فارسی دوم دبستان حرف آخر | آخرین آپدیت 1402 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

فارسی دوم دبستان حرف آخر | آخرین آپدیت 1402 جدید

(0)
(0)

پکیج فارسی دوم ابتدایی حرف آخر - موجودی: 1000000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/دوره-ابتدایی/3D/فارسی-دوم-حرف-آخر.jpg
فارسی دوم دبستان حرف آخر | آخرین آپدیت 1402 جدید
رنگ و مدل کالا
پکیج فارسی دوم ابتدایی حرف آخر
تعداد
+
_
عدد
379,000 تومان
2,220,000 تومان
موجود
پکیج فارسی دوم ابتدایی حرف آخر توسط استاد محسن منتظری تدریس می‌شود. استاد محسن منتظری با استفاده از تصاویر و انیمیشن تمامی مفاهیم فارسی دوم ابتدایی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. دانش‌آموزان همراه با این پکیج سرگرم می‌شوند و همراه با بازی و سرگرمی، مفاهیم فارسی دوم ابتدایی را آموزش می‌بینند. این پکیج یک تفاوت بسیار مهم با سایر منابع دیگر دارد. دانش‌آموزان با پکیج فارسی دوم ابتدایی حرف آخر حوصله‌شان سر نمی‌رود و با علاقه زیادی به درس‌ها گوش می‌کنند. استاد محسن منتظری در این پکیج همراه گامباسگولی و ماسگامبولی مفاهیم را به دانش‌آموزان دوره دوم ابتدایی توضیح می‌دهد.

آشنایی با مدرس و نحوه آموزش

  • مدرس: استاد محسن منتظری
  • نکات مهم در مورد آموزش پکیج فارسی کلاس دوم دبستان حرف آخر

second grade persian | پکیج فارسی اول ابتدایی حرف آخر، روش های نوین آموزش زبان فارسی ابتدایی، آموزش ادبیات فارسی سال 1402 و 1403 یکی از اساسی ترین مشکلات نظام آموزشی به ویژه در کشور ما عدم استفاده از روش های نوین در آموزش و پرورش است. در نتیجه کیفیت در حد مطلوب نیست و دانش آموزان علاقه چندانی نشان نمی‌دهند. یکی از دلایل آن ناآشنایی معلمان با روش های نوین تدریس در ادبیات فارسی است. پکیج کامل دوم ابتدایی بسیار دقیق است. پیشرفت روزافزون در علوم مختلف و تحقیقات در زمینه های مختلف بیانگر آنست که اطلاعات بشر روز به روز در حال افزایش است مطالب جدیدی به دست می‌آید، امروزه هر انسانی مجبور به استفاده از نتایج جدید است.

 

شرح جزئیات پک چدید فارسی پایه دو
مختص پایه:کلاس دوم دبستان
سال تولید:1402
بصورت DVD:4 حلقه
بصورت VOD:1 پک جامع
کل تایم:20:30 ساعت
مباحث:کل درس فارسی کامل سال دوم و امتحانات
کتاب کار:کتاب کار و درس نامه مخصوص خود را دارد.
تمرین و سوال:داخل کتاب کار + فیلم ها دارد.
سطح رضایتمندی:بسیار عالی

 


 

معلم باید با روش های مختلف تدریس آشنا باشد و بداند در هر موقعیت آموزشی از کدام روش استفاده کند. آنچه در این مقاله به آن پرداخته خواهد شد، نگاهی اجمالی و گذرا به شیوه های نوین فارسی پایه دوم حرف اخر است، سپس تکمیل شده و در پایان پیشنهادات خرید آن ارائه شده است. زبان فارسی به‌عنوان یکی از زبان‌های قرابت بسیار زیادی به عربی دارد و حتی عده نیز آنرا شاخه از عربی دانسته اند. فارسی امروزه میتواند نقش مهمی در تحکیم پیوندهای دوستی کشورهای همسایه و سایر کشورها در تحقق و شکل گیری طرح گفت و گوی های فرهنگی ایفا کند و نظر محصلین دبستان را به خود جلب کند. روابط دوستانه با این گویش تشویق می‌شود.

اهداف کلی برنامه درسی پکیج زبان فارسی در مقطع ابتدایی موسسه حرف اخر مهر، حوزه دانش 1- تعریف مختصر فارسی استاندارد 2- گسترش در حوزه نمادها و معانی 3- آشنایی با گفتار و نوشتار و درک تفاوت های آنها 4- شناسایی سریع جبهه های فنی زبان 5- آشنایی با جامعه و سیاسی، مسائل ملی، علمی و فنی در قالب زبان؛ حوزه عاطفی الف) ایجاد و تقویت علاقه و نگرش مثبت نسبت به: - مبانی اعتقادی، فرهنگی و ملی کشور. بیان عواطف و احساسات و افکار در قالب گفتار و نوشتار - زیباترین جلوه های گفتار و تمجید از آن

  • روش آموزش زبان فارسی دوم دبستان حرف آخر

شیوه های نوین آموزش زبان و ادبیات فارسی، هدف این فیلمها آشنایی مفهومی شما با شیوه‌های مدرن تدریس، استفاده از فارسی دوم دبستان در کلاسی کاملا خصوصی، غنی‌سازی محتوای مباحث، آموزش حرفه‌ای با حضور دبیران برتر و ارائه خدمات به هدف ارتقای کیفیت تدریس جامع است. دانش آموزان فرصت یادگیری در گروه ها را دارند و از طریق همکاری، یادگیری مشارکتی یک چارچوب خوب است که در آن گروه های دانش آموزی توسط مدرس اداره می‌شود. هدف نهایی از به کارگیری الگوی تدریس ما، دستیابی به فعالیت های ذهنی عالی از طریق همکاری است. دلبستگی مثبت، مسئولیت فردی، تعامل چهره به چهره، مهارت های اجتماعی و پردازش گروهی. این عناصر معلم را از سخنرانی صرف و دانش آموز را از تکرار بی مورد آموخته ها رها می‌کند.

 

علاوه بر این، یادگیری مشارکتی فرصت هایی را برای یادگیرندگان ایجاد می‌کند تا در موقعیت هایی مانند کار تیمی، ارتباطات، هماهنگی مؤثر و تقسیم کار موفق شوند. در این پک ابتدا معلم حدود 15 دقیقه در مورد اهداف مهم درس، انتظارات دانش آموزان در پایان جلسه و نکات اصلی درس که نیاز به توضیح دارد صحبت می‌کند. در مرحله دوم به دانش آموزان فرصت داده می‌شود تا در جلسات خود در زمان معینی روی مطالب یا فعالیت هایی که به آنها ارائه می‌شود تمرین و کار کنند. معلم در جلسه ها حضور یافته و فصول لازم را ارزیابی می‌کند. در مرحله بعدی نتایج کار تمرینی ارائه خواهد شد. روش‌های مختلفی برای ارائه وجود دارد.

 

آشنایی با پک ریاضی کلاس دوم ابتدایی - به عنوان مثال، «هر گروه فیلمی نتایج کار خود را بر روی یک کاغذ یا مقوا به صورت نوشتاری، نمودار یا نقاشی به تصویر می‌کشد و این کاغذها به تخته یا روی تخته سنجاق می‌شوند. دیوار کلاس درس و مورد انتقاد قرار می‌گیرند.. در گروه های دیگر قرار می‌گیرند در آخرین مرحله که مرحله ارزشیابی است، معلمین کار گروه ها را ارزیابی می‌کند. برای ارزیابی می‌توان در تدریسها کمک کرد و با کمک انها معیارهای ارزیابی را تدوین کرد و بر اساس این معیارها حتی خود گروه های فیتیله ای نیز می‌توانند کار خود را ارزیابی کنند (خودارزیابی). دانش آموز موضوعی را در قالب نمایش اجرا می‌بیند که این روش تدریس به مهارت های بازیگری خاصی نیاز ندارد.

  • تدریس استاد محسن منتظری در پکیج زبان فارسی کلاس دوم حرف اخر

معلم ما در این تدریسها می‌تواند با توجه به محتوای آموزشی نیاز شما را بسیر دقیق و علمی پاسخ دهد، ویژگی مهم روش ایفای نقش این است که فراگیران با نمایش و بازیگران آن رابطه عاطفی برقرار می‌کنند و با هیجان مراحل نمایش را تماشا می‌کنند. به این ترتیب دقت، تمرکز و توجه به محتوا افزایش می‌یابد و یادگیری بهتر و موثرتر صورت می‌گیرد و این روش برای مقابله با کمرویی و کمرویی برخی زبان‌آموزان که کمتر درگیر یادگیری زبان هستند بسیار مفید است. این روش که در اصل یک روش تدریس دانش آموز محور است، برای سطوح بالاتر از پایه استفاده می‌شود و برای دانش آموزان 2م ابتدایی مناسب است. به عنوان مثال برای جلسات گفتگوی پیشرفته میانی فواید زیادی دارد. این اجازه می‌دهد تا افراد گاهی اوقات خوب صحبت کنند و به سؤالات آنها پاسخ دهند و اجرای این روش از هر روش دیگری دشوارتر است.

 

زیرا معلم باید کاملاً مسلط باشد و دانش آموزان با آمادگی قبلی وارد کلاس شوند. برگزاری کلاس مکالمه به گونه ای که همه در گفتگو شرکت کنند و به اطلاعاتی که رد و بدل می‌شود علاقه نشان دهند کار دشواری است. در این راستا روش مشاوره می‌تواند کمک زیادی به موفقیت برنامه آموزش فارسی پایه دوم کند. سبکی از تدریس که توانایی دانش آموزان را برای حل مسائل رشد می‌دهد، آنها را به بیان خلاق هدایت می‌کند و با توجه به بعد عاطفی و غیرمنطقی، ایده های فکری جدید را گسترش می‌دهد. سبکی از بلاغت است که در این سبک با فعالیت استعاری به یک جریان آگاهانه تبدیل می‌شود.

  • چگونه پکیج فارسی دوم حرف آخر را سفارش بدهم؟ قیمت خرید!

این سبک اغلب برای آموزش ترکیب بندی استفاده می‌شود، زیرا بیش از هر درس دیگری نیاز به رشد تخیل ذهنی برای ایجاد چیزی جدید دارد. هدف اصلی نوآوری یا نوآوری شکستن سد قوانین سنتی و ایجاد راه های جدید برای حل مشکلات است. این روش برای کمک به افراد برای شکستن زمینه های ذهنی گذشته و یافتن راه مناسب برای تفکر در مورد موضوع به روشی جدید است. شما از طریق این وبسایت اصلی می‌توانید پکیج فارسی اول دبستان فیلم جدید حرف آخر شامل آموزش کامل سال را تهیه کنند و تفوق دانش آموز خود را تضمین کنید. والدین گرامی جهت تهیه این پک و مجموعه پکیج جامع ما می‌توانند با شماره دفتر اصلی 02166096851 دفتر رسمی موسسه در تهران - تماس برقرار فرمایند تا مجموعه اورجینال را سریع دریافت کنند، همچنین شما می‌توانید جهت پشتیبانی-مشاوره تلفنی رایگان با شماره 09120663015 ارتباط برقرار کنند.

 


The first elementary Persian package has the latest methods of teaching elementary Persian language. One of the most fundamental problems of the educational system, especially in our country, is the lack of using modern methods in education. As a result, the quality is not optimal and students do not show much interest. One of the reasons is teachers' unfamiliarity with new teaching methods in Persian literature.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

گفتگو را با موسسه شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت های زیر که میخواهید کلیک کنید