فارسی اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

فارسی اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

(3)
(0)

بسته کامل فارسی کلاس اول ابتدایی - موجودی: 4999

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/shop/دوره-ابتدایی/3D/فارسی_کلاس-اول-حرف-آخر.jpg
فارسی اول دبستان حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
بسته کامل فارسی کلاس اول ابتدایی
تعداد
+
_
عدد
385,000 تومان
590,000 تومان
موجود
یکی از درس‌های نسبتا آسان اول ابتدایی، درس فارسی است. اما این درس هم دشواری‌ها و روش‌های خاص خود را برای آموزش دارد. دانش‌آموزان و والدین عزیز به هیچ عنوان نباید نگران درس فارسی اول ابتدایی باشند. موسسه حرف آخر با استفاده از روش‌های خاص و ابتکاری برای کتاب فارسی به سراغ دانش‌آموزان می‌آید. استاد محسن منتظری که از اساتید برتر کشور هستند در این مجموعه، مفاهیم فارسی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. البته استاد منتظری در این پکیج به تنهایی حضور ندارد و گامباسگولی و ماسگامبولی نیز در این پکیج همراه با دانش‌آموزان مفاهیم را آموزش می‌بینند. این نکته را فراموش نکنید که دانش‌آموز همراه با آموزش مفاهیم، ضمن شعر و سرود جذاب سرگرم می‌شوند و بازی می‌کنند. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال تحصیلی 1402/1403 در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod حرف آخر) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. دانش آموزان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. ✅ دانش‌آموزان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدئوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند. ✅ ویدیوهای آموزشی فارسی کلاس اول دبستان با رویکرد جذاب و همراه با بازی و سرگرمی مکمل برگزار می‌شوند. ✅ ویدیوهای آموزشی دروس با رویکرد تکنیکی/روان و همراه با ابزارهای آموزشی بازی: شعر و سرود برگزار می‌شوند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

آشنایی با مدرسین و نحوه آموزش

  • مدرس: استاد محسن منتظری

  • نکات مهم در مورد آموزش پکیج فارسی کلاس اول دبستان حرف آخر

harfe akhar first grade persian| فارسی اول ابتدایی حرف آخر - در آموزش ابزار استفاده شده به دیدن تصاویر و کلمات فیلمها نیازی به حفظ نیست، ترسیم ذهنی - نقاشی یکی از اهداف مهم آموزشی مقدمه و پیش نیاز است تا دانش آموزان به خوبی یاد بگیرند. مجموعه ماجراهای گامباسگولی و ماسگامبولی یا لاماسی ها گاماس با تدریس استاد منتظری همراه اجرای زیبا و بی نظیر عمو های فیتیله ای در سال 1400 تهیه شده است؛ همچنین پکیج کامل اول ابتدایی نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است؛ میتوان با جرات گفت که برترین پکیج جامع در سطح کشور تا بحال است. معلم فوق العاده حرفه ای درس میدهد و سپس دانش آموزان بعد از فراگیری تمرین می‌کنند.

شرح جزئیات پک فارسی پایه یکم دبستان
مختص پایه:کلاس اول دبستان
سال تولید:1402
بصورت DVD:4 حلقه
بصورت VOD:1 پک جامع
کل ساعات:19 ساعت
مباحث تدریس شده:کل درس فارسی کامل سال اول و امتحانات
کتاب کار:-
تمرین + سوال:داخل فیلم ها.
سطح رضایتمندی:بسیار عالی


روش بازی، سرگرمی و قصه گویی برای تقویت مهارت های گفتاری در مراحل بعدی برای کمک استفاده می‌شود و برای انعطاف پذیری در ابتدای درس ها شکل کلی با بیان جذاب و روان جزئیات تکالیف و تمرینات نوشتاری در مدرسه که دانش آموزان زیر نظر معلم انجام می‌دهند را آسان کرده است تا هدف اصلی این بخش یعنی تقویت مهارت و درک معنا و مفهوم صورت بگیرد. یاددهی دقیق و زیر نظر استاد منتظری جهت تقویت فارسی 1، مانند پک ریاضی اول ابتدایی حرف آخر طوری عمل می‌کند که در تایم خانه و مدرسه برنامه ریزی و زمان کافی برای مطالعه داشته باشید؛ تفاوت زبان فارسی اول ابتدایی دوره جدید با سبک سنتی مدرسه متفاوت است و تاصیر گذاری بیشتری دارد.

 

یکی از کامل‌ترین پکیج‌های پایه اول ابتدایی، پکیج کامل پایه اول حرف آخر است. پک جامع پایه اول دبستان شامل درس‌های ریاضی، فارسی و علوم است. دانش‌آموزان می‌توانند با خرید محصول پایه یکم همزمان از سه بسته ریاضی،فارسی و علوم استفاده کنند.
تمامی درس‌های اول ابتدایی موسسه حرف آخر با استفاده از تصاویر و انیمیشن در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرد. دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از الگوها و نقشه‌راه‌هایی که در این ویدئوها توسط اساتید معرفی می‌شوند بهترین نمرات را در امتحانات کسب کنند. پکیج کامل پایه اول حرف اخر توسط استاد محسن منتظری، استاد پوریا مظفریان و استاد پیمان کامیار تدریس می‌شود.
- - -
✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر
✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای سال تحصیلی 1402/1403 در اختیار دانش‌آموزان و والدین قرار می‌گیرند.
✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod حرف آخر) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. دانش آموزان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند.
✅ دانش‌آموزان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدئوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند.
✅ ویدیوهای آموزشی کلاس اول دبستان با رویکرد جذاب و همراه با بازی و سرگرمی مکمل برگزار می‌شوند.
✅ ویدیوهای آموزشی دروس با رویکرد تکنیکی/روان و همراه با ابزارهای آموزشی بازی: شعر و سرود برگزار می‌شوند.
- - -
✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن:
این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

  • روش آموزش زبان فارسی اول دبستان حرف آخر

به دلیل حجم زیاد کتابها در دو قسمت خواندن و نوشتن، دشواری این مسئله اساتید موسسه را به فکر یک راهکار انداخت، و سعی کرده اند روش های صحیح را ارائه دهد تا راهنمای مهارتی خوبی برای اولی های عزیز باشد. فارسی یکم ابتدایی شامل دو قسمت برای خواندن و نوشتن است. هر کدام اهداف خاص خود را دارد. در کتاب بخوانید دانش آموزان با قسمت نقاشی و علائم در ابتدای کتاب آشنا می‌شوند. هدف این بخش آموزش واژگان، واج شناسی و یادگیری جملات است، مدرس ما یادگیری فرد را تکمیل میکند تا به گسترش واژگان و خواندن متن، یعنی تسلط در تمرینات و فعالیت ها کمک زیادی کند.


در ویدئوهای لاماسیها از بازی، فیلم، شعر و داستان برای درک دانش آموز استفاده شده و مطلب اصلی را در قالب یک داستان و بیشتر بیان میکند. ارائه معماها به دانش آموزان با استفاده از سرنخ ها، اشکال مربوط به نمادها را در پازل پیدا میکنند و نتیجه چالش ذهنی مثبتی ایجاد میکند در فیل ها گرافیک و انیمیشن به خواندن تصاویر و کلمات در ابتدا و انتها توجه میشود تا افراد در هر هفته جلوه جالبی از متن درس را به خوبی یاد بگیرند؛ در مراحل بعدی روان بنویسند و دیگر مشکلی نداشته باشند. در کنار علوم اول دبستان حرف آخر در اینجا نیز همچنین بیان جزئیات تکالیف دانش آموزان زیر نظر مدرس انجام می‌گردد.

  • تدریس استاد محسن منتظری در پکیج زبان فارسی کلاس اول حرف اخر

از آنجا که دانش آموزان در این سن علاقه زیادی به تشویق دارند، سعی شده تا حد امکان نقاط قوت و تمرکز را بالا ببرد. روش های تدریس سه درس اصلی پایه اول ابتدایی، یعنی ریاضی، علوم و فارسی موثر بوده و نقش اساسی را ایفا می‌کند تا توانایی عالی ذهنیت و نگرش خوبی ایجاد کند. از آنجا که زبان فارسی کلاس اول، شروع آموزش زبان و مهارت های خواندن و نوشتن است. اگر این درس به خوبی آموزش داده نشود، ممکن است دانش آموز در یادگیری موضوعاتی مانند علوم و ریاضیات دچار مشکل شود. بنابراین متد تدریسی آن در بین سایر پکیجهای موسسه از جایگاه ویژه ای برخوردار است.


 

در این پست، محصول درجه 1 فارسی 1 استاد محسن منتظری را مورد بررسی قرار دادیم و در اختیار شما همکاران عزیز قرار داده ایم. دبیر حرف اخر، دانش آموزان را نسبت به موضوعات علاقمند و کنجکاو میکند و از سوی دیگر مهارت هایی را برای انجام بهتر می‌اموزد. وی بر روشها برای کلاس اول تسلط بیشتری داشته باشد، علاقه و مهارت بیشتری در بین دانش آموزان به دست می‌آید. با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از دانش آموزان از حضور در مدارس جلوگیری کردند. اما در همین حال، دانش آموزان کلاس اول ابتدایی بیشترین ضربه را از این امر خوردند و این گروه که هیچ تجربه ای از کلاس های حضوری نداشتند، به محض ورود به مدرسه با آموزش مجازی روبرو شدند.

  • آیا پکیج کمک آموزشی می‌تواند بجای کلاس مدرسه مفید باشد؟

بدون شک مهاجرت از دنیای آموزش حضوری به دنیای آموزش الکترونیکی یک چالش و دغدغه برای بسیاری از معلمان و دانش آموزان است. اگرچه هر معلم شیوه تدریس خود را دارد، نکات و چارچوبی وجود دارد که هر معلم می‌تواند برای رفع بسیاری از مشکلات، علایق و چالش های خود در آموزش آنلاین، به ویژه برای دانش آموزان پایه اول، رعایت کند. در سی دی ها ما نکات اساسی در جلسات فیلم نکاتی را توضیح داده ایم که توجه به آنها در حین برگزاری کلاس های آنلاین می‌تواند تجربه رضایت بخشی خیلی زیادی باشد. همچنین ساختارهای انتخابی بر اساس مراحل توسعه زبان و توانایی یادگیری طراحی شده اند، اما کتب درسی فقط دارای ساختار موضوعی هستند. تقسیم بندی در ساختار این بسته به وضوح نشان میدهد که روشهای جدید خواندن و نوشتن آموزش الفبا تا چه حد کارامد و موثر خواهد بود.

 

بزرگ‌ترین مسائل با برنامه‌ریزی و پشتکار حل خواهند شد و شروع دره نیز به‌هیچ‌عنوان از این قاعده مستثنا نیست. برای شروع مطالعه ابتدا مسائل و مشکلات را شناسایی کنید؛ مشخص کنید که قصد دارید زمان خود را بیشتر روی کدام درس بگذارید؛ به عبارت ساده‌تر تکلیف خود را با درس‌های پیش رو مشخص کنید. متخصصان ما در موسسه آماده هستند تا به کمک خودتان، نقشه به زمین‌زدن این غول توخالی را ترسیم کنند.

  • چگونه پکیج فارسی اول حرف آخر را سفارش بدهم؟ قیمت خرید!

قبل از هر چیز باید گفت که والدین و خوانندگان گرامی این صفحه بجای دانلود فیلم های بی کیفیت و قدیمی فارسی اول دبستان فیلم جدید حرف آخر می‌توانند آموزش کامل سال را تهیه کنند و موفقیت دانش آموز خود را تضمین کنند. همراهان گرامی جهت خرید این بسته و مجموعه پکیج کامل جامع ما می‌توانند با شماره دفتر اصلی 02166096851 دفتر مرکزی موسسه در تهران - تماس حاصل فرمایند تا پک اورجینال کامل را فوری بصورت پست پیشتاز دریافت و استفاده کند و همچنین شما می‌توانید جهت پشتیبانی-مشاوره تلفنی رایگان با شماره 09120663015 ارتباط برقرار کنند.

 

این مجموعه، مجموعه ای آموزشی است برای کسانی که به دنبال موفقیت هستند. دوره­ های آموزشی آنلاین ما با استفاده از برترین اساتید کشور برگزار می‌شود. این آکادمی در نظر دارد در کنار خود شما دانش ­آموزان عزیز سراسر کشور، به اهداف بزرگ شما جامه­ ی عمل بپوشاند. انسان برای همگام شدن با محیط متغیر امروزی، باید به دنبال شیوه ها و رویه­ های جدیدی برای انتقال دانش و افزایش یادگیری باشد.

 


Due to the large volume of books in the two parts of reading and writing, the difficulty of this problem made the professors of the institute think of a solution, and they have tried to provide the correct methods to be a good skill guide for the dear ones. Farsi 1st elementary includes two parts for reading and writing. Each has its own goals. Read in the book. Students get to know the part of drawing and symbols at the beginning of the book.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)