نمونه تدریس دینی حرف آخر - آپدیت 1401 استاد یوسفیان پور ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(11)
(0)
نمونه تدریس دینی حرف آخر - آپدیت 1401 استاد یوسفیان پور

نمونه تدریس دینی حرف آخر | خیلی از دانش آموزانی که تصمیم می‌گیرند تا در کنکور سراسری و یا امتحانات بسیار موفق تر عمل کنند تصور دارند که فقط با صرف مطالعه زیاد می‌توانند حتما به نتیجه مد نظرشان برسند؛ اما حقیقتا لازم است که منابع آموزشی خوب به همراه برنامه ریزی روزانه برای مطالعه داشته باشد تا بتوانید به سمت پیشرفت بروید. منابع کمک درسی و مشاورهای تحصیلی می‌توانند خیلی کمک کنند، مشاوران تحصیلی حرف آخر افرادی با تجربه در این حوزه هستند که می‌تواند در باره مدل برنامه‌ریزی با شما گفتگو کرده و شما را مطلع کنند که سبک صحیح و اساسی برنامه ریزی به چه روشی است و شما با رعایت نکات مشاوره ای ما و با استفاده از پکیج های آموزش دینی کنکور حرف اخر، به راحتی می‌توانید به همه اهداف بلند مدت خود برسید.


همه ما محصلین و دانش آموزان، در طول روز ساعات زیادی را در اختیار داریم و وقت کافی داریم و می‌بینیم که بعضی از همکلاسی هایمان روز به روز موفق تر می‌شوند و درس ها را با موفقیت و نمره عالی به اتمام می‌رساند و برخی دیگر نیز هیچ گاه، قدم مثبتی برای مطالعه موثر رو به جلو بر نمی‌دارد و همیشه درجا می‌زند، دلیل آن عدم استفاده از آموزش خوب است..

نمونه تدریس دینی حرف آخر

یکی از مواردی که همواره تمامی داوطلبان به نوعی با آن درگیرند انتخاب منبع و پکیج های خوب است که قرار است به آن به مطالعه بپردازند. همه ی داوطلبان دوست دارند بهترین تدریس ها در نزد معروفترین اساتید تهیه کنند. اما ممکن است کمنرین آشنایی را با بهترین بسته های آموزشی موجود داشته باشن. ما در این مقاله با ارائه اطلاعات در مورد این پکیج ها با کمک مشاورین مجرب یک تیم قوی را به شما معرفی خواهیم کرد.


برخلاف نظر خیلی از دبیران، درس دینی صرفا حفظی نیست؛ در واقع حفظی-مفهومی است؛ اگر شما کتاب رو کنار بگذارید باید بتونید بگید محتوای کل فصل ها را توجیه شده هستم، این سبک حفظی و مفهومی در این درس بسیار کارساز است. در بخش حفظیات تمام آیه ها، تیترها، اعداد و باید مسلط گونه حفظ شود، بنابراین یک بار مطالعه عمیق و تفهیم شدن را نیازمند است و شما حداقل باید 30 تا 40 بار تست بزنید.


از آنجایی که ماهیت درس دینی توصیفی است، مرور آن تاثیر زیادی در افزایش درصدهای کنکور دارد، و برای اینکه بتوانید این درس مهم را مسلط شوید و همچنین مرور زیاد داشته باشید حتما باید کلی خلاصه نویسی و جمعبندی و ورق زدن کتاب و... داشته باشید؛ اما به روش دینی حرف آخر شما هیچ نیازی به خلاصه نویسی در حین مطالعه، گزاشتن زمان های طولانی و طاقت فرسا برای یادداشت برداری و تبدیل خلاصه ها و مرور به نکته ندارید، در دی وی دی دین و زندگی حرف آخر با تدریس بی نظیر استاد علیرضا یوسفیان پور سعی شده در آموزش هر درس و تست زنی، خلاصه های آنها هم بصورت دقیق و منظم بروزرسانی گردد. برای کسب درصد بالا در کتاب باید از شیوه ای نو و کاربردی استفاده کرد. پکیج کامل دین و زندگی یوسفیان پور، کامل ترین پکیج آموزش دینی کنکور سراسر کشور است. داوطلبان در زمان مواجهه با سوالات کنکور به دلیل زمان کم و استرس زیاد، قادر به یادآوری مطالب نیستند.

 

یکی از مهمترین اصول لازمه مطالعه موثر داشتن محیط فیزیکی مناسب است. محیطی که در آن مطالعه می‌کنید باید آرام، روشن و عاری از محرک های مختلف باشد. محرک های مختلف هر لحظه توجه انسان را به خود جلب می‌کند! به همین دلیل است که کلاس های درس خالی از نقاشی های رنگارنگ و لعاب، مبلمان رنگارنگ و پرده های روشن است! انتخاب محیط مطالعه به شخصیت هر فرد بستگی دارد، برخی افراد خواندن را در محیط خانه شخصی خود آسان می‌دانند، در حالی که برخی دیگر محیط کتابخانه را ترجیح می‌دهند. مکانی را انتخاب کنید که با شخصیت شما هماهنگی بیشتری داشته باشد و در آنجا راحت تر خواهید بود. تدریس استاد یوسفیان پور و بیان شیوای خود بین کنکوری ها با عنوان دینی صد (دین و زندگی 100) شناخته می‌شود و در کمترین تایم، کسب بیشترین درصد را در آموزش عمومی برای شما رقم میزند؛ برای کسب آشنایی بیشتر با این فیلم ها همراه باشید تا نحوه درست خواندن دین و زندگی و سبک تدریس حرف آخر را متوجه بشوید:

  • اهمیت مبحث قیامت و تحلیل حدیث و آیه - تدریس حرف اخر 1401

  • مبحث قیامت، دینی دهم:

برنامه ریزی درسی موسسه و روش صحیح آموزش پکیج دینی عمومی پایه دوازدهم متوسطه دوم، نقش بسیار پر رنگی در پیشرفت کنکور کنکوریها و دانش آموزان ایفا کرده و می‌تواند موفقیت در امتحانات و مقاطع تحصیلی بالاتر یعنی ورود به دانشگاه با ما تضمین نماید. در پکیج دینی استاد یوسفیانپور نکات مهم درباره مطالعه کتاب دین و زندگی و مرور به روش پویانمایی درس ها در همان روز با یادگیری دقیق ایجاد شده و اگر که قبلا خیلی از مباحثی که فراگرفته اید در حافظه کوتاه مدت شما بوده واز یادتان رفته، اینجا بلافاصله پس از مشاهده فیمهای دینی حرف آخر و یادگیری، نکات مهم هر درس را بطور کامل در حافظه بلند مدت خود ثبت خواهید کرد:

  • مبحث قضا و قدر، سال دوازدهم:

یکی نمونه تست ها و سوالات امتحانی و کنکوری مهم درس دین و زندگی عمومی متوسطه دوم مبحث توحید شناسی است، و یکی از موثرترین روش ها برای تثبیت این مطلب در ذهن و بیشتر آماده شدن برای آزمون ها، استفاده از پکهای تدریس استاد یوسفیان پور بوده که می‌تواند نقاط قوت و ضعف دانش آموز را مشخص کند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای تسلط بر این مبحث درسی به کلیپ زیر رجوع کنید:

 

  • اهمیت مبحث توحید شناسی:

  • تدریس توحیدشناسی دینی:

داوطلبین و دانش آموزان عزیز تا اینجا مشخص شد که کسانی که معتقد به فقط صرف حفظی‏ بودن دروس عمومی و خاصتا این درس هستند، اگر معلم باشند و یا اگر از موسسات دیگری باشند روش مطالعه ‏شان مبتنی بر «فراموشی، مطالعه یکبارمصرف و تکرار بیهوده مکررات» است. در ده سال گذشته حتی یک خط در امتحانات نهایی، سوالی مطرح نشده که حافظه شما را بسنجد، بلکه پشت صحنه هر سوال و تست کنکوری یا امتحانی، یک یا چند مفهوم وجود دارد تا شما را قادر می‏سازد که مبحث را بیاومزید و آن سوال یا تست را جواب دهید.

 

♦ پس زمانی درس های عمومی و دینی را حفظی ندانید، مطمئن باشید با این سبک اتفاق بزرگی در یادگیری شما رخ می‏دهد!

 

برای دوره خود، آن فرصت‌های بازخورد کوتاه‌مدت و بلندمدت را فراهم می‌کند و در درس‌های ارائه، از او خواسته می‌شود تا بازخوردی را به همتایان خود ارائه دهند. در هر دو مورد، بازخورد بر اساس معیارهای فرموله شده قبلی است که توسط آن ارائه شده است. برای ایجاد داربست فرآیند، ارائه ها توسط مورد بحث و قضاوت قرار می‌گیرند، همچنین بر اساس معیارها. به این ترتیب، قصد دارد بین کنترل دانش‌آموز و معلم تعادل برقرار کند، تا از عدم قطعیت جلوگیری کند و انتظارات آنها را برای یادگیری توسعه دهد. با آموزش منطقی و مفهومی و شهودی حرف آخر مباحث کلام در آیات قرآنی و نکات آیه ها و پیام‏های آن را و هر آنچه محتوای دینی کنکور است را فرا میگیرید و شما دیگر حفظ نخواهید کرد بلکه یاد خواهید گرفت، در این بخش نیز نمونه دیگری از تدرسها به همراه تست های تکمیلی درج شده تا شما را بیشتر مطمئن کند:

  • مبحث سلسله الذهب، به همراه تست های دینی - تدریس استاد حرف اخر:

  • مشاهده 6 جلسه عالی از حل و بررسی تست های امتحانی و کنکوری دینی سال 10، 11 و 12:

برخی از دانش آموزان با این سوالا روبرو هستند، چگونه دین و زندگی کنکور را بخوانیم و آن را ۱۰۰ بزنیم؟ چه منبعی برای خواندن دین و زندگی کنکور مناسب است؟ روش مطالعه دین و زندگی برای کنکور چگونه است؟ در توضیح باید گفت درس دین و زندگی یا همان معارف سابق، به سبب ماهیت توصیفی و ظاهر ساده آن بسیار فریبننده گول زننده است؛ چراکه دانش آموز فکر می‌کند که این درس فقط تعدادی حدیث و آیه است و صرفا حفظی است، پس براحتی میشه در کنکور ۱۰۰ زد. ولی غافل از اینکه در آزمونهای کنکور دینی سالیان قبل اخیر طراح تست های بسیار مفهومی و ترکیبی از کتاب دینی طرح می‌کند و واجب است منبع مناسب برای آن استفاده کرد.

 

چندوظیفه ای را تجدید نظر کنید. تعداد قابل توجهی از تحقیقات نشان می‌دهد که انجام چند وظیفه ای کارایی را بهبود نمی‌بخشد و در واقع بر نتایج تأثیر منفی می‌گذارد، برای اینکه هوشمندانه تر مطالعه کنید، نه سخت تر، باید حواس پرتی را در طول جلسات مطالعه حذف کنید. شبکه های اجتماعی، وبگردی، بازی کردن، ارسال پیامک و غیره در صورت اجازه به شدت بر شدت جلسات مطالعه شما تاثیر می‌گذارد! تحقیقات واضح است که انجام چند کار (به عنوان مثال، پاسخ به متون، در حین مطالعه)، زمان مورد نیاز برای یادگیری مطالب را افزایش می‌دهد و کیفیت یادگیری را کاهش می‌دهد

مجموعه آقای یوسفیانپور تغییر چشم گیری در تراز و رتبه داوطلبان داشته و ناگفته نماند که رسیدن به درصد بالای 70 را برای شما آسان کرده است؛ پس از امروز نگرش ساده لوحانه و فقط استفاده از کتاب را نسبت به این درس کنار بگذارید و با به کارگیری این منبع گرانبها دینی خود را متحول کنید. نکته مهمی که باید بدانید ایتن است که برای تست زدن در درسها شما نیازمند کتاب تست های دیگری نیستید و سی دی دینی حرف آخر خود یک بانک تست کامل و جامع است و همه پرسش های کنکوری سال های اخیر را همراه با تشریح و بررسی آورده است تا به روی متن درس مسلط شوید و بعد از پایان مرحله یادگیری فیلم ها شروع به حل کنید، سطح و تراز کنکور را بدانید و با استاندارد مورد نظر طراحان کنکور آشنا شوید.

 

  • بخشی از نتایج درصدهای دینی کنکور حرف آخر 1401:

در اینجا شما نتایج حیرت انگیز درصدهای سالیان اخیر داوطلبان با استفاده از پک حرف اخر را مشاهده می‌کنید، اشخاصی که از محصولات دی وی دی ها استفاده کرده اند توانسته اند بصورت تضمینی به بهترین راندمان و درصدها برسند و به رتبه های عالی دست پیدا کنند:

 

سفارش و بررسی دقیق ویژگی های پکیج های دینی سه سال حرف آخر (کلیک کنید)

شما به یک نظارت کاملا تخصصی برای مطالعه نیاز دارید هنر مشاوران تحصیلی دفتر تهران فقط برنامه ریزی کردن نیست، بلکه ارائه منابع بسیار سرنوشت ساز است. ما در دپارتمان رته برتر - نخبگان با ارائه مدرن ترین آموزش و برنامه برای امتحان، که برای شما تهیه شده، شما را تا رسیدن به موفقیت نهایی همراهی می‌کنیم.

 

- سایر جستجوهای کاربران
نمونه تدریس حرف اخر دین و زندگی، نمونه تدریس حرف اخر نظام جدید
دین و زندگی حرف اخر استاد یوسفیان پور درس معارف

نتایج کنکور های اخیر و تاثیر موسسه کادر اساتید ثابت کرده چقدر آموزشهای جناب یوسفیانپور میتواند مفید باشه، در اینجا حرف با عمل برابر است و ما در مشاوره تحصیلی عمومی / خصوصی به صورت دقیق و اختصاصی کارمان را انجام خواهیم داد. دانش آموزانی که فکر می‌کنند نیاز دارند تغییر کنند و از تغییر نمی‌ترسند؛ می‌توانند با کمک از مشاورین تحصیلی وبسایت مرکزی در 1401، نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی و بررسی کنند و این تجزیه و تحلیل مشاوران تحصیلی عامل موثر و بسیار مفیدی جهت عملکرد بهتر و منظم تر شما عزیزان است.

روش خواندن و مطالعه درس دینی - سبک آموزش و موارد مهم (کلیک کنید)

 

⇔ تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج دینی: 02166096851 - 09120663015

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)