آشنایی با مدرس و نحوه آموزش

  • مدرس: استاد پوریا مظفریان (با همکاری و اجرای بی نظیر کلاسی عمو‌های فیتیله ای)

♦ روش تدریس و آموزش پکیج ریاضی دوم ابتدایی حرف آخر 1403

second grade math | پکیج ریاضی دوم ابتدایی حرف آخر، دانش آموزان کلاس دوم بیش از حد بر روی خود و ویژگی های خود تمرکز می‌کنند، ویژگی های شناختی دانش آموزان پایه دوم آنها سخت کار می‌کنند تا تکالیف خود را به طور کامل انجام دهند؛ از انجام تکالیف مکرر و مرور آموخته های خود لذت می‌برند؛ نکات مهمی که هر معلمی باید در روش تدریس دوم ابتدایی مد نظر داشته باشد در این پک بی نظیر درج شده است. اگر پایه کلاس دوم ابتدایی هستید، پیشنهاد می‌کنیم در تدریس به دانش آموزان این پایه به این فیلمها مانند ریاضی اول دبستان حرف آخر توجه کنید. برای افزایش دایره دانش، دانش آموزان، مبانی اولیه ریاضی را به عنوان بخشی ثابت از تدریس همراه بازی سرگرمی ماجراهای ماسگامبولی ها و گامباسگولی عموهای فیتبله ای  قرار داده ایم.

 

کلیه جزئیات پک ریاضی پایه دوم دبستان
مختص پایه:صرفا کلاس دوم دبستان
سال تولید:1403
بصورت DVD:4 حلقه
بصورت VOD:1 پک جامع
کل ساعات:19:30 ساعت
مباحث تدریس شده:کل درس ریاضی کامل سال دوم و امتحانات
کتاب کار:-
تمرین + سوال:داخل فیلم ها دارد.
سطح رضایتمندی:بسیار عالی


ارائه دی وی دی های صوتی-بصری مفید برای دانش آموزان. طیف گسترده ای از فیلم های رایانه ای مناسب، الگو را برای دانش آموزان سال دوم در نظر گرفته ایم. برای هر کار محدودیت زمانی تعیین کنید و آن را تا حد امکان کوتاه نگه دارید تا دانش آموز را خسته و یا انگیزه ندهد. از آنجایی که دانش آموزان در این سن بسیار عالی هستند، شما به عنوان یک معلم می‌توانید انتظارات خود را به سطح مناسبی برسانید. پس از آنجایی که برای بسیاری از دانش آموزان این سایت، نگاه کردن به کتاب مشکل است، سعی کنید تا حد امکان از پکیجها استفاده کنید تا نیاز آنها به مرور کاهش یابد. ریاضیات دبستان دوم یکی از مهم ترین و موثرترین دروس برای ایجاد پایه های محکم ریاضی در دانشجویان آموزش عالی است.

 

 

در ریاضیات ابتدایی، دانش آموز موضوعات را تا حد زیادی از طریق بازی و سرگرمی یاد می‌گیرد. اما در ریاضی دوم دبستان، مباحث و مفاهیم این دوره بسیار جدی گرفته شده است. در این سطح دانش آموز باید یاد بگیرد که چگونه با مباحث انتزاعی درس ریاضی ارتباط برقرار کند. همچنین دانش آموز این کلاس برای اولین بار به طور جدی با مشکل حل مسئله و مدل سازی ریاضی مواجه می‌شود. بنابراین روش تدریس ریاضی دوم دبستان و توانایی معلم در واقعی‌تر ساختن این مفاهیم انتزاعی، بیان کاربردهای آنها در زندگی روزمره، ایجاد مهارت‌های حل مسئله در دانش‌آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این پک به بررسی این موضوع در روش تدریس ریاضی پایه دوم پرداختیم.

پکیج دوم ابتدایی حرف آخر + قیمت راهنمای سفارش و مشاوره

 

کتاب های درسی ریاضی متوسطه نیز در این مقاله ارائه شده است. پکیج ریاضی دوم ابتدایی حرف آخر با هدف ایجاد توانایی بلند خوانی، خواندن با لحن و آهنگ مناسب، درک و پرورش مهارت های خوب دیدن، خوب شنیدن و خوب خواندن گردآوری و طراحی شده است. معمولا در بحث یادگیری ریاضیات، مهارت های محاسباتی حرف اول را می‌زند. در حالی که باید توجه داشت که نوشتن آخرین مهارت برای یادگیری است. بنابراین آنچه در وهله اول باید در نظر گرفت مهارت هایی مانند گوش دادن، حل مسئله است. نحوه تدریس برای کلاس دوم و توانایی معلم در اجرای این روش تدریس، تاثیر بسزایی در ارتقای این مهارت های اساسی دارد. در این مقاله به بررسی این موضوع در روش آموزش پایه دوم مانند فارسی دوم ابتدایی حرف آخر پرداختیم. همچنین فایل دانلود کلاس 2م، راهنمای آموزش کلاس 2 و نمونه سوالات ریاضی کلاس دوم را جهت دانلود در اختیار شما همکاران گرامی قرار داده ایم. کتاب های درسی دوم نیز در این جا ارائه شده است.

  • آیا ریاضی سال دوم دبستان حرف آخر 1404 خوبه؟

همانند علوم دوم ابتدایی حرف آخر، در آموزش ریاضی به معنای انجام فعالیت هایی است که به دانش آموزان کمک می‌کند تا از طریق مشاهدات و روش های علمی درباره جهان پیرامون خود ایده بگیرند. یادگیری این درس در دوران کودکی بسیار مهم است. از آنجا که افراد در این سن ایده ها و نظریه هایی در مورد دنیای اطراف خود کسب می‌کنند، اگر این ایده ها بر اساس مشاهدات اتفاقی و پذیرش شنیده ها باشد، احتمالا غیر علمی و زودگذر هستند. این تصورات غیرعلمی بر سایر تجربیات آینده آنها نیز تأثیر منفی می‌گذارد. بنابراین روش تدریس علوم تجربی و به ویژه روش تدریس علوم تجربی در پایه دوم از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا دانشجویان از طریق این دوره یاد می‌گیرند که عقاید و گزاره های مختلف را به روش های علمی آزمایش کنند و فقط ایده های منطقی و علمی را بپذیرند.

 

 

برای کاربردی تر شدن درس ریاضی دوم ابتدایی از چه روش هایی می‌توان استفاده کرد؟ روش های زیادی برای آموزش ریاضیات ابتدایی به دانش آموزان وجود دارد، اما تشخیص اینکه کدام یک کاربردی و اصولی است دشوار و پیچیده است. به خصوص در عصر ارتباطات و وجود فضای مجازی که تعداد زیادی از مردم این فیلم های آموزشی استاندارد را بازنشر می‌کنند، تمایز سخت تر شده است، اما باید توجه داشت که اصول آموزشی در بسیاری از این موارد اینجا رعایت شده است و مانند سایر دروس از اهمیت و دقت بیشتری برخوردار است زیرا به طور کلی همه دروس ابتدایی جزو دروس اصلی محسوب می‌شوند و این که این مفاهیم به خصوص دروس ریاضی چگونه در دانش آموزان نفوذ می‌کند بسیار مهم است. ریاضی دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید


در اینجا به بررسی این موضوع در روش تدریس در پایه دوم دبستان پرداختیم. همچنین فایل دانلود کتاب پایه 2 و صفحه راهنمای تدریس و نمونه سوالات را در اختیار شما شما گرامی قرار دادیم. حرف اخر همواره تلاش می‌کند با همکاری برترین اساتید و اساتید کشور و استفاده از تخصص آنان، نقش فعالی در گسترش دانش، به روز رسانی اطلاعات اساتید و معرفی آنان به دبستانی ها کشور داشته باشد. هدف ما بالا بردن کیفیت آموزش معلمان و ساختن آینده ای روشن برای فرزندان این کره خاکی است. اگر علاقه مند به مطالعه حرفه ای در زمینه روش های پیشرفت ریاضیات دو، تکنیک های تدریس، مدیریت زمان هستید، پیشنهاد می‌کنیم از بسته های اساتید حرف آخر استفاده فرمایید. همچنین در صورت تمایل به مشاوره خصوصی - سفارش و خرید می‌توانید با مشاورین ما با شماره 02166096851 - 09120663015 تماس حاصل فرمایید.

 

 

این سایت رسمی و مرکزی:

دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان نماد ملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه بانک، حساب اصلی موسسه است.

 

Mathematics is one of the most difficult subjects in any academic course. Usually, students avoid this course and cannot learn the concepts well. Harfe Akhar institute comes to students with a unique package to solve this problem. The last letter of the second elementary math package is designed for the students of the second grade of primary school.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)