علوم اول دبستان حرف آخر | آپدیت 1401 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

علوم اول دبستان حرف آخر | آپدیت 1401 جدید

(0)
(0)

پکیج کامل علوم کلاس اول ابتدایی

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/دوره-ابتدایی/3D/علوم-کلاس-اول-حرف-آخر.jpg
علوم اول دبستان حرف آخر | آپدیت 1401 جدید
رنگ و مدل کالا
پکیج کامل علوم کلاس اول ابتدایی
تعداد
+
_
عدد
ارسال رایگان
680,000 تومان
1,940,000 تومان
موجود

آشنایی با مدرسین و نحوه آموزش

  • مدرس: استاد پیمان کامیار

- روش تدرس:

harfe akhar first grade science | علوم اول ابتدایی حرف آخر - به مثابه درسی تجربی دارای اهمیت غیرقابل انکاری در میان سایر دروس ابتدایی است. برای درک بهتر جهان پیرامون، به دانش آموزان پایه اول باید علوم تجربی آموزش خوبی داده شود. دانش آموزان از طریق آموزش‌‌‌‌های این پکیج، با روش‌‌‌‌های مختلف یادگیری تضمینی با بازی و سرگرمی آشنا می‌شوند. معلم علوم حرف آخر که دانش آموزان را نسبت به موضوعات این مقدماتی علاقمند و کنجکاو می‌کند و از سوی دیگر مهارت هایی را برای انجام آزمایش‌‌‌‌های مختلف در مورد واقعیت‌‌‌‌های جهان پیرامون به آنها می‌اموزد زیرا بر روش یاددهی برای کلاس اول تسلط بیشتری دارند و طبق تجربه علاقه و مهارت بیشتری در بین دانش آموزان به دست آورده است.

پکیج کامل اول ابتدایی+قیمت راهنمای سفارش و مشاوره

 

  • آیا علوم پایه اول دبستان حرف آخر مهندس پیمان کامیار حرف آخر خوبه؟

استاد پیمان کامیار، تدرسی مفهومی را در اختیار شما عزیز قرار داده که می‌توانید در ادامه باتوجه نمونه تدریس ها بدان نگاهی بیندازید تا آنرا تهیه کنید. کتاب علوم پایه اول شامل 14 فصل و 103 صفحه است. همانطور که در بالا ذکر شد، هدف اصلی پکیج علوم 1م این است که دانش آموزان را با جهان پیرامون خود، زمین، هوا، حیوانات، گیاهان و برخی پدیده‌‌‌‌های طبیعی بیشتر از سطح معلم مدرسه و کتاب آشنا کند.


هدف از این فیلم ها فراهم آوردن فرصت هایی برای دانش آموز است تا خود را تقویت کند. سبک سمعی-بصری یکی از مهارت‌‌‌‌های اساسی جهت تقویت است، اهداف دیگر و نحوه بیان آنها، استفاده صحیح از حواس پنجگانه، استفاده از ابزارهایی مانند دی وی دی کمک درسی بسیار مدرن است. در جلسات ویدئویی، دانش آموزان با کل موضوعات آشنا می‌شوند. همچنین یاد می‌گیرند که چگونه کم کم برنامه ریزی روزانه داشته باشند. برای علوم کلاس اول، دبیر حرف اخر فرد را با استفاده از تکنیک از اطلاعات، مقایسه، بحث و کاربرد ابزارها در فراگیری و تأثیر آنها بر کیفیت یادگیری به سطح بالاتری می‌برد. آشنایی با پکیج فارسی اول ابتدایی حرف آخر.

 

جزئیات بسته علوم کلاس یکم حرف اخر
مختص پایه:کلاس اول دبستان
سال تولید:1400
تعداد DVDها:4 حلقه
کل ساعات:15:30 ساعت
مباحث تدریس شده:کل درس علوم کامل سال اول و امتحانات
کتاب کار:کتاب کار + درس نامه مخصوص خود
تمرین + سوال:داخل کتاب کار و دی وی دی ها دارد.
سطح رضایتمندی:بسیار عالی
  • مجموعه دوره آموزش تحصیلی پایه اول ابتدایی سال تحصیلی 1400 - 1401

مفاهیم اولیه و مقدماتی با پرسش پاسخ بصورت فیلم کارتونی انیمیشن فرد را کاملا تقویت می‌کند. با مفهوم فناوری دی وی دی تدریس 3 بعدی و انیمیشن ویدئو در هر فصل شخص از همان ابتدا همانند کلاس خصوصی حرفه ای عالی پیش خواهد رفت. بیان شیوا و روان از نکات برجسته متناسب با موضوع آن بخش برای کلاس اولی ها و مناسب برای آن مقطع خصوصیت خوب این پک است. (دانلود رایگان فایل دانلود کتاب تدریس علوم پایه 1 حرف آخر)


از مهارت‌‌‌‌های دبیران در موقعیت‌‌‌‌های فوق برنامه برای به دست آوردن تجربیات بیشتر فردی و گروهی استفاده میشود. به عنوان مثال، در درس "از خانه تا مدرسه"، از دانش آموز خواسته می‌شود که یک هواپیمای بالا یا کاغذی بسازد و آن را به کلاس بیاورد. در بخشهایی با عنوان کار و فناوری، دانش آموزان با مشاغل مربوط به هر موضوع آشنا می‌شوند. با پک ریاضی کلاس اول ابتدایی خوب پیش بروید. در آداب معاشرت و مهارت‌‌‌‌های زندگی آداب و رسوم جامعه و کسب مهارت‌‌‌‌های لازم برای زندگی مطرح میشود و در علم و زندگی وی یاد می‌گیرد که چگونه آموخته‌‌‌‌های خود را در علم در زندگی روزمره به کار گیرد و با ابعاد مختلف تفکر خودش را بهبود دهد.

 

بخش فیلم‌‌‌‌های کمک درسی در انت‌‌‌‌های فصول یک مرور کلی از مفاهیم درس را در یک نگاه ارائه می‌دهد. سپس فرد از اهداف یا نتایج هر درس آگاه می‌شود. این اهداف در سه سطح مختلف به مخاطب ارائه می‌شود. اطلاعات سطح اول برای همه در نظر گرفته شده است و می‌توانند آن را درک کنند. معلم با مطالب و ابزار مفید آموزش را اسان میکند و نکات آموزشی با فعالیت‌‌‌‌های مختلف، روش‌‌‌‌های ارزشیابی و ابزار‌‌‌‌های ویژه برای درس ارائه می‌شود.

  • پکیج درسی و روش تدریس علوم اول ابتدایی حرف اخر کلاس اول

فیلم علوم پایه اول ابتدایی دارای محیطی شاد و سرزنده مشاهده عملی، آزمایش و تسلط بر اهداف است. توجه به شیوه‌‌‌‌های مختلف یادگیری دانش آموزان، با استفاده از آموزش بصری، صوتی تأثیر زیادی در یادگیری این دوره دارد. تاکید می‌کنیم که سرعت یادگیری همه دانش آموزان یکسان نیست. بنابراین، لازم است به همه آنها فرصت کافی برای یادگیری و کسب مهارت‌‌‌‌های لازم را بدهیم. حرف آخراز بهترین موسسات آموزشی در کشور بزرگترین نهاد انتخاب پکیج کمک درسی ابتدایی جدید است. درس علوم پایه 1 جزئیات و دیتا‌‌‌‌های زیادی را برای دبستانی ها در مورد محیط و بدن انسان ارائه می‌دهد و از سوی دیگر اصول اولیه سال اول را پوشش می‌دهد. مفاهیم را بدست می‌آورند و تجربیات خود را با یکدیگر مرتبط می‌کنند.

 

همچنین، بسیاری از مهارت ها، نگرش ها و ایده هایی که دانش آموز در دوره علوم تجربی و با فعالیت‌‌‌‌های آن کسب می‌کنند، آنها را قادر می‌سازد تا آنها را بیاموزند و در موضوعات دیگر به کار گیرند. به همین دلیل می‌توان گفت آموزش علوم ابتدایی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این راستا، با هدف ارائه بهترین مطالب به دانش آموزان و افزایش یادگیری آنها، یم دپارتمان موسسه حرف اخر برای علاوه بر استفاده از مطالب آموزشی قوی، اساتید مجرب از ابزار‌‌‌‌های آموزشی و سایر وسایل کمک آموزشی مانند DVD ‌‌‌‌های آموزشی، در فرایند آموزش قدرتمند و ماندگار استفاده کردند. کاربرد روش‌‌‌‌های ابتکاری برای آموزش علوم ابتدایی مناسب برای هر مبحث و توضیح روش‌‌‌‌های مفید همراه تکنیک ها از فواید این بسته سفارشی است.

  • چگونه علوم اول حرف آخر – پایه 1 لاماسی ها را تهیه کنیم؟

اگر شما هم می‌خواهید تدریس جدید پکیج علوم اول حرف آخر را فوری و با اطمینان سفارش و تهیه کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شماره‌‌‌‌های زیر تماس بگیرید. اگر به مشاوره و اطلاعات نیاز دارید، کافی است با شماره دفتر مرکزی موسسه واقع در تهران: 02166096851 تماس بگیرید. همکاران ما به سوالات شما عزیزان پاسخ می‌دهند و به طور کامل شما را مشاوره راهنمایی می‌کنند.

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)