نمونه تدریس دینی حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نمونه تدریس دینی حرف آخر

برخلاف نظر خیلی از دبیران، درس دینی صرفا حفظی نیست؛ در واقع حفظی-مفهومی است؛ اگر شما کتاب رو کنار بگذارید باید بتونید بگید محتوای کل فصل ها را توجیه شده هستم، این سبک حفظی و مفهومی در این درس بسیار کارساز است. در بخش حفظیات تمام آیه ها، تیترها، اعداد و باید مسلط گونه حفظ شود، بنابراین یک بار مطالعه عمیق و تفهیم شدن را نیازمند است و شما حداقل باید 30 تا 40 بار تست بزنید.

از آنجایی که ماهیت درس دینی توصیفی است، مرور آن تاثیر زیادی در افزایش درصدهای کنکور دارد، و برای اینکه بتوانید این درس مهم را مسلط شوید و همچنین مرور زیاد داشته باشید حتما باید کلی خلاصه نویسی و جمعبندی و ورق زدن کتاب و... داشته باشید؛ اما به روش دینی حرف آخر شما هیچ نیازی به خلاصه نویسی در حین مطالعه، گزاشتن زمان های طولانی و طاقت فرسا برای یادداشت برداری و تبدیل خلاصه ها و مرور به نکته ندارید، در دی وی دی دین و زندگی حرف آخر با تدریس بی نظیر استاد علیرضا یوسفیان پورسعی شده در آموزش هر درس و تست زنی، خلاصه های آنها هم بصورت دقیق و منظم بروزرسانی گردد

برای کسب درصد بالا در دین و زندگی باید از شیوه ای نو و کاربردی استفاده کرد. پکیج کامل دینی استاد علیرضا یوسفیان پور، کامل ترین پکیج دینی سراسر کشور است. داوطلبان در زمان مواجهه با سوالات کنکور به دلیل زمان کم و استرس زیاد ، قادر به یادآوری مطالب نیستند. تدریس استاد یوسفیان پور و بیان شیوای خود بین کنکوری ها با عنوان دینی صد (دین و زندگی 100) شناخته می شود و در کمترین تایم، کسب بیشترین درصد را در دینی عمومی برای شما رقم میزند؛ برای کسب آشنایی بیشتر با این فیلم ها همراه باشید تا نحوه درست خواندن دین و زندگی و سبک تدریس حرف آخر را متوجه بشوید:

اهمیت مبحث قیامت و تحلیل حدیث و آیه:

مبحث قیامت، دینی دهم:

برنامه ریزی درسی حرف آخر و روش صحیح آموزش پکیج دین و زندگی عمومی پایه دوازدهم متوسطه دوم حرف آخر، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت کنکور کنکوری ها و دانش آموزان ایفا کرده و می تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر یعنی ورود به دانشگاه با حرف اخر را تضمین نماید. دی پکیج دینی استاد یوسفیانپور نکات مهم درباره مطالعه کتاب دین و زندگی و مرور به روش پویانمایی درس ها در همان روز با یادگیری کامل ایجاد شده و اگر که قبلا خیلی از مباحثی که فراگرفته اید در حافظه کوتاه مدت شما بوده واز یادتان رفته، اینجا بلافاصله پس از مشاهده فیمهای دیمنی حرف آخر و یادگیری، نکات مهم هر درس دین و زندگی را بطور کامل در حافظه بلند مدت خود ثبت خواهید کرد:

مبحث قضا و قدر، سال دوازدهم:

یکی نمونه تست ها و سوالات امتحانی و کنکوری مهم درس دین و زندگی عمومی متوسطه دوم مبحث توحیدشناسی است، و یکی از موثر ترین روش ها برای تثبیت این مطلب در ذهن و بیشتر آماده شدن برای آزمون ها، استفاده از پکیج های حرف آخر تدریس استاد یوسفیان پور بوده که می تواند نقاط قوت و ضعف دانش آموز را مشخص کند.

به همین دلیل توصیه می کنیم برای تسلط بر این مبحث دین و زندگی به کلیپ زیر رجوع کنید:

اهمیت مبحث توحیدشناسی:

تدریس توحید شناسی دینی:

داوطلبین و دانش آموزان عزیز تا اینجا مشخص شد که کسانی که معتقد به فقط صرف حفظی‏ بودن دروس عمومی و خاصتا دینی کنکورهستند، اگر معلم باشند و یا اگر از موسسات دیگری باشند روش مطالعه ‏شان مبتنی بر «فراموشی، مطالعه یکبارمصرف و تکرار بیهوده مکررات» است.

در ده سال گذشته حتی یک خط در امتحانات نهایی یا کنکور، سوالی مطرح نشده که حافظه شما را بسنجد، بلکه پشت صحنه هر سوال و تست کنکوری یا امتحانی، یک یا چند مفهوم وجود دارد تا شما را قادر می‏سازد که مبحث را بیاومزید و آن سوال یا تست را جواب دهید.

پس زمانی درس های عمومی و دینی را حفظی ندانید، مطمئن باشید با این سبک اتفاق بزرگی در یادگیری شما رخ می‏دهد!

با آموزش منطقی و مفهومی و شهودی حرف آخر مباحث کلام در آیات قرآنی و نکات آیه ها و پیام‏های آن را و هر آنچه محتوای دینی کنکور است را فرا میگیرید و شما دیگر حفظ نخواهید کرد بلکه یاد خواهید گرفت، در این بخش نیز نمونه دیگری از دینی حرف اخر به همراه تست های تکمیلی درج شده تا شما را بیشتر مطمئن کند:

مبحث سلسله الذهب، به همراه تست های دینی:

مشاهده 10 جلسه عالی از حل و بررسی تست های احتمالی کنکور دینی سال دهم و یازدهم و دوازدهم حرف آخر:

برخی از دانش آموزان با این سوالا روبرو هستند، چگونه دین و زندگی کنکور را بخوانیم و آن را ۱۰۰ بزنیم؟ چه منبعی برای خواندن دین و زندگی کنکور مناسب است؟ روش مطالعه دین و زندگی برای کنکور چگونه است؟

در توضیح باید گفت درس دین و زندگی یا همان معارف سابق، به سبب ماهیت توصیفی و ظاهر ساده آن بسیار فریبننده گول زننده است؛ چراکه دانش آموز فکر می کند که این درس فقط تعدادی حدیث و آیه است و صرفا حفظی است، پس براحتی میشه در کنکور ۱۰۰ زد. ولی غافل از اینکه در آزمونهای کنکور دینی سالیان قبل اخیر طراح تست های بسیار مفهومی و ترکیبی از کتاب دینی طرح می کند و واجب است منبع مناسب برای آن استفاده کرد.

پکیج دینی حرف آخر تغییر چشم گیری در تراز و رتبه داوطلبان داشته و ناگفته نماند که رسیدن به درصد بالای 70 را برای شما آسان کرده است؛ پس از امروز نگرش ساده لوحانه و فقط استفاده از کتاب را نسبت به این درس کنار بگذارید و با به کارگیری این منبع گرانبها دینی خود را متحول کنید.

نکته مهمی که باید بدانید ایتن است که برای تست زدن در درس دینی شما نیازمند کتاب تست های دیگری نیستید و پکیج دینی حرف آخر خود یک بانک تست کامل و جامع است و همه تست های کنکوری سال های اخیر را همراه با تشریح و بررسی آورده است تا به روی متن درس مسلط شوید و بعد از پایان مرحله یادگیری فیلمها شروع به حل تست کنید، سطح و تراز کنکور را بدانید و با استاندارد مورد نظر طراحان کنکور آشنا شوید.

بخشی از نتایج درصدهای دینی کنکور حرف آخر:

در اینجا شما نتایج حیرت انگیز درصدهای سالیان اخیر داوطلبان با استفاده از پکیج دین و زندگی حرف آخر را مشاهده می کنید، اشخاصی که از پکیج های دینی حرف اخر و تدریس های استاد یوسفیانپور استفاده کرده اند توانسته اند بصورت تضمینی به بهترین راندمان و درصدها برسند و به رتبه های عالی دست پیدا کنند.

سفارش و بررسی دقیق ویژگی های پکیج های دینی سه سال حرف آخر (اینجا کلیک کنید)

سفارش فوری 100 ساعت آموزش پکیج دینی بصورت رایگان: ینجا کلیک کنید)

تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج دینی: 02191010336

instagramtelegramwhatsupaparat
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338