خرید و فروش محصولات و کپی دی وی دی های حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
شنبه بیست و هشتم آذر ۹۴
(0)
(0)
خرید و فروش محصولات و کپی دی وی دی های حرف آخر

برند جهانی حرف آخر در طول سال های فعالیتش، پیوسته با تولید ویدیوهای با کیفیت و قدرتمند، خدمات مشاوره با نخبگان و رتبه برتری ها، بهترین برنامه ریزی درسی و مطالعاتی را فراهم کرده است. حرف آخر در حال حاضر بهترین موسسه کنکوری ایران است که با ارائه محتوای آموزشی جذاب بر اساس ایده الگوسازی جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است. این موسسه برای رشته های تجربی و ریاضی فیزیک پکیج های ویژه آموزشی و درسی تهیه و طراحی می کند، محصولات و پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر نتیجه یک دهه تلاش شبانه روزی و اساتید برجسته یک تیم و مجموعه علمی خستگی ناپذیر میباشد، منابع آموزشی حرف آخر سال ها طول کشیده که به این سطح کیفیت و کارایی برسد و تمام داوطلبین و دانش آموزان از متد تدریس اساتید حرف اخر راضی هستند.

متاسفانه امروزه با  توجه به موفقیتهای بزرگ و روزافزون موسسه حرف آخر و کسب استانداردهای معتبر جهانی در امر آموزش و کسب تاییدیه و نظارت سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش، این محصولات را با قیمتی ارزان بصورت کپی در بازار و شبکه های اجتماعی عرضه میکنند، و از آنجایی که محتوای آموزشی موسسه حرف آخر اثرات فوق العاده چشمگیری در روند تحصیل و قبولی کنکور داشته است، کلاهبرداران با کپی دی وی دی های حرف آخر اقدام به سودجویی می کنند.

از آنجایی که یکی از چالشهای اساسی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و خانوادههایشان تهیه منابع آموزشی خوب و مناسب می باشد، از اینرو انتخاب صحیح ترین راه برای تهیه منابع قوی یکی از اصول اخلاقی بوده که می تواند با آرامش خاطر و اطمینان، شخص را به سوی هدف مورد نظرش راهنمایی کند. در ایران به دلیل بداخلاقی اجتماعی تعداد محدودی افراد شرور، قفل دی وی دی های حرف آخر شکسته میشود و در کانال ها و سایت ها باعنوان دانلود رایگان فیلم های حرف آخر یا با هزینه ی بسیار کم و غیرمعقول کپی دی وی دی های حرف آخر را می فروشند و افراد زیادی هم که به دنبال دانلود رایگان دی وی دی های حرف اخر هستند و نمی دانند که با این کار ناشایست چگونه با آینده خود بازی می کنند! همچنین به فعالان این موسسه نیز آسیب وارد کنند و خودشان هم از خدمات کامل مشاوره و تدریس آپدیت بی نصیب می مانند.

-استفاده از کپی محصولات حرف آخر و دی وی دی های دست دوم حرف آخر:

اخیرا پدیده زشت سرقت علمی توسط افرادی بی انصاف، کلاهبرداری حرف آخر با کپی محصولات حرف آخر بصورت های مختلف رایج شده، دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر شرعا حرام است و موسسه حرف آخر به هیچ عنوان راضی به استفاده از کپی یا دانلود رایگانمحصولات خود نمی باشد و به هر نحوی غیرقانونی بوده و از لحاظ شرعی و عرفی و اخلاقی حرام است. از اینرو تهیه نامشروع این پکیجها علاوه بر ایجاد حس عذاب وجدان و پشیمانی هیچ گونه ارزش محتوایی نداشته و نمی توانند دانش آموزان را موفق کند، حتی در صورت موفقیت هم روزی به وی یا خانواده وی آسیب خواهد رساند، کپی محصولات حرف آخر باعث تباهی آینده داوطلب میگردد و اشخاصی که پک های حرف آخر را بصورت غیر قانونی تهیه می کنند باید خسارت این کار غیرقانونی را بپذیرند و حتی از مشاوره حرف آخر محروم می شوند و مشاوره های رایگان و برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی اختصاصی تنها و فقط به دانش آموزانی تعلق می گیرد که خودشان پکیج را به طور مستقیم از موسسه تهیه کرده اند. دانش آموزان نا آگاهی که بصورت غیرقانونی اقدام به تهیه محصولات کپی میکنند حق استفاده از مشاوره های رایگان را از دست می دهند و نمیتوانند از برنامه های اختصاصی ویژه و مشاوره تجربه رتبه برتر شدن استفاده کنند. افراد کلاهبردار و سودجو که محصولات آموزشی موسسه حرف آخر را با ترفندهایی به صورت غیر اورجینال کپی برداری می کنند و به فروش میرسانند، لازم به ذکر است محصولات کپی شده به هیچ وجه کیفیت مناسبی اصلی را ندارند و به دلیل کدگذاری هایی که در محصولات اورجینال وجود دارند مباحث اصلی و تکنیکی پکیجهای آموزشی قابل کپی برداری نیست و فاقد کتاب کار و همچنین برنامه ریزی و مشاوره اختصاصی متناسب با منابع می باشند

-چرا نباید پکیج های غیر اصل را بخریم؟

همانطور که اشاره شد، از مشکلاتی که پس از تهیه کپی محصولات حرف آخر پیش می آید میتوان به دسترسی نداشتن به مشاوره ویژه به انتخاب شخصی، جزوات حرف آخر اشاره کرد. موسسه حرف آخر به طور پیوسته مطالب آموزشی دی وی دی ها را بروزرسانی می کند و تغییرات جزئی دروس و کنکور را همیشه اعمال می کند، دانش آموزانی که کپی محصولات را میخرند؛ باید توجه داشته باشند که این فیلمها مربوط به ضبط قدیم میباشد و از روی ویدئوها ضبط شده و بی کیفیت هستند و اطلاعات، توضیحات و داده ها بسیار تیره و تار می باشند و دانش آموزان و داوطلبان به هیچ وجه نمی توانند آموزش با کیفیتی را دریافت کنند و به دنبال دریافت نکردن آموزش خوب، قطعا نتیجه خوبی کسب نمی شود، و از طرفی دیگر از معایب بعدی استفاده از دی وی دی های غیراورجینال و دست دوم، میتوان به دسترسی نداشتن به خدماتی مانند عدم وجود کتاب کارها و جزوات که مکمل دی وی دی ها میباشد هستند و از همه مهم تر هیچ مشاور و پشتیبانی نخواهند داشت، بنابراین این نوع محصولات کاملا بی اعتبار اند و بیش از 90% آنها کامل نیست، اما بنام پکیج کامل حرف آخر با قیمت های باور نکردنی به دانش آموزان پیشنهاد می شود... با مواردی که ذکر شد دیگر دانش آموزان بیشتر باید هشیار شوند تا فریب این شبکه های کلاهبردار را نخورند درغیراینصورت حرف اخر نیز هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان مشکلات به وجود آمده و عواقب بعدی شما نخواهد داشت.

-حکم استفاده از کپی محصولات حرف آخر یا دانلود رایگان:

استفاده از کپی محصولات حرف آخر یا دانلود رایگان آن ممنوع است و با استفاده از دانلود رایگان دی وی دی کنکور تنها حق ناشر را پایمال کرده اید. خرید و فروش این محصولات همانطور که شرح داده شد از نظر شرعی حرام و از نظر قانونی نیز کاملا غیر مجاز و ممنوع است و اشخاصی که اقدام به کپی و فروش غیرمجاز منابع حرف آخر می کنند پرونده آنها توسط وکیل قانونی حرف آخر بررسی و مجازات میشوند.

افرادی هستند که کپی محصولات حرف آخر را به دانش آموزان می فروشند و بدون هیچ زحمتی پولی را به جیب می زنند، که در این حالت از طریق وکیل حقوقی شکایت کرده و پرونده های زیادی نیز تحت نظر هستند. بنابراین مقابل افرادی که به طور غیر قانونی اقدام به کپی دی وی دی های حرف آخر می کنند باید اینرا بدانند که این کار پیگرد قانونی دارد چراکه حق انتشار محصولات، منحصر به حرف آخر است. افرادی که پک های دست دوم را در بازار می فروشند تحت پیگرد قانونی اند، دانش آموزان هم نباید این پکهای دست دوم را خریداری کنند، چراکه موسسه حرف آخر به هیچ موسسه و یا شخصی حق کپی منابع را نداده و هرگونه اقدامی به جهت کپی غیرقانونیست و کلاهبرداری محسوب میشود و در صورت مشاهده و تایید قطعا از طریق مراجع قضایی قابل پیگیریست.

-استفاده از محصولات اورجینال حرف آخر:

محصولات موسسه همراه با شماره سریال و کد فعالسازی ارائه میشود. دانش آموزان بعد از خرید بسته های آموزشی با ورود به بخش وارد کردن کد فعالسازی محصولات، پس از مدت کوتاهی کد دریافت می کنند و با وارد کردن این کد، پکیج برایشان فعال می شود. اطلاعات تکمیلی در خصوص روند فعال سازی پکیج حرف آخر در بخش کد فعالسازی محصولات حرف آخر توضیح داده شده و محصولات این موسسه فقط با نام اختصاصی حرف آخر شناخته میشوند و در دسترس دانش آموزان و دواطلبان کنکوری قرار میگیرد.

شما میتوانید با تهیه محصولات اورجینال از فروشگاه حرف اخر از کیفیت بالای پکیج های آموزشی مطمئن باشید و گامی درست و اخلاقی در راستای موفقیت و کسب اهداف ایده آل در زندگی آینده تان بردارید، موسسه آموزشی حرف آخر برای جلوگیری از کپی برداری محصولات حرف آخر تلاش کرده است تا با ارائه قیمت های منصفانه و تخفیفات مناسب و متنوع به مناسبت های محتلف کمک کند تا دانش آموزانی که نیازمند هستند بتوانند آن را تهیه کنند.

-روش تهیه و خرید محصولات اورجینال و معتبر حرف آخر:

تیم مجرب و حرفه ای کارشناسان سایت مرکزی در موسسه حرف آخر به کمک اساتید و مشاوران بصورت شبانه روزی تلاش کرده تا خواسته های دانش آموزان را با تولید پک های آموزشی درسی برآورده کنند. با سفارش پک های اورجینال از کپی محصولات حرف آخر خدمات بهتری دریافت کنید، از پشتیبانی های آموزشی تا روز کنکور بهره مند شوید و با اطمینان خیالی راحت به درصدهای بهتری در آزمون ها بیندیشید؛ شما میتوانید جهت خرید محصولات اصلی و اورجینال حرف آخر با شماره 021- با مشاوران نخبه ساز سایت حرف آخر در تماس باشید و همچنین تا تمامی سوالات و ابهامات احتمالی شما عزیزان را پاسخگو باشند.

اینجا بخوانید: قوانین و مقررات موسسه آموزشی حرف آخر

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
whatsupaparatmailtelegraminstagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338