نمونه تدریس دینی حرف آخر - استاد یوسفیان پور ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(1)
(0)
نمونه تدریس دینی حرف آخر - استاد یوسفیان پور

نمونه تدریس دینی حرف آخر | خیلی از دانش آموزانی که تصمیم می‌گیرند تا در کنکور سراسری و یا امتحانات بسیار موفق تر عمل کنند تصور دارند که فقط با صرف مطالعه زیاد می‌توانند حتما به نتیجه مد نظرشان برسند؛ اما حقیقتا لازم است که منابع آموزشی خوب به همراه برنامه ریزی روزانه برای مطالعه داشته باشد تا بتوانید به سمت پیشرفت بروید.
منابع کمک درسی و مشاور‌‌‌‌های تحصیلی می‌توانند خیلی کمک کنند، و مشاوران تحصیلی حرف آخر افرادی با تجربه در این حوزه هستند که می‌تواند در باره مدل برنامه‌ریزی با شما گفتگو کرده و شما را مطلع کنند که سبک صحیح و اساسی برنامه ریزی به چه روشی است و شما با رعایت نکات مشاوره ای ما و با استفاده از پکیج‌‌‌‌های آموزش دینی کنکور حرف اخر، به راحتی می‌توانید به همه اهداف بلند مدت خود برسید.
همه ما محصلین و دانش آموزان، در طول روز ساعات زیادی را در اختیار داریم و وقت کافی داریم و می‌بینیم که بعضی از همکلاسی هایمان روز به روز موفق تر می‌شوند و درس ها را با موفقیت و نمره عالی به اتمام می‌رساند و برخی دیگر نیز هیچ گاه، قدم مثبتی برای مطالعه موثر رو به جلو بر نمی‌دارد و همیشه درجا می‌زند، دلیل آن عدم استفاده از آموزش خوب است..

نمونه تدریس دینی حرف آخر

یکی از مواردی که همواره تمامی داوطلبان به نوعی با آن درگیرند انتخاب منبع و پکیج‌‌‌‌های خوب است که قرار است به آن به مطالعه بپردازند. همه ی داوطلبان دوست دارند بهترین تدریس ها در نزد معروفترین اساتید تهیه کنند.

اما ممکن است کمنرین آشنایی را با بهترین بسته‌‌‌‌های آموزشی موجود داشته باشن. ما در این مقاله با ارائه اطلاعات در مورد این پکیج ها با کمک مشاورین مجرب یک تیم قوی را به شما معرفی خواهیم کرد.
برخلاف نظر خیلی از دبیران، درس دینی صرفا حفظی نیست؛ در واقع حفظی-مفهومی است؛ اگر شما کتاب رو کنار بگذارید باید بتونید بگید محتوای کل فصل ها را توجیه شده هستم، این سبک حفظی و مفهومی در این درس بسیار کارساز است.

در بخش حفظیات تمام آیه ها، تیترها، اعداد و باید مسلط گونه حفظ شود، بنابراین یک بار مطالعه عمیق و تفهیم شدن را نیازمند است و شما حداقل باید 30 تا 40 بار تست بزنید.
از آنجایی که ماهیت درس دینی توصیفی است، مرور آن تاثیر زیادی در افزایش درصد‌‌‌‌های کنکور دارد، و برای اینکه بتوانید این درس مهم را مسلط شوید و همچنین مرور زیاد داشته باشید حتما باید کلی خلاصه نویسی و جمعبندی و ورق زدن کتاب و... داشته باشید؛

اما به روش دینی حرف آخر شما هیچ نیازی به خلاصه نویسی در حین مطالعه، گزاشتن زمان‌‌‌‌های طولانی و طاقت فرسا برای یادداشت برداری و تبدیل خلاصه ها و مرور به نکته ندارید، در دی وی دی دین و زندگی حرف آخر با تدریس بی نظیر استاد علیرضا یوسفیان پور سعی شده در آموزش هر درس و تست زنی، خلاصه‌‌‌‌های آنها هم بصورت دقیق و منظم بروزرسانی گردد
برای کسب درصد بالا در دین و زندگی باید از شیوه ای نو و کاربردی استفاده کرد. پکیج کامل دین و زندگی یوسفیان پور، کامل ترین پکیج آموزش دینی کنکور سراسر کشور است. داوطلبان در زمان مواجهه با سوالات کنکور به دلیل زمان کم و استرس زیاد، قادر به یادآوری مطالب نیستند.

تدریس استاد یوسفیان پور و بیان شیوای خود بین کنکوری ها با عنوان دینی صد (دین و زندگی 100) شناخته می‌شود و در کمترین تایم، کسب بیشترین درصد را در آموزش دینی کنکور عمومی برای شما رقم میزند؛ برای کسب آشنایی بیشتر با این فیلم ها همراه باشید تا نحوه درست خواندن دین و زندگی و سبک تدریس حرف آخر را متوجه بشوید:

  • اهمیت مبحث قیامت و تحلیل حدیث و آیه - تدریس حرف اخر

  • مبحث قیامت، دینی دهم:

برنامه ریزی درسی حرف آخر و روش صحیح آموزش پکیج دین و زندگی عمومی پایه دوازدهم متوسطه دوم حرف آخر، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت کنکور کنکوری ها و دانش آموزان ایفا کرده و می‌تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر یعنی ورود به دانشگاه با حرف اخر را تضمین نماید.

در پکیج دینی استاد یوسفیانپور نکات مهم درباره مطالعه کتاب دین و زندگی و مرور به روش پویانمایی درس ها در همان روز با یادگیری کامل ایجاد شده و اگر که قبلا خیلی از مباحثی که فراگرفته اید در حافظه کوتاه مدت شما بوده واز یادتان رفته، اینجا بلافاصله پس از مشاهده فیم‌‌‌‌های دیمنی حرف آخر و یادگیری، نکات مهم هر درس دین و زندگی را بطور کامل در حافظه بلند مدت خود ثبت خواهید کرد:

  • مبحث قضا و قدر، سال دوازدهم:

یکی نمونه تست ها و سوالات امتحانی و کنکوری مهم درس دین و زندگی عمومی متوسطه دوم مبحث توحید شناسی است، و یکی از موثر ترین روش ها برای تثبیت این مطلب در ذهن و بیشتر آماده شدن برای آزمون ها، استفاده از پکیج‌‌‌‌های حرف آخر تدریس استاد یوسفیان پور بوده که می‌تواند نقاط قوت و ضعف دانش آموز را مشخص کند.
به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای تسلط بر این مبحث دین و زندگی به کلیپ زیر رجوع کنید:

  • اهمیت مبحث توحید شناسی:

  • تدریس توحیدشناسی دینی:

داوطلبین و دانش آموزان عزیز تا اینجا مشخص شد که کسانی که معتقد به فقط صرف حفظی‏ بودن دروس عمومی و خاصتا دینی کنکورهستند، اگر معلم باشند و یا اگر از موسسات دیگری باشند روش مطالعه ‏شان مبتنی بر «فراموشی، مطالعه یکبارمصرف و تکرار بیهوده مکررات» است.
در ده سال گذشته حتی یک خط در امتحانات نهایی یا کنکور، سوالی مطرح نشده که حافظه شما را بسنجد، بلکه پشت صحنه هر سوال و تست کنکوری یا امتحانی، یک یا چند مفهوم وجود دارد تا شما را قادر می‏سازد که مبحث را بیاومزید و آن سوال یا تست را جواب دهید.

پس زمانی درس‌‌‌‌های عمومی و دینی را حفظی ندانید، مطمئن باشید با این سبک اتفاق بزرگی در یادگیری شما رخ می‏دهد!

با آموزش منطقی و مفهومی و شهودی حرف آخر مباحث کلام در آیات قرآنی و نکات آیه ها و پیام‏‌‌‌‌های آن را و هر آنچه محتوای دینی کنکور است را فرا میگیرید و شما دیگر حفظ نخواهید کرد بلکه یاد خواهید گرفت، در این بخش نیز نمونه دیگری از دینی حرف اخر به همراه تست‌‌‌‌های تکمیلی درج شده تا شما را بیشتر مطمئن کند:

  • مبحث سلسله الذهب، به همراه تست‌‌‌‌های دینی - تدریس استاد حرف اخر:

  • مشاهده 6 جلسه عالی از حل و بررسی تست‌‌‌‌های امتحانی و کنکوری دینی سال دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر:

برخی از دانش آموزان با این سوالا روبرو هستند، چگونه دین و زندگی کنکور را بخوانیم و آن را ۱۰۰ بزنیم؟ چه منبعی برای خواندن دین و زندگی کنکور مناسب است؟ روش مطالعه دین و زندگی برای کنکور چگونه است؟
در توضیح باید گفت درس دین و زندگی یا همان معارف سابق، به سبب ماهیت توصیفی و ظاهر ساده آن بسیار فریبننده گول زننده است؛ چراکه دانش آموز فکر می‌کند که این درس فقط تعدادی حدیث و آیه است و صرفا حفظی است،

پس براحتی میشه در کنکور ۱۰۰ زد. ولی غافل از اینکه در آزمون‌‌‌‌های کنکور دینی سالیان قبل اخیر طراح تست‌‌‌‌های بسیار مفهومی و ترکیبی از کتاب دینی طرح می‌کند و واجب است منبع مناسب برای آن استفاده کرد.

پکیج دین و زندگی یوسفیان پور تغییر چشم گیری در تراز و رتبه داوطلبان داشته و ناگفته نماند که رسیدن به درصد بالای 70 را برای شما آسان کرده است؛ پس از امروز نگرش ساده لوحانه و فقط استفاده از کتاب را نسبت به این درس کنار بگذارید و با به کارگیری این منبع گرانبها دینی خود را متحول کنید.
نکته مهمی که باید بدانید ایتن است که برای تست زدن در درس دینی شما نیازمند کتاب تست‌‌‌‌های دیگری نیستید و پکیج دینی حرف آخر خود یک بانک تست کامل و جامع است و همه تست‌‌‌‌های کنکوری سال‌‌‌‌های اخیر را همراه با تشریح و بررسی آورده است تا به روی متن درس مسلط شوید و بعد از پایان مرحله یادگیری فیلم ها شروع به حل تست کنید، سطح و تراز کنکور را بدانید و با استاندارد مورد نظر طراحان کنکور آشنا شوید.

  • بخشی از نتایج درصد‌‌‌‌های دینی کنکور حرف آخر:

در اینجا شما نتایج حیرت انگیز درصد‌‌‌‌های سالیان اخیر داوطلبان با استفاده از پکیج دین و زندگی حرف آخر را مشاهده می‌کنید، اشخاصی که از پکیج‌‌‌‌های دین و زندگی یوسفیان پور استفاده کرده اند توانسته اند بصورت تضمینی به بهترین راندمان و درصدها برسند و به رتبه‌‌‌‌های عالی دست پیدا کنند:

-سفارش و بررسی دقیق ویژگی‌‌‌‌های پکیج‌‌‌‌های دینی سه سال حرف آخر (اینجا کلیک کنید)

شما به یک نظارت کاملا تخصصی برای مطالعه نیاز دارید هنر مشاوران تحصیلی حرف آخر فقط برنامه ریزی کردن نیست، بلکه ارائه منابع و پکیج‌‌‌‌های بسیار سرنوشت ساز است. ما در دپارتمان رته برتر حرف اخر با ارائه مدرن ترین آموزش و برنامه برای امتحانات و کنکور، که برای شما تهیه شده، شما را تا رسیدن به موفقیت نهایی همراهی می‌کنیم.

 

- سایر جستجو‌‌‌‌های شما
نمونه تدریس حرف اخر
تدریس دین و زندگی حرف آخر
نمونه تدریس حرف اخر نظام جدید
دین و زندگی حرف اخر
نمونه تدریس دین و زندگی استاد یوسفیان پور
نمونه تدریس معارف

نتایج کنکور‌‌‌‌های اخیر و تاثیر پکیج‌‌‌‌های دینی حرف آخر ثابت کرده چقدر آموزش‌‌‌‌های استاد یوسفیان پور میتواند مفید باشه، در حرف آخر حرف با عمل برابر است و ما در مشاوره تحصیلی عمومی و خصوصی به صورت دقیق و اختصاصی کارمان را انجام خواهیم داد. دانش آموزانی که فکر می‌کنند نیاز دارند تغییر کنند و از تغییر نمی‌ترسند؛

می توانند با کمک از مشاورین تحصیلی سایت مرکزی حرف اخر، نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و بررسی کنند و این تجزیه و تحلیل مشاوران تحصیلی حرف آخر عامل موثر و بسیار مفیدی جهت عملکرد بهتر و منظم تر شما عزیزان است.

-سفارش فوری 100 ساعت آموزش پکیج دینی بصورت رایگان: (اینجا کلیک کنید)

 

- تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج دینی:02191010336 - 09120663015

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.