نمونه تدریس ادبیات حرف آخر ,

menuordersearch
harfehakharpub.com
یکشنبه یکم فروردین ۰۰
(0)
(0)
نمونه تدریس ادبیات حرف آخر

پکیج ادبیات فارسی یکی از بهترین پکیج های موسسه حرف آخر است و کل بخش های ادبیات سه سال و کنکور را بصورت جامع و دقیق در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار میدهد و تنها منبع آموزش تصویری ادبیات در کل کشور است که در کمتر از 40 ساعت صفر تا صد ادبیات کنکور را بصورت مفهومی تدریس میکند.
با این پکیج بی نظیر شما همه روش های سنتی و قدیمی یادگیری ادبیات را دور می اندازید و با ادبیات حرف اخر شاهکار استاد محسن منتظری تمام ادبیات سه سال را با الگو و نقشه راه (بدون حفظ حتی یک کلمه) و با آموزش در کمترین زمان ممکن و به شیوه ماندگار فرابگیرید. شما روش نوین از تدریس ادبیات را با الگوهای جدید و مفید تجربه کرده و نگران پاسخگویی به سوال های کنکور و حجم بسیار سنگین و درسی ضریب بالا مثل ادبیات نخواهید شد.
اگر تا این لحظه مباحث زبان فارسی را مفهومی نخوانده اید و يا ناقص خوانده ايد، به هیچ وجه نباید نگران باشيد؛ زيرا کافيست که با پکیج زبان ادبیات جامع حرف آخر مباحث پر تکرار و تست خیز و مهم ادبیات و زبان پارسی را تهیه کرده و بخوبی فرا بگیرید.
بنابراین اگر به هر دلیلی و هر شیوه ای موفق به رسیدن به سطح تسلطی نشده ايد و یا اندکی نیز شک دارید؛ در هر برهه زمانی ميتوانيد با مابه روش رتبه برترها شروع کنید و با روزی حداقل يک ساعت مشاهده پکیج های ادبیات محسن منتظری حرف آخر، کل ادبیات را به نحو احسن و بصورت تضمینی مسلط شوید.
البته اين توضیحات به هیچ وجه بزرگنمایی و تبلیغ نیست و فقط مختصر و کلياتي در مورد ادبیات حرف آخر است و خود این مجموعه قدرتمند شامل سوالات و تست های احتمال و پیش بینی کنکور است.
بنابراین شما نیازی به کتاب های اضافی ندارید، و حتی موسسه حرف آخر برای شما در طول دوره آموزشتان دو مجموعه آزمون های جامع مبحثی و احتمالی در نظر گرفته که پشت سر گذاشتين و با مطالعه ي کتاب درسي و تست هاي کتاب هاي کنکور تا سعی داشت باشد غیر از آموزش روش درس خواندن و تغییر بنیادین مسیر کنکور و موفقیت امتحانات مدرسه شما، با انواع تست ها نیز آشنا شوید، و از همگان از تاثیر این پکیج مطمئن و معجزه ادبیات حرف آخر را درک کنند.
در این مبحث شما اهمیت مبحث گروه اسمی و تدریس مبحث گروه اسمی را خواهید دید، همانطور که می دانید گروه اسمی مجموعه ای از یک واژه است که یک گروه دستوری را شکل میدهد و هر گروه اسمی دارای اجزای خاص خود است؛ و هر گروه اسمی از دو بخش اساسی هسته و وابسته ها تشکیل شده است:

علم دستور زبان مجموعه ای از قوانین و ضوابط حاکم بر ساختار کلمات، جمله ها،واج، و آوا و معناها در زبان است. به بیان دیگر؛ دستور زبان مجموعه قواعدیست که زبان آموزان، برای درک بهتر گفتار و نوشتار زبان، آن را فرا میگیرند. در تقسیم بندی های مرسوم و رایج، دستورزبان بطور جامع از 2 شاخه صرف و جمله شناسی (یعنی نحو) تشکیل شده. گوینده هر زبانی، برای بکار بردن زبانش، دسته ای قوانین دارد و در دستور زبان مباحث فاعل، فعل ،صفت، مفعول و انواع جملات اشاره به قوانین ویژه ای دارد که مربوط به تعریف تعریف نگارش و دستور زبان می شود.

در زبان شناسی به وظیفه ای که کلمه یا گروهی از کلمه ها در جمله به خود می گیرند نقش دستوری نامیده می شود. نقش ها 2 دسته هستند: نقش های اصلی و نقش های فرعی مثل متمم و قید و تمیز و..و میشود گفت که منظور از نقش دستوری حالت های مفعولی، فاعلی، اضافه و غیره است.
در آموزش های بالا سایت مرکزی حرف آخر، با برخی از اجزای ادبیات و انواع بخش های دستورزبان متوسطه دوم آشنا شدیم پس برای آشنایی کامل شما با این مبحث بسیار مهم و کنکوری شما را به دیدن فیلم زیر دعوت می کنیم تا بصورت کامل و دقیق با تدریس این مبحث نیز آشنا شوید؛ 
در این آموزش نیز قصد داریم به بررسی تدریس بی نظیر و ماندگار افعال و نقش دستوری (Grammatical relation) همراه با بررسی تست های تثبیتی بپردازیم:


همانطور که میدانید به مجموعه کلماتی که معنی آن ها کامل و مجزاست، «جمله/
Sentence» می گوئیم و جملات کم و بیش دارای بخش های نهاد و گزاره (نهاد بخشی از جمله است که خبری درباره آن می دهیم و گزاره نیز که همان خبر است)؛ جمله از نظر بیان مفهوم و مقصود نیز به 4 گروه تقسیم می شود: جمله پرسشی، خبری، جمله امری و عاطفی.
برای آشنایی با مباحث مهم ادبیات و دستور زبان فارسی سه سال و متوسطه دوم و پاسخ به پرسش و تست های کنکوری، اکیدا پیشنهاد می کنیم به مجموعه آموزش های ادبیات 0 تا 100 و یا ادبیات 6040 این سایت مراجعه کنید و 
در این بخش میخواهیم به مفهوم جمله بپردازیم، برای آنکه به خوبی دریابیم جمله چیست کافی است این کلیپ زیررا کامل نگاه کنید و بعد جهت تهیه پکیج کامل زبان فارسی و ادبیات حرف آخر با مشاوران این سایت تماس برقرار فرمائید:

برای اینکه مطالب ادبیات را بسیار خاص و مفهومی یاد بگیرید باید تست های زیادی را حل کرد، شما در این 5 نمونه حل تست و بررسی ادبیات با که با روش منحصر به فرد و اذت بخش استاد منتظری در پکیج ادبیات حرف اخر ایجاد شده میتوانید خیلی راحت به درصد های بالای 100 و بهترین راندمان برسید، و اما نکته مهم اینست که تست های ادبیات حرف آخر با کنکور هر ساله تطابق 90 تا 100 درصد داشته است:

یکی از چالش های مهم کنکور درس ادبیات است که در اینجا با روش منحصر به فرد استاد محسن منتظری تدریس شده و شما همانند رتبه برترهای زیر میتوانید تست های آن را در کسری از ثانیه حل کنید و شک نکنید سر جلسه کنکور خیالتان راحت است و از رقبا پیشی میگیرید. در بخش نیز شما یکی از جذاب ترین لحظات زندگی دانش آموزان حرف آخری را مشاهده می کنید که با با شاهکار استاد یکه تاز ادبیات حرف اخر به بهترین درصدها رسیده اند و نتایج و نظرات رتبه برترهای سالیان قبل را در باره این پکیج خواهید دید:


سفارش و بررسی دقیق ویژگی های پکیج کامل ادبیات حرف آخر(اینجا کلیک کنید)
سفارش فوری 100 ساعت آموزش پکیج ادبیات بصورت رایگان (اینجا کلیک کنید)
تلفن دفتر مرکزی ما برای سفارش پکیج های ادبیات: 02191010336

telegraminstagramwhatsupaparat
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

whatsupmailaparatlinkedininstagramtelegram
logo

دفتر مرکزی ما:
تهران، میدان انقلاب، ضلع جنوب شرقی، پلاک 17، ساختمان مترجمان، موسسه حرف آخر، آقای دکتر سامان یاری (مشاور ارشد تحصیلی).
تماس تلفنی با بخش مشاوره و فروش: 09120663015
تماس تلفنی با بخش مشاوره تخصصی: 09399585899
تلفن دفتر مرکزی: 02191010338