علوم اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

علوم اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

(0)
(0)

بسته کامل علوم کلاس اول ابتدایی - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/oloom-aval-harfeakhar.jpg
علوم اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته کامل علوم کلاس اول ابتدایی
تعداد
+
_
عدد
340,000 تومان
520,000 تومان
موجود
یکی از درس‌های نسبتا دشوار در پایه اول ابتدایی، درس علوم است. اما دانش‌آموزان نباید به هیچ عنوان نگران باشند، زیرا علوم اول ابتدایی حرف آخر برای آموزش مباحث علوم به کمک دانش‌آموزان می‌آید. مدرس این دوره منحصربه‌فرد و خاص استاد پیمان کامیار است. استاد پیمان کامیار تمامی مفاهیم علوم را به صورت جدید و مفهومی به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. استاد پیمان کامیار در این مجموعه تنها نیست و همراه با گامباسگولی و ماسگامبولی مباحث علوم را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. از آنجایی که دانش‌آموزان اول ابتدایی به بازی و سرگرمی علاقه زیادی دارند تمامی مفاهیم با استفاده از بازی و سرگرمی به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال تحصیلی 1402/1403 در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod حرف آخر) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. دانش آموزان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. ✅ دانش‌آموزان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدئوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند. ✅ ویدیوهای آموزشی کلاس اول دبستان با رویکرد جذاب و همراه با بازی و سرگرمی مکمل برگزار می‌شوند. ✅ ویدیوهای آموزشی دروس با رویکرد تکنیکی/روان و همراه با ابزارهای آموزشی بازی: شعر و سرود برگزار می‌شوند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

آشنایی با مدرسین و نحوه آموزش

  • مدرس: استاد پیمان کامیار

- روش تدرس:

harfe akhar first grade science | علوم اول ابتدایی حرف آخر - به مثابه درسی تجربی دارای اهمیت غیرقابل انکاری در میان سایر دروس ابتدایی است. برای درک بهتر جهان پیرامون، به دانش آموزان پایه اول باید علوم تجربی آموزش خوبی داده شود. دانش آموزان از طریق آموزشهای این پکیج، با روشهای مختلف یادگیری تضمینی با بازی و سرگرمی آشنا می‌شوند. معلم علوم حرف آخر که دانش آموزان را نسبت به موضوعات این مقدماتی علاقمند و کنجکاو می‌کند و از سوی دیگر مهارت هایی را برای انجام آزمایش های مختلف در مورد واقعیت های جهان پیرامون به آنها می‌اموزد زیرا بر روش یاددهی برای کلاس اول تسلط بیشتری دارند و طبق تجربه علاقه و مهارت بیشتری در بین دانش آموزان به دست آورده است.

 

یکی از درس‌های نسبتا دشوار در پایه اول ابتدایی، درس علوم است. اما دانش‌آموزان نباید به هیچ عنوان نگران باشند، زیرا علوم اول ابتدایی حرف آخر برای آموزش مباحث علوم به کمک دانش‌آموزان می‌آید. مدرس این دوره منحصربه‌فرد و خاص استاد پیمان کامیار است. استاد پیمان کامیار تمامی مفاهیم علوم را به صورت جدید و مفهومی به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. استاد پیمان کامیار در این مجموعه تنها نیست و همراه با گامباسگولی و ماسگامبولی مباحث علوم را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. از آنجایی که دانش‌آموزان اول ابتدایی به بازی و سرگرمی علاقه زیادی دارند تمامی مفاهیم با استفاده از بازی و سرگرمی به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود.

 

پکیج کامل اول ابتدایی+قیمت راهنمای سفارش و مشاوره

 

  • آیا علوم پایه اول دبستان حرف آخر 1403 مهندس پیمان کامیار حرف آخر خوبه؟

استاد پیمان کامیار، تدرسی مفهومی را در اختیار شما عزیز قرار داده که می‌توانید در ادامه باتوجه نمونه تدریس ها بدان نگاهی بیندازید تا آنرا تهیه کنید. کتاب علوم پایه اول شامل 14 فصل و 103 صفحه است. همانطور که در بالا ذکر شد، هدف اصلی پکیج علوم 1م این است که دانش آموزان را با جهان پیرامون خود، زمین، هوا، حیوانات، گیاهان و برخی پدیده های طبیعی بیشتر از سطح معلم مدرسه و کتاب آشنا کند.


 

هدف از این فیلم ها فراهم آوردن فرصت هایی برای دانش آموز است تا خود را تقویت کند. سبک سمعی-بصری یکی از مهارت های اساسی جهت تقویت است، اهداف دیگر و نحوه بیان آنها، استفاده صحیح از حواس پنجگانه، استفاده از ابزارهایی مانند دی وی دی کمک درسی بسیار مدرن است. در جلسات ویدئویی، دانش آموزان با کل موضوعات آشنا می‌شوند. همچنین یاد می‌گیرند که چگونه کم کم برنامه ریزی روزانه داشته باشند. برای علوم کلاس اول، دبیر حرف اخر فرد را با استفاده از تکنیک از اطلاعات، مقایسه، بحث و کاربرد ابزارها در فراگیری و تأثیر آنها بر کیفیت یادگیری به سطح بالاتری می‌برد. آشنایی با پکیج فارسی اول ابتدایی حرف آخر.

 

جزئیات بسته علوم کلاس یکم حرف اخر
مختص پایه:کلاس اول دبستان
سال تولید:1403
بصورت DVD:4 حلقه
بصورت VOD1 پک جامع
کل ساعات:15:30 ساعت
مباحث تدریس شده:کل درس علوم کامل سال اول و امتحانات
کتاب کار:-
تمرین + سوال:داخل فیلم ها دارد.
سطح رضایتمندی:بسیار عالی
  • مجموعه دوره آموزش تحصیلی پایه اول ابتدایی سال تحصیلی 1403 - 1404

مفاهیم اولیه و مقدماتی با پرسش پاسخ بصورت فیلم کارتونی انیمیشن فرد را کاملا تقویت می‌کند. با مفهوم فناوری دی وی دی تدریس 3 بعدی و انیمیشن ویدئو در هر فصل شخص از همان ابتدا همانند کلاس خصوصی حرفه ای عالی پیش خواهد رفت. بیان شیوا و روان از نکات برجسته متناسب با موضوع آن بخش برای کلاس اولی ها و مناسب برای آن مقطع خصوصیت خوب این پک است. (دانلود رایگان فایل دانلود کتاب تدریس علوم پایه 1 حرف آخر)


از مهارت های دبیران در موقعیت های فوق برنامه برای به دست آوردن تجربیات بیشتر فردی و گروهی استفاده میشود. به عنوان مثال، در درس "از خانه تا مدرسه"، از دانش آموز خواسته می‌شود که یک هواپیمای بالا یا کاغذی بسازد و آن را به کلاس بیاورد. در بخشهایی با عنوان کار و فناوری، دانش آموزان با مشاغل مربوط به هر موضوع آشنا می‌شوند. با پک ریاضی کلاس اول ابتدایی خوب پیش بروید. در آداب معاشرت و مهارتهای زندگی آداب و رسوم جامعه و کسب مهارتهای لازم برای زندگی مطرح میشود و در علم و زندگی وی یاد می‌گیرد که چگونه آموخته های خود را در علم در زندگی روزمره به کار گیرد و با ابعاد مختلف تفکر خودش را بهبود دهد.

 

بخش فیلم های کمک درسی در انتهای فصول یک مرور کلی از مفاهیم درس را در یک نگاه ارائه می‌دهد. سپس فرد از اهداف یا نتایج هر درس آگاه می‌شود. این اهداف در سه سطح مختلف به مخاطب ارائه می‌شود. اطلاعات سطح اول برای همه در نظر گرفته شده است و می‌توانند آن را درک کنند. معلم با مطالب و ابزار مفید آموزش را اسان میکند و نکات آموزشی با فعالیتهای مختلف، روشهای ارزشیابی و ابزار های ویژه برای درس ارائه می‌شود.

  • پکیج درسی و روش تدریس علوم اول ابتدایی حرف اخر کلاس اول

فیلم علوم پایه اول ابتدایی دارای محیطی شاد و سرزنده مشاهده عملی، آزمایش و تسلط بر اهداف است. توجه به شیوه های مختلف یادگیری دانش آموزان، با استفاده از آموزش بصری، صوتی تأثیر زیادی در یادگیری این دوره دارد. تاکید می‌کنیم که سرعت یادگیری همه دانش آموزان یکسان نیست. بنابراین، لازم است به همه آنها فرصت کافی برای یادگیری و کسب مهارتهای لازم را بدهیم. حرف آخراز بهترین موسسات آموزشی در کشور بزرگترین نهاد انتخاب پکیج کمک درسی ابتدایی جدید است. درس علوم پایه 1 جزئیات و دیتاهای زیادی را برای دبستانی ها در مورد محیط و بدن انسان ارائه می‌دهد و از سوی دیگر اصول اولیه سال اول را پوشش می‌دهد. مفاهیم را بدست می‌آورند و تجربیات خود را با یکدیگر مرتبط می‌کنند. علوم اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

 

همچنین، بسیاری از مهارت ها، نگرش ها و ایده هایی که دانش آموز در دوره علوم تجربی و با فعالیت های آن کسب می‌کنند، آنها را قادر می‌سازد تا آنها را بیاموزند و در موضوعات دیگر به کار گیرند. به همین دلیل می‌توان گفت آموزش علوم ابتدایی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این راستا، با هدف ارائه بهترین مطالب به دانش آموزان و افزایش یادگیری آنها، یم دپارتمان موسسه حرف اخر برای علاوه بر استفاده از مطالب آموزشی قوی، اساتید مجرب از ابزارهای آموزشی و سایر وسایل کمک آموزشی مانند DVD / VOD های آموزشی، در فرایند آموزش قدرتمند و ماندگار استفاده کردند. کاربرد روشهای ابتکاری برای آموزش علوم ابتدایی مناسب برای هر مبحث و توضیح روش های مفید همراه تکنیک ها از فواید این بسته سفارشی است.

 

  • چگونه علوم اول حرف آخر – پایه 1 لاماسی ها را تهیه کنیم؟

کتاب‌های درسی توشه‌ی مهم سفر یادگیری هر دانش‌آموز هستند که بخش عمده‌ای از مباحث و محتوای آموزشی موردنیاز هر مقطع را پوشش می‌دهند. کتاب ‌های درسی اول دبستان شامل آموزش قرآن، هدیه های آسمان، علوم تجربی، ریاضی ،مطالعات اجتماعی، فارسی و نگارش فارسی است. فروشگاه اینترنتی ما به‌عنوان یکی از فروشگاه‌های اینترنتی باسابقه و مطرح کشور همواره سعی در تأمین نیازهای آموزشی دانش‌آموزان تمامی پایه‌های تحصیلی دارد. برای مشاهده و خرید کتاب درسی 1م دبستان به موسسه مرجعه نمایید و ضمن دسترسی سریع و آسان به سری کامل کتاب‌های درسی، از تخفیفات و سایر خدمات بی‌نظیر ما بهره‌مند گردید. برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های خود، پک موردنظرتان را در سایت سفارش داده و در سریع‌ترین زمان ممکن در هر محل دلخواه تحویل بگیرید.

 

اگر مایل به خرید مجموعه کامل کتاب‌های درسی 1 دبستان و یا کتاب کار با بهترین شرایط هستید به مشاوران ما مراجعه نمایید. با مشاهده لیست پکبجهای درسی متوجه قیمت‌های مناسب ان خواهید شد. لذت آسان‌ترین خرید اینترنتی پک را با خرید از ما تجربه نمایید. به عنوان توزیع کننده محصولات و محصولات فرهنگی تلاش داریم فاصله میان ناشرین و مصرف کنندگان را کمتر کند و امکان دسترسی به طیف گسترده‌ای از محصولات در هر مکان و زمان بدهد. حرف اخر فرصت خرید کتاب را به صورت اینترنتی و غیرحضوری فراهم کرده است. دوستداران، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی ما با تخفیف خرید کنند.

 

اگر شما هم می‌خواهید تدریس جدید پکیج علوم اول حرف آخر را فوری و با اطمینان سفارش و تهیه کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شماره های زیر تماس بگیرید. اگر به مشاوره و اطلاعات نیاز دارید، کافی است با شماره دفتر مرکزی موسسه واقع در تهران: 02166096851 تماس بگیرید. همکاران ما به سوالات شما عزیزان پاسخ می‌دهند و به طور کامل شما را مشاوره راهنمایی می‌کنند.

 


The first grade elementary science film has a happy and lively environment of practical observation, experimentation and mastery of objectives. Paying attention to students' different ways of learning, using visual and audio education has a great impact on learning in this course. We emphasize that the learning speed of all students is not the same.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)