علوم دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

علوم دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

(0)
(0)

بسته علوم دوم ابتدایی حرف آخر - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/دوره-ابتدایی/3D/علوم-دوم-حرف-آخر.jpg
علوم دوم دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته علوم دوم ابتدایی حرف آخر
تعداد
+
_
عدد
353,000 تومان
2,240,000 تومان
موجود
یکی از درس‌هایی که معمولا دانش‌آموزان از آن فراری هستند، درس علوم است. دانش‌آموزان مفاهیم این درس را حفظ می‌کنند و بدون یادگیری به سراغ امتحان می‌روند و نتایج قابل قبولی کسب نمی‌کنند. حرف آخر برای این مشکل دانش‌آموزان یک پکیج منحصربه‌فرد ارائه داده است. پکیج علوم دوم ابتدایی حرف آخر با استفاده از روش‌های آموزشی جدید توسط استاد پیمان کامیار تدریس می‌شود. استاد پیمان کامیار در این پک، تمامی مفاهیم علوم دوم ابتدایی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. این محصول با استفاده از بازی و سرگرمی و همراه با تصاویر و انیمیشن در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال تحصیلی 1402/1403 در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod حرف آخر) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. دانش آموزان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. ✅ دانش‌آموزان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدئوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند. ✅ ویدیوهای آموزشی علوم دوم دبستان با رویکرد جذاب و همراه با بازی و سرگرمی مکمل برگزار می‌شوند. ✅ ویدیوهای آموزشی دروس با رویکرد تکنیکی/روان و همراه با ابزارهای آموزشی بازی: شعر و سرود برگزار می‌شوند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

آشنایی با مدرس و نحوه آموزش

  • مدرس: استاد پیمان کامیار

♦ روش تدرس:

second grade science | پکیج علوم دوم ابتدایی حرف آخر، این مدل از معلم مجموعه ای از اطلاعات را در زمینه خاص علوم در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. وظیفه اصلی معلمین ما درک آمادگی دانش آموزان برای کسب تجربه و فعالیت های شناختی جدید و استفاده از تجربیات در موقعیت های جدید است. آنها در ذهن خود سازماندهی می‌کنند، نقاط و محتوای نهفته در آنها را به هم متصل می‌کنند و سپس آموخته های خود را در موقعیت جدید به کار می‌گیرند و تعمیم می‌دهند. با این کار، پدیده های ناآشنا را با دی وی دی های مفهومی توضیح می‌دهیم. سبک تفکر استقرایی دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا اطلاعات را جمع‌آوری کنند، آن‌ها را به دقت بررسی کنند، مفاهیم را تدوین کنند و یاد بگیرند که چگونه با آن مفاهیم مانند فارسی دوم حرف آخر کار کنند. با استفاده منظم از این روش، افراد توانایی موثرتری در توسعه مفاهیم پیدا می‌کنند و بر به نظرات خود در مورد اطلاعات اضافه می‌کند.

 

مشاهده پکیج جامع کلاس اول حرف آخر | ویژگی ها و سفارش مستقیم

 

 

شرح پکیج کامل علوم کلاس دو حرف اخر
مختص پایه:کلاس دوم دبستان
سال تولید:1402
بصورت DVD: 4 حلقه
بصورت VOD:1 پک جامع
کل تایم:12:50 ساعت
مباحث تدریس شده:کل درس علوم کامل سال دوم + امتحانات
کتاب کار:-
تمرین و سوال:داخل فیلم ها دارد.
سطح رضایتمندی:بسیار عالی
  • مجموعه فیلم قدرتمند آموزش تحصیلی پایه دوم ابتدایی سال تحصیلی 1402 - 1403

مدل استدلال استقرایی برای آموزش توسعه مفاهیم مانند ریاضی دوم حرف آخر و در عین حال آموزش مفاهیم به دانش آموزان و پرورش توجه به منطق، زبان، معانی کلمات و ماهیت دانش ایجاد شده است، سه روش آموزشی در این مدل وجود دارد. هر روش دارای سه مرحله است: مرحله اول: الف- نمایه سازی 2- تدوین 3- پرداختن به مرحله دوم: 1- تعیین جنبه های شاخص 2- کشف روابط 3- استنباط مرحله سوم: 1- پیش بینی نتایج 2- توضیح پیش بینی ها 3- تأیید پیش بینی. تفکر بالاترین سطح استاد کامیار، هدف آماده سازی دانش آموزان برای تحصیل در فضای کلاسی برای ارتقای توانایی همه فراگیران برای حل مشکلات آموزشی است. سیستم سمعی بصری با فیلم ها یکی از رایج ترین روش های مدرن است و کاربرد جهانی دارد.

 

این سبک دارای مزایا و خصوصیات فوق العاده ای است. آموزش طوفان فکری خلاقانه منجر به حل مسئله آنها می‌شود. طوفان فکری می‌تواند به یادگیرندگان به عنوان راهی برای یادآوری مفاهیم و اصول مورد نیاز برای حل یک مسئله کمک کند. این تدریسها برای تشویق موفق تر عمل کرده است. هر چه توجه بیشتر باشد، احتمال وجود تاثیرات مفید و مؤثر بیشتر می‌شود. موفقیت روش با تعداد الگوهای ارائه شده در جلسه ها ارتباط مستقیم دارد. علاوه بر ارائه پیشنهاد، اعضا می‌توانند پیشنهادات خود را بهبود بخشند. روش طوفان فکری به اشخاص این امکان را می‌دهد که پس از شنیدن حرف آن را فرا بگیرند بر صاحب نظران پوشیده نیست که پویایی انواع روش های آموزشی و تکیه آن بر مبانی صحیح علمی و حساب شده تأثیر بسزایی در رشد یادگیری و ارتقای سطح یادگیری دانش آموختگان دارد و این موضوع همت متخصصان حرف آخر را می‌طلبد..

 

  • مختص پایه: کلاس دوم
  • سال تولید: 1402/1403
  • کل ساعات تدریس: 12:50 ساعت
  • مباحث تدریس شده: کل درس علوم کامل سال دوم و امتحانات
  • سطح رضایت مندی: بسیار عالی

⇔ تلفن تماس جهت پشتیبانی، سفارش و مشاوره خرید این پکیج: 09120663015

 

در این زمینه در تدوین، طراحی و به کارگیری روشی جدید استفاده شده. امروزه هر انسانی باید از روشهای جدید استفاده کند. از آنجایی که در مدارس ما دانش آموزان برای آینده تربیت می‌شوند و هر سال محتوای کتاب ها تغییر می‌کند، نیاز به استفاده از روش های جدید، بدیع و موثر به شدت احساس می‌شود. یکی از اساسی ترین مشکلات نظام آموزشی به ویژه در کشور ما عدم استفاده از روش های نوین آموزشی در آموزش و پرورش است. آشنایی با روش های مختلف تدریس می‌تواند زمینه ساز تعامل متقابل و منطقی با دانش آموزان از یک موسسه باشد و ارتباط صحیحی را برای او فراهم کند تا همیشه تفکر منطقی داشته باشد. آنچه در این مقاله ارائه می‌شود، نگاهی اجمالی و مختصر به روش‌های نوین تدریس در ادبیات فارسی از جمله یادگیری از طریق همکاری و پایه‌گذاری است.

  • آیا علوم پایه دوم دبستان حرف آخر مهندس پیمان کامیار حرف آخر خوبه؟

استار کامیار روش های تدریس خود را به گونه ای طراحی کند که فرصت های زیادی را برای فرد در پیوند دادن درس به زندگی متصور باشد. پس بصورت کلی استفاده از وسایل کمک آموزشی مانند فیلم، سی دی، اسلاید، نوار و 000 بسیار موثر است. ارتقاء سطح علمی و اساتید از آخرین اطلاعات در زمینه زبان کلاس دوم. معلمان برای بالا بردن سطح دانش آموزان و آموزش بهتر این زبان باید از روش های نوین آموزشی استفاده کرده اند. برگزاری الگوهای تدریس فعال با حضور فعال و حضور گسترده معلمان در کنار معرفی منابع و کتب روشهای خوب داخل پکیج. این بسته به آموزش کامل کتاب زبان فارسی پایه دوم بر اساس آخرین تغییرات کتاب های درسی می‌پردازد. انیمیشن آموزشی این مجموعه قسمت های مختلف هر درس را به طور کامل می‌خواند و توضیح می‌دهد.


اولین درس از کتاب در این برنامه رایگان است و مابقی درس ها پس از پرداخت توسطه مشاورین رسمی موسسه موجود است. در این گروه علاوه بر امکان تماشای همیشه دسترس دروس، امکان دانلود رایگان و تماشا وجود دارد. پایه دوم ابتدایی یکی از مهمترین مقاطع تحصیلی دانش آموزان محسوب می‌شود. زیرا دانش آموزان پس از گذراندن کلاس اول دبستان که در آن بسیاری از دروس همراه با بازی و سرگرمی تدریس می‌شود، مباحث بسیار مهم و جدی مانند روش حل مسائل، مدل سازی ریاضی، انجام آزمایش های علمی، گزارش نویسی و روان خوانی متون طولانی را پیش رو دارند. و شما می‌دانید. همچنین در این سن دانش‌آموزان ویژگی‌های شناختی خاص خود را دارند، زیرا آشنایی با آنها به معلم کمک می‌کند تا در مورد روش تدریس کلاس دوم ابتدایی به گونه‌ای فکر کند که با این ویژگی‌ها همخوانی بیشتری داشته باشد.


در این پست به بررسی ویژگی های پایه 2م و نحوه تدریس کتاب پرداختیم. شناسایی ویژگی های دانش آموزان پایه دوم برای انتخاب بهترین روش تدریس برای کلاس دوم، همانطور که در ابتدای متن ذکر شد، شناخت روحیات و ویژگی های دانش آموزان در هر پایه و سطح به معلم کمک می‌کند تا روش تدریس خود را بر اساس این ویژگی ها انتخاب کند و وظایف، فعالیت ها و روش های ارزشیابی را که برای دانش آموزانش مناسب است توجه داشته باشید که هر دانش آموزی ویژگی های شخصیتی خاص خود را دارد و لزوماً همه دانش آموزان کلاس دوم ویژگی های مشابه را ندارند. اما نداشتن این ویژگی ها به معنای غیرعادی بودن دانش آموز نیست. با این حال، شخص در این بسته می‌تواند به عنوان یک چارچوب مفید مورد استفاده قرار گیرد.

  • چگونه علوم دوم حرف آخر – پایه 2 لاماسی ها را تهیه کنیم؟

اگر که می‌خواهید با اطمینان تدریس جدید پک علوم دوم موسسه حرف اخر را سریع و با پست پیشتاز خرید و تهیه کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شماره‌های زیر تماس بگیرید. اگر به مشاوره فروش نیز نیاز دارید: 09120663015، کافی است با شماره دفتر مرکزی موسسه واقع در تهران: 02166096851 تماس بگیرید. همکاران پاسخگوی ما به پرسش های شما دوستان پاسخ می‌دهند و بطور دقیق شما را راهنمایی میکنند.

 


The Harfe Akhar of the second elementary science cage, this model of the teacher provides students with a set of information in the specific field of science. The main task of our teachers is to understand the readiness of students to gain experience and new cognitive activities and use experiences in new situations

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

گفتگو را با موسسه شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت های زیر که میخواهید کلیک کنید