کیفیت علمی حرف آخر در چه سطحی است؟ ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
پنج شنبه بیست و سوم بهمن ۹۹
(0)
(0)
کیفیت علمی حرف آخر در چه سطحی است؟

از خصوصیات برتر موسسه کنکوری حرف آخر، تولید محتوای آموزش به سبک انیمیشن، الگو وار بودن و استفاده از نقشه راه های کاربردی می باشد، یادگیری 0 تا 100 دروس در زمان کم و کسب موفقیت در تمامی مقاطع تحصیلی و کنکور تخصص این موسسه است، و گام بزرگی در راستای آموزش کشور برداشته. این مجموعه با تکیه بر مدیریت زمان و محتوای دروس، با استفاده از تکنولوژهای جدید و پویا نمایی توسط بهترین و برترین اساتید کشور مشغول به کار شده تا با افزایش فرایند یادگیری، سرعت حل مسئله و تقویت حافظه بلندمدت برای دانش آموزان و فارغ التحصیلان برترین منابع را ارائه دهد.

انتشارات آموزشی حرف آخر بعنوان موسسه ای بی رقیب، تحت نظارت کامل آموزش و پرورش و سازمان سنجش کشور منابع  خود را ارائه داده و بارها مورد تقدیر قرار گرفته و آموزش در سطح کشور را با نگاهی نو شروع کردند و بجای اینکه دانش آموز را درگیر حفظ کردن و فرمول های بسیار زیاد بکنند، مباحث داخل کتب را به سوی شهودی سازی و تصویر سازی دیجیتال سوق دادند تا ماندگاری بالا شکل گیرد. همان طور که می دانید جایگاه فرمول ها نیم کره چپ مغز و تصاویر در نیم کره راست مغز قرار دارد، در واقع به بیان علمی، سبک حرف آخر نیم کره راست مغز را از راکد و بی حرکت بودن خارج کرده و باعث شد دو نیمکره درگیر شوند و دانش آموز بتوانند مطالب را با ماندگاری خیلی بیشتری و بهترین شکل و لذت و شوق بیشتری ممکن فرا بگیرد.

این نسل جدید رویکرد علمی بازخوردهای بسیار مثبتی را ایجاد کرد، تا جایی که این مجموعه بزرگ آموزشی دارای چندین گواهی بین المللی است و توانسته برای اولین بار در  ایران از دانشگاه ملی روش شناسی فرانسه مدرک ICOM را کسب نماید و برگ زرینی باشد بر سایر افتخاراتش.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338