فلسفه یازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

فلسفه یازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

(0)
(0)

پکیج فلسفه سال یازدهم حرف آخر - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/پکیج-فلسفه-یازدهم-حرف-آخر-1403.jpg
فلسفه یازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
پکیج فلسفه سال یازدهم حرف آخر
تعداد
+
_
عدد
618,000 تومان
810,000 تومان
موجود
فلسفه یازدهم حرف آخر به صورت مفهومی و ساده توسط استاد محسن منتظری تدریس شده که شامل تدریس جامع درسنامه، روش تست زنی، مرور مطالب کنکور، حل تست و کلاسهای رفع اشکال آنلاین است. تدریس مفهومی در فلسفه 11م حرف اخر کمک میکند بتوانید با اختصاص حداقل زمان میتواند درصد 100 کنکور را کسب کنید؛ همچنین در امتحانات مدرسه نیز بیشترین نمره را کسب کنید. - - - ← برخی ویژگی های محصول فلسفه 11م: ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر. ○ قابیلت مشاهده ویدئوها و کتاب‌کار در تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر خانگی. ○ بدون محدودیت زمانی و فاقد تاریخ انقضاء (بصورت دائم VOD). ○ ویژه کنکور سراسری 1403/1404 و همچنین مناسب امتحانات نهایی. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

آشنایی با محصول فلسفه یازده حرف اخر

 • مدرس: استاد محسن منتظری

سبک:انیمیشن/پویانمایی/تصویرسازی
ارائه:تدریس سطر به سطر کتاب درسی
مدرس:مسلط به درس/روان/گفتمان جذاب
سنجش:دارای حل تست و تمرین آنلاین
روش:ارائه تکنیک ها/تست زنی/رمزگذاری

  ○ جزئیات پکیج فلسفه یازدهم حرف آخر | آخرین آپدیت کنکور 1403/1404 جدید

  پکیج فلسفه یازدهم حرف آخر آپدیت جدید 1403 ویژه رشته ادبیات وعلوم انسانی است، این فیلم ها با تدریس استاد محسن منتظری برای کنکور سراسری و امتحان نهایی همراه با با تکنیک تست زنی و جزوه کتاب کار + مشاوره همراه تولید شده است که درسنامه کلاس یازدهم رایگان نیز دارد. جهت خرید محصول در همین وب سایت اقدام فرمائید این ورژن VOD به صورت مفهومی و ساده توسط استاد محسن منتظری تدریس شده که شامل تدریس جامع درسنامه، راهکار تست زنی، مرور مطالب کنکور، حل تست و کلاسهای رفع اشکال آنلاین است. تدریس مفهومی در فلسفه 11م حرف اخر کمک میکند بتوانید با اختصاص حداقل زمان میتواند درصد 100 کنکور را کسب کنید و همچنین در امتحانات مدرسه نیز بیشترین نمره را کسب کنید.

   

  فلسفه 11م حرف آخر آپدیت جدید
  ارائه توسط اپلیکیشن و سیستم VOD جدید جهت نصببدون محدودیت زمانی و فاقد تاریخ انقضاء (بصورت دائم VOD)
  آپدیت جدید 1403 نسخه اصلی و رسمی حرف آخر تدریس برترین اساتید برند کشور در دپارتمان علوم انسانی موسسه
  قابیلت مشاهده در تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر خانگیویژه کنکور سراسری 1403/1404 و همچنین مناسب امتحانات نهایی
  مدرس:استاد محسن منتظری
  زمان تدریس:28 ساعت
  سطح رضایت: بسیار عالی

   

   

  ♦ پیشنهاد: آشنایی و خرید محصول پکیج فلسفه دوازدهم حرف آخر | جزئیات و تخفیف ویژه این ماه

   

  کنکور انسانی فلسفه در منطق در مجموع 25 سوال دارد و زمان پاسخگویی آن 25 دقیقه است. برخلاف سایر دروس متنی (روانشناسی، جامعه شناسی، تاریخ، جغرافیا) که هر سوال کمتر از یک دقیقه زمان می‌برد، پاسخگویی به هر آزمون در این درس یک دقیقه زمان می‌برد. شاید همین تفاوت زمان پاسخگویی مهمترین دلیل پنهان سختی سوالات او باشد. دلیلش سخته برای بسیاری از داوطلبان این سوال مطرح است که چرا فلسفه و منطق در کنکور اینقدر سخت است؟ شاید مهمترین دلیل دشواری امتحان درس فلسفه در علوم انسانی در دو قسمت باشد که دلیل اهمیت آن و پکیج جامع تخصصی انسانی حرف آخر است:

   

  مشکلات در کتاب های درسی مشکل در سطح سوالات کنکور، به عبارت دیگر این درس به خودی خود پتانسیل دشوار شدن را دارد. از طرفی طراحان سوالات آزمون سراسری تمایل زیادی به طراحی تست های سخت دارند. بنابراین، سؤالات زیادی وجود دارد که دو پاسخ دارند و در حرف آخر انسانی گاهی اوقات بدون پاسخ.. نوع محتوا؛ اما همه فلسفه و همه مطالب کتاب های درسی آن مفهومی نیستند. بلکه از حدود 15 سوال کنکور، 5-6 سوال را مستقیماً در متن کتاب می‌توان یافت; مخصوصاً در فلسفه، پایه یازدهم.

  بیشتر سؤالات سخت و دشوار را می‌توان در فلسفه دوازدهم مشاهده کرد. البته از سهم 10 آزمون منطقی که چالش ها و سختی های خاص خود را نیز دارند، نباید غافل شد. در واقع می‌توان گفت که سختی آن چیزی فراتر از فلسفه است. همانطور که در مقاله نحوه مطالعه فلسفه و منطق توضیح دادیم مسیر منطق شبیه ریاضیات است این مقاله را حتما بخوانید.

  فلسفه یسال یازدهم موسسه حرف اخر 1403 کنکور امتحان نهایی

  ○ نمونه تدریس فلسفه حرف اخر سال یازدهم کنکور - امتحان نهایی سال آخر در مدرسه

  اهمیت فلسفه و منطق در کنکور 1403 : بعد از ریاضیات، فلسفه و منطق دومین موضوع چالش برانگیز برای گروه انسانی است. لزوم فلسفه و منطق در کنکور انسانی همیشه یکی از موضوعات جالب در پکیج‌های دروس تخصصی حرف آخر است. مطالب درس فلسفه و منطق مستلزم درک عمیق و فلسفی موضوعات است. چندین سال است که سوالات فلسفه و منطق در کنکور کاملا مفهومی شده است. به همین دلیل پاسخ به سوالات منوط به درک عمیق مطالب و مفاهیم کتاب درسی است. منطق بسیاری از دانش آموزان این است که هر یک از سه کتاب روش مطالعه خود را دارند. کتاب منطق یک کتاب حفظی و مفهومی است.

   

  بنابراین برای مطالعه آن می‌توانید از روش حفظی و خواندن مفهومی استفاده کنید. به طور مداوم محتوای آن را مرور کنید و همچنین محتوای دشوار مفهومی را مطالعه کنید. تمام مطالب کتاب منطق مهم است. علاوه بر متن کتاب، پاورقی ها و مسائل جانبی نیز خوانده شود. در مطالعه کتاب منطق باید به دو نکته توجه کرد: ابتدا اگر درس را متوجه نشدید حتما از استاد خود بپرسید و مشکل را بپرسید. ثانیاً پس از خواندن یک مقاله، آزمون مربوط به آن موضوع را نیز انجام دهید. هنگام حل سوال تستی حتما به پاسخ های گویا و پاسخنامه آن توجه کنید. محتوای کتاب منطق به شما امکان می‌دهد مطالب را خلاصه و طبقه بندی کنید.

   

   

   

  برای یادگیری مفاهیم حفظی کتاب منطق می‌توانید با مثال هایی از کتاب‌ آنها را حفظ کنید تا در ذهنتان بمانند. نحوه مطالعه کتاب منطق. کتاب های منطق به صورت سری لینک شده اند. یعنی برای یادگیری مطالب درس بعدی باید به مطالب قبلی تسلط داشته باشید. به عنوان مثال، درس 7 منطق یک موضوع تعریف است. در این درس از مطالب درس ششم که پنج کلیات است نیز استفاده شد. بنابراین اگر درس ششم را خوب نفهمید، درس هفتم را نخواهید فهمید. نکته اول: هنگام مطالعه کتاب منطق، درس های آن را به ترتیب مطالعه کنید و سعی کنید دروس را به خوبی درک کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از شروع درس منطق جدید مطالب قبلی را مرور کنید.

   

  خلاصه درس منطق. این باعث می‌شود مطالب را با دقت و عمیق مطالعه کنید. همچنین به روز رسانی محتوا برای شما بسیار آسان خواهد بود. طوری خلاصه کنید که با نگاه کردن به نکات بتوانید کل مطالب را بفهمید. روش مطالعه فلسفه در پایه یازدهم محتوای مفهومی کمتری دارد. بنابراین برای تسلط بر موضوعات تنها راه حل، مرور مستمر مطالب است. برخی از موضوعات مانند علل سود را باید با دقت و تمرکز بیشتری مطالعه کرد

  ○ روش تدریس فلسفه منطق حرف اخر و کسب نمره بهتر در مدرسه امتحانات / آموزش فیلم ویدئویی استاد منتظری

  برای اینکه بفهمید کدام قسمت از کتاب مهم است، بهتر است نمونه سوالات تستی را مطالعه کنید. روش مطالعه مطالب این کتاب بسیار پیچیده و مفهومی است. برای آشنایی و مطالعه این کتاب باید به چند نکته توجه کرد: مطالب تدریس شده باید در همان روز مرور شود. او قبل از رفتن به کلاسی که معلم در آن تدریس خواهد کرد، با صدای بلند می‌خواند. طراحان سؤال از سؤالات پیچیده برای آزمایش دانش و مهارت داوطلبان استفاده می‌کنند. یعنی چند موضوع را در یک سوال مطرح کردند.


  نکته پایانی که در هر سه کتاب مشترک است این است که همیشه باید آنها را به طور مکرر و مکرر مرور کنید. همچنین در پست های قبلی به بررسی اهمیت دروس ریاضی و اقتصاد پرداختیم و در اینجا به تحلیل کتاب فلسفه و منطق برای درس فلسفه و منطق می‌پردازیم. درس فلسفه و منطق یکی از سخت ترین دروس رشته علوم انسانی محسوب می‌شود. در سال های اخیر سؤالات امتحانی این دروس از چند قسمت به قسمت های مفهومی واحد تغییر یافته است. نوع جدیدی از سوالات در کنکور مطرح شد. اخیراً سوالات به گونه ای طراحی شده است که عبارتی کلی در بین گزینه ها گنجانده شده است تا میزان توانایی داوطلبان در تشخیص حقیقت و یافتن مصادیق تخلف مشخص شود.

   

  به طور کلی باید گفت: درس فلسفه مستلزم درک فلسفی با منطق عمیق در مسائل است و داوطلب برای پاسخگویی به تست ها باید علاوه بر مطالعه جامع و دقیق این درس، ارتباط عمیقی با این درس تا بتواند مفاهیم مختلف را درک کند.برای این درس درس ارتباط معنایی و مفهومی پیدا می‌کند. در واقع باید متوجه باشید که حفظ مطالب این درس (لزوم فلسفه و منطق در کنکور انسانی) کمکی به پاسخگویی به سوالات امتحانی نمی‌کند. سال سوم فلسفه حدود 20 درصد و فلسفه پیش دانشگاهی حدود 44 درصد از سوالات آزمون سراسری را دارد. سوالات مفهومی کمتری نسبت به فلسفه III پرسیده می‌شود، همچنین در مقایسه با فلسفه پیش دانشگاهی حجم کمتری دارد و در نتیجه دانش آموزان می‌توانند زمان کمتری را برای مطالعه آن صرف کنند.

  ○ ۱۰ آزمون حرف آخر فلسفه بهترین دبیر فلسفه و منطق | روش تست زنی تکنیک های یادگیری کتاب

  منبع مطالعه و اولویت ها در این دوره ها: منبع مطالعه از دروس (ضرورت فلسفه و منطق در کنکور انسانی): فلسفه سوم، منطق سوم و فلسفه پیش دانشگاهی است. به طور متوسط 20٪ از سوالات از فلسفه III پرسیده می‌شود. که شامل 5 سوال است. بخش اول شامل سه سوال و بخش دوم شامل دو سوال است. منطق سوم که 26% از سوالات تستی این دو درس را به خود اختصاص می‌دهد، معمولا یک سوال از درس اول، یک سوال برای هر درس دوم و سوم، دو سوال از درس 4، 5 و 6 با هم، دو سوال از درس 10 و 11 و 12 با هم و 13 و 14 با هم 5 سوال بپرسید. 44 درصد سوالات از درس فلسفه پیش دانشگاهی پرسیده می‌شود. از بین سه فصل اول کتاب برای هر فصل یک سوال، 4 سوال از فصل های 4، 5 و 6 با هم، دو سوال از فصل های 7، 8 و 9 با هم و دو سوال از فصل های 10، 11 و 10. 12 با هم برای امتحان مورد نیاز است.

   

  دوره منطق یک دوره معلم محور است به این معنی که داشتن یک معلم ماهر و با تجربه برای درک صحیح مطالب خوب و ضروری است. درس منطق تقریباً 36 درصد از سؤالات آزمون سراسری را تشکیل می‌دهد. سوالات این درس در بیشتر عملی و مفهومی. که در مطالعه این درس برای تمرکز و جمع بندی بسیار مهم است. در بحث روش مطالعه منطق به دانش آموزان توصیه می‌شود که درس به درس منطق را مطالعه کنند زیرا مطالب مستمر هستند و فهمیدن درس بعدی به درک درس قبل بستگی دارد.موضوع احمقانه و نامفهوم را ترک نکنید و حتما از استاد خود در این مورد سوال کنید. این موضوع. تست زنی پس از درک مطالب نیز از نکات مهم در پیشرفت در این درس است.

  ○ قیمت حرف آخر دهم انسانی و یازدهم فلسفه | سفارش و خرید سایت معتبر موسسه در تهران

  از طرفی کتاب فلسفه پیش دانشگاهی به دلیل پیوستگی مطالب و حجم بیشتر نیاز به مطالعه و بررسی بیشتری دارد و سوالات مطرح شده بیشتر مفهومی و کاربردی است. راه‌های مؤثر برای یادگیری بهتر فلسفه شامل پیش‌خوانی قبل از تدریس معلم، خلاصه‌نویسی در کلاس و مرور و آزمایش اغلب است.  مباحث سوال برانگیز درس منطق از مباحث مهم منطقی در کنکور سراسری می‌توان به مفاهیم شهودی و غیر شهودی، مفاهیم کلی و جزئی، کلیات پنج گانه، نسبت و چهار، انواع تعاریف، انواع قضایا، قضاوت از قضایا و انواع موارد اشاره کرد. قیاس های انجمنی مباحث سوال برانگیز درس فلسفه سوم

   

  از مباحث مهم فلسفه سوم در کنکور سراسری می‌توان به واژه فلسفه، رابطه فلسفه با علوم انسانی، تاریخ زندگی سقراط، نظر به ضرب المثل های افلاطونی و دلایل چهارگانه ارسطو اشاره کرد. مباحث سوال برانگیز در درس فلسفه پیش دانشگاهی از سرفصل های مهم فلسفه پیش دانشگاهی در آزمون سراسری می‌توان به فصل های 2، 4، 7، 8، 9، 10 و 12 اشاره کرد. شرایط موفقیت در این دروس ضرورت: اهمیت فلسفه و منطق در کنکور 1400 » کتاب فلسفه برای سال سوم از نظر مفهومی کمتر است، داوطلبان برای موفقیت در این درس نیازی به تحلیل ندارند و نمی‌توانند به سوالات این درس پاسخ دهند مگر با استفاده از کادر لایتنر. و با استفاده از خلاصه آنها در قسمت پاسخ. جواب دادن به تست های سال های قبل برای دانستن این سوالات کافی است.

   

  کتاب منطق سال سوم که محتوای آن حفظ مفهومی است با استفاده از خلاصه نویسی و مربع لایتنر و رسم جداول و نمودار برای درک بهتر می‌تواند به راحتی سوالات این قسمت را حل کند. در این کتاب مسائل کوچک و پاورقی ها نیز مهم است. کتاب فلسفه پیش دانشگاهی نیز به دلیل تداوم مفاهیم نیاز به مطالعه و صرف زمان بیشتری دارد. استفاده از خلاصه ها و جعبه های لایتنر و همچنین درک دقیق مطالب، موفقیت شما را در مورد لزوم فلسفه و منطق در امتحان انسانی تضمین می‌کند. البته باید گفت که بدون درک کامل چیزی نباید از این کتاب حذف شود. بعد از آزمون حتما پاسخ تشریحی را با دقت بررسی کنید. پارامترها و رشته های هر زیرگروه در کنکور سراسری (ضرورت فلسفه و منطق در کنکور انسانی):

   

  فاکتور فلسفه و منطق در زیرگروه 1 سه، در زیرگروه 2 و 3 یک، در زیرگروه 4 دو و در زیرگروه 5 دو است. موضوعات گروه 1: زبان و ادبیات فارسی، گروه زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، گروه زبان و ادبیات عرب، ترجمه زبان عربی، ادبیات و زبان عربی، الهیات و معارف اسلامی، گروه مبانی دین و معارف اسلامی، گروه علوم دینی علوم، لیسانس تربیت دینی و سیاسی، آمادگی اساتید قرآن کریم، علوم اسلامی، علوم قرآنی، معارف و حقوق اسلامی، الهیات، معارف و ارشاد اسلامی، علوم دینی و معارف اسلامی، فقه و حقوق حنفی، فقه امامیه و حقوق، فقه شافعی. حقوق، فقه و حقوق اسلامی، علوم قرآن و حدیث، معارف اسلامی و علوم سیاسی، معارف اسلامی و کلام، حقوق، علوم قضایی، کارشناس فقه، شرکت کننده در امور حقوقی و کنسولی، پلیس قضایی، حکمت و فلسفه اسلامی، فلسفه.

   

  رشته های امتحانی اختصاصی و پارامترهای آن: ریاضی (عامل 2)، اقتصاد (عامل 1)، زبان و ادبیات فارسی (عامل 4)، زبان عربی (عامل 4)، تاریخ و جغرافیا (عامل 1)، علوم اجتماعی (عامل 1)، فلسفه و منطق (عامل 1) 3 روانشناسی (با ضریب 1). موضوعات گروه 2: علوم اجتماعی، دبیرخانه علوم اجتماعی، علوم ارتباطات اجتماعی، کار در شبکه های اجتماعی، روزنامه نگاری (علوم اجتماعی، فرهنگی و هنری). رشته های امتحانی اختصاصی و پارامترهای آن: ریاضی (عامل 4)، اقتصاد (عامل 2)، زبان و ادبیات فارسی (عامل 2)، زبان عربی (عامل 1)، تاریخ و جغرافیا (عامل 1)، علوم اجتماعی (عامل 3)، فلسفه و منطق (عامل 3) 1 روانشناسی (با ضریب 2).

   

  موضوعات گروه 3: مدیریت فرهنگی هنری، مدیریت امور بانکی، علوم اقتصادی، لیسانس روزنامه نگاری، بانکداری، امور بانکی، مدیریت بیمه، امور مالی و مالیاتی، امور گمرکی، معاون امور گمرکی، معاونت امور حسابداری، معاونت امور بیمه، مدیریت، مدیریت دولتی، مدیریت گردشگری، مدیریت سفر و گردشگری، مدیریت صنعتی، فلسفه، اقتصاد حمل و نقل، اقتصاد صنعتی، کاربرد علمی صنعت چاپ، حسابداری، مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه. برای اطلاع از پارامترهای این درس در زیرگروه های مختلف و نحوه صحیح مطالعه آن و همچنین منابع مناسب مطالعه، می‌توانید با استفاده از شماره های موجود در سایت با مشاوران ما از سراسر کشور تماس بگیرید.

   

  تلفن تماس مشاوره خرید: 09120663015 - 0939585899 - 02166096851

   

  محصولات مشابه

  عربی حرف آخر پنج ستاره تشریحی | امتحان نهایی 1403 دوازدهم

  عربی حرف آخر پنج ستاره تشریحی | امتحان نهایی 1403 دوازدهم

  1,290,000703,000 تومان
  +
  _
  پکیج عربی عمومی و تشریحی سال 12م استاد وحدت - موجودی: 5000
  پکیج عربی عمومی و تشریحی سال 12م استاد وحدت
  ریاضی انسانی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد منتظری

  ریاضی انسانی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد منتظری

  1,740,0001,327,000 تومان
  +
  _
  پکیج ریاضی و آمار جامع (3 سال کامل) - موجودی: 4996
  پکیج ریاضی و آمار جامع (3 سال کامل)
  پکیج اقتصاد حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد نصیری

  پکیج اقتصاد حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد نصیری

  680,000518,000 تومان
  +
  _
  پکیج اقتصاد رشته ادبیات و علوم انسانی - موجودی: 4999
  پکیج اقتصاد رشته ادبیات و علوم انسانی
  عربی تخصصی انسانی نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

  عربی تخصصی انسانی نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

  1,580,0001,205,000 تومان
  +
  _
  عربی جامع انسانی حرف آخر (3 سال کامل) - موجودی: 4997
  عربی جامع انسانی حرف آخر (3 سال کامل)
  پکیج جامع تخصصی انسانی حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید

  پکیج جامع تخصصی انسانی حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید

  11,240,0007,990,000 تومان
  +
  _
  پکیج دروس تخصصی رشته انسانی (3 سال کامل) - موجودی: 4999
  پکیج دروس تخصصی رشته انسانی (3 سال کامل)
  روانشناسی حرف آخر نسخه اصلی | روان شناسی 1403 آپدیت جدید استاد پویا کریمی

  روانشناسی حرف آخر نسخه اصلی | روان شناسی 1403 آپدیت جدید استاد پویا کریمی

  670,000511,000 تومان
  +
  _
  پکیج روانشناسی سال یازدهم و کنکور - موجودی: 5000
  پکیج روانشناسی سال یازدهم و کنکور
  جامعه شناسی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد حدودی

  جامعه شناسی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد حدودی

  770,000587,000 تومان
  +
  _
  پکیج جامعه شناسی جامع رشته انسانی - موجودی: 5000
  پکیج جامعه شناسی جامع رشته انسانی
  فلسفه دوازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

  فلسفه دوازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

  870,000663,000 تومان
  +
  _
  پکیج فلسفه سال دوازدهم حرف آخر - موجودی: 5000
  پکیج فلسفه سال دوازدهم حرف آخر
  منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

  منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

  590,000450,000 تومان
  +
  _
  پکیج منطق سال دهم حرف آخر - موجودی: 5000
  پکیج منطق سال دهم حرف آخر
  فلسفه یازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

  فلسفه یازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

  810,000618,000 تومان
  +
  _
  پکیج فلسفه سال یازدهم حرف آخر - موجودی: 5000
  پکیج فلسفه سال یازدهم حرف آخر

  ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

  whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
  logo

  - دفتر مرکزی ما:
  تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
  - شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
  09120663015 - 09399585899
  آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

  گفتگو را با موسسه شروع کنید
  سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت های زیر که میخواهید کلیک کنید