پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

(1)
(1)

بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/forth-harfeakhar.jpg
پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
تعداد
+
_
عدد
863,000 تومان
1,980,000 تومان
موجود
پکیج‌های ابتدایی حرف آخر از پایه اول تا ششم ابتدایی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. یکی دیگر از محصولات موسسه حرف آخر، پکیج کامل پایه چهارم ابتدایی است. این پک با قیمت منحصربه‌فرد خود یکی از بهترین فیلم‌های آموزشی پایه چهارم دبستان است. بسته جامع کلاس چهار مقدماتی شامل کلیه درس‌های ریاضی، علوم و فارسی است. دانش‌آموزان با یک قیمت تخفیفی منحصربه‌فرد می‌توانند همزمان از سه درس ریاضی، علوم و فارسی استفاده کنند. تمامی درس‌هایی که در این قرار دارند با استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. این منبع قدرتمند با استفاده از تصاویر، انیمیشن، الگوها و نقشه‌راه‌های مختلف، مفاهیم درس‌های پایه 4 را به دانش‌آموزان حتی ضعیف و متوسط نیز آموزش می‌دهد. محصول کامل پایه 4م ابتدایی حرف آخر توسط بهترین اساتید کشور یعنی استاد امیرحسین نصیری، پیمان کامیار و محسن منتظری تدریس می‌شود. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال 1403/1404 در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. داوطلبان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

بررسی کامل پک جامع پایه چهارم دبستان

  • پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج‌های ابتدایی حرف آخر از پایه اول تا ششم ابتدایی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. یکی دیگر از محصولات موسسه حرف آخر، پکیج کامل پایه چهارم ابتدایی است. این پک با قیمت منحصربه‌فرد خود یکی از بهترین فیلم‌های آموزشی پایه چهارم دبستان است. بسته جامع کلاس چهار مقدماتی شامل کلیه درس‌های ریاضی، علوم و فارسی است. دانش‌آموزان با یک قیمت تخفیفی منحصربه‌فرد می‌توانند همزمان از سه درس ریاضی، علوم و فارسی استفاده کنند.
 

شرح جزئیات پکیج کامل چهارم ابتدایی حرف آخر
مختص پایه:کلاس چهارم دبستان
سال تولید:1402
بصورت Vod:1 محصول جامع
کل ساعات:58
تمرین و سوال: داخل ویدئوها
مباحث تدریس شده:کل دروس علوم، ریاضی و فارسی کامل سال چهارم + امتحانات

 

به فرزندتان کمک کنید تا عاشق درس خواندن باشد و اینده ای روشن داشته باشد. ایا می‌خواهید فرزندتان عاشق مطالعه باشد؟ بزرگترین راز را پیدا کنید که چرا یک کودک حتی نمی‌خواهد در مورد یادگیری بشنود. این وبینار انلاین به طور خاص برای والدین، والدین اینده و معلمان و همچنین برای هر کسی که می‌خواهد بهتر شود، بهبود یابد یا چیزهای جدید یاد بگیرد، طراحی شده است. این دوره برای همه سنین مفید است

 

بخش محتوایی سایت - مشاهده لیست دوره ابتدایی آپدیت 1403 - 1404

 

 

فقط کافیست لپ‌تاپ، موبایل یا تبلت را برداری و وارد مدرسه حرف اخری شوی. برای ما مهّم است که درس خواندن را مزّه‌دار کنیم. حالا محتوای لذیذِ آموزشی از کتاب کلاس 4م پیش شماست؛ هر جا که شما بخواهید و در هر دستگاهی که به اینترنت وصلش کنید. موسسه حرف اخر از سال 90 تا امروز در حوزه آموزش فعالیت دارد. خدماتی نظیر تولید محتوای آموزشی (صوتی، تصویری و متنی)، برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین، همچنین ارائه خدمات ضبط و تدوین محتوای تصویری، فیلم‌های آموزشی در استودیوی مجهز و سایر خدمات آموزشی را در اختیار سازمان‌ها، مؤسسات و نهادها قرار می‌دهد.

  • ‫دوره جامع چهارم ابتدایی حرف آخر‬‎ | تدریس صفر تا صد کتاب درسی دبستان

به فرزندتان کمک کنید تا عاشق درس خواندن باشد. این دوره به شما امکان دسترسی اسان به تکنیک های یادگیری ارزشمند مورد استفاده توسط کارشناسان در هنر، موسیقی، ادبیات، ریاضی، علوم، ورزش و بسیاری از رشته های دیگر را می‌دهد. با استفاده از این رویکردها، مهم نیست که سطح مهارت کودک یا خودتان در موضوعاتی که می‌خواهید در ان تسلط داشته باشید، می‌توانید تفکر و زندگی خود را با دستیابی به نتایج شگفت انگیز تغییر دهید. اگر شما در حال حاضر یک متخصص هستید، این دوره به شما ایده هایی برای یادگیری موفق توربوشارژ می‌دهد، از جمله راهنمایی هایی برای کمک به شما در استفاده بیشتر از وظایف و مشکلات خود.

پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید
شما ممکن است در یادگیری یا استفاده از دانش مشکل داشته باشید. با استفاده از این وبینار، گنجینه ای ساختار یافته از تکنیک های عملی را خواهید دید که شما را از طریق انچه که باید برای رسیدن به هدف خود با موفقیت انجام دهید، هدایت می‌کند. اگر تا به حال می‌خواستید در چیزی بهتر شوید، این دوره به شما به عنوان راهنمای شما کمک خواهد کرد. برنامه: چگونه در زمان حال اگاه باشیم هدف از یادگیری؛ دو مانع قبل از یادگیری چیست که انها را تمایلی به یادگیری ندارد؟ سه مانع یادگیری که باعث می‌شود کودکان علاقه خود را از دست بدهند و موضوع را درک نکنند چیست؟ چگونه می‌توان گفت که کودک مواد را درک نمی‌کند.

راه حل هایی برای غلبه بر هر یک از 3 موانع یادگیری چگونه به فرزندتان کمک کنید تا با این موانع مقابله کند. دلایل واقعی اینکه چرا کودکان با این موانع روبرو هستند را یاد بگیرید. مونیک یک مربی بین المللی بلژیکی با 30 سال تجربه است که صدها خانواده و کودک را در موضوعاتی مانند درک، ارتباطات، اموزش، پیشگیری از مواد مخدر و اخیرا در مورد عشق اموزش داده است. اینده فرزندتان را تضمین کنید!
هم اکنون مشترک شوید! برنامه های درسی خواندن و نوشتن برای کلاس چهارم را بررسی کنید، از جمله انچه که انتظار می‌رود و منابع برای حمایت از یادگیری. راهنمای کلاس چهارم: خواندن و نوشتن

 

چهارم دبستان حرف اخر مجموعه‌ای کامل از خدمات آموزشی مورد نیاز برای کلاس چهارمی‌ها رو جمع‌آوری کرده که با چند کلیک ساده قابل دسترسی هستن. برای دسترسی به محصولاتی مثل بسته انلین ما یا همان کلاس آنلاین، خدمات مشاوره‌ای روی لینک مربوط همین صفحه کلیک کنید. بسته نرم افزاری پایه چهارم دبستان با محتوای آموزشی منطبق بر کتاب درسی کمک آموزشی اومده تا تمام مشکلات درسی دانش‌آموزت رو برطرف کنه! خیالت راحت با داشتن اینا، دانش‌آموز دیگه احتیاجی به هیچ معلم خصوصی، منابع درسی و یا کلاس تقویتی نداره!

 

تو کلاس‌های ما می‌تونی از هر نقطه‌ای از کشور در کلاس آنلاین پایه 4 دبستان شرکت کنی و با خیال راحت سوالات درسی‌ات رو حل کنی تازه دیگه نیاز نیست نگران از دست دادن کلاس هات باشی! چون تو تدریسها تمام کلاس‌های درسیت به صورت خودکار ذخیره میشه و تو می‌تونی با خیال راحت کلاس‌هاتو مجدد مشاهده کنی. دوره معدل (ویژه شب امتحان) به تو کمک می‌کنه که تو فصل امتحانات، زمانی که نگران نمراتت هستی و استرس داری، با انواع تیپ نمونه سوالات آشنا بشی و سرجلسه آزمون به تمام سوالات پاسخ بدی تازه خیالت راحت! با شرکت در این دوره می‌تونی خیلی فوری و فشرده درس‌هاتو جمع‌بندی کنی و به یک معدل عالی برسی

  • قیمت حرف آخر چهارم ابتدایی و محصولات دبستان - کتاب کار ریاضی کلاس چهار حرف اخر

تبریک می‌گویم: فرزند شما رسما عضو نمرات "بالا" است! به عنوان دانش اموزان کلاس چهارم، دانش اموزان مهارت های خود را برای اماده شدن برای مدرسه متوسطه عمیق تر می‌کنند. گفته می‌شود، انها هنوز هم مانند دانش اموزان ابتدایی یاد می‌گیرند. اکثر دانش اموزان کلاس چهارم از نظر رشدی بسیار کودک هستند - انها از بازی لذت می‌برند و از ان یاد می‌گیرند و در محیط های پرورش و گرم رشد می‌کنند. با این حال، محتوای اکثر برنامه های درسی کلاس چهارم، دانش اموزان را به فکر کردن، تجزیه و تحلیل و یادگیری به روش های پیچیده تر و ساختار یافته تر از نمرات "پایین تر" سوق می‌دهد.برای کتاب بیشتر و خواندن ایده ها، برای خبرنامه والدین اسکولاستیک ما ثبت نام کنید!

 

خواندن در کلاس چهارم بسیاری از برنامه های درسی خواندن کلاس چهارم به دانش اموزان می‌اموزد که چگونه کتاب هایی را که می‌خوانند تجزیه و تحلیل کنند. به جای درک طرح و اطلاعات ارائه شده در یک متن، دانش اموزان تشویق می‌شوند که در مورد پیام ها و چگونگی ارتباط انها با زندگی خود فکر کنند. انها همچنین متون را با یکدیگر مقایسه می‌کنند و ارتباطات را در یک متن و در چندین متن ایجاد می‌کنند. به طور خلاصه، دانش اموزان کلاس چهارم شروع به یادگیری نحوه فکر کردن و صحبت در مورد یک متن برای پیدا کردن معانی و پیام های عمیق تر می‌کنند. این کار هم با متونی انجام می‌شود که دانش اموزان به طور مستقل می‌خوانند و هم با متونی که توسط کل کلاس یا گروه های کوچکتر دانش اموزان خوانده می‌شود.

 

معلمان اغلب ممکن است از یک کلاس خواندن با صدای بلند برای نشان دادن استراتژی های دانش اموزان برای فکر کردن و تجزیه و تحلیل انچه که می‌خوانند استفاده کنند و انها را تشویق کنند تا این کار را در خواندن خود انجام دهند. دانش اموزان نیز این کار را انجام می‌دهند زیرا جزئیات بیشتری در مورد متونی که می‌خوانند می‌نویسند. برای ایجاد مهارت های خواندن، کلاس چهارم شما: از نمونه های خاصی از متن برای توضیح انگیزه های شخصیت ها، رویدادهای اصلی، تم های مرکزی یا ایده های مربوط به یک متن استفاده می‌کند. از متن یک متن برای تعیین معنای یک کلمه استفاده می‌کند. درک می‌کند و می‌تواند تفاوت های بین نثر روایت، درام و شعر را توضیح دهد.

  • دانلود رایگان سی دی آموزشی ریاضی چهارم ابتدایی | آزمون های حرف آخر بهترین سی دی آموزشی ریاضی چهارم ابتدایی

شناسایی و اشاره به بخش های مختلف شعر و نمایشنامه، مانند ایات، تنظیمات و شخصیت ها. تفسیر و اتصال اطلاعات از تصاویر، نمودارها، نمودارها یا سایر منابع مربوط به متن. شناسایی، مقایسه و تضاد دیدگاه های مختلف که از ان متون نوشته شده است (به عنوان مثال، اول و سوم شخص). مقایسه و مقایسه نحوه برخورد متون مختلف با یک موضوع، موضوع یا موضوع مشابه. ایجاد ارتباط بین افراد، رویدادها یا ایده های مهم در یک متن. از دانش قبلی برای خواندن کلمات نااشنای چند هجا استفاده می‌کند. متون سطح کلاس را با درک دقیق، قدم زدن و بیان می‌خواند. فعالیت های خواندن کلاس چهارم با هم بخوانید و تحقیق کنید: همان کتاب فرزند خود را به طور مستقل، با هم یا ترکیبی از هر دو بخوانید. همانطور که ان را می‌خوانید در مورد کتاب صحبت کنید، ایده ها و طرح های اصلی را بررسی کنید و نظرات خود را بیان کنید. سپس یک کتاب یا کتاب اضافی در مورد همان موضوع بخوانید و مقایسه و مقایسه کنید که چگونه با همان موضوع برخورد می‌کنند.

 

آزمون آنلاین پایه چهارم دبستان حرف اخر همون چیزیه که تو می‌تونی پیشرفت تحصیلیت رو ماهانه بسنجی و با اعتماد به نفس بیشتری سر جلسه امتحان حاضر بشی تو هرنقطه‌ای از کشور که هستی می‌تونی تو آزمون‌های آنلاین ما شرکت کنی و با دانش‌آموزان شهرهای دیگه رقابت کنی. با مشاوره آنلاین پایه چهار، می‌تونی از دوره‌های آنلاین مشاوره تحصیلی، مشاوره بالینی، ورزشی، خودشناسی، دفتر برنامه‌ریزی و… که برای موفق شدن تو درس‌هات نیاز داری، استفاده کنی! با شرکت در این دوره‌های مشاوره، می‌تونی برنامه‌ریزی متناسب با ویژگی‌های فردی خودت رو دریافت کنی

  • حرف آخر رایگان ابتدایی و قیمت پکیج های ابتدایی حرف آخر | سفارش خرید سایت رسمی دفتر تهران

مقایسه دیدگاه ها: دو متن را بخوانید - یکی به صورت اول شخص و دیگری به صورت سوم شخص - در مورد یک رویداد. با کودک خود در مورد تفاوت ها و اینکه چرا انها فکر می‌کنند این تفاوت ها وجود دارد صحبت کنید. یا خودتان ان را امتحان کنید! پس از به اشتراک گذاشتن یک تجربه با فرزندتان، هر یک از شما می‌توانید در مورد ان از دیدگاه خود بنویسید. در مورد تفاوت بین انچه که برای به دست اوردن درک بهتر از دیدگاه نوشتید صحبت کنید. مقالات مجله و روزنامه را بخوانید. بر روی تصاویر، نمودارها یا نمودارها تمرکز کنید. به فرزندتان بگویید که چه چیزی را نشان می‌دهد، از انها بخواهید به شما در تفسیر انها کمک کنند و در مورد چگونگی کمک به توضیح یا توضیح متن صحبت کنید.

 

بسیاری از برنامه درسی نوشتن کلاس چهارم بر توسعه نوشتن تمرکز دارد که دارای وضوح و ساختار است و از دلایل، حقایق و جزئیات برای حمایت و تقویت استدلال استفاده می‌کند. به دانش اموزان کلاس چهارم اموزش داده می‌شود تا نوشتن خود را سازماندهی کنند، اطمینان حاصل کنند که به خوبی جریان می‌یابد و اجزای مرتبط را با هم گروه بندی می‌کنند. همانطور که دانش اموزان یاد می‌گیرند عمیق تر در مورد مفاهیمی که به انها اموزش داده می‌شود فکر کنند، تشویق می‌شوند که به روش های عمیق تر نیز بنویسند. انها این کار را با فراتر رفتن از بیان ساده حقایق انجام می‌دهند - انها ایده ها را بیان می‌کنند، ارتباطات را ایجاد می‌کنند و جزئیات و احساسات را در صورت لزوم ارائه می‌دهند.

 

می نویسد قطعات نظر است که بیان یک نقطه نظر؛ مقدمه، نتیجه گیری، دلایل و حقایق برای حمایت از نظر؛ و ایده های مرتبط را با هم ترکیب کنید. نوشتن قطعات اموزنده / توضیحی که اطلاعات مربوط به یک موضوع را ارائه می‌دهند، از حقایق و جزئیات استفاده می‌کنند و موضوعات مرتبط را با هم گروه بندی می‌کنند. معرفی و نتیجه گیری در این قطعات فراهم می‌کند. قطعات روایتی را می‌نویسد که از جزئیات، توصیفات و دیالوگ های خاص برای انتقال یک رویداد واقعی استفاده می‌کنند. شامل مقدمه و نتیجه گیری در هر قطعه است. برنامه ریزی، تجدید نظر و ویرایش نوشتن خود را. استفاده از تکنولوژی برای انتشار، تحقیق و برقراری ارتباط با دیگران تحت هدایت مناسب یک بزرگسال یا معلم.

 

در کلاس چهارم، دانش اموزان یاد می‌گیرند که چگونه عمیقا در مورد مواد جدید فکر کنند و ارتباط برقرار کنند و مفاهیم پیچیده تر را در تمام موضوعات درک کنند. انها همچنین با وضوح، جریان و ساختار شبیه به مقالات سنتی می‌نویسند. دانش اموزان کلاس چهارم تشویق می‌شوند که در نحوه یادگیری مستقل تر باشند و کمتر به راهنمایی معلم خود وابسته باشند. انها تحقیق، برنامه ریزی و تجدید نظر در کار خود را بیشتر به خودی خود - تنظیم پایه و اساس به مادام العمر، خود شروع یادگیرندگان. برای انچه که امسال انتظار می‌رود بخوانید و تمام کتاب ها و منابع را برای کلاس چهارم در فروشگاه اسکولاستیک خریداری کنیدتکمیل پروژه های تحقیقاتی با یادداشت برداری، سازماندهی انها و ارائه انها؛ فهرست متون و منابع مورد استفاده. برای هر دو دوره طولانی (بیش از هفته) و کوتاه تر (یک جلسه یا چند روز) می‌نویسد. بپرسید چرا: هنگامی که فرزند شما نظر خود را در مورد چیزی بیان می‌کند، از انها بپرسید که چرا فکر می‌کنند یا چگونه می‌دانند که درست است. این به انها کمک می‌کند تا یاد بگیرند که نظرات خود را با دلایل و / یا حقایق پشتیبانی کنند. همین کار را زمانی انجام دهید که نظر یا ایده های خود را در مورد چیزی بیان می‌کنید. ایمیل با فرزندتان: یک حساب ایمیل برای فرزند خود ایجاد کنید و ایمیل هایی بنویسید که روزهای شما را برای یکدیگر توصیف می‌کنند.

 

شامل جزئیات، مکالمات، افکار و احساساتی که داشتید. این را می‌توان علاوه بر تشویق (و نظارت) استفاده از تکنولوژی فرزند شما انجام داد - کمک به انها برای استفاده از ان برای تحقیق، نوشتن و برقراری ارتباط با دیگران. مثل همیشه، از استفاده از تکنولوژی فرزند خود با نظارت و نظارت بر میزان استفاده از ان و اینکه با چه کسی ارتباط برقرار می‌کند، محتاط باشید. یادداشت برداری تمرین: هنگامی که شما و فرزندتان به جایی مانند یک موزه یا یک شهر جدید می‌روید، وانمود کنید که خبرنگار هستید و یادداشت برداری کنید (به انها یک مجله بدهید که دوست دارند در ان یادداشت برداری کنند، مانند بعدا، از این یادداشت ها برای توصیف انچه اموخته اید استفاده کنید. شما حتی می‌توانید "گزارش های" خود را مانند یک خبرنگار پخش کنید.

 

فروشگاه حرف آخر بهترین منابع برای کلاس چهارم است! شما می‌توانید تمام آموزشهای ویدئویی کتاب را با این محصول قدرتمند دریافت فرمائید: تلفن سفارشات: 09120663015 - 02166096851

 


The elementary packages of the last letter are available to students from the first to the sixth grade. Another product of the last institute is the complete package for the fourth grade of elementary school. With its unique price, this pack is one of the best educational films for the fourth grade of elementary school. The comprehensive package of the fourth preliminary class includes all math, science and Farsi lessons

محصولات مشابه

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,650,000720,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4997
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

2,220,000745,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,140,000933,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,050,000894,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

1,980,000863,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,900,000828,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

گفتگو را با موسسه شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت های زیر که میخواهید کلیک کنید