دینی حرف آخر | دینی 0 تا 100 و دینی 6040 ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
شنبه هشتم خرداد ۰۰
(0)
(0)
دینی حرف آخر | دینی 0 تا 100 و دینی 6040

دین و زندگی جزو مهم‌ترین دروس متوسطه دوم و کنکور در تمامی رشته‌هاست. متاسفانه اغلب دانش آموزان، بدلیل آنکه در بخش عمومی بوده و آن را آسان و حفظی فرض می‌کنند یا دست کم گرفته‌اند.
دینی حرف آخر | اما حجم زیاد درس‌ها و شباهت بین آیات و متون، برای دانش آموزان در کنکور و امتحانات همیشه دردسر ساز و مبهم است و این مبحث همواره دانش آموزان و داوطلبان را به اشتباه انداخته، چراکه دینی درسی کاملا ترکیبی و مفهومی است یعنی نباید یک کلمه را هم حفظ کنیم و باید دقیق بفهمیم؛ ذکر این نکته نیز الزامی است که دینی به در سال‌‌‌‌های اخیر سمت مفهومی شدن پیش رفته و بنابراین نمیتوان فقط به متن کتاب درسی اکتفا کرد!
همانطور که می‌دانید، تست و سوالات درس دینی شامل احادیث، آیات، روایات و تکست کتاب است. حدود ۱۵ سوال از بخش آیات و ۱۰ سوال از قسمت متن ها طراحی می‌شود (
The book of Religion and Life in the entrance exam)
این بدان معنیست که دانش آموزان برای آن‌که بتوانند به تست و سوال‌‌‌‌های دینی امتحانات و کنکور پاسخ دهد باید جزییات و نکات مهم تمام درس‌ها را توسط اساتید خوب، آموزش دیده باشند؛ دپارتمان دینی حرف آخر برای این‌که داوطلبان قبل از کنکور به خوبی برای این درس آماده شوند، آموزش خوبی را آماده کرده است.
دین و زندگی دومین درس مهم عمومی با مطالب به ظاهر ساده اما مشابه و چالش برانگیز با ماهیتی مفهومی است که اخیرا ما شاهد تفاوت آشکاری در ارائه سوالات آن در آزمون و امتحانات پایان ترم بوده ایم؛ در چند کنکور اخیر بخش جدیدی نیز به سوالات آزمون کنکور اضافه شد. شامل طرح سوالات تست‌‌‌‌های چند بخشی بوده و پاسخگویی به این دسته مستلزم تسلط خوبی در بخش‌‌‌‌های مختلف است.

 • بودجه بندی دین و زندگی کنکور، نظام جدید

این درس با ضریب ۳ اهمیت خیلی زیادی برای داوطلبان کنکوری دارد؛ در صورتی که داوطلب به بیشتر سوالات درست جواب دهد، تراز قابل توجهی بدست می‌آورد.

مدت زمان پاسخگویی به دروس عمومی

(مشترک همه رشته ها)

نام درس:ادبیاتدینیعربیزبان
تعداد سوالات:25252525
زمان کل:17182020
زمان هر تست:43404848

تعداد کل سوالات دفترچه عمومی:

100 سوال

زمان کل: 75 دقیقه
www.harfehakharpub.com

-برای مشاهده لیست و قیمت دینی جامع حرف آخر اینجا کلیک کنید.

سوالات دینی در بخش دفترچه عمومی کنکور از پایه‌‌‌‌‌های دهم، یازدهم و دوازدهم طراحی می‌شوند، داوطلبان باید این سه مقطع را مسلط بشوند تا تراز و نمره مناسبی را بدست بیاورند؛ اما هر پایه دین و زندگی بودجه بندی خاص خود را دارد:
•    دینی پایه دهم: ۹ سوال ———-> ۳۶ درصد
•    دینی پایه یازدهم: ۸ سوال ———-> ۳۲ درصد
•    دینی پایه دوازدهم: ۸ سوال ———-> ۳۲ درصد
پکیج کامل دین و زندگی توسط استاد علیرضا یوسفیان پور، در دپارتمان دینی حرف اخر تهیه و تولید شده و از آنجایی که کامل ترین پکیج دینی در سراسر کشور است به پکیج “دینی صد” مشهور گشته است. در این پکیچ بی نظیر، توجه ویژه ای به نکات برای تسلط بیشتر ارائه شده است:

 1. تدریس مفهومی برای درک معنا و پیام آیات مطالب
 2. تفهیم رابطه آیات با یکدیگر از دید تستی
 3. ایجاد دیدگاه آموزشی خوب برای یادگیری ارتباط بین آیات با اشعار
 4. تدریس کامل و دقیق احادیث و متن کتاب دینی مدرسه

برای کسب درصد بالا در دین و زندگی باید از شیوه ای نو و کاربردی استفاده کرد (Harfe Akhar packages) زیرا دیگر روش‌‌‌‌های پیشین مطالعه منجر به موفقیت در این درس نمی‌شود. دانش آموزان و داوطلبان در زمان مواجهه با سوالات امتحانات و تست کنکور به دلیل استرس زیاد و زمان کم، قادر به یادآوری مطالب نیستند.

پک بندی درس دین و زندگی موسسه حرف آخر

(17 جلسه، 48 ساعت، 8 حلقه DVD)

نام پکیجتعداد فصلتعداد جلساتساعات تدریسساعات تدریس
دینی دهم12455/12
دینی یازدهم122718
دینی دوازدهم102518

Harfehakharpub.com

استاد علیرضا یوسفیان پور با تدریس و بیان شیوای خود درصد دینی همه دانش‌آموزان با هر سطح علمی را به ۹۰ درصد و حتی بالاتر رسانده است و بین کنکوری ها شناخته شده است؛ چراکه آموزشی استاندارد را دارد و در کمترین تایم، کسب بیشترین درصد را در دینی عمواست.

-سایر ویژگی‌‌‌‌های دینی حرف اخر:

 • تقویت نیمکره راست مغز
 • استفاده از تصاویر و انیمیشن
 • حل سوالات کنکور
 • استفاده از ۱۴ الگو، تکنیک‌‌‌‌های رمزگردانی و عدم حفظ کردن مطالب

بنابراین پکیج کامل دینی حرف آخر با پوشش کامل مطالب و مفاهیم دین و زندگی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم؛ شما را به طور کامل به تسلط می‌رساند و شما با این بسته دینی حدود ۴۲ تا درس دینی را فقط در کمتر از ۴۰ ساعت آموزش فقط با ۱۴ الگو یاد می‌گیرید.

 • دینی 0 تا 100 جامع حرف آخر

دین و زندگی جامع حرف آخر یا دینی صد، پکیجی مفهومی برای سه پایه تحصیلی است. تدریس شیوا و استفاده از انیمیشن و جمع بندی مفاهیم مهم از جمله ویژگی‌‌‌‌های دینی جامع است. این پکیج، به عنوان دینی صد 100 مصور شناخته میشود، بسته ای مفهومی است که توسط علیرضا یوسفیان پور تدریس و تحلیل شده است تا دانش آموز یا داوطلب مطالب 3 پایه را کامل یاد بگیرد.
بیان شیوا و تدریس کامل و بررسی و تحلیل تخصصی آیات به شکل داستان و انیمیشن، جمع بندی مفاهیم و نکات مهم، حل تست‌‌‌‌های کنکوری در گروه‌‌‌‌های آزمایشی مختلف، بررسی و تشریح تمام گزینه ها با روش‌‌‌‌های مختلف، استفاده از هنر شهودی سازی و الگوی آیه خوانی و بررسی نکات ترکیبی و ارتباطی بین آیات و متون، تکرار و تمرین فراوان برای تسلط روی آیات از جمله ویژگی‌‌‌‌های پکیج جامع دین و زندگی حرف اخر است
بررسی تخصصی ویژگی‌‌‌‌های پکیج کامل دینی و زندگی سه سال و کنکور:
پکیج کامل دینی حرف آخر تمامی مطالب و مفاهیم پایه‌‌‌‌‌های دین و زندگی را پوشش می‌دهد با بیان پرانرژی و جذاب استاد، بدون هیچ پیش زمینه ای (حتی اگر بعد از چندین سال می‌خواهید کنکور بدهید ) خود را برای درصد‌‌‌‌های تاپ آماده کنید. تسلط کامل به کل دین و زندگی کنکور در کمتر از ۱ هفته با این پکیج امکان پذیر است.

-تقویت نیمکره راست مغز:
اولین مشکل همه دانش‌آموزانی که از درصد‌‌‌‌های خود راضی نیستند، روش مطالعه نادرست است. اما موسسه حرف آخر به شما تاکید می‌کند که همواره یادگیری را با نیم کره راست مغز انجام دهید تا مطالب در حافظه بلند مدتتان ثبت شود و یادآوری سریع مطالب برایتان آسان گردد. پکیج کامل دینی نظام جدید تمامی مطالب را به شکلی آموزش می‌دهد تا در نیم کره راست داوطلب ثبت شود.

-استفاده از تصاویر و انیمیشن:
پکیج کامل دینی نیز بر یادگیری از طریق نیمه راست مغز تاکید دارد. بنابراین استاد یوسفیان پور بیش از ۱ سال برای ساخت تصاویر و انیمیشن‌‌‌‌های دقیق و کاربردی تلاش کرده است تا شما بتوانید ریزترین نکات کلیه مفاهیم دینی را به صورت تصویری ببینید و با شهودی سازی مطالب آن را در ذهن خود ثبت کنید. در پکیج دین و زندگی جامع حرف آخر تمامی ۴۲ درس از منبع کنکور در قالب ۱۴ الگو و با کمک انیمیشن ۱۰۰% پوشش داده شده است. ضمن این که آموزش ۳۲۴ آیه به زیبایی با رمز گردانی و تصویر سازی انجام شده است.
-استفاده از ۱۴ الگو برای ۴٢ درس دین و زندگی، تکنیک‌‌‌‌های رمزگردانی و عدم حفظ کردن مطالب:
پکیج کامل دینی حرف آخر تنها ظرف مدت ۴ روز به شما یاد می‌دهد که به جای حفظ کردن درس ها با حجم زیادی از متون و آیات، تنها با کمک ۱۴ الگو به تمامی سوالات درس دینی پاسخ دهید. همچنین با استفاده از تکنیک‌‌‌‌‌های رمزگردانی، بدون حفظ کردن، آیات را به خاطر بسپارید. استفاده از تکنیک‌‌‌‌های رمزگردانی به داوطلب کمک می‌کند تا بدون حفظ کردن مطالب، مفاهیم را به یاد بیاورید

و به سادگی بتوانید گزینه مناسب را در هر تست انتخاب نمایید. این شیوه باید شامل تصویر سازی و کد گذاری باشد تا بتواند تمامی ۵۰۰ صفحه از منابع این درس را کامل پوشش دهد و ماندگاری بالا نیز در ذهن داوطلب داشته باشد زیرا درغیر این صورت جمع بندی این حجم از مطالب امری بسیار وقت گیر و دشوار خواهد بود

دینی حرف آخر

-مشاهده بیوگرافی مدرس این پکیج، تالیفات، ویژگی ها و سوابق تدریس (اینجا کلیک کنید)

-حل سوالات کنکور:
دینی حرف آخر دارای جامع‌ترین بانک تست به صورت لوح فشره است که در پایان تدریس پکیج کامل دینی، از آن برای تشریح و حل تعداد زیادی تست متنوع استفاده خواهد شد و یکی از ویژگی‌‌‌‌های پکیج کامل دینی، حل سوالات مهم تالیفی و تست‌‌‌‌‌های کنکور و تست‌‌‌‌‌های شبیه به سوالات کنکور است که به حل مفهومی و گزینه به گزینه تست‌‌‌‌‌های متنوع کمک میکند.

این پکیج شامل جامع ترین بانک تست در نوع dvd است. ضمن این که تدریس این پکیج کاملا بر اساس طراحی سوالات آزمون سراسری انجام شده است و ویژگی منحصر به فرد این پکیج تطابق ۹۲% آن با آزمون دشوار دین و زندگی بوده است.

 

- جستجو‌‌‌‌های مرتبط با دین در این سایت:
دینی حرف آخر یوسفیان پور
دینی حرف اخر خوبه؟
دینی دهم حرف آخر
جمع بندی دینی حرف آخر نظام جدید
دینی حرف اخر چند ساعت است
دینی نظام جدید یوسفیان پور
استاد دینی حرف آخر

 • دینی و زندگی سال دوازدهم حرف آخر

دینی و زندگی سال دوازدهم حرف آخر با بررسی و تحلیل تخصصی و الگو‌‌‌‌های شاهکار تدریس شده و شما کتاب دینی 12را در بازه زمانی کمی می‌آموزید و جمع بندی میکنید
استاد علی رضا یوسفیان پور کل دینی و زندگی سال دوازدهم حرف آخر را در 18 ساعت فیلم و فقط با چند الگوی شاهکار تدریس می‌نمایند و شما کتاب به این مهمی را در یک تایم کم میاموزید و مقتدرانه هر تستی را پاسخ می‌دهید، در پایان هر جلسه تدریس یک سری جمع بندی ها انجام داده که در نوع خود کم نظیر هستند.

تدریس کامل و بررسی و تحلیل تخصصی آیات و روایات، جمع بندی مفاهیم و نکات مهم، حل تست‌‌‌‌های کنکور‌‌‌‌های اخیر در گروه‌‌‌‌های آزمایشی مختلف، بررسی و تشریح تمام گزینه ها با روش‌‌‌‌های مختلف تعدادی از ویژگی‌‌‌‌های دینی دوازده حرف اخر است
آقای یوسفیانپور برای کتاب دینی سال دوازده 5 الگو برای ارائه نموده اند. 5 الگویی که معجزه می‌کنند. همچنین در پایان هر جلسه تدریس نیز، جمع بندی هر درس را انجام داده است

 • دین و زندگی سال یازدهم حرف آخر

پکیج دین و زندگی سال یازدهم حرف آخر، با تدریس پرانرژی و عالی آقای یوسفیان پور و استفاده از الگو‌‌‌‌های سرنوشت ساز باعث میشود مطالب دشوار دینی 11 را مسلط شوید
پکیج دین و زندگی سال یازدهم، با تدریس پرانرژی و جذاب استاد یوسفیان پور باعث میشود حجم بسیار زیادی از مطالب بسیار وقت گیر و دشوار دینی یازدهم را دور بزنید و در کمترین تایم بیشترین راندمان را داشته باشید، به شیوه ای که فقط در 12 ساعت کل دینی سال 11 را بطور کامل تدریس و بعد جمع بندی میکند

و همچنین به تشریح و حل تعداد زیادی تست متنوع کنکور سراسری می‌پردازد و 4 الگو برای کتاب سال یازدهم آماده شده که شما می‌توانید با این 4 الگو هر تستی را در کمترین زمان بزنید و همچنین برای تسلط ۱۵۰ نمونه تست نیز برای شما حل شده است.

 • دین و زندگی سال دهم حرف آخر

دین و زندگی سال دهم آغازگر سوالات بخش دینی کنکور است و پکیج دین و زندگی سال دهم حرف آخر نیز توسط علیرضا یوسفیان پور تدریس میشود و بعنوان بهترین پک دینی در سراسر کشور تنها منبع تسلط کامل بر دینی دهم بصورت علمی است
این دی وی دی ها، کاملترین پکیج دینی سال دهم در سراسر کشور است. در این پک قوی شما نیازی به حفظ کردن مطالب و حجم زیادی از آیات و متون ندارید و فقط با دیدن فیلم آموزشی دینی دهم، بدون فراموشی و حفظ کردن به درصد بالای ۹۰ در دین عمومی برسید و برای این هدف استاد یوسفیان پور برای سال دهم، 5 الگو را ارایه کرده اند،

دینی دهم حرف آخر فقط با 12 ساعت تدریس کل این درس را به شما ارایه میدهد و تنها منبعی است که روش تسلط بر دینی سال دهم کنکور را بصورت علمی به شما آموزش میدهد و جالب است بدانید که مدرس دینی حرف آخر ۲۷۰ تست نیز برای دینی 10هم حل می‌کنند.

 • پکیج دینی 6040

دینی 6040 حرف آخر نظام جدید کامل ترین و بهترین شاهکار پکیج دینی در کشور است که در ۳۰ ساعت تدریس به صورت ترکیبی و مفهومی، تمامی مطالب دینی را با سبک جدید در کمترین زمان ممکن با بیشترین بازده به شما آموزش داده شده و دارای ویژگی‌‌‌‌های مهمی مانند استفاده از کتاب مصور بعنوان اولین کتاب مصور دینی که در آن همه مطالب و بخش ها و جملات مهم کتاب دین و زندگی پایه‌‌‌‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را مشاهده میکنید.
استفاده از الگو، انیمیشن و نقشه راه موجب شده که مباحث در حافظه بلندمدت بصورت عمیق ذخیره و با نقشه‌ راه‌‌‌‌‌های مهم و بدون حفظ حتی یک کلمه و فقط با 14 الگوی کلیدی دینی کنکور را صد بزنید و کاملا تضمینی هر تیپ سوالی را حل و رتبه ای عالی کسب کنید.

استاد یوسفیان پور در این پکیج با استفاده از ۳ اصل، مفهوم، ترکیب و مقایسه کل سوالات محتمل کنکور را تشریح، مقایسه و داوطلب را برای کنکور آماده میکند؛ مدت زمان تسلط دین و زندگی ۶۰۴۰ به مدت زمان فقط ۱۰۰ روز است که در پروژه ۶۰ روز کل مفاهیم، آیات، احادیث و روایات دینی دهم، یازدهم و دوازدهم را بطور کامل و دقیق تدریس میکند

و در بازه زمانی ۴۰ روزه نیز جهت تست زنی به بررسی تست‌ها با آزمون شبیه ساز کنکور میپردازد و تک تک گزینه‌‌‌‌های احتمالی را تحلیل میکند. تحلیل آزمون + پاسخ‌نما در پروژه ۴۰ دین و زندگی حرف آخر که در ان ۲۰ آزمون با سوالات استاندارد و تالیفی برای دانش‌آموز طرح و به صورت کامل مورد بررسی قرار میگیرد که موجب رضایت داوطلبان از شده و بنابراین یک بانک تست نیز محسوب میشود که ضمن مرور جمعبندی یک کتاب کار رایگان نیز در کنار آن به جهت تسلط بیشتر قرار داده میشود

 • دینی مصور حرف آخر چیست؟

این پکیج جامع شامل dvd‌‌‌‌های دین و زندگی سال‌‌‌‌های 10، 11 و 12 حرف اخر به همراه کتاب کار دین و زندگی رایگان است و جهت کاهش زمان نت برداری نیز کتاب جامعی ارسال می‌شود و این پکیج به تدریس کامل و بررسی و تحلیل تخصصی آیات و روایات، خلاصه و جمع بندی مفاهیم و نکات درس به درس، حل تست کنکور‌‌‌‌های اخیر با تشریح تمام گزینه ها،

بررسی نکات ترکیبی و ارتباطی بین آیات و متون، تکرار و مرور زیاد برای تسلط بر آیات، ارائه کتاب مصور دینی 100 (تمام رنگی و با هنر پویانمایی، ارائه کلی نکات مخفی برای تشخیص عبارات شبیه به هم ایجاد شده است. حرف اخر در دینی مصور قصدش این بود تا مباحث سخت را برای دانش آموز در حجمی خیلی کم مرور کند و تسلط دانش آموزان را بالا ببرد.

-پیشنهاد: 20درصد از پکیج 0 تا 100 حرف آخر (شامل همه دروس تخصصی و عمومی سه سال و کنکور با آزمون‌‌‌‌های جامع) را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید! (جهت سفارش اینجا کلیک کنید)


 • ارتباط با مشاوران مرکزی دپارتمان نخبگان حرف آخر برای برنامه ریزی مطالعه دین و زندگی:

دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید برای مشاوره رایگان و تهیه پکیج دینی حرف آخر و سایر منابع برتر امتحانی و کنکوری ما، از انتشارات مرکزی حرف آخر واقع در تهران، می‌توانند با شماره‌‌‌‌های زیر تماس حاصل بفرمایند:

 • - شماره تلفن مستقیم مشاورین فروش: 09120663015 – 09399585899

.- تلفن دفتر مرکزی بخش مشاوره و فروش: 02191010336

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.