منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی

منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

(0)
(0)

پکیج منطق سال دهم حرف آخر - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/پکیج-منطق-حرف-آخر.jpg
منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید
رنگ و مدل کالا
پکیج منطق سال دهم حرف آخر
تعداد
+
_
عدد
450,000 تومان
590,000 تومان
موجود
یکی از دروس مهم و دشوار کنکور انسانی، درس منطق است. این درس دانش آموزان و داوطلبان را با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌کند و داوطلبان هنگام پاسخگویی به سوالات این درس دچار مشکل می‌شوند. موسسه حرف آخر با توجه به اهمیت این درس، دوره منطق حرف آخر را در در قالب فیلم های آموزشی VOD قرار داده و برترین مدرس کشور یعنی استاد محسن منتظری به همراه مهرداد مشایخی آنرا ارائه داده است. داوطلبان با مشاهده دوره منطق حرف آخر به راحتی می‌توانند مفاهیم این کتاب را از پایه یاد بگیرند چراکه برای آموزش مفاهیم از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استفاده می‌کند. داوطلبین با مشاهده این پکیج به راحتی می‌توانند به تمامی تست و سوالات دشوار این درس در کنکور پاسخ دهند. این محصول قدرتمند همچنین برای امتحانات مدرسه نیز قابل استفاده است. --- ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر ✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای کنکور 1403/1404 در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. ✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. داوطلبان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند. ✅ داوطلبان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدیوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند. ✅ ویدیوهای آموزش تخصصی منطق با رویکرد تستی و همراه با کلاس‌های آنلاین مکمل برگزار می‌شوند. ✅ ویدیوهای آموزشی فصول با رویکرد تکنیکی/کنکوری و همراه با کلاس رفع اشکال (End Class) برگزار می‌شوند. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

بررسی تخصصی پکیج منطق حرف آخر

  • منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

یکی از دروس مهم و دشوار کنکور انسانی، درس منطق است. این درس دانش آموزان و داوطلبان را با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌کند و داوطلبان هنگام پاسخگویی به سوالات این درس دچار مشکل می‌شوند. موسسه حرف آخر با توجه به اهمیت این درس، دوره منطق حرف آخر را در در قالب فیلم های آموزشی VOD قرار داده و برترین مدرس کشور یعنی استاد محسن منتظری آنرا ارائه داده است.

ویژگی های منحصر بفرد محصول منطق 1403 موسسه حرف اخر
مدرس:استاد محسن منتظری
ساعات تدریس40 ساعت
ارائه و فروش بصورت:سری جدید VOD هوش مصنوعی آنلاین
کتابکار، حل تست و تکنیک ها:دارد

 

داوطلبان رشته ادبیات و علوم انسانی با مشاهده دوره منطق حرف آخر به راحتی می‌توانند مفاهیم این کتاب را از پایه یاد بگیرند چراکه برای آموزش مفاهیم از روش‌های خاص و الگوهای ابتکاری استفاده می‌کند. داوطلبین با مشاهده این پکیج به راحتی می‌توانند به تمامی تست و سوالات دشوار این درس در کنکور پاسخ دهند. این محصول قدرتمند در پکیج جامع تخصصی انسانی حرف آخر همچنین برای امتحانات مدرسه نیز قابل استفاده است.

 

مرور مجدد ویژگی های منحصربفرد این پک:
✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر
✅ تمامی ویدیوهای آموزشی ضبط جدید هستند و برای کنکور 1403/1404 در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند.
✅ ویدیوهای آموزشی در بستر نرم‌افزار حرف آخر (vod) به صورت آنلاین یا آفلاین قابل مشاهده هستند. داوطلبان برای مشاهده به صورت آفلاین می‌توانند ویدیوهای آموزشی را در درون نرم‌افزار دانلود کنند.
✅ داوطلبان در این دوره می‌توانند در کلاس‌های آنلاین این دوره که مکمل ویدیوهای آموزشی اساتید حرف آخر هستند شرکت کنند.
✅ ویدیوهای آموزش تخصصی منطق با رویکرد تستی و همراه با کلاس‌های آنلاین مکمل برگزار می‌شوند.
✅ ویدیوهای آموزشی فصول با رویکرد تکنیکی/کنکوری و همراه با کلاس رفع اشکال (End Class) برگزار می‌شوند.

محتویات فصول پکیج منطق دهم حرف آخر
بخش اول: منطق و مباحث آندرس نخست: منطق، ترازوی اندیشه
بخش دوم: وابط میان ذهن، زبان و خارجدرس دوم:لفظ و معنا
درس سوم:مفهوم و مصداق
بخش سوم: تعریفدرس چهارم:اقسام و شرایط تعریف
بخش چهارم: استدلال استقراییدرس پنجم:اقسام استدلال استقرایی
بخش پنجم | قضیۀ حملی و قیاس اقترانیدرس ششم: قضیة حملی
درس هفتم:احکام قضایا
درس هشتم:قیاس اقترانی
بخش ششم | قضیۀ شرطی و قیاس استثناییدرس نهم:قضیة شرطی و قیاس استثنایی
بخش هفتم | منطق کاربردیدرس دهم:سنجشگری در تفکر

 

  • پکیج منطق سال دهم حرف آخر - تدریس استاد محسن منتظری حرف آخر

این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است. پکیج منطق حرف آخر انسانی | پکیج‌های آپدیت جدید 1402 تخصصی و عمومی مناسب کنکور 1403 نیز است و برای رشته ادبیات و علوم انسانی تدریس استاد محسن منتظری است. فیلم آموزش کتاب جدید و دانلود فیلم ویدئو پک آپدیت درس جهت سفارش خرید با مشاوره رایگان از همین وبسایت اقدم فرمائید. برای جزوه کتاب کار PDF درسنامه تست و تکنیک های امتحان نهایی نیز در ویدئوها لحاظ شده است.

 

♦ آشنایی با پکیج‌های دروس تخصصی حرف آخر 1403 | بسته 0 تا 100 تجربی، ریاضی و انسانی

 

 پکیج فلسفه و منطق حرف آخر انسانی 1403

مطالعه منطق نمادین اساسی مانند یادگیری یک زبان جدید است، هرچند با واژگان کوچک و فقط چند قانون دستور زبان. شما یاد می‌گیرید که همه چیز را با این نمادهای جدید انجام دهید: از انها برای تجزیه و تحلیل منطق جملات معمولی استفاده کنید، استدلال ها را برای اعتبار ازمایش کنید و اثبات هایی را برای استدلال های پیچیده ای که اعتبار انها اشکار نیست، بسازید. تمریناتی که به شما کمک می‌کنند در این موارد ماهر شوید مانند پازل هستند.


داشتن یک پکیج آموزشی خوب بسیار ارزشمند است. منطق اساسا مطالعه استدلال است. ما همواره از عقل استفاده می‌کنیم تا استنتاج هایی را که برای ما مفید هستند، ترسیم کنیم. اگر ماشین ما روشن نشود، ما استدلال می‌کنیم که باتری ممکن است مرده باشد - بنابراین باتری را ازمایش می‌کنیم. اگر باتری نمرده باشد، ما استنباط می‌کنیم که مشکل باید در جای دیگری باشد، شاید با موتور استارت - بنابراین ما موتور استارت را بررسی می‌کنیم و غیره. استدلال در اینجا ساده است، اما گاهی اوقات زنجیره استدلال می‌تواند کاملا پیچیده شود. اموزش خودمان برای ایجاد استدلال های موثر و تشخیص استدلال های ضعیف، مهارتی است که تقریبا در هر زمینه تلاش و همچنین در زندگی روزمره مفید است.

 

منطق خوب یک ابزار مؤثر برای متقاعد کردن است. هنر متقاعد کردن لفاظی نامیده می‌شود. لفاظی، مانند منطق، بخش مهمی از برنامه درسی هنرهای لیبرال بود. متاسفانه، هیچ کدام به طور کلی دیگر مورد نیاز نیست، و لفاظی راه را برای ترکیب 101 داده است. لفاظی می‌تواند تقریبا شامل هر وسیله ای برای متقاعد کردن باشد - به جز رشوه، اخاذی یا خشونت فیزیکی. به عنوان مثال، این شامل تجدید نظر به احساسات، تصاویر تحریک امیز یا بازی با کلمات هوشمندانه است. شکی نیست که همه اینها می‌توانند متقاعد کننده باشند. با این حال، بنابراین می‌تواند استدلال قانع کننده باشد. ما نمی‌گوییم که یک استدلال خوب همیشه روز را بر لفاظی های هوشمندانه پیروز خواهد شد. پس از همه، انسان ها مانند اقای اسپاک ولکان نیستند. با این حال، در دراز مدت، استدلال های خوب معمولا در صدر قرار می‌گیرد.


منطق پایه و اساس هر زمینه ای است که از استدلال ها استفاده می‌کند. این به ویژه ارتباطات نزدیکی با ریاضیات، علوم کامپیوتر و فلسفه دارد. هر دو منطق ارسطویی و منطق نمادین مدرن، دانش قابل توجهی هستند که دستاوردهای فکری عمده ای را تشکیل می‌دهند. منطق به شما کمک می‌کند تا اشتباهات را تشخیص دهید و شما را شهروند بهتری می‌کند
تفکر مغالطه امیز در قالب تبلیغات، اغراق، گمراهی و حتی دروغ های اشکار در فرهنگ ما فراوان است. سیاستمداران، کارشناسان، تبلیغ کنندگان و سخنگویان شرکت ها به مردان نی حمله می‌کنند، به نظر اکثریت تجدید نظر می‌کنند، شاه ماهی قرمز را ترویج می‌کنند یا با یک دیدگاه مخالفت می‌کنند، زیرا انها فردی را که ان را نگه می‌دارد دوست ندارند. اشنایی با اشتباهات رایج از این نوع به شما کمک می‌کند تا یک خواننده، شنونده و متفکر انتقادی تر باشید.

 

تکنیک های مشکوک متقاعد کردن، مانند "انتقاد" از دیدگاه های یک نامزد با نشان دادن یک تصویر ناخوشایند از انها، زمانی که اغلب در طول مبارزات انتخاباتی استفاده می‌شود، به هنجار اخبار و رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. این تاکتیک ها بدون شک گاهی اوقات موثر هستند، با این حال، این دلیلی برای ترجیح دادن انها به یک استدلال روشن نیست. برعکس، این روند به سمت باور هر چیزی که می‌شنوید، به همین دلیل است که نیاز به تفکر منطقی مهم تر از همیشه است. منطق یکی از مهمترین موضوعاتی است که تا به حال مطالعه کرده اید.

  • بهترین استاد فلسفه و منطق کنکور در کشور ایران 1403 کلاس آنلاین

"چگونه می‌توانید چنین چیزی بگویید؟" شما ممکن است اعتراض کنید. و با این حال، در نظر بگیرید: منطق چیزهای زیادی به ما می‌اموزد، و یکی از انها این است که چگونه استدلال های خوب و بد را تشخیص دهیم. نه فقط استدلال در مورد منطق - هر استدلال. تقریبا هر تعهدی در زندگی در نهایت نیاز به ارزیابی یک استدلال دارد، شاید چند مورد. شما با یک سوال مواجه می‌شوید: ایا باید این ماشین را بخرم یا ان ماشین؟ باید به این دانشگاه بروم یا ان دانشگاه؟ ایا این ازمایش علمی نشان داد که دانشمند ادعا می‌کند چه کاری انجام داده است؟ ایا باید به نامزدی که قول کاهش مالیات را می‌دهد رای دهم یا به کسی که می‌گوید.

 

ممکن است انها را افزایش دهد؟ و غیره. زندگی ما یک رژه طولانی از انتخاب است. هنگامی که ما سعی می‌کنیم به چنین سوالاتی پاسخ دهیم، به منظور انتخاب بهترین، اغلب تنها یک ابزار داریم: یک استدلال. ما به دلایل و علیه گزینه های مختلف گوش می‌دهیم و باید بین انها انتخاب کنیم. و بنابراین، توانایی ارزیابی استدلال ها توانایی است که در هر کاری که انجام می‌دهید بسیار مفید است - در کار شما، زندگی شخصی شما، عمیق ترین بازتاب های شما.

 

اگر داوطلب کنکوری هستید، توجه داشته باشید که تقریبا هر رشته ای، چه یک علم، یکی از علوم انسانی یا یک مطالعه مانند کسب و کار، به استدلال متکی است. ارزیابی استدلال ها اساسی ترین مهارت رایج در ریاضی، فیزیک، روانشناسی، مطالعات ادبی و هر تلاش فکری دیگر است. منطق به تنهایی به شما می‌گوید که چگونه استدلال های هر رشته ای را ارزیابی کنید. جایگزین توسعه این مهارت های منطقی این است که همیشه در اختیار استدلال بد باشید و در نتیجه انتخاب های بدی خواهید داشت. بدتر از همه، شما همیشه توسط فریبکاران دستکاری خواهید شد. فردریک داگلاس، برده فراری و رهبر الغای مجازات اعدام، در 3 اوت 1857 در کاناندایگوا، نیویورک، اظهار داشت که:

 

قدرت هیچ چیز را بدون تقاضا قبول نمی‌کند. هرگز این کار را نکرد و نخواهد کرد. دریابید که هر ملتی بی سر و صدا به چه چیزی تسلیم می‌شود و شما اندازه دقیق بی عدالتی و اشتباهی را که بر انها تحمیل می‌شود، پیدا کرده اید و این ادامه خواهد یافت تا زمانی که با کلمات یا ضربات یا هر دو مقاومت کنند. محدودیت های ستمگران با استقامت کسانی که به انها ظلم می‌کنند، تجویز می‌شود. ما می‌توانیم به کلمات فردریک داگلاس اضافه کنیم که: پیدا کردن چقدر یک فرد می‌تواند فریب خورده باشد، و این دقیقا همان چیزی است که او فریب خواهد شد. محدودیت های مستبدان نیز توسط توانایی های استدلال کسانی که قصد سرکوب انها را دارند تجویز می‌شود. و انچه منطق به شما می‌اموزد این است که چگونه استدلال خوب را بخواهید و تشخیص دهید، و بنابراین چگونه از فریب اجتناب کنید. شما فقط به همان اندازه ازاد هستید که قدرت استدلال شما را قادر می‌سازد.

 

برخی از فیلسوفان استدلال کرده اند که نمی‌توان "منطق" را تعریف کرد. در عوض، تنها می‌توان منطق را با انجام ان و اموزش دیگران در مورد چگونگی انجام ان نشان داد. من تمایل به موافقت دارم. اما توصیف مزایای منطق اسان است. به عنوان مثال، در این کتاب، شما یاد خواهید اموخت که چگونه: شناسایی زمانی که یک استدلال خوب است و زمانی که بد است؛

  • نمونه تدریس منطق حرف اخر جدید کنکور 1403 – 1404 موفقیت تضمینی ویدئو و فیلم

دلایل را ارزیابی کنید و بدانید که چه زمانی باید و نباید متقاعد کننده باشند. چیزهایی را با دقت توصیف کنید که از سوء تفاهم جلوگیری می‌کند. دریافت حس چگونه می‌توان پایه های حساب ساخت؛ شروع به توصیف معنای "امکان" و "ضرورت" کنید. این به هیچ وجه یک لیست کامل از بسیاری از چیزهای مفید است که منطق می‌تواند ارائه دهد. برخی از ما بر این باوریم که منطق و ریاضیات در نهایت یک چیز هستند، دو تلاش با ساختار اساسی مشابه تنها با فرضیات مختلف شروع می‌شود. در چنین دیدگاهی، ما همچنین می‌توانیم منطق را به عنوان مطالعه پایه های نهایی ریاضیات در نظر بگیریم.

 

(این یک توصیف منطقی از منطق است، اما کسانی که از ریاضیات می‌ترسند نباید بترسند: منطق باید قبل از اینکه رابطه ان با ریاضیات اشکار شود، کاملا پیشرفته شود.) در نهایت، تنها راه برای نشان دادن زیبایی و سودمندی منطق این است که مشغول شوید و برخی از منطق را انجام دهید. در این کتاب، ما با ساختن چندین زبان منطقی دقیق به مطالعه منطق نزدیک خواهیم شد و خواهیم دید که چگونه می‌توانیم بهترین دلیل را با این زبان ها داشته باشیم. اولین این زبانها منطق گزارهای» نامیده میشود. منطق یک مهارت است. تنها راه خوب شدن در درک منطق و استفاده از منطق، تمرین کردن است. اسان است که کسی را ببینیم که یک اصل منطق را توضیح می‌دهد و هنوز اسان تر است که کسی را تماشا کنید که اثبات می‌کند.

 

اما شما باید یک اصل را به اندازه کافی درک کنید تا بتوانید ان را در موارد جدید اعمال کنید و باید بتوانید اثبات های جدیدی را به تنهایی انجام دهید. تمرین به تنهایی این امکان را فراهم می‌کند.

خبر خوب این است که منطق اسان است. هدف منطق این است که گام های کوچک، کوچک و ساده و واضح را برداریم و پس از انجام این کار برای مدت طولانی، خودمان را در یک مکان جدید شگفت انگیز و غیر منتظره می‌بینیم. هر قدم در راه اسان خواهد بود. منطق یک پیاده روی طولانی است، نه یک سرعت. هر گام کوچکی را که می‌گیریم مطالعه کنید، مطمئن شوید که می‌دانید چگونه مهارت های مرتبط را اعمال کنید، انها را تمرین کنید و سپس حرکت کنید. هر کسی که از این توصیه پیروی کند می‌تواند بر منطق تسلط داشته باشد.
 

این پکیج شامل تعدادی از ویژگی های است که از سال ها تجربه اموزش منطق مقدماتی و پیشرفته امده است.

اول، کتاب به طور مستقیم به منطق نمادین حرکت می‌کند. من معتقد نیستم که منطق غیررسمی ارزش تلاشی را که نیاز دارد، دارد. منطق غیررسمی عمدتا شامل حفظ کردن (حفظ قوانین به ظاهر قطع شده، حفظ اشتباهات و غیره) است. نه تنها این مطمئنا چیزی است که دانش اموزان به سرعت فراموش می‌کنند، بلکه زیبایی ساده ای را که چرا قوانین مختلف کار می‌کنند و چرا اشتباهات نمونه هایی از استدلال بد هستند، به طور کامل پنهان می‌کند. با این حال، دانش اموزی که منطق نمادین را یاد می‌گیرد، یک مهارت را یاد می‌گیرد. مهارت ها طولانی تر حفظ می‌شوند انها اشکال بالاتری از استدلال را تشویق می‌کنند؛

 

انها قدرت بسیار بیشتری نسبت به یک لیست از حقایق حفظ شده دارند. هنگامی که می‌توان تشخیص داد که چه چیزی یک استدلال را خوب می‌کند، می‌توان اشتباهات را تشخیص داد، صرف نظر از اینکه ایا نام انها را حفظ کرده است. دوم، این کتاب بر برخی از ویژگی های عمیق تر منطق، درست در ابتدا تمرکز دارد. مفاهیم معنایی و نحو در فصل اول معرفی شده است. ایده هایی مانند قضیه و مدل در اوایل مورد بحث قرار می‌گیرند. تجربه من نشان داده است که دانش اموزان می‌توانند این مفاهیم را درک کنند و در نهایت با گسترش درک خود به خوبی پرداخت می‌کنند.

 

سوم، این کتاب از نمونه ها استفاده می‌کند و مشکلات را از تاریخ فکری ما به منظور نشان دادن اصول کلیدی منطق ایجاد می‌کند. نویسنده یک فیلسوف است و منطق را هم روش فلسفه و هم یکی از چهار زیر رشته اساسی فلسفه می‌داند. اما مهمتر از همه، این مثال ها می‌توانند دو کار انجام دهند. انها روشن می‌کنند که استدلال ها مهم هستند. نگرانی های سنگین در این استدلال ها مورد بحث قرار می‌گیرند و اینکه ایا ما نتیجه گیری های انها را می‌پذیریم، تاثیر قابل توجهی بر جامعه ما خواهد داشت. دیدن این به شما کمک می‌کند تا اهمیت منطق را ببینید. این نمونه ها همچنین می‌توانند این کتاب را برای یک دوره منطقی مناسب کنند که هدف ان براورده کردن الزامات مقدمه ای بر تاریخ اندیشه، مرور کلی تمدن غربی یا پایه های دانش یک رشته مرتبط است.

 

چهارم، من از اصل عدم میانبر پیروی می‌کنم. اکثر کتاب های درسی منطق یک میزبان از میانبرها را معرفی می‌کنند. انها پرانتزهای بیرونی را رها می‌کنند، روش هایی را برای کوچک کردن جداول حقیقت اموزش می‌دهند و غیره. این حرکت ها اغلب دانش اموزان را گیج می‌کند و بدون هیچ دلیل خوبی: انها هیچ ارزش مفهومی ندارند. من گمان می‌کنم انها فقط برای جلوگیری از بی صبری مربیان وجود دارند، که می‌خواهند عبارات و جداول حقیقت را سریع تر بنویسند. در این کتاب، به جز در فصل اخر که به منطق پیشرفته نگاه می‌کند، ما استثنائاتی را برای نحو خود معرفی نخواهیم کرد و وقت خود را برای روش های خلاصه شده صرف نخواهیم کرد. تنها استثنا نوشتن "T" برای درست و "F" برای جداول نادرست در حقیقت است.

 

پنجم، این کتاب شامل فصل نهایی معرفی برخی از موضوعات پیشرفته در منطق است. هدف از این فصل این است که دانش اموزان را با درک برخی از چیزهای هیجان انگیز که می‌توانند مطالعه کنند، اگر انها با منطق ادامه دهند. در تجربه من، دانش اموزان تصور می‌کنند که منطق پیشرفته فقط اثبات بیشتری در منطق مرتبه اول خواهد بود. دادن طعم انچه که می‌تواند در اینده اتفاق می‌افتد ارزشمند است. امید من این است که این فصل به دانش اموزان انگیزه دهد تا بخواهند منطق بیشتری را مطالعه کنند و همچنین می‌تواند به عنوان یک پل بین مطالعات خود در منطق اساسی و مطالعه منطق پیشرفته باشد.

 

در نهایت، در مورد تایپ کردن: نقل قول یک اصل منطقی مهم است، و بنابراین من عمل دقیق اما نسبتا نادر قرار دادن نقطه گذاری خارج از نقل قول را اتخاذ کردم. به این ترتیب، انچه در نقل قول ها ظاهر می‌شود، به تنهایی چیزی است که تعریف شده یا در غیر این صورت ذکر شده است. من از ایتالیک فقط برای نشان دادن معنای یک مفهوم یا تشخیص اصطلاحات نمادین زبان شیء از توابع زبان شیء استفاده می‌کنم. Bold برای کنار گذاشتن عناصر زبان فلزی یا زبان شیء ما استفاده می‌شود. چرا منطق را مطالعه کنیم؟ نتایج یادگیری و مشاوره اموزشی


وقتی به مطالعه منطق فکر می‌کنید، چه چیزی به ذهن می‌رسد؟ اغلب، منطق یکی از ان موضوعاتی است - شاید همراه با لاتین و فلسفه - که بسیاری از انها با یک مدل قدیمی اموزش و پرورش مرتبط هستند یا اگر امروز مورد مطالعه قرار گیرند، شاید حتی با اشاره به تظاهر. به عنوان یک خانواده اموزش در خانه، ایا واقعا لازم است که فرزند شما منطق را یاد بگیرد؟ ما معتقدیم که پاسخ قاطع است، "بله!" در این، ما مزایای بسیاری از یادگیری منطق را پوشش می‌دهیم - از توسعه تفکر انتقادی و مهارت های تصمیم گیری تا ایجاد شخصیت خوب - و همچنین چندین توصیه برای اموزش منطق دانش اموز خود در مدرسه خانه خود.

  • پک عربی فلسفه ادبیات اقتصاد حرف آخر با ریاضی انسانی – یادگیری از پایه رشته انسانی

منطق صوری "ریاضی با کلمات" نامیده می‌شود.

قبل از غواصی به سه نتیجه یادگیری که پاسخ می‌دهد چرا ما باید منطق را مطالعه کنیم، مهم است که یک یادداشت سریع در مورد اصطلاح منطق مورد استفاده در این داشته باشیم. به طور کلی، مطالعه منطق به منطق غیررسمی و رسمی طبقه بندی می‌شود. نوع منطقی که ما خانواده ها را به مطالعه تشویق می‌کنیم، منطق صوری است - که اغلب به عنوان منطق سنتی نامیده می‌شود - که با اشکال استدلال سروکار دارد. همانطور که بنیانگذار مکالمات کلاسیک، لی بورتینز، در کتاب خود سوال توصیف می‌کند، "منطق صوری "ریاضی با کلمات" نامیده می‌شود.

 

مطالعات منطق ما را قادر به تجربه جهان در غنی تر، راه های معنی دار تر؛ به طور خلاصه، مطالعات منطقی ما را ازاد می‌کند. "- لی بورتین، سوال مطالعه منطق چیزی است که همه باید انجام دهند. این شامل هر دو دانش اموزان خانه و والدین است. به طور خلاصه، سه دلیل وجود دارد که چرا ما باید منطق را یاد بگیریم: تفکر روشن را تشویق می‌کند، ما را قادر می‌سازد تا واقعا در تصویر خدا باشیم و شخصیت خوبی ایجاد کنیم.

 

1. مطالعه منطق توسعه مهارت های تفکر انتقادی. مطالعه منطق شامل یادگیری مهارت های تفکر انتقادی است. همانطور که شما و دانش اموز خود استدلال صحیح را از طریق مطالعه استدلال ها، قیاس ها و اشتباهات تجزیه و تحلیل می‌کنید، نوعی "قطب نمای حقیقت" را توسعه خواهید داد. به عبارت دیگر، شما قادر خواهید بود این مهارت های استدلال را برای تشخیص حقیقت از دروغ به کار بگیرید، چه در یک تبلیغ، یک کمپین سیاسی، یک سخنرانی متقاعد کننده، یک مقاله خبری یا یک رسانه های اجتماعی.

همین مهارت های تفکر انتقادی که در منطق تمرین می‌شوند نیز می‌توانند در تصمیم گیری صحیح مورد استفاده قرار گیرند، مهارتی که هر پدر و مادر می‌خواهد فرزند خود را توسعه دهد. در نهایت، مهم است که منطق را مطالعه کنید تا به یک ارتباط موثر تبدیل شوید. پس از همه، منطق نیز ستون فقرات لازم برای ایجاد استدلال های قانع کننده در گفتار و نوشتن است که دیگران را به سمت حقیقت هدایت می‌کند. 2. مطالعه منطق به ما قدرت می‌دهد که واقعا در تصویر خدا باشیم.


به عنوان مسیحیان، خدایی که ما می‌پرستیم، خدای فرم است. فقط در پیدایش، فصل 1 نگاه کنید. جهانی که خدا افریده است نمونه نهایی نظم، ساختار و شکل است. به طور مشابه، ما نیز فرم هایی را ایجاد می‌کنیم، از فرمول های ریاضی و علوم تا فرم های جمله ای تا استدلال های منطقی. با استفاده از فرم ها برای نشان دادن نظم از بی نظمی و حقیقت از عدم اطمینان، ما خودمان را به عنوان تصویر خدا ساخته شده است. 3. مطالعه منطق شخصیت خوب را ایجاد می‌کند.


برای بسیاری از والدین و دانش اموزان، مطالعه منطق اسان نیست. اغلب، همراه با منطق یادگیری، زمان ناامیدی و گیجی می‌اید. با این حال، هدف از یادگیری منطق، تبدیل شدن به متفکران بهتر است، که یک هدف ارزشمند برای تلاش برای رسیدن به مهم نیست که سفر چقدر شدید است. زیر را از طریق با مطالعه خود را از منطق شما و دانش اموز خود را با اعتماد به نفس در توانایی های خود را به یادگیری چیزی به چالش کشیدن و استفاده از مهارت های تفکر انتقادی را به قضاوت صدا و رسیدن به حقیقت در زمینه های دیگر زندگی توانمند سازد. منطق مغز را اموزش می‌دهد تا به وضوح در مورد همه افراد با سفارش اطلاعات به شکل قابل استفاده فکر کند. این مهارتی است که همه ما باید به دست اوریم. "- لی بورتینز، سوال.

 

متقاعد شده اید که چرا دانش اموز شما باید منطق را یاد بگیرد؟ اگر چه نتایج یادگیری مطالعه منطق نجیب و الهام بخش است، بسیاری از والدین در مورد اموزش واقعی موضوع مبارزه می‌کنند. با اشکال، ساختار و عینیت ان، منطق می‌تواند ترسناک به نظر برسد. امیدوارم، این سه توصیه به شما کمک کند و شما را تشویق کند تا کار ارزشمند اموزش در خانه فرزند خود را در منطق انجام دهید!

 

اگر چه این ممکن است چیزی نباشد که شما می‌خواهید بشنوید، تمام موضوعات دشوار - از جمله منطق - نیاز به پشتکار و کار سخت دارند. به طور مداوم به خودتان یاداوری کنید که هدف نهایی منطق یادگیری دانش اموزان این است که انها را با مهارت هایی برای تفکر انتقادی تجهیز کنید. بنابراین، در اموزش منطق دانش اموز خود اصرار داشته باشید. با گذشت زمان، دانش اموز شما یاد خواهد اموخت که مهارت های تفکر انتقادی را برای تصمیم گیری های خوب و تشخیص حقیقت از دروغ در شرایط و برخوردهای روزمره به کار گیرد. ارزش هر لحظه سختی را دارد که این میوه های کار خود را ببینید!

 

زمان هایی که اموزش در خانه سخت است، بخشی طبیعی از این سفر است. با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید به تنهایی به ان بروید. پیدا کردن دیگر پدر و مادر که شما می‌توانید برای حمایت، راهنمایی، و مشاوره در اموزش منطق فرزند خود تکیه می‌کنند، چه در مکالمات کلاسیک خود را جامعه محلی، یک تعاونی، و یا در جای دیگر. اموزش در خانه در انزوا هرگز ایده خوبی نیست! 2. صرف زمان یادگیری اصول منطق. راه تبدیل شدن به یک منطقدان ماهر با درک دستور زبان یا دانش بنیادی موضوع اغاز می‌شود. اطمینان حاصل کنید که وقت خود را با دانش اموز خود صرف کنید و قبل از رفتن به مسائل و مفاهیم پیچیده، اصول منطق را بارها و بارها تکرار کنید.

 

این پایه های منطق چیست؟ خوب، اصطلاحات و تعاریف واژگان منطقی برای تعهد به حافظه وجود دارد، مانند استدلال، قیاس، نتیجه گیری، فرض اصلی، فرض جزئی و مغالطه. علاوه بر این، شما و دانش اموزتان باید اصول منطق یا "چگونه منطق کار می‌کند" را درک کنید. به عبارت دیگر، وقت خود را صرف مطالعه قوانین و روش های اساسی مرتبط با تفکر و استدلال روشن کنید. حرکت به تمرینات و ایده های پیشرفته قبل از ایجاد یک پایه محکم تنها منجر به دلسردی با این موضوع خواهد شد. به عنوان مثال، اگر مجبورید چند هفته دیگر را صرف مطالعه اصول منطق کنید، احساس گناه نکنید. در نهایت، این در واقع ممکن است در نهایت صرفه جویی در وقت شما، نه به ذکر است مقدار زیادی از سرخوردگی!

  • درس منطق و فلسفه در آپارات حرف آخر | ویژگی های آموزش صفر تا صد

3. منطق را به موضوعات دیگر اعمال کنید یکی از اصول اموزش کلاسیک این ایده است که همه موضوعات به هم پیوسته هستند. بنابراین، افراد نباید به عنوان جزایر مورد مطالعه قرار گیرند، که به یکدیگر مربوط نیستند. یکی از مزایای بزرگ منطق یادگیری این است که دانش اموزان را اموزش می‌دهد تا در همه موضوعات با کمک به سازماندهی، ایجاد ارتباطات و نتیجه گیری در مورد انواع اطلاعات، به وضوح فکر کنند. بنابراین، دانش اموز خود را تشویق کنید تا از انچه که در مطالعه منطق خود یاد می‌گیرد استفاده کند تا درک کند که چرا هستور پرین تصمیماتی را که در نامه اسکارلت انجام داد یا چه رویدادهایی استعمارگران امریکایی را به جنگ علیه انگلستان در انقلاب امریکا تشویق کرد.

 

حقیقت این است که مهارت های منطق در تمام زمینه های زندگی قابل اجرا است و نه فقط اگر دانش اموز شما در کالج ریاضی یا علوم کامپیوتر را مطالعه کند. از ادبیات و هنر گرفته تا تاریخ و علم، منطق را می‌توان در همه جا استفاده کرد. تشویق دانش اموز به استفاده از استدلال منطقی در موضوعات دیگر به انها نشان می‌دهد که منطق مفید است و مهارت مهمی برای تسلط بر ان است. زیبایی یادگیری منطق صوری


مطمئنا، یادگیری و اموزش منطق رسمی می‌تواند ترسناک باشد. اما با این حال، چیزی به همان اندازه جذاب در مورد مطالعه منطق وجود دارد. رسیدن به حقیقت عینی، دانستن انچه که می‌توان دانست، تصمیم گیری های خوب - این اهداف زیبا هستند که مطالعه منطق را به خوبی ارزش تلاش می‌کنند. اگر شما در جستجوی یک برنامه درسی منطق هستید، سری منطق سنتی ما را در نظر بگیرید که طراحی شده است تا منطق اموزش در خانه را با تمرینات تمرین روزانه برای کمک به دانش اموزان خود در توسعه مهارت های تفکر انتقادی قدرتمند.

 

⇔ تلفن تماس جهت پشتیبانی، سفارش و مشاوره خرید پکیج اورجینال و محصول از مرکز اصلی: 09120663015 - 09399585899 - 02166096851

 


One of the most important and difficult courses in humanities entrance exam is logic. This lesson faces students and volunteers with many challenges, and volunteers have problems when answering the questions of this lesson. According to the importance of this lesson, the last letter institute has put the Harfe Akhar Logic course in the form of VOD educational videos and the country's best teacher, Mr. Mohsen Montazeri, along with Mehrdad Meshaikhi, has presented it.

محصولات مشابه

عربی حرف آخر پنج ستاره تشریحی | امتحان نهایی 1403 دوازدهم

عربی حرف آخر پنج ستاره تشریحی | امتحان نهایی 1403 دوازدهم

1,290,000703,000 تومان
+
_
پکیج عربی عمومی و تشریحی سال 12م استاد وحدت - موجودی: 5000
پکیج عربی عمومی و تشریحی سال 12م استاد وحدت
ریاضی انسانی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد منتظری

ریاضی انسانی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد منتظری

1,740,0001,327,000 تومان
+
_
پکیج ریاضی و آمار جامع (3 سال کامل) - موجودی: 4996
پکیج ریاضی و آمار جامع (3 سال کامل)
پکیج اقتصاد حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد نصیری

پکیج اقتصاد حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد نصیری

680,000518,000 تومان
+
_
پکیج اقتصاد رشته ادبیات و علوم انسانی - موجودی: 4999
پکیج اقتصاد رشته ادبیات و علوم انسانی
عربی تخصصی انسانی نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

عربی تخصصی انسانی نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید

1,580,0001,205,000 تومان
+
_
عربی جامع انسانی حرف آخر (3 سال کامل) - موجودی: 4997
عربی جامع انسانی حرف آخر (3 سال کامل)
پکیج جامع تخصصی انسانی حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید

پکیج جامع تخصصی انسانی حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 جدید

11,240,0007,990,000 تومان
+
_
پکیج دروس تخصصی رشته انسانی (3 سال کامل) - موجودی: 4999
پکیج دروس تخصصی رشته انسانی (3 سال کامل)
روانشناسی حرف آخر نسخه اصلی | روان شناسی 1403 آپدیت جدید استاد پویا کریمی

روانشناسی حرف آخر نسخه اصلی | روان شناسی 1403 آپدیت جدید استاد پویا کریمی

670,000511,000 تومان
+
_
پکیج روانشناسی سال یازدهم و کنکور - موجودی: 5000
پکیج روانشناسی سال یازدهم و کنکور
جامعه شناسی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد حدودی

جامعه شناسی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید استاد حدودی

770,000587,000 تومان
+
_
پکیج جامعه شناسی جامع رشته انسانی - موجودی: 5000
پکیج جامعه شناسی جامع رشته انسانی
فلسفه دوازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

فلسفه دوازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

870,000663,000 تومان
+
_
پکیج فلسفه سال دوازدهم حرف آخر - موجودی: 5000
پکیج فلسفه سال دوازدهم حرف آخر
منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

منطق حرف آخر انسانی | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

590,000450,000 تومان
+
_
پکیج منطق سال دهم حرف آخر - موجودی: 5000
پکیج منطق سال دهم حرف آخر
فلسفه یازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

فلسفه یازدهم حرف آخر | نسخه اصلی آخرین آپدیت 1403 جدید

810,000618,000 تومان
+
_
پکیج فلسفه سال یازدهم حرف آخر - موجودی: 5000
پکیج فلسفه سال یازدهم حرف آخر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)

گفتگو را با موسسه شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هرکدام از اکانت های زیر که میخواهید کلیک کنید