بسته های هدیه، پکیج های هدیه ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(1)
(0)
طرح نخبگان حرف آخر

طرح نخبگان موسسه حرف آخر از پیشنهاد های عالی برای دانش آموزان مدرسه ای و کنکوری می باشد، کسب موفقیت و نتیجه خوب زمانی به دست میآید که استعدادهای وجودی خودمان را بشناسیم و آنرا پرورش دهیم، استعداد و توانایی های ما جزو قدرت وجودی ما هستند که در تمام مراحل زندگی خود می تواند از آن استفاده کنید و موفق شوید.

بنابراین تمام دانش آموزان استعداد بالقوه ای دارند و که توسط مشاوری متخصص و یا تیم حرفه ای مانند موسسه حرف آخر میتواند به مرحله عمل و شکوفایی برسد و ما بوسیله طرح نخبگان، طرح برنامه 1000 ساعته و پروژه 6040 و.. استعداد شما را کشف خواهیم کرد.

اینجا بخوانید: فرصت استفاده محدود تخفیفات این ماه

خوشبختانه دانش آموزان حرف آخری هر ساله در آزمون سراسری رتبه برترهای زیادی در رشته های متنوع مانند شاخه های پزشکی و مهندسی را روانه دانشگاه کرده و امیدواریم که شما هم بتوانید با ما پیشرفت کنید. طرح پرکاربرد نخبگان، جزو طرح های ویژه حرف اخر است که برنامه ریزی دقیقی را همرا با پک مشاوره اساتید و همچنین ارتباط رایگان با مشاوران انگیزشی موسسه را در اختیار مخاطب قرار می دهد.

از خصوصیات این طرح:

 • مشاوره انگیزشی و  تویت روحیه در ایام کنکور
 • ارتباط مستقیم با رتبه برترها و دکترین اکثر رشته ها.
 • پشتیبانی آموزشی رایگان.
 • مشاوره و برنامه ریزی تخصصی.
 • انعطاف پذیری و تعادل در برنامه ریزی
 • ارتباط با بهترین اساتید در زمینه آموزش به صورت مفهومی
 • برنامه ریزی ویژه (شرکت در طرح برنامه ریزی 4 ماهه کل دروس تخصصی و عمومی.
 • ارتباط با دانش آموزان و پرسش و پاسخ روزانه بصورت مجازی و تلفنی.
 • رفع اشکال در طول برنامه ریزی و پادکست های آموزشی درباره نحوه مطالعه دروس.
 • تست هوش و آزمون های آزمایشی و سنجش مخاطب در طول مدت طرح.
 • آزمون تعیین سطح موسسه حرف آخر و آی کیو توسط رتبه برترهای کنکور سالهای اخیر.

 

این طرح برای دانش آموزان سال دهم، یازدهم، دوازدهم و پشت کنکوریهای تجربی و ریاضی که قصد قبولی در رشته های عالی دانشگاه (پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، مهندسی نفت و هوافضا) را دارند است و با برنامه ریزی ویژه به  دانش آموز، تمام شرکت کنندگان در این طرح حتما با مشاورین ارشد سایت مرکزی تماس بگیرند تا با هزینه کم و اطمینان کامل در کنکور سراسری موفق شوند و مانند سایر طرح ها لازم است دانش آموز پس از دریافت برنامه مشاور خود گزارش هفتگی برای وی ارسال کند تا تمامی کارهای مشاوره و راهنمایی انجام شود، همچنین مشاوران ما سعی دارند با اطلاعات مفیدی که در اختیار دانش آموزان قرار می دهند کمک کنند تا به رشته مورد علاقه خود برسند.

ثبت نام در طرح نخبگان موسسه حرف آخر:

برای ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر میتوانید با شماره ثابت  021- تماس بگیرید، و یا ارسال پیامک به شماره 09120663015 پیامک طرح مشاوره را ارسال کرده و منتظر تماس مشاورین رتبه پرور موسسه حرف آخر باشید و اطلاعات بیشتری را کسب کنید. بنابراین از آنجایی که ثبت نام دانش آموزان بر اساس مشورت اعضای تیم مشاوران موسسه حرف آخر انجام میشود و ظرفیت ثبت نام در طرح نخبگان محدود بوده و اولویت با کسانی است که زودتر با مشاورین ما تماس میگیرند، پس به دانش آموزان اکیدا توصیه میشود هرچه زودتر در طرح نخبگان از طریق روش گفته شده شرکت کنند تا شاهد پیشرفت در پروسه مطالعه روزانه خود باشند

بیشتر بخوانید:  آخرین اخبار مربوط به ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان

whatsuptelegraminstagram

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegramwhatsupmailinstagramaparat
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338