پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

(0)
(0)

بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/دوره-ابتدایی/3D/پکیج-کامل-کلاس-اول-دبستان.jpg
پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
تعداد
+
_
عدد
720,000 تومان
1,650,000 تومان
موجود
یکی از کامل‌ترین پکیج‌های پایه اول ابتدایی، پکیج کامل پایه اول حرف آخر است. پک جامع پایه اول دبستان شامل درس‌های ریاضی، فارسی و علوم است. دانش‌آموزان می‌توانند با خرید محصول پایه یکم همزمان از سه بسته ریاضی،فارسی و علوم استفاده کنند. تمامی درس‌های اول ابتدایی موسسه حرف آخر با استفاده از تصاویر و انیمیشن در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرد. دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از الگوها و نقشه‌راه‌هایی که در این ویدئوها توسط اساتید معرفی می‌شوند بهترین نمرات را در امتحانات کسب کنند. پکیج کامل پایه اول حرف اخر توسط استاد محسن منتظری، استاد پوریا مظفریان و استاد پیمان کامیار تدریس می‌شود. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال تحصیلی 1402/1403 در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod حرف آخر) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. دانش آموزان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. ✅ دانش‌آموزان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدئوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند. ✅ ویدیوهای آموزشی کلاس اول دبستان با رویکرد جذاب و همراه با بازی و سرگرمی مکمل برگزار می‌شوند. ✅ ویدیوهای آموزشی دروس با رویکرد تکنیکی/روان و همراه با ابزارهای آموزشی بازی: شعر و سرود برگزار می‌شوند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

آشنایی با مدرسین و نحوه آموزش

  • چرا از پکیج آموزشی ابتدایی و فیلم های کلاس یک حرف آخر دبستان استفاده کنیم؟

harfe akhar first grade | پکیج کامل کلاس اول حرف آخر - یکی از روش های نوین آموزش دوره ابتدایی استفاده از آموزش ها و DVD - VODها است. در عین حال، با پیشرفت فناوری و اهمیت نقش آن در یادگیری دانش آموزان، معلمان موسسه توانستند بستر یادگیری مناسبی را برای دانش آموزان به ویژه در مدارس ابتدایی با استفاده از بهترین نرم افزار برای آموزش علوم ابتدایی فراهم آورند. بیشتر فرایند یادگیری از طریق بینایی، شنوایی، نرم افزار و فیلم های آموزشی به عنوان محتوای سمعی و بصری با دقت ویژه انجام می‌شود تا همه مفاهیم علوم ابتدایی حرف آخر را به طور موثربه دانش آموزان منتقل کند.

مجموعه پک کامل کلاس یکم موسسه حرف اخر
مختص پایه:کلاس اول دبستان
سال تولید:1402
بصورت DVD:12 حلقه
بصورت VOD: 1 پک جامع
کل ساعات:52:40 ساعت
مباحث تدریس شده:کل دروس علوم، ریاضی و فارسی کامل سال اول + امتحانات
کتاب کار:-
تمرین + سوال:داخل ویدئو و فیلم ها.
سطح رضایتمندی:بسیار عالی

در عین حال، فیلم های آموزشی لاماس منجر به یادگیری بیشتر، استانداردسازی برنامه درسی و تسریع یادگیری می‌شود. مجموعه محصولات فیلم های آموزشی ما با ایجاد فضایی شاد و مفرح همراه با ارائه محتوای جذاب، به طور غیر مستقیم مطالب را به اشخاص آموزش می‌دهد. فیلم های پکیج جامع ما، DVD و CD / VODهای موسسه، با استفاده از معلمان مجرب و ماهر، محیط یادگیری غنی را در اختیار دانش آموزان یکم دبستان قرار می‌دهد و انان شکل جدیدی را تجربه می‌کنند.

 

پک‌بندی کلی پکیج جامع لاماسی ها کلاس اول دبستان حرف اخر 1402
نام پکیجنام مدرس و معلم: قیمت پشت جلد: مدت تدریس (ساعت)
ریاضی اول: پوریا مظفریان196017:50
علوم اول: پیمان کامیار194015:30
فارسی اول:محسن منتظری198019:20
پکیج کامل اول ابتدایی حرف آخر588052:40
  • آموزش ریاضی یکم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

روش بازی و سرگرمی جذاب و مفهومی ریاضی پایه اول مجموعه ای از دستورالعمل ها است که منجر به نتیجه برای دانش آموز می‌شود. در اکثر آموزش های مورد بحث ما جذابیت مواجه می‌شویم، مانند: نقشه راه ها، الگو، انیمیشن های کاربردی، تصویر سازی ذهنی و.. امروزه از روشهای مختلف آموزشی در آموزش دروس ریاضی در مدارس بسته به موضوع، مخاطب، امکانات و اهداف آموزشی استفاده میشود. در ریاضی اول دبستان حرف آخر، ما قصد داریم یک روش ساده و مختصر را ارائه دهیم. در این بسته ما روش ها را توصیف می‌کنیم که از قبل این تاریخ در کل کشور موجود نبوده است؛ یکی از استانداردهای فرایند آموزش ریاضیات داخل دی وی دی ها با ایجاد ارتباط خوب بین دانش آموز و معلم لحاظ شده است.


 

مفاهیم و ایده های جدید ریاضی با ایده ها به دانش آموزان کمک می‌کند تا درس را به عنوان یک مجموعه دانش منسجم و منسجم ببینند، نه مجموعه ای از رویه ها و فرایندهای پیچیده و جداگانه. استفاده از ارتباطات کلامی به فرد کمک می‌کند تا دانش جدید خود را به حافظه بلند مدت بسپارد، بنابراین یادگیری برای آنها آسان تر، عمیق تر و ماندگارتر می‌شود. مدرس ریاضی آقای پوریا مظفریان علاوه بر آگاهی از ارتباطات بین مفاهیم و موضوعات کتاب پایه اول، میداند چگونه با ایجاد این پیوندها به شخص در درک بهتر مفاهیم منسجم و یکپارچه کتاب در فیلم ها کمک کنند. تدریس جدید محتوا و موضوعات با ارایه به یاد ماندنی عموهای فیتیله ای آقایان علی فروتن و حمید گلی کمک می‌کند قالب درس ها با پویانمایی در ابتدای درس ارائه شود شما اجازه دهد ایده ها یا اطلاعات جدیدی را بیاموزید.


 

هنگامی که دانش آموز نسبتاً با مطالب آشنا شود، کشف و درک بهتر با این فیلم ها در سی دی جدید حرف اخر کمک می‌کند تفریق با جمع و روابط بین اعداد را فرابگیرد، مدرس بخوبی آنرا بیان کرده و با شکل های دیجیتالی روی تلویزیون دیگر نیازی به هیچ منبع دیگری نیست.. در واقع، از ویژگی ها و زمینه های آموختنی خیلی عالی استفاده شده. روش آموزش در نحوه عملکرد مغز برای پردازش اطلاعات جدید و مطالب جدید به دانش آموزان ارائه شده که با شفاف سازی اهداف درس موجل جلب توجه و هدایت آنها در سهیل یادگیری می‌شود

  1. بیان واضح اهدف درس در ویدئوها+درگیر کردن دو نیمکره مغز
  2. ویژگی های مشخص محتوای جدید برای ریاضی 1 دبستان
  3. کسب مهارت های مقدماتی و سریع یادگیری سریع دانش آموز
  4. ارتقاء آگاهی از آموزش ابتدایی بصورت جذاب و ماندگار
  • آموزش علوم یکم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

پکیج علوم اول حرف آخر به گونه ای آموزش داده شده که دانش آموز متوجه محیط اطراف و زیست موجودات شود، برای خود سوال بپرسد، پاسخ سوالات خود را جستجو کند و فعالیت های مربوط به این سوالات را پیشنهاد دهد. موضوعاتی مانند مشاهده و پدیده های طبیعی، استفاده از حواس پنجگانه برای شناخت و ابزارهای مختلف برای بیان مشاهدات به صورت فردی و جمعی پوشش می‌دهد. با موضوع سلامت و نشاط و بهبودی سلامتی آشنا می‌شوند. برای آموزش دانش آموزان با فارسی اول دبستان حرف آخر در این کلاس، روش تدریس باید گونه ای است که آنها یاد میگیرند در طول جلساتی که یاد میگیرند، برنامه روزانه مناسبی را اجرا کنند.با موضوعات ارتباط بین زندگی انسان و حیوانات مختلف، آگاهی از مهمترین منابع غذایی و نحوه حرکت، رشد، زندگی و تولید مثل حیوانات مختلف آشنا می‌شوند.

 

همچنین، برای درک کامل این موضوعات اطلاعاتی در مورد نحوه حرکت، رشد و زندگی آن جمع آوری شده. سپس به تفاوت ها و شباهت های آنان با سایر موجودات زنده توجه میشود. با انواع گیاهان، اندام آنها، نحوه رشد، مزایای آنها در زندگی انسان و غیره آشنا می‌شوند. آشنایی با آب به عنوان منبع حیاتی زندگی بشر، فراوانی آب در جهان، وابستگی زندگی انسان و حیوان به آب، وجود اشکال مختلف آب بر روی زمین، آشنایی با آشامیدنی و موارد دیگر را مورد بحث قرار می‌گیرد. در ویدئوهای کمک درسی علوم حرف آخر استاد کامیار اولی ها با ابزارهای مختلفی که در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنند بیشتر آشنا می‌شوند. با انواع خاک و مزایا و فواید آن برای زندگی آشنا می‌شوند. سپس اطلاعات مفیدی در مورد ارزش خاک، نحوه استفاده صحیح از آن، ابزارهایی که با خاک ساخته می‌شوند و کاربردهای آن در زندگی انسان به دست می‌آورند. با جابجایی و جابجایی اشیاء بیشتر آشنا می‌شوند.


در این پکیج عالی با کیفیت فول اچ دی، فرد با مفهوم فناوری و یکی از کاربردهای آن یعنی نور اشنا میشود. برنامه های آموزشی علوم ابتدایی با ایجاد یک محیط مناسب، فرصت یادگیری عمیق تر دروس علوم را افزایش می‌دهد. این برنامه ها با استفاده از بخشهای مختلف مانند آزمایشگاه علوم و دانش، نمونه سوالات و سایر بخشهای مرتبط و با استفاده از روشهای جدید آموزش علوم اولیه ضمن ایجاد انگیزه در دانش آموزان، یادگیری را تسریع می‌کند. به عنوان مثال ماجراهای گامباسگولی ماسگامبولی لاماسی ها عموی های فیتیله ای با استفاده از بازی های آموزشی و انیمیشن های جذاب مربوط به درس، تمام مفاهیم درس را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد.

بخش محتوایی سایت - مجموعه دوره ابتدایی آپدیت 1402 - 1403

برای تسهیل فرایند یادگیری با استفاده از پک نرم افزارهای آموزشی، ضمن ایجاد انگیزه به علاقه یادگیری دروس کارامد است و کمک می‌کند تا درک از جهان پیرامون بهبود با تجربیات مرتبط به دست بیاید امروزه یادگیری علوم تجربی مانند خواندن، نوشتن و حساب یک امر اساسی و ضروری است که به زندگی روزمره ما مربوط می‌شود و با پیشرفت فناوری اهمیت روزافزون یافته است. به عبارت دیگر، آموزش علوم بیشتر در مورد آموزش شیوه یادگیری است که هر کسی باید به آن پی ببرد، زیرا در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است زندگی می‌کند و باید بتواند دائماً خود را با این تغییرات وفق دهد. گفته شده است که در 20 سال آینده، سرعت رشد اطلاعات به حدی خواهد بود که در کمتر از 75 روز میزان اطلاعات و دانش انسانی دو برابر می‌شود، بنابراین آنچه مهم است نحوه بدست آوردن، به روز رسانی و پردازش است. اطلاعات نه اطلاعات به عنوان مجموعه ای از دانش. به همین دلیل، یادگیری علوم تجربی دارای دو جنبه مثبت است. هم کاربردی است و هم مولد.

  • آموزش فارسی یکم دبستان، روش تدریس و آموزش حرف اخر

روش استاد منتظری در فارسی1 به دانش آموز یاد داده آموزش خواندن و نوشتن را خوب و قدرتمند فرا بگیرد و به طور فعال در زبان فارسی از طریق تلفظ و تکرار کلمه، راهنمایی معلم و دانستن به آنها توجه ویژه کند. نقش معلمان دبستان، که در واقع بنیانگذاران شخصیت افراد تازه وارد هستند، نسبت به سایر سطوح مهم آموزشی حساس تر است. او باید بداند که هر نکته ای که یاد می‌گیرد در صفحه سفید خالص ذهن دانش آموز حک می‌شود تا در آینده به هیچ وجه پاک و قابل تغییر نباشد. بنابراین داشتن اطلاعات آموزشی برای او کافی نیست. او باید دانش و اطلاعاتی در مورد روانشناسی کودک و نوجوان، مهارت های تدریس و همچنین آشنایی عملی با آثار هنری ساده کسب کند.


 

وظیفه معلم فارسی یک دبستان، به خصوص در کلاس اول، علاوه بر یادگیری سوالات که باید به صورت غیر مستقیم و بیشتر از طریق تعاملات و رفتار صحیح انجام شود، آموزش خواندن و نوشتن به زبان فارسی و نوشتاری است. فیلمها کمک درسی ما در نگارش درست نویسی و درک شکل، فرم حروف الفبا و ارتباطات قلم، قبل از هر چیز اهمیت دارد. همچنین املای فارسی یکی از مهمترین درسهای دوره ابتدایی است که در کسب مهارت در سایر عناصر یادگیری زبان موثر است.آشنایی دبیر موسسه با ویژگیها و روشهای تدریس روند آموزش را بهینه کرده است.

  • قیمت خرید و نحوه سفارش محصول پکیج کامل کلاس اول ابتدایی حرف آخر

موفقیت در یادگیری یک موضوع بستگی به تمایل دانش آموزان دارد، همچنین ارائه محتوای کمک درسی قوی در یادگیری خوب بشدت تاثیر گذار است. بنابراین شما مشتریان گرامی جهت دریافت پکیج کامل اول یا بسته کامل دوم دبستان – پایه یک ابتدایی حرف آخر میتوانید با دفتر مرکزی رسمی موسسه واقع در تهران با شماره 02166096851 تماس حاصل فرمائید؛ همچنین برای دریافت مشاوره یا پشتیبانی رایگان تحصیلی با تلفن 09120663015 ارتباط برقرار کنید


The complete package of the first grade of the Harfe Akhar - one of the new methods of primary education is the use of tutorials. At the same time, with the advancement of technology and the importance of its role in students' learning, the teachers of the institute were able to provide a suitable learning platform for students, especially in elementary schools, using the best software for teaching elementary sciences.

محصولات مشابه

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج جامع اول ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,650,000720,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه اول دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل دوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

2,220,000745,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه دوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
فارسی اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

فارسی اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

590,000385,000 تومان
+
_
بسته کامل فارسی کلاس اول ابتدایی - موجودی: 4998
بسته کامل فارسی کلاس اول ابتدایی
ریاضی اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

ریاضی اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

540,000353,000 تومان
+
_
بسته کامل ریاضی کلاس اول ابتدایی - موجودی: 5000
بسته کامل ریاضی کلاس اول ابتدایی
علوم اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

علوم اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

520,000340,000 تومان
+
_
بسته کامل علوم کلاس اول ابتدایی - موجودی: 5000
بسته کامل علوم کلاس اول ابتدایی
پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس ششم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,140,000933,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه ششم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس پنجم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

2,050,000894,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 4999
بسته جامع پایه پنجم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل کلاس چهارم ابتدایی حرف آخر | نسخه اصلی آپدیت 1403 جدید

1,980,000863,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه چهارم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)
پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج کامل سوم ابتدایی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,900,000828,000 تومان
+
_
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی) - موجودی: 5000
بسته جامع پایه سوم دبستان (فارسی، علوم و ریاضی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

گفتگو را با موسسه شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت های زیر که میخواهید کلیک کنید