نمونه تدریس ادبیات حرف آخر - استاد محسن منتظری ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نمونه تدریس ادبیات حرف آخر - استاد محسن منتظری

پیشرفته تر شدن متد‌‌‌‌های آموزشی و بالا رفتن سطح آن و کمتر شدن وقت افراد به علت‌‌‌‌های متعدد و مشغله‌‌‌‌های روزمره همه ما، باعث شده است که همه با مشکل کمبود تایم روبرو شویم و مدام برای انجام هر کاری به این فکر کنیم که اگر این کار را انجام دهیم برای انجام مابقی امور دیگر زمانی برای آنها نخواهد ماند. مبحث اصلی: نمونه تدریس ادبیات حرف آخر

در این بین دانش آموزانی که بیشتر درگیر یادگیری، امتحانات و آزمون سراسری هستند یا فردی که قصد موفقیت در رشته خاصی را دارد بیشتر به چشم می‌خورد. چنین افرادی با اهداف برتر فرصت رفتن به کلاس‌‌‌‌های خصوصی مشاوره‌‌‌‌های تکراری حضوری و انتظار و نوبت و .. را ندارند.

پس بنابراین انتخاب تدریس ادبیات کنکور خوب و سریع و قوی و مشاوره تحصیلی از آسان ترین و مطمئن ترین راه ها برای موفقیت تضمینی در این ایام است.
در طول سال‌‌‌‌های تحصیلی متوسطه دوم و خصوصا سال کنکور قطعا دانش‌ آموز دچار کمبود‌‌‌‌های آموزشی زیادی می‌شوند و این مسئله تاثیری مهم بر عملکرد آنها در امتحانات و کنکور خواهد داشت؛ در حالی که آموزش‌‌‌‌های موسسه حرف آخر این خلاء را کاملا پر کرده و معمولا در طول سال تحصیلی مشاوره‌‌‌‌های درسی ارزشمندی را به داوطلبان ارائه می‌دهد.

نمونه تدریس ادبیات حرف آخر
از خدمات بسیار مهم گروه آموزشی حرف آخر، بحث انتخاب ارائه پکیج‌‌‌‌های درسی است که اساتید تیم، بسیار دقیق و موشکافانه به آموزش‌‌‌‌های سال دهم، یازدهم و دوازدهم و کنکور سراسری پرداخته اند و ضمن ارائه تدریس ها، خدمات مشاوره ای و با پکیج‌‌‌‌های آزمونی، قابیلت و سطح یادگیری دانش آموزان و داوطلبان را محک می‌زنند و با آنان مشاوره رتبه برتر می‌دهند.

هدف تیم حرف آخر آموزش صحیح و طبق تجربه و علمی که اساتید نخبه پرور ما دارند، اشخاص می‌توانند به رشته ها یا شغل هایی که برای آینده خودشان پیش بینی می‌کنند نزدیک تر شوند و همچنین بطور پیوسته با دانش آموزان در ارتباط هستند و سوالات و مشکلات آنان را حل کرده و سپس با توجه نیاز آموزشی دانش آموزان سعی در استفاده از حداکثر توان خود دارند.

پکیج ادبیات فارسی یکی از بهترین پکیج‌‌‌‌های موسسه حرف آخر است و کل بخش‌‌‌‌های ادبیات سه سال و کنکور را بصورت جامع و دقیق در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار میدهد و تنها منبع آموزش تصویری ادبیات در کل کشور است که در کمتر از 40 ساعت صفر تا صد ادبیات کنکور را بصورت مفهومی تدریس میکند.
با این پکیج بی نظیر شما همه روش‌‌‌‌های سنتی و قدیمی یادگیری ادبیات را دور می‌اندازید و با ادبیات حرف اخر شاهکار استاد محسن منتظری تمام ادبیات سه سال را با الگو و نقشه راه (بدون حفظ حتی یک کلمه) و با آموزش در کمترین زمان ممکن و به شیوه ماندگار فرابگیرید. شما روش نوین از تدریس ادبیات را با الگو‌‌‌‌های جدید و مفید تجربه کرده و نگران پاسخگویی به سوال‌‌‌‌های کنکور و حجم بسیار سنگین و درسی ضریب بالا مثل ادبیات نخواهید شد.

 

جستجو‌‌‌‌های این سایت:
ادبیات حرف آخر چطوره
ادبیات حرف آخر نظام جدید
ادبیات منتظری چطوره
فیلم ادبیات حرف آخر
دبیر ادبیات حرف اخر
فیلم‌‌‌‌های ادبیات حرف آخر
مجاز حرف اخر
ادبیات انسانی حرف اخر


اگر تا این لحظه مباحث زبان فارسی را مفهومی نخوانده اید و يا ناقص خوانده ايد، به هیچ وجه نباید نگران باشيد؛ زيرا کافيست که با پکیج زبان ادبیات محسن منتظری جامع حرف آخر مباحث پر تکرار و تست خیز و مهم ادبیات و زبان پارسی را تهیه کرده و بخوبی فرا بگیرید.
بنابراین اگر به هر دلیلی و هر شیوه ای موفق به رسیدن به سطح تسلطی نشده ايد و یا اندکی نیز شک دارید؛ در هر برهه زمانی ميتوانيد با مابه روش رتبه برترها شروع کنید و با روزی حداقل يک ساعت مشاهده پکیج‌‌‌‌های ادبیات محسن منتظری حرف آخر، کل ادبیات را به نحو احسن و بصورت تضمینی مسلط شوید.
البته اين توضیحات به هیچ وجه بزرگنمایی و تبلیغ نیست و فقط مختصر و کلياتي در مورد ادبیات حرف آخر است و خود این مجموعه قدرتمند شامل سوالات و تست‌‌‌‌های احتمال و پیش بینی کنکور است.
بنابراین شما نیازی به کتاب‌‌‌‌های اضافی ندارید، و حتی موسسه حرف اخر برای شما در طول دوره آموزشتان دو مجموعه آزمون‌‌‌‌های جامع مبحثی و احتمالی در نظر گرفته که وقتی‌ آنها را پشت سر گذاشتين و با مطالعه کتاب درسی و تست‌‌‌‌های کنکور تا سعی داشته باشد غیر از آموزش روش درس خواندن و تغییر بنیادین مسیر کنکور و موفقیت امتحانات مدرسه شما، با انواع تست ها نیز آشنا شوید، و همگان تاثیر این پکیج مطمئن و معجزه ادبیات حرف آخر را درک کنند.
در این مبحث شما اهمیت مبحث گروه اسمی و تدریس مبحث گروه اسمی را خواهید دید، همانطور که می‌دانید گروه اسمی مجموعه ای از یک واژه است که یک گروه دستوری را شکل میدهد و هر گروه اسمی دارای اجزای خاص خود است؛ و هر گروه اسمی از دو بخش اساسی هسته و وابسته ها تشکیل شده است:


علم دستور زبان مجموعه ای از قوانین و ضوابط حاکم بر ساختار کلمات، جمله ها،واج، و آوا و معناها در زبان است. به بیان دیگر؛ دستور زبان مجموعه قواعدیست که زبان آموزان، برای درک بهتر گفتار و نوشتار زبان، آن را فرا میگیرند. در تقسیم بندی‌‌‌‌های مرسوم و رایج، دستورزبان بطور جامع از 2 شاخه صرف و جمله شناسی (یعنی نحو) تشکیل شده.

گوینده هر زبانی، برای بکار بردن زبانش، دسته ای قوانین دارد و در دستور زبان مباحث فاعل، فعل ،صفت، مفعول و انواع جملات اشاره به قوانین ویژه ای دارد که مربوط به تعریف تعریف نگارش و دستور زبان می‌شود.

در زبان شناسی به وظیفه ای که کلمه یا گروهی از کلمه ها در جمله به خود می‌گیرند نقش دستوری نامیده می‌شود. نقش ها 2 دسته هستند: نقش‌‌‌‌های اصلی و نقش‌‌‌‌های فرعی مثل متمم و قید و تمیز و..و میشود گفت که منظور از نقش دستوری حالت‌‌‌‌های مفعولی، فاعلی، اضافه و غیره است.
در آموزش‌‌‌‌های بالا سایت مرکزی حرف آخر، با برخی از اجزای ادبیات و انواع بخش‌‌‌‌های دستورزبان متوسطه دوم آشنا شدیم پس برای آشنایی کامل شما با این مبحث بسیار مهم و کنکوری شما را به دیدن فیلم زیر دعوت می‌کنیم تا بصورت کامل و دقیق با تدریس این مبحث نیز آشنا شوید؛ در تدریس ادبیات کنکور نیز قصد داریم به بررسی ادبیات محسن منتظری به روشی بی نظیر و ماندگار افعال و نقش دستوری (
Grammatical relation) همراه با بررسی تست‌‌‌‌های تثبیتی بپردازیم:


همانطور که میدانید به مجموعه کلماتی که معنی‌ آنها کامل و مجزاست، «جمله/Sentence» می‌گوئیم و جملات کم و بیش دارای بخش‌‌‌‌های نهاد و گزاره (نهاد بخشی از جمله است که خبری درباره آن می‌دهیم و گزاره نیز که همان خبر است)؛ جمله از نظر بیان مفهوم و مقصود نیز به 4 گروه تقسیم می‌شود: جمله پرسشی، خبری، جمله امری و عاطفی.
برای آشنایی با مباحث مهم ادبیات و دستور زبان فارسی سه سال و متوسطه دوم و پاسخ به پرسش و تست‌‌‌‌های کنکوری، اکیدا پیشنهاد می‌کنیم به مجموعه آموزش‌‌‌‌های ادبیات 0 تا 100 و یا ادبیات 6040 این سایت مراجعه کنید و در این بخش میخواهیم به مفهوم جمله بپردازیم، برای آنکه به خوبی دریابیم جمله چیست کافی است این کلیپ زیررا کامل نگاه کنید و بعد جهت تهیه پکیج کامل زبان فارسی و ادبیات حرف آخر با مشاوران این سایت تماس برقرار فرمائید:

برای اینکه مطالب ادبیات را بسیار خاص و مفهومی یاد بگیرید باید تست‌‌‌‌های زیادی را حل کرد، شما در این 5 نمونه حل تست و بررسی ادبیات با که با روش منحصر به فرد و اذت بخش استاد منتظری در پکیج ادبیات حرف اخر ایجاد شده میتوانید خیلی راحت به درصد‌‌‌‌های بالای 100 و بهترین راندمان برسید،

و اما نکته مهم اینست که تست‌‌‌‌های ادبیات حرف آخر با کنکور هر ساله تطابق 90 تا 100 درصد داشته است:

یکی از چالش‌‌‌‌های مهم تدریس ادبیات کنکور که در اینجا با روش منحصر به فرد استاد محسن منتظری آماده شده و شما همانند رتبه برتر‌‌‌‌های زیر میتوانید تست‌‌‌‌های آن را در کسری از ثانیه حل کنید و شک نکنید سر جلسه کنکور خیالتان راحت است و از رقبا پیشی میگیرید.

در بخش نیز شما یکی از جذاب ترین لحظات زندگی دانش آموزان حرف آخری را مشاهده می‌کنید که با با شاهکار استاد یکه تاز ادبیات حرف اخر به بهترین درصدها رسیده اند و نتایج و نظرات رتبه برتر‌‌‌‌های سالیان قبل را در باره این پکیج خواهید دید:

ما در دپارتمان مشاوره تحصیلی حرف آخر، با بهره گیری از سال ها تخصص و تجربه در کوشش هستیم تا مشکلات آموزشی و درسی دانش آموزان را به بهترین شکل رفع کنیم و نه تنها برای پیشرفت دانش آموزان در امتحانات مدرسه و کنکور برنامه ریزی کنیم، بلکه از اهداف مهم ما رشد فردی دانش آموزان در زندگی شخصی و اجتماعی آنهاست و نهایتا موفقیت آنان.

مشاوران تحصیلی حرف آخر جزو برترین مشاوره‌‌‌‌های تحصیلی کشور است و با انجام برنامه ریزی‌‌‌‌های منظم و پیگیری‌‌‌‌های روزانه و هفتگی در طول سال و پایه‌‌‌‌های دهم تا کنکور شما را همراهی خواهند کرد.

همچنین در گروه مشاورات درسی سایت حرف اخر روش‌‌‌‌های روانشناسی ACT به کار برده میشود که از نوین ترین و کاربردی ترین تکنیک‌‌‌‌های روانشناسی جهان است

-تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج‌‌‌‌های ادبیات و مشاوره تخصصی ما:
02191010336 – 09120663015 - 09399585899

سفارش فوری 100 ساعت آموزش پکیج ادبیات بصورت رایگان (اینجا کلیک کنید)

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.