زمین شناسی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید موسسه ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما

زمین شناسی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید موسسه

(0)
(0)

پکیج زمین‌شناسی سال یازدهم - موجودی: 5000

https://harfehakharpub.com/uploadfile/file_portal/site_6943_web/file_portal_end/بخش-محتوایی-سایت/صفحات-سایت/geology-harfeakhar.jpg
زمین شناسی حرف آخر نسخه اصلی | آخرین آپدیت 1403 جدید موسسه
رنگ و مدل کالا
پکیج زمین‌شناسی سال یازدهم
تعداد
+
_
عدد
754,000 تومان
980,000 تومان
موجود
گارانتی کالا:

Harfeakhar ICOM

پکیج جدید زمین شناسی حرف آخر با تدریس استاد علی صداقتی در اختیار داوطلبان قرار گرفته است, محصول زمین شناسی به شدت جذاب و به روز بصورت VOD تدریس شده است و ادبیات تدریس این دوره کاملا متفاوت با محصولات موجود در بازار است. ویدئوها به صورت کاملا ویژه و با لحنی جدید ارائه شده تا بتواند آموزش بسیار عالی و قدرتمندی را به دانش آموزان پایه 11م و کنکوری ارایه دهد.. - - - ← برخی ویژگی های محصول زمین شناسی 11م: ✅ پرداختی و واریز مستقیم به شماره حساب بانک ملت، به اسم خود موسسه حرف آخر. ○ قابیلت مشاهده ویدئوها و کتاب‌کار در تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر خانگی. ○ بدون محدودیت زمانی و فاقد تاریخ انقضاء (بصورت دائم VOD). ○ ویژه کنکور سراسری 1403/1404 و همچنین مناسب امتحانات نهایی. - - - ✅ ⇔ گواهینامه‌ها و استاندارد‌های مطمئن: این وبسایت مرکزی، دارای مجوز رسمی نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صمت، نشان طلایی نمادملی ساماندهی الکترونیکی، گواهی‌نامه SSL Certificate امنیت دیجیتال، مجوز فروشگاهی معتبر متصل به درگاه رسمی بانک، حساب اصلی موسسه است.

جزئیات پکیج ویژه و قدرتمند زمین‌شناسی

  • مدرس: استاد علی صداقتی
  • رشته: علوم تجربی + ریاضی-فیزیک

► روش تدریس:

یکی از پکیج هایی که حرف آخر در اختیار داوطلبان و دانش آموزان قرار می‌دهد، پکیج زمین شناسی حرف آخر است. محاسبات حرف آخر زیر نظر استاد منتظری و استاد صداقتی تهیه شده است. این پکیج برای دروس تخصصی فوق العاده کاربردی است. بخش دارای الگو زمین، برای خاصتا رشته تجربی و ریاضی است؛ قسمت بزرگی از تستهای کنکور سوالات ترکیبی هستند و اساتید با سبک های نوین و کاربردی زمین کنکور را در چند سبک تقسیم بندی کرده اند تا تمام مباحث را بطور کامل پوشش دهند، مطالب بصورت ترکیبی تدریس و تکنیک های برتر تست زدن و درک سریع سوالات مبهم ارائه شده است.

جزئیات این پکیج جامع
مختص رشته:علوم تجربی، ریاضی-فیزیک
تعداد VODها:1 پک کامل
ویژه پایه:سال 11م

تدریس سال:

1402-1404
مدرس:استاد علی صداقتی
روش تدریس:انیمیشن/پویانمایی خط به خط کل کتاب
تست + سوال:داخل فیلم وی او دی ها دارد
سطح رضایتمندی:فوق العاده عالی

در لیست بودجه بندی کتاب زمین شناسی کنکور مزایای فیلم های آموزشی در این قسمت به بررسی دو مزیت این محصولات آموزشی می‌پردازیم موارد خوب: 1- آموزش فعالانه پیگیری می‌شود والدین فعالیت تحصیلی پویا را مشاهده میکنند؛ آموزشی است که در آن دانش آموزان و معلم ارتباط علمی با یکدیگر خواهند داشت. معلم در طول جلسه بر روند یادگیری دانش آموز تاثیر کامل خواهد داشت باشد. فرد در این فرآیند کاملاً با درس ضمن تعامل از موقعیت خود نیز استفاده خود را میکند تا سوالاتی را دقیق حل کند.

پکیج های دروس تخصصی حرف آخر | آخرین آپدیت 1403 کنکور

روش الگویی حرف آخر با دی وی دی های آموزشی آغاز شد امکانات زیادی را برای همه فراهم می‌کرد، به این ترتیب با تماس چشمی، پرسش و پاسخ، مشارکت دانش آموز در فرآیند یادگیری و... خواهیم شد در نتیجه شاهد افزایش کیفیت خواهیم بود در درس ها. بنابراین 1- با وی او دی آموزشی کنکور می‌تواند جایگزین کافی برای کلاس های حضوری باشد. 2- زمان نمی‌برد فرد برای استفاده از این وی او دیها علاوه بر زمانی که در کلاس می‌گذرانند باید تایم نسبتا کمی را صرف تماشای تست آنها کنند؛ این امر زمان زیادی را از آنها نخواهد گرفت.

 

لیست مباحث پکیج زمین شناسی 11م رشته تجربی و ریاضی
فصل اول: آفرینش کیهان و تکوین زمینآفرینش کیهان
کهکشان راه شیری
منظومه شمسی حرکات زمین
تکوین زمین و آغاز زندگی در آن
سن زمین
زمان در زمین شناسی
پیدایش اقیانوسها
حرکات زمین
فصل دوم: منابع معدنی و ذخایر انرژی، زیربنای تمدن و توسعهمنابع معدنی در زندگی ما
غلظت عناصر در پوسته زمین
کانسنگ
اکتشاف معدن
استخراج معدن و فراوری ماده معدنی
گوهرها، زیبایی شگفت انگیز دنیای کانیها
سوختهای فسیلی
فصل سوم: منابع آب و خاکآب جاری
آب زیرزمینی
منابع خاک
خاک و فرسایش
فصل چهارم: زمین‌شناسی و سازه‌های مهندسیمکان یابی سازه ها
تنش
رفتار مواد در برابر تنش
نفوذپذیری
مکان مناسب برای ساخت سد
مکان مناسب برای ساخت تونل و فضاهای زیرزمینی
مکان مناسب برای ساخت سازه های دریایی
پایداری سازه ها
مصالح مورد نیاز برای احداث سازه ها
رفتار خاک ها و سنگ ها در سازدها
کاربرد مصالح خاک و خرده سنگی در راه سازی
فصل پنجم: زمین‌شناسی و سلامتزمین شناسی پزشکی
پراکندگی و تمرکز عناصر
منشأ بیماری های زمین زاد
کاربرد کانی ها در داروسازی
فصل ششم: پویایی زمینشکستگی ها
زمین لرزه
امواج لرزهای
مقیاس اندازه گیری زمین لرزه
پیش بینی زمین لرزه
ایمنی در برابر زمین لرزه
چین خوردگی
اتشفشان
فواید اتشفشان ها
فصل هفتم: زمین‌شناسی ایرانتاریخچه زمین شناسی ایران
نقشه های زمین شناسی
پهنه های زمین شناسی
منابع معدنی
ذخایر نفت و گاز ایران
گسل های اصلی
آتشفشانهای ایران
زمین گردشگری
ژئوپارک

 

در زمین حرف آخر ما مزایای انعطاف پذیری یکی از مزیتهای وی او دی های آموزشی نسبت به کلاسهای حضوری اینست که دانش آموز محدودیت زمانی ندارد، می‌تواند طبق برنامه خود در تاریخ های معین از آن استفاده کند، همچنین می‌تواند میزان مطالب موجود را محدود کند. می‌خواهد هر روز بخواند و این به برنامه او انعطاف بیشتری نسبت به درس های حضوری می‌دهد. البته این امر نباید باعث شود که فرد مدام از کار خود غافل شود و از این مشکل سوء استفاده کند. توانایی تسلط یکی دیگر از ویژگی هایی که گاهی باعث می‌شود اینها را به کلاسهای حضوری ترجیح دهند، امکان تکرار موضوعات است.


 

البته در مطلب بهترین روش مطالعه و تکنیک‌های تست زنی 1403 این می‌تواند مثل تقویت کننده تمام شود. به عنوان مثال، دانش آموزان با توجه به اینکه فرصت چندین بار تماشای جلسات را خواهند داشت، با تمرکز و توجه کافی ارائه شده، در نهایت مجبور می‌شوند این دروس را چندین بار و معمولاً با صرف زمان کم مشاهده کنند. در این بین قوی شده در عین حال، دانش‌آموزانی که اصول استفاده از این وی‌اودی‌ها را رعایت می‌کنند، می‌توانند زمان تلف شده را کاهش دهند در صورت عدم درک بخشی از مطلب، با تغییر زدن ویدیو یا تماشای مجدد قسمت مورد نظر، شانس خوبی برای رفع باگ‌ها داشته باشند. محصول خوب، نتیجه آموزشی خوب است.

  • بسته روش مطالعه زمین شناسی رتبه های برتر - دانلود جزوه رایگان رشته علوم تجربی 1403

با پک Harfe Akhar رشته تجربی و ریاضی مهم ترین عاملی که در ساخت سی دی های آموزشی باید در نظر گرفت کیفیت آموزش است. نه فقط نام و شهرت موسسه و میزان تبلیغات. معلم کنکور حرفه ای باید دارای ویژگی های زیر باشد 1- مسلط و متعهد به محتوای کتاب درسی. با بررسی سوالات سراسری به خصوص در دهه گذشته به خوبی می‌توان دریافت که کتاب های درسی همیشه منبع اصلی کنکور سراسری نیستند. یک معلم خوب باید به متن تمامی مطالب استنباط شده آن و همچنین تغییرات کتابهای درسی مسلط باشد تدریسی کاملا مستند داشته باشد نه اینکه بدون استدلال روش های طولانی ابداع کند!!! ذهن داوطلب را پریشان می‌کند. (البته راه های منطقی و اصولی برای پاسخگویی سریعتر به برخی از سوالات وجود دارد)پکیج زمین شناسی حرف آخر سال یازدهم کنکور 1403 جدید


در بسته پکیج کامل رشته ریاضی نیز همراه با آزمونهای پذیرش با ازمون ها یک معلم خوب به طور مرتب فرآیند طراحی را تجزیه و تحلیل می‌کند. توانایی طراحی سوالات پایه استاندارد را از جایی به بعد و نقطه به نقطه در فیلم، علاوه بر دیدگاه معلم از طریق سوال تخصصی دارد. طراح همچنین به بررسی محتوا می‌پردازد. بر تغییرات سبک و سیاق مسلط می‌شود. البته تستهای خوب و استاندارد آزمون های عملی نیز باید به درستی تحلیل برای شرکت در اینها آماده شود. 3- جزوه ای برای یادآوری تدریس باید کتابچه راهنمای جامع کاملی را در اختیار شما قرار دهند و شخص بدون نگرانی کم و بیش آن را مطالعه کند، سبک برنامه باید به گونه ای باشد که روند یادگیری برای دانش باشد. مرتبط و با لحن و ترتیب تدریس مدرسه نوشته شده است تا در به خاطر سپردن و حفظ هر چه بیشتر کمک کند.

 

همچنین دارای تست های استاندارد شده کافی برای تسلط بر محتوای بیشتر است. اینرا می‌توان از قبل آماده کرد یا معلم از کسی می‌خواهد که در کلاس ترکیبی از این دو بنویسد. نکته مهم این است که معلم زحمت تهیه کتابچه راهنمای مناسب را به خود نمی‌دهد 4- تشویق به تمرین یک کار خوب قسمت اول یادگیری یعنی آموزش صحیح را به شماها می‌دهد، سپس از شما می‌خواهد که با حل تستهای بیشتر خود را بیازماید در صورت وجود اشکال رفع کند تا یاد گیری خود را تکمیل کند. مواد. طبیعتا با حل سوالات بیشتر سرعت و مهارت در حل سوالات افزایش مییابد.

  • تاثیر زمین شناسی در کنکور، کانال تلگرامی | زمین شناسی دوازدهم داریم؟ بودجه بندی زمین شناسی کنکور 1403

اینجا ضمن توانایی درک درس ممکن است با مربیان و اساتید بسیار تحصیلکرده آگاه مواجه شده باشید، اما به سختی میتوانید آن را به اشتراک بگذارید. ویژگی مهم معلمان خوب این است که می‌توانند هر آنچه را که نیاز دارند به بهترین شکل ممکن به دانش آموزان منتقل کنند. نکته: اگر معلم مدرسه شما این ویژگی ها را دارد، به سراغ فیلمها یا دورههای خصوصی نروید و سعی کنید از کلاس درس حداکثر استفاده را ببرید. آیا واقعاً نیاز به استفاده از VOD های آموزشی دارید؟ دانش آموزان به دلایل استدلال های مختلف به سراغ DVD ها میروند. در اینجا سه نکته کلیدی برای حرکت رو به جلو وجود داشت.

 

عدم دسترسی روان به معلمان برخی مدرسه را به خوبی درک نمی‌کنند فکر می‌کنند معلم آنها مفاهیم را به خوبی منتقل نمی‌کند، نمی‌توانند معلمان را تغییر دهند. این امر بیشتر در مناطق محروم رخ می‌دهد. پیشنهاد ما: بهتر است محصل ابتدا با استفاده از پکها که در اختیار دارند با کمک کتاب درسی و تستهای اینها سعی کنند مشکل خود را حل کنند. شاید این نوارها بتوانند با صرف زمان و هزینه کمتر، ضعف را جبران کنند و اگر به حل مشکل کمک نکرد، از پکهای مشاوره ای موسسه ما کمک بگیرند. عدم اعتماد به دبیر مدرسه برخی از از ابتدا وارد ترم می‌شوند.


عموما تنها به دلیل آنچه از تحصیلی برخی دیگر محروم می‌شنوند، با تعصبی که نسبت به معلم خود دارند، نمی‌توانند به طور منطقی نگرش تدریس و یادگیری را ارزیابی کنند. برای ما ارزش قائل می‌شوند و اعتمادشان را از دست نمی‌دهند تا بحث را خوب بیاموزد اگر فیلم خوبی دیده باشد عالی است. این دوستان گروه دیگری از متقاضیان حرف اخر هستند. پیشنهاد ما: اگر شما یکی از این دسته هستید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید اینست که این دیدگاه مثب را برای پیشرفت بگذارید سعی کنید به معلم خود اعتماد کنید تا اگر کوشا و متمرکز هستید، وضعیت واقعی خود را یاد بگیرید.

در 2 نیمسال تحصیلی شما پذیرفته اید که به توصیه های استاد و مشاوران ما خود عمل کنید، از پکها کمک بگیرید، اما هنوز تغییری در وضعیت شما وجود دارد، سپس می‌توانید VODها را به عنوان ابزاری برای بهبود در نظر بگیرید. لزوم تکرار چند نوبت برای درک بهتر برخی از که احساس می‌کنند برای اینکه خوب یاد بگیرند باید چندین بار آن را تماشا کنند، بنابراین علاوه بر حضور در وبینارها و حتی داشتن اساتید خوب، همگان استفاده می‌کنند. مشکلی که این دسته از کسان باید بدانند این است که این احساس گاهی کاملا اشتباه است و تنها از وسواسی نشات می‌گیرد که متاسفانه برخی در سال کنکور دچار آن می‌شوند.

  • راحت ترین فصل های زمین شناسی کنکور 11م - استاد علی صداقتی و فیلم حرف اخر

و پیشنهاد ما اگر احساس می‌کنید جزو این دسته هستید، حواستان باشد که چرخه یادگیری در جلسه درس هرگز خسته کننده نمی‌شود. بنابراین، اگر بعد از کلاس به مطالب تسلط ندارید، بلافاصله نگران نباشید، بلکه باید سعی کنید مراحل بعدی را طی کنید، یعنی بعد از تدریس، جزوه را بخوانید، تست ها را حل کنید و آنرا تجزیه و تحلیل کنید. در حالی که بدون نگرانی و اضطراب اگر دیدید بعد از این همه کار باز هم باید چندین بار ویدئو را تماشا کنید انجام دادن آن در مراحل بعدی دوره برایتان شیرین می‌کند، می‌توانید از طرح نخبگان کمک بگیرید. در همین صفحه چند شماره مهم برای خرید آورده شده است.


 

اگر پس از مطالعه تمامی موارد فوق به این نتیجه رسیدید که پکها می‌تواند در بهبود وضعیت تحصیلی شما موثر باشد می‌خواهید آنها را تهیه کنید، حتما به نکات زیر توجه کنید: هیچ ماست فروشی نمی‌گوید ماست من ترش است!!! پس سعی کنید آگاهانه و با چشمانی باز و با دقت به نکاتی که قبلا اشاره کردیم خرید کنید و نه بر اساس ادعای موسسات! هرگز یک بسته آموزشی برای کل سازمان خریداری نکنید زیرا هیچ تضمینی برای خوب بودن کیفیت تدریس تمامی دروس وجود ندارد و سعی کنید کلیپ مورد نظر خود را از موسسات مختلف انتخاب نکنید. برای، با مشاور مورد اعتماد ما که از آنها استفاده کرده اند، مشورت کنید.

 

هنگام خرید یک بسته خوش قیمت از موسسه، خدمات پس از فروش را بخواهید و برای نشان دادن دوره به استاد برنامه ریزی کنید. در نهایت برای دو تا سه درس تهیه کنید که در آن بیشترین آسیب را احساس می‌کنید و سعی کنید ابتدا در همان درس ها مشکل خود را حل کنید. آداب استفاده از برای کنکور باید بدانید که استفاده از مانند هر کسب و کاری آدابی دارد که برای انجام بهتر و تاثیرگذاری بیشتر باید به آن پایبند باشید: سعی کنید محیط اطراف خود را با محیط مشاور مرتبط کنید این بدان معناست که شما پشت میز خود بنشینید میز و اجسام جامد خود را در مقابل خود قرار دهید، نه زمانی که در رختخواب خود دراز کشیده اید.

 

تمرکز مدرس کاملا دقیق برای تدریس است، شروع به تماشای کنید نکات مفید و مهمی که استاد بیان می‌کند از شما می‌خواهد که در کتاب راهنما خود بنویسید و نکاتی را که فکر می‌کنید مهم هستند یادداشت کنید. استاد پس از توضیح هر بخش، به خصوص در مباحثی مانند ریاضی فیزیک، تعدادی سوال را حل می‌کند تا مطالب را بهتر تلفیق کند. قبل از اینکه معلم سوال را حل کند، ویدیو را بگیرید سعی کنید خودتان مثال را حل کنید. این امر یادگیری شما را بسیار افزایش می‌دهد امیدوارم این به شما در اتخاذ یک تصمیم درست منطقی کمک کرده باشد. همانطور که دکارت می‌گوید راهنمای کوچکی برای پیمودن مسیر درست باشد: کسانی که آهسته راه می‌روند، اگر همیشه راه را درست بروند، از کسانی که سرعت می‌گیرند و به بیراهه می‌روند، فراتر می‌روند.

  • کلاس خصوصی درس زمین شناسی استاد صداقتی نظام جدید چیست و آیا خوب است؟

پس اگر احساس می‌کنید در مسیر درستی هستید، با اعتماد به نفس و قدرت به راه خود ادامه دهید، منتظر نتایجی باشید که می‌خواهید. عوامل مهم و موثر برای موفقیت دعوامل مهم و موثر در در این قسمت ارائه شده است. بدون شک یکی از علاقه مندی های اصلی اکثر جوانان جامعه علم دوست امروز ایران شرکت در آزمونهای سرنوشت ساز سراسری دانشگاه ها برای اخذ مجوز ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته های مختلف دانشگاهی است. در سال های اخیر ظرفیت پذیرش دانشجو افزایش چشمگیری داشته است و امروزه کمتر افرادی هستند که به هیچ وجه نتوانند مجوز ادامه تحصیل بگیرند. اما این امر باعث از بین رفتن رقابت بین دانشجویان نشد، زیرا هدف آنها اکنون فقط پذیرش آنها در دانشگاه نیست.

 

در عوض تمام تلاش داوطلبان این است که بتوانند مجوز ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه دانشگاه مورد نظر را دریافت کنند. با توجه به نکات ذکر شده، لازم است با انگیزه علاوه بر دوره های فراگیری معدن، برنامه ای برای افزایش بهره وری خود تهیه کنند. این بدان معناست که آنها می‌توانند با اختصاص زمان معقول و مساوی به سایر رقبا به نتایج بهتری دست یابند. داوطلبها با آزمون های مدارس آشناست سال هاست که امتحان داده است، اما اینحال وضعیت جدیدی است که به مهارت هایی غیر از مهارت های دوره تحصیلی نیاز دارد. تفاوت بین امتحانات مدارس و آزمون سراسری 1401 باعث می‌شود شاگرد در این دو امتحان عملکرد متفاوتی داشته باشند که عبارتند از انها.

 

دانش‌آموزان و داوطلبان که خلاصه‌نویسی کاری زمان‌بر است، این تخفیف حرف اخر جهت خرید محصولاتی است که باعث صرفه‌جویی در وقت و انرژی آنها در هنگام مطالعه برای کنکور می‌شود. اما باید بدانید که این خلاصه‌ها در بررسی‌های زیر می‌توانند کمک زیادی به روند مطالعه کنند. حتماً علاوه بر چکیده مطالب مهم را خودتان انتخاب کنید. نخواندن قسمت های مهم از خلاصه های دوستانتان؛ زیرا ممکن است نکات مهمی که برای شما سخت و برای دوستانتان آسان بوده از قلم افتاده باشد. این کار باعث می‌شود پس از خواندن متن اصلی نتوانید برخی از مطالب را بخوانید یا فراموش کنید.

 

مجموعه‌های مهارتی که می‌توانستند آموزش داده شوند، جایگزین هوش مصنوعی و سایر فناوری‌های روباتیک خواهند شد. تا زمانی که برنامه های آموزشی به طور گسترده در دسترس باشند، دیگر به مهارت های مورد نیاز نیازی نخواهند داشت. تمام تأکید آموزش اکنون باید به سمت توسعه مهارت های زندگی شخصی باشد تا رویکرد سنتی مبتنی بر شغل. همچنین تأثیر اقتصادی اجتماعی گسترده اتوماسیون عمومی و هوش مصنوعی وجود دارد که باید برای توزیع مجدد ثروت و تمرکز مهارت های زندگی بر یادگیری مادام العمر مورد توجه قرار گیرد.

 

پیشنهاد ویژه از سایت حرف آخر: نکات مهم برای تفوق 1- اهمیت: امتحان مدرسه معمولاً در یک درس در سال تحصیلی نمره ای است که می‌توان آن را جبران کرد، اما آزمون سراسری راه ورود به دانشگاه را مشخص می‌کند و احتمالاً مسیر زندگی فرد را تغییر می‌دهد. 2. شماره: داوطلب در مدرسه با تعداد محدودی از همکلاسی های خود که می‌شناسد و من در کنکور با تعداد زیادی داوطلب که نمی‌شناسد سر و کار دارد. 3- رقابت: در کلاس درس، دانش آموز خوب به راحتی دانش آموز می‌شود نفر اول اما ممکن است همان فرد در کنکور وضعیت چندان خوبی نداشته باشد.

  • قیمت بسته صفر تا صد دروس تخصصی حرف آخر  - سفارش و خرید محصول حرف اخر 1404

این بسته های رایگان چطور است؟ سامان یاری، مشاور فرهنگی موسسه: برای تخصیص بسته به دانش آموزان در جامعه آماری بزرگ، اینطور برنامه‌ریزی شده که به همه اختصاص داده شود. هر 1 روز یکبار، این بسته فعال می‌شود و برنامه‌ریزی فعلی برای یک سال آینده است که به واسطه این طرح در هر شهری، برای خانوادها فعال و پاسخ مثبت دیده شود و مهلت ثبت نام رایگان نامحدود است. تین مشاوره اعلام کرد سرپرستان خانواری که در محصل دارند تا پایان هفته جاری می‌توانند برای دریافت پک رایگان ما ثبت‌نام کنند.

 

با توجه به حجم کتب در دوره متوسطه دوم معمولاً کتاب تست گرفته می‌شود در حالی که در مورد دروس 3 ساله دبیرستان سوالاتی مفهومی مطرح می‌شود؛ داوطلب با تعداد زیادی دروس مواجه میشود. زمان: در امتحانات مدرسه مشکل زمانی وجود دارد و دانش آموز وقت کافی برای پاسخگویی به سوالات ندارد. در مدتی که در خانه هستید سوالات زیاد و زمان محدود وجود دارد. پذیرش در دانشگاه و رشته تحصیلی نیازمند منبع قوی است. داوطلبان پذیرش خود را در صورت نرسیدن به علایق خود بی ارزش می‌دانند! نوع سوالات معمولاً در پکیجهای استاد نوع سؤالات را پیش بینی میکند، سوالاتی توسط طراحانی مطرح می‌شود که ربطی به سطح پائین مدارس ندارند و درجه آنها استاندارد است. شما همراهان گرامی جهت دریافت این بسته قدرتمند هدیه رایگان ما از دفتر مرکزی تهران با شمار های زیر تماس حاصل بفرمائید.


مشاوره قبل از تهیه محصول: 09120663015 - 02166096851

پاسخگویی از ساعت 8 الی 24

 

مشاهده همه محصولات آزمون های جامع حرف آخر آپدیت 1403 | مجموعه جدید 0 تا 100 و 6040

 


The new Geology package of the Harfe Akhar has been made available to the candidates by the teaching of professor Ali Sedaghati, the geology product is extremely attractive and up-to-date and taught as VOD and the teaching literature of this course is completely different from the products available in the market.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)