پکیج دروس عمومی | 0 تا 100 حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
دوشنبه هجدهم اسفند ۹۹
(0)
(0)
پکیج دروس عمومی | 0 تا 100 حرف آخر
پکیج‌‌‌‌‌های دروس عمومی (کلیه رشته‌ها)
نام درس:توضیحات:

ادبیات

هر پکیج DVDها، کتاب‌کار، مجموعه تست و درس‌نامه‌‌‌‌‌های مخصوص خود را دارد
دینی

عربی جامع

زبان انگلیسی


  •  راهنمایی برای پکیج دروس عمومی حرف آخر :

کادر تخصصی سایت مرکزی دروس عمومی حرف آخر، با لطف منان و همت و تلاش تلاشگران خلاق، دلسوز و برگزیده حوزه آموزش، بهره برداری از تکنولوژی و با بکارگیری تمام دقت و توانمان توانسته است بر کیفیت و سبک مشاوره تحصیلی دانش آموزان بیفزاید و با انتشار صحیح پکیج‌‌‌‌های آموزشی پله‌‌‌‌های موفقیت را با آرزوی فردایی بهتر برای شما داوطلبان آسان کند
تیم سایت حرف آخر اصل احترام به مشتری مداری و ارسال آموزش عالی را جزء اهداف جدا نشدنی در عملکرد خود می‌داند و بر این باور است که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مخاطبین گرامی و این امر به‌صورت تضمین شده همیشه و با افتخار تاکنون روشنایی بخش و نقشه راه ما بوده.
سایت مرکزی موسسه حرف آخر، مجموعه ای آموزشی با بهره گیری از اساتید برتر کشور، مشاوران حرفه‌ای و با تجربه در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و ایجاد بسته‌‌‌‌های متنوع آموزشی که از فاکتور‌‌‌‌های مهم این مجموعه قوی است، و توانایی بسیار دقیق و عمیق تر خود را اثبات کرده است
سایت مرکزی حرف آخر منبعی کاملاً رسمی، معتبر جهت تهیه پکیج‌‌‌‌های درسی مختلف کنکور شامل: شیمی، ریاضی، زیست، فیزیک، ادبیات و پکیج‌‌‌‌های عمومی 0 تا 100 حرف آخر شامل زبان، عربی و دین و زندگی و آزمون‌‌‌‌های حرف آخر و اطلاعیه کلاس‌‌‌‌های حضوری موسسه حرف آخر است.

دروس عمومی حرف آخر و مشاوره رایگان

مزایای پکیج دروس عمومی حرف آخر این است که از دو بخش متفاوت تشکیل شده است، بخش اول: توضیح مباحث درسی بطور کامل و بخش دوم: تمرین، تکرار و تست زنی کل کتاب.
بخش اول پکیج ها مرتبط با مباحث درسی است و داوطلبان و دانش‌آموزان با کمک برنامه موسسه به صورت دقیق مباحث کنکور را مطالعه می‌کنند و این نکته مهم است که مطالعه به صورت پیوسته بر اساس الگو است. تدریس همه جزئیات و اطلاعات کامل مفاهیم درسی در اختیار مخاطب قرا می‌گیرد. سرعت یادگیری مباحث افزایش میابد و تمامی مطالب را با جزئیات دقیق در کمترین حجم و زمان فرا می‌گیرند.
بخش دوم مربوط به تمرین، تکرار و سریع ترین متد تست زنی است و دانش‌آموزان و داوطلبان سوالات تست‌‌‌‌‌های استاندارد مربوط به مطالب درسی را حل می‌کنند و موجب می‌شود بهترین نمره موفقیت در امتحان و رتبه فوق‌العاده در کنکور را کسب کنید.
از مزایای خاص این بسته عمومی این است که برای هر درس عربی ادبیات دینی زبان، خود استاد مربوطه با توجه به توان ذهنی و اشرافی که بر آن درس دارد بصورت کاملا تخصصی برنامه‌ریزی کرده و باعث میشود تا مطالعاتی جداگانه و منظم و تعیین شده از DVD ها را نگاه کنید. چه تعداد تست بزنی و تکرار و تمرین کنی و ...
پس اصلا نگران زمان تست زنی در عمومی ها نباشید، چون توی روند برنامه مشاوران ایستگاه‌‌‌‌‌های مرور و جبران درج شده تا که فرصت مطالعه زیادی پیش رو داشته باشید و با ترتیب خوندن درس ها طبق برنامه قطاری به شما خیلی کمک می‌کند

مشاوران سایت مرکزی حرف آخر، که خود رتبه برتر رشته مشاوره هستند و دارای سابقه طولانی و حرفه ای مشاوره هستند، دانش آموزان تحت پوشش ما به صورت مستمر توسط گروه حرف اخر پیگیری می‌شوند و تا مشاوره به صورت دقیق و کامل انجام شود.
همانطور که می‌دانید مشورت با یک مشاور تحصیلی خیلی از نگرانی‌‌‌‌های پیش پا افتاده و دغدغه‌‌‌‌های تحصیلی برای امتحانات و کنکور را برطرف می‌کند. مشاوره درسی حرف آخر در ابتدا مروری از سطح آمادگی برای شما فراهم می‌کند و سپس با بررسی توانایی‌‌‌‌های شما، برنامه ریزی‌‌‌‌های هفتگی را انجام می‌دهد.

همراه با برنامه ریزی زمانی و مدیریت درسی شما، مشاور ارشد ما همیشه جهت تسلط نهایی و تست وضعیت شما، تست هایی مانند سوالات کنکور برایتان ارسال می‌کند و شما را با شیوه پرسش‌‌‌‌های امتحان کنکور کاملا آشنا می‌کند.

اینجا جستجو کنید: لینک تماس با مشاوران دفتر مرکزی تهران

در کنار طرح این نکات، از طریق راه‌‌‌‌های ارتباطی درج شده در سایت ما می‌توانید توسط تیم مشاورین درجه یک و نخبه پرور به سفارش خرید محصولات و همچنین بعد از خرید در راستای نحوه شروع برنامه ریزی مطمئن برای کنکور در تماس بوده و از راهنمایی و مشاوره بسیار تخصصی دروس عمومی حرف آخر بهرمند شوید

 

-تلفن‌‌‌‌های تماس با واحد مشاوره و خرید: 09120663015 - 09399585899

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.