طرح نخبگان حرف آخر چیست؟! ثبت نام 1401 - 1402 صفحه مشاوران ارشد حرف اخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
(25)
(1)
طرح نخبگان حرف آخر چیست؟! ثبت نام 1401 - 1402 صفحه مشاوران ارشد حرف اخر
  • طرح نخبگان حرف آخر | شرایط ثبت نام سال 1402 صفحه مشاوران ارشد حرف اخر

مزایای شرکت در طرح نخبگان حرف آخر چیست؟ همانطور که می‌دانید به دلایل مشخص و نامشخص زیادی همه انسان ها در حرفه یا پیشه ای استعداد لازمه را دارند اما گاهی نیز در شناخت و بعضا پرورش آن موفق نیستند! این استعدادها با مرور زمان یا کشف می‌شوند یا نمی‌شوند. اما غالبا در برابر چشم های ناخودآگاه ما هستند و اگر خوب پرورش بهترین سرمایه بشر است و منبع غنی از توانایی ها که در تمام مراحل زندگی می‌توان از آن به نحو احسن، نهایت استفاده را کرد. کشورهایی که راه علم و توسعه را پیموده اند در وحله اول نظام آموزشی و نخبگان را مورد توجه قرار داده اند.

 

خصوصیات و ویژگی‌های طرح نخبگان چیست ؟
1مشاوره انگیزشی:

تقویت روحیه در ایام کنکور جهت جلوگیری از خستگی

و دلسردی - احساس ناتوانی مصمم تر کردن شخص

2ارتباط:ارتباط مستقیم با رتبه برترها و دکترین اکثر رشته ها
3پیگیری:پشتیبانی آموزشی رایگان
3مشاوره:برنامه ریزی تخصصی
4برنامه: انعطاف پذیری و تعادل در برنامه
5طرح:

ارائه برنامه ریزی ویژه، تعاملی و منحصر به فرد توسط مشاوران ما (شرکت در طرح برنامه ریزی 4 ماهه کل تخصصی ها)

6تماس:

ارتباط با دانش آموزان + پرسش پاسخ روزانه

بصورت مجازی/تلفنی

7رفع اشکال:

رفع اشکال مباحث درسی در طول برنامه ریزی

و پادکست‌های آموزشی درباره نحوه مطالعه دروس

آزمون:برنامه ریزی بر اساس آزمون آزمایشی و آزمون تعیین سطح حرف آخر + آی کیو توسط رتبه برتر‌های کنکور

 

توجه به اهمیت، نقش و جایگاه دانش آموزان نخبه یا دارای هوش و استعداد برتر در توسعه، و خاصتا در زمینه تولید علم، امری ضروری است. شناسایی، توانمند سازی، حمایت از استعدادهای برتر و زمینه سازی برای اثرگذاری آنان در خدمات مشاورین و سفارش حرف آخر | برنامه جدید 1402 و راهنمایی جامع اخیرا اجرا شده است و برنامه و طرح نخبگان حرف آخر (Harfe Akhar Institute Elites Plan)، بر پایه علم و تخصص است بنابراین می‌توانند نقشه راه های فراگیری و مطالعه موفق تر را برای دانش آموزان ترسیم کنند.طرح نخبگان حرف آخر  1400

دانش آموزان و داوطلبان گرامی، به هر چه که آرزو کنید اگر تلاش کنید قطعا خواهید رسید، چرا که خدای بزرگ قدرت آن را در وجود شما گزاشته و میل و آرزو دلیل بر توانایی رسیدن به آن است. کسانی که در پی ورود به دانشگاه هستند، و اکثر داوطلبان و دانش آموزان تلاشگر عزیز در پی کسب یک نتیجه بسیار خوب در دوران تحصیل و بعدا در کنکور سراسری هستند؛ بدست آوردن نتیجه مطلوب نیز وقتی ایجاد میشود که برترین برنامه ریزی و پروژه های را برای مطالعه پیش از کنکور داشته باشیم.

 

نقش مشاوران در طرح نخبه ها بسیار علم محوری است، شفاف و روشن بودن و همچنین قابلیت اجرای برنامه ریزی های ما در زمان و توان تعیین شده، از مهمترین ویژگی های این طرح است و ابتدا به نیازهای اساسی کنکوری توجه شده است. چرخ اصلی حرف اخر را رتبه برترهای کنکوری موسسه می‌چرخانند و طرح نخبه بهترین گذینه برای سایر داوطلبان سالهای آینده به شمار می‌آید. طرحی که مثل سایر موسسات، در حرف آخر دیگر شعار نیست و عین واقعیت است.
در این پلن تلاش بر اینست که فارغ از اینکه شما شخصی با معدل بالا، متوسط و یا پائین هستید توسط تیم متخصصین ما برای شما بهترین برنامه ریزی درسی انجام گردد؛ بنابراین ما به وسیله ی این سیستم در نظر داریم که استعدادهای نهفته دانش آموز و داوطلبان آزمونی را کشف و در راستای توانایی و اهداف خود فرد هدایت کنیم:

 

 

طرح بنیاد ملی نخبگان نیز به عنوان یک شرایط خاص، دارای ویژگی هایی ارزشمند برای شما است، از دیدگان مجموعه ما حمایت علمی از این دسته دانش اموزان امری ضروری است؛ وجود رتبه برترهای طرح رتبه برتر در کنکور های سالیان اخیر زمینه فعالیت کاربردی بیشتر تعداد زیادی از مشاوران در زمینه های مختلف مشاوره ای را نیز فراهم خواهد کرد. فاصله مطالعه تا آزمون چقدر است؟ طبیعتا برای تقویت این اصول باید شرایطی را برای خود ایجاد کنید که در ادامه به آن می‌پردازیم. قبل از پرداختن به این شرایط، ابتدا نگاهی به نحوه در کنکور کارشناسی ارشد بیاندازیم. قبلا در مقاله ای جداگانه در مورد روش صحیح مطالعه در کنکور ارشد به تفصیل صحبت کرده ایم. روشی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که اکثر رتبه های بالاتر را قادر میسازد به نتیجه دلخواه برسند. با توجه به اهمیت موضوع جمع بندی در دوره آمادگی را در اینجا موضوع خلاصه نویسی قرار داده ایم.

 

-برخی سوالات متداول درباره پروژه:

طرح نخبگان موسسه حرف آخر چیست، هزینه و قیمت ثبت نام، تست هوش نخبگان چیست vip، دانش آموزان نخبه چه کسانی هستند، برنامه ریزی رتبه برتر، ازمون تعیین سطح حرف اخر موسسه نخبگان برتر، حقوق مشاوران طرح پزشکان، روانشناسی پشتیبانی مشاور فروش، صفحه مشاوران طرح نخبگان پلاس، عضویت در سامانه جذب بنیاد ملی نخبگان تهران، بهترین موسسه مشاوره کنکور تلفنی، مشاوره کنکور ارزان قیمت رتبه برتر آنلاین رایگان

 

گروه مشاوره این وبسایت مرکزی، دوره نخبه را بزرگترین امتیاز برای محصلین می‌داند و چه بسا داوطلبین و کسانی که از داشتن این دوزه محروم بوده اند اما با کمک مشاوران توانمند ما به موفقیت بالایی دست یافته اند. در این راستا تیم نخبه برتر به منظور زمینه سازی برای اثرگذاری نوابغ نهفته برتر، ضمن تأکید بر حمایت آنان برای راندمان بیشتر، طرح سایت ما تلاش دارد بستری برای مشاوره ویژه آنان نیز فراهم کند.

 

"طرح نخبگان؛ طرح کشف، پرورش و رشد استعدادهای تو است اگر مایل به تغییر باشی..!"

 

این پلن، جزء طرح های ویژه موسسه و از پیشنهاد های عالی برای دانش آموزان مدرسه ای است، کسب موفقیت و نتیجه خوب زمانی به دست میآید که استعدادهای وجودی خودمان را بشناسیم و آنرا پرورش دهیم، استعداد و توانایی های ما جزو قدرت وجودی ما هستند که در تمام مراحل زندگی خود می‌تواند از آن استفاده کنید و موفق شوید. همانطور که استاد عبدالرضا منتظری گفته است، حمایت از نخبه گان، یک ضرورت است و همیشه از مشاوران خواسته اند که به بررسی، شناخت، جذب و حمایت و پشتیبانی از ذهنهای برتر بپردازند.
بنابراین تمام دانش آموزان تفکر بالقوه ای دارند که توسط مشاوره ی متخصص و یا تیم حرفه ای C میتواند به مرحله عمل و شکوفایی برسد و ما بوسیله طرح رتبه برتر، طرح برنامه 1000 ساعته و پروژه 6040 و.. استعداد شما را کشف خواهیم کرد...

اینجا بخوانید: تماس با مشاورین حرف آخر | صفحه رسمی لیست مشاوران

 

خوشبختانه مشتریان حرف آخری هر ساله در آزمون سراسری رتبه برترهای زیادی در رشته های متنوع مانند شاخه های پزشکی و مهندسی را روانه دانشگاه کرده و امیدواریم که شما هم بتوانید با ما پیشرفت کنید. طرح پرکاربرد (Elites Plan)، جزو طرح های ویژه کشور است که برنامه ریزی دقیقی را همرا با پک تماس تلفنی با اساتید حرف آخر 1402 | شماره تلفن + معرفی و بیوگرافیاساتید و همچنین ارتباط رایگان با مجموعه انگیزشی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. در پروژه، زمینه برای شناسایی دقیق تر ذهنهای برتر و زمینه را برای کمک و اثرگذاری بر آنان در حوزه راهنمایی تخصصی فراهم شده است تا گام های بلندتری برای تفوق این آینده سازان در قبولی رشته های مختلف برداشته شود.


- از خصوصیات و ویژگی های طرح نخبگان چیست ؟ لیست کامل مشاوران حرف اخر + ازمون تعیین سطح

  1. بررسی گزارش مطالعه ی دروس برنامه ریزی شده بصورت روزانه و هفتگی توسط مسئول پیگیری پروژه.
  2. تست هوش و آزمون های آزمایشی و سنجش مخاطب در طول مدت طرح.
  3. تماس تلفنی اساتید طرح نخبگان و در زمینه رفع اشکال، آموزش دروس و مطالب و یادگیری آسان درسها.

این طرح برای دانش آموزان سال دهم، یازدهم، دوازدهم و پشت کنکوری های تجربی و ریاضی که قصد قبولی در رشته های عالی دانشگاه (پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، مهندسی نفت و هوافضا و..) را دارند است و با برنامه ریزی ویژه به دانش آموز، تمام شرکت کنندگان در این طرح حتما با مشاورین ارشد سایت مرکزی تماس بگیرند تا با هزینه کم و اطمینان کامل در کنکور سراسری موفق شوند

مانند سایر طرح ها لازم است دانش آموز پس از دریافت برنامه مشاور خود گزارش هفتگی برای وی ارسال کند تا تمامی کارهای مشاوره و راهنمایی انجام شود، همچنین مشاوران ما سعی دارند با اطلاعات مفیدی که در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهند تا طبق مجوز و استانداردها کمک کنند تا به رشته مورد علاقه خود برسند.

  • چگونه در طرح رتبه برتر موسسه ثبت نام کنیم؟ مشاور های قیمت طرح نخبگان حرف اخر

موسسه حرف آخر مهر در شیوه نامه جدید خود برای افراد مستعد تحصیل آینده ساز شرایط ویژه و مناسبی را برای هر یک از آنان طراحی کرده و همچنین سعی شده نحوه حمایت از تلاشگران علمی برتر به بهترین سبک اجرا شود. از آنجا که تعداد شرکت کنندگان در آن این روزها زیاد هستند، سعی کرده ایم به حمایت همه جانبه از اشخاص مستعدتر با مشاوران صاحب رتبه شروع کنیم و تلاش کرده ایم در این برهه زمانی با برنامه های حمایتی و جدیدترین سیستم آموزشی به پرورش آنان بپردازیم.

  • برای ثبت نام شما میتوانید با شماره ثابت 09399585899 تماس بگیرید، و یا ارسال پیامک به شماره 09120663015 جمله طرح مشاوره را ارسال کرده و منتظر تماس مشاورین رتبه پرور باشید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

بنابراین از آنجایی که ثبتنام و نام نویسی بر اساس مشورت اعضای تیم ما انجام می‌شود، ظرفیت شرکت محدود بوده و اولویت با کسانی است که زودتر با مشاورین تماس می‌گیرند، پس به دانش آموزان اکیدا توصیه می‌شود هرچه زودتر در این پروژه از طریق روش گفته شده شرکت کنند تا شاهد پیشرفت در پروسه مطالعه روزانه خود باشند

  • -تماس با دفتر نخبگان موسسه حرف آخر: 02166096851

-بیشتر بخوانید: آشنایی با دکتر سامان یاری مشاور حرف اخر

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

10 نظر
نادیا حسینی
دوشنبه نوزدهم تیر ۰۲
پاسخ
()
()
نادیا حسینی
منابع حرف اخر خوبه خیلی راضیم اما انتخاب مشاور خیلی مهمه و خاصتا توصیه میکنم اقا باشن
نادیا حسینی
دوشنبه نوزدهم تیر ۰۲
پاسخ
()
(1)
نادیا حسینی
سلام خسته نباشيد من طرح نخبگان رو خريداري کردم به مدت يک هفته است شروع کردم به خوندن ولي متاسفانه مشاورم ديگه در حرف آخر کار نميکنند و استعفا دادند و من الان تازه اول راه هستم ایکاش قبلش با دکتر یاری هماهمگ میکردم...
علی مردانی جار
یکشنبه نهم بهمن ۰۱
پاسخ
(3)
()
علی مردانی جار
تشکر فراوان از تيم رتبه‌برتر سايت
Keiwan smiri
یکشنبه نهم بهمن ۰۱
پاسخ
(2)
()
Keiwan smiri
خسته نباشيد جانانه خدمت دوستان تيم طرح نخبگان. مرسيي که هستين و بهمون قوت قلب ميديد❤
پاسخ مدیر سایت
با سلام. ارزوی موفقیت برای شما دوست گرامی
پاسخ مدیر سایت
مهراد پوریوسفی
یکشنبه نهم بهمن ۰۱
پاسخ
(2)
()
مهراد پوریوسفی
سلام خدمت تيم زحمتکش طرح نخبگان من تازه عضو شدم شکرخدا خيلي خيلي پيشرفت کردم. 🥰😍😍
پاسخ مدیر سایت
خواهش میکنم.. موفق باشید
پاسخ مدیر سایت
زهرا
چهارشنبه بیست و ششم آبان ۰۰
پاسخ
(4)
()
زهرا
خیلی ممنونم از آقای دکتر سامان یاری مشاور ارشد حرف آخر واقعا تا الانم عالی کار کردم
مریم
چهارشنبه نوزدهم آبان ۰۰
پاسخ
(3)
()
مریم
منظورم امکانات طرح نخبگان(مشاوره و بررسي گزارش روزانه و...) هستش
پاسخ مدیر سایت
به تیم مشاوره خودتون اعلام کنید طرح رو فعال کنند براتون.
پاسخ مدیر سایت
مریم
یکشنبه شانزدهم آبان ۰۰
پاسخ
(4)
()
مریم
سلام من پکيج صفر تا صد رو خريدم و هيچ کدوم از امکاناتي که هست ندارم بايد چيکار کنم؟
پاسخ مدیر سایت
سلام، امکانات تنها یک کامپیوتر خانگی/لپتاپ لازم خواهید داشت.
پاسخ مدیر سایت
amir
پنج شنبه سیزدهم آبان ۰۰
پاسخ
(5)
()
amir
واقعن طرح عالی بود تشکر میکنم از استاد سامان یاری مشاور ارشد بی نظیر حرف آخر، پک کامل در طرح نخبه ها رتبه 500 شدم کنکور 1400
کاشف
چهارشنبه هفتم مهر ۰۰
پاسخ
(3)
()
کاشف
سلام وقتتان بخيرمن سال گذشته باموسسه شما همکاري کوتاهي داشتم وخيلي راضي بودم اما به دليل شرايط مالي نتوانستم ادامه دهم ميخواستم بدونم درموسسه ي شما طرحي براي دانش آموزاني که معدل بالا دارندوجودندارد
پاسخ مدیر سایت
با سلام، بله شرایط خوبی برای حمایت از دانش آموزان برتر مهیا شده، لطفا با شماره 09120663015 تماس برقرار فرمائید
پاسخ مدیر سایت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedintwiter
logo

- دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، ساختمان مترجمان، ارتباط با موسسه رسمی حرف آخر: 02166096851
- شماره تلفن‌های تماس با بخش مشاوره و خرید پکیج:
09120663015 - 09399585899
آقای دکتر سامان یاری (مشاور تحصیلی و کنکوری)