پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

(0)
(0)

بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/fifth-harfeakhar.jpg
پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
تعداد
+
_
عدد
894,000 تومان
2,050,000 تومان
موجود
پکیج کامل پایه پنجم ابتدایی با یک قیمت منحصربه‌فرد در اختیار دانش‌‌آموزان پایه پنجم ابتدایی قرار می‌گیرد. این محصول جامع دارای دروس فارسی، علوم و ریاضی است و هر سه پک به صورت همزمان در داخل این مجموعه قدرتمند قرار دارند. دانش‌آموزان می‌توانند با تهیه بسته کامل پایه پنجم، تمامی درس‌های پایه 5م دبستان را در اختیار داشته باشند. دانش‌آموزان می‌توانند کتب کلاس پنجم ابتدایی را به صورت همزمان در ویدئوهای آموزشی کلاس شش داشته باشند. تمامی مفاهیم و درس‌های این محصول VOD با استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی در اختیار همگان قرار می‌گیرد. مدرسین این پکیج استاد پوریا مظفریان، استاد پیمان کامیار و استاد محسن منتظری هستند. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال 1403/1404 در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. داوطلبان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. --- ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

بررسی محصول پایه پنجم دبستان حرف اخر

  • پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل پایه پنجم ابتدایی با یک قیمت منحصربه‌فرد در اختیار دانش‌آموزان پایه پنجم ابتدایی قرار می‌گیرد. این محصول جامع دارای دروس فارسی، علوم و ریاضی است و هر سه پک به صورت همزمان در داخل این مجموعه قدرتمند قرار دارند. دانش‌آموزان می‌توانند با تهیه بسته کامل پایه پنجم، تمامی درس‌های پایه 5م دبستان را در اختیار داشته باشند.

‏برنامه های درسی برای زندگی‏ ‏این درس برنامه برای زندگی جزء ترکیبی از ‏‏تمام‏‏ اجزای ‏‏برنامه اموزش و پرورش برای زندگی‏‏ و شامل 6 ماه اول درس ما قصد استفاده ‏‏در اموال‏‏. بالاترین اولویت ما حمایت از مردم (به ویژه جوانترین اعضای ما) برای رشد به عنوان رهبران ازاداندیش، شگفت انگیز، خلاق و در حال تغییر جهان است. این برنامه های اموزشی ترکیب تمام سنین و نشان دهنده (برای کسانی که مایل به این) یک مسیر خاص برای دستیابی به بورس تحصیلی، اعتبار پیش دانشگاهی، قرار دادن کالج پیشرفته، و / یا ورود مستقیم به زمینه ها و مشاغل در حال ظهور.‏

 

جزئیات پکیج جامع پنجم ابتدایی حرف آخر
مباحث تدریس شده:کل دروس علوم، ریاضی و فارسی کامل سال پنجم + امتحانات
تمرین و سوال:داخل ویدئوها
بصورت Vod:یک محصول جامع
سال تولید:1402
کل ساعات:58
مختص پایه:کلاس پنجم بستان


‏راه هایی برای کمک به تکامل این برنامه اموزشی با ما‏ ‏برنامه های درس برای زندگی برنامه های درسی مبتنی بر موضوع هفتگی هستند که هدف ان اموزش همه موضوعات، به تمام سطوح یادگیری، در زمینه موضوع اصلی است. انها را می‌توان در هر محیط یادگیری به عنوان ‏‏درس مستقل و یا به عنوان بخشی از برنامه کامل استفاده می‌شود‏‏. برای ایجاد یک تجربه یادگیری جامع تر، برنامه های درسی را با ‏‏استراتژی های اموزشی برای زندگی‏‏، ‏‏برنامه درسی برای‏‏ زندگی، برنامه ‏‏درسی اصلی‏‏ (برای رعایت استانداردهای ملی و ایالتی) و 7 منبع موضوعی منبع باز بنیادی ترکیب کنید:‏

 

در بخش محتوایی سایت - مشاهده لیست دوره ابتدایی آپدیت 1402 - 1403


‏توجه: همه درس ها با هدف گسترش خلاقیت و تفکر انتقادی و همچنین اموزش همه موضوعات طراحی شده اند. با توجه به این موضوع، در مورد همه چیز به غیر از حقایق هر موضوع، تاکید باید بر افزایش تخیل و گسترش توانایی فرد برای تدوین یک استدلال یا منطق قرار گیرد، نه بر اساس درجه ای که مربی احساس می‌کند پاسخ / ارائه / پروژه به طور خاص درست یا نادرست است. انچه مهمتر است استدلال، توانایی دفاع از استدلال و فرایند مورد استفاده برای ایجاد ان است.‏ بهداشت و اموزش در دنیای مدرن اموزش و پرورش دوران کودکی انسان ها منحصر به فرد هستند زیرا 90٪ از رشد مغز انسان ما در خارج از رحم در مراقبت از بزرگسالان اتفاق می‌افتد، تقریبا همه در سه تا پنج سال اول زندگی. چگونه این مهمترین دوره زندگی فرد در فرهنگ ها، جوامع و سیستم های اموزشی ما منعکس می‌شود؟

  • حرف آخر ریاضی پنجم | دانلود سی دی آموزشی ریاضی پنجم ابتدایی 1402

تولد از طریق پیش دبستانی (0 تا 5 سال) اولین دوره مطلوب برای توسعه انسان است. به عنوان انسان، ما مستعد یادگیری از سایر اعضای گروه خود هستیم، به ویژه در ابتدا از کسانی که مسن تر یا از موقعیت اجتماعی بالاتر هستند. مانند اجداد میمون ما، ما زندگی را با تقلید از کسانی که با انها نزدیک ترین پیوندها را داریم، شروع می‌کنیم: مادران و مراقبان ما. بر خلاف میمون ها، ما می‌خواهیم بدانیم که دیگران چه فکر می‌کنند، می‌دانند چه می‌دانند و چگونه ان را می‌دانند. اینگونه است که ما یاد می‌گیریم و رشد می‌کنیم. متیو لیبرمن و همکارانش در کتاب اجتماعی: چرا مغز ما برای اتصال سیم کشی می‌شود، اشاره می‌کنند که همه ما از نظر نوروبیولوژیکی برای ارتباط اجتماعی سیم کشی شده ایم. دلبستگی به دیگران کلید رشد سالم است.

 

اموزش از لحظه ای که ما متولد می‌شویم شروع می‌شود و این یک تلاش مادام العمر است - ما همیشه یاد می‌گیریم. اما 90 درصد از رشد مغز ما در خارج از رحم، در سه سال اول زندگی اتفاق می‌افتد. جای تعجب نیست که تولد از طریق پیش دبستانی (0 تا 5 سال) اولین دوره مطلوب برای توسعه انسانی است. در طول این دوره، ما قادر به یادگیری و توسعه سریع هستیم. ما حواس و مهارت های حرکتی خود را توسعه می‌دهیم، گروه خود را شناسایی می‌کنیم، زبان و رفتارهای اجتماعی خود را توسعه می‌دهیم. در سن شش سالگی، مغز در حال حاضر 95 درصد از اندازه بزرگسالان خود را دارد. اما ماده خاکستری یا بخشی از مغز متفکر، در طول دوران کودکی همچنان ضخیم می‌شود، زیرا سیناپس ها در پاسخ به ورودی های جهان خارج، ارتباطات بیشتری ایجاد می‌کنند.

 

انچه برای کمک به همه کودکان برای رسیدن به پتانسیل خود لازم است بنابراین منطقی است که مراقبت از کودکان با کیفیت و تجربیات پیش دبستانی در طول این سال های شکل گیری تاثیر قابل توجهی در طول عمر برای کودکان داشته باشد و به طور کلی به نفع جامعه باشد. تحقیقات این را نشان می‌دهد. یک مطالعه طولی بیش از 40 سال نشان داد که کودکانی که در یک برنامه پیش دبستانی با کیفیت ثبت نام کرده اند، حاملگی نوجوانان کمتری را تجربه کرده اند و بیشتر احتمال دارد که از دبیرستان فارغ التحصیل شوند، شغل پر درامد داشته باشند و خانه و ماشین خود را داشته باشند. یک مطالعه طولانی مدت اخیر از کودکان در مراکز والدین کودک شیکاگو نشان داد که نرخ فارغ التحصیلی دبیرستان 29٪ بالاتر و نرخ دستگیری 42٪ پایین تر برای جرم خشونت امیز نسبت به همسالان خود است. انها در سن 35 سالگی به سطح بالاتری از تحصیلات رسیدند و احتمال بیشتری برای کسب مدرک پس از دبیرستان داشتند.

  • قیمت محصولات ابتدایی حرف آخر | آزمون های حرف آخر دبستان نمونه

یک مطالعه طولی بیش از 40 سال نشان داد که کودکانی که در یک برنامه پیش دبستانی با کیفیت ثبت نام کرده اند، حاملگی نوجوانان کمتری را تجربه کرده اند و بیشتر احتمال دارد که از دبیرستان فارغ التحصیل شوند، شغل پر درامد داشته باشند و خانه و ماشین خود را داشته باشند. در سال 2000، بر اساس درک رو به رشد از اهمیت پنج سال اول رشد کودک و تحقیقات فزاینده در مورد تاثیر مثبت پیش دبستانی، شورای تحقیقات ملی (NRC) یک مطالعه عمده در مورد اموزش و پرورش دوران کودکی در ایالات متحده انجام داد. نویسندگان در گزارش نهایی خود، مشتاق به یادگیری: اموزش پیش دبستانی های ما، نوشتند: "همانطور که قرن بیست و یکم اغاز می‌شود، شکی نیست که چیزی نزدیک به اموزش داوطلبانه جهانی در اوایل دوران کودکی، یکی از ویژگی های دیگر کشورهای ثروتمند صنعتی، نیز در اینجا در افق است."

پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

علاوه بر این، انها نتیجه گرفتند، "رهبری قابل توجهی توسط دیگر کشورهای توسعه یافته در ارائه برنامه های پیش دبستانی با کیفیت نشان می‌دهد که در واقع می‌تواند در مقیاس بزرگ انجام شود." در این گزارش امده است که تلاش هایی در چهار حوزه کلیدی لازم است: توسعه حرفه ای معلمان، اموزش مبتنی بر دانش، سیاست عمومی و اموزش عمومی. موسسه ملی تحقیقات اموزش ابتدایی (NIEER) شروع به ردیابی پیشرفت پیش دبستانی دولتی در سال 2002 کرد. گزارش 2014 انها اشاره کرد: "هر ایالت قادر به ارائه پیش K با کیفیت بالا به همه کودکان 4 ساله در عرض 10 سال است، اگر انها استانداردهای بالایی را تعیین کنند و منابع کافی را متعهد کنند. بسیاری از کشورها می‌توانند در کمتر از 10 سال به این هدف برسند.

 

جایی که ما ایستاده ایم "با نرخ فعلی رشد کشور، 150 سال طول می‌کشد تا به ثبت نام 75٪ برسد و بسیاری از انها معیارهای کیفیت لازم برای تولید مزایای بلند مدت را براورده نمی‌کنند." تقریبا دو دهه پس از مطالعه NRC، با وجود حمایت عمومی گسترده دو حزبی، ما هنوز هم از ارائه پیش دبستانی با کیفیت برای همه کودکان ایالات متحده بسیار کم است. برنامه ها تکه تکه شده اند و تحت نام ها و نظارت های مختلف از جمله برنامه های اموزش زودهنگام و Head Start فدرال و مراقبت از کودکان خصوصی و دولتی فعالیت می‌کنند. هر دو تعداد کودکان ثبت نام و کیفیت اموزش به طور گسترده ای متفاوت است.

 

گزارش سالانه وضعیت پیش دبستانی NIEER در سال 2017 نشان می‌دهد که پیشرفت در بهترین حالت مخلوط است و هشدار دهنده است که هزینه های کلی هر کودک در واقع کاهش یافته است. گزارش بعدی 2019 توسط در شهرهای امریکایی، نشان می‌دهد که اگر چه شهرهای بیشتری در حال افزایش هستند، روند ملی ناامید کننده است: "کمتر از 25٪ از کودکان 4 ساله و درصد بسیار کمی از کودکان 3 ساله به پیش K با کیفیت بالا دسترسی دارند. با نرخ فعلی رشد کشور، 150 سال طول می‌کشد تا به ثبت نام 75٪ برسد و بسیاری از انها معیارهای کیفیت لازم برای تولید مزایای بلند مدت را براورده نمی‌کنند.

اندازه گیری تاثیر

  • حرف اخر مهر - ریاضی ابتدایی حرف آخر علوم و فارسی 1402 ویدئوهای نظام جدید

متاسفانه، بسیاری از تحقیقات و بحث های فعلی در مورد مزایای پیش دبستانی بر تاثیر نسبتا کوتاه مدت، به ویژه بر عملکرد تحصیلی بعدی کودکان در مدرسه ابتدایی تمرکز دارد. این عملکرد، به نوبه خود، توسط نمرات دانش اموزان در ازمون های استاندارد تعریف می‌شود. بر این اساس، برخی از محققان به یک اثر "محو شدن" اشاره می‌کنند: در کلاس سوم، دانش اموزانی که به پیش دبستانی رفته اند، بهتر از کسانی نیستند که این کار را انجام نمی‌دهند.

مسائل زیادی در ارزیابی ارزش پیش دبستانی بر اساس چند نمره ازمون استاندارد وجود دارد و به ویژه اگر عمل "اموزش به ازمون" در اوایل سن 3 یا 4 سالگی شروع شود، نگران کننده است. سوزان بووفارد در کتاب خود با عنوان مهمترین سال: پیش مهد کودک و اینده فرزندان ما» در مورد عمل اشتباه فشار اوردن به کودکان پیش دبستانی برای جمع اوری تعداد مشخصی از "کلمات بینایی" تا زمانی که مهد کودک را شروع می‌کنند، به جای تمرکز بر مهارت های اساسی تر برای یادگیری خواندن مانند زمینه و درک مطلب می‌نویسد.

 

تحقیقات نشان می‌دهد که کلاس سوم یک نشانگر مهم برای مهارت خواندن است، زمانی که کودکان باید خوانندگان به اندازه کافی قوی باشند تا بتوانند انتقال دهند که مربیان اغلب به عنوان حرکت از یادگیری به خواندن به خواندن برای یادگیری توصیف می‌کنند. اما به منظور اماده سازی کودکان برای رسیدن به این نقطه عطف، بسیاری از مدارس اموزش خواندن و ارزیابی را زودتر و زودتر تحت فشار قرار داده اند. برخی از این فشارها از سوی مدیران و بخشی از ان از سوی معلمان دیگر است. تریسی کراسبی، مدیر دوران کودکی مدارس دولتی الیزابت، نیوجرسی، اغلب تماس های تلفنی از معلمان پیش از K شکایت می‌کند که معلمان مهد کودک انها را برای ناتوانی دانش اموزان سابق خود در خواندن سرزنش می‌کنند. هنگامی که کراسبی به این موضوع نگاه کرد، متوجه شد که معلمان مهد کودک فشاری را که از معلمان کلاس اول دریافت می‌کردند، و غیره و غیره تا کلاس سوم منتقل می‌کردند.

 

حتی با توجه به "امادگی مهد کودک" به عنوان هدف پیش دبستانی، می‌گوید استاد اموزش و پرورش یونگ ژائو، کوته بینانه است. اخرین باری که چک کردم، مهدکودک شغل نبود. این کار مهد کودک است که برای من اماده باشد، برای فرزندانم اماده باشد. پایه گذاری ارزش پیش دبستانی بر اساس چگونگی عملکرد یا عدم "گرفتن" کودکان نیز تمایل مضر به ننگ برخی از کودکان، به ویژه کودکان فقیر و کودکان مهاجر، به عنوان "کالاهای اسیب دیده" را تقویت می‌کند. لیزا دلپیت در ضرب برای سفیدپوستان است: بالا بردن انتظارات برای کودکان دیگران، می‌گوید: "هنگامی که بسیاری به کودکان کم درامد رنگین پوست در مدارس کم درامد نگاه می‌کنند، انچه را که کودکان نمی‌دانند شناسایی می‌کنند - بیشتر ان واژگان، استراتژی ها یا قراردادهای زندگی طبقه متوسط است.

 

هیچ یک از ارزیابی های اولیه مدرسه به انچه که این کودکان می‌دانند نگاه نمی‌کنند - چگونه قضاوت های دقیق و ارزیابی دقیق شرایط زندگی واقعی و بر اساس ان عمل کنند. او می‌گوید نقش مدرسه این است که به کودکان کمک کند تا نقاط قوت و دانش خود را ایجاد کنند و به انها کمک کنند مهارت ها و دانش مورد نیاز خود را به دست اورند. هنگامی که کودکان انگیزه های سالم و پرورش دهنده را در اوایل رشد دریافت نمی‌کنند، با کسانی که دریافت می‌کنند سازگار می‌شوند و عواقب منفی برای اینده خود دارند.


مایه تاسف خواهد بود اگر اثر به اصطلاح "محو شدن" به عنوان بهانه ای برای سرمایه گذاری در پیش دبستانی با کیفیت دولتی برای همه کودکان استفاده شود. برای خانواده های فقیر و حتی بسیاری از خانواده ها با دو پدر و مادر شاغل، مزیت اصلی پیش دبستانی این است که یکی از بزرگترین منابع استرس انها را کاهش می‌دهد: پیدا کردن مراقبت از کودک قابل اعتماد. همانطور که میشل چن، نویسنده اموزش و پرورش، می‌کند: "دو چیز وجود دارد که هر پدر و مادر در مورد پیش دبستانی می‌داند: انها نمی‌توانند بدون ان زندگی کنند و نمی‌توانند ان را تامین کنند." برای کودکان فقیر، برنامه های پیش دبستانی با کیفیت دولتی برخی از نیازهای اساسی انها را براورده می‌کند: یک مکان امن برای یادگیری و رشد در یک محله خطرناک، تضمین وعده های غذایی مغذی و خدمات اساسی پزشکی و غربالگری.

  • راهنمای خرید و سفارش با تخفیف پک یا محصول پایه پنجم موسسه حرف اخر از دفتر مرکزی تهران

برای همه جوانان با هر پیشینه اجتماعی و اقتصادی، مراقبت و اموزش باید دست در دست هم باشد. همه کودکان نیاز به تحریک شناختی و حرکتی، محیط های زبانی غنی و حمایت عاطفی اجتماعی دارند. تامین امنیت و عشق به کودکان، صلاحیت اجتماعی و فکری انها را بهبود می‌بخشد و به انها اعتماد به نفس می‌دهد تا از فرصت های یادگیری لذت ببرند و از ان استفاده کنند. هنگامی که کودکان انگیزه های سالم و پرورش دهنده را در اوایل رشد دریافت نمی‌کنند، با کسانی که دریافت می‌کنند سازگار می‌شوند و عواقب منفی برای اینده خود دارند. چرا ما نمی‌خواهیم مزایای کیفیت را تضمین کنیم، غنی سازی تجربیات برای همه فرزندان ما در سال های شکل گیری انها؟

 

مهمترین نقشی که معلمان ایفا می‌کنند در سوالاتی است که می‌پرسند و گفتگویی که با کودکان در مورد انچه که یاد می‌گیرند، چگونه و چرا تسهیل می‌کنند. در ارزیابی های خود، معیارهایی را برای ده ویژگی برنامه های موثر، معیارهایی که استانداردهای توسعه، پشتیبانی از برنامه درسی، اندازه کلاس و بهبود مداوم را پوشش می‌دهد، تعریف کرده است. قابل توجه است که کمتر از چهار معیار از ده معیار مربوط به اموزش و مدارک تحصیلی معلمان است. این ویژگی ها را با بسیاری از داستان های الهام بخش از پیش دبستانی های نواورانه و موثر به ارمغان می‌اورد. در مورد برنامه مشهور دوران کودکی رجیو امیلیا، یک شهر کوچک در شمال ایتالیا، او می‌نویسد:

 

مهمترین نقش معلمان در سوالاتی است که می‌پرسند و گفتگویی که با کودکان در مورد انچه که یاد می‌گیرند، چگونه و چرا تسهیل می‌کنند. انها دائما کودکان را به چالش می‌کشند تا از زوایای جدید به چیزها نگاه کنند، روش های اصلی انجام کارها را امتحان کنند و با سوالاتی مانند "چگونه می‌دانید؟" در این مکالمات، انها از واژگان غنی و مفاهیم پیچیده در مورد هندسه، فیزیک، هنر و سایر موضوعات استفاده می‌کنند. کودکان هرگز بر روی الفبا یا اعداد حفاری نمی‌شوند. در عوض، انها این مفاهیم را از طریق اکتشافات غنی و معنی دار کشف می‌کنند. " از لحاظ تاریخی، مربیان پیش دبستانی در راه الزامات اموزش رسمی کمی داشته اند.


یک مثال زیبا از چنین یادگیری متنی توسط معلم پیش دبستانی واشنگتن دی سی دانیلا سیلور توصیف شده است. هنگامی که کلاس 4 و 5 ساله او با یک درخت عظیم مواجه شد که در رد یک پارک محلی سقوط کرده بود، انها یادداشت هایی را با سوالات و نگرانی های خود به درخت نوشتند. انها یادداشت های خود را همراه با یک بسته کارت های یادداشت خالی و نشانگرها در یک کیسه پلاستیکی بر روی درخت گذاشتند و از رهگذران دعوت کردند تا انچه را که در مورد انچه اتفاق افتاده است به اشتراک بگذارند. پاسخ شگفت انگیز بود. در این فرایند سیلور توانست این تجربه را به یک فرصت یادگیری برای خود و دانش اموزانش تبدیل کند که شامل طبیعت، نوشتن، به اشتراک گذاری دانش و ایجاد جامعه بود.

 

کار در این سطح از درک و قصد نیاز به مراقبت، معلمان به خوبی اموزش دیده که ارزش، حمایت و در نظر گرفته به عنوان حرفه ای. اما از لحاظ تاریخی، مربیان پیش دبستانی در راه الزامات اموزش رسمی کمی داشته اند. دستمزدهای پایین، حفظ واجد شرایط ترین کارگران را دشوار می‌کند، که پس از کسب مدرک، اغلب به مشاغل K-12 با حقوق بالاتر حرکت می‌کنند. یک گزارش مشترک از موسسه پزشکی و شورای تحقیقات ملی خواستار همه معلمان کودکان خردسال برای داشتن مدرک دانشگاهی چهار ساله و اموزش تخصصی است و اضافه می‌کند که "دولت ها باید یک جدول زمانی ایجاد کنند تا اطمینان حاصل شود که همه معلمان در برنامه های پیش دبستانی دولتی این مدارک را به دست می‌اورند و جبران خسارت انها قابل مقایسه با معلمان K-12 با مدارک مشابه است."

 

با وجود حرکت دردناک اهسته به سمت پیش دبستانی جهانی برای کودکان ایالات متحده، اخرین گزارش های نشانه های بسیاری از پیشرفت امیدوار کننده را ذکر می‌کند: 16 ایالت در حال حاضر بیش از یک سوم از 4 ساله ها را خدمت می‌کنند، 10 ایالت نیمی یا بیشتر ثبت نام کرده اند و 5 ایالت از ثبت نام 70٪ پیشی گرفته اند. دولت ها در اتخاذ سیاست هایی که از شیوه های کلاس درس با کیفیت بالا حمایت می‌کنند، پیشرفت کرده اند. سه ایالت (الاباما، میشیگان و رود ایلند) تمام 10 معیار جدید را برای حداقل استانداردهای کیفیت پیش دبستانی ایالتی براورده کردند. این سه برنامه در استانداردهای کیفیت منجر شده است در حالی که همچنین گسترش ثبت نام.
 

حتی در حالی که قطبش سیاسی ما افراطی تر می‌شود، حمایت محکم از اموزش و پرورش دوران کودکی رای دهندگان امریکایی را متحد می‌کند. شش ایالت قصد خود را برای ارائه پیش از K جهانی ابراز کرده اند. سه نفر تا حد زیادی به این هدف دست یافته اند - ویرجینیای غربی، ورمونت و ویسکانسین. دو ایالت در حال صعود هستند - الاباما و نیویورک - هر دو نشان می‌دهند که چگونه ایالت ها می‌توانند به سرعت کیفیت و ثبت نام را افزایش دهند. گزارش که در ژانویه 2019 منتشر شد، مدال طلا را به پنج شهر اعطا کرد که برنامه های قبل از K انها 8 از 10 معیار کیفیت را براورده کرد و بیش از 30٪ از فرزندان خود را ثبت نام کرد: بوستون، شارلوت، نشویل، نیویورک و سن انتونیو.


نظرسنجی صندوق پنج سال اول 2017 نشان داد که حتی در حالی که قطبش سیاسی ما افراطی تر می‌شود، حمایت قوی از اموزش و پرورش دوران کودکی رای دهندگان امریکایی را متحد می‌کند. در واقع، 89 درصد از رای دهندگان ترامپ و 79 درصد از رای دهندگان کلینتون می‌خواهند کنگره و دولت با هم کار کنند تا پیش دبستانی را بهبود بخشند و ان را برای والدین مقرون به صرفه تر کنند. به گفته مرکز پیشرفت امریکا، 16 فرماندار منتخب در انتخابات میان دوره ای 2018 بر روی سیستم عامل هایی که شامل گسترش اموزش و پرورش دوران کودکی بود، مانند بسیاری از مخالفان انها. و دو نفر از این فرمانداران، گاوین نیوسام از کالیفرنیا و کیت براون از اورگان در پلتفرم های اموزشی از گهواره تا قبر شرکت کردند. واضح است که سیاست های دوران کودکی برای رای دهندگان جذاب است. اکنون زمان ان است که رهبران منتخب به وعده های خود وفا کنند و در این موضوع رهبری کنند.

 

جهت دریافت فول پک کامل و مفهومی دبستان – پایه پنج ابتدایی حرف آخر با شماره دفتر مرکزی رسمی موسسه واقع در تهران 02166096851 تماس حاصل فرمائید

 The complete fifth grade package is available to fifth grade students at a unique price. This comprehensive product has Persian, science and math lessons and all three packs are simultaneously inside this powerful collection. Students can have all the lessons of the 5th grade of elementary school by preparing the complete 5th grade package.

محصولات مشابه

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,650,000720,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4997
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

2,220,000745,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,140,000933,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,050,000894,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

1,980,000863,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,900,000828,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)