پکیج کامل اول ابتدایی حرف آخر | آپدیت 1402 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

پکیج کامل اول ابتدایی حرف آخر | آپدیت 1402 جدید

(0)
(0)

بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/دوره-ابتدایی/3D/پکیج-کامل-کلاس-اول-دبستان.jpg
پکیج کامل اول ابتدایی حرف آخر | آپدیت 1402 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
تعداد
+
_
عدد
720,000 تومان
5,880,000 تومان
موجود
یکی از کامل‌ترین پکیج‌های پایه اول ابتدایی، پکیج کامل پایه اول است. پکیج کامل پایه اول ابتدایی شامل درس‌های ریاضی، فارسی و علوم است. دانش‌آموزان می‌توانند با خرید پکیج کامل پایه اول همزمان از سه پکیج ریاضی اول ابتدایی، پکیج فارسی اول ابتدایی و پکیج علوم اول ابتدایی استفاده کنند. تمامی درس‌های پکیج کامل پایه اول ابتدایی با استفاده از تصاویر و انیمیشن در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از الگوها و نقشه‌راه‌هایی که در این پکیج‌ توسط اساتید معرفی می‌شوند بهترین نمرات را در امتحانات کسب کنند. پکیج کامل پایه اول توسط استاد محسن منتظری، استاد پوریا مظفریان و استاد پیمان کامیار تدریس می‌شود.

آشنایی با مدرسین و نحوه آموزش

  • چرا از پکیج آموزشی ابتدایی و فیلم های کلاس یک حرف آخر دبستان استفاده کنیم؟

harfe akhar first grade | پکیج کامل کلاس اول حرف آخر - یکی از روش های نوین آموزش دوره ابتدایی استفاده از آموزش ها و DVD - VODها است. در عین حال، با پیشرفت فناوری و اهمیت نقش آن در یادگیری دانش آموزان، معلمان موسسه توانستند بستر یادگیری مناسبی را برای دانش آموزان به ویژه در مدارس ابتدایی با استفاده از بهترین نرم افزار برای آموزش علوم ابتدایی فراهم آورند. بیشتر فرایند یادگیری از طریق بینایی، شنوایی، نرم افزار و فیلم های آموزشی به عنوان محتوای سمعی و بصری با دقت ویژه انجام می‌شود تا همه مفاهیم علوم ابتدایی حرف آخر را به طور موثربه دانش آموزان منتقل کند.

مجموعه پک کامل کلاس یکم موسسه حرف اخر
مختص پایه:کلاس اول دبستان
سال تولید:1402
بصورت DVD:12 حلقه
بصورت VOD: 1 پک جامع
کل ساعات:52:40 ساعت
مباحث تدریس شده:کل دروس علوم، ریاضی و فارسی کامل سال اول + امتحانات
کتاب کار:کتاب کار و درس نامه مخصوص خود را دارد.
تمرین + سوال:داخل کتاب کار و فیلم ها.
سطح رضایتمندی:بسیار عالی

در عین حال، فیلم های آموزشی لاماس منجر به یادگیری بیشتر، استانداردسازی برنامه درسی و تسریع یادگیری می‌شود. مجموعه محصولات فیلم های آموزشی ما با ایجاد فضایی شاد و مفرح همراه با ارائه محتوای جذاب، به طور غیر مستقیم مطالب را به اشخاص آموزش می‌دهد. فیلم های پکیج جامع ما، DVD و CD / VODهای موسسه، با استفاده از معلمان مجرب و ماهر، محیط یادگیری غنی را در اختیار دانش آموزان یکم دبستان قرار می‌دهد و انان شکل جدیدی را تجربه می‌کنند.

 

پک‌بندی کلی پکیج جامع لاماسی ها کلاس اول دبستان حرف اخر 1402
نام پکیجنام مدرس و معلم: قیمت پشت جلد: مدت تدریس (ساعت)
ریاضی اول: پوریا مظفریان196017:50
علوم اول: پیمان کامیار194015:30
فارسی اول:محسن منتظری198019:20
پکیج کامل اول ابتدایی حرف آخر588052:40
  • آموزش ریاضی یکم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

روش بازی و سرگرمی جذاب و مفهومی ریاضی پایه اول مجموعه ای از دستورالعمل ها است که منجر به نتیجه برای دانش آموز می‌شود. در اکثر آموزش های مورد بحث ما جذابیت مواجه می‌شویم، مانند: نقشه راه ها، الگو، انیمیشن های کاربردی، تصویر سازی ذهنی و.. امروزه از روشهای مختلف آموزشی در آموزش دروس ریاضی در مدارس بسته به موضوع، مخاطب، امکانات و اهداف آموزشی استفاده میشود. در ریاضی اول دبستان حرف آخر، ما قصد داریم یک روش ساده و مختصر را ارائه دهیم. در این بسته ما روش ها را توصیف می‌کنیم که از قبل این تاریخ در کل کشور موجود نبوده است؛ یکی از استانداردهای فرایند آموزش ریاضیات داخل دی وی دی ها با ایجاد ارتباط خوب بین دانش آموز و معلم لحاظ شده است.


 

مفاهیم و ایده های جدید ریاضی با ایده ها به دانش آموزان کمک می‌کند تا درس را به عنوان یک مجموعه دانش منسجم و منسجم ببینند، نه مجموعه ای از رویه ها و فرایندهای پیچیده و جداگانه. استفاده از ارتباطات کلامی به فرد کمک می‌کند تا دانش جدید خود را به حافظه بلند مدت بسپارد، بنابراین یادگیری برای آنها آسان تر، عمیق تر و ماندگارتر می‌شود. مدرس ریاضی آقای پوریا مظفریان علاوه بر آگاهی از ارتباطات بین مفاهیم و موضوعات کتاب پایه اول، میداند چگونه با ایجاد این پیوندها به شخص در درک بهتر مفاهیم منسجم و یکپارچه کتاب در فیلم ها کمک کنند. تدریس جدید محتوا و موضوعات با ارایه به یاد ماندنی عموهای فیتیله ای آقایان علی فروتن و حمید گلی کمک می‌کند قالب درس ها با پویانمایی در ابتدای درس ارائه شود شما اجازه دهد ایده ها یا اطلاعات جدیدی را بیاموزید.


 

هنگامی که دانش آموز نسبتاً با مطالب آشنا شود، کشف و درک بهتر با این فیلم ها در سی دی جدید حرف اخر کمک می‌کند تفریق با جمع و روابط بین اعداد را فرابگیرد، مدرس بخوبی آنرا بیان کرده و با شکل های دیجیتالی روی تلویزیون دیگر نیازی به هیچ منبع دیگری نیست.. در واقع، از ویژگی ها و زمینه های آموختنی خیلی عالی استفاده شده. روش آموزش در نحوه عملکرد مغز برای پردازش اطلاعات جدید و مطالب جدید به دانش آموزان ارائه شده که با شفاف سازی اهداف درس موجل جلب توجه و هدایت آنها در سهیل یادگیری می‌شود

  1. بیان واضح اهدف درس در ویدئوها+درگیر کردن دو نیمکره مغز
  2. ویژگی های مشخص محتوای جدید برای ریاضی 1 دبستان
  3. کسب مهارت های مقدماتی و سریع یادگیری سریع دانش آموز
  4. ارتقاء آگاهی از آموزش ابتدایی بصورت جذاب و ماندگار
  • آموزش علوم یکم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

پکیج علوم اول حرف آخر به گونه ای آموزش داده شده که دانش آموز متوجه محیط اطراف و زیست موجودات شود، برای خود سوال بپرسد، پاسخ سوالات خود را جستجو کند و فعالیت های مربوط به این سوالات را پیشنهاد دهد. موضوعاتی مانند مشاهده و پدیده های طبیعی، استفاده از حواس پنجگانه برای شناخت و ابزارهای مختلف برای بیان مشاهدات به صورت فردی و جمعی پوشش می‌دهد. با موضوع سلامت و نشاط و بهبودی سلامتی آشنا می‌شوند. برای آموزش دانش آموزان با فارسی اول دبستان حرف آخر در این کلاس، روش تدریس باید گونه ای است که آنها یاد میگیرند در طول جلساتی که یاد میگیرند، برنامه روزانه مناسبی را اجرا کنند.با موضوعات ارتباط بین زندگی انسان و حیوانات مختلف، آگاهی از مهمترین منابع غذایی و نحوه حرکت، رشد، زندگی و تولید مثل حیوانات مختلف آشنا می‌شوند.

 

همچنین، برای درک کامل این موضوعات اطلاعاتی در مورد نحوه حرکت، رشد و زندگی آن جمع آوری شده. سپس به تفاوت ها و شباهت های آنان با سایر موجودات زنده توجه میشود. با انواع گیاهان، اندام آنها، نحوه رشد، مزایای آنها در زندگی انسان و غیره آشنا می‌شوند. آشنایی با آب به عنوان منبع حیاتی زندگی بشر، فراوانی آب در جهان، وابستگی زندگی انسان و حیوان به آب، وجود اشکال مختلف آب بر روی زمین، آشنایی با آشامیدنی و موارد دیگر را مورد بحث قرار می‌گیرد. در ویدئوهای کمک درسی علوم حرف آخر استاد کامیار اولی ها با ابزارهای مختلفی که در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنند بیشتر آشنا می‌شوند. با انواع خاک و مزایا و فواید آن برای زندگی آشنا می‌شوند. سپس اطلاعات مفیدی در مورد ارزش خاک، نحوه استفاده صحیح از آن، ابزارهایی که با خاک ساخته می‌شوند و کاربردهای آن در زندگی انسان به دست می‌آورند. با جابجایی و جابجایی اشیاء بیشتر آشنا می‌شوند.


در این پکیج عالی با کیفیت فول اچ دی، فرد با مفهوم فناوری و یکی از کاربردهای آن یعنی نور اشنا میشود. برنامه های آموزشی علوم ابتدایی با ایجاد یک محیط مناسب، فرصت یادگیری عمیق تر دروس علوم را افزایش می‌دهد. این برنامه ها با استفاده از بخشهای مختلف مانند آزمایشگاه علوم و دانش، نمونه سوالات و سایر بخشهای مرتبط و با استفاده از روشهای جدید آموزش علوم اولیه ضمن ایجاد انگیزه در دانش آموزان، یادگیری را تسریع می‌کند. به عنوان مثال ماجراهای گامباسگولی ماسگامبولی لاماسی ها عموی های فیتیله ای با استفاده از بازی های آموزشی و انیمیشن های جذاب مربوط به درس، تمام مفاهیم درس را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد.

بخش محتوایی سایت - مجموعه دوره ابتدایی آپدیت 1402 - 1403

برای تسهیل فرایند یادگیری با استفاده از پک نرم افزارهای آموزشی، ضمن ایجاد انگیزه به علاقه یادگیری دروس کارامد است و کمک می‌کند تا درک از جهان پیرامون بهبود با تجربیات مرتبط به دست بیاید امروزه یادگیری علوم تجربی مانند خواندن، نوشتن و حساب یک امر اساسی و ضروری است که به زندگی روزمره ما مربوط می‌شود و با پیشرفت فناوری اهمیت روزافزون یافته است. به عبارت دیگر، آموزش علوم بیشتر در مورد آموزش شیوه یادگیری است که هر کسی باید به آن پی ببرد، زیرا در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است زندگی می‌کند و باید بتواند دائماً خود را با این تغییرات وفق دهد. گفته شده است که در 20 سال آینده، سرعت رشد اطلاعات به حدی خواهد بود که در کمتر از 75 روز میزان اطلاعات و دانش انسانی دو برابر می‌شود، بنابراین آنچه مهم است نحوه بدست آوردن، به روز رسانی و پردازش است. اطلاعات نه اطلاعات به عنوان مجموعه ای از دانش. به همین دلیل، یادگیری علوم تجربی دارای دو جنبه مثبت است. هم کاربردی است و هم مولد.

  • آموزش فارسی یکم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

روش استاد منتظری در فارسی1 به دانش آموز یاد داده آموزش خواندن و نوشتن را خوب و قدرتمند فرا بگیرد و به طور فعال در زبان فارسی از طریق تلفظ و تکرار کلمه، راهنمایی معلم و دانستن به آنها توجه ویژه کند. نقش معلمان دبستان، که در واقع بنیانگذاران شخصیت افراد تازه وارد هستند، نسبت به سایر سطوح مهم آموزشی حساس تر است. او باید بداند که هر نکته ای که یاد می‌گیرد در صفحه سفید خالص ذهن دانش آموز حک می‌شود تا در آینده به هیچ وجه پاک و قابل تغییر نباشد. بنابراین داشتن اطلاعات آموزشی برای او کافی نیست. او باید دانش و اطلاعاتی در مورد روانشناسی کودک و نوجوان، مهارت های تدریس و همچنین آشنایی عملی با آثار هنری ساده کسب کند.


 

وظیفه معلم فارسی یک دبستان، به خصوص در کلاس اول، علاوه بر یادگیری سوالات که باید به صورت غیر مستقیم و بیشتر از طریق تعاملات و رفتار صحیح انجام شود، آموزش خواندن و نوشتن به زبان فارسی و نوشتاری است. فیلمها کمک درسی ما در نگارش درست نویسی و درک شکل، فرم حروف الفبا و ارتباطات قلم، قبل از هر چیز اهمیت دارد. همچنین املای فارسی یکی از مهمترین درسهای دوره ابتدایی است که در کسب مهارت در سایر عناصر یادگیری زبان موثر است.آشنایی دبیر موسسه با ویژگیها و روشهای تدریس روند آموزش را بهینه کرده است.

  • قیمت خرید و نحوه سفارش محصول پکیج کامل کلاس اول ابتدایی حرف آخر

موفقیت در یادگیری یک موضوع بستگی به تمایل دانش آموزان دارد، همچنین ارائه محتوای کمک درسی قوی در یادگیری خوب بشدت تاثیر گذار است. بنابراین شما مشتریان گرامی جهت دریافت پکیج کامل اول یا بسته کامل دوم دبستان – پایه یک ابتدایی حرف آخر میتوانید با دفتر مرکزی رسمی موسسه واقع در تهران با شماره 02166096851 تماس حاصل فرمائید؛ همچنین برای دریافت مشاوره یا پشتیبانی رایگان تحصیلی با تلفن 09120663015 ارتباط برقرار کنید


The complete package of the first grade of the Harfe Akhar - one of the new methods of primary education is the use of tutorials. At the same time, with the advancement of technology and the importance of its role in students' learning, the teachers of the institute were able to provide a suitable learning platform for students, especially in elementary schools, using the best software for teaching elementary sciences.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

گفتگو را با موسسه شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت های زیر که میخواهید کلیک کنید