قیمت و خرید harfe akhar first grade persian ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

harfe akhar first grade persian

(0)
(0)

پکیج فارسی اول ابتدایی حرف آخر

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/دوره-ابتدایی/3D/فارسی_کلاس-اول-حرف-آخر.jpg
harfe akhar first grade persian
رنگ و مدل کالا
پکیج فارسی اول ابتدایی حرف آخر
تعداد
+
_
عدد
ارسال رایگان
990,000 تومان
1,980,000 تومان
موجود

آشنایی با مدرسین و نحوه آموزش

 • مدرس: استاد محسن منتظری

 • نکات مهم در مورد آموزش پکیج فارسی کلاس اول دبستان حرف آخر

harfe akhar first grade persian| فارسی اول ابتدایی حرف آخر - در آموزش ابزار استفاده شده به دیدن تصاویر و کلمات فیلمها نیازی به حفظ نیست، ترسیم ذهنی - نقاشی یکی از اهداف مهم آموزشی مقدمه و پیش نیاز است تا دانش آموزان به خوبی یاد بگیرند. مجموعه ماجرا‌‌‌‌های گامباسگولی و ماسگامبولی یا لاماسی ها گاماس با تدریس استاد منتظری همراه اجرای زیبا و بی نظیر عمو‌‌‌‌های فیتیله ای در سال 1400 تهیه شده است و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است؛ میتوان با جرات گفت که برترین پکیج جامع در سطح کشور تا بحال است. معلم فوق العاده حرفه ای درس میدهد و سپس دانش آموزان بعد از فراگیری تمرین می‌کنند.


روش بازی، سرگرمی و قصه گویی برای تقویت مهارت‌‌‌‌های گفتاری در مراحل بعدی برای کمک استفاده می‌شود و برای انعطاف پذیری در ابتدای درس ها شکل کلی با بیان جذاب و روان جزئیات تکالیف و تمرینات نوشتاری در مدرسه که دانش آموزان زیر نظر معلم انجام می‌دهند را آسان کرده است تا هدف اصلی این بخش یعنی تقویت مهارت و درک معنا و مفهوم صورت بگیرد. یاددهی دقیق و زیر نظر استاد منتظری جهت تقویت فارسی 1، طوری عمل می‌کند که در تایم خانه و مدرسه برنامه ریزی و زمان کافی برای مطالعه داشته باشید؛ تفاوت زبان فارسی اول ابتدایی دوره جدید با سبک سنتی مدرسه متفاوت است و تاصیر گذاری بیشتری دارد.

 • روش آموزش زبان فارسی اول دبستان حرف آخر

به دلیل حجم زیاد کتابها در دو قسمت خواندن و نوشتن، دشواری این مسئله اساتید موسسه را به فکر یک راهکار انداخت، و سعی کرده اند روش‌‌‌‌های صحیح را ارائه دهد تا راهنمای مهارتی خوبی برای اولی‌‌‌‌های عزیز باشد. فارسی یکم ابتدایی شامل دو قسمت برای خواندن و نوشتن است. هر کدام اهداف خاص خود را دارد. در کتاب بخوانید دانش آموزان با قسمت نقاشی و علائم در ابتدای کتاب آشنا می‌شوند. هدف این بخش آموزش واژگان، واج شناسی و یادگیری جملات است، مدرس ما یادگیری فرد را تکمیل میکند تا به گسترش واژگان و خواندن متن، یعنی تسلط در تمرینات و فعالیت ها کمک زیادی کند.


در ویدئو‌‌‌‌های لاماسیها از بازی، فیلم، شعر و داستان برای درک دانش آموز استفاده شده و مطلب اصلی را در قالب یک داستان و بیشتر بیان میکند. ارائه معماها به دانش آموزان با استفاده از سرنخ ها، اشکال مربوط به نمادها را در پازل پیدا میکنند و نتیجه چالش ذهنی مثبتی ایجاد میکند در فیل ها گرافیک و انیمیشن به خواندن تصاویر و کلمات در ابتدا و انتها توجه میشود تا افراد در هر هفته جلوه جالبی از متن درس را به خوبی یاد بگیرند؛ در مراحل بعدی روان بنویسند و دیگر مشکلی نداشته باشند. همچنین بیان جزئیات تکالیف دانش آموزان زیر نظر مدرس انجام می‌گردد.

 • تدریس استاد محسن منتظری در پکیج زبان فارسی کلاس اول حرف اخر

از آنجا که دانش آموزان در این سن علاقه زیادی به تشویق دارند، سعی شده تا حد امکان نقاط قوت و تمرکز را بالا ببرد. روش‌‌‌‌های تدریس سه درس اصلی پایه اول ابتدایی، یعنی ریاضی، علوم و فارسی موثر بوده و نقش اساسی را ایفا می‌کند تا توانایی عالی ذهنیت و نگرش خوبی ایجاد کند. از آنجا که زبان فارسی کلاس اول، شروع آموزش زبان و مهارت‌‌‌‌های خواندن و نوشتن است. اگر این درس به خوبی آموزش داده نشود، ممکن است دانش آموز در یادگیری موضوعاتی مانند علوم و ریاضیات دچار مشکل شود. بنابراین متد تدریسی آن در بین سایر پکیج‌‌‌‌های موسسه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.


در این پست، محصول درجه 1 فارسی 1 استاد محسن منتظری را مورد بررسی قرار دادیم و در اختیار شما همکاران عزیز قرار داده ایم. دبیر حرف اخر، دانش آموزان را نسبت به موضوعات علاقمند و کنجکاو میکند و از سوی دیگر مهارت هایی را برای انجام بهتر می‌اموزد. وی بر روشها برای کلاس اول تسلط بیشتری داشته باشد، علاقه و مهارت بیشتری در بین دانش آموزان به دست می‌آید. با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از دانش آموزان از حضور در مدارس جلوگیری کردند. اما در همین حال، دانش آموزان کلاس اول ابتدایی بیشترین ضربه را از این امر خوردند و این گروه که هیچ تجربه ای از کلاس‌‌‌‌های حضوری نداشتند، به محض ورود به مدرسه با آموزش مجازی روبرو شدند.

 • آیا پکیج کمک آموزشی می‌تواند بجای کلاس مدرسه مفید باشد؟

بدون شک مهاجرت از دنیای آموزش حضوری به دنیای آموزش الکترونیکی یک چالش و دغدغه برای بسیاری از معلمان و دانش آموزان است. اگرچه هر معلم شیوه تدریس خود را دارد، نکات و چارچوبی وجود دارد که هر معلم می‌تواند برای رفع بسیاری از مشکلات، علایق و چالش‌‌‌‌های خود در آموزش آنلاین، به ویژه برای دانش آموزان پایه اول، رعایت کند. در سی دی ها ما نکات اساسی در جلسات فیلم نکاتی را توضیح داده ایم که توجه به آنها در حین برگزاری کلاس‌‌‌‌های آنلاین می‌تواند تجربه رضایت بخشی خیلی زیادی باشد. همچنین ساختار‌‌‌‌های انتخابی بر اساس مراحل توسعه زبان و توانایی یادگیری طراحی شده اند، اما کتب درسی فقط دارای ساختار موضوعی هستند. تقسیم بندی در ساختار این بسته به وضوح نشان میدهد که روش‌‌‌‌های جدید خواندن و نوشتن آموزش الفبا تا چه حد کارامد و موثر خواهد بود.

 • چگونه پکیج فارسی اول حرف آخر را سفارش بدهم؟ قیمت خرید!

قبل از هر چیز باید گفت که والدین و خوانندگان گرامی این صفحه بجای دانلود فیلم‌‌‌‌های بی کیفیت و قدیمی فارسی اول دبستان فیلم جدید حرف آخر می‌توانند آموزش کامل سال را تهیه کنند و موفقیت دانش آموز خود را تضمین کنند. همراهان گرامی جهت خرید این بسته و مجموعه پکیج کامل جامع ما می‌توانند با شماره دفتر اصلی 02166096851 دفتر مرکزی موسسه در تهران - تماس حاصل فرمایند تا پک اورجینال کامل را فوری بصورت پست پیشتاز دریافت و استفاده کند و همچنین شما می‌توانید جهت پشتیبانی-مشاوره تلفنی رایگان با شماره 09120663015 ارتباط برقرار کنند.

جزئیات تکمیلی

 • مختص پایه: کلاس اول دبستان
 • سال تولید: 1400
 • تعداد DVDها: 4 حلقه
 • کل ساعات تدریس: 19 ساعت
 • مباحث تدریس شده: کل درس فارسی کامل سال اول و امتحانات
 • کتاب کار: کتاب کار و درس نامه مخصوص خود را دارد.
 • تمرین و سوال: داخل کتاب کار و دی وی دی ها دارد.
 • سطح رضایت مندی: بسیار عالی

* تلفن تماس جهت پشتیبانی، سفارش و مشاوره خرید این پکیج: 09120663015

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.