پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

(0)
(0)

بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/sevom-harfeakhar.jpg
پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
تعداد
+
_
عدد
828,000 تومان
1,900,000 تومان
موجود
پکیج‌های ابتدایی حرف آخر از پایه اول تا ششم ابتدایی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. یکی دیگر از محصولات موسسه حرف آخر، پکیج کامل پایه سوم ابتدایی است. این پک با قیمت منحصربه‌فرد خود یکی از بهترین فیلم‌های آموزشی پایه سوم دبستان است. بسته جامع کلاس سوم مقدماتی شامل کلیه درس‌های ریاضی، علوم و فارسی است. دانش‌آموزان با یک قیمت تخفیفی منحصربه‌فرد می‌توانند همزمان از سه درس ریاضی، علوم و فارسی استفاده کنند. تمامی درس‌هایی که در این قرار دارند با استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. این منبع قدرتمند با استفاده از تصاویر، انیمیشن، الگوها و نقشه‌راه‌های مختلف، مفاهیم درس‌های پایه سه را به دانش‌آموزان حتی ضعیف و متوسط نیز آموزش می‌دهد. محصول کامل پایه سوم ابتدایی حرف آخر توسط بهترین اساتید کشور یعنی استاد امیرحسین نصیری، پیمان کامیار و محسن منتظری تدریس می‌شود. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال 1403/1404 در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. داوطلبان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

بررسی کامل پک جامع پایه سوم دبستان

 • پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج‌های ابتدایی حرف آخر از پایه اول تا ششم ابتدایی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرند. یکی دیگر از محصولات موسسه حرف آخر، پکیج کامل پایه سوم ابتدایی است. این پک با قیمت منحصربه‌فرد خود یکی از بهترین فیلم‌های آموزشی پایه سوم دبستان است. بسته جامع کلاس سوم مقدماتی شامل کلیه درس‌های ریاضی، علوم و فارسی است. دانش‌آموزان با یک قیمت تخفیفی منحصربه‌فرد می‌توانند همزمان از سه درس ریاضی، علوم و فارسی استفاده کنند.

چیزی که بچه ها در کلاس سوم یاد می‌گیرند. شما باید بدانید که چه چیزی باید انتظار داشته باشید زمانی که فرزند شما در حال ورود به کلاس سوم است. دانش اموزان خواهد شد به موضوعات جدید و چالش برانگیز تر در این سطح درجه معرفی شده است. مقاله زیر این موضوعات و انچه دانش اموزان باید تا پایان کلاس سوم بدانند را مشخص می‌کند. به یاد داشته باشید که هر منطقه مدرسه ممکن است برنامه درسی کمی متفاوت داشته باشد، اما این راهنما به شما یک ایده کلی از انچه که در کلاس سوم به کودکان اموزش داده می‌شود، می‌دهد.

 

شرح جزئیات پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر
مختص پایه: کلاس سوم دبستان
سال تولید:1402
بصورت Vodیک پک جامع
کل ساعات: 55:50 ساعت
مباحث تدریس شده: کل دروس علوم، ریاضی و فارسی کامل سال سوم + امتحانات
تمرین و سوال:داخل فیلم ها

 

در کلاس سوم به کودکان چه چیزی اموزش داده می‌شود؟ معلم با دانش اموزان خود صحبت می‌کند - انچه که در کلاس سوم به بچه ها اموزش داده می‌شود در اینجا برخی از موضوعاتی که فرزند شما در کلاس سوم یاد خواهد گرفت. شما می‌توانید از معلم خود بپرسید که تمرکز برای هر موضوع در سال اینده چه خواهد بود. با استفاده از این راهنما، می‌توانید به فرزندتان کمک کنید تا در هر یک از زمینه های زیر پیشرفت کند: 1- ریاضیات و حساب انتظار می‌رود دانش اموزان کلاس سوم جداول ضرب خود را تا 10×10 بدانند. انها همچنین باید قادر به حل مسائل ضرب دو رقمی با دو رقمی و درک تقسیم با باقی مانده باشند.

 • خرید، سفارش و قیمت حرف آخر سوم ابتدایی | آزمون های حرف آخر 1402/1403

بچه ها به کار بر روی مهارت های جمع اوری و تفریق اساسی ادامه خواهند داد، اما شروع به یادگیری در مورد تجدید قوا (همچنین حمل یا قرض گرفتن) خواهند کرد. به طور خاص، انها باید بتوانند هنگام اضافه کردن اعداد سه رقمی و کم کردن اعداد با صفر در ستون یک یا ده، دوباره جمع شوند. در نهایت، دانش اموزان کلاس سوم باید درک کنند که کسرها چیست و بتوانند انها را در زندگی روزمره شناسایی کنند. انها همچنین باید نامگذاری کسرها و تکمیل عملیات اساسی با کسرها مانند جمع، تفریق و ضرب را راحت کنند. الهام بخش کنجکاوی مادام العمر با برنامه یادگیری PreK-5 مبتنی بر بازی است که بیش از 40 میلیون کودک دوست دارند. با بیش از ۴۰۰۰ بازی و فعالیت سرگرم کننده، تعادل کامل یادگیری و بازی برای کودک شما است.

 

سعی کنید به صورت رایگان. در هنرهای زبان، کودک شما به بهبود مهارت های خواندن خود ادامه خواهد داد. در پایان کلاس سوم، انها باید قادر به خواندن روان و با درک باشند. این به معنای خواندن سریع، بدون نیاز به متوقف کردن و صدا کردن کلمات و درک انچه که انها می‌خوانند. همچنین از دانش اموزان کلاس سوم انتظار می‌رود که انواع مختلف نوشتن مانند روایت، نظر، اموزنده و توضیحی را درک و استفاده کنند. انها باید قادر به نوشتن مقالات روشن و منظم در موضوعات مختلف باشند. علاوه بر این، دانش اموزان یاد خواهند گرفت که چگونه تحقیق کنند و منابع خود را ذکر کنند.

 • جمع بندی ریاضی سوم ابتدایی - حرف آخر دبستان رایگان ابتدایی با پنل آنلاین

مربیان از ابزارهای یادگیری انلاین برای کمک به دانش اموزان کلاس سوم برای تقویت مهارت های هنر زبان خود استفاده می‌کنند. این ممکن است شامل بازی های خواندن انلاین، ابزار نوشتن و ابزارهای دستور زبان باشد. استفاده از این ابزارها به کودک شما عملی را می‌دهد که برای موفقیت در هنرهای زبانی به ان نیاز دارد. دانش اموزان کلاس سوم در مورد حالت های مختلف ماده در کلاس علوم یاد می‌گیرند: جامد، مایع و گاز. برنامه درسی همچنین انها را به مفهوم مخلوط ها و راه حل ها معرفی می‌کند. علاوه بر این، بچه ها در مورد موجودات زنده و غیر زنده و انچه که برای طبقه بندی چیزی به عنوان زنده است، یاد می‌گیرند.

 

پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

سایر موضوعات علمی تحت پوشش کلاس سوم شامل بدن انسان، به ویژه سیستم های اسکلتی و عضلانی است. دانش اموزان همچنین در مورد انواع مختلف سنگ ها و خاک، چرخه اب و ماشین های ساده یاد خواهند گرفتند. فصلنامه مطالعات اجتماعی. در مطالعات اجتماعی، دانش اموزان کلاس سوم یاد می‌گیرند که شهروند خوب بودن به چه معناست. این شامل یادگیری در مورد قوانین، قوانین و مسئولیت ها در خانه، مدرسه و جامعه است. بچه ها همچنین در مورد مهارت های نقشه یاد می‌گیرند و شروع به درک انواع مختلف دولت می‌کنند. دانش اموزان کلاس سوم نه تنها در مورد شهروندی یاد می‌گیرند، بلکه شروع به درک چگونگی تعامل مردم با یکدیگر و محیط زیست خود در طول تاریخ می‌کنند. دانش اموزان در مورد تمدن های باستانی، تاثیر کاشفان و انقلاب امریکا یاد خواهند کرد.

 

هنرهای تجسمی و نمایشی. دانش اموزان کلاس سوم همچنان به توسعه مهارت های طراحی، نقاشی و مجسمه سازی خود در هنر ادامه خواهند داد. انها همچنین در مورد انواع مختلف موسیقی و نحوه ایجاد ریتم یاد می‌گیرند. همچنین، کودکان به مفاهیم عکاسی اساسی معرفی خواهند شد. علاوه بر این، دانش اموزان کلاس سوم در مورد انواع مختلف رقص و انچه که برای قرار دادن در یک بازی، از جمله بازیگری، صحنه سازی و طراحی صحنه، یاد می‌گیرند. حالا بیایید در مورد انچه دانش اموزان باید تا پایان کلاس سوم بدانند صحبت کنیم. دانش اموزان در کلاس سوم چه می‌دانند؟ دختران نشسته در کنار یک زن در ژاکت سیاه و سفید چه چیزی به بچه ها در کلاس 3 اموزش داده می‌شود

 

⇒ چرا پکیج جامع پایه سوم ما بهترین محصول است؟

 1. این پکیج بسیار به صرفه است. زیرا به شکل جامع عرضه می‌شود اما تدریس خصوصی کامل برای تک درس‌ها انجام می‌شود.
 2. با وجود فیلمهای کمک درسی ما، دیگر نیازی به پرداخت هزینه مجدد کتاب‌های کمک درسی‌ نخواهید داشت.
 3. به دلیل استفاده همزمان از منبع درسی (ویدیو)، در حین استفاده از ویدیو‌های آموزشی: حافظه‌های دیداری‌_شنیداری (ویدئو) + نوشتاری_خوانایی (کتاب) = تقویت شده و مطالب در ذهن دانش‌آموز، به صورت اصولی تثبیت می‌شود.
 4. آنچه موسسه را از دیگران متمایز می‌کند، مناسب بودن سطح آموزشی آن برای هر داوطلبی در هر سطح درسی (ضعیف-متوسط-قوی) است.
 5. کیفیت خوب ویدئو و تصویر‌برداری با سه دوربین در مجهزترین استودیوها.
 6. خدمات تکمیلی مانند مشاوره خرید محصول تلفنی هنگام خرید این بسته آموزشی.
 7. دانش‌آموز هنگام آموزش پایه، به هیچ وجه کلاس درس و فرصت آموزش را از دست نمی‌دهد.

 

 • بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) | استاد امیرحسین نصیری، پیمان کامیار و محسن منتظری

معلمان از ارزیابی های مختلفی استفاده می‌کنند تا تعیین کنند که دانش اموزان چه چیزی اموخته اند و چه چیزی باید روی ان کار کنند. این می‌تواند شامل ازمون ها، ازمون ها، پروژه ها و مقالات باشد. برخی از مهارت ها برای اندازه گیری نسبت به دیگران قابل دسترسی تر هستند، اما چند چیز وجود دارد که همه دانش اموزان باید بتوانند در کلاس سوم انجام دهند: 1. خواندن با اعتماد به نفس و روان. این شامل توانایی خواندن سریع، هموار و با بیان است. همچنین، دانش اموزان باید بتوانند داستان ها را به راحتی بازگو کنند. 2. درک و استفاده از مفاهیم ریاضی پایه. این شامل توانایی اضافه کردن، تفریق، ضرب و تقسیم است. دانش اموزان همچنین باید بدانند که کسرها چه هستند و انها را در زندگی روزمره شناسایی کنند.

 

نوشتن به وضوح و با جزئیات. دانش اموزان باید بتوانند برای اهداف مختلف مانند اطلاع رسانی، توضیح یا گفتن یک داستان بنویسند. نوشتن انها باید شامل دستور زبان مناسب، املا و نقطه گذاری باشد. 4. تحقیق موضوعات با استفاده از منابع مختلف. این به معنای استفاده موثر از کتاب ها، وب سایت ها و سایر مواد برای یافتن اطلاعات است. 5. فکر می‌کنم انتقادی در مورد انچه انها در حال یادگیری. دانش اموزان کلاس سوم باید بتوانند سوال بپرسند، پیش بینی کنند و نتیجه گیری کنند. 6. بچه ها قادر خواهند بود به طور موثر ارتباط برقرار کنند و با دقت گوش دهند. دانش اموزان همچنین باید قادر به همکاری با دیگران باشند. بیایید بچه خود را به یک کلاس سوم تبدیل کنیم!

 

آیا می‌توانیم پکیج جداگانه حرف اخر را به صورت تک درس تهیه کنیم؟
این امکان وجود دارد که بسته های دبستان را به صورت تک درس نیز تهیه کنید. بسته تک درس برای دانش‌آموزانی مناسب است که نیاز دارند روی یک درس بیشتر تمرکز کرده و خودشان را تقویت کنند. فیلمها به صورت تک درس، شامل توضیحات خط به خط کتاب درسی و همراه با حل تمرین‌ها است. در حالی‌که بسته تک درس تنها یکی از درس‌های مورد نظر را آموزش می‌دهد. از این رو، با شناخت نقاط ضعف و قوت درسی خود، می‌توانید اقدام به تهیه پک مورد نیازتان نمایید. طرح ویژه ما برای خانواده‌ها بسته کلاس آنلاین و مشاوره بصورت یکجا و با تخفیف ” هیجان انگیز “ قرار گرفته تا دانش‌آموزان با هزینه بسیار کمتر از تمام محصولات استفاده کنند.

 • تصاویر، انیمیشن، الگوها | آموزش درس‌های پایه سه دبستان حرف اخر + صفر تا صد کتاب

دانش اموزان گوش دادن به معلم خود انچه که در کلاس سوم به بچه ها اموزش داده می‌شود تبدیل شدن به یک کلاس سوم یک نقطه عطف مهم در اموزش و پرورش هر کودک است. این زمانی است که انها شروع به یادگیری و رشد می‌کنند، هم از نظر علمی و هم اجتماعی. در این مقاله، ما برخی از مهمترین چیزهایی را که کودک شما باید تا پایان کلاس سوم بداند، مشخص کرده ایم. مواد زیادی برای پوشش در کلاس سوم وجود دارد، اما فرزند شما با کمی کار سخت و فداکاری موفق خواهد شد! اطمینان حاصل کنید که با معلم خود صحبت می‌کنید تا ایده بهتری از انچه که باید روی ان تمرکز کنید، به دست اورید.

سوالات متداول


برنامه درسی کلاس سوم چگونه است؟ برنامه درسی کلاس سوم بر اساس مهارت های اموخته شده در کلاس های قبلی است. دانش اموزان متون پیچیده تر را می‌خوانند، مقالات طولانی تر می‌نویسند، در مورد انواع مختلف دولت ها یاد می‌گیرند و کسرها و سایر حالت های ماده را کشف می‌کنند. از معلمان کلاس سوم چه انتظاری باید داشت؟ معلمان کلاس سوم بر کمک به دانش اموزان برای توسعه مهارت های خواندن، نوشتن و ریاضی تمرکز خواهند کرد. علاوه بر این، انها کودکان را به مطالعات اجتماعی جدید و مفاهیم علمی معرفی خواهند کرد. معلمان همچنین می‌توانند هنر و موسیقی را در درس های خود بگنجانند.

 • آموزش علوم ریاضی فارسی سوم دبستان، روش تدریس و آموزش نظام جدید مدارس 1403

برنامه درسی کلاس سوم چگونه است؟ والدین اموزش در خانه می‌توانند برنامه درسی فرزند خود را با نیازها و منافع فردی خود تطبیق دهند. با این حال، اکثر برنامه های درسی کلاس سوم شامل موضوعات اصلی مانند خواندن، نوشتن، ریاضی، علوم و مطالعات اجتماعی است. ایا کلاس سوم در همه جا یکسان است؟ نه، برنامه درسی کلاس سوم می‌تواند بسته به ایالت یا کشور متفاوت باشد. با این حال، اکثر برنامه های درسی کلاس سوم بر درک خواندن، نوشتن و ریاضی تمرکز خواهند کرد. علاوه بر این، برخی از مدارس نیز ممکن است دانش اموزان را ملزم به شرکت در کلاس علوم یا تاریخ کنند. چگونه می‌توانم به فرزندم کمک کنم تا در کلاس سوم موفق شود؟
شما می‌توانید چند کار انجام دهید تا به فرزندتان کمک کنید تا در کلاس سوم موفق شود. اول، اطمینان حاصل کنید که انها به طور منظم به مدرسه می‌رفتند و تکالیف خود را انجام می‌دادند. علاوه بر این، شما می‌توانید به انها کمک کنید تا برای ازمون ها و امتحانات مطالعه کنند. در نهایت، انها را تشویق کنید تا در فعالیت های فوق برنامه مانند ورزش یا باشگاه ها شرکت کنند.

 

شما والدین گرامی جهت دریافت فول پک کامل و مفهومی دبستان – پایه سه ابتدایی حرف آخر (ماجراهای گامباسگولی و ماسگامبولی، عموهای فیتیله ای و مجموعه لاماسی ها) میتوانید با شماره دفتر مرکزی رسمی موسسه واقع در تهران 02166096851 تماس حاصل فرمائید؛ همچنین برای دریافت تایم مشاوره / پشتیبانی خرید خود با تلفن 09120663015 مشاور ارشد رسمی موسسه ارتباط برقرار کنید.

 


The elementary packages of the last letter are available to students from the first to the sixth grade. Another product of the last institute is the complete third grade package. With its unique price, this pack is one of the best educational films for the third grade of elementary school. The comprehensive package of third grade includes all math, science and Farsi lessons. At a unique discounted price, students can use three courses of math, science and Persian at the same time

 

محصولات مشابه

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,650,000720,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4997
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

2,220,000745,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,140,000933,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,050,000894,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

1,980,000863,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,900,000828,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)