ریاضی دوم دبستان حرف آخر | آپدیت 1401 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

ریاضی دوم دبستان حرف آخر | آپدیت 1401 جدید

(0)
(0)

پکیج کامل ریاضی کلاس دوم ابتدایی

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/دوره-ابتدایی/3D/ریاضی-دوم-حرف-آخر.jpg
ریاضی دوم دبستان حرف آخر | آپدیت 1401 جدید
رنگ و مدل کالا
پکیج کامل ریاضی کلاس دوم ابتدایی
تعداد
+
_
عدد
ارسال رایگان
680,000 تومان
2,260,000 تومان
موجود

آشنایی با مدرس و نحوه آموزش

  • مدرس: استاد پوریا مظفریان (با همکاری و اجرای بی نظیر کلاسی عمو‌‌‌‌‌های فیتیله ای)

♦ روش تدریس و آموزش پکیج ریاضی دوم ابتدایی حرف آخر 1400

second grade math | پکیج ریاضی دوم ابتدایی حرف آخر، دانش آموزان کلاس دوم بیش از حد بر روی خود و ویژگی‌‌‌‌های خود تمرکز می‌کنند، ویژگی‌‌‌‌های شناختی دانش آموزان پایه دوم آنها سخت کار می‌کنند تا تکالیف خود را به طور کامل انجام دهند؛ از انجام تکالیف مکرر و مرور آموخته‌‌‌‌های خود لذت می‌برند؛ نکات مهمی که هر معلمی باید در روش تدریس دوم ابتدایی مد نظر داشته باشد در این پک بی نظیر درج شده است. اگر پایه کلاس دوم ابتدایی هستید، پیشنهاد می‌کنیم در تدریس به دانش آموزان این پایه به این فیلمها مانند ریاضی اول دبستان حرف آخر توجه کنید. برای افزایش دایره دانش، دانش آموزان، مبانی اولیه ریاضی را به عنوان بخشی ثابت از تدریس همراه بازی سرگرمی ماجرا‌‌‌‌های ماسگامبولی ها و گامباسگولی عمو‌‌‌‌های فیتبله ای  قرار داده ایم.

 

کلیه جزئیات پک ریاضی پایه دوم دبستان
مختص پایه:صرفا کلاس دوم دبستان
سال تولید:1400
تعداد DVDها:4 حلقه
کل ساعات:19:30 ساعت
مباحث تدریس شده:کل درس ریاضی کامل سال دوم و امتحانات
کتاب کار:کتاب کار + درس نامه مخصوص
تمرین + سوال:داخل کتاب کار و دی وی دی ها دارد.
سطح رضایتمندی:بسیار عالی


ارائه دی وی دی‌‌‌‌های صوتی-بصری مفید برای دانش آموزان. طیف گسترده ای از فیلم‌‌‌‌های رایانه ای مناسب، الگو را برای دانش آموزان سال دوم در نظر گرفته ایم. برای هر کار محدودیت زمانی تعیین کنید و آن را تا حد امکان کوتاه نگه دارید تا دانش آموز را خسته و یا انگیزه ندهد. از آنجایی که دانش آموزان در این سن بسیار عالی هستند، شما به عنوان یک معلم می‌توانید انتظارات خود را به سطح مناسبی برسانید. پس از آنجایی که برای بسیاری از دانش آموزان این سایت، نگاه کردن به کتاب مشکل است، سعی کنید تا حد امکان از پکیجها استفاده کنید تا نیاز آنها به مرور کاهش یابد. ریاضیات دبستان دوم یکی از مهم ترین و موثرترین دروس برای ایجاد پایه‌‌‌‌های محکم ریاضی در دانشجویان آموزش عالی است.

در ریاضیات ابتدایی، دانش آموز موضوعات را تا حد زیادی از طریق بازی و سرگرمی یاد می‌گیرد. اما در ریاضی دوم دبستان، مباحث و مفاهیم این دوره بسیار جدی گرفته شده است. در این سطح دانش آموز باید یاد بگیرد که چگونه با مباحث انتزاعی درس ریاضی ارتباط برقرار کند. همچنین دانش آموز این کلاس برای اولین بار به طور جدی با مشکل حل مسئله و مدل سازی ریاضی مواجه می‌شود. بنابراین روش تدریس ریاضی دوم دبستان و توانایی معلم در واقعی‌تر ساختن این مفاهیم انتزاعی، بیان کاربرد‌‌‌‌های آنها در زندگی روزمره، ایجاد مهارت‌‌‌‌‌های حل مسئله در دانش‌آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این پک به بررسی این موضوع در روش تدریس ریاضی پایه دوم پرداختیم.

پکیج دوم ابتدایی حرف آخر + قیمت راهنمای سفارش و مشاوره

کتاب‌‌‌‌های درسی ریاضی متوسطه نیز در این مقاله ارائه شده است. پکیج ریاضی دوم ابتدایی حرف آخر با هدف ایجاد توانایی بلند خوانی، خواندن با لحن و آهنگ مناسب، درک و پرورش مهارت‌‌‌‌های خوب دیدن، خوب شنیدن و خوب خواندن گردآوری و طراحی شده است. معمولا در بحث یادگیری ریاضیات، مهارت‌‌‌‌های محاسباتی حرف اول را می‌زند. در حالی که باید توجه داشت که نوشتن آخرین مهارت برای یادگیری است. بنابراین آنچه در وهله اول باید در نظر گرفت مهارت هایی مانند گوش دادن، حل مسئله است. نحوه تدریس برای کلاس دوم و توانایی معلم در اجرای این روش تدریس، تاثیر بسزایی در ارتقای این مهارت‌‌‌‌های اساسی دارد. در این مقاله به بررسی این موضوع در روش آموزش پایه دوم مانند فارسی دوم ابتدایی حرف آخر پرداختیم. همچنین فایل دانلود کلاس 2م، راهنمای آموزش کلاس 2 و نمونه سوالات ریاضی کلاس دوم را جهت دانلود در اختیار شما همکاران گرامی قرار داده ایم. کتاب‌‌‌‌های درسی دوم نیز در این جا ارائه شده است.

  • آیا ریاضی سال دوم دبستان حرف آخر خوبه؟

همانند علوم دوم ابتدایی حرف آخر، در آموزش ریاضی به معنای انجام فعالیت هایی است که به دانش آموزان کمک می‌کند تا از طریق مشاهدات و روش‌‌‌‌های علمی درباره جهان پیرامون خود ایده بگیرند. یادگیری این درس در دوران کودکی بسیار مهم است. از آنجا که افراد در این سن ایده ها و نظریه هایی در مورد دنیای اطراف خود کسب می‌کنند، اگر این ایده ها بر اساس مشاهدات اتفاقی و پذیرش شنیده ها باشد، احتمالا غیر علمی و زودگذر هستند. این تصورات غیرعلمی بر سایر تجربیات آینده آنها نیز تأثیر منفی می‌گذارد. بنابراین روش تدریس علوم تجربی و به ویژه روش تدریس علوم تجربی در پایه دوم از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا دانشجویان از طریق این دوره یاد می‌گیرند که عقاید و گزاره‌‌‌‌های مختلف را به روش‌‌‌‌های علمی آزمایش کنند و فقط ایده‌‌‌‌های منطقی و علمی را بپذیرند.

 

برای کاربردی تر شدن درس ریاضی دوم ابتدایی از چه روش هایی می‌توان استفاده کرد؟ روش‌‌‌‌های زیادی برای آموزش ریاضیات ابتدایی به دانش آموزان وجود دارد، اما تشخیص اینکه کدام یک کاربردی و اصولی است دشوار و پیچیده است. به خصوص در عصر ارتباطات و وجود فضای مجازی که تعداد زیادی از مردم این فیلم‌‌‌‌های آموزشی استاندارد را بازنشر می‌کنند، تمایز سخت تر شده است، اما باید توجه داشت که اصول آموزشی در بسیاری از این موارد اینجا رعایت شده است و مانند سایر دروس از اهمیت و دقت بیشتری برخوردار است زیرا به طور کلی همه دروس ابتدایی جزو دروس اصلی محسوب می‌شوند و این که این مفاهیم به خصوص دروس ریاضی چگونه در دانش آموزان نفوذ می‌کند بسیار مهم است.


در اینجا به بررسی این موضوع در روش تدریس در پایه دوم دبستان پرداختیم. همچنین فایل دانلود کتاب پایه 2 و صفحه راهنمای تدریس و نمونه سوالات را در اختیار شما شما گرامی قرار دادیم. حرف اخر همواره تلاش می‌کند با همکاری برترین اساتید و اساتید کشور و استفاده از تخصص آنان، نقش فعالی در گسترش دانش، به روز رسانی اطلاعات اساتید و معرفی آنان به دبستانی ها کشور داشته باشد. هدف ما بالا بردن کیفیت آموزش معلمان و ساختن آینده ای روشن برای فرزندان این کره خاکی است. اگر علاقه مند به مطالعه حرفه ای در زمینه روش‌‌‌‌های پیشرفت ریاضیات دو، تکنیک‌‌‌‌های تدریس، مدیریت زمان هستید، پیشنهاد می‌کنیم از بسته‌‌‌‌های اساتید حرف آخر استفاده فرمایید. همچنین در صورت تمایل به مشاوره خصوصی - سفارش و خرید می‌توانید با مشاورین ما با شماره 02166096851 - 09120663015 تماس حاصل فرمایید.

 

این سایت رسمی و مرکزی:

دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان نماد ملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه بانک، حساب اصلی موسسه است.

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)