جغرافیا جامع حرف آخر نسخه اصلی | آخریت آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

جغرافیا جامع حرف آخر نسخه اصلی | آخریت آپدیت 1403 جدید

(0)
(0)

پکیج جغرافیای انسانی (3 سال کامل) - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/geography-harfeakhar.jpg
جغرافیا جامع حرف آخر نسخه اصلی | آخریت آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
پکیج جغرافیای انسانی (3 سال کامل)
تعداد
+
_
عدد
579,000 تومان
760,000 تومان
موجود
گارانتی کالا:

Harfeakhar ICOM

پکیج جغرافیای جامع کنکور حرف آخر از پکیج‌های تخصصصی رشته انسانی است؛ این پکیج جغرافیای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را شامل می‌شود و تمامی مفاهیم این 3 پایه را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار می‌دهد. مدرس این مجموعه استاد برتر کشور یعنی آقای مصطفی رضایی مهر است. استاد مصطفی رضایی مهر تمامی مفاهیم جغرافیای پایه‌های ده، یازده و دوازدهم را کامل خط به خط کتاب همراه با حل تست تدریس کرده و تمامی مفاهیمی که در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد با استفاده از تصاویر و انیمیشن آموزش داده شده. داوطلبان براحتی می‌توانند با استفاده از این پک قدرتمند یک نمره بالا در کنکور سراسری کسب کنند و همچنین در امتحانات کلاسی + نهایی نیز نمره حداکثری را دریافت کنند. - - - ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای کنکور 1403/1404 در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod حرف آخر) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. داوطلبان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. ✅ داوطلبان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدیوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند. ✅ ویدیوهای آموزشی جغرافیا با رویکرد تستی و همراه با کلاس‌های آنلاین مکمل برگزار می‌شوند. ✅ ویدیوهای آموزشی فصول با رویکرد تکنیکی/کنکوری و همراه با کلاس رفع اشکال (End Class) برگزار می‌شوند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

بررسی تخصصی جغرافیای جامع

♦ مدرس: استاد مصطفی رضایی مهر

کتابکار، حل تست/تکنیک:دارد
ارائه و فروش بصورت:سری جدید VOD هوش مصنوعی آنلاین
ساعات تدریس:30 ساعت
ویژگی:تدریس منحصر بفرد محصول 1403 موسسه
سبک:انیمیشن/پویانمایی/تصویرسازی

 

پکیج جغرافیای جامع کنکور حرف آخر از پکیج‌های تخصصصی رشته انسانی است؛ این پکیج جغرافیای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را شامل می‌شود و تمامی مفاهیم این 3 پایه را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار می‌دهد. مدرس این مجموعه استاد برتر کشور یعنی آقای مصطفی رضایی مهر است. استاد مصطفی رضایی مهر تمامی مفاهیم جغرافیای پایه‌های ده، یازده و دوازدهم را کامل خط به خط کتاب همراه با حل تست تدریس کرده و تمامی مفاهیمی که در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد با استفاده از تصاویر و انیمیشن آموزش داده شده. داوطلبان براحتی می‌توانند با استفاده از این پک قدرتمند یک نمره بالا در کنکور سراسری کسب کنند و همچنین در امتحانات کلاسی + نهایی نیز نمره حداکثری را دریافت کنند.

 

♦ آشنایی با پکیج جامع تخصصی انسانی حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید

 

 

♦ جغرافیا جامع حرف آخر نسخه اصلی | آخریت آپدیت 1403 جدید موسسه

جغرافیای حرف آخر فعالیت هایی برای کمک به دانش آموزان دبیرستانی. یک موضوع اساسی برای یادگیری همه چیز در مورد جهان است. ساختاری برای برقراری ارتباط و سازماندهی درک ما از دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم فراهم می‌کند. مردم از ان در هر زمینه‌ای استفاده می‌کنند که شامل تلاش‌های انسانی می‌شود، زبانی جامع برای درک و ارتباط با ایده‌های نوآورانه ارائه می‌کند و در عین حال بینش عمیقی در مورد کارکردهای جهان ما ارائه می‌دهد. این فقط مختصات، موقعیت و موقعیت اشیا در سیاره ما نیست. این ویژگی های انسان و جسمی چیزها را نیز با جغرافیای حرف آخر مطالعه می‌کند.

 

با توجه به حرف آخر انسانی | پکیج‌های آپدیت جدید 1402 تخصصی و عمومی مشخص شد که جغرافی دانان از یک منطقه فرهنگی و اندازه گیری های یک اتاق واحد گرفته تا کل وجود خود جهان، تاریخ مکان ها، معنا و عملکرد اشیا، چگونگی تغییر اشیا و درک انسان ها از آنها را کشف می‌کنند. در حالی که جهان در حال حاضر ترسیم شده است و کل توپوگرافی سیاره ما از طریق تصاویر ماهواره ای در دسترس است، دانش آموزان اغلب از خود می‌پرسند، یادگیری جهان در دبیرستان چیست؟ دانش آموزان از این موضوع غافل هستند که از امروز حیاتی تر شده است. وقتی به فکر می‌کنید، اولین چیزی که به ذهن شما خطور می‌کند چیست؟ به خاطر سپردن پایتخت کشورها و جستجوی نقشه ها برای یافتن آنها؟ خوب، شما مطمئناً نوع اشتباهی از را مطالعه می‌کنید، زیرا موضوع این نیست. بیایید کمی عمیق‌تر به این بپردازیم.

 

پکیج‌های دروس تخصصی حرف آخر 1403 | بسته 0 تا 100 تجربی، ریاضی و انسانی

 

دانش آموزی که نقشه جهان را بررسی می‌کند. مطالعه انسان و چیزها از طریق فضا، در طول زمان و چگونگی ساخت آن فضا و زمان است. این مطالعه افراد و مکان ها و ارتباط آنها با محیط زیست است. همه چیز در مورد چگونگی ارتباط انسان و اشیا با محیط خود است. این خصوصیات فیزیکی سیاره زمین ما را توضیح می‌دهد. به عنوان مثال، دامنه کوه می‌تواند بر نحوه تفکر، عمل و حرکت ما تأثیر بگذارد. این بررسی می‌کند که چگونه مناظر فیزیکی تاریخ بشر را شکل می‌دهد. در حالی که اصطلاح "جغرافیا" به ترسیم نمودار زمین اشاره دارد، همچنین شامل مطالعه افراد، چگونگی اشغال فضایی که وجود انسان در آن زندگی می‌کند، و اینکه چگونه آنها مناظر مختلف را تغییر می‌دهند در حالی که رابطه ای بین طبیعت و جامعه ایجاد می‌کنند، می‌شود. جغرافیای جامع حرف آخر نسخه اصلی | آخریت آپدیت 1403 جدید استاد رضایی مهر

 

برخی از بزرگترین کاوشگران تاریخ سفرهای بزرگی را به دورترین نقاط روی زمین به سمت قطب های جدید، بالای کوه ها و در اعماق پایین اقیانوس انجام دادند. به همین ترتیب، فناوری‌های مدرن امروزی مانند سنجش از دور، تصاویر ماهواره‌ای و رادار توانایی ما را برای آشکار کردن نحوه عملکرد سیستم زمین افزایش داده‌اند. علاوه بر این، نقشه‌ها از زمان‌های قدیم راه‌های متعددی برای کسب دانش ارائه کرده‌اند. آنها به انسان ها کمک کرده اند دانش را به طور قابل درک و آسان با دیگران به اشتراک بگذارند. با این حال، پیشرفت‌های خاصی در فناوری، خلقت و استفاده انسان از نقشه‌ها را به کلی تغییر داده است. در نتیجه، مردم از نقشه‌ها متفاوت‌تر از همیشه استفاده می‌کنند، مشکلات جغرافیایی را حل می‌کنند و داستان‌های را به منحصربه‌فردترین روش‌ها بیان می‌کنند.

 

دانش آموزی که نشانگرهای مکان را روی نقشه قرار می‌دهد برای اینکه درس های دبیرستان خود را سرگرم کننده تر کنید، دانش آموزان خود را درگیر کنید و فعالیت های سرگرم کننده ای انجام دهید که درک اصطلاحات پیچیده را برای آنها آسان تر می‌کند چرا در دبیرستان بخوانیم؟ در دبیرستان، دانش‌آموزان دیدگاه جدیدی به دست می‌آورند که از طریق آن رویدادهای اخیر را مشاهده و توصیف می‌کنند، تاریخ را مطالعه می‌کنند و محل زندگی خود را می‌شناسند. داستان سرایی راهی عالی برای جذب مخاطب است. می‌توانید از نقشه ها برای اتصال داستان ها و ایجاد معنا از رویدادهای زمینی استفاده کنید.

 

با استفاده از ابزارهای مدرن، می‌توانید از حباب ایده‌های سنتی خارج شوید و تصاویر، متن و ویدیوها را با داستان‌گویی به طور مؤثر ترکیب کنید. برنامه درسی جهان دبیرستان می‌تواند به دانش آموزان کمک کند تا چالش برانگیزترین مسائل دنیای امروز را درک کنند، از جمله: علاوه بر این، چندین ابزار می‌توانند به دانش‌آموزان در تفسیر، درک، پرسش و درک داده‌ها به روش‌های متعددی کمک کنند که به آنها کمک می‌کند بینش‌هایی را در قالب گزارش‌ها، نمودارها و کره‌ها تولید کنند. علم مانند تلاشی است که در آن افراد از منابع قابل تأیید و قابل اعتماد برای سؤال یا بررسی یک مشکل خاص استفاده می‌کنند.

 

آن‌ها می‌توانند به راحتی هر نتیجه‌ای را که از طریق روش‌های قابل اعتماد پیدا کنند، به اشتراک بگذارند، که می‌تواند به افزایش دانش ما از دنیای اطرافمان کمک کند. چارچوب و ساختاری را برای انجام تحقیقات علمی متعدد فراهم می‌کند. مانند هر رشته مجازی، انقلاب دیجیتال مطالعه و عملکرد را به طرق مختلف تغییر داده است. به عنوان مثال، امروزه جغرافیدانان از بسیاری از برنامه ها به صورت آنلاین برای حل چندین مشکل جغرافیایی استفاده می‌کنند. با درک خوب، افراد به راحتی می‌توانند چندین تصمیم سازمانی و تجاری بگیرند. علاوه بر این، دانش خوب می‌تواند مشاغل بسیاری را در چندین صنعت مختلف برای شما به ارمغان بیاورد. شما می‌توانید به راحتی در هر زمینه ای، از تجارت گرفته تا علوم محیطی و فراتر از آن، شغل خوبی پیدا کنید.

⇔ پکیج جغرافیای انسانی (3 سال کامل) | آموزش کامل استاد مصطفی رضایی مهر

این طیف فوق العاده از فرصت های شغلی فرصتی عالی برای دنبال کردن علاقه و اشتیاق خود برای یک حرفه معنادار و پویا برای شما فراهم می‌کند. آیا شما یک معلم هستید که حتی پس از تلاش برای راه هایی که می‌توانید درس های جغرافیای خود را سرگرم کنید، در تلاش برای کمک به بچه ها در تلاش کرده اید؟ خوب، موضوعی است که دانش آموزان شما هرگز از یادگیری لذت نمی‌برند مگر اینکه کمی خلاقیت به نحوه انجام کلاسهای خود اضافه کنید. با درس های مناسب، می‌توانید به دانش آموزان خود کمک کنید تا در کلاس های درس خود به سراسر جهان سفر کنند. و این فقط یکی از مزایای بسیاری است.

 

هر معلم موضوعی و درجه می‌تواند شامل فعالیتهای دبیرستان در برنامه درسی خود باشد تا به دانش آموزان کمک کند تا چشم انداز جدیدی از جهان را بدست آورند و تمام حرکات زیست محیطی اطراف خود را درک کنند. یادگیری جهان در دبیرستان با یک معلم خصوصی می‌تواند به شما در درک بهتر اصطلاحات پیچیده کمک کند. یک معلم خصوصی در استخدام کنید و از امروز شروع به یادگیری کنید از دانش آموزانی که یاد می‌گیرند کشورها و کشورهای مختلف را در نقشه ها قرار دهند تا درک کنند که لباس آنها از کجا می‌آید، در زیر چند نکته وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید تا درس های جغرافیایی خود را سرگرم کننده تر کرده و از کنجکاوی در ذهن دانش آموز خود الهام بگیرید.

 

برای کمک به دانش آموزان خود در درک در مناطق زمانی، می‌توانید ساعت هایی را روی دیوار تنظیم کنید که مناطق مختلف زمانی از کشورهای جهان را به تصویر می‌کشد. شما می‌توانید ساعت ها را در زمان های مختلف در طول ساعات مدرسه نشان دهید. بنابراین، به عنوان مثال، وقتی دانش آموزان شما فقط صبح مدرسه را شروع می‌کنند، می‌توانید در مورد آنچه دانش آموزان دیگر در مناطق مختلف زمانی ممکن است انجام دهند صحبت کنید. می‌توانید از طریق به دانش آموزان خود فاصله بین خانه و مدرسه را نشان دهید. این می‌تواند چشم انداز جدیدی از چیزها به آنها بدهد. همچنین می‌توانید از برای تجزیه و تحلیل و نشان دادن چگونگی تغییر مکان های مختلف در سراسر جهان در طول زمان به دانش آموزان خود استفاده کنید.

 

به دانش آموزان خود کمک کنید تا از طریق فناوری سفر کنند شما می‌توانید با انتخاب ایالت های مختلفی که می‌خواهند از آنها بازدید کنند، دانش آموزان خود را وادار به طراحی بروشورهای سفر کنید. دانش آموزان می‌توانند در مورد شرایطی که انتخاب می‌کنند تحقیق کنند و سپس از طراحی گرافیکی، فناوری و جغرافیا برای نشان دادن یک بروشور منحصر به فرد استفاده کنند.. می‌توانید با ایجاد دانش‌آموزان خود برای امتحان بازی‌های مختلف مرتبط با به‌صورت آنلاین، درس‌های را سرگرم‌کننده‌تر کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید بازی هایی را امتحان کنید که به دانش آموزان کمک می‌کند تا هنگام کسب دانش در مورد قاره ها، کشورها، ایالت ها و شهرها در سراسر جهان، ارتفاع و طول جغرافیایی را درک کنند.

 

دانش‌آموزان شما می‌توانند با جمع‌آوری اطلاعات درباره جهان، تجزیه و تحلیل نشانه‌ها و مقایسه نتایج خود با دانش‌آموزان دیگر شروع کنند. هرچه دانش آموزان شما در ساعات مدرسه گرسنه باشند، می‌توانید با دانش در مورد تولید مواد غذایی در سراسر جهان، دروس خود را حتی بیشتر سرگرم کنید. شما همچنین می‌توانید غذاهای مختلفی را از سراسر جهان به آنها اختصاص دهید و سپس آنها را در وسط جمع کنید و در حالی که جواب آنها را می‌دهید کدام ظرف متعلق به کدام کشور است - دانش آموزان رو به رشد که پاسخ های صحیح می‌دهند. ایجاد نقشه شخصیت هنگام تدریس یک کلاس، می‌توانید نقشه‌های شخصیتی را ایجاد کنید که شخصیت اصلی در طول داستان، از جمله کلید، قطب‌نما، مقیاس و عنوان در آن حرکت می‌کند.

 

داستان های شخصیت شما می‌تواند فرهنگ و سنت کشورهای سراسر جهان را در بر بگیرد. به این ترتیب، می‌توانید دانش آموزان خود را به چالش بکشید تا تشخیص دهند کدام کتاب متعلق به کدام نقطه از جهان است. به عنوان مثال، اگر به دانش‌آموزان دبیرستانی آموزش می‌دهید، از دانش‌آموزان خود بخواهید که یک کتاب جغرافیا برای دبیرستان خریداری کنند که شامل فعالیت‌های سرگرم‌کننده در پیوست است که دانش‌آموزان شما می‌توانند پس از اتمام درس خود انجام دهند. اگر در حال تدریس یا یادگیری هستید، باید بدانید که موضوعی وسیع است که انواع مختلفی را شامل می‌شود. علاوه بر این، دانش آموزان زمانی که به دوره های پیشرفته تر می‌روند چندین زیر رشته را مطالعه می‌کنند. با این اوصاف، در اینجا فهرستی از چند نوع متمایز آورده شده است. فیزیکی زیرشاخه ای از است که به ویژگی های فیزیکی زمین می‌پردازد.

⇔ روانشناسی و فلسفه و منطق و تاریخ حرف آخر انسانی ادبیات VOD فیلم کنکوری

گاهی اوقات به این زیر رشته فیزیوگرافی ژئوسیستم ها نیز می‌گویند. علاوه بر این، چندین زیررشته در جغرافیای فیزیکی شامل منابع آب، زیستی، آب و هوایی و ژئومورفولوژی است. محیطی به عناصر فضایی بین افراد و محیط آنها می‌پردازد. اکولوژیکی در دنیای مدرن امروزی بسیار حیاتی شده است. این نقش اساسی در کشف راه حل هایی برای کمک به بهبود سیاره زمین بازی می‌کند. جغرافیای انسانی امروزه به یکی از انواع ضروری تبدیل شده است. اطلاعات لازم مانند مطالعه مردم، فرهنگ و اقتصاد را تجزیه و تحلیل می‌کند. علاوه بر این، همچنین تعامل و رابطه افراد با محیط خود را بررسی می‌کند. انسانی دارای شاخه های جذابی از جمله جمعیتی، پزشکی و اقتصادی است.

 

نقشه برداری مطالعه ایجاد نقشه است. در قرن‌های متمادی، دانش‌آموزان نقشه‌کشی آموختند که استفاده و خواندن نقشه‌های خوب طراحی شده آسان است و می‌تواند به وضوح دقت بین یک شی و نقشه را نشان دهد. آیا شما یک دانش آموز دبیرستانی هستید که با درک برخی از اصطلاحات پیچیده جغرافیایی روبرو هستید؟ روش های مختلفی وجود دارد که می‌توانید را بصورت آنلاین و حضوری یاد بگیرید. هر دانش‌آموزی قابلیت‌های یادگیری متفاوتی دارد و مطالعه در کلاس‌های دبیرستان می‌تواند باعث شود موضوعات خاصی را از دست بدهید که یادگیری آن‌ها به تنهایی دشوار است. پلتفرم‌های مطالعه آنلاین مانند میلیون‌ها معلم دارند که به دانش‌آموزانی که می‌خواهند مهارت‌های خود را تقویت کنند، درس‌های گروهی و خصوصی آموزش می‌دهند.

 

چه بخواهید اصطلاحات جغرافیایی پایه را بیاموزید و چه بخواهید در این زمینه متخصص شوید، میلیون ها معلم دارد که درس های شخصی متناسب با قابلیت های یادگیری شما را ارائه می‌دهند. بنابراین معلم را که می‌خواهید از آن یاد بگیرید انتخاب کنید و بلافاصله تحصیلات خود را شروع کنید. بهترین چیز در مورد این است که اولین درس‌ها همیشه رایگان هستند، بنابراین این به شما بستگی دارد که آیا می‌خواهید با همان معلم خصوصی ادامه دهید یا به یکی دیگر تغییر دهید. در کالج، در کلاسی در مورد انسانی شرکت کردم - و این یکی از بهترین کلاس هایی بود که تا به حال شرکت کردم. و جلسات عمدتاً سخنرانی بود - با این حال دانش‌آموزان هرگز غیبت نمی‌کردند، زیرا استاد ما را در تمام مدت درگیر می‌کرد و اغلب دانش شخصی زیادی را تزریق می‌کرد که در کتاب‌های درسی یافت نمی‌شد.

 

اکنون، من اعتراف می‌کنم که بخشی از تغییر نگرش من ممکن است مربوط به سن باشد - من در 20 سالگی بیشتر از 13 سالگی می‌توانستم تمرکز کنم. وقتی شروع به تدریس جغرافیا کردم، باید بفهمم چه چیزی برای دانش‌آموزان مفید است و چه چیزی نه. هیچ فرمول جادویی وجود ندارد که برای هر دانش آموزی کار کند. یک بار، من یک دانش آموز باهوش داشتم که کاملاً از رنگ آمیزی نقشه ها متنفر بود - و در نهایت متوجه شدم که او یک یادگیرنده شنیداری است. هر کلاسی از دانش‌آموزان متفاوت است، و ما باید دائماً درس‌هایمان را تغییر دهیم تا به بهترین وجه متناسب با کلاس فعلی‌مان باشد. 1. پیش آزمون

⇒ ۱۰ آزمون حرف آخر - قیمت محصولات جامع حرف آخر امتحان نهایی

در ابتدا، اغلب تصور می‌کردم دانش‌آموزان دانش پایه‌ای از دارند. یاد گرفتم به این سرعت فکر نکنم. (من بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی داشتم که نمی‌دانستند 15 دقیقه با اقیانوس اطلس فاصله دارند...) من قاطعانه معتقدم که دانش آموزان باید از نقشه جهان - یا نقشه ایالات متحده در تاریخ آمریکا - دانش کاری داشته باشند. درک تاریخ و فرهنگ یک مکان دشوار است اگر موقعیت مکانی آن را درک نکنید. همیشه درک دانش آموزان خود را بررسی کنید. یک ارزیابی سریع شکل‌دهنده از قاره‌ها و اقیانوس‌ها به شما می‌گوید که آیا باید برای اصول اولیه وقت بگذارید یا می‌توانید از آنها صرفنظر کنید. (مرور مطالبی که دانش آموزان از قبل می‌دانند راهی سریع برای خاموش کردن آنها در ابتدای سال است.

 

2. کار نقشه تکه ای باید این را به سختی یاد می‌گرفتم. به خاطر سپردن یک نقشه بزرگ در یک زمان برای افراد، به ویژه آنهایی که مهارت های فضایی ضعیفی دارند، بی نهایت سخت تر است. اگر معلمان ابتدا یک قاره را به مناطق تقسیم کنند، سپس آنها را به عنوان یک کل کنار هم بگذارند، بسیار بهتر است. در مورد آن فکر کنید - مغز در 3 تا 4 بیت اطلاعات در یک زمان کار می‌کند. (به همین دلیل است که شماره تلفن، شماره تامین اجتماعی و غیره به قطعات کوچکتر تقسیم می‌شوند.) دانش آموزان من اگر روی آفریقای شرقی، سپس شمال آفریقا، سپس آفریقای مرکزی و غیره کار کنند و سپس در پایان کل قاره را کنار هم بگذارند، بسیار موفق تر بودند.

 

همچنین کار بر روی نام کشورها و سپس افزودن ویژگی های فیزیکی آسان تر است. در غیر این صورت این اطلاعات زیادی است که در ذهن دانش آموزان به هم ریخته می‌شود. من همیشه گیج بودم که مردم باور نمی‌کنند داشتن دانش جغرافیایی مهم است. حتی از والدینی پرسیده‌ام که چرا دانش‌آموزانشان باید یاد بگیرند که رودخانه‌ها کجا هستند، در حالی که فقط می‌توانند اطلاعات را در گوگل جستجو کنند. ایجاد ارتباط مستقیم بین جغرافیا و زندگی واقعی می‌تواند از این نگرش ها جلوگیری کند - و همچنین علاقه دانش آموزان را تحریک می‌کند. من اغلب بحث کردم: چگونه بر یک رویداد جاری تأثیر گذاشته یا باعث آن شده است. چگونه فیزیکی بر توسعه یک فرهنگ تأثیر گذاشت. چرا هنگام برنامه ریزی سفر دانستن فیزیکی مهم بود.

 

تأثیر بر زندگی روزمره دانش آموزان حقایق جالب و در عین حال کمتر شناخته شده مربوط به هر چیزی که ما مطالعه می‌کردیم. بچه ها می‌خواهند بدانند چرا و چگونه اطلاعات به آنها در آینده کمک می‌کند. ایجاد این نوع ارتباطات این کار را انجام می‌دهد و به افزایش مشارکت دانش آموزان در کلاس شما کمک می‌کند. 4. حرکت و یادگیری لمسی را ادغام کنید مانند دانش آموز شنوایی من، مهم است که ما نیازهای یادگیری همه دانش آموزان را برآورده کنیم. برای بسیاری از دانش آموزان، آنها واقعاً به کمک نیاز دارند تا مهارت های فضایی خود را توسعه دهند. از آنجایی که کودکان خردسال زمان بیشتری را روی صفحه نمایش می‌گذرانند و زمان کمتری را برای فعالیت های فضایی مانند بلوک ها یا بازی در خارج از خانه می‌گذرانند، توانایی "دیدن" چیزها در ذهن خود را توسعه نمی‌دهند.

 

چند ایده برای فعالیت های لمسی و حرکتی: نقشه ای را در زمین بازی خود نقاشی کنید. بله، زمان می‌برد، اما رفتن به بیرون برای استراحت و "بازی" روی نقشه را بسیار آسان می‌کند. من یک ایالت را صدا می‌زدم، دانش آموزی را انتخاب می‌کردم، توپ را به آنها پرتاب می‌کردم و آنها می‌دویدند تا روی نقشه بایستند. از گچ برای ترسیم نقشه های پیاده رو یا سایر فعالیت ها استفاده کنید. زمانی که مناطق را روی زمین ترسیم می‌کنید، مناطق زمانی بسیار سرگرم‌کننده‌تر می‌شوند، سپس از دانش‌آموزان بخواهید که در سراسر مناطق «پرواز» کنند و تغییر ساعت را در حین حرکت محاسبه کنند.

 

با خرید دو نقشه هم اندازه - یکی با کشورها یا ایالت‌ها برچسب‌گذاری شده و دیگری بدون برچسب، یک مرکز نقشه ایجاد کنید. هر دو نقشه را چند لایه کنید، اما کشورها یا ایالت‌ها را روی نقشه برچسب‌گذاری شده برش دهید. از نوار چسب برای تبدیل نقشه ها و قطعات به مرکز استفاده کنید. (من از این روش برای دانش‌آموزان کلاس دوم استفاده کردم.) از کارت های کلیپ برای ایجاد یک فعالیت عملی استفاده کنید که دانش آموزان بتوانند به طور مستقل از آن استفاده کنند. 5. بر واژگان تاکید و نشان دهید دانش آموزان می‌توانند درک خود از جغرافیا را با نشان دادن واژگان بهبود بخشند. از دانش آموزان بخواهید در یادداشت های خود تعاریف را و تصویری سریع از اصطلاحات ترسیم کنند.

 

آیا شما به دانش آموزان ابتدایی جغرافیای ایالات متحده آموزش می‌دهید؟ بسته جغرافیایی ایالات متحده من استانداردهای مطالعات اجتماعی را با هنرهای زبانی ادغام می‌کند. بسته شامل:متون اطلاعاتی در مورد فیزیکی ایالات متحده. معابر جفت شده مربوط به فلوریدا و یک دستور نوشتاری مبتنی بر متن. یک پروژه تحقیقاتی که به دانش آموزان اجازه می‌دهد تا در مورد قبیله مورد نظر خود اطلاعات بیشتری کسب کنند. برای بررسی درک دانش‌آموزان یا بررسی مارپیچ در طول سال از بلیط‌های خروج. کارت های کلیپ برای یادگیری ایالت های ایالات متحده. این مثال برای یک درس معلم است. این شامل برخی از فعالیت های کل کلاس، کار فردی و کار جفت است. کودکان می‌توانند، به صورت جداگانه یا به عنوان یک کلاس، از طریق بخش 1 واحد مدارس، قبل یا بعد از این درس کار کنند.

 

اهداف یادگیری:

با ویژگی های طبیعی و انسانی مدرسه خود و محیط اطراف آن کاوش و آشنا می‌شوند در استفاده عملی از نقشه ها، عکس ها و عکس های هوایی مدرسه خود شرکت می‌کنند می‌فهمند که چگونه قطب نما را بخوانند مناطق آفتابی و سرپناهی از محوطه مدرسه خود را پیدا می‌کنند منابع: قطب نما نقشه منطقه مدرسه. عکس هوایی از محوطه مدرسه نقشه ساده ساختمان مدرسه و محوطه آن. الف) به کودکان می‌توان گفت که در حال بررسی یک مکان اسرارآمیز هستند و باید تا آنجا که می‌توانند اطلاعات بیشتری در مورد آن کشف کنند. معلم ممکن است بخشی از تصویری از مدرسه خود را که از زاویه غیرمعمول گرفته شده است نشان دهد. ممکن است کودکان مجبور شوند این موضوع را با برخی دیگر از قسمت های تصویر مطابقت دهند تا تصویر کامل ایجاد شود. سپس مدرسه مشخص می‌شود و درس ادامه می‌یابد.

 

ب) طیف وسیعی از تصاویر را در OHP نشان دهید یا با استفاده از نمایش اسلاید از تصاویر. کودکان به عنوان یک گروه باید ببینند که همه آنها مشترک هستند و پاسخ خود را به صورت جداگانه می‌نویسند. این را با کلاس به اشتراک بگذارید پاسخ می‌تواند این باشد: همه آنها ساختمانهای مدرسه/ساختمانهای عمومی هستند. توسعه درس: 1. طوفان مغزی به صورت جفت یا گروه های چهار نفره مدارس معمولاً در کجا قرار دارند؟ از بررسی نقشه/نقشه‌هایی که یک مدرسه را نشان می‌دهند، چه چیزی می‌توانیم بگوییم؟ آیا همه مدارس نزدیک جاده‌ها هستند؟ آیا نزدیک خانه ها و خانه های دیگر هستند؟ منابع: نقشه منطقه مدرسه. نقشه هوایی مدرسه را نشان می‌دهد.

⇒ تاریخ ادبیات و سبک شناسی حرف آخر آزمون های جغرافیای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم

استاد مصطفی رضایی مهر در پکیج جغرافیای جامع حرف آخر تمامی مفاهیم جغرافیای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را به داوطلبان آموزش می‌دهد. محتوای آموزشی این پکیج مطابق با درس‌ها سرفصل‌های کتاب درسی جغرافیا است. این بدین معنی است که داوطلبان تمامی مفاهیم جغرافیای کتاب درسی را در پکیج مطالعه می‌کنند. موضوعات پکیج جغرافیای جامع حرف آخر شامل موضوعات فوق است.

 

آنها دو به دو در مورد موارد کلیدی در مورد مکان مدرسه خود حدس می‌زنند. در مورد اینکه آیا برخی از قسمت های مدرسه [یک] آفتابی تر هستند، اظهار نظر می‌کنند توسع 2. نقشه کوچکی از مدرسه و محوطه داده می‌شود. توضیح داده شده است که آنها باید مناطقی را که خارج از آن مناطق آفتابی هستند، با مداد بنویسند. جنبه معرفی شده است. توضیح داده می‌شود که مکان های آفتابی نواحی رو به جنوب و مناطقی که کمترین آفتاب را دارند رو به شمال هستند. کار زوجی: بادها از چه جهتی می‌آیند. به کودکان چند دقیقه فرصت داده می‌شود تا این موضوع را در نظر بگیرند. بازخورد. 3. توضيح و تعليم: بادها را به جهتي مي گويند که از آن مي آيند پس باد شمال را باد شمال مي گويند. از بچه ها بپرسید که ممکن است این باعث سردی هوا شود و چرا. رایج ترین باد ایرلند از جنوب غربی می‌آید. نمایش روی نقشه بزرگ مناطقی از مدرسه که رو به سمت جنوب غربی هستند در نتیجه بادخیز است.

 

قطب نما را بین گروه های حدودا 4 نفره توزیع کنید. از کودکان بخواهید شمال را در کلاس درس پیدا کنند. کاربرد: در فضای باز: کودکان در گروه های کوچک نقشه مدرسه و محوطه را می‌گیرند و مدرسه یا بخشی از آن را بررسی می‌کنند. این طرح باید دارای چند سوال در قسمت پشتی باشد که از کودکان بخواهد مناطق سرپناه، مناطق آفتابی در زمین و غیره را مشاهده کنند و شواهدی پیدا کنند. بازگشت به کلاس درس: بازخورد - از کودکان بپرسید که آیا حدس و گمان آنها درست بوده است. خلاصه اطلاعات را روی یک جدول بزرگ با نام مناطق آفتابی و غیره ضبط کنید.

 

► تلفن های تماس با واحد مشاوره و خرید دروس اختصاصی حرف آخر: 09120663015 - 02166096851 - 09399585899

 


The comprehensive geography package of the entrance exam is the last word among the specialized packages of the humanities field; This geography package includes the 10th, 11th and 12th grades and provides students and volunteers with all the concepts of these 3 grades. The teacher of this series is the best professor of the country, Mr. Mostafa Rezaei Mehr

محصولات مشابه

عربی حرف آخر پنج ستاره تشریحی | امتحان نهایی 1403 دوازدهم

عربی حرف آخر پنج ستاره تشریحی | امتحان نهایی 1403 دوازدهم

1,290,000703,000 تومان
+
_
پکیج عربی عمومی و تشریحی سال 12م استاد وحدت - موجودی: 5000
پکیج عربی عمومی و تشریحی سال 12م استاد وحدت
ریاضی انسانی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد منتظری

ریاضی انسانی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد منتظری

1,740,0001,327,000 تومان
+
_
پکیج ریاضی و آمار جامع (3 سال کامل) - موجودی: 4996
پکیج ریاضی و آمار جامع (3 سال کامل)
پکیج اقتصاد حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد نصیری

پکیج اقتصاد حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد نصیری

680,000518,000 تومان
+
_
پکیج اقتصاد رشته ادبیات و علوم انسانی - موجودی: 4999
پکیج اقتصاد رشته ادبیات و علوم انسانی
عربی تخصصی انسانی نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

عربی تخصصی انسانی نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,580,0001,205,000 تومان
+
_
عربی جامع انسانی حرف آخر (3 سال کامل) - موجودی: 4997
عربی جامع انسانی حرف آخر (3 سال کامل)
پکیج جامع تخصصی انسانی حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج جامع تخصصی انسانی حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید

11,240,0007,990,000 تومان
+
_
پکیج دروس تخصصی رشته انسانی (3 سال کامل) - موجودی: 4999
پکیج دروس تخصصی رشته انسانی (3 سال کامل)
روانشناسی حرف آخر نسخه اصلی | روان شناسی 1403 آپدیت جدید استاد پویا کریمی

روانشناسی حرف آخر نسخه اصلی | روان شناسی 1403 آپدیت جدید استاد پویا کریمی

670,000511,000 تومان
+
_
پکیج روانشناسی سال یازدهم و کنکور - موجودی: 5000
پکیج روانشناسی سال یازدهم و کنکور
جامعه شناسی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد حدودی

جامعه شناسی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد حدودی

770,000587,000 تومان
+
_
پکیج جامعه شناسی جامع رشته انسانی - موجودی: 5000
پکیج جامعه شناسی جامع رشته انسانی
فلسفه دوازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

فلسفه دوازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

870,000663,000 تومان
+
_
پکیج فلسفه سال دوازدهم حرف آخر - موجودی: 5000
پکیج فلسفه سال دوازدهم حرف آخر
منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

590,000450,000 تومان
+
_
پکیج منطق سال دهم حرف آخر - موجودی: 5000
پکیج منطق سال دهم حرف آخر
فلسفه یازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

فلسفه یازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

810,000618,000 تومان
+
_
پکیج فلسفه سال یازدهم حرف آخر - موجودی: 5000
پکیج فلسفه سال یازدهم حرف آخر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

گفتگو را با موسسه شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت های زیر که میخواهید کلیک کنید