ادبیات حرف آخر | ادبیات 0 تا 100 و ادبیات 6040 ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه شانزدهم خرداد ۰۰
(0)
(0)
ادبیات حرف آخر | ادبیات 0 تا 100 و ادبیات 6040

پکیج ادبیات حرف آخر شامل مبحث آرایه ادبی، زبان فارسی، لغات و تاریخ ادبیات و قرابت معنایی است، استاد محسن منتظری ادبیات کنکور را با روش الگووار تدریس میکند، همه پکیج‌‌‌‌های ادبیات حرف آخر دارای کتاب کار و درسنامه رایگان هستند.

  • پکیج ادبیات حرف آخر - جامع

پکیج کامل ادبیات کنکور موسسه حرف آخر، یکی از بهترین بسته‌‌‌‌های درس ادبیات است که ویژگی‌‌‌‌های زیادی دارد و سه سال تحصیلی را به صورت کامل پوشش می‌دهد
پکیج کامل ادبیات فارسی موسسه حرف آخر (Persian Literature package of the Harfe Akhar institute)، یکی از بهترین پک‌‌‌‌های ادبیات فارسی کنکور و سه سال است. این پک تمامی بخش ها و مطالب ادبیات را به صورت کامل پوشش می‌دهد و حجم سنگین ادبیات جامع را در 43 ساعت به شما آموزش خواهد داد.

بسته ادبیات فارسی جامع حرف اخر دارای ویژگی هایی مانند: آموزش به آسانترین روش ممکن ادبیات عمومی، دسته بندی تمامی مفاهیم درس ادبیات، تکنیک‌ و الگو گذاری، استفاده از انیمیشن و حل انواع سوالات آزمون سراسری کنکور است
با توجه به این‌که حجم کتاب‌‌‌‌‌های ادبیات بسیار زیاد و نکات هر مبحث فراوان است، دانش‌آموزان موفق به مرور مطالب نمی‌شوند. بنابراین برای پیشی گرفتن از سایر دانش‌آموزان، بالابردن سرعت مطالعه بسیار مهم است.

پکیج کامل ادبیات کنکور حرف آخر در این مسیر به شما کمک می‌کند و تنها منبع آموزش تصویری ادبیات در ایران است که در زمان کمی0 تا 100 ادبیات کنکور را به شما آموزش خواهد داد.

ادبیات حرف آخر
تمامی روش‌‌‌‌های قدیمی و سنتی یادگیری ادبیات را دور بیندازید با ادبیات حرف آخر شاهکار استاد محسن منتظری کل ادبیات کنکور را با انیمیشن و داستان سرایی (بدون حفظ حتی یک کلمه در کوتاه ترین مدت زمان ممکن) یاد بگیرید و تا مدت ها فراموش نکنید.

سبک جدیدی از آموزش ادبیات را با الگو‌‌‌‌های مدرن و سودمند تجربه کنید و اصلا نگرانی از بابت ادبیات و پاسخ گویی به تست‌‌‌‌های کنکور خود و حجم سنگین این درس نخواهید داشت.

  • ویژگی ‌‌‌‌‌های پکیج ادبیات فارسی جامع چیست؟!

-آموزش به ساده‌ترین روش ممکن
با تدریسی منحصر به ‌فرد، تمامی مباحث با روش‌‌‌‌‌های جدید استاد منتظری تهیه شده و تمامی مفاهیم دروس ادبیات فارسی را به آسان ترین شکل ممکن به داوطلب تدریس می‌کند. دانش‌آموزان پس از تماشای این مجموعه فیلم‌‌‌‌‌های آموزشی از هر گونه کلاس کنکور و معلمی بی نیاز می‌‌شوند.
-دسته‌بندی تمامی مفاهیم
در این پکیج با هدف دسترسی آسان دانش‌آموزان به مباحث گوناگون، تمامی دروس ادبیات فارسی دسته‌بندی شده‌اند. شما می‌توانید تمامی موضوعات را در دسته‌بندی‌‌‌‌‌های مشخص مشاهده کنید.
-تکنیک‌‌‌‌‌های الگو گذاری
همچنین برای حل سریع و صحیح سوالات کنکور، تکنیک‌‌‌‌‌های الگو گذاری خاصی آموزش داد می‌شوند که دانش آموزان را در یافتن جملات پایه و پیرو، کشف سریع متمم، تدریس همزمان مبحث املا در کنار مبحث واژگان، تشخیص واژه و تک واژ، حل سوالات مربوط به چند جزئی‌‌‌‌‌های گذرا و ناگذر، یافتن هسته گروه اسمی، آموزش مبحث آرایه ‌‌‌‌‌های ادبی با سیستم ابتکاری قفل گذاری و… به تسلط کافی خواهند رساند.
-استفاده از انیمیشن
در این مجموعه با بهره‌گیری از انیمیشن‌‌‌‌‌های جذاب داستانی، شاه کلید‌‌‌‌های جذاب و پویانمایی‌‌‌‌‌های داستانی و شخصیت ‌پردازی برای افزایش ماندگاری لغات و املای کلمات در ذهن، تلاش شده تا علاوه بر آموزش برخی پیش نیازها به دانش‌آموزان، از ایجاد خستگی در مخاطب نیز جلوگیری شود. داوطلبان با استفاده از این پکیج‌ها تا پایان هر درس با دقت و انگیزه کافی به تماشای فیلم‌‌‌‌‌های پکیج کامل ادبیات فارسی می‌نشینند.
-حل انواع سوالات
در پکیج کامل ادبیات حرف آخر، سوالاتی که شانس بالاتری برای طرح شدن در کنکور دارند و همچنین دام‌‌‌‌‌های تستی، مطرح و بررسی خواهند شد. بخش آموزش الگوی تجزیه و تناظر برای سوالات مشکل لحاظ شده است.

علاوه بر این، پس از تدریس هر مبحث درسی، به حل تست ‌‌‌‌‌های حرفه ‌ای از سوالات کنکور و تست‌‌‌‌‌های هدفمند در خصوص آن مبحث پرداخته می‌شود که تعداد آن‌ها حدود ۳۵۰ تست خواهد رسید.

در پایان پس از تماشای تنها ۱۴ ساعت فیلم آموزشی با شیوه خاص تدریس استاد حرف آخر پکیج کامل ادبیات فارسی، ۱۰۰ درصد مفاهیم کتاب را خواهید آموخت و با انواع سوالات کنکور آشنا خواهید شد.
شما می‌توانید در این پکیج کنکور تمامی مطالب پایه‌‌‌‌‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را مطالعه کنید. استاد منتظری با استفاده از روش‌‌‌‌‌های آموزشی جدید تمامی مفاهیم را به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان تمامی رشته‌ها می‌توانند از این پکیج استفاده کنند.

برای دیدن نمونه‌‌‌‌های تدریس ادبیات استاد منتظری اینجا کلیک کنید.

-پک بندی ادبیات جامع حرف اخر:
سوالات ادبیات فارسی در کنکور به چند بخش مختلف تقسیم می‌شوند. بنابراین باید به خوبی به تک تک این مباحث درسی در کلیه کتاب‌‌‌‌‌های ادبیات پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تسلط کامل داشته باشید؛ در اینجا ما با یک پک بندی خیلی تکنیکی و خوب مواجه هستیم که بدین شیوه است:

پکیج لغات و املا و تاریخ ادبیات فارسی حرف آخر به صورت مفهومی و شهودی تدریس شده است، استاد محسن منتظری کل ادبیات جامع کنکور را با روش الگو، آموزش داده است
پکیج ادبیات فارسی حرف آخر شامل مبحث آرایه ادبی، لغات و تاریخ ادبیات، نگارش و دستور زبان فارسی و قرابت معنایی است، استاد محسن منتظری کل ادبیات کنکور را با روش الگو، انیمیشن و به صورت مفهومی و شهودی تدریس کرده است
تاریخ ادبیات حرف اخر با روش‌‌‌‌های جذاب، شیرین، ساده و کد گذاری شده پک تاریخ ادبیات را فقط آماده کرده و شما فقط با 12 ساعت کل این مبحث ادبیات سه سال را می‌آموزید

-مشاهده بیوگرافی مدرس این پکیج، تالیفات، ویژگی ها و سوابق تدریس (اینجا کلیک کنید)

  • تاریخ ادبیات و لغات ادبیات فارسی

تاریخ و لغات ادبیات نظام جدید حرف آخر نیز مانند سایر مباحث و بخش‌‌‌‌های ادبیات به صورت جامع برای دانش آموزان و داوطلبین تدریس و آماده شده است. استاد محسن منتظری دبیر کم نظیر و فوق العاده ادبیات موسسه حرف آخر با روش‌‌‌‌های بسیار جذاب و سودمند در یک بازه زمانی کم به صورت مفهومی کلیه لغات ادبیات حرف آخر را تدریس کرده اند.

استفاده از انیمیشن و روش کدینگ در مجموعه لغات ادبیات حرف اخر کمک میکند که داوطلبین عزیز در کمترین زمان بیشترین بازدهی را داشته باشند خیلی از داوطلبان رشته تجربی و ریاضی در بخش لغات مشکل اساسی دارند و این امر باعث شده که نتوانند درصد خوبی در درس بسیار مهم ادبیات کسب کنند.

خوشبختانه دیگر جای نگرانی وجود ندارد و دوستان کنکوری میتوانند یکبار برای همیشه پرونده لغات ادبیات را ببندند.

 

- جستجو‌‌‌‌های مرتبط ادبیات سایت ما:
ادبیات حرف آخر چطوره
نمونه تدریس ادبیات حرف آخر
قرابت معنایی حرف اخر
تکنیک تست زنی ادبیات حرف آخر
دینی حرف آخر
زبان حرف آخر
ادبیات یازدهم حرف اخر
آرایه‌‌‌‌های ادبی حرف آخر


ادبیات به دلیل ضریب بالا بین دروس عمومی از اهمیت بالای برخوردار است. کسب درصد بالا در درس ادبیات کمک شایانی به کسب رتبه خوب میکند. لغات ادبیات بعنوان یکی از 55 بخش درس ادبیات، 3 الی 5 تست در کنکور سراسری را به خود اختصاص داده و به دلیل رقابت شدید و تنگاتنگ بین داوطلبان زدن یک تست صحیح میتواند سرنوشت ساز باشد.

پکیج لغات ادبیات حرف آخر کمک میکند تا با اختصاص 15 ساعت ساعت از زمان خود 3 الی 5 تست ادبیات را با خیال راحت بزنید. استاد محسن منتظری با روش‌‌‌‌های جذاب، مفهومی و شهودی با روش کدینگ کلیه لغات و واژگان نظام جدید را به صورت یکجا تدریس و تحلیل کرده است.

  • تاریخ ادبیات حرف آخر:

تاریخ ادبیات به دلیل وجود اسامی و آثار متعدد برای کنکوری‌‌‌‌های کلافه کننده است. اما مطالعه مباحث ساده این بخش از ادبیات کمک میکند بتوانید درصد بالای خوبی در ادبیات کسب کنید.

استاد منتظری با روش‌‌‌‌های جذاب، شیرین، ساده و کد گذاری شده تاریخ ادبیات را به سادگی تدریس کرده که میتوانید با اختصاص 10 ساعت از زمان خود این بخش از ادبیات را به آسانی یاد بگیرید و کنار بگذارید.

  • قرابت معنایی حرف اخر

یکی از بهترین پکیج‌‌‌‌های ادبیات فارسی موسسه، پک قرابت معنایی است. با توجه به اینکه حجم کتاب‌‌‌‌های ادبیات کنکور بسیار زیاد و نکات هر قسمت فراوان است، استاد محسن منتظری سبک جدیدی از آموزش قرابت ادبیات را ارایه داده (Conceptual learning of literature lessons) که در بالابردن سرعت مطالعه بسیار مهم است.
پک قرابت حرف اخر تنها شاهکار آموزش تصویری ادبیات در ایران است که کل قرابت معنایی سه سال و کنکور را فقط در 10 ساعت به شما آموزش خواهد داد
قرابت معنایی حرف آخر منبعی خوب برای قرابت کنکور است. با دسته بندی تصویری، الگوگذاری و حل انواع سوالات، تکنیکی از تدریس برای افزایش راندمان مطالعه ارایه داده است

  • نگارش و دستور زبان فارسی

پکیج نگارش و زبان فارسی حرف آخر تمامی بخشها و مطالب زبان فارسی کنکور را بصورت کامل و به آسان ترین شکل ممکن در اختیار داوطلبان آزمون سراسری قرار میدهد.

داوطلبین فقط با 12 ساعت فیلم آموزشی تدریس آقای محسن منتظری تمامی مطالب پایه‌‌‌‌‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را تمام می‌کنند و دانش آموز میتواند سرعت مطالعه زبان فارسی و نگارش خود را بالا ببرید و ضمن مرور مطالب، براحتی پاسخگوی تست‌‌‌‌های کنکور باشد
این مجموعه تمام مطالب زبان فارسی را بصورت کامل و با استفاده از تکنیک‌ و انیمیشن‌‌‌‌های جذاب داستانی به همراه حل انواع سوالات در اختیار داوطلبان کنکوری قرار میدهد

  • آرایه ادبی

پکیج آرایه ادبی منبعی عالی است که توسط محسن منتظری در حرف آخر منتشر شده است، شما با روش جدید الگوی یادگیری آرایه سه سال و کنکور آشنا میشوید و به تسلط می‌رسید
حجم زیاد بحث آرایه ادبی درس ادبیات و نکات بسیار زیاد آن نیاز به یک منبع عالی دارد که بتوان شما را از هرگونه کلاس خصوصی و معلم و کتاب‌‌‌‌های کمک آموزشی بی نیاز کند، با پک ارایه ادبی استاد محسن منتظری شما با روش‌‌‌‌های قدیمی و سنتی یادگیری آرایه کنکور خداحافظی میکنید.

ارایه‌‌‌‌های ادبی حرف اخر با ارایه سیستم‌‌‌‌های آموزشی عالی مانند سیستم ابتکاری قفل گذاری و.. شما را به تسلط کافی خواهند رساند و پرونده آموزش کل بحث آرایه ادبی سه سال را فقط در 9 ساعت تدریس خواهد بست

-برای مشاهده لیست و قیمت ادبیات کامل حرف آخر اینجا کلیک کنید.

  • ادبیات 6040 حرف آخر

پکیج ادبیات ۶۰۴۰ حرف آخر شامل آموزش کامل تمام مباحث ادبیات سه سال با انیمیشن، پویانمایی و جمعبندی برای آمادگی کنکور در 60 روز آموزش با مرور و تست در 40 روز است
پکیج ادبیات ۶۰۴۰ نظام جدید حرف آخر با تدریس شاهکار ادبیات کنکور استاد محسن منتظری در دپارتمان زبان و ادبیات فارسی موسسه حرف آخر آماده شده و بعنوان برترین مدرس ادبیات کنکور شما میتوانید مباحث ادبیات سه سال را بطور کامل به تثبیت برسانند، این سورپرایز بهترین منبع کاربردی ترین اصولی ترین سبک برای جمعبندی و مرور ادبیات کنکور است که با حجم کم و آموزش صحیح سرنوشت پر اهمیت ترین درس عمومی شما در هر سطحی که باشید دگرگون میکند
ادبیات شصت چهل حرف آخر با استفاده از الگو و انیمیشن در ساعت تدریس شده و شما را از حفظ کردن بی نیاز میکن و پکیجی است برای آمادگی کنکور و برای آن گروه از داوطلبان کنکوری که زمان کافی برای مرور و تست زدن زبان و ادبیات فارسی ندارند و یا احساس میکنند زمان زیادی را از دست داده اند و چیزی نخوانده اند و یا میخواهند آمادگی کاملی در مدت زمان کمی داشته باشند بسیار عالی و مفید است

و شامل آرایه‌‌‌‌های ادبی، املا و نگارش، قرابت معنایی، زبان فارسی و تاریخ ادبیات به صورت جداگانه و با توضیحات جامع و دقیق است و شما مطالعه ادبیات دهم، یازدهم و دوازدهم را در ۶۰ روز تکمیل میکنید.
تفاوت پکیج ادبیات ۶۰۴۰ حرف آخر با پکیج‌‌‌‌های 0 تا 100 در حجم کم و زمان بندی جداگانه مراحل مطالعه است، برای مثال کل آرایه ادبی سه سال فقط با 3 الگو و کل لغات را در قالب داستانی انیمیشنی فرا خواهید گرفت؛

یعنی کل مدت زمان این نوع شیوه مطالعه ۱۰۰ روز است و از دو بخش ۶۰ و ۴۰ روزه تشکیل می‌شود، پس در 2 ماه کل دروس را بخوانید و در 40 روز 20 بار با تست مرور کنید. داوطلب در بازه زمانی شصت روزه تمامی مباحث را تمام میکنید و در چهل روز تست و سوالات احتمالی کنکور را همراه با پاسخ نما بررسی میکند.

  • ویژگی‌‌‌‌های پکیج 6040 ادبیات حرف آخر

1-استفاده از انیمیشن:
این مجموعه تنها منبع آموزش شهودی ادبیات است که به صورت تصویری کل مطالب را به شما یاد می‌دهد و نهایتا شما با حفظ مطالب خداحافظی خواهید کرد. استاد منتظری از روش پویانمایی، انیمیشن‌ و تصاویر برای آموزش استفاده کرده تا مفاهیم را بهتر و سریعتر یاد بگیرد و مطالب در حافظه بلندمدت وی ثبت ‌شود.
2-مرور و حل تست در ۴۰ روز:
داوطلب پس از مطالعه تمامی مطالب پایه‌‌‌‌های دهم، یازدهم و دوازدهم ادبیات در ۶۰ روز به سراغ مرحله بعدی می‌رود. داوطلب در مدت زمان ۴۰ روز به مرور و تست زنی می‌پردازد و ۲۰ آزمون شبیه ساز در این قسمت آماده شده و طی زمان ۴۰ روز، تست‌‌‌‌های منطبق با استاندارد کنکور در مدت زمان مشخص شده حل میکنید،

شما بعد از مشاهده آموزش، همه نکات و نقشه راه برای تست زدن همراه با تحلیل و شرکت در 20 آزمون جامع را خواهید داشت، همچنین در کنار DVD ‌‌‌‌های ارائه شده کتاب کار رایگان نیز در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد

-چطور ادبیات حرف آخر را تهیه کنم یا مشاوره درسی بگیرم؟
دانش آموزان و داوطلبان کنکور میتوانند برای دریافت مشاوره تخصصی و تهیه محصول و دریافت نمونه تدریس و اطلاع از شرایط مشاوره با شماره تماس سایت مرکزی حرف آخر 02191010336 تماس بگیرید یا با مشاور ارشد ما با شماره‌‌‌‌های 09399585899 و 09120663015 تماس حاصل فرمایند.


-پیشنهاد: 20درصد از پکیج 0 تا 100 حرف آخر (شامل همه دروس تخصصی و عمومی سه سال و کنکور با آزمون‌‌‌‌های جامع) را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید! (جهت سفارش اینجا کلیک کنید)


گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.