طرح نخبگان موسسه حرف آخر | ثبت‌نام و شرایط مشاوره+جزئیات کامل ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(2)
(0)
طرح نخبگان حرف آخر

-طرح نخبگان چیست؟!

مزایای شرکت در طرح نخبگان حرف آخر چیست؟ همانطور که می‌دانید به دلایل مشخص و نامشخص زیادی همه انسان ها در حرفه یا پیشه ای استعداد لازمه را دارند اما گاهی نیز در شناخت و بعضا پرورش آن موفق نیستند! این استعدادها با مرور زمان یا کشف می‌شوند یا نمی‌شوند

اما غالبا در برابر چشم‌‌‌‌های ناخودآگاه ما هستند و اگر خوب پرورش بهترین سرمایه بشر است و منبع غنی از توانایی ها که در تمام مراحل زندگی می‌توان از آن به نحو احسن، نهایت استفاده را کرد.

کشورهایی که راه علم و توسعه را پیموده اند در وحله اول نظام آموزشی و نخبگان را مورد توجه قرار داده اند.

توجه به اهمیت، نقش و جایگاه دانش آموزان نخبه یا دارای هوش و استعداد برتر در توسعه، و خاصتا در زمینه تولید علم، امری ضروری است. شناسایی، توانمند سازی، حمایت از استعداد‌‌‌‌های برتر و زمینه سازی برای اثرگذاری آنان در موسسه حرف آخر اخیرا اجرا شده است و برنامه و طرح نخبگان حرف آخر (Harfe Akhar Institute Elites Plan)، بر پایه علم و تخصص است بنابراین می‌توانند نقشه راه‌‌‌‌های فراگیری و مطالعه موفق تر را برای دانش آموزان ترسیم کنند.طرح نخبگان حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان گرامی، به هر چه که آرزو کنید اگر تلاش کنید قطعا خواهید رسید، چرا که خدای بزرگ قدرت آن را در وجود شما گزاشته و میل و آرزو دلیل بر توانایی رسیدن به آن است. کسانی که در پی ورود به دانشگاه هستند، و اکثر داوطلبان و دانش آموزان تلاشگر عزیز در پی کسب یک نتیجه بسیار خوب در دوران تحصیل و بعدا در کنکور سراسری هستند؛ بدست آوردن نتیجه مطلوب نیز وقتی ایجاد میشود که برترین برنامه ریزی و پروژه‌‌‌‌های را برای مطالعه پیش از کنکور داشته باشیم.

نقش مشاوران در طرح نخبگان حرف آخر بسیار علم محوری است، شفاف و روشن بودن و همچنین قابلیت اجرای برنامه ریزی‌‌‌‌های ما در زمان و توان تعیین شده، از مهمترین ویژگی‌‌‌‌های این طرح است و ابتدا به نیاز‌‌‌‌های اساسی کنکوری توجه شده است.

چرخ اصلی حرف آخر را رتبه برتر‌‌‌‌های کنکوری موسسه و نخبگان می‌چرخانند و طرح نخبگان بهترین گذینه برای سایر داوطلبان سال‌‌‌‌های آینده به شمار می‌آید. طرحی که مثل سایر موسسات، در حرف آخر دیگر شعار نیست و عین واقعیت است.
در این طرح تلاش بر اینست که فارغ از اینکه شما شخصی با معدل بالا، متوسط و یا پائین هستید توسط تیم کتخصصین ما برای شما بهترین برنامه ریزی درسی انجام گردد؛

بنابراین ما به وسیله ی این طرح در نظر داریم که استعداد‌‌‌‌های نهفته دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری را کشف و در راستای توانایی و اهداف خود فرد هدایت کنیم:

طرح نخبگان نیز به عنوان یک شرایط خاص، دارای ویژگی هایی ارزشمند برای دانش آموزان است، و از دیدگان حرف آخر حمایت علمی از این دسته دانش آموزان امری ضروری است؛ وجود رتبه برتر‌‌‌‌های طرح رتبه برتر در کنکور‌‌‌‌های سالیان اخیر زمینه فعالیت کاربردی بیشتر تعداد زیادی از مشاوران در زمینه‌‌‌‌های مختلف مشاوره ای را نیز فراهم خواهد کرد.

-برخی سوالات متداول درباره پروژه نخبگان:

.- طرح نخبگان شامل چه دانش آموزانی می‌شود؟
.- هزینه ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر چقدر است؟
.- ویژگی‌‌‌‌های طرح نخبگان چیست؟
.- طرح نخبگان برای چه کسانی است؟
.- طرح نخبگان چی هست؟
.- طرح نخبگان کی شروع میشه؟
.- در طرح نخبگان مشاوره رایگان است؟
.- قیمت این طرح چقدر است؟
.- بهترین مشاور این طرح رو میخوام؟
.- آزمون تعیین سطح حرف آخر
.- هزینه ثبت نام در موسسه حرف آخر
.- ثبت نام در طرح‌‌‌‌های حرف آخر

 

گروه مشاوره این سایت حرف آخر، طرح نخبگان را بزرگترین امتیاز برای دانش آموزان می‌داند و چه بسا داوطلبان و کسانی که از داشتن این طرح محروم بوده اند اما با کمک مشاوران توانمند ما به موفقیت بالایی دست یافته اند.

در این راستا مشاوران حرف آخر به منظور زمینه سازی برای اثرگذاری نخبگان و استعداد‌‌‌‌های برتر، ضمن تأکید بر حمایت آنان برای راندمان بیشتر، طرح نخبگان سایت حرف آخر تلاش دارد بستری برای مشاوره ویژه آنان نیز فراهم کند    

"طرح نخبگان، طرح کشف، پرورش و رشد استعداد‌‌‌‌های همه شماهاست اگر مایل به تغییر باشید..!"

طرح نخبگان جزء طرح‌‌‌‌های ویژه حرف آخر است؛ طرح نخبگان موسسه حرف آخر از پیشنهاد‌‌‌‌های عالی برای دانش آموزان مدرسه ای و کنکوری است، کسب موفقیت و نتیجه خوب زمانی به دست میآید که استعداد‌‌‌‌های وجودی خودمان را بشناسیم و آنرا پرورش دهیم، استعداد و توانایی‌‌‌‌های ما جزو قدرت وجودی ما هستند که در تمام مراحل زندگی خود می‌تواند از آن استفاده کنید و موفق شوید.

همانطور که استاد عبدالرضا منتظری گفته است، حمایت از نخبگان، یک ضرورت است و همیشه از مشاوران خواسته اند که به بررسی، شناخت، جذب و حمایت و پشتیبانی از استعداد‌‌‌‌های برتر و نخبگان بپردازند.
بنابراین تمام دانش آموزان استعداد بالقوه ای دارند و که توسط مشاوری متخصص و یا تیمd حرفه ای مانند موسسه حرف آخر میتواند به مرحله عمل و شکوفایی برسد و ما بوسیله طرح رتبه برتر، طرح برنامه 1000 ساعته و پروژه 6040 و.. استعداد شما را کشف خواهیم کرد.

اینجا بخوانید: فرصت استفاده محدود تخفیفات این ماه

خوشبختانه دانش آموزان حرف آخری هر ساله در آزمون سراسری رتبه برتر‌‌‌‌های زیادی در رشته‌‌‌‌های متنوع مانند شاخه‌‌‌‌های پزشکی و مهندسی را روانه دانشگاه کرده و امیدواریم که شما هم بتوانید با ما پیشرفت کنید.

طرح پرکاربرد نخبگان (Elites Plan)، جزو طرح‌‌‌‌های ویژه حرف اخر است که برنامه ریزی دقیقی را همرا با پک مشاوره اساتید و همچنین ارتباط رایگان با مشاوران انگیزشی موسسه را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.

در طرح نخبگان، زمینه برای شناسایی دقیق تر استعداد‌‌‌‌های برتر و زمینه را برای کمک و اثرگذاری بر آنان در حوزه مشاوره تخصصی فراهم شده است تا گام‌‌‌‌های بلندتری برای موفقیت این آینده سازان در قبولی رشته‌‌‌‌های مختلف برداشته شود.


-برخی از خصوصیات و ویژگی‌‌‌‌های طرح نخبگان:

 1. مشاوره انگیزشی و تقویت روحیه در ایام کنکور جهت جلوگیری از خستگی و دلسردی و احساس ناتوانی مصمم تر کردن شخص.
 2. ارتباط مستقیم با رتبه برترها و دکترین اکثر رشته ها.
 3. پشتیبانی و پیگیری آموزشی رایگان.
 4. مشاوره و برنامه ریزی تخصصی.
 5. انعطاف پذیری و تعادل در برنامه ریزی.
 6. ارتباط با بهترین اساتید در زمینه آموزش به صورت مفهومی
 7. طراحی و ارائه برنامه ریزی ویژه، تعاملی و بسیار منحصر به فرد توسط مشاوران ما (و شرکت در طرح برنامه ریزی 4 ماهه کل دروس تخصصی و عمومی)
 8. ارتباط با دانش آموزان و پرسش و پاسخ روزانه بصورت مجازی و تلفنی.
 9. بررسی گزارش مطالعه ی دروس برنامه ریزی شده بصورت روزانه و هفتگی توسط مسئول پیگیری پروژه.
 10. رفع اشکال مباحث درسی در طول برنامه ریزی و پادکست‌‌‌‌های آموزشی درباره نحوه مطالعه دروس.
 11. تست هوش و آزمون‌‌‌‌های آزمایشی و سنجش مخاطب در طول مدت طرح.
 12. برنامه ریزی بر اساس آزمون‌‌‌‌های آزمایشی و آزمون تعیین سطح موسسه حرف آخر و آی کیو توسط رتبه برتر‌‌‌‌های کنکور سال‌‌‌‌های اخیر.
 13. تماس تلفنی اساتید طرح نخبگان و در زمینه رفع اشکال، آموزش دروس و مطالب و یادگیری آسان درس ها.

این طرح برای دانش آموزان سال دهم، یازدهم، دوازدهم و پشت کنکوری‌‌‌‌های تجربی و ریاضی که قصد قبولی در رشته‌‌‌‌های عالی دانشگاه (پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، مهندسی نفت و هوافضا و..) را دارند است و با برنامه ریزی ویژه به دانش آموز، تمام شرکت کنندگان در این طرح حتما با مشاورین ارشد سایت مرکزی تماس بگیرند تا با هزینه کم و اطمینان کامل در کنکور سراسری موفق شوند

مانند سایر طرح ها لازم است دانش آموز پس از دریافت برنامه مشاور خود گزارش هفتگی برای وی ارسال کند تا تمامی کار‌‌‌‌های مشاوره و راهنمایی انجام شود، همچنین مشاوران ما سعی دارند با اطلاعات مفیدی که در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند کمک کنند تا به رشته مورد علاقه خود برسند.


-ثبت نام در طرح نخبگان موسسه حرف آخر:

موسسه حرف آخر در طرح نخبگان برای دانش آموزان مستعد تحصیلی، داوطلبان آینده ساز شرایط ویژه و مناسبی را برای هر یک از آنان طراحی کرده و همچنین سعی شده نحوه حمایت از استعداد‌‌‌‌های برتر به بهترین شیوه اجرا شود.

از آنجا که تعداد دانش آموزان در طرح رتبه برتر این روزها زیاد هستند، ما سعی کرده ایم به حمایت همه جانبه از استعداد‌‌‌‌های برتر با مشاوران برتر شروع کنیم و تلاش کرده ایم در این برهه زمانی با برنامه‌‌‌‌های حمایتی و جدیدترین سیستم آموزشی حرف آخر به پرورش نخبگان بپردازیم.

 • برای ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر میتوانید با شماره ثابت 02191010336 تماس بگیرید، و یا ارسال پیامک به شماره 09120663015 پیامک طرح مشاوره را ارسال کرده و منتظر تماس مشاورین رتبه پرور موسسه حرف آخر باشید و اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

بنابراین از آنجایی که ثبت نام دانش آموزان بر اساس مشورت اعضای تیم مشاوران موسسه حرف آخر انجام می‌شود و ظرفیت ثبت نام در طرح نخبگان محدود بوده و اولویت با کسانی است که زودتر با مشاورین ما تماس می‌گیرند،

پس به دانش آموزان اکیدا توصیه می‌شود هرچه زودتر در پروژه نخبگان از طریق روش گفته شده شرکت کنند تا شاهد پیشرفت در پروسه مطالعه روزانه خود باشند

 • -تماس با دفتر نخبگان موسسه حرف آخر:09399585899

-بیشتر بخوانید: آخرین اخبار مربوط به ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02191010338
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015- 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).