طرح نخبگان موسسه حرف آخر | ثبت‌نام 1400 و شرایط مشاوره+جزئیات ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(4)
(0)
طرح نخبگان حرف آخر
 • طرح نخبگان چیست؟! ثبت نام سال 1400 + شرایط جدید

مزایای شرکت در طرح نخبگان حرف آخر چیست؟ همانطور که می‌دانید به دلایل مشخص و نامشخص زیادی همه انسان ها در حرفه یا پیشه ای استعداد لازمه را دارند اما گاهی نیز در شناخت و بعضا پرورش آن موفق نیستند! این استعدادها با مرور زمان یا کشف می‌شوند یا نمی‌شوند. اما غالبا در برابر چشم‌‌‌‌های ناخودآگاه ما هستند و اگر خوب پرورش بهترین سرمایه بشر است و منبع غنی از توانایی ها که در تمام مراحل زندگی می‌توان از آن به نحو احسن، نهایت استفاده را کرد.

 

کشورهایی که راه علم و توسعه را پیموده اند در وحله اول نظام آموزشی و نخبگان را مورد توجه قرار داده اند.

توجه به اهمیت، نقش و جایگاه دانش آموزان نخبه یا دارای هوش و استعداد برتر در توسعه، و خاصتا در زمینه تولید علم، امری ضروری است. شناسایی، توانمند سازی، حمایت از استعداد‌‌‌‌های برتر و زمینه سازی برای اثرگذاری آنان در موسسه حرف آخر اخیرا اجرا شده است و برنامه و طرح نخبگان حرف آخر (Harfe Akhar Institute Elites Plan)، بر پایه علم و تخصص است بنابراین می‌توانند نقشه راه‌‌‌‌های فراگیری و مطالعه موفق تر را برای دانش آموزان ترسیم کنند.طرح نخبگان حرف آخر 1400

دانش آموزان و داوطلبان گرامی، به هر چه که آرزو کنید اگر تلاش کنید قطعا خواهید رسید، چرا که خدای بزرگ قدرت آن را در وجود شما گزاشته و میل و آرزو دلیل بر توانایی رسیدن به آن است. کسانی که در پی ورود به دانشگاه هستند، و اکثر داوطلبان و دانش آموزان تلاشگر عزیز در پی کسب یک نتیجه بسیار خوب در دوران تحصیل و بعدا در کنکور سراسری هستند؛ بدست آوردن نتیجه مطلوب نیز وقتی ایجاد میشود که برترین برنامه ریزی و پروژه‌‌‌‌های را برای مطالعه پیش از کنکور داشته باشیم.

 

نقش مشاوران در طرح نخبه ها بسیار علم محوری است، شفاف و روشن بودن و همچنین قابلیت اجرای برنامه ریزی‌‌‌‌های ما در زمان و توان تعیین شده، از مهمترین ویژگی‌‌‌‌های این طرح است و ابتدا به نیاز‌‌‌‌های اساسی کنکوری توجه شده است. چرخ اصلی حرف اخر را رتبه برتر‌‌‌‌های کنکوری موسسه می‌چرخانند و طرح نخبه بهترین گذینه برای سایر داوطلبان سال‌‌‌‌های آینده به شمار می‌آید. طرحی که مثل سایر موسسات، در حرف آخر دیگر شعار نیست و عین واقعیت است.
در این طرح تلاش بر اینست که فارغ از اینکه شما شخصی با معدل بالا، متوسط و یا پائین هستید توسط تیم متخصصین ما برای شما بهترین برنامه ریزی درسی انجام گردد؛ بنابراین ما به وسیله ی این طرح در نظر داریم که استعداد‌‌‌‌های نهفته دانش آموز و داوطلبان آزمونی را کشف و در راستای توانایی و اهداف خود فرد هدایت کنیم:

طرح نخبگان نیز به عنوان یک شرایط خاص، دارای ویژگی هایی ارزشمند برای شما است، از دیدگان مجموعه ما حمایت علمی از این دسته دانش اموزان امری ضروری است؛ وجود رتبه برتر‌‌‌‌های طرح رتبه برتر در کنکور‌‌‌‌های سالیان اخیر زمینه فعالیت کاربردی بیشتر تعداد زیادی از مشاوران در زمینه‌‌‌‌های مختلف مشاوره ای را نیز فراهم خواهد کرد.

 

-برخی سوالات متداول درباره پروژه نخبگان:

طرح نخبگان موسسه حرف آخر چیست، هزینه و قیمت ثبت نام طرح نخبگان حرف آخر، تست هوش نخبگان چیست vip، دانش آموزان نخبه چه کسانی هستند، برنامه ریزی رتبه برتر‌‌‌‌های حرف اخر، ازمون تعیین سطح حرف اخر موسسه نخبگان برتر، حقوق مشاوران طرح پزشکان حرف اخر، روانشناسی پشتیبانی مشاور فروش حرف آخر، صفحه مشاوران طرح نخبگان پلاس، عضویت در سامانه جذب بنیاد ملی نخبگان تهران، بهترین موسسه مشاوره کنکور تلفنی، مشاوره کنکور ارزان قیمت رتبه برتر آنلاین رایگان

 

گروه مشاوره این وبسایت مرکزی، دوره نخبه را بزرگترین امتیاز برای محصلین می‌داند و چه بسا داوطلبین و کسانی که از داشتن این دوزه محروم بوده اند اما با کمک مشاوران توانمند ما به موفقیت بالایی دست یافته اند. در این راستا تیم نخبه برتر به منظور زمینه سازی برای اثرگذاری نوابغ نهفته برتر، ضمن تأکید بر حمایت آنان برای راندمان بیشتر، طرح سایت ما تلاش دارد بستری برای مشاوره ویژه آنان نیز فراهم کند.

 

"طرح نخبگان، طرح کشف، پرورش و رشد استعداد‌‌‌‌های تو است اگر مایل به تغییر باشی..!"

 

این پلن، جزء طرح‌‌‌‌های ویژه موسسه و از پیشنهاد‌‌‌‌های عالی برای دانش آموزان مدرسه ای است، کسب موفقیت و نتیجه خوب زمانی به دست میآید که استعداد‌‌‌‌های وجودی خودمان را بشناسیم و آنرا پرورش دهیم، استعداد و توانایی‌‌‌‌های ما جزو قدرت وجودی ما هستند که در تمام مراحل زندگی خود می‌تواند از آن استفاده کنید و موفق شوید. همانطور که استاد عبدالرضا منتظری گفته است، حمایت از نخبه گان، یک ضرورت است و همیشه از مشاوران خواسته اند که به بررسی، شناخت، جذب و حمایت و پشتیبانی از ذهن‌‌‌‌های برتر بپردازند.
بنابراین تمام دانش آموزان تفکر بالقوه ای دارند که توسط مشاوره ی متخصص و یا تیم حرفه ای C میتواند به مرحله عمل و شکوفایی برسد و ما بوسیله طرح رتبه برتر، طرح برنامه 1000 ساعته و پروژه 6040 و.. استعداد شما را کشف خواهیم کرد...

اینجا بخوانید: مجوز، گواهینامه و استاندار‌‌‌‌های موسسه حرف آخر

 

خوشبختانه مشتریان حرف آخری هر ساله در آزمون سراسری رتبه برتر‌‌‌‌های زیادی در رشته‌‌‌‌های متنوع مانند شاخه‌‌‌‌های پزشکی و مهندسی را روانه دانشگاه کرده و امیدواریم که شما هم بتوانید با ما پیشرفت کنید. طرح پرکاربرد (Elites Plan)، جزو طرح‌‌‌‌های ویژه کشور است که برنامه ریزی دقیقی را همرا با پک ارتباط با مشاوره اساتید و همچنین ارتباط رایگان با مجموعه انگیزشی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. در پروژه، زمینه برای شناسایی دقیق تر ذهن‌‌‌‌های برتر و زمینه را برای کمک و اثرگذاری بر آنان در حوزه راهنمایی تخصصی فراهم شده است تا گام‌‌‌‌های بلندتری برای تفوق این آینده سازان در قبولی رشته‌‌‌‌های مختلف برداشته شود.


- از خصوصیات و ویژگی‌‌‌‌های طرح نخبگان چیست ؟:

 1. مشاوره انگیزشی و تقویت روحیه در ایام کنکور جهت جلوگیری از خستگی و دلسردی و احساس ناتوانی مصمم تر کردن شخص.
 2. ارتباط مستقیم با رتبه برترها و دکترین اکثر رشته ها.
 3. پشتیبانی و پیگیری آموزشی رایگان.
 4. مشاوره و برنامه ریزی تخصصی.
 5. انعطاف پذیری و تعادل در برنامه ریزی.
 6. ارتباط با بهترین اساتید در زمینه آموزش به صورت مفهومی
 7. طراحی و ارائه برنامه ریزی ویژه، تعاملی و بسیار منحصر به فرد توسط مشاوران ما (و شرکت در طرح برنامه ریزی 4 ماهه کل دروس تخصصی - عمومی)
 8. ارتباط با دانش آموزان و پرسش و پاسخ روزانه بصورت مجازی و تلفنی.
 9. بررسی گزارش مطالعه ی دروس برنامه ریزی شده بصورت روزانه و هفتگی توسط مسئول پیگیری پروژه.
 10. رفع اشکال مباحث درسی در طول برنامه ریزی و پادکست‌‌‌‌های آموزشی درباره نحوه مطالعه دروس.
 11. تست هوش و آزمون‌‌‌‌های آزمایشی و سنجش مخاطب در طول مدت طرح.
 12. برنامه ریزی بر اساس آزمون‌‌‌‌های آزمایشی و آزمون تعیین سطح موسسه حرف آخر و آی کیو توسط رتبه برتر‌‌‌‌های کنکور سال‌‌‌‌های اخیر.
 13. تماس تلفنی اساتید طرح نخبگان و در زمینه رفع اشکال، آموزش دروس و مطالب و یادگیری آسان درسها.

این طرح برای دانش آموزان سال دهم، یازدهم، دوازدهم و پشت کنکوری‌‌‌‌های تجربی و ریاضی که قصد قبولی در رشته‌‌‌‌های عالی دانشگاه (پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، مهندسی نفت و هوافضا و..) را دارند است و با برنامه ریزی ویژه به دانش آموز، تمام شرکت کنندگان در این طرح حتما با مشاورین ارشد سایت مرکزی تماس بگیرند تا با هزینه کم و اطمینان کامل در کنکور سراسری موفق شوند

مانند سایر طرح ها لازم است دانش آموز پس از دریافت برنامه مشاور خود گزارش هفتگی برای وی ارسال کند تا تمامی کار‌‌‌‌های مشاوره و راهنمایی انجام شود، همچنین مشاوران ما سعی دارند با اطلاعات مفیدی که در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند تا طبق مجوز و استانداردها کمک کنند تا به رشته مورد علاقه خود برسند.

 • چگونه در طرح نخبگان موسسه حرف آخر ثبت نام کنیم؟

موسسه حرف آخر مهر در شیو هنامه جدید خود برای افراد مستعد تحصیل آینده ساز شرایط ویژه و مناسبی را برای هر یک از آنان طراحی کرده و همچنین سعی شده نحوه حمایت از تلاشگران علمی برتر به بهترین سبک اجرا شود. از آنجا که تعداد شرکت کنندگان در آن این روزها زیاد هستند، سعی کرده ایم به حمایت همه جانبه از اشخاص مستعدتر با مشاوران صاحب رتبه شروع کنیم و تلاش کرده ایم در این برهه زمانی با برنامه‌‌‌‌های حمایتی و جدیدترین سیستم آموزشی به پرورش آنان بپردازیم.

 • برای ثبت نام در طرح نخبگان حرف آخر رایگان میتوانید با شماره ثابت 09399585899 تماس بگیرید، و یا ارسال پیامک به شماره 09120663015 جمله طرح مشاوره را ارسال کرده و منتظر تماس مشاورین رتبه پرور باشید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

بنابراین از آنجایی که ثبتنام و نام نویسی بر اساس مشورت اعضای تیم ما انجام می‌شود، ظرفیت شرکت محدود بوده و اولویت با کسانی است که زودتر با مشاورین تماس می‌گیرند، پس به دانش آموزان اکیدا توصیه می‌شود هرچه زودتر در این پروژه از طریق روش گفته شده شرکت کنند تا شاهد پیشرفت در پروسه مطالعه روزانه خود باشند

 • -تماس با دفتر نخبگان موسسه حرف آخر: 02166096851

-بیشتر بخوانید: آشنایی با دکتر سامان یاری مشاور ارشد حرف اخر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
کاشف
چهارشنبه هفتم مهر ۰۰
پاسخ
(0)
()
کاشف
سلام وقتتان بخيرمن سال گذشته باموسسه شما همکاري کوتاهي داشتم وخيلي راضي بودم اما به دليل شرايط مالي نتوانستم ادامه دهم ميخواستم بدونم درموسسه ي شما طرحي براي دانش آموزاني که معدل بالا دارندوجودندارد
پاسخ مدیر سایت
با سلام، بله شرایط خوبی برای حمایت از دانش آموزان برتر مهیا شده، لطفا با شماره 09120663015 تماس برقرار فرمائید
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegramtwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌‌‌‌‌های تماس با بخش مشاوره و فروش:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی)

گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت با حرف آخر بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.